ht egft &aa£e \y V.S. maken zich zorgen over vliegende schotels -Wij verkopen geen bananen" SENORITAS EXTRA Brits geleerde denkt dat suiker hartziekte veroorzaakt Verklaring Juanita door Amerikanen opgesteld Indonesië's communisten blijven China trouw DRINGEND VERZOEK spin op jacht Tsjombe krijgt steun van loemoembisten VRIJDAG 3 JULI 1964 Commissie sluit toevalsoorlog niet uit T^EN particuliere Amerikaanse -'-J commissie heeft in een 187 pagina's tellend rapport ter hand gesteld aan het Huis van Afge vaardigden en de Senaat, haar bezorgdheid uitgesproken over het feit dat de Amerikaanse lucht macht resultaten van het onder zoek naar de verschijnselen van „vliegende schotels" in de lucht heeft verdoezeld. De commissie wil een grootscheeps wetenschap pelijk onderzoek ter ophelderirN* van deze verschijnselen. De com missie zegt bezorgd te zijn voor een mogelijke toevalsoorlog, ver oorzaakt door deze „vliegende schotels". Zij zegt dat er genoeg bewijzen voor handen zijn voor het werkelijk bestaan van onbekende vliegende voorwerpen en dat dit direct of indirect door men sen is gecontroleerd. Het onderzoek zou tot nu toe in hoofdzaak door de ne gatieve houding van de Amerikaanse luchtmacht zijn verhinderd. Deze luchtmacht, aldus de commissie, zou misleidende statistieken hebben gepu bliceerd en onjuiste tegenspraak heb ben geuit. Een woordvoerder van de luchtmacht verklaarde gisteren in Washington dat deze beweringen in strijd zijn met de feiten. De luchtmacht heeft een perma nente commissie, die op wetenschappe lijke manier alle meldingen van ..vlie gende schotels" onderzoekt. Slechts een tot twee procent van alle meldingen konden niet worden opgehelderd. Uit ongeveer 5000 beschikbare waar nemingsverslagen zijn er 46 uitgezocht, waaronder een verslag over twee vlie gende schotels die op 6 augustus 1860 zouden zijn waargenomen. Verreweg Chroesjtsjef: Bij zijn bezoek aan Noorwegen heeft de Russische premier Chroesjts jef gisteren een salpeterfabriek te Porsgrunn bezocht. Deze fabriek is de grootste van het Norsk Hydro Concern. Zij produceert ongeveer 30 verschil lende chemische produkten en heeft 6000 werknemers in dienst. Chroesjtsjef werd ontvangen door de directeur van het concern, de heer Rolf Oestbye. Deze leidde de hoge Russische gast rond door de fabriek. Chroesjtsjef toonde voor de fabrikage van kunstmest stoffen grote belangstelling. Tijdens een geïmproviseerde toespraak bij een lunch in de fabriek bood Chroesjtsjef Noorwe gen enige nieuwe handelsmogelijkheden met de Sowjetunie aan. ..Wij hebben geweldige hulpbronnen, wij kunnen u alles verkopen behalve ba nanen", aldus de Russische premier. Voorts verklaarde hij dat de Russische geleerden het vraagstuk van de fabrika ge van kunstmest uit steenkool nog niet hebben opgelost. Het grootste deel van de huidige produktie is bereid met aardgas, zei hij. Over 50 jaar zal de Sowjetunie haar produktie potentieel op alle gebie den 50 maal hebben vergroot. „Marx zei dat dit zou gebeuren, zij die menen dat Marx het bij het verkeerde eind had. weten er niets van." Toen Oestbye werd gevraagd of er is gesproken over een kunstmes tfabriek van de Norsk Hydro in de Sowjetunie. zei hij geen commentaar te kunnen leve- het grootste deel der waarnemingen is afkomstig van piloten en geleerden. De commissie telt maar weinig leden die geloven aan de mogelijkheid dat de schotels van andere hemellichamen af komstig zouden zij-n. De meeste vliegen de schotels zijn waargenomen in Cali- fornië. Nieuw-Mexico en Florida- Dat zijn de Amerikaanse staten met bij zónder intensieve zonnestraling. In Washington geloven enige officiële mili taire waarnemers dat de vliegende scho tels afkomstig zijn uit het Westen. Zuid-Vietnam wordt kwestie bij verkiezingen V.S. De republikeinse leiders in Amerika hebben aangekondigd dat de oorlog in Zuid-Vietnam een kwestie zal worden bij de verkiezingscampagne voor het presi dentschap en wel als gevolg van de wei felende houding van president Johnson. Cabot Lodge, de pas afgetreden ambas sadeur in Zuid-Vietnam en een van de republikeinen die gouverneur Scranton steunen, heeft enige tijd geleden ver klaard niet te kunnen inzien hoe de Viet namese oorlog in de verkiezingen be trokken kan worden. Barry Goldwater heeft zich overigens bijzonder verheugd betoond over de steun die hij krijgt van de Senaatsfrac tieleider Dirksen. Dit zou kunnen ver hinderen, aldus Goldwater. dat op de conventie een beweging ten gunste van Scranton ontstaat Ook nu weer stelde Dirksen zich achter Goldwater met het betrekken van de Zuidvietnamese kwes- i de verkiezingen. Het antwoord van Velasques op de vtaag naar een betere kleine sigaar Première van Beatle-iilm uitverkocht Alle kaarten voor de wereldpremière van de eerste Beatle-fUm op 6 juli in Londen zijn uitverkocht. De opbrengst is voor een liefdadig doel bestemd. De beste plaatsen kosten 15 pond, maar als de prijs 50 pond was geweest, zou de zaal ook uitverkocht zijn. Het is een koninklijke première. Zij wordt bijgewoond door prinees Marga ret en haar man, lord Snowdon. De film heet ,,A hard day's night". De tekstschrijver is Alun Owen, maar de jongens hebben nogal eens geïmpro viseerd. Zij hebben veel talent en er komt een scène in de film voor, di< niet eens in het draaiboek staat. Hoe is men aan de titel gekomen' Epstein zei: „Ringo kwam op een och tend op de repetitie en zei dat hij zich niet zo goed voelde. Iemand vroeg hem waarom en hij antwoordde: .,1 had a hard day's night". Vele scènes laten de Beatles zien in een trein die door Engeland rijdt De trein is gehuurd tegen 750 pond per De film mag dan niet in kleuren zijn, een ding is zeker: er is geluid. De Beatles tingen. spelen op hun gitaren en schreeu wen tegen elkaar en tegen het publiek, an het publiek schreeuwt voortdurend. Raadsverkiezing in Bunnik In verband met de samenvoeging van de gemeenten Bunnik, Odijk en Werkhoven tot een gemeente Bunnik zijn gisteren gemeenteraadsverkiezin gen gehouden in Bunnik. Het aantal zetels in de raad is hierbij van elf op dertien gebracht. De uitslagen van de verkiezingen zijn: Totaal aantal uitgebrachte stem men 3867 (dit was in 1962 3746), voor Bunnik, Odijk en Werkhoven respectievelijk 2485, 652, 730 (2465, 564, 717). KVP 1963 (1915). Pr. Chr. gr. 973 (914). P.v.d.A. 520 (478). De Geer (96). V.V.D. 399 (343). C.N.V. 12 (0) De zetelverdeling is: K.V.P.; zeven, Pr. Chr. gr.: drie, P.v.d.A.: twee en V.V.D.een. Deze was: K.V.P.: vijf, Pr. Chr. gr.: twee, P.v.d.A.: twee en V.V.D.: twee. en (mannelijk) haar verzorgen: dat doet ViCREM: most modern hair- dressing die Uw haar in model houdt - de hele dag - zonder „plak ken". Per pot 2.15. Per tube 1.50. Samengesteld uit 27 geselecteer de overzeese tabakken. Heerlijk licht van trek. 10,3 cm, dus: niet te lang, niet te kort, nèt goed. De enige senoritas die zo'n kwa liteit voor 16 cent biedt Motie tegen Labour over „vlootkwestie" Ruim zeventig conservatieve Lager- huisleden hebben een motie ondertekend waarin de Labouroppositie ervan wordt beschuldigd door ..onverantwoordelijk en bekrompen" gedrag er voor te heb ben gezorgd dat Engeland een Spaanse opdracht ter waarde van honderdveer- tigmiljoen gulden kwijt is. Beide lan den voerden onderhandelingen over de bouw van schepen voor de Spaanse Spaanse minister van marine deelde woensdag mee dat Spanje de on derhandelingen met Engeland uit po litieke voorzichtigheid" heeft afgebro ken. Als reden noemde hij „de mis- ilaatste en ongerechtvaardigde in...... ,ing van do Britse Labourleider Wilson n de binnenlandse aangelegenheden var Spanje". Wilson leverde vorige maand in hel ..agerhuis kritiek op de onderhandelin gen. .Als er oorlogsschepen moeten wor den gebouwd laten we die dan voor on eigen marine bouwen en niet voor fascistisch land als Spanje, zo ver klaarde hij toen. Reactie Castro vlucht van zuster pREMIER FIDEL CASTRO van Cuba heeft naar aanleiding van de vlucht van zijn zuster Juanita Castro, een felle aanval gedaan op de Verenigde Staten. Hij beschuldigde de Amerikaan se ambassade in Mexico City er van zijn zuster tegen hem le hebben opgezet. „Wat mijn zus ter maandagavond voor de tele visie heeft gezegd, is op de Ame rikaanse ambassade in Mexico opgesteld. Die verklaringen (van Juanita) "bevatten alle laster welke het imperialisme tegen de Cubaanse revolutie kan brengen", aldus Castro die er aan toevoegt dat de Verenigde Staten de algemeen erkende grenzen van fatsoen hebben over schreden. Castro's zuster, wier verblijfplaats ge- ;im wordt gehouden, heeft tot op he den nog geen verzoek om asiel bij de Mexicaanse autoriteiten gedaan. Wan- Juanita niet voor 19 juli een der gelijk verzoek doet moet zij het land verlaten, omdat op die datum de gel digheid van haar visum verstrijkt. De 45-jarige Cubaanse zou volgens be richten in de Mexicaanse pers naar de Verenigde Staten reizen, waar zij op 21 juli zou spreken voor de conferentie van ministers van buitenlandse zaken van de landen die deel uitmaken van de orga nisatie van Amerikaanse staten (OAS). Cubaanse ballingen zeggen dat Juanita Castro groot gevaar loopt als het haar niet zou lukken haar verblijfplaats ge heim te houden. De Cubaanse pers en radio hebben tot dusver nog geen mel ding gemaakt van de vlucht van Cas- Tj^EN BRITSE geleerde op het gebied van de voedingsleer, prof. Yudkin, heeft weer een an dere oorzaak van de hartziekte de openbaarheid gebracht: de mensen gebruiken te veel suiker! Deze mening wijkt overigens vol komen af van de stelling van vele medici, die het eten van vetten als de oorzaak van hartaanval len beschouwen. Prof. Yudkin beweert dat dit zo is. Hij dringt aan op uitschakeling van suiker uit het dieet en de hoe veelheid zoetigheid die kinderen gen etendient drastisch te worden beperkt. het Op een liefdadigheidsbal dat is gehouden in het oude Londense Mansion-house verscheen prinses Margaret van Engeland verras send charmant gekleed in een achttiende eeuws toilet met lichtblauwe pruik, waarin vele juwelen. hoogleraar aan de Londense universiteit en heeft reeds wetenschappelijke erken ning gevonden voor zijn onderzoekin gen met betrekking tot het gewicht van Yudkin baseert zijn uitspraken op proe ven die hij met 70 personen heeft ge nomen. Het bleek dat mensen met vaat ziekten twee keer zo veel suiker ge bruikten dan de niet-zieken. Volgen' hem is er ook nooit een verband ge constateerd tussen het gebruik van vet ten en hartziekten. Daarom zegt hij: schuw koolhydraten, en gebruik eiwitten en vetten zonder angst voor hartziekten. In een interview vertelde de hoogleraar dat zijn vermoeden dat suiker de schul dige was van hart- en vaatziekten voor het eerst zeven jaar geleden bq hem opkwam toen hij constateerde dat het gebruik van suiker een welvaartsver schijnsel was en dat de welvaart ver band hield met hartaanvallen. Verder is men suiker pas in de laatste 200 jaar in grote hoeveelheden gaan eten en de enorme toename van hartziekten is even redig met het meerdere gebruik van sul- Yudkin schat dat iemand die dage lijks meer dan 110 gram suiker gebruikt misschien vijf keer meer kans loopt een hartaanval te krijgen dan de man die minder dan 55 gram consumeert. Kinderen mogen volgens hem best wat zoetigheid hebben maar niet teveel. Sui ker heeft naar zijn mening geen functie het lichaam die niet even goed of be ter door andere voedingsmiddelen kan worden verricht Volgens Soekarno is Rusland wel Aziatisch Anastas Mikojan, de Russische eerste vice-premier, is gisteren uit Djakarta naar Rangoon ver trokken. Hij is door de regering van Birma voor een bezoek uit genodigd. Mikojan vertoefde het hoofd van een Russische par lementaire delegatie enige tijd in Indonesië. Voor zijn vertrek uit Djakarta zei Mikojan dat Indonesië volledig het recht van de Sowjetunie aanvaardt op deelneming aan de tweede Afri kaans-Aziatische conferentie, die voigend jaar maart in Afrika wordt gehouden. Communistisch-China President Segni gereed met beraadslagingen President Antonio Segni van Italië heeft gisteren zijn beraadslagingen met de partijleiders ter oplossing van de. kabinetscrisis die vorige week met het aftreden van premier Aldo Moro en zijn centrumlinks kabinet is ontstaan, beëin digd. Ugo La Malfa van de kleine linker vleugel van de republikeinse centrum partij zei na een bezoek aan de president tegen verslaggevers dat hij had aanbe volen Moro tot premier van een nieuwe centrumlinkse regering te benoemen. De christen-democraten, socialisten en sociaal-democraten zijn het over deze oplossing eens. Het is nog niet bekend wanneer pre sident Segni een nieuwe premier Om vertraging te voorkomen ge- Lieve men VAKANTIE-ADRESSEN uitsluitend via de uit de krant op te geven. DE DIRECTIE van mening dat de Russen niet mo gen deelnemen omdat zij niet tot Azië behoren. Mikojan had deze kwestie met president Soekarno be sproken. Beide partijen waren het volledig eens geworden over voort zetting van de Russische wapenleve ranties aan Indonesië, dat voorts mag rekenen op de steun van de Sowjetunie in het geschil met de fe deratie Maleisië, Mikojan zou volgens goed In gelichte kringen getracht hebben de Chinees ge zinde Indonesische communisten te wln- het standpunt, dat zijn land in het ideologische geschil met China In neemt. Hij zou daarin ondanks langdu rige en bewogen besprekingen niet zijn geslaagd. Tito en Gomulka willen eenheid communisten President Tito is gisteren in Belgrado teruggekeerd van een bezoek van eert -eek aan Polen waar hij besprekingen oerde met de communistische partij leider Wladyslaw Gomulka. gisteravond gepubliceerd Pools- Zuidslavisch communiqué naar aanlei ding van dit overleg wordt onder meer gezegd dat elke der communistische par tijen haar bijdrage dient te leveren tefr overwinning van de moeilijkheden die in de internationale communistische be weging zijn gerezen en ter verwezenlij king van haar werkelijke eenheid. Do partijen moeten zich daarbij baseren op de beginselen van het proletarische In ternationalisme. gelijkheid van rech- ;n en wederzijds respect. De communistische partijen van Po- n en Zaid-Slavië achten samenwer king en uitwisseling van ervaringen ia ationaie communistische bewe ging van het allerhoogste belang. President Tito voerde vorige maand achtereenvolgens besprekingen met pre mier Chroesjtsjov en president Gheorg- hiu—Dej van Roemenië. V.S. komen misschien met Cyprus-plan De premier van Turkije. Inönü, die a een bezoek aan de Verenigde Staten aar Parijs kwam voor een gedachten- wisseling met de Franse regering over Cyprus, is gisteren naar Ankara terug gekeerd. Bij zijn terugkeer verklaarde hij er op te vertrouwen dat de V.S. nieuwe pogingen zullen doen om een einde aan de crisis op Cyprus te maken. Hij zei echter in een verklaring op het vlieg veld dat niemand definitieve voorstel len voor een oplossing gedaan had. Hij zei dat de V.S. proberen te bereiken dat vertegenwoordigers van Turkije en Griekenland, waarschijnlijk in Genève zullen bijeenkomen. Spinnen die hun prooi met kleef- draden vangen, moeten het in het al- spartelen ln de gemeen van het vliegende gedi hebben dat in hun netten versl lük te spartelen. In het algemeen is een reactie die volstrekt moet worden afgeraden, ant het leidt tot onbeheerste han- ben van een hoger gelegen blad beneden te vallen en in het splnne- web te belanden, maar dat is dan ook de enige gelegenheid voor de web spin om eens iets anders te eten dan gevleugelte (wanneer we de vlie gende insecten althans eens zo mogen De heer Brian Cole heeft bekendgemaakt dat hij op 1282 huwelijks aanzoeken die hij in fles sen in de Noordzee heeft geworpen 381 antwoorden heeft ontvangen. Hij hoopt nu binnenkort in het huwelijk te treden met Inga Britt Granberg, een bekoorlijke 21-jarige winkelbediende uit het Zweedse Vaxholm. Cole, een 33-jarige boe renzoon uit het dorp Pinch beck West in Lincolnshire, is ongeveer een jaar geleden op het idee geko men de zee in te schake len om een echtgenote te vinden. In Pinchbeck West wo nen 1600 mensen en het aantal meisjes wordt met 6 tegen 1 door het aantal jongens overtroffen. De concurrentie is dus fel. Daarom besloot Cole die flessen in zee te gooien. Het grootste deel hiervan stroomde door de heer sende stromingen in de Noordzee in Scandinavië aan. De Zweedse bladen schreven eon verhaal over de wijze waarop Co- Ie de zee had ingescha keld om een vrouw te zoeken. Het gevolg was dat brieven van Zweed se meisjes die belangstel ling hadden voor het aan zoek van Cole, Pinchbeck West binnenstroomden. Als het met Inga Britt niet lukt, zei Cole, heb ik nog 500 andere brieven. I Een kippenfarm ln Win- nezele (Frankrijk) is vol ledig uitgebrand doordat de Franse politie een uit België te hulp gesnelde brandweerploeg de slan gen liet oprollen, omdat deze niet langs de Franse douane over de grens was gekomen. De Belgische brandweer had de kortste weg geko zen, die echter niet langs de grenscontrole leidde. De Britse regering heeft het bestaan onthuld van een der uniekste clubs die Engeland kent: een club voor de vrouwen van mannen die gevangenis straffen uitzitten. Deze bevindt zich bij de Lon dense Wandsworth ge vangenis. Er zijn onge veer 35 vrouwen lid van. Drie vrouwelijke vrijwil ligers van een nazorg- vereniging leiden de club. De vrouwen bespreken gezamenlijk hun proble men. Ze krijgen advies en ook andere steun. Zo heeft elke vrouw het telefoon nummer van 3 of 4 men sen, die zij in noodgeval len kan bellen. De club is een proef. De regering wil al het moge lijke doen, aldus de mi nister, om de band tus sen de gevangene en gezin te bewaren. I In New York kan een miniatuur bandre corder huren, die me: zijn oor houdt om gidst te worden over wandeling van 5 kilome ter. Het apparaatje weegt 275 gram. telt 6000 woor den verdeeld over een band van 75 meter en geeft gedetailleerde aan wijzingen hoe men van de ene plaats naar de ande re komt. in het vangen Voor dat doel zg. lijm voetweb, dat matigere bouw vertoont dan de webbei andere kogelspinnen. Het hoofd bestanddeel vormt een vry vlakke mat, die met veel dra den aan de omlig gende voorwerpen is bevestigd en daar door een finke spaiming heeft. Vanaf deze mat zijn een aantal lood rechte draden aan gebracht; het onderste deel van deze draden is ter lengte van 3 tot 4 mm rer gespecialiseerd hoog trekt. Hangt de kruipend gedierte, aardigen zij een TOCH IS HET ZO! want door al dit gespartel raakt de mier al spoedig nóg enkele draden aan en hangt daardoor al gauw ge heel los van de grond. Het dier, dat alle steun van de bo dem mist, is nu volkomen machteloos overgeleverd aan de kogclspin, die van haar mat afdaalt of uit haar schuilhoek te voorschijn komt en de prooi aan een van de draden ora- nog slechts op een kleine afstand van de spin, dan wordt zij op de gewone wijze weerloos gemaakt; de spin bewerkt met de achterpoten haar prooi met wanneer de mier al dus bewegingloos verankerd is, komt de spin dichterdü om haar te doden. Andere soorten spinnen hebben in het algemeen een afkeer van mieren, die ln het gevecht gevaarlijke tegen standers zijn. Bo ren onbehaard en be- kleefdraden 1 dicht met kleefdruppeltjes bezet wanneer nu een mier of een ander ziene omstandigheden mochten zijn kruipend insect met een poot één van beland. Vele spinnen laten de mieren deze draden aanraakt, blijft niet al- dan ook ongemoeid, zodat het trucje leen de poot daaraan kleven, bovendien breekt de draad by de grond af. Tengevolge van de span. de kogelspinnen werkeiyk als een specialiteit moet worden aange merkt en als een bewijs voor de stel- ning die in het web zit. springt de ling, dat er in de natuur altyd draad enigszins omhoog en tilt daar- middeltjes te vinden zyn om tegei door de poot van het slachtoffer in standers - - de hoogte. r die op een dergeiyke poot getrokken wordt, wil getroffen? zich tegen deze inbreuk op haar vry- Daarover held teweerstellen en begint natuur- Zech-N enntwich in Zuid-Afrika gesignaleerd De voormalige „SS-Obersturmfüh- rer" Hans Walter Zech-Nenntwich, die op 23 april na zijn veroordeling uit een Westduitse gevangenis was gevlucht, zou zich in Johannesburg bevinden. Dit bericht is afkomstig van ir. Simon Wiesenthal, voormalig hoofd van het Joodse documentatie bureau, die een belangrijke rol ge speeld heeft bij de opsporing van ho ge nazi-functionarissen, onder wie wijlen Adolf Eichmann. Volgens Wiesenthal zou één van zijn medewerkers de ontsnapte SS'er in Pre toria hebben opgespoord, die daar bij vrienden logeerde. Zech-Nemitwich was twee dagen na zijn veroordeling tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld - uit de gevangenis gevlucht en is via Zwitserland en Griekenland naar Egyp te vertrokken. Een woordvoerder van het ministeria in justitie van Neder-Saksen heeft in tussen verklaard dat de Westduitse am bassadeur in Zuid-Afrika opdracht heeft gekregen een officiële bevestiging van het bericht te krijgen. De kans dat de regering in Pretoria Zech-Nenntwich zal uitleveren is zeer gering, omdat West-Duitsland geen uit leveringsverdrag heeft met Zuid-Afrika. Molse Tsjombe heeft meegedeeld, dat hy de steun gekregen heeft van een ge meenschappelijk front", gevormd uit extreem nationalistische ermoorde premier Patrice party van de Loemoemba. In een communiqué, ondertekend door Tsjombe en de loemoembistische leider Antoine Kiwewa, wordt gezegd, dat de twee overeengekomen zijn samen te wer ken. „om een oprechte verzoening van alle Kongolezen tot stand te brengen". Vele waarnemers hebben de indruk, dat het akkoord tussen Tsjombe en zijn voormalige gezworen vijanden, het zo goed als zeker zal maken, dat Tsjombe "i staat zal zijn een nieuwe regering te Tsjombe c te werken vangen separatistische'leider Antóinë Gi- zenga en de terugkeer van alle ballin gen. Zij zullen ook een pacificatiecam pagne voeren, om een einde te maken Kwiloe, Kivoe en Brandt kritiseert Gerstenmaier en regering-Erliard .„Willy Brandt, de burgemeester van West-Berlyn heeft gisteren kritiek ge leverd op de voorzitter van het West duitse parlement, Eugen Gerstenmaier, omdat deze gisteren bij de zitting van het parlement, waarop Heinrich Lübke als president herkozen werd, gezegd had □at de verkiezing in Berlijn gehouden werd „onder geallieerde militaire be scherming". Brandt verweet Gerstenmaier die christen-democraat is, en de regering te Bonn, de noodzaak om loyaal tegen over de Westelijke geallieerden te zijn te gebruiken als een excuus om niet BerHjn doen ten behoeve van West- Gerstenmaicr zei woensdag dat het parlement sinds 1955 niet meer in Ber lijn vergaderd had omdat hij zich ver plicht gevoelde loyaal te zijn tegenover het geallieerde standpunt dat gezien de cntieke internationale toestand derge- w onverstandig zouden zün. De Westberlynse burgemeester be treurde dat de regering in Bonn geen V2or '\st.aPies vooruit" welke te,reni«ingi ten goede komen omdat zij helpen het lijden als gevolg van de verdeling van het land te ver-

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 9