De tweede fase voor het I.C.Ï.-bouwpro- gramma voor het project Rozenburg-Euro poort is nu gestart. Dit programma strekt zich over een tiental jaren uit. De bouw van de drie nieuwe fabrieken - een investering van meer dan f 100 miljoen - is in volle gang. De pro- duktie zal omvatten: nylon, polyetheen en 'Melinex'film. Volgend jaar reeds zal de eerste fabriek in bedrijf komen. Kort daarop de beide andere. In verband daarmee zijn er plaatsings mogelijkheden in een aantal functies, waar van n op deze pagina een overzicht aantreft. I.C.I. (HOLLAND) N.V. scheikundig ingenieur Deze fhnctionaris zal geplaatst worden op de afdeling, die zich voornamelijk bezig houdt met de bestudering van de technische en economische aspecten van chemische processen, met onder zoekingen op het gebied van de algemene voorzieningen in chemische fabrieken, met analyse van bedrijfsgegevens, alsmede met de behandeling van de wettelijke aspecten, die van belang zijn voor de chemische industrie. Vereisten: - Technische Hogeschool of gelijkwaardige opleiding - enkele jaren industriële ervaring, waarvan bij voorkeur een gedeelte in een gelijkgerichte functie - leeftijd 25 - 35 jaar I.C.I. (HOLLAND) N.V. scheikundig doctorandus (bij voorkeur organisch georienteerd) Deze functionaris zal geplaatst worden op de afdeling, die zich voornamelijk bezig houdt met de bestudering van de technische en economische aspecten van chemische processen, met onder zoekingen op het gebied van de algemene voorzieningen in chemische fabrieken, met analyse van bedrijfsgegevens, alsmede met de behandeling van de wettelijke aspecten, die van belang zijn voor de chemische industrie. Vereisten: - enkele jaren industriële ervaring, waarvan bij voorkeur een gedeelte in een gelijkgerichte functie leeftijd 25 - 35 jaar I.C.f. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst plant engineer Hij zal verantwoordelijk zijn voor de voorbereiding en uitvoering van het mecha nische onderhoud en modifikatiewerkzaamheden van een of meer fabrieken. Hij zal worden belast met het direkte toezicht op het onderhouds- en aannemers- personeel, dat ter assistentie van de eigen dienst aanwezig is. Hij is bovendien verantwoordelijk voor de controle en de administratie, die voort vloeien uit het bovenstaande. Vereisten:-HTS-werktuigbouw, scheepswerktuigkundige B of gelijkwaar dige opleiding - ruime ervaring in een leidinggevende functie in het onderhoud van mechanische apparatuur - bij voorkeur in de procesindustrie - of in krachtinstallaties - bovendien zal ervaring opgedaan op het gebied van mechanische constructie, ontwerpen of „trouble shooting" tot aanbeveling strekken I.C.I. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst werkvoorbereider Tot zijn voornaamste taak behoort het voorbereiden van het lopende onderhoudswerk. Vereisten: - MULO-A en LTS machine-bankwerken - ruime praktische ervaring in mechanisch onder houdswerk, gevolgd door enige jaren praktijk in werkvoorbereiding en planning - administratieve aanleg I.C.I. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst instrument-maintenance engineer Hij zal verantwoordelijk zijn voor de voorbereiding en uitvoering van onderhouds- en modifikatiewerkzaamheden aan meet- en regelapparatuur van zeer uiteen lopende aard, zowel pneumatisch als elektronisch. Hij zal worden belast met de controle op de kosten, die genoemde werkzaamheden met zich mede brengen. Bovendien zal de opleiding van aankomende vaklieden tot zijn taak behoren. - enige jaren ervaring in een toezichthoudende functie in het onderhoud van meet- en regeltechnische apparatuur I.C.I. (HOLLAND) N.V. Personeelsafdeling hoofd training en vorming Gezien de aard van ons bedrijf zal de nadruk vallen op het op leiden van operators ten behoeve van onze chemische instal laties. Daarnaast zal echter ook de algemene opzet van en het toezicht op de opleiding van andere functionarissen op ieder niveau onder zijn verantwoordelijkheid vallen. Vereisten:-' tenminste middelbare schoolopleiding - ervaring op onderwijsgebied, liefst opgedaan in soortgelijke functie in de chemische of proces industrie - minimum leeftijd 30 jaar I.C.I. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst electrical-maintenance engineer Hij zal worden belast met het toezicht op voorbereiding en uityoering van onder houds- en modifikatiewerkzaamheden van elektrische installaties, zoals licht-, kracht-, besturings-, en hoogspanningsapparatuur. Bovendien is hij verantwoor delijk voor de controle op de kosten van bovengenoemde werkzaamheden. Vereisten: - HTS-elektrotechniek - ruime ervaring in een toezichthoudende functie in het onderhoud van en storingzoeken aan elektrotechnische installaties I.C.I. (HOLLAND) N.V. Interne Zaken hoofd interne zaken Wij stellen ons voor verscheidene afdelingen, die momenteel elders zijn ondergebracht, bijeen te brengen in deze nieuw op te zetten dienst, waaronder dan zullen ressorteren: kantines, beheer en inrichting van kantoorgebouwen, personeelstrans- port e.d. Vereisten: - tenminste middelbare schoolopleiding - ervaring in soortgelijke functie - minimum leeftijd 30 jaar I.C.I. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst planning engineer Hij zal binnen de onderhoudsdienst belast worden met het toezicht op de volgende afdelingen: centrale planning werkmethode-studie tekenkamer equipmentinspektle centrale administratie Vereisten: - HTS-werktuighouw of gelijkwaardige opleiding - ruime ervaring in een toezichthoudende functie met mechanische onderhoudswerkzaamheden, constructiewerk, werkvoorbereiding of werkmethoden-studie - ervaring op het gehied van equipment- cn materialeninspektie strekt tot aanbeveling I.C.I. (HOLLAND) N.V. Interne Zaken hoofd typekamer (vr.) De voornaamste taken zijn het leidinggeven aan de typekamer, typen, stenograferen in Nederlands en Engels. Vereisten: - middelbare schoolopleiding handelscorrespondentie Nederlands en Engels - ruime ervaring in een leidinggevende functie op de typekamer van een middelgroot bedrijf 6-40 jaar I.C.I. (HOLLAND) N.V. Onderhoudsdienst tekenaar-constructeur Vereisten: - UTS machine-bankwerken en PBNA of gelijkwaardige opleiding - ruime ervaring als machine-bankwerker of monteur gevolgd door enige jaren tekenkamer-praktijk, bij voorkeur in de onderhouds- pjppl I.C.I. (HOLLAND) N.V. Etektro-technische Afdeling electro-technisch tekenaar Hij zal worden belast met algemeen elektrotechnisch tekenwerk. Vereisten: - UTS of gelijkwaardige opleiding - enige jaren t - leeftijd tot 30 jaar Voor het vervoer van en naar het fabrieks terrein Rozenburg bestaan gunstige regelingen. 0 Voor het verkrijgen van een woning in de omge ving zal de nodige medewerking worden verleend. Gelieve in de rechterbovenhoek de gewen ste funktie en de letter g te vermelden. Schriftelijke sollicitatiesaan de afdeling Personeelszaken van I.C.I. (HOLLAND) N.V, Postbus 20, Rozenburg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 22