laat Prinses bij u in goede handen zijn HRINSES 1606 Rembrandt van Rijn 1669 Vrouwen met lopend kind Liefdevolle zorg is elke vrouw aangeboren "pRINSES is één van die verworvenheden die de protestants-christelijke vrouw met beide handen vasthoudt. Geen wonder! Prinses is immers niet zó maar een onpersoonlijk damesblad, maar een blad waarin u uw eigen overtuiging kunt volgen. Constateer nu zelf hoe Prinses in 3 jaar tijds is uitgegroeid tot een blad, dat uw instemming ten volle waard is! Een greep uit de rijke inhoud waarmee Prinses het nieuwe leesseizoen ingaat: Pearl Buck In september begint Prinses met de publicatie van de nieuwste roman van Pearl S. Buck: "Het levende riet". Héél Amerika spreekt over een meesterwerk. Prinses verwierf voor u de exclusieve feuilletonrechten. Hoe het hoort in onze tijd Eveneens in september komt Prinses met een uitneembaar - 12 bladzijden groot - kleuren middenstuk, het begin van een exclusieve serie "Moderne Manieren", die uitgroeit tot een compleet naslagwerk omdat er elke volgende week een nieuwe - eveneens uitneem bare - bladzijde bijkomt! Kleuterbreiboek Twee jaar geleden bracht Prinses het zo succesvolle Baby-breiboek uit. Zojuist is het vervolg hierop - het Prinses-Kleuterbreiboek - verschenen! Speciaal voor Prinses ontworpen modellen met aparte steekhoudende steek-voor-steek beschrijvingen in de leeftijd van 2-6 jaar. Abonnees van Prinses hebben recht op een reductie van f. 1.55 op dit waardevolle breiboek, dat in de boekhandel f. 4.50 kost. Swiebertje komt! Voortaan zullen u en uw kinderen elke week in Prinses kunnen genieten van de avonturen van Swiebertje en Bromsnor, in geuren en kleuren als stripverhaal verteld. Haute Couture positiepakje Een Nederlandse couturière heeft speciaal voor Prinses een uniek positiepakje ontworpen dat u op 14 verschillende manieren kunt dragen! En... ge makkelijk zélf te maken 1 Vroeg of laat geeft de protestants-christelijke vrouw de voorkeur aan Een juweel van een verrassing! In haar verjaardagsnum mer - begin september - heeft Prinses een échte feestverrassing voor alle lezeressen die er vlug genoeg bij zijn: een speciaal voor Prinses gemaakt 9-rijig collier! Samengesteld uit 5 rijen witte, 2 rijen koraalrode en 2 rijen Venetiaans blauwe kralen. De rijen zijn onderling verwisselbaar èn afneembaar U kunt dus net zoveel rijen en kleuren dragen als u zelf wilt! Dit collier is nergens te koop. Alléén abonnees van Prinses hebben er recht op. Zij krijgen het franco thuis voor f. 3.75! Neem nu een principieel besluit .HIERLANGS UITKNIPPEN J Mevrouw/Mejuffrouw J 5 AdresS Woonplaats 0,45 per week Als welkomstgeschenk ontvang ik: 1. de prachtige dubbelgrote kleurenwandplaat (70 x 100) van SWIEBERTJE en zijn vrienden. (Normale prijs 3,75). 2. de beroemde doktersroman van A. J. Cronin DE CITADEL. PRINSES WAGENINGEN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 20