Het Merraeer van de toekomst Witte droom Unieraad CHU sprak over actuele politiek Geen bekerstrijd, wel ja-woord Methode Ribadier bleef kermisachtige klucht MAANDAG 21 DECEMBER 1964 ZOETERWOUDE LEIOSCHENDAM BENTHUrZEM BfNHENWEGSE POLDER ROTTERDAM BERKEL EN RODENRIJS (Van onze raadsverslaggever.) Het Zoetermeer-van-de-toekomst lirt vast op papier. Beter dan woorden vertelt bUgaande tekening hoe het dorp van thans met ruim tienduizend inwo ners in de komende tientallen jaren wordt uitgelegd tot een nieuwe stad van honderdduizend inwoners. Het is het ontwerp-structuurplan, dat vorig jaar december al gereed kw maar tot op heden zorgvuldig verbor gen bleef. Er is dit jaar weinig gedaan aan de ontwikkelingsplannen voor Groot-Zoetermeer, of dit ontwerp- structuurplan kwam Ier tafel. Vele hoofden moeten zich er in alle geheim zinnigheid reeds over heen hebben ge- I UTRECHT Dc Unieraad van Christelijk-Historische Unie vergader de zaterdag. Inleidingen over de poli tieke toestand werden gehouden door mr. H. K. J. Beernink, voorzitter van de Tweede-Kamerfractie, en ir. M. A. Geuze, waarnemend voorzitter van de I Eerste-Kamerfractie De heer Geuze ging uitvoerig in op de buitenlandse politieke verhoudingen. Hij wees er daarbij op dat president De j Gaulle Frankrijk een centrale positie in de wereldpolitiek tracht te verzekeren. HU noemde ook de gevaren die daaraan zijn verbonden. De heer Geuze pleitte I voor het handhaven van een open Atlan- i tische politiek, waarbij hij opmerkte dat i de positie van de MLF inmiddels wel on. j duidelijk is geworden. Hoewel de sena tor waardering had voor het optreden van minister Bogaers. betwijfelde hij of diens stelling dat de woningnood in 1970 «al zijn opgeheven, wel houdbaar is. Dat Onrustige Zenuwen? Mijnhard»'» Zanuwtabletfen Kruiswoord-puzzel zonder zwart mede in verband met het grote aantal slechte Wbningerf wat het voorlopig wo- ningonderzoek had geopenbaard (acht tien procent). Inzake het sociaal-econo misch beleid sprak hij er zijn voldoening over uit dat althans op dit ogenblik de partijen elkaar op een naar het oordeel van de vergadering aanvaardbaar niveau lijken te hebben gevonden. De ontwik kelingen in het buitenland kunnen in de loop van 1965 overigens nog spaken in het wiel steken (inflatie. E.E.G.). De heer Beernink ging voornamelijk ln op binnenlandse kwesties, zoals het standpunt van de regering inzake het ra dio. en t.v.-beleid. HU waarschuwde ver der tegen grondwetswijziging waarbij zou worden teruggegrepen op het districten stelsel of op een gemèngd stelsel. In de discussie kwam o.m. aan de orde de moeilUke financiële positie waarin vele gemeentebesturen zijn komen te keren ibegrotingsproblemen, leningspla fond). De heer Beernink meende dat ook dc gemeenten hun aandeel moeten heb ben in dc anti-bestedingspolitiek, maar hij voegde daaraan toe dat de huidige situatie over ongeveer een jaar ten gun ste zou kunnen keren. De Unieraad sprak er zijn waardering over uit dat nu inderdaad effectieve be lastingmaatregelen zUn genomen. PERSONALIA Chr. Oolders, voorzitter van de Ver eniging van discontohandelaren en wis selmakers, is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. Dit werd hem gisteren medegedeeld op een receptie in het Amstel-hotel in Amsterdam. 30 Dips vader is heel zachtjes binnengekomen. Voorzichtig maak ik myn handen los uit de hare. Groot en fors en onzeker staat hij daar naast haar bed. Ik zie nog even een vage glimlach om haar lippen. Ze knikt ons toe. Ik sluip on hoorbaar naar de keuken. „Kom maar, Dip, ze is niet bang meer. „Moeder!" roept Dip, „Moeder, moeder!" Vrouw Tekens geeft een diepe zucht. „Zuster," zegt de man naast me, „is ze is ze Ik neem de tengere pols in mijn handen. „Het is nog niet afgelopen, Tekens. Haar pols slaat nog." Zo zitten we daar met zijn drieen zwijgend aan haar bed. Aagt en Tine staan een eindje ver- Jerop in de kamer. Het duurt nog bijna een uur. Dan is er een nauw hoorbare zucht. Ik weet niet ?ens zeker of dit het einde betekent. Voorzichtig leem ik de magere pols tussen mijn vingers. Hij klopt niet meer. Nu ligt ze daar in een schone lichtblauwe •.achtjapon. De dunne vingers samengevouwen ap het laken. Samen met de wijkzuster heb ik haar afgelegd. Een kind heb ik ter wereld hel- 4. houten vat - oprolbaar zonnescherm pen brengen en een dode afgelegd in die korte (Ind.) - Oriënt Expresse (afk.) cijd dat ik doktersvrouw ben. Er valt hier nu he- 6. Europeaan - verdikking der opper- lemaal niets meer te doen. Dip en ik hebben de 1. titel (afk.) - ln oprichting (afk.) - zwijgend gegeten met z'n vieren. Ze wilden eerst zoon van Noach - voorzestel niet, maar Tekens heeft de hele dag op het land 8. vertegenwoordiger - iemand de ach- gewerkt en voor Aagt en Dip is het ook veel be- tnpirnmt {er T^ens heeft me al wel drie keer gevraagd of ze niets meer gezegd had, niets voor hem. Ze .heeft op u gewacht, zeg ik telkens. De kinderen OPLOSSING VORIGE PUZZEL ^a(j ze aj eerder losgelaten. Dmm0Q iMpr ln ïïïf ia «J?*?* 1 Het is nu Precies negen uur. Telkens als ik weg 15. trens, 17 hang 19. go oi. 21.' wilde gaan. smeekte Dip of ik nog even blijven agent, 24. Breda, 26. ren, 27. Rla, 29. sol, wilde, en ik ben gebleven, ook omdat lk ieder mokka, 32. desem.'33. ereis. 34 SDelt. ogenblik verwachtte dat Hans zou komen. Ik be- Ilias, 4,. grijp niet waarom hij zich nog steeds niet heeft aten zien. „Luister eens," zeg ik beslist, „ik moet nu doria, 28."ik,3Ó. mes. si: art.Het is negen uur geweest. Als dok- 'ter over een half uur nog niet hier is, ga dan 1 2 3 4 S 6 7 8 9 2 3 4 S 6 7 8 9 u- vogel - rund - dus (1 3. bekoorlijk gelegen - wordt gezongen 4. gevangenis - telwoord (Eng.) 5. gemeente in Gelderland - soort hert - gebod 8. lidwoord - vruchten 9. niet van hetzelfde gevoelen - plaats in de N.O.Polder Vertikaal: 1. gemeente in Overijsel - muzieknoot 2. kanton in Zwitserland - lieden van Hoewel er niet voor ingestaan kan worden, dat de tekening tot in de fijn ste onderdelen klopt, geeft zü toch ln duidelijke trekken het principe aan. waarop de nieuwe stad gegrondvest zal De uitbreidingen concentreren zich ten westen en ten noorden van het oude dorpscentrum (A). Ln de onmiddellijke omgeving daarvan liggen het nieuwe centrum (de twee zwarte vlakken), de kantorenwijk (4) en allerlei stedelijke voorzieningen (7). De verklaring van de overige cijfers is: 1. handelsbedrijven; 2. wijkwinkelcentra (ook het zwarte vlak bij de naam Driemanspolder is een winkelcentrum) 3. vijvers, omringd door bossen, bosjes, en andere groenvoorzieningen; 5. begraafplaats; 6. industrieterreinen Deze industrieterreinen zullen Groot- Zoeieruieer ten oosten begrenzen. De bedrijven zullen gemakkelijk te berei ken zijn door een nieuw geprojecteerde weg. die via een rotonde afgetakt zal worden van de rüksweg Den Haag Utrecht in de richting Benthuizen. Bü B ligt op het ogenblik nog de oude afrit naar Zoetermeer. Behalve door de industrieterreinen en de rüksweg 12 wordt het nieuwe Zoe termeer begrensd door recreatieterrein bossen, parken en grasvelden. Duide lijk waarneembaar is de grote hoofd verkeersader van Den Haag naar Rotterdam dwars door de stad. In het centrum sluit h|| aan op een nieuwe weg naar Leiden. Zoals bekend zijn voor de Palcnstein- sepolder en de Drlemanpsolder de eer ste twee detailboupwlannen ontworpen. Het gaat hierbij om respectievelijk 2300 en 850 woningen, waarvan 47 procent woningwetbouw, 27 procent in de pre- miebouw en 26 procent in de vrije Oostelijke wind DE BILT. In de nacht van zater dag op zondag trok een zwakke rug van hoge luchtdruk over Nederland naar het zuiden. Het uerd naaenoeu onbewolkt en de temperatuur daalae in het binnenland tot 2 a S erraden beneden het vriespunt. In de looa van zondag breidde zich frontale bewol king over Nederland uit. die samen hing met een kleine, in het Skaaerak ontstane storing. Deze storing, die weinig te betekenen heeft, trekt tn zuidwestelijke richting weg. Ze %>as- seert daarbij dicht langs of over om land, maar zal weinig of geen neerslag meer veroorzaken. Een krachtig ge bied van hoge luchtdruk ten westen van de Britse eilanden heeft zich sterk tn de richtina van Scandinavië uitae breid. Na het verdwijnen van de reeas genoemde storina zal daarom bij om de wind weer uit richtingen tussen noordoost en oost gaan waaien. Er vindt dan aanvoer van continental lucht plaats, waarin 's nachts liente vorst zal voorkomen en waarin over dan de temperatuur om het vriesount zal schommeler- ZON EN MAAN Dinsdag 22 december 1964: zon od 8.46. onder 16.30; maan od 20.44. onder 11.49 Vrijdag 25 december: laatste kwartier. HOOGWATER SCHEVENINGEN 22 december: 5.19 v.m.: 17.40 n.m. Scheikunde] eraar raakte gewond bij ontploffing ZEIST Tijdens een scheikundeles in het Tweede Christelijk Lyceum heeft zich een explosie voorgedaan ten gevol ge van een vermoedelijk niet geheel volgens de regels van de kunst voor bereiden van een scheikundeproef door de leraar E. J. van T. en zijn assistent F. de B. Beiden liepen by de ontploffing brand wonden op aan gezicht en handen. De scheikundeleraar moest ter verpleging in het ziekenhuis worden opgenomen. De leerlingen bevonden zich op het moment van de explosie niet in het lo kaal, daar de proef buiten het school gebouw zou worden voortgezet. In het lokaal ontstond een begin van brand. Het kon echter met een schuimblusap- paraat worden geblust. Sjoukje zakte door haar enkel ROTTERDAM. Sjoukje Dijkstra is zatvdag niet opgetreden in de Ameri kaans ijsrevue Holiday on ice ln de Rotterdamse Ahoyhal, daar zij vrijdag avond in haar optreden voor de pauze door een enkel is gezakt De totaal be zette zaal hoorde het nieuws voor de aanvang van de voorstelling via de luid sprekers. Wie zich bekocht voelde door de af wezigheid van Sjoukje kon ln de pauze zijn geld terughalen. Hetgeen niemand deed. Zondagmiddag echter trad zij weer op, hoewel ze nog geen grote sprongen maakte. ROTTERDAM Even voor half acht zaterdag zijn prinses Irene en haar echtgenoot van het Centraal station in Rotterdam met een T.E.E.-trein naar Parijs vertrokken. Zij hadden een kort bezoek gebracht aan de vriendin van de prinses mejuffrouw Petra Brussaard. Mejuffrouw Brussaard bracht Prins en Prinses naar de trein. Gerrit Eikelboom en Hansje Rijs- dorp, dochter van de directeur van de Haagse Sportacademie en oud-inspec teur van de lichamelijke opvoeding van de gemeente Den Haag hebben elkaar zaterdagmorgen op het stad huis aan de Javastraat in Den Haag het ja-woord gegeven. Het huwelijk werd daarna door ds. J. F. van Woerden in de Johannes- kapel ingezegend, waarbij de predi kant sprak over Colossenzen 313: „Verdraagt elkander en vergeeft el kander, indien de een tegen de ander een grief heeft; gelijk ook de Here u vergeven heeft, doet ook gij evenzo". Gerrit en Hansje, die in het eerste dames-volleybalteam van Celebes speelt, recipieerden in de middaguren in het Parkhotel, terwijl het Celebes- team zich uiteraard zonder Hansje gereed maakte voor de reis naar Tegelenwaar het voor de bekerstrijd moest aantreden. Op de foto: het bruidspaar met geheel rechts dr. K. Rijsdorp en geheel links de heer H. Eikelboom. DEN HAAG Goed spel van de Haag- sche Conledie heeft het wat benepen blij spelletje van Georges Feydeau zaterdag avond in de Kon. Schouwburg niet kun- „De Methode Ribadier" bij de Haagsche Comedie; v.l.n.r. Do van Stek. Bob de Lange, Carl van der Plas en Bas Batenburg door Heieen van Batenburg akelig - keur of kern ting geven welke hem toekomt manier van klederdracht - voorvoeg sel - staatsbedrijf (afk.) Vertikaal: 1. ceder, 2. lel, Edens. 5. lor, 6. groen, 10. staar, negen, 13. Wales, 14. egaal, 16. non, 18. lor. 22. genet, 23. Tromp, 24. Bakel, 25. naar bed. Heus, Tekens, Aagt en Dip hebben dat hard nodig. U moet hier niet blijven zitten." Als ik de Klinkert voorbij fiets, zie ik opeens Hans' auto staan. Hij is dus hier, bij vader en moeder. Maar waarom ging hij niet eerst naar de Tekens? Hij wist toch dat het zou aflopen en dat ik er was. Ik zet mijn fiets tegen een boom en loop achterom. De overgordijnen in de ka mer wijken iets uiteen en ik gluur naar binnen. Ze zitten daar zo bedrukt en treurig bij elkaar, dat het is alsof ik van de ene sterfkamer in de andere word overgeplaatst Mijn hart klopt luid en heftig. Wat kan er gebeurd zijn? En dan Ijoor ik door het even geopende raam Hans' stem: „We moeten het maar niet tegen Wiesje zeg gen ook. Ze trekt zich alles zo aan." Wat trek ik me aan? Wat is er gebeurd? Ik sluip onhoorbaar terug. Mijn trillende handen ge ven driemaal het signaal met myn fietsbel. Dan ren ik achterom. Hans vangt me op bij de kamerdeur. Hij kust me met zoveel innigheid dat ik er anders geluk kig en tegelijk woedend om geweest zou zijn van wege vader en moeder, voor wie hij dit knap stukje toneel opvoert. „Wat is er gebeurd?" vraag ik ademloos. „Waarom zitten jullie zo" Ik kijk van Hans naar vader en moeder. „We moeten het maar niet tegen Wiesje zeggen".... Ik wil het weten, ik moet het weten. „Ik heb vanm ddag nog een sterfgeval gehad. Wies," zegt Hans. Hij legt zijn arm om me heen en brengt me naar een stoel. Martha, denk ik. Leen, de kinderen zoveel vertrouwde ge zichten staan in mijn gedachten in die paar se- condén. „Meester Mellinger," zegt Hans zacht. Ik sluit mijn ogen. Anton Mellinger. Een mo ment draait de kamer om me heen. Heb ik hem gisteren nog gezien of eergisteren? Nee, m dagmiddag was het. Hij stond op het school plein met iemand te praten. De wind woei door zijn blonde krullen en zijn dunne colbertje, en ik dacht nog: Man. vat geen kou. „Longontsteking?" vraag ik aan Hans. die me bezorgd aanstaart. „Longontsteking?" Nee, hoe kom je daarbij' „Hij stond maandag op het schoolplein zonder jas Is hij dood?" roep ik plotseling, dringt nu pas tot me door. Ik voel me zo ziek, als ik me beweeg ga ik overgeven. „.Tij bent helemaal niet goed, meisje," zegt der. „Haal eens een slokje water, Hans." Ik leun achterover in de stoel en zucht zo diep ik kan. Ze mogen het niet merken van het kind. Ik moet het eerst aan Hans vertellen. „Het is ook geen wonder," jammert moeder. „Twee sterfgevallen op een middag." „Hoe laat was het afgelopen met vrouw Te kens?" vraagt Hans. „Om, om, ik weet het niet meer. Zeven uur, kan dat? Hoe laat is het?" „Nu? Kwart over negen." „Ik heb gezegd dat je voor halftien bij ze zou zijn. Je moet nu eerst gaan, Hans." Hij kr)ikL „Voel je je al wat beter?" „O ja. Ze zitten te wachten op je. tot half tien wachten ze op je." „Goed." Hij knoopt zijn jasje dicht en streelt over myn haar. „Blijf nu maar even rustig zit ten hier, ik kom je zo halen." Ik voel me werkelijk al wat beter. Nu zie ik niet langer het smalle witte gezicht van vrouw Tekens in haar lichtblauwe nachtjapon. Het is Mellinger in een pyjama van Hans, languit ge strekt, zyn smalle verzorgde handen gevouwen op het dek. (Wordt vervolgd) nen uittillen boven een uitgesproken mid delmaat. Waren de stuxken van Feydeau aan het begin van deze eeuw wellicht de gil lers van de dag en schü'nt het werk van deze om den brode gedwongen toneel schrijver ook nu weer opgang te doen. het nu gebrachte „De methode Ribadier", moest het bepaald afleggen tegen de ver anderde smaak van deze tijd, die samen hangt met een verandering van de maat schappij. Het stuk handelt steeds om één punt: de huwelijksontrouw. De figuren maken zichzelf aan één stuk door belachelijk en dat moet vroeger de grootste kracht van Feydeau's produktie zijn geweest. Voor mijn gevoel haalt dit soort humor het niet meer. Een en ander neemt niet weg dat voor al Bob de Lange, die de rol van de bur gerlijke. slinkse en laffe Ribadier speelt, het mislukt komische wat weet weg te nemen, met een subtielere vertolking, dan de figuur van Ribadier eigenlijk vraagt. Hetzelfde geldt wel voor Bas ten Ba tenburg in de rol van de knullige Thom- mereux. die de tetterende domme Angèle (Do van Stek) voor zich wil winnen. Maar spel alleen kan ccn afgedaan stuk niet redden en al had Feydeau za terdagavond nog wél wat lachers op zijn hand, het bleef het plezier van de ker misachtige klucht D. V. Den Hoek Eurohaven? V.S. experimenteren met gigantisch „moederschip" (Van onze correspondent) HOEK VAN HOLLAND Volgens (e Hoek van Holland ontvangen berichten zou Lykes Brothers te New Orleans (Ver. Staten) thans proeven nemen met een „moederschip" dat twaalf binnenvaartui gen geladen aan boord zou kunnen ne men, die in de haven van bestemming van boord zouden kunnen gaan, waarna de terugreis weer met andere vaartuigen aan boord zou kunnen worden volbracht. Zowel in begin- en eindhaven moeten dan een aantal speciaal voor dit „moe derschip" geconstrueerde vaartuigen zijn gestationeerd. By de mogelijke Europese havens, die voor dit doel geschikt zouden zyn, wordt Hoek van Holland genoemd. Het „moederschip" zou 230 m lang moe ten zyn, 33 m breed en een snelheid kun nen bereiken van 24 knoop. De vaart tus. sen Europa en New Orleans, die nu on geveer zestig dagen kost, zou met 25 dagen kunnen worden bekort. De havens voor deze schepen moeten tenminste 21 meter diep zijn. De Rotterdamse Haven en Loodsdienst staat zeer sceptisch tegen over dit bericht Europoort is toeganke- lyk voor schepen van vijftien meter diep. Schepen met grotere diepgang kunnen de Noordzee niet bevaren. Het te Rotterdam gevestigde Lykes Lines Agency Inc., het agentschap in de Maasstad dus van Lykes Brothers, had een dergelijk „moederschip" geen enkele mededeling ontvangen. „Mocht het bericht waarheid bevatten", aldus de directie, „dan zal het heel verre toe komstmuziek betreffen. By haar afscheid wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd als gemeente-archivaris van Haarlem is mej. dr. G. H. Kurtz benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. Ze is secretaresse en voorzitster van de Ver eniging van archivarissen in Nederland. vanavond semble en zangsolist 19.55 Op di af. praatje 20.00 Noordelijk Filharm Groninger Bachvereniglng i ziek (gr) 2150 Werelópanorama 22.00 Vo caal en instrumentaal ensemble: Hongaarse en Franse Kerstliedjes 22.20 Actualiteiten 22.30 Nieuws 22.40 Avondoverdenking 22 55 Aan de bronnen van de muziek, muzikale lezing 23.20 Lichte gram 23.55—24.00 Nws. n, 298 m. 19.00 /an Paul de Waart iet prof dr H A P C Oomen, directeur van de Afdeling Tropische Hygiëne en Geographlsche Pathologie van het Konink lijk Instituut voor de Tropen te Amsterdam nisterle van Buitenlands?" Zaken 20.06 5 NTVON 40 jaar: licht 30 Etherforun ■ogramma 211 i het tikt, het spel 21.40 Stereofonische rmonlsch orkest en jllste: Klass en moderne muziek 23-25 Lichte gram 23.55-24.00 Nieuws (In de pauze van het concert 22 30—22.40 Nws). GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP de 4e lijn) 18-20 Maandag 21 december uur. I. Ludwig van Beethoven; Mis in. G gr.t. op. 86. Jennifer Vyvyan, sopraan: Monica Sinclair, alt; Richard Lewis, te nor; Marian Nowakowski. bos: Beecham Choral Society; Royal Philharmonic Or chestra o.l v. Sir Thomas Beecham. II. Johannes Brahms: Concert voor piano en orkest nr. 1 in d kl.t. op 15. Maest68o. Adagio. Rondo. Allegro non troppo. Wil helm Kempff, piano; Sachsische Staatdca- pelle Dresden o.l.v Franz Konwitschny HI. Anton Bruckner: Te Deum. Maud Cunftz. sopraan; Gertrude Pitzinger. alt; Lorehz Fehenberger. tenor; Georg Harm, bas; Koor en orkest van ae Beierse Omroep Mün- chen o.l.v. Eu gen Jochum vanavond kleuters 1925 Kenmerk: actualiteitenrubriek van de kerken. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht 20.20 Po litieke Partij; VVD 20.30 Een insect als spelbreker, modern tekenfilmpje 20.40 Het Internationale Hof van Justitie, documen taire 21.00 De gravin gaat barrevoets (Ihe speelfilm (beide keu- kort. KRO: 20.01 Les Compagnor chanson. NTS: 20.30 Film over ae auto coureur Eddie Sachs 21.25 Amsterdams Kunstmaand-Orkes ten solisten: Operette concert. KRO. 21.45—22 10 Onze mac in Programma voor morgen Hilversum I, 402 m. KRO: T.00 Nieuws 7.10 Het levende Woord 7.15 Ouverture radio voor vroege mensen 8.00 Nieuws 8.15 Voor de jeugd 8.20 Ouverture (verv) 8.50 Voor de huisvrouw 9.35 Waterstanden 9.40 Schoolradio 10.00 Klass en moderne gram 11.00 Voor de vrouw 1130 Lichte gram 11.50 Volaan vooruit, praatje 12.00 Angelus 12.04 Volksliederen 12.30 Me- ded ten behoeve van land- en tuinbouw 1223 Voor de boeren 12 45 Actualiteiten (eventueel gram) 12 95 Religieus nieuws godsdienstig programma 17.00 Voor de jeugd 17.35 Voor de padvinders Spreker: dr G D van Wengcn 18.00 Piano spel en lichte orkestmuziek (gr) 1820 Uit zending van het Gereformeerd Politiek Verbond. Geen neutraliteit. Tot u spreekt de heer J van der Jagt 18 30 Muzikaal portret: lichte muziek 18.50 En nu mijn geval, vragenbeantwoording. D, 298 m. AVRO: 700 Nieuws 20 - - - HO; AVRO: 8.00 Nieuws 8.15 Lichte L Ochtendgym 9.00 De groenteman 9.05 Klas gram 9.40 Morgenwijding 9.55 Boekbespre king 10.00 Lichte gram 10.50 Voor de kleu ters 11.00 Nieuws 11.02 Voor de zieken 12 00 Lichte pianomuziek (gr) 1226 Rege ringsuitzending: Uitzending voor de land bouw 1220 Meded ten behoeve van land en tuinbouw 1223 Licht ensemble met zangsolisten 13.00 Nieuws 13.15 Mededc- lingen eventueel aeuteel of gram 1325 Beursberichten 13.30 Dansorkest met zang- solisten 14 00 Voor dev rouw 14 40 Lichte gram 1530 Adieu M.S. Willem Ruys do cumentaire 16.00 Nieuws 16.02 Stereofoni sche uitzending: Viool en piano: moderne en klass muziek 16.30 Voor de ieucd 17 *,0 New York colling 17.35 Voor de Jeugd 18.00 Nieuws 18.15 Eventueel actueel 18.20 Lichte

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 7