Beoordelingsfout oorzaak van aanvaring KW 222? PRIJZEN BLIJVEN STEEDS MAAR VERDER STIJGEN Tweede team Philidor ongeslagen kampioen Sneeuwstorm maakte voetbal onmogelijk Inter eerste club, die halve finale bereikte Pensioen naar inkomen van laatste drie jaar SCHEEPVAARTBERICHTEN NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG 4 MAART 1965 Morgenavond veiling in De Rank NOORDWIJK Morgenavond om acht uur wordt in De Rank onder leiding van notaris S. Pasma een grote veiling ge houden. waarvan de opbrengst is be stemd voor het Jeugdwerk van de Her vormde Gemeente te Xoordwijk aan Zee. in het bijzonder voor de exploitatie van het nieuwe jeugdcentrum. Het is voor het eerst, dat de hervorm den een zodanige veiling organiseren. Voorheen hielden zij bazaars. De veiling omvat een groot aantal gebruiksgoederen, die in een catalogus onder nummer zijn vermeld. Er zijn heel kostbare voorwer- pen bij, maar ook snuisterijen en huis houdelijke artikelen. Er is van uitgegaan, dat men met elke portemonnaie of por- j tefeuille moet kunnen meedoen. De catalogus, die morgenavond kort voordat de veiling begint nog in De Rank is te krijgen, dient tevens als gratis lot. waarop aantrekkelijke prijzen kunnen vallen. De hoofdprijs is een bedrag van honderd gulden. Elke bezoeker van de veiling wordt getrakteerd op koffie met LEIDSE SCHAAKBOND (Van onze schaakmedewerker) LEIDEN Het tweede tiental van Philidor is er volgens verwachting in geslaagd het kampioenschap in de eerste klas van de Leidsc Schaak bond te veroveren. In de zesde ronde stuitte het team nog op de gevaar lijke tegenstand van LSG 3, dat slechts één wedstrijd had verloren. Van een spannende wedstrijd tussen deze twee teams was echter nauwelijks sprake, want de Philidor-spelers toonden zich van het begin af aan de sterksten en boekten een regelmatige 6%—3JA overwinning. Een gedenkwaardig feit bij deze wed strijd dat door LSG-voorzitter ds. P. Mackaay in een toespraak werd aange stipt was, dat het Leidsch Schaakge nootschap precies op deze avond, 70-jarig bestaan vierde. Er werd zowel de aanwezige LSG-ers als aai Liverpool-Keulen uitgesteld LIVERPOOL De tweede wedstrijd tussen Liverpool en FC Koeln voo kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen, die gisteravond te Liverpool zou wor- den gespeeld. Is ln verband met zware sneeuwval uitgesteld. De beslissing werd vlak voor het aanvangstijdstlp genomen door de Deense scheidsrechter Hansen. Het stadion aan de Anfleld Road was met 55000 toeschouwers geheel uitver kocht. Er is nog geen nieuwe datum vastgesteld. De eerste wedstrijd tussen belde ploegen, gespeeld in Keulen, eindigde ln een gelijkspel: 00. Twee uur voor het vastgestelde tijd stip was het te Liverpool gaan sneeu wen. maar desondanks kwamen de tien duizenden naar het stadion, waar het personeel, zo goed en zo kwaad als dat •ring. het veld bespeelbaar probeerde te houden. De lijnen waren echter enkele minuten nadat ze sneeuwvrij waren ge maakt. alweer aan het oog onttrokken. De Deense scheidsrechter verschoof het sanvangstydstip van 20.30 naar 20,45 uur in de hoop. dat de sneeuwbui zou over trekken. Om kwart voor negen lag er oen laag sneeuw van 15 centimeter dik op het veld en de heer Hansen achtte het onder deze omstandigheden on verantwoord te spelen HU besloot toen de wedstrijd uit te stellen. Strop voor Keulen Slechts langzaam verlieten de 55,000 toeschouwers, onder wie duizend teleur gestelde supporters van de Duitse kam- pioensploeg, die een deel van hun car naval hadden opgeofferd om de tijd rovende kostbare reis naar Liverpool te maken, het stadion, nadat zü de ver zekering hadden gekregen, dat zU hun entreegeld kunnen terugkrijgen. Voor de FC Koeln betekent het afge lasten van de wedstrijd, die nu mogelijk zal worden gespeeld op 17 maart, de oorspronkelijk voor een eventuele be slissingswedstrijd te Rotterdam vastge stelde datum, een strop van ongeveer 20.000 gulden. Als een leger wandelende sneeuwmannen ging het voetballcgioen af in de snydende wind, op weg naar de huiselijke haard of de warme pub. Trainer George Knoepfle van FC Koeln: „Jammer, dat de wedstrijd moest worden afgelast. WU zouden ook bij deze sneeuwstorm hebben gespeeld, maar Bij Atletico-Luik (2-0) Twee spelers uit het veld gezonden MADRID Vlak voor het einde van de ontmoeting Atletico MadridFC Luik voor de kwartfinales van de Jaarbeurs beker. werden gisteren twee spelers van Luik van het veld gestuurd. Het waren de halfspelers Sulon en Crote. Atletico won met 20 Daaraan had de Spaanse ploeg juist voldoende om zich te kwali ficeren voor de halve finales, want de eerste ontmoeting was met 10 door F C Luik gewonnen. Beide doelpunten werden gescoord door rechtsbuiten Ufarte in de 42e (strafschop) en 47e mi lk moet zeggen, dat ik nog nimmer tevoren bU een voetbalwedstrijd zo'n sneeuwstorm heb meegemaakt'*. Liverpools manager Bill Shankley: „Scheidsrechter Hansen heeft juist gehandeld. Onder deze omstandigheden was het niet alleen voor de gezond heid van de spelers onverantwoorde lijk om te spelen, maar bovendien zou het geen normale krachtmeting zijn geworden". Scheidsrechter Hansen: „Het viel me moeilijk deze beslissing te nemen, want ik weet, welke voorbereiding zo'n wed- stryd met zich meebrengt. Reeds uit gezondheidsoverwegingen meende Ik echter het „neen" te moeten laten horen. Ook de voor gisteravond vastgestelde leaguewedstrijden in Engeland gingen niet door. HierbU waren voor de eerste divisie Leeds UnitedStoke City en voor de tweede divisie Crystal Palace Bolton Wanderers. Philidorgasten een kleine versnapering Philidor 2 werd op deze gedenkwaar dige avond ongeslagen kampioen van de Leidse bond. De Leidenaren zullen nu vla promotiewedstrijden trachten dc plaats ln de tweede klas van de KNSB te heroveren, temeer daar de LSB in deze klas vertegenwoordigd dient te blij ven, nu LSG 2 weer naar de afdeling is gedegradeerd. Het team van Boskoop 1 heeft dit sei- kopers, die vorig jaar achter LSG 2 op een schitterende tweede plaats eindig den moeten nu naar de tweede klas de graderen. De laatste strohalm de wed strijd tegen Noordwyk 1 ontglipte aan de Boskoopse vingers, want de Noord wij kers boekten een fikse 73 overwinning. Noordwijk 1 is desondanks nog lang niet veilig en kan slechts dank zij een grote overwinning in de laatste ronde de dans ontspringen, hetgeen ten koste van Alphen 1 zou gaan. Tafelvoetbal in de Bollenstreek HILLEGOM In de eerste divisie handhaaft W. Litjens zich op de e plaats en in de tweede divisie deed C. Clemens hetzelfde door van P. Stijnman De uitslagen waren: Eerste divisie: T. KauffmanH. Verbrugge 42; M LitjensM. Kleyn 30; W. van Houten J. P. Verhoeven 30; Tweede divisie: P. van HoltenD. Buts 03; S. StokmanP. Topper 60: W. LemmersP. Buts 03; C Clemens P. Stijnman 3—1. Gkv verzekering gedekt. Niet vergoed wordt evenwel de bedrijfsschade, die ook aanzienlyk moet worden geacht. Van daag is een deskundige naar Duitsland isgow-Rangers won niet 1-0 GLASGOW Ondanks een In Glasgow geleden 10 nederlaag tegen de Glas gow Rangers heeft Internazlonale Milaan zich gisteravond geplaatst voor de halve finales van het toernooi om de Eur/be- ker voor landskampioenen. De Italianen hadden namelijk de eerste ontmoeting met 31 In hun voordeel beslist, zodat hun doelgemlddelde over de twee duels samen beter is. De start van dc Rangers bracht de in afweerslagen geharde Inter-ploeg aan vankelijk in grote moeilijkheden. Ge steund door 80.000 supporters raasden de Schotse aanvallers keer op keer in de richting van doelman Sarti en reeds na 6 min. viel de openingstreffer, die een orkaan van geestdrift door het Ibrox- park joeg. Normaal zou er niets gebeurd zyn, want het schot, dat Roger Hynd op hem afvuurde, pleegt de spectaculaire doelman Sarti meestal moeiteloos te stoppen. Maar op het gladde, sneeuwvrij gemaakte veld het was tot in de mid daguren onzeker gebleven of het auel wel door kon gaan omdat de sneeuw maar bleef vallen liet de Italiaanse laatste man de bal glippen en dat bood midvoor Jimmy Forrest de gelegenheid zijn reputatie als kansenbenuttcr waar te maken. Daarmee was de voorsprong van twee goals, die Inter na de heenwedstrijd in Milaan had. gekrompen tot een enkel puntje verschil en alles leek weer mo gelijk. Maar de pupillen van Helenio Herrera. hoe geschokt zy op dat moment ook geweest moeten zijn. herstelden zich. Sarti maakte nadien zijn fout meer dan goed De uitblinkende stopper Guarneri gaf Forrest nu zelfs geen halve meter vrijheid meer en schakelde daardoor de Nieuwe wet voor ambtenaren Afschaffing van inkoopstelsel DEN HAAG Volgens de nieuwe "ensioenwet voor het burgerlijk overheids- en semi-overheidsperso- neel, wordt het pensioen berekend naar het gemiddeld inkomen van de laatste drie jaar. Het ontwerp voor deze wet is door de •ninisters Toxopeus (binnenlandse za ken), Witteveen (financiën). De Jong 'defensie) en Bot (onderwijs, kunsten en wetenschappen) ingediend. Zoals be kend bereikte dc centrale commissie 9 juni jl. na twee jaar onderhandelen nereenstemming over de nieuwe rege ling. Een van dc belangrijkste punten uit liet ontwerp is een verbetering van het weduwen- en wezenpensioen. Veel aandacht is ook besteed aan de invaliditeitspensioen in welk verband de nodige ruimte is gegeven aan de revalidatiemaatregelen en herplaat sing. Het vaste personeel valt onmiddellijk onder de wet. Voor contractueel en tij delijk personeel bestaat een ..drempel- tijd" van een half jaar. Het inkoopstel sel wordt afgeschaft. De uitvoering van het fonds komt in handen van de directie van het fonds. Verder is er een raad van toezicht, waar in werknemers en werkgevers zitting hebben. De nieuwe regeling kent twee vormen van pensioen: het ouderdomspensioen en het invaliditeitspensioen. Het vervroegd pensioen op 55-jarige leeftijd wordt af geschaft. Tot zijn 65e jaar kan men profiteren van de wachtgeld regeling. Een nieuwe figuur in de wet is de .herplaatsbaar verklaarde ambte naar". Zo'n figuur is een ambtenaar, die wordt afgekeurd terwijl hij nog geen 50 jaar is. maar die nog wel ge schikt is voor een andere betrekking Het invaliditeitspensioen gaat in vijf jaar nadat de fondsdirectie hem voor zijn oude functie ongeschikt heeft verklaard. Wanneer de herplaatsing niet doorgaat, heeft hij 5 jaar lang recht op wachtgeld. Het weduwnaarspensioen wordt inge voerd voor de invalide echtgenoot van een overleden ambtenares, die kostwin ner was. Nieuw is verder, dat een her trouwde weduwe haar pensioen zal be houden. voorzover dit betrekking heeft op de werkelijke diensttijd van haar overleden echtgenoot. VOETBAL De eerste wedstrijd tus sen Torino en Dynamo Zagreb voor de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars, die woensdagavond te Turijn is gespeeld, is geëindigd in een gclykspel: 11. hoop van Rangers totaal uit, terwyl linksback Facchetti op welhaast magi strale wijze veelal alleen de gevaarlijke rechtervleugel van de Schotten ln be dwang hield. De tactiek van Intcniazio- nale bleek juist. De ploeg uit Glasgow werd steeds minder gevaarlijk en zelfs kwam de thuisclub herhaaldelijk in ge vaar bij rappe tegenstoten, vooral als Mazzola en Suarez daar dc hand ip hadden. Hoe sneu het ook voor de Ran gers was, het tweede doelpunt bleef uit en daarmee werd Inter dan de eerste club, die de halve finales van het beker toernooi bereikte. Delft roeit op Theems LONDEN De enige buitenlandse ploeg die deelneemt aan de studenten- roeiwedstryd van Putney naar Mortlake over de rivier de Theems, die op 27 maart zal worden gehouden, is de ploeg van de Delftse universiteit. Schip vanmorgen op de helling (Van een onzer verslaggevers) KATWIJK AAN ZEE Vanmorgen om half tien is de na een aanvaring met het Duitse vrachtschip Agenor ernstig beschadigde KW 222 op de sleephelling van het staatsvissershavenbedrijf gezet voor het uitvoeren van een noodreparatie. Daarna zal de kotter naar Zaandam varen om ge heel te worden hersteld. Men verwacht, dat het anderhalve maand tot twee maanden zal duren voordat de Maarten Cornelis weer zee kan kiezen. De rederij zou vandaag met de schipper overleg plegen over wat de beman ning al die tijd moet gaan doen. De schade aan het schip wordt door München won van Poolse Legia: 4-0 WARSCHAU De Westduitse club uit de Bundesllga Muenchen 1860 heeft gis teren t« Warschau voor 5000 toeschou wers de eerste wedstrijd tegen Legia In de kwartfinales van het toernooi om de Eur/beker voor nationale bekerwinnaars gewonnen met 01. By de rust was nog niet gescoord. De doelpunten werden gescoord door: 60 min. Grosser 6—1, 73 min. Kueppers 0—2, 74 min. Heiss 0—3, 88 min Brun- nenmeier 04. Ofschoon de score anders zou doen vermoeden, was het een gelijk- opgaande strijd, waarin de Polen tech nisch geenszins de minderen waren van de Duitsers, die echter in de verdediging sterk waren en hun tegenstanders kans gaven. sohip op i Vergissing Over de oorzaak van de aanvaring hullen schipper en reder zich in het duister. Van andere zUde vernamen wij echter, dat op de KW 222 een beoordelingsfout is gemaakt. Men heeft zich vergist in vaart en afstand van de Duitser en ge dacht, dat men nog wel voor de vracht vaarder langs kon. Er is evenwel ook sprake van schuld aan Duitse zijde. Een samenspel van factoren zou tot de aan varing hebben geleid. Wie er gelijk heeft en hoe de zaak precies in elkaar zit, zal Clarke verbeterde wereldrecord MELBOURNE Ron Clarke verbe terde gisteren In Melbourne het wereld record over tien myi met een tyd van 47 min 12.8 sec Het oude record stond op naam van de Brit Mel Batty, die in april 1964 in Hurlingham 47 min 268 Geld wordt ook dit jaar Ons land moet tegen de inflatie blijven vechten. De voornaamste wa pens zijn daarby de begrotingspoli- tiek en het afremmen van de vraag in de bouwsector. Dit kunnen wjj le zen in het jaarverslag van het nionc- tairec omité van de Europese Econo mische Gemeenschap. Dit monetaire comité, dat bestaat uit de directeuren van de centrale banken in de 6 landen en uit voor aanstaande financiële expers, heeft de ontwikkeling van de 6 Euro- marktlanden bestudeerd. En als dit comité van deskundigen dan ook pleit voor een ononderbroken stryd tegen de inflatie, mogen wij aan de oorzaken van volksvijand nummer 1 niet voorbij gaan. Inflatie uit zich in een stijging van de prijzen hetgeen tegelijkertyd een daling van de koopkracht van het Seld bete- De oorzaken zijn verschillend. Met andere woorden, op verschillende wyzen kan inflatie ontstaan of in de hand wor den gewerkt. De bekendste vorm is het steedt groter worden van de geldhoe- veelheid zonder dat de goederenhoeveel- heid mee groeit. Het komt er dus op dat er een tekort aan goederen ontstaat: tegenover de koopgrachtige vraag staat een onvoeldoende aanbod van goederen. Maar wij spreken ook van inflatie, als de kosten steeds maar stijgen: door hoge re lonen, door belastingdruk, door het duurder worden van de diensten, door het stijgen van de grond stof fenprij zen. Men pleegt dit een koateninflatie te noe- En een derde flatie die weer i roepen door rtn is de bestedingsin- het leven wordt ge- hogere lonen, hoger althans dan produktiestfjging toe k.ten. Er is over de verschillende vormen van inflatie uiteraard veel meer te zeggen. Ook dat zij elkaar beïnvloeden. Maar daar gaat het nu niet om. Voldoende is da{ wij even beseffen dat inflatie op ver schillende wyzen kan ontstaan. Vooral voor de bestrijding is dit belangrijk. In het afgelopen jaar zijn de kosten minder waard (Van onze economische medewerker) van levensonderhoud ruwweg 5*.£ pet- gestegen In 19G" zullen zij verder op lopen. Het Centraal Planbureau noem de in september van vorig jaar een s'ijging van 4 a 4W pet. In december heeft minister Andriessen ook nog eens een percentage van pet. ge noemd. In het jaarverslag van het mo netair comité wordt alleen gezegd, dat er verdere prijsstijgingen zullen komen maar minder dan vorig jaar- De 41-4 pet. wordt dus kennelijk als heel reëel gezien Maar dat betekent in elk geval dat ons geld ook dit jaar weer minder waard zal worden. Als middel tegen de inflatie noemt het monetair comité de b«*grotingspolitiek. Dat is geen nieuw geluid. Consequent voert onze regering een begrotingspoli- tick Er. dat betekent in de eerste plaats dat de uitgaven van het rijk binnen een vooruit bepaalde grens worden gehou den. een grens die weer getrokken wordt door de groei van het nationale inkomen Maar binnen het begrotingsbeleid valt ook een aantal maatregelen zoals de kredietpolitiek van de Nederlandsche Bank het temporisseren van de over heidsuitgaven. het leningplafond voor kapitaaluitgaven door de lagere overheid, de beperking van de investeringsfaeili- teiten. dc loonpolitiek, ht niet toestaan dat loonsverhogingen in de prijzen wor den doorberekend een vergunningenbe leid voor bouwwerken. Onduldbaar Bij het noemen van die laatste maat regel komen wij neel dicht bij het tweede door het monetair comité ge noemde wapen: het afremmen van de vraag in de bouwsector. Wat hiermee nu prcies wordt bedoeld is voorshands onduide lijk. Maar zeker Is wel. dat het uit sociale overwegingen onduldbaar zou zijn, dat de bouw van woningen voor De gevoerde politiek is oxgeu geDleven. Zo is volgens minister Witteveen het veroeieren van ae Detahngsoaians beslist mede te danken aan de gevoerde politiek. iren by Komen ae en ongeiwyxeid on aangename tacior is. dat de ïnilatie be- süsi met aneen in eigen land wordt voortgonraoiu. Zy worai ook uit het ÖU1" ceiuand geimporieera. De president van de Nederlandse bank heeft die import in de jaren lttw/iUoS zeits op i 560 miljoen per jaar berekend. Wij importeren inflatie bij een over schot op de ïopenae reKenang van de betalingsbalans. Er komt dan extra geld binnen. Dit wordt verKoeht aan de Ne derlandse Bans eri er komen guldens extra in omloop. Er is in 1964 op die lo pende rekening weliswaar geen overschot geweest maar op oe Kapitaal balans was dit wel degeiijK net geval waardoor de totale Detanngsoalans toen Veilig Er stroomt voortdurend kapitaal naar ons land: Geld dat wordt gerepatrieerd, geld dat hier wordt Deiegd in Indus trieën. geld dat hier komt door verkoop van onze effecten, geld dat wordt be taald voor nieuwe obligaties waarop bui tenlanders inschrijven Met heeft in het buitenlaqd grote interesse voor onze obligaties omdat daarop geen rentebelas ting drukt maar ook omdat onze gulden als zeer veilig wordt bescnouwd. De minister van financiën is over die kapitaalimport niet direct enthousiast. Hij werkt niet alleen inflatoir maar hy ondergraaft ook de politiek van de hoge rente (door te toestroming van kapitaal daal juist de rente), die de investeringen moet helpen afremmen Om wat tegendruk uit te oefenen wil de Nederlandse Bank wat meer goed keuringen gaan geven voor het plaatsen van buitenlandse leningen in ons land. Dan stroomt er weer wat geld toe. Of dit alles voldoende zal zijn. kan Letwijfeld worden. De overheid gelooft er zelf althans niet in. gezien haar voor spelling dat ook dit jaar de pryzen ver der zullen stijgen. Hoogstens kunnen wij zeggen, dat zij anders nog meer zouden stygen. over drie maanden voor de Raad van Scheepvaart blijken. De zeven bemanningsleden van de KW 222 zyn wel goed geschrokken. Het scheelde niet veel of er ontstond een pa niek aan boord ten tijde van de aanva ring. Niettemin slaagde men er in zijn koelbloedigheid te bewaren en "de dinghy overhoord te zetten. Men is wel aan boord van vyf verschillende schepen ge weest Schipper Dirk van der Plas (44) zegt er van: ik hen helemaal stijf en naar. Reken er op, dat het geen happie was. Het was een akelige belevenis. Geluk kig hebben we er allemaal het leven afgebracht. Ik heb veel lof voor de op varenden van de te hulp geschoten schepen, die ons erg vriendelijk heb ben ontvangen en ons geweldig hebben geholpen. Dat was een lichtzijde van dit nare avontuur. Het Duitse schip is later doorgevaren. Het had schade aan de voorzijde, maar het maakte geen water. Schipper Van der Plas is nog tweemaal op zijn zinkende schip teruggeweest. Eén keer met drie man en een keer met'één bemanningslid. Vasas won met 3-0 oefenwedstrijd BOEDAPEST Vasas, de club uit Gyoer en de tegenstander van DWS in de kwartfinales van het toernooi om de Eur. beker voor landskampioenen, heeft gisteren in het kader van de voorberei dingen voor de tweede wedstrijd tegen de Amsterdammers, die volgende week woensdag ln Gyoer wordt gehouden, een oefenwedstrijd gespeeld tegen de myn- werkersclub Oroszlanyl Banyasz. uitko mende ln de eerste klasse B van de Hon gaarse competitie en met 30 gewonnen. Bij Vasas ontbraken Kiss en Orban. beiden uit de verdediging, die in de wed strijd te Amsterdam (11) geblesseerd zyn geraakt en onder behandeling staan van een specialist te Bratislava. Kiss is reeds in zoverre hersteld, dat hij de trai ning heeft kunnen hervatten. Ook de ge nezing van Orbans blessure verloopt voorspoedig en vrijdag zal Orban even eens weer aan de oefeningen kunnen deelnemen. De verwachting bestaat, dat beiden volgende week tegen DWS zullen kunnen spelen evenals linksbinnen Kor- sos, die tegen Oroszlanyi alleen in de eerste helft van de partij was. De doel punten werden in de tweede helft ge scoord door Gyoerffy (2) en Orosz. Het was echter geen overwinning om over te juichen, want het spel van de Hongaarse cupfighters was alles behalve groots. Olympische Spelen Geen overdreven luxe in Mexico MEXICO CITY Mexico City zal niet meedoen aan de rage van Melbourne. Rome en Tokio om het Olympisch decor nog grootser, nog indrukwekkender te maken dan bij voorgaande Spelen. Ge neraal Jose de Jesus Clark Flores. presi dent van het Mexicaanse organisatie comité. verklaarde gisteren: „Het doel van Mexico is niet andere landen te over treffen bij het presenteren van de Spe len, maar het geven van maximale faci liteiten, zonder dat daarby iemand te kort wordt gedaan". De generaal heeft in Japan gezien hoe men daar verscheidene hotels van 1000 kamers bouwde. Drie daarvan zijn reeds gesloten bij gebrek aan gasten. De grootste problemen voor Mexico bij de organisatie van de Spelen van 1968 vormen huisvesting, vervoer en commu nicatie. Voor een congres van 5.000 man. dat onlangs in de Mexicaanse hoofdstad werd gehouden, was het al onmogelijk goede hotel-accommodatie te vinden. Bij de Spelen verwacht men rond een half miljoen bezoekers, van wie velen reeds nu kamers hebben besproken. Verzending zeepost Met de volgende schepen kan zeepost i Kulmerland 10/3. i 7/3. ms Brecon Beacc.. Essen 13/3; Kenya, Oeganda. Tanganyika: ms Ferdinand de Lesseps 7/3. ms Si-Kiang 10/3; Nederlandse Antillen: ms Solon 9/3: Nieuw-Zeeland: ms Karimata 8/3: Suriname: ms Ladon 10/3; Verenigde Staten van Amerika: ms Katsed«k 10/3: Z.-Afrika (Rep.) m.i.v ZW.-Afrika: ms Edinburgh Castle 7/3, ms Oranjefontein 9/3. Inlichtingen betreffende de verzendinp=- data vanpostpakketten geven de postk BEZOEKT DE VOORJAARS MEUBELSHOW voor Uw gehele woninginrichting Geshowd worden de allernieuwste BANKSTELLEN. EETHOEKEN en W ANDMEUBELEN enz. U komt toch ook? Consumptie gratis. De show wordt gehouden in hotel „Noordzee", Boulevard 72 van 8 Lm. IS maart, van des middags 3.00 uur tot des avonds 10.00 uur. WONINGINRICHTING P. PLUG PRINCESTRAAT 5 KATWIJK AAN ZEE TELEFOON 3286 s Bemhenl 2 p Breohy h

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 13