30% argenta KERNHOUT KERNHOUT KERNHOUT KERNHOUT PHILIPS A V.Y.S. behield leiding in overgangsklasse Pernix speelt op middenveld Leidse Hout textiel buitenmonteurs textiel meer licht super lux textiel NIEUWE LEID3E COURANT 8 DINSDAG 2 FEBRUARI 1965 Volleybal Een ruime 03 zege in de uitwedstrijd tegen VCIJ (IJmuldenJ heeft VVS weer een stapje dichter bij de titel gebracht De grootste concurrent van onze stadge noten, het A'damse VHH, won echter ooR. zodat de wedstrijd tussen VHF en VVS bijna zeker de beslissing zal brengen. Kangcroes 2 schroefde het puntentotaal wat omhoog door een goede 13 zege, in Amsterdam behaald op Armada. Zonder Ans Vrielink en met een op halve kracht spelende llonka Kruts heeft het damesteam van Kangeroes het In de strijd tegen Slotermeer (A'dam) niet kunnen redden. Met 30 moesten de Leidse dames het onderspit delven. Het IJmuidense VCIJ heeft het Leidse team geen moment kunnen bedreigen in deze wedstrijd. De aanval van WS had geen enkele moeite de VCIJ-verdediging te passeren, terwijl de IJmuidenaren zelf op het punt van de aanval tot weinig in staat bleken De uitwedstrijd van Kangeroes 2 tegen het Amsterdamse Armada is door de Lei- denaars op regelmatige wijze met 13 Iri&senstraat Rijnsburg viert vanavond feest RIJNSBURG Vanavond om 7.30 uur houdt de buurtvereniging Irissenstraat haar feestelijke jaarvergadering in De Jeugdhaven. De toneelvereniging De Gastspelers uit Leiden zal een spel over het voetlicht brengen. OPROEP VOOR DE ALGEMENE LEDENVERGADERING Het bestuur van de Coöp. Raiffeisenbank ..Rijnsburg" te Rijnsburg is voornemens haar algemene ledenvergadering te hou den op woensdag 24 februari a s. in de ..Jeugdhaven". In de vacature van de Heer W. v. Tilburg, welke zich niet herkiesbaar stelt, zijn door het bestuur kandidaten gesteld. De lijst van deze kandidaten ligt op het kantoor der bank ter inzage. Het bestuur. gewonnen. Het steeds sluiten van de Amsterdamse verdediging werd door Kangeroes 2 goed uitgebuit d.m.v, goede plaatsballen, terwijl daarnaast de aanval van onze stadgenoten wat sterker was dan die van de gastheren. Het onvolledige damesteam van Kan geroes heeft het niet kunnen redden te gen het de laatste weken in opmars zijn de Slotermeer (A'dam). In de koude RAI te Amsterdam trad Kangeroes met invalsters voor Ans Vrielink Franny van der Horst, terwijl llonka Kruts eigenlijk te ziek was om te spelen. Slotermeer won deze ontmoeting met de cijfers 156, 1511 en 156. A. Lepelaar (SLF) onderscheiden LEIDEN De hee rA. Lepelaar cierde vandaag zijn veertigjarig jubileum bij de Stedelijke Fabrieken voor Gas en Elektriciteit. Vanmorgen werd hij ge huldigd. De eerste spreker was directeur ir. Y. Ykema, waarna ook enkele chefs het woord voerden. Hierna kwam. wet houder S. Harmsen aan het woord. Deze releveerde dat de jubilaris op zeventien jarige leeftijd zijn werk by de Lichtfa brieken begon en dat hij zich opwerkte tot hoofdvakman-bedieningsman gaspro- duktietoestellen. Voorts bracht de heer Harmsen naai voren, dat de heer Lepelaar er een groot aantal neven-activiteiten op na houdt, waaruit zijn brede belangstelling blijkt. Zo is hij secretaris-penningmeester van de Kooiparkschool en lid van de sociale sectie van K. en O. Juist ook gezien deze belangrijke neven-activiteiten moest de onderscheiding die hij toen ging uit reiken nl. de zilveren ere-medaille be horende bij de orde van Oranje Nassau niet als een formaliteit worden gezien. Ook de heer A. Crama, voorzitter van de personeelsvereniging voerde nog he! Drs. J. P. v. d. Heijden LEIDEN' Drs. J. P. van der Rey- den, de voorzitter van de Leidse Sportstichting, heeft gisteravond tij dens de jaarvergadering van de Afde ling Leiden van de Kon. Ned. Atletiek Unie het „sintelbaan-probleem" uit voerig onder de loep genomen en het grotendeels uit de doeken ge daan. In zijn ruim 35 minuten duren de toespraak wees hij er op, dat de heer Coers er reeds in 1961 de nadruk op had gelegd dat na het vertrek var Roodenburg naar het nieuwe Sport park Noord, een andere vereniging in de Leidse Hout zou komen en dat het omstreden middenterrein voorlopig niet geheel voor de atletiek zou wor den gereserveerd. Tevens onderstreepte de heer Van der Reyden de uitspraak van dr. J. M. Roo- senschoon, die de gemeente in de sport stichting vertegenwoordigt, tijdens een onderhoud met de afgevaardigden van de Afdeling Leiden van de KNAU op 21 april 1964, die toen verklaarde, dat men er beslist niet op moest rekenen, dat er na de verhuizing van Roodenburg, géén andere vereniging zou komen. Over de nieuwe situatie mogen de Leidse atletiek-clubs overigens echt niet klagen- de Chr. korfbalvereniging Pernix, die verleden jaar de beslissingswedstrijd om het Nederlands kampioenschap niet op het eigen (te) kleine veld mocht spe- len, zal de Leidse Hout zaterdagsmiddags gaan bespelen Het tweede terrein wordt geregeld bespeeld ook voor de trai ningen en het hoofdveld eenmaal in de veertien dagen na vier uur voor de thuiswedstrijd van het eerste twaalftal. De Leidse atletiekwercld mag hiermee beslist niet mopperen. Uitgezonderd Rot terdam worden in gehee! Nederland de middenterreinen van de sintelbanen in het weekeinde bespeeld. En nog veel in- Bejaarde HiUegommer door auto geschept HILLEGOM De ruim 70-jarige heer M. A. van Ruiten, woonachtig het bejaardencentrum Bloems- waard, is gisteravond met ernstige verwondingen, waaronder een onder- beenbreuk en een hersenschudding, in een ziekenhuis in Haarlem opge nomen. Hij verkeerde gisternacht buiten levensgevaar. De man stak gisteravond omstreeks half 7, waarschijnlijk zonder voldoen de op te letten, vanuit de Elsbroe- kerlaan de Leidsestraat over, waar bij de uit de richting Hillegom-dorp komende heer W. F. van H. uit Lis- se met zijn personenwagen een bot sing niet kon voorkomen. De heer Van Ruiten werd geschept, kwam op het dak van de auto terecht viel weer op de straat, doordat de heer v. H. sterk remde. Daarbij werd de bejaarde voor de tweede maal door de wagen geraakt. De auto werd zeer ernstig bescha digd. Tafelvoetbal Bollenstreek HILLEGOM Uitslagen tafelvoetbal vereniging Bollenstreek: le divisie: II StevensL. v. d. Reep 12, J. P. Verhoe venJ. v. Dril 13, C. RusmanB. Ver steeg 20, W. LemmersW, v. Houten 17, M. LitjensH. Verbrugge 2—0. Tweede divisie: D. ButsR, Stevens U3, P. TopperP. v. Holten 02, D. ButsW. Lemmers 11, P. v. HoltenP Stijnman 00, S. StokmanR. Stevens 4—0, C. ClemensP. v. Holten 40 Tli. Kolderie benoemd tot ridder O.N. HAARLEM lij het neerleggen van zijn functies tengevolge van ziekte is de heer Th. Kolderie te Haarlem benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nas sau. De heer Kolderie is bijne 50 jaar in de bloembollenexport werkzaam ge weest. Laatstelijk als secretaris van het Bedrijfschap voor de Bloembollenhan- del. Hij had tevens de leiding van de administratie en de organisatie van de Bond van Bloembollenhandelaren. Er worden voorbereidingen getroffen om de heer Kolderie ter gelegenheid van zijn afscheid een cadeau namens alle exporteurs aan te bieden. Warmonds lectuur- bussen zaten weer vol WARMOND De lecluurkastjes van het Nederlandse Roode Kruis brachten in Warmond 1747 kg. tijd schriften en 113 boeken op. Vorig jaar stopten de Warmonders 1160 kg. aan tijdschriften en 195 boeken in de bussen. De cijfers voor geheel Nederland zijn: 1.050.616 kg. tijd schriften en 158.399 boeken. De gaven zyn naar honderden zie- keninrichtingen en sociale instellingen in den lande gegaan en naar i tweeduizend chronische patinëten die thuis worden verpleegd. Bovendien gingen elke maand zendingen Suriname en de Nederlandse Antil- Het Roode Kruis is dankbaar de vele schenkingen. Men stelt het meest prijs op zo actueel mogelijke lectuur, zodat het aanbeveling dient de tijdschriften direct na lezing af te staan en niet te wachten tot de jaargang compleet is. Om de F.A.-cup Middlesbrough in vijfde ronde LONDEN Middlesbrough heeft zich gisteren geplaatst voor de vijfde ronde van het toernooi om de F. A. Cup, door de replay tegen Charlton Athletic met 21 tc winnen. In dit te Middlesbrough gespeelde duel brak Charltons aanvoer der Michael Bailey by een botsing zijn linkerbeen. Onder grote belangstelling is giste ren in de kapel van de zusters August! nessen aan de Warmoesstraat in Amster dam het kerkelijk huwelijk voltrokken tussen Nederlands sterkste baanrenner Peter Post en Loek Kalis, stiefdochter van oud-chaatskampioen Jan Langendijk. Getuigen van de plechtigheid waren o.a. Peters ex-koppelgenoot Gerrit Schulte, zyn huidige partner Fritz Pfenninger, zanger Willi Alberti en Jan Dtrksen, coach van de baanploeg. Vele hon derden belangstellenden verdrongen zich 's middags in Treslong te Hillegom. waar het paar recipieerde. Centrale training voor de jeugd DEN HAAG Morgen zal in het KNVB-centrum in Zeist een centrale training plaats vinden voor de NEFA- jeugdspelers van 16 tot mi met 18 jaar en voor het Nederlandse ^ugdteam (18-20 jaar). Deze training staat onder leiding van de heer Kessler. De spelers die voor deze traning zijn uitgenodigd: 1618 jaar: Van Straaten NOAD), Sohryvers (HVC), Galis en Cleeren (Telstar). Brands (ADO), Koen- ders (De Graafschap). Hulshof en Kruyff (Ajax), Van der Heiden, Pansier, Blok (Xerxes), Van der Kuylen iPSV), Graaumans (NAC), Jansen (Feijenoord) Achterberg (DOS) en Buitendijk Sparta 1820 jaar: Stuy (Telstar). Boomgaard, Suurbier en De Haan (Ajax). Nieuwen- huis (Elinkwijk). Kerkhof (Veendam), Van Ierssel (Baronie). Pas (ADO). Drost (Wageningen), Stuivenberg (Xerxes). Muhren (Volendam). Brokamp (MVV), Van Stippent, Van Dorst IPSV) en Free- riks (Fortuna '54). Noren prijzen Arcl Schenk OSLO De Noorse deskundigen op het gebied van hardrijden op dc schaats en de dagbladen zijn het er over positieve verrassing ir. Gothenburg ..Wij kregen deze indruk al toen Ard Schenk de eerste prijs won op de 500 meter. Later toonde Rudie Liebrechts en Cees Verkerk dat zij in staat zijn de Noorse nationale ploeg een nieuwe taak te geven een nieuwe internationale ontmoeting tussen Nederland en Noor wegen". aldus het avondblad uit Oslo. Verdens Gang. De Nederlandse trainer. Anton Huiskes, wees op het feit dat de drie Nederlanse rijders zo van gelijke krachten w: Hij was bijzonder onder de indruk Ard Schenx, die de 500 meier woi zich zesde plaatste op de 10.000. „In twee jaar zal hij de nieuwe wereldkampioen zijn", aldus Huiskes. Noorse bladen waren bereid hiermee in te stemmen. Bobotsov had lage score in simultaan (Van onze schaakmedewerker) LEIDEN Het Leidsch Studenten schaakgenootschap „Morphy" had de Bulgaarse grootmeester Bobotsov uit genodigd gisteravond in de sociëteit „Minerva" een simultaanséance te houden tegen een zeer sterk contin gent schakers, practisch allen stude rend in Leiden. Morphy had de eigen gelederen versterkt met een aantal .prominente schakers van L. S- G. en Philidor, alsmede enkele sterke Hage naars- Gezien de sterke tegenstand was het te verwachten dat Bobotsov niet zo'n hoge score zou maken tegen zijn dertig tegenstanders. Dat hij echter niet verder kwam dan een score van 61,6 procent was voor iedereen een verrassing. Men diende echter le bedenken, dat de Bulgaar bijzonder vermoeid is na het uitputtende Hoogoventoernooi, waarin hij met een half punt achter stand op winnaars Gelier en Portisch als derde eindigde, en het toernooi in Zwolle, dat zojuist is afgelopen en waarin hij met Ivkov de eerste plaat* deelde. Bobotsov speelde dan ook een op vallend groot aantal remisepartijen (15!). Uit enkele hiervan had hij waar schijnlijk meer kunnen halen- Hij verloor vier partijen, en won er elf. De winnaars waren J. C. Kort, H. Schadee, C- Stam en A. v. d- Berg. Re mise bereikten R. A G. de Graaff, A. Münninghoff, drs. M. D. Etmans, T. de Jong, P. Monté, J. P. Roos, drs. H. Th. Weiland, J. Toorman, W- D. Wie bes, P. van Woerden, mr. R. J. in 't Veld, G. van Maanen. R. D. Westra, C. C. Berg, A. J. W. Kohlbeck. Voor en aan het einde van de simul taan werd gesproken door Morphy- praeses M- Verschoor. Veel byvlal oogstte ook het door Morphy-bestuurs- lid A. Münninghoff in het Russisch gehouden toespraakje tot de sympa thieke grootmeester. KOERIERS KOERIERS: 1 TOT 30 WOORDEN f 1.75 ELK WOORD MEER f 0.10 Voor Koeriers onder num mer wordt 25 ct extra In rekening gebracht. Bewijsnummers (alleen op verzoek) 15 ct. Personeel gevraagd 9 Net meisje gevraagd v. de ochtenduren, plm. 16 jaar, of werkster voor 3 of 4 ochtenden per week. In klein gezin zonder kinderen. Zoe- terwoudseweg 60 bij de He renstraat. 9 Gevr. bij dame alleen, hulp in de huishouding, 1 morgen van 912 uur, (olie- stook). Cobetstraat 31. Tel. 34566 Stichting Interkerkelijke Gezinszorg vraagt gezins helpsters voor hele of halve dagen. Min. eis primaire opl. huish. school. Aanm. Oude Rijn 100 tussen 9 en 10 v.m. Tel. 25771 9 Bijverdienste. Bezorgers gevr. voor ochtendblad. Ver* dienste plm. 25,p. week. Geen weekincasso. Aanm. dagblad de Telegraaf, Bree- straat 30 Leiden. 9 Gevr. winkelmeisje. 5- daagse werkweek. Levens- middelenbedrijf Vefivo. Tel. 22974 Herenstraat 3 Leiden Personeel aangeboden 9 Timmerman en schilder vragen werk, ook voor over dag Br. onder no. 8005 bur. blad. 9 B.z.a. manl kracht voor 2 of meerdere halve dagen, liefst voor huish. werk. Als zodanig met alles bekend. Br. onder no. 8008 bur. blad. 9 Meisje. 21 jaar. zoekt werk voor halve dagen, liefst in gezin met kinderen. Bi ónder no. 8007 bur. blad. Te koop aangeboden Autobanden. Nieuwe of gebruikte banden voor Uw auto. tractor, of landbouw- wagen. Voordelige prijzen. Hövig, Hoge Rijndijk 1. Zoeterwoude. Telef 01710 25517 9 Kredieten tot 4000, voor aankoop meubelen en woningtextiel. Vraag gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. P.ostbus 1083, Rotterdam. 9 Aangeb. 2 pits gasstel rfiet bijbehorend tafeltje, ge- emaill. Te bevr. Bakker, Korffstraat 18 Leiden. 9 Orgel. Gaaf eiken stu die orgel met 2 harpen, t.e.a. b. Te bevr. Herensingel 10 9 Aangeb. nieuwe elektr- zig-zag naaimachines in kof fer 295,(knoopsgaten maken, borduren enz.). Gra tis les aan huis. 3 jaar ga rantie. Zien is kopen. He renstraat 23 Leiden. Telefoon 32027 9 Pracht, bijna nieuwe vouwwagen, kap, regenzeil tje. voetenzak en net. Bil lijk. Mooi kinderledikantje met Pullman matrasje (af- wasbaar). Wat babygoed. Eiken tafel 10.Hand naaimachine 17.50 Vloer kleed 7.50. J. Langezaal. Bijdorpstraat 2 Voorschoten centrum. 9 Aang. naaimachines: oc casions. Inzinkbare Singer trapnaaimachine (ringspoel) 55.Pfaff naaimachine in salonkast, als nieuw 110.— Naumann handnaaimachine (ringspoel) 75.Verkoop onder garantie. Herenstraat 23 Leiden. Tel. 32027 9 Modern radiotoestel <pick-up aansluiting) 35, Dito platenspeler in luxe koffertje met langspeelpl. 45.Verhuistravo. was machine, stofzuiger, kolen haard enz., elk 10,- Schrijf machine (schitterend schrift) koopje, fraaie gashaard 15.. radiotafel 7,50. Waardgr. 126 Hedenavond. 9 Te koop aang. Jawa scooter, aantrekkelijke prijs. Te bevr. Mulderstraat 53 bij Vijf Meilaan, na 7 uur. 9 Te koop aangeboden een haard merk Brandaris, z.g. a.n. tegen billijke prijs. Te bezichtigen tussen 10 en 3 u. Mevr. Pander, Kabeljauw- steeg 1. Leiden- Tel. 54026 9 Woonboot aangeb. als woon- of weekendboot. bev. hal. w.c., keuken, kamer en slaapkamer. Hoeft niet te worden opgeknapt, zonder ligplaats, te bevragen Schel penkade t.o. 35. 9 Als nieuw gasfornuis. Ovale en ronde mahonie ta fels, fraaie Mechelse leeu- wekop kasten, tafel en be werkt kastje. Bonheur de jour, legkast, mahonie kuif kast prima piano. Inkoop antiek enz. W. F. Kooreman. Nieuwe Rijn 9 t o V D bij Hoogstraat, tel. 23261 9 Te koop: prachtig radio- meubel, compleet met 10 pla- tenwisselaar. merk Aristona spotprijs 225,Tevens mo derne tafel, geschikt voor T.V., radio en pick-up 75. Te bevragen Noordeinde 46 Rijnsburg. 9 Partij 5000 triplex ta bleaus op voetjes, afm. 60 x 33 x 5 cm. Af fabriek, pr. 150,— per 1000 Tel. 01710- 51331 Te huur aangeboden 9 Huur de nieuwste Philips wasautomaat voor 34,p maand, zonder vooruitbeta ling, met recht van koop. Vandaag besteld, morgen thuis. Bel dan voor 6 uur 010-120705 en 's avonds 070- 863977 9 Aangeboden: 1 zitkamer 1 grote slaapkamer, badka mer. w.c. en gebr keuken. Géstoffeerd en ged. gemeu bileerd. 10 min. per bus van station Leiden. 1ste stand, buiten alleen voor beschaaf de nette dames. Br. onder no 8009 bur. blad. meubelen Nieuwe meubelen nodig! Bankstel! Eetkamer! W^dmeubel Sla^ modellen vindt b zoek brengen aan de Kurnhout-toonza e 400 miXrbedekkingenkortom alles voor ^ridt: ^"«Kernhout rechtstreeks van Tabriek. Dus: véél goedkoper dan ool<f|d ed (ook als niet koopt!). Saturnusstraat 1. Binckhorst. Den Haag. Telefoon 070 - 85 19 05. „ij verkeersplein Voorburg, richting Bintkhorst. Enkel, minuten Vanaf station H.S. bus 30. 40. 41 of 42; of tramlijn 34. Dagelijks geopend: ook zaterdags van 9-S7.30uur. p Huur Philips televisie oor 25.95 p. maand, zon der vooruitbetaling maar met recht van koop. Morgen al bij U thuis? Bel dan voor 6 uur 010-120705 en 's avonds 070-863977 Diversen 10 rijlessen voor 47.50 Fonkelnieuwe lesauto's Ge- instructeurs. Bonds- autorijschool „de Centrale" Beslist goed tehuis ge zocht voor mooi zindelijk katje (halfwas). Tel. 30678 9 Gebroken ruiten, glas-tD lood-reparaties worden dooi met spoed hersteld Glasreparatiebedrijf D Gal jaard. De Sitterlaan 76 Tel Vakantieadressen tige bungalows aan de R! vièra staan met zes bedden op L' te wachten, huur 100,- 250,- per week. Koud en n stromend water, ter met zeezicht, enz. enz. Vraagt inlichtingen of kom zelf de foto's zien op onze aus. Vlaming's Reis- en Boekingskantoor, Stations weg 44a, Den Haag. Tel. 070- 604133 9 Woensdagmarkt. Super kwaliteit herenborstrokken, voorsluiting 5 en 6 4.98 nu 1.98; dames directoirs tot 50 1.98. twee stuks 2.50: heren flanellen nu 3.98 Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. 9 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste model len o.a. Taunus 17M, Opel Rekord Volkswagenbusje m open dak. Garage Werk- hoven. Maredyk 34a Telef 22300—32735. 9 Woensdagmarkt. Nu ko pen de echte wollen schip perstruien 37.50. nu 26,50: Leuke jongens en meisjes- pyama's tot 12 jaar. nu alle maten 3,98 Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 9 Paraplu reparatie (ook voor opvouwbare), wandel stokken, invalidestokken rubberdoppen Paraplu-ma gazijn Van Oerle. Haarlem merstraat no 95. 9„Rosine" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen Grote keuze in ver lovingsringen. gouden, zil veren en verzilverde artike len. Het adres voor alle re paraties en uurwerken. Steenstraat 16. Tel 26854. aat ons uw matras over trekken en eventueel bijvul len. In 1 dag als nieuw terug 1 pers vanaf 19,50, 2 pers vanaf 26,50. De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51 9 Autoschade en expertise snelle afwerking. Eig. plaat werkerij en spuitinrichting Blonks Autobedrijf. Nieuw- straat 33-41 Leiden. Tel no 30600. 9 Woensdagmarkt. Dames en herenpyama's 5.98: nachtja ponnen tot 52 nu 5,98: Strep. less dameshemdjes, rijk kant merk K T 10 2 98. alleen 38 "0 nu 1.25: Nieuwe Ryn over Kleine Burcht. Japie. Woensdagmarkt. Leuke damestruitjes v a. 2,98; wol len herensporttruien v.a. 10.98; wollen damesvesten .a. 10,98; leuke trappelzak ken 1.98 nu 98; damesslips ct. Nieuwe Rijn over Klei. Burcht. Japie. Vamor rijschool „Irene" geeft de eerste 10 rijlessen voor f 60.-: Nieuwe Beesten markt 2. Leiden Tel. 01710- 26753. b g.g. 01729-286. Opleiding rybewys pers. wagen met VAMOR gedipl. instructeur. Autorijschool Bakker Leiden. Herengracht 79. Tel. 01710-33861 Belangrijk! 9 Markiezen. Rolschermen Al Jalouzieën. Grootste sor tering zonwering Prima af werking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkan toor van Melchers Markie- zenfabriek C. E. Jedcioo, Juffermansstraat 35, Oegst- geest. Tel. 01710-53105 Voor spoedige indiensttreding vragen wij voor werkzaamheden i Amsterdam die na een korte opleiding in staat moeten zijn om zelfstandig In woonhuizen ombouw- en kontrolewerkzaamheden aan het gas- leidingnet uit te voeren alsmede gasmeters te wisselen. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden op 4 februari a-s. tussen 19-20 uur bij het Gewestelijk ArbeidsL .eza- straat 2a, Leiden, alwaar een vertegenwoordiger van ons bedrijf aanwezig zal zijn. Bovendien kunt U zich dagelijks aanmelden van 9.00 - 16.00 uur bij ons bedrijf te Rotterdam, dat te bereiken is vanal het Centraal Station met bus 45, halte Kastan|esingel. W. C. 'THARTAZN. INSTRUMENTEN- EN APPARATEN FABRIEK N.V. Adrianalaan 380 - Rotterdam-12 - Postbus 3002 - Tel. 18 00 60 CENTRUM VOOR FIJN-MECHANISCH WERK Belangrijk! Spaar nu Castella kopjea voor gouden munten of op tafel 2 MEISJES, 19 jaar, i.b.v. rijbewijs, Belangrijk! LUXE ARAN ÏENRECLAME IS NIET TE VERVANCEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1965 | | pagina 8