STATIEBEZOEKEN EN HERDENKINGEN NIEUWE BOEKEN <zJ}}rika'ó wilde dierei\0 PUZZEL VAN DE WEEK Illllllllilllll De kinderen van het Boshui ZONDAGSBLAD ZATERDAG 27 JUNI 1964 Postzegelrubriek door G. J. Peelen Voor de tweede maal in korte tjjd komt onze lands vrouwe voor op een buitenlandse zegel. Eerst was het naast de Sjah op twee zegels van Irani, en nu op een zegel van Mexico, naar aanleiding van het koninklijk tegenbe zoek aan president Lopez Mateos van Mexico. Met enige trots beelden we nr. 1 af: Onze Koningin, en het Nederlandse wapen. Het opschrift luidt: Visita de Su Majestad, La Reina Juliana de los Paises Bajos". Op afbeelding 2. een even te voren verschenen zegel, ook van Mexico, naar aanleiding van het bezoek van De Gaulle. Ergens steekt het me wat. dat onze Konin gin met een waarde van 80 centa- vos moest volstaan, terwijl De Oaulle $2 waard geacht werd: Vele landen beelden vol trots hun deelneming aan de Wereldtentoon stelling in New York af. Meestal liseert dit gebeuren, door op af beelding 3 links het Manhattan ei land in New York en rechts de femenitische hoofdstad Sa'Naa af te beelden. Vaticaanstad (afbeelding 6) komt vol trots met de Piëta van Michel angelo die in het Vaticaans pa viljoen tentoongesteld is. Invasie Het is de tijd van de herden kingen: Duitsland komt straks met ie herdenking van de 20ste juli 1944, (mislukte aanslag op Hitier) waarop ik een volgende keer hoop terug te komen, en Frankrijk me moreert D-day, 6 juni 1944: op af beelding 4 zien we een zeer gede tailleerde weergave van de drukte op het Normandische strand, op die roemruchte dag. Ik geef dit zegel vergroot weer. om de voor stelling zo duidelijk mogelijk te houden. De twee strijdtaferelen worden gescheiden door het Lotha- rings kruis. De Gaulle wilde er verder geen aandacht aan geschonken hebben omdat hij als een pruilend kind. nu nog na 20 jaar. zich veronge lijk voelt, omdat hij er door Ei senhower en Montgomery prac- tisch buitengehouden werd. Maar afbeelding 5 maakt dat goed: De beroemde oproep van De Gaulle, van 14 juni 1940. aan alle Fransen, om de strijd niet op te geven: ..Frankrijk heeft een slag ver loren. maar Frankrijk heeft niet de oorlog verloren. Leve Frank- Dit gaf de stoot aan de „France Libre"- actie, die in de meeste ko loniën grote weerklank vond. Af beelding 5 is een herdruk van de beroemde affiche. Odessa Rusland herdenkt de bevrijding van Odessa, eveneens 20 jaar ge leden. We zien op afbeelding 7 een Russische matroos bij de haven van Odessa. Ook Cyprus, alle on lusten en zorgen ten spijt, doet mee aan de Shakespeare-herden- king, door een fraaie serie gewijd aan het toneel. Afbeelding 8: een scène uit Othello, dat op Cyprus De Antillen herdenken de 35-ja- rige geregelde luchtpostverbinding tussen de Antillen. Panama. Co lumbia en de Verenigde Staten. Op afbeelding 9 de kaart van het be vlogen gebied, met links onder een vliegtuigtype uit 1929, en rechts boven een uit 1964. Oost-Duitsland is het enige com- munistiche land, dat op een serie de 70ste verjaardag van Chroesj- tsjef viert! Blijkbaar wil Ulbricht hem gunstig stemmen. Zelfs in Rusland zelf werd dit feit niet fi latelistisch herdacht, vooral niet na de campagne tegen de Stalinis tische persoonsverheerlijking. Op afbeelding 11 de Russische leider temidden van fabrieksarbeiders en op afbeelding 12 zijn astronau ten Valentina Teresjkowa en By- kofsky omhelzend. Oostenrijk spreekt op afb. 10 zijn bewondering en waardering uit voor het werk der „Barmhartige Broeders", een geestelijke orde die zich al 350 jaar aan zieken bezoek wijdt. Rusland' (afb. 13) vechtend tegen de droogte op zijn enorme maïs- en katoenvelden, vond een enorme irrigator uit, die breed over de uitgebreide akkers sproeit met 30 stralen. voor u besproken De stad en de honden, door M. Vargas Llossa. Uitgave J. Meulenhof, Amsterdam. De schrijver heeft als motief voor zijn roman de woorden van Jean-Paul Sartre: Wij spelen de rol van helden omdat wij laf aards zijn, gekozen. De held spe len een aantal opgeschoten jon gens, die elkaar vinden op een ca dettenschool te Lima, die tevens een soort drilschool voor moeilij ke knapen is. In deze ongezonde samenleving krijgt ieder de kans zijn instincten uit te leven. De schrijver vertelt er van op in dringende wijze. Deze Peruaan, nu in Parijs wonend, kan schrij ven. Men vraagt zich echter af. waarom iemand die deze gave gekregen heeft, alleen de negatie ve kant van alle dingen ziet en beschrijft. De stad en de honden mag literair waarde hebben, voor ons was het een onleesbaar wal gelijk boek. P ooibis is zebra, door A li- stai r MacLean. Uitgave Else vier, Amsterdam. De schrijver van veelgelezen boe ken als Zr. Ms. Ulysses en De Kanonnen van Navarone heeft met dit boek een opmerkelijk avontuur aan zijn oeuvre toege voegd. Op een stormachtige win teravond verlaat een Amerikaan se atoomonderzeeboot overhaast zijn basis met de opdracht een passagier onder de ijskap van de Poolzee te brengen naar een in noord verkerend weerstation bij de Noordpool. MacLean is er op nieuw in geslaagd de spanning in zijn verhaal steeds op te voe ren. Het boek biedt vele ogen blikken van kostelijke verstrooi ing. Afrika's wilde dieren, door Eric Robins. Uitgave B.K. Boe- kenkring, Bosch en Keuning N.V., Baarn. Dit boek is een noodkreet en prins Bernhard heeft er een voor woord voor geschreven in zijn kwaliteit van president van het Wereldfonds voor Wilde Dieren. In dat voorwoord stelt prins Bern hard. dat vele mensen nog altijd geloven, dat Afrika van de wilde dieren wemelt, maar dat zulks he laas helemaal niet het geval meer is. Wanneer wij in de eerstvolgen de tien jaar geen krachtige pogin gen doen om het wild te bescher men, aldus prins Bernhard, zullen de kleinkinderen van onze kinde ren eens vragen: wat was een gi raffe? en: wat was een leeuw? Eric Robins, zelf voorzitter van het World Wildlife Fund, heeft in zijn boek uitvoerig uiteengezet, dat Robins schetst het optreden van beroepsstropers, die fortuinen ver garen met het uitmoorden van prachtige dieren, maar hij laat zijn lezers ook het moedige optre den zien van de enkelen, die zich daartegen verzetten. Sommigen van deze mensen zijn in dienst van een overheid, anderen be schikken over ruime geldmidde len, weer anderen hebben zelfs dèt niet eens, maar hun energie weegt daar ruimschoots tegenop. Maar al die dapperen weten, dat de mens verantwoordelijk is voor de schepping Gods en zij beseffen, dat de dieren van Afrika aan de mens zijn toevertrouwd om over te heersen en niet om uit te Boeiend en ook aangrijpend schetst Robins de betekenis van de Afrikaanse dierenwereld en de dreiging, die deze wereld boven het hoofd hangt. En hij toont aan dat het nu nog niet te laat is om maatregelen te nemen. Maar die zijn wel hoog nodig. Peterburgse vertellingen Petrsburgse vertellingen, dooi v Nikolaj Gogolj. Uitgave Meulenj z hoff, Amsterdam. Verschenen in de Meulenhofi r serie in vertaling van Aleida G Schot. Vier verhalen. typeren( d voor de grote schrijver, en me 1 veel kennis en liefde ingeleic l door mevrouw Schot, kennis e: i liefde jegens Gogolj die het le d ven inderdaad zag als een strijt d tussen droom en werkelijkheid Kruiswoord-puzzel Horizontaal: 1. uitstekend, 4. mannelijk beroep, 7. wijnmaat, 9. ontkenning, 10. putemmertje, 12. teken, 13. aarde, grond, 14. venster, 15. houten klepper, 18. keurig, 20. soort hamer, 23. vo gel, 25. vrucht, 26. klimwerktuig, 27. rivier in Rusland, 29. afge knotte boomstam, 31. oude lap, 32. muze van het minnedicht. 37. kleur, 39. volk, 40. vogel, 41, ongevulde, 42. open plein in een dorp (ZN), 43. herkauwend dier van het geslacht der hert achtigen, 44. laakbare daad, 45. hetzelfde. Verticaal: 1. tekengereedschap, 2. lusthof, 3. familielid, 4. tent, 5. vrucht, 6. wijnglas, 8. gevangenis, 9. klinknageltje, 11. getroffen, 16. bloem, 17. plaats in Drente, 18. plant, 19. kweker. 21. bestel ling. 22. rangtelwoord. 23. dof. 24. maling. 28. spreekgestoelte (inz. bij de Romeinen). 29. oplopende vlakte. 30. mondwater. 33. bloedbuis. 34. schaaldier, 35. plaats in Friesland. 36. kruipend eenjarig kruid, 38. aanwijzend voornaamw.. 40. hemellichaam. OPLOSSING VAN DE VORIGE PUZZEL Horizontaal: 1. Losser, 6. ter ras, 12. stop, 14. meel, 16. ct, 18. al, 19. kei. 21. in, 22. le, 23. harpoen, 26. "sandrak, 29. ante, 30. takar, 32. imme, 33. A.D.. 34. Ld, 36. kar. 37. be. 38. p.s.. 39. Iser. 41. part, 43. de, 44. monster. 45. af, 47. trek. 49. rots, 52. op. 54. o.r., 55. pen, 57. ko. 58. ho, 59. rage. 61. Ha ren. 63. laan. 65. Naarden, 67. eerlang. 69. ar, 70. er, 71. dof, 73. o.e., 74. se, 75. knie. 77. Gent. 79. nadeel. 80. mossel. VOOR DE JEUGD - VOOR b£ JEUGD - VOOR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD - VOOR DE JEUGD 9. rendier, 10. al, 11. schaap. 13. Ee. 15. rekest, 17. tand, 19. knik, 20. Isar, 22. lamp. 24. R.T.. 25. et, 27. ar, 28. R.M.. 31. kassier, 35. Demer. 37. ba rok, 39. iet, 40. rok, 41. per, 42. tas, 46. kornak, 48. roe rend, 50. Tollens, 51. Dongen, 53: paar, 55. pand, 56. neef, 58. Hans. 60. ga, 61. hé, 62. Ne. 64. Aa, 66. drie. 68. roes, 72. os. 75 ka. 76. e.e., 77. go. 78. 'e INZENDINGEN Inzendingen worden vóór don derdag a.s. op ons bureau ver wacht Oplossingen mogen uit sluitend op een briefkaart worden geschreven. In de linkerboven hoek vermelden: „Puzzeloplos- 3. stapels. 4. sing." Er zijn drie prijzen: een em. 8. rein. van ƒ5.— en twee van ƒ2,50. Hallo nichten en neven, De brievenbus Is niet zo vol deze week. Hebben jullie het erg druk met schoolwerk of spelen jullie veel buiten? Het- is ook zo lang licht 's avonds, hè, dat je misschien niet veel meer binnen bent. Als het vroeger donker wordt zal het wel weer beter gaan. Nu, ge niet er maar van hoor. De zomer is heer lijk, vinden jullie niet. Luisteren jullie wel eens naar de vogels? Die kunnen toch zo zin gen! Als je in 't bos loopt, maar ook wel op straat, kan je ze goed horen. Meisjes en jon gens, tante Loes gaat nu ook gauw met va kantie. Je kunt gewoon schrijven, maar de oplossing van de puzzel en het antwoord op jullie brieven komt over een paar weken pas in de krant. En dan zal tante Jos wel te rug zijn. Tante Jos heeft nog een paar mooie kaar ten gekregen, waarvoor ze jullie hartelijk be dankt. Lang zullen ze leven!1 Omdat het nu zo lang duurt voor de brievenbus weer ge leegd wordt, heeft tante Jos gevraagd of ik de nichten en neven, die in mei en juni ja rig zijn geweest en die nog niet in ons hoekje hebben ge staan, tóch in de krant wil zet ten. Natuurlijk willen we dat. Hier komen ze: Cora Bardelmeyer. Lenie Bergwerff, Joke Buizer, Joostien Groene veld, Arie Groenewegen, Arie van Hei ningen, Adriaan van Houwe- lingen, Corien Hylkema, Elly Kaat, Inge en Reinie Koole, Irene v. d Kruk, Antje Nell, Klement Notenboom, Jeanet Olree, Ineke Olree, Elsje van Putten, Chrita Schep, Alie Ver meer, Bram v. d. Vlist, Elly Vlugt, Yvonne v. d. Zeeuw, Agaatha Zwaanswijk en Nelle- ke Zijderveld. Allemaal van harte gefeliciteerd hoor! De oplossing van de puzzel is: lama, auto, vest, kade en blad. De hoofdprijs krijgt thuisge stuurd Corrie Ruijer Gorinchem. De troostprijzen gaan naar nake Mos Scheveningen en ke Olree Rotterdam. Mmm, wat zal jij op 11 juli genieten van het schoolreisje, Miny de Laat Piershil. Hoe gaat het met de kleine Barend? Heb Jij al vakantieplannen gemaakt? Wordt de etui mooi Addie van Langcvclde Goes? Heerlijk hoor, straks fijn vakantie. Ben je al naar het strand geweest? Heeft het bij jullie ook zo geregend? Ben jij bruin geworden aan het strand Alie van Langevelde Goes? Biggekerke is een leuk plaatsje hoor! Ga je weieens naar Zoutelande? Heb je je jack al veel aangehad? Wat zal jij straks genieten in de vakantie Hanneke de Leeuw van Weenen Zuidland. Grappig die kleine varkentjes. Geweldig zo'n grote berg met hooi. Heb jij geen last van blaren gehad? Leuk hoor zo'n bos bloemen. Wisten jullie werkelijk niets te schrijven Adrie en Rozina Leeu- wenburgh Zuidland? Volgende keer krijg ik een lange brief? Heerlijk dat jij naar de bos sen gaat in de vakantie Nellian Luitwleler Schiedam. We zullen hopen dat het dan héél mooi weer is. Allemensen wat ben jij een verschrikkelijke boffert meti zo'n prachtige fiets. Rijdt hij goed? Hoe heten de boeken? Zijn ze mooi? Wanneer doe je het verkeersexamen over? Jammer dat jij niets schreef .Tannic Maasland H'veld-Giessen- dam. Zo moeilijk is het toch niet? Volgende keer krijg ik een lange brief hoor! Natuurlijk mag jij ook eer nichtje worden Hannle Maas land H'veld-Giessendam. Harte lijk welkom bij de nichten en neven. Grappig die kleine ko nijntjes. Zorgt de moeder goed voor haar kindertjes? Nou het mooi weer geweest is. Zijn je vriendinnen nog op je verjaar dag geweest? Ga je dikwijls zwemmen? Hoe is het woensdag geweest? Wat zal jij bruin worden a het strand als het mooi weer Ada Maat Vlaardingen. Heerlijk dat jij zo dikwijls kan gaan zwemmen. Ga ie dan naar hel Kolpabad? Heb jij pappa za terdag erg verwend? Waarom schreef jij niets Su zan Muller Dordrecht? Volgende keer toch wel? Volgende week donderdag het groot feest, Alie van Nieu- wenhuyzen, Blaaksedijk. We zul len hopen dat het dan prachtig weer is. Welke kleur heeft je nieuwe jurk? Gaat het goed op school? Zondag is het de langste dag geweest Irene Nuys Rotterdam. Jammer hoor! We gaan nu eigenlijk al weer een klein beet je naar de winter. Zijn jullie nog naar de bedriegertjes geweest? Oef. wat heb jij genoten van de botsautootjes. Was het spookhuis griezelig? Leuk dat Jij „Prins" moest zijn. Ja, de paarden gaan een klein beetje uit de mode, dus ook de markt Klement Notenboom Nu- mansdorp. 'k Geloof best dat jij de botsautootjes geweldig vond. Wat ben jij verschrikkelijk ver wend op je verjaardag. Veel ple zier in Heerde hoor! Grappig dat jij boerin moest zijn Ineke Olree Rotterdam. Is alles goed gegaan? Hoe gaat het nu met jouw vaders voet? Wat heb jij mooie bloemen getekend. <3SC?<Se6cÉ<«C8cf-<3Ct*K3<^CKSCS<3<t0Sct<30Sc*^^ Wat hebben we hier weer een ge zellige plaat, nich ten en neven. Oef, wat hebben onze dwergjes het druk. En wat is het een mooi weer! Ze hebben alles buiten gezet en genieten nu fijn van de zon. Heer lijk hoor! Vijftien namen opzoeken, die met de letter D be ginnen. Zenden jullie de oplossing in voor dinsdag 30 juni? zien Jeanet Olree Rotterdi Mocht je alles mee naar huis ne- mens wat je op de club hebt ge maakt? Leuk dat jij ook boerin was. Waar heb je bet. hondje van gemaakt? Grappig dat jij je vriend hebt uitgetekend Olphaert den Otter Rotterdam. Ben jij al geïnstal leerd? Dat was natuurlijk alle maal prachtig dat jullie het Centraal Station mochten bekij ken. Wat was het allemaal ge wichtig. Hoe gaat het op school? Dat is niet best dat jij je been hebt gebroken Marion Pols, Rhoon. Hoe is het allemaal ge komen? Fijn dat je nu toch nog kan lopen. Nou en of het in de bloemenveiling van Aalsmeer mooi is. Wat een prachtige bloe men en planten worden daar ge veild. Heb jij al kleine zwaan tjes gezien? Wist jij echt niets te schrij-. ven Willie van Poppel Klundert? Zo moeilijk is het toch niet? Jammer dat er bij jullie geen zwembad is Elly Reijerkerk Zd. Beijerland. Het wordt wel hoog tijd hoor! Prachtig dat jij zo lang in de vakantie mag gaan logeren. Wat zal jij dan van het zwemmen kunnen gaan genie ten. Natuurlijk mogen jullie ook nichtjes worden Marijke en Jo ke Roeloffs Rhoon. Hartelijk wel kom hoor! Geweldig dat jullie op een boerderij wonen. Groei en de kleine poesjes goed? Zorgt de móeder goed 1 geworden Corrie Ruijer Gorinchem. Het is al gauw 10 juli hoor! Hoe komt het dat jul lie poes is doodgegaan? Is Rob bie groot? Jij hebt de krant niet goed ge lezen hoor Lowleke de Niet, Den Haag. Waar denk je dat tante Jos is? Schrijf je de volgende keer een lange brief? Leuk, dat jouw kleine neef paar weekjes bij jullie aan logeren js, Anneke Mos Scheve ningen. 'k Gelpof best dat het zaterdag erg koud was om dicht langs de zee te mars Prachtig dat alles zo goed gaan is. Jij hebt grootse pi nen hoor. Het is een mooi roep. Goed je best maar doen, Anneke! Hartelijk welkom bij de nich- m en neven Corrie Noordam Hazerswoude. In welke klas zit jij en wanneer ben jij geboren? Schrijf je dat de volgende keer? Heb je nog meer zusjes en broertjes? Hoe gaat het op school? Mmm, wat hebben jullie wel genoten in de zelfgemaakte hut Nelleke den Ouden Den Haag. Prachtig was dat natuurlijk- Jul lie boffen maar dat je zoveel kan weggaan. Bedankt voor je mooie tekening hoor! Schrijf je de volgende keer als je letter an de beurt is? Jij geniet ook al zo fijn van de vakantie Marieke den Ouden Den Haag. Heerlijk hoor! Ben je al een beetje bruin gewor den? Heb je al veel in de bo men geklommen? Van jou kreeg ik ook al zo'n mooie tekening. Mmm, wat hebben jullie heer lijk van de bosbessen gesmuld Roelien den Ouden. Ben jij hoog in de boom geklommen? Ben je al bruin geworden? Schrijf je de volgende keer als je letter aan de beurt is? Liggen er al eitjes in het nest je Johan Pijl Den Haag? Jam- dat het mannetje nu niet zingt. Nee op Texel ben ik nog nooit geweest hoor! Hoe gaat het op school? Leuk dat jij een prijs hebt ge wonnen Margriet Rietveld Den Haag. Aan welk spel heb jij meegedaan? Volgende week woensdag is het groot feest. Je gaat haar natuurlijk erg verwen nen. Jij bent maar een bofferd met zo'n mooie nieuwe fiets. Prachtig dat je geen toelatings examen behoeft te doen. Wat heb jij pappa verschrik kelijk verwend Anton Roos Den Haag. Hij was er natuurlijk erg blij mee. Krijg jij al gauw va kantie? Heb je al veel moois op school gemaakt? Hoe gaat het nu met Arie, Koos Roos Den Haag? Ja, jam- door M. VAN NUIS-ZUIDEMA ii< (Vervolg) Boven alles uit, hoorde hij de stem van juffrouw Hermine: „O, help, help, een adder, een ad der!" „Ik durf niet!" „Voor geen geld!" van alles riepen ze door elkaar, en daar tussendoor de stem van de oude die trachtte te kalmeren. „O nee. Dicht die deur!" gilde plotseling Hermine weer, „zo komt hij de gang nog in." Nu liep er iemand hard naar achter. Even later ging de buiten deur open en plotseling was het heel stil. Meteen stond Hen voor het raam. De oude mevrouw kwam naar buiten met een scho teltje melk in de hand, dan juf frouw Hermine. „Sst, stil nu", fluisterde ze, „als hij ons hoort, komt*hij op ons af Is de ka merdeur goed dicht?" Mevrouw liep op het raam af, dat wijd open stond. „Ziet u hem?" fluisterde juffrouw Her mine weer, nog trillend van de doorgestane schrik. .„Nee, ik zie niets. Pst, pst", riep mevrouw door het raam. Juffrouw Hermine kwam wat dichterbij en waagde het binnen te kijken, maar ze slaak te weer een vreselijke gil. „O. hij komt op het raam af". En elkaar opzij duwend, vlogen al len de gang weer in. Hen drukte zijn neus plat te gen de ruiten. Er was natuurlijk een adder in die kamer, zou hij er nu uit komen? Er was echter niets te zien. In de gang hoorde hij weer druk gepraat. Toen kwam binnen. „Jongeheer Hendrik, zoi jij een adder durven vangen?" i en daarachter handenwringen! b van angst, kwam juffrouw Her g mine, „O, doe het alsjeblieft!' i „Hermine, bedaar nu wat, e: h is nog niets ergs gebeurd, hier b drink eens", en mevrouw schonl h haar een glas water in. v Of Hendrik het zou durven' fc Hij zei van ja, en ging moedij r naar de kamer aan de overkan! k De meisjes bleven op een flin a ke afstand. Vastberaden draaide hij d< deur open, maar deinsde toe! even terug, toen hij het dier ovei de grond zag kronkelen. Ever maar, toen kwam er een laci. op zijn gezicht, eh zonder oo! maar een ogenblik te aarzelei pakte hij het beest, dat zovef' schrik veroorzaakt had, beet e: stopte het in het bramenemmer; tje, waarvan het deksel er naas lag, en waar nog maar één pa ling in zat! Lr de gang had nog niemani dichterbij durven komen. li ademloze spanning hadden ze ge luisterd naar wat in het kameri tje gebeurde. „Hij zit er in!l riep Hen triomfantelijk, en klop te op het emmertje, zijn hanl stevig op het deksel houdend. „Zal ik hem maar gauw weg brengen, hij leeft nog!" „Ja, ja, graag!" Juffrouw Her line had niet de moed, de ka! ter uit te komen. ,,0, dat vre selijke beest!" Alleen ging Hen door de vestï bule en trok de voordeur ach ter zich dicht. (Volgende week verder) Deltawerken zijn mooi hoor! Be"1 .«jlankt voor je raadsels, Willie! -| Allemensen wat ben jij aal het sparen Ria Ros Sprang Ca pelle. Heb jij geen last van bla ren gehad? Kreeg jij ook zulk! 1 mooie bloemen? Van jou kreej ik ook al zo'n leuk raadsel. - Jij bofte maar dat je zovee O ijsjes hebt gekregen Tiny d e Rooy, Rotterdam. Heeft jouv broer ook meegelopen? Bedank a voor je leuke versje. h Fijn dat jullie pappa zo heb h ben verwend Arie Noomen Al D phen aan de Rijn. Heb je no( E slingers gemaakt voor volgendi week zaterdag? Allemensen waj heb jij veel gekregen. Gaat he zwemmen al een beetje? f Heb jij nog in de botsautotje gezeten Addy den Ouden Dei j Haag? Leuk dat je nog eei t troostprijs kreeg. Wat was dt juf wel blij met zo'n mooi ca] &j deau. Hadden jullie de klal mooi versierd? Natuurlijk mag jij een nicht' i. je worden Huiberdina v.d. Plai Hartelijk welkom bij de nichter en neven. Leuk dat jij nog zo'n kleine zus hebt. Heerlijk dat jij zo dicht bij het strand woont P Ben je al lekker bruin gewon den? Meisjes en jongens de brieven bus is helemaal leeg. Dc lettert S t/m Z zijn aan de beurt. Zor gen jullie voor een volle bus! 9 Wat hebben jullie je pappa's allemaal fijn verwend. Wat wa ren ze wel blij met al het moois Veel sterkte met de repetitie! hoor en tot de volgende keer. Dag nichten en neven. TANTE LOES mer dat het de laatste dagen zo koud is geweest. Ga jij wei eens naar het strand? Heb jij al een strandwandeling gemaakt, Thea Roos den Haag? Ga jij graag naar school? Jij krijgt ook al gauw fijn vakantie. Heb je nog plannetjes gemaakt- Uier komen nog wat nageko- Geweldig dat het goed gaat Paul Kleywegt Alblas- serdam. Heb je al diploma ge zwommen? Heb je al vakantie plannen gemaakt? Nou en of ik de brief b ontvangen Jan: H'veld Gicsscndam. Tante word jij op 5 november? Schrijft je nog precies je geboorteda- Hoe is het zaterdag in Gor- kum geweest Willie Ros Sprang Capelle? Nee hoor. Blijdorp is niet zo ver weg. Wat zullen jul-

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 16