Agent had zeker niet de bedoeling man te raken „Drinken van biertje had geen invloed" Lesauto's veroorzaken veel aanrijdingen Den Haag winnaar voor A'dam, Tilburg, R'dam SENMOET DE EGYPTENAAR Cebeco: beleid bepalen mèt landbouwbonden Drie miljoen schade bij fabrieksbrand hoi XfILCM NIEUWE LEIDSE COURANT 11 DONDERDAG 17 DECEMBER 1964 Officier heeft nog weinig houvast BOXTEL Hoofdagent Brusse- lers van de Boxtelse gemeentepolitie, die in de nacht van maandag op dins dag een schot uit zijn dienstpistool heeft afgevuurd, waardoor zijn plaatsgenoot, de 31-jarige heer A. Olieslagers dodelijk werd gewond, heeft zeker niet een bewust voorne men gehad om gericht te schieten. Dit heeft de officier van justitie te 's-Hertogenbosch, mr. J. Bruigom, die de leiding van het onderzoek heeft meegedeeld. Of het schot dan als waarschuwing was bedoeld dan wel dat het schot bij ongeluk is afgegaan, bijv. doordat de politieman struikelde, daarover kon mr. Bruigom nog geen mededelingen doen. Over de mogelijkheid, dat de man zou zijn gestruikeld en dat daarbij het schot zou zijn afgegaan, heeft de officier van justitie zich nog geen oordeel kunnen vormen. De geruchten in Boxtel totllen. dat hoofdagent Brusselers en de iacht- opziener Schuurmans. die in zijn gezel schap was, onder de invloed van sterke drank waren, toen het schot wera ge lost, maar de officier van justitie spreekt dit met stelligheid tegen- De beide mannen waren enige uren tevoren wezen „buurten'' en bil die gelegenheid had de hoofdagent, die overigens geen dienst had. wel een biertje gedronken, maar volgens mr. Bruigom was zijn alcoholgebruik *o gering geweest, dat de invloed daar van, zo er al van invloed mag worden gesproken, verdwenen moet zUn ge weest toen het incident plaats vond. Hoofdagent Brusselers en de Jacht opziener waren toen nl. al ongeveer 114 uur in het veld geweest Geen betvijs Het grootste gedeelte van die ander half uur hebben de beide mannen ba- steed aan het zoeken naar de plaats, waar de schoten, die zij hadden genoord. werden afgevuurd. De beide jagers heb ben bij hun jacht op konijnen gebruik gemaakt van het licht van de landbouw- tractor van de heer Olieslagers om wild aan te trekken. Dit gebruik een tractor is volgens mr. Bruigom geen reden om te veronderstellen, dat hier geen stropers van professie aan h«l Juist de laatste tijd wordt er bU wer kelijke strooptochten een toenemend ge bruik van auto's geconstateerd. Naar aanleiding daarvan zou door ae heid bij politie-instanties zelfs zijn gedrongen op verhoogde activiteit tegen dergelijke gemotoriseerde strooptochten. Vlucht Men verkeert in Boxtel ook ln twUfel over hetgeen de hoofdagent en de Jacnt- opziener hebben gedaan, nadat het do delijke schot was gelost. Hierover deel de mr. Bruigom mee, dat de beide man nen twintig vijfentwintig minuten od de plaats des onheils zijn gebleven en derhalve nog aanwezig waren, toen de gealarmeerde gemeentepolitie was ge arriveerd. Daarna heeft Brusselers zich regelrecht naar het politiebureau be geven. Dit deelde mr. Bruigom mee naar aanleiding van het gerucht, dat de hoofdagent na het lossen van het schot in paniek zou zijn geraakt en de vlucht zou bebben genomen. Brusselers ls wel op een gegeven moment „even" spoorloos geweest. Volgens mr. Brui gom moet dit geweest zijn op het ogenblik, dat het tot de hoofdagent doordrong, dat de toestand van de ge troffene hoogst kritiek was. De jachtopziener .is geen ogenblik weg geweest van de plaats, waar het drama zich heeft afgespeeld. Overigens heeft Onderzoek van Utrechtse politie V oorrangskwestie is voornaamste oorzaak UTRECHT De Utrechtse politie heeft een onderzoek ingesteld naar de ongevallen met lesauto's in de periode 1 januari-1 december 1964. Knippatronen voor Antillen (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Om „het con tact tussen de Nederlandse be volking en die" van de Neder landse Antillen te verstevigen", zal een mode-equipe van het damesblad Margriet 4 januari naar de Antillen gaan, om er modeshows te presenteren van knippatronen. Ondertussen zul len schalks enkele flesjes van een bekende reukwaterfabriek en van een bekende jeneversto kerij aan de bezoekers worden uitgereikt. Faciliteiten worden verleend door „een Nederlandse lucht vaartmaatschappij" en de Antil liaanse regering. Tydens een gistermiddag in Den Haag ge houden persconferentie, waar het voltallige equipe bijeen was, is getracht de dagbladjournalis ten ervan te overtuigen, dat het hier werkelijk in de eerste plaats gaat om het beoogde contact. De schaars aanwezige verslag gevers kregen echter een andere indruk. Wanneer het equipe te rug is in Nederland zal een ar tikel van veertien pagina's over de Antillen in minstens twee bladen van de G.P. verschijnen. De G.P. heeft de gewoonte om ieder jaar een zonnig land ep te zoeken om als decor te dienen voor de nieuwe Margriet-mode. Ook de heer H. Dennert, chef van de voorlichting van de Ne derlandse Antillen, was op de persconferentie aanwezig. Hij zag het gesponsorde Margriet tochtje als een lofwaardig initia tief van Nederlandse zijde. In zijn uitnodiging schreef de heer Dennert: „Tijdens deze perscon ferentie. zult u kennis kunnen maken met een equipe van man nequins, fotografen en journa listen". In werkelijkheid betreft het hier drie mannequins, één modefotograaf en één Margriet redactrice. Wellicht zullen de knippatro nen van dit damesblad het con tact tussen- Nederland en de An tillen aanzienlijk verbeteren, mits ze door de talrijke belang hebbenden niet allemaal stuk geknipt worden. De heer F. Verhorst, die ook mee zal gaan. is onlangs aange steld als public relations-officer van de G.P., waarvan Margriet deel uitmaakt. Gebleken is, dat by 275 ongelukken hiermee 2 78 lesauto's betrokken wa ren. In totaal waren zij betrokken bij drie tot vier procent van alle onge lukken in de stad. In de meeste gevallen was dc „an dere" partij strafrechtelijk schuldig. De voorrangskwestie speelde 59 keer rol en in 46 van die gevallen was het de lesauto die wel voorrang had maar geen voorrang kreeg. Hieruit conclu deert hoofdinspecteur, Th. J. de Vries, dat de instrncteurs te veel geneigd zijn om hun leerlingen onder alle omstan digheden voorrang te laten „nemen". Hij vindt dit niet juist als daardoor het verkeer in gevaar wordt gebracht. De instructeur, aldus hoofdinspecteur De Vries, moet er rekening mee houden dat zijn leerling nog niet geroutineerd is. vaak niet zo snel kan optrekken bij bij voorbeeld kruispunten als hijzelf wel ge daan zou hebben en dat het zijn eerste taak is om de leerling begrip bij te bren gen voor wat in een bepaalde verkeers situatie wel of niet kan, afgezien van de vraag of men officieel in zijn recht staat in de staart" Verder heeft de heer De Vries ge constateerd. dat bij de lesauto's het ve nijn „in de staart" zit. Bij de 115 kop- staartbotsingen waarbij een lesauto was betrokken, was het 100 keer ..de andere auto" die de leswagen aanreed. Dat gebeurde meestal omdat de leerling te plotseling stopte, onder meer als een verkeerslicht van groen op oranje sprong. De andere verkeersdeelnemers zullen, volgens de heer De Vries, rekening moe ten houden met het feit dat ongerouti neerde rijders vaak te plotseling reage ren in bepaalde situaties en hij raadt hun dan ook aan. behoorlijk afstand te be waren als ze achter een leswagen rijden. In de gemeente Utrecht is het totaal aantal verkeersongelukken in de maand november vergeleken bij vorig Jaar te ruggelopen van 830 tot 813. Bij deze onge lukken werden twee vorig jaar vijf) per sonen gedood en 199 (219) gewond. De voornaamste oorzaken van de ongeluk ken waren geen voorrang verlenen, rile- rijden en passeren, inhalen of snijden. Op het verkeersplein Oudenrijn gebeur den de meeste ongevallen, namelijk acht tien tegen twaalf in november 1963. het waarschuwen van de gemeentepolitie plaats gevonden door de heer K. Voor boom, buurman van het slacntoffer, die hiervoor in allerijl naar de woning van een familielid van de heer Olieslagers was gegaan. Tot nog toe heeft de officier van justitie geen aanleiding gevonden om disciplinaire maatregelen toe te pas sen op hoofdagent Brusselers. Trouwring na 24 jaar terecht BREDA Mevr Donker de Groot (59) uit Alkmaar, heeft na ruim 24 jaar de trouwring teruggekregen, die aan haar eerste man, de heer J. P. Commandeur, heeft toebehoord. De ring werd gevon den in de kist van de reserve eerste lui. tenant F. P. de Jager, wiens stoffelijk overschot in Moerdijk is opgegraven om op het ereveld in Loenen te worden bij gezet. De ring is thans in bet bezit van de oudste zoon van wijlen de heer Com mandeur. De op 10 mei 1940 gevallen luitenant De Jager kreeg postuum de Militaire Willemsorde omdat hij in een stelling ge heel alleen achter een kanon tot het laat ste toe stand hield tegen de Duitser» Soldaat Commandeur was kort daar voor reeds in de nabijheid gesneuveld Men vermoedt, dat hij zijn trouwring voor zijn overlijden aan luitenant De Ja ger in bewaring heeft gegeven Geen delegatie van Landbouwschap naar Rusland DEN HAAG Minister Blesheuvel (landbouw en visserij) ontkent, mede namens zijn ambtsgenoot Luns (buiten landse zaken) dat een delegatie nameni of ln opdracht van het landbouwschap een studiereis naar de Sowjet-Unie beert gemaakt. Alleen de voorzitter van het landbouw schap. de heer A. Biewenga, heeft prlve deelgenomen aan een „landbouwstudie' die was georganiseerd door een reisbu reau in Rotterdam. Voorts heeft onder auspiciën van de Ned. stichting voor de vlasteelt en de vlasbewerking een aantal Nederlanders een studiereis naar de Sowjet-Unie gemaakt. Een functionaris van het landbouwschap, vice-voorzitter van genoemde stichting, is door het schap in de gelegenheid gesteld aan de ze reis deel te nemen. In geen van beide gevallèn zijn gelden van het landbouw schap gebruikt. D bewindslieden delen een eri ander mee in antwoord op schrif telijke vragen van het Tweede-Kamerlid Van Dis(s.g.). BESTE FOTO DEN HAAG. Een internatio nale jury heeft deze foto als de beste van World Press Photo 1964 gewaardeerd. Hij is ge maakt door Donald McCullin uit Londen en stelt een tragisch tafereel op Cyprus voor. De foto maakt deel uit van een serie waarmee de Engelsman de der de prijs in de klasse photo stories toon Bij de opening van de vijfde tentoonstelling van World Press Photo in de Ridderzaal, heeft prins Bernhard vanmiddag de hoofdprijs aan Donald McCullin overhandigdonder meer ba- staande uit een geldprijs van f 4500 en een bokaal Aan de Haagse fotograaf Wal ter de Maar reikte de Prins de zilveren camera uit. de wissel- prijs voor de beste Nederlandse inzending. Walter de Maar won de Nederlandse hoofdprijs met een foto van de op hol geslagen koets met de drie Prinsessen on Prinsjesdag van vorig jaar Smeltpunt goud is niet 1063, maar 1064 graden UTRECHT Het smeltpunt van goud is niet 1063, maar 1064 graden celsius. Tot deze conclusie komt de heer W. A. Heu- sinkveld uit Bunnik in zijn proefschrift „Optical determination of the freezing temperatures of gold and silver", waarop hij gistermiddag promoveerde. Hiervoor heeft de heer Heusinkveld vele gasther- mometrische bepalingen en optische metingen verricht Dat men altijd een te laag smeltpunt heeft veronderstelt komt doordat vroegere gasthermometer niet zuiver Venijn UTRECHT Geprc le wisk en natuurw >p: ,.A study of the isch :rd tot doctor in M Beckers in the H G J Minnaert. Evenals F Rijkcns (Zeist) o ions in the field of organogel LOtor: prof. dr „Investiga- nlum che- dr. G J M van Eerste ijshockeytoernooi DEN HAAG Voor de eerste maal is gisteravond in ons land een yshockeytoernooi met vier ploegen van Nederlandse spelers gehouden. In de Haagse Houtrust- hal werd geen wedstryd tussen het Hoky-team met een buitenlandse ploeg gespeeld, maar traden de Ne derlandse Hokij-ers aan met de yshockeyploegen uit Rotterdam, Amsterdam en Tilburg. De grotere routine van de Haagse spelers bracht hun de eerste plaats, al werd de finale tegen Amsterdam met slechts 2-1 ge wonnen. In de verliezersronde verloor Rotterdam van Tilburg met 0-3, zodat de uitslag van het toernooi werd: 1. Den Haag, 2. Amsterdam, 3 Tilburg en 4. Rotterdam. De reeks van wedstrijden, die elk 30 minuten netto duurden begon met de ontmoeting Den Haag—Rotterdam, waarna Amsterdam tegen Tilburg uit kwam. Hierna werd de verliezersronde en tenslotte de winnaarsronde gespeeld. Den Haag—Rotterdam 8—0 (4—0). De Rotterdammers, die spoedig leeggespeeld waren en noch techniek, noch snelheid hadden, kwamen pas in de 11e min tol hun eerste schot op het Haagse doel. In. middels had Pieterse al voor een 20 Haagse voorsprong gezorgd, die door Dijkman en Snoeck tot 4—0 bij de wisse ling werd opgevoerd. In de tweede helft brachten Leo van Dijk (2), Rudy Bakker en Joop Manuel de stand op 80 In het Rotterdamse doel stond Van Esch, de oud reserve-goalie van Hokij, die zijn stad genoten voor een nog veel grotere ne derlaag heeft behoed. AmsterdamTilburg 41 (40). Am sterdam stelde de zege in de eerste helft veilig en hoewel Tilburg na de hervatting sterker was, slaagde het er pas 1 min voor het einde de eer te redden. Sandtke, Herreur (oud-Hokij-er), De Ridder en nogmaals Herreur hadden in de 13e min al voor een 40 voorsprong gezorgd. Daarna kwamen de Amsterdammers niet meer tot scoren toe en juist toen ledereen dacht dat er geen verandering meer in de stand kwam. scoorde Herijgers in de 29e in voor Tilburg tegen (41). Rotterdam—Tilburg 0—8 (0—0). Voor de verliezersronde traden na de pauze Rotterdam en Tilburg aan. De wedstrijd begon met ruw spel en in de 3e min zaten al drie spelers op de strafbank. In de eerste helft hielden de ploegen de stand dubbelblank, doch daarna kwam Tilburg opzetten en wist drie maal te scoren, eerste doelpunt was van de Canadees Simons, waarna Gmünder, de Zwitserse trainer van de Tilburgenaren voor twee goals zorgde. Den Haag—Amsterdam 2—1 (1—0). De Hagenaars, die veel sneller en technisch beter waren, zetten een hevig offensief in, waarbij de puck ettelijke malen tegen de doelbuis kwam. Bovendien stak de Am sterdamse doelman Hoek in grootse i Het lukte de Hagenaars pas in de laatste min van de eerste helft door Manuel te scoren (1—0). Na de hervatting was het al spoedig door een prachtig doelpunt van Wil Ooms 20, waarna in de 24e min een blunder van de Haagse doelman nodig was o Amsterdammers aan een tegenpunt te hel pen (21). Coöperaties beducht voor producentenvereni gingen (Van onze soc.-econ. redactie) AMSTERDAM „Nu de drie centrale landbouworganisaties be gin volgend jaar contracttelers ver enigingen gaan oprichten, is het niet alleen gewenst maar ook noodzake lijk dat de georganiseerde land- tuinbouw en de coöperaties op dit terrein gezamenlijk een duidelijk en gecoördineerd beleid voeren, waarbij ook de mestersorganisaties en de pro ducentenverenigingen worden be trokken". Aldus heeft ir. IJ. de Boer, directeur van de Nationale Coöpera tieve Aan- en Ver koop vereniging voor Land- en Tuinbouw „Cebeco", hedenmorgen verklaard in de alge mene vergadering van „Cebeco". Het ligt, zoals bekend, in de bedoeling der landbouworganisaties de verenigin gen, die zij willen oprichten, contracten te laten afsluiten met afnemers en ver werkers waardoor een betere greep op di afzet van diverse produkten zou kunnen worden verkregen. De „Cebeco" heeft echter, aldus de heer De Boer, op soortgelijke wijze te maken met de afzet van akkerbouw- en land- bouwveredelingsprodukten. o.a, de con. tractteelt van zaaizaden, peulvruchten ei de afzet van consumptie-aardappelen, ais- mede op het gebied van de kuiken-, var kens- en kalvermestcontractea Wankele bouwsels De directeur wees er op. dat ook do Europese Commissie voornc ducentenvererugingen te introduceren. te beginnen als onderdeel van markt- ordenenae maatregelen voor de sector groenten en fruit, maar mogelijk later ook op andere terreinen. Hjj vroeg zich af of deze producentenverenigingen do coöperaties zullen vervangen of aanvul len. „Of kan Cebeco zélf producenten vereniging zijn. mits omgebouwd Brussels model?" De heer De Boer i de, dat hier een concrete materie klaar ligt voor directe behandeling door dc landbouw-standsorganisaties en de coöpe raties. „Werkt men hier niet gezamenlijk aan, dan worden de bouwsels van land en tuinbouw op het gebied van de afzet wel zeer wankeL omdat de telers van a« coöperaties kunnen worden weggetrok ken". aldus de directeur van ..Cebeco". De heer De Boer verklaarde, dat con tracttelers- en contractmestersveremgm- gen, die gezamenlijk bijvoorbeeld op bet gebied van de prijzen eisen willen stellen, binnen de coöperatie niet op hun plaats zijn, omdat deze telers en mesters geen risico's wensen te dragen kings- en afzetactiviteiten. Zij zouden zelfs kunnen uitgroeien het type van de vroegere zgn. aanbeste- dingsveren igingen, die nimmer door de coöperatie werden geaccepteerd. „Wan neer de telers en mesters zich los coöperatie gaan organiseren, zal de coöpe ratie moeten handelen als ieder van haar particuliere collega's doet, nL op zakelijke basis stelling ner him voorwaarden", zo zei de heer De Boer. Niet isoleren De plaatsvervangend directeur Cebeco. de heer F. de Wit. wees od noodzaak van verdere modernisering SOMEREN ln de afgelopen nacht is een felle brand uitgebroken in Berk- vense Spaanderplaatfabriek N V.- D« brandweren van Someren en Asten vie len het vuur met groot materieel aan. maar de afzuiginstallatie was brand etna in de fabriek gevallen, waardoor veel zuurstof werd toegevoegd. De brand weerlieden konden tengevolge van de hitte niet in de fabriek doordringen. Zli kooiden wel de kantoren on de grote houbopslagplaats redden. De spaander- fabriek, machines en ongeveer 1500 ku bieke meter spaaoderplaat werden eer prood van de vlammen. De kantonen le den veel waterschade. De gehele schade wordt op ongeveer drie miljoen gulden geschat De fabriek is verzekerd- De zaak van de brand wordt gezocht in feit dat metaaldeeltjes tussen de spaan- derooververhit zijn geraakt door de mes sen van de machine*. De brand werd ontdekt door PTT- ambtenaren die in de nacht kabels leg- het coöperatieve bedrijf, o.m. op de terreinen van medezeggenschap, winst deling of vermogensaanwasdeling. De eigen aard van de coöperatie dwingt echter wel tot een eigen aanpak. „Nala ten kunnen we dit evenwel niet, want kunnen als od coöperatieve werk gevers niet isoleren". De voorzitter van Cebeco, de heer A. Loman, sprak eveneen» een rede uit en vees daarin op de grote prestaties, waartoe een landelijke samenbundeling als de Cebeco in staat is. Een omzetcijfer van f 630 miljoen per jaar, waarvan f362 miljoen voor voer artikelen, f126 miljoen voor meststoffen f21 miljoen voor landbouwwerktui gen, wjjst daar wel op. Het ligt in de be doeling de reeds begonnen decentralisatie verder voort te zetten, opdat het contact tussen de coöperaties en hun leden zo levend mogelijk kan worden gehouden, aldus de heer Loman. Cebeco bouwt enige veevoederfabrieken (Van onze sociaal economische redactie) AMSTERDAM Het Ingenieurs- en Bouwbureau van de Nationale Coöpera tieve Aan- en Verkoopvereniging voor Land- en Tuinbouw Cebeco bereidt de bouw voor van veevoederfabrieken en van gebouwen voor bewaring en bewerking van granen met een ruim 100.000 ton capaciteit, aldus dioccteur ir- U- de Boer, in ae algemene vergadering. Voorts ver klaarde hij dat de zorg voor stalinrich ting, nokkenbouw e.d. geleid heeft tot een nieuwe aanpak door een speciale afdeling. In de eerste vijf maanden van het 1 juli begonnen boekjaar is de omzet nnen met bijna 8 procent en die in geld ruim 15 procent gestegen. Daardoor kon een algemene stijging van het kosten, niveau worden opgevangen. De directie heeft goede verwachtingen voor dit boek jaar. Prof. dr. J. F. Koksma plotseling overleden AMSTERDAM Vannacht is in zijn woning plotseling aan een hartverlam ming overleden, prof. dr. J. F. Koksma, hoogleraar in de wiskunde aan de Vrije Universiteit Prof. Koksma werd op 21 april 1904 te Heerenveen geboren. In 1930 sloot hij zijn studie aan de universiteit te Gro ningen af met zijn promotie cum laude tot doctor in de wis- en natuurkunde. In dat jaar werd hij benoemd tot hoog leraar aan de Vrije Universiteit. Sedert 1950 was hij lid van de Koninklijke Ne derlandse Akademie van Wetenschappen Prof. Koksma heeft een grote rol ge speeld in de Fryske Acadamy. Geruime tijd is hij ook directeur geweest van het Mathematisch Centrum. PTT met Kerst en Nieuwjaar DEN HAAG De dienstverlening van de postdienst zal op 25. 26 en 27 de cember zijn als op zondag. Op 28, 29, 30 en 31 december is de dienstuitvoe ring normaal. Op 1 januari is de dienst uitvoering als op zondag. Op 2 januari wordt een volledige bestelling uitge voerd (ook aangetekende stukken). In de periode 24 december tot en met 2 januari zullen zonodig extra bus lichtingen worden uitgevoerd. Op 24 en 31 december zullen na 23.00 uur geen treinen met post meer aankomen. De nachtposttreinen rijden niet in de nachten van 24/25 t/m 27/28 december en van 31 december 1964/1 januari t/m 3/4 januari In de vroege ochtend van 28 december en 2 januari zullen extra vervoersmaatregelen worden ge- Op de beide Kerstdagen en op Nieuw jaarsdag zal de telegraaf- en telefoon dienst worden uitgevoerd als op zonda- Eerst op de bon. toen op 't diner GRONINGEN. Hoe vluchtige ontmoe tingen in blijvende kunnen worden omgezet, leert het verhaal dat zich in Groningen heeft afgespeeld. Een student op de fiets werd aangehou den omdat' hij een verkeersovertreding had begaan. Hij kon het proces-verbaal nog met de bekende riks afkopen. Ja. maar agent, zei de student, als u die rijksdaalder van mij heeft, kan ik ln twee dagen geen middageten krijgen. U zult toch moeten betalen, antwoordde plichtsgetrouw de politieman, de heer L. Bolhuis. Maar als u werkelijk geen geld hebt, komt u maar bij mü eten. Inderdaad, toen de agent 's avonds thuis kwam. zat de door hem bekeurde Jon geman al braaf op agent Bolhuis ln diens fauteuil te wachten. Het werd een bijzonder geanimeerde maaltijd, de kookkunst van mevrouw Bolhuis werd hoog geprezen en de agentenfamilie hoopt zeer binnenkort een tegenbezoek op de studentenkamer te brengen, waar de verloofde van de student haar uiterste best zal doen een minstens gelijkwaardige maaltijd klaar te maken. Aldus het huisorgaan van de Groningse politie. SCHIPHOL Op een overigens niet volledige lijst van 262 internationale luchthavens in het Britse luchtvaart blad Flight is Schiphol het enige vlieg veld, dat onder de zeespiegel ligt en wel 13 voet De hoogste luchthaven is El Alto bij La Paz in Bolivia op ruim 13.000 voet (4020 meter). kan!i'ss» BoSoo'm v"D?llz5 Berkhout 16 o HoeK veChHoü Dl!Xel<jS°16p~ VI IfsUlcen b330_BOTIKU>AM ló V Pt S KlSwleriduÊ «TNNO E MuoKorec ló NNO fl -fijn 16 Hamburg vera «JE H^ geUrUl D Sel-by RowevceB ^ONO Sittacr RürSan? US* WNw" W*uïr£tcc ;^IHEBMSK£«1K li Tweede lijst LiAlAiKulRKitRK 16 Suez Kintal Sad Midkga 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 11