MAGGI Kralingse plas in een uur aan de kook brengen STROOI-AROMA 95 ct. 58 ct. Wereldomroep wenst nog meer erkenning VRIJDAG 19 JUNI 1964 Ketelcapacifeit in tuinbouw indrukwekkend! Ir. J. A. Stender, rijkstuinibouw- eansulent voor bedrijfsuitrusting en «rbeidsmethoden te Wageningen, denkt in één uur de hele Kraldngse- plas in Rotterdam aan de kook te kunnen brengen. Met dit krasse voorbeeld wilde hij gisteren tijdens een persconferentie van de Wéhaté, die van dinsdag 30 juni tot en met zaterdag 4 juli in en rondom de hal len van de Coöp. Centrale Westland- se Snij bloemenveiling te Honselers- dijk-Naaldwijk wordt gehouden, maar even aantonen hoe groot de ge- installeerde ketelcapaciteit in de Ne derlandse tuinbouw wel is. Deze paoiteit bedraagt niet minder dan zes miljoen kilocalorieën per uur. De lieer Stender gebruikte ir verband nog een ander en naai zei geloofwaardiger voorbeeld. Met die zes miljoen kilocalorieën kan melijk evenveel geproduceerd worden als zeventig miljoen arbeiders (onge veer de Westeuropese bevolking) ir een uur voortbrengen. De vraag of de tuinder het in d< toekomst door de toenemende mechani satie en rationalisatie gemakkelijker krijgt, beantwoordde ir. Stender met een duidelijk „neen". Meer mechanise ren vraagt, zo zei hij, meer vakkennis, een grotere bekwaamheid en een grote mate van besluitvaardigheid. „Men dient zich terdege te realiseren, wat de gevolgen zijn van een druk op de knop of van een wijziging in de instelling vai een machine. Slechts dan is het moge lijk om een produktie te bereiken, die kwalitatief en kwantitatief aan hoge eisen voldoet. Als de tuinder daar bij voldoende ondernemingscapaciteilen heeft, zal hij ook in bedrijfseconomisch opzicht slagen. De tuinbouw wordt eer moeilijk vak. Betere technische hulp middelen komen er wel, mear deze eiser ook terzake kundige gebruikers," aldus de heer Stender, die er ten slotte op aandrong, dat de tuinder voldoende ge bruik zal maken van de aanwijzingen die het wetenschappelijk onderzoek op. levert en de voorlichting geeft. Er vooral ook dient de tuinder de onder wijsmogelijkheden te benutten. Bloemisterij i het Dr. A. J. Verhage, voorzitter Produktschap voor Siergewassen de Vereniging Nederlandse Bloemisterij stond stil by de perspectieven van de bloementeelt op de Europese markt. Hy merkte op dat Nederland zijn exportpositie van bloemen alleen kan behouden en versterken door: 1. Verbetering van de kwaliteit. 2. Verlaging van kostprijzen. 3. Een zo goed mogelijke afzetmethode. Het eerste punt liet dr. Verhage voor zichzelf spreken, maar met betrekking tot het tweede stelde hij nadrukkelijk, dat alleen de best uitgeruste en mo dernste bedrijven verlaging van de kost prijs kunnen geven. Sprekend over de afzetmethode gaf dr. Verhage te ken nen, dat de afzetkanalen in Nederland vergeleken met de buitenlandse ideaal zijn. Hij besloot zijn uiteenzetting nogal moedgevend: „Wanneer alles goed aan gepakt wordt, kunnen we de toekomst optimistisch tegemoet gaan." De Wehaté is gedurende genoemde periode dagelijks van 10 tot 22 uur ge opend. Èe tentoonstelling wordt maan dagavond 29 juni geopend door ir. A. de Zeeuw, de directeur van de tuinbouw. De totale oppervlakte van de overdekte expositie is ruim 5.000 mg groter dan vorig jaar en bedraagt thans bijna 14.000 mg. De oppervlakte voor de Dode en 2 gewonden: 6 weken geëist tegen chauffeur I (Van onze rechtbankverslaggever) Wegens schuld aan een ongeluk op 24 juli 1963 op rüksweg 12 onder Lange Ruige Weide, waarbij «en automobilist de dood vond en twee andere zwaar werden gewond, eiste de officier van justitie bij de rechtbank in Rotterdam gisteren zes weken hechtenis tegen de 39-jarige voorman-chauffeur P. T. van B. uit Leidschendam. Volgens de officier was een onvoor zichtige inhaalmanoeuvre van Van B. met zijn truck met oplegger de oor zaak van het ernstige verkeersongeval. De vrachtauto reed van Utrecht naar Den Haag, Met een snelheid van 60 65 km per uur begaf de truck zich naar de linkerhelft van de rijbaan. De chauf feur gebruikte zowel richtingaanwijzer als claxon, maar verzuimde toch op het achteropkomende verkeer te letten. Een personenauto, bestuurd door de heer H. Borremans, reed met een snel heid van 140 km de vrachtauto achter op, moest sterk remmen, raakte in de berm en schoot daarna de middenberm De auto van de heer Borremans kwam in botsing met twee tegenliggers. De bestuurder van een van deze auto's, de heer C. G. Ewouds, kwam om het leven. De heer Borremans kreeg hersenkneu- zimgen en ook zijn passagier werd ern stig gewond. Uitspraak op 29 juni Vier jaar voor poging tot doodslag De negentienjarige H. B. uit Groningen, die ervan werd beschuldigd een poging tot doodslag te hebben gedaan door zijn pleegmoeder met een mes in de hart streek te steken, is door het gerechtshof te Leeuwarden, conform de eis. veroor deeld tot vier jaar. De officier van justi tie te Groningen had een jaar en terbe schikkingstelling van de regering geëist. Het vonnis van de Groninger rechtbank, die hem veroordeelde tot twee jaar en t-ba-., was voor de verdachte reden om in hoger beroep te gaan Wéliaté van 30 juni-4 juli (Van een onzer verslaggevers) buitenstands nam met 1.000 mg toe en beloopt 5.000 mg. Het compacte geheel biedt plaats aan 255 standhouders: vorig jaar waren dit er 224. Op een speciaal te bouwen toren zal zich een ballon bevinden, die des avonds verlicht is. Ter hoogte van de controleplaats voor de toegangsbewijzen is een installatie gebouwd, die een reeds van ver zichtbare, heldere gasvlam zal produceren. Deze wordt ontstoken door ir. De Zeeuw, met welke handeling de Westlandse Handelstentoonstelling 1964 officieel geopend zal zyn. De bloemencultuur vormt dit Jaar het hoofdthema van deze nationale tuin- bouwbeurs. De plastic-kas doet voorts zijn intrede. Deze is gebouwd zonder luchtwerk en door het gebruik van ven tilatoren houdt men de juiste tempera tuur in de hand. De kas is volkomen waterdicht. Het elektriciteitsbedrijf Delf- Tijdens de (zestiende) Wéhaté zullen elke middag van twee uur tot half vijf demonstraties wor den gegeven. Op 30 juni toont men interne transportmogelijk heden. De tweede dag, 1 juli, kan men grondbewerkende ma chines in bedrijf zien. Op 2 juli demonstreert men machines voor het zaai- en plantklaar maken van gronden onder glas en de laatste dag dat gedemonstreerd wordt, 3 juli, kan men zien wat er me chanisch in de glastuinbouw te bereiken valt. land heeft een aantrekkelijk tarief ont wikkeld, speciaal voor belichtingsdoel einden in de tuinbouw. In de Delfland stand wordt dit in combinatie met een kostenbesparende installatiemethode naar voren gebracht. Een economisch ver antwoorde elektrische belichting bij de opkweek van tomaten- en komkommer- planten kan hiermee tot de mogelijkhe den gaan behoren. Al met al zal ook de zestiende Wehaté een elderado voor de Nederlandse tuinder zijn. in de nu ook in voordelig handige tafelstrooier* vulzakje slechts Maggi Strooi-Aroma is een volkomen plantaardig aroma in strooibare vorm om spijzen te kruiden en de smaak te verfijnen. Voor alle eiergerechten, to maten, groenten, aardappelen, vlees, vis enz. enz. Kruidt elk gerecht naar ieders eigen smaak. voor het vullen bodem van strooier verwij deren. Koud weer het noord oosten trok heeft veel regen en on weer gebracht. Op verschillende plaat sen werd ongeveer 30 mm afgetapt- Vanochtend kwam het centrum van de depressie bij Denemarken aan. Op de Noordzee nam daardoor de noorde lijke wind in kracht toe. Koude lucht toen in versneld tempo het zuiden te stromen. Nederland zal zich morgen in deze lucht bevinden, zodat de temperaturen aan de lage j kant zullen zijn. Ook kunnen er nog enkele buien vallen, maar deze zullen het algemeen minder talrijk en minder hevig zijn dan vandaag Tevreden over 1963, maar. /N het juist verschenen jaarper- slag van de Wereldomroep over het jaar 1963 constateert het be stuur dat men met erkentelijkheid mag terugzien op dit verslagjaar, aangezien het zich, vooral op tech nisch gebied, onderscheidde door verdere ontwikkeling waardoor voor het instituut wijdere perspec tieven worden geopend voor d naaste toekomst. Deze tevredenheid strekt zich uit over het project tot relayering van een aan tal uitzendingen van de Wereldomroep via zenders op Bonaire, zowel als op de Nederlandse Antillen, op de kortegolf en op de middengolf. Voorts over het feit dat op initiatief von de Wereldomroep een werkgroep werd ingesteld voor geavonceerde (kor tegolf-) technieken, waarin elektroni sche industrie, PTT en Wereldomroep de problemen behandelen, en Ie nieuwe antennevoorziening in het zenderpark te IJsselstein. Verheugd is het bestuur ook over de ETHERGOLVEIN recente aanwinst van een studio voor stereofonische opnamen, compleet met technische installaties, waardoor Radio Nederland Wereldomroep liet eerste Onaanvaardbaar Er zijn echter andere dingen, waar de Wereldomroep niet tevreden is en dat zijn bepaalde suggesties, vervat in het rapport van de commissie-Schol ten, dat in het verslagjaar werd gepu bliceerd. Kan men tot op zekere hoogte mee gaan met de daarin' voorgestelde voor lopige financieringsmethodiek, waarbij de Wereldomroep tot zijn voldoening niet zou worden uitgesloten van de (daartoe van staatswege bijgevulde) al gemene luisterpot, teleurstellend wordt genoemd de paragraaf, welke de com missie wijdt aan de levering van televi sie-transcripties en -produkties aan h«t buitenland: het bestuur acht de opmer- kingen daarin vastgelegd aan de vage 5-3 I kant. Zo wordt er in het rapport gezegd dat de taakomschrijving van de Wereldom roep in de gesuggereerde raamwet slechts summier kan zijn en „niet mag uitsluiten dat de W.O televisieprogram ma's op films en banden vastlegt en in het buitenland distribueert", maar vol gens de mening van de W.O. zelf, die al meer dan tien jaren hiervoor ijvert, had er moeten worden gesproken van we zenlijke taaktoewyzing in deze. Zonder meer onaanvaardbaar noemt bet bestuur de paragrafen, welke de 14 Weer stokte de veder en pastoor Poncke on derbrak het sermoen teneinde een koppel kaarsen te ontsteken, wier kandelaren ijdele wijnflessen verbeeldden. Want wérkelijk grijsde de schemering aan de ruiten. En als de pen over het papierblad vaarde, schreef pastoor Poncke: Laat het groezelen. Veilig zijt gij in de sponde voor de geringste boosheden. Laat het groezelen, laat het duisteren, buiten en bin nen. Gij sluimert, gij slaapt. De avond ruist, sterren blinken, het is naoht. Gezegend zij uw sponde. Ei, hoe raakt gij opeens in ongemak?! Gij ziet mij in uw droom. Ben ik niet schóón? I zal nader bij u komen. Uw ogen spalken open. schrillen in de mijnen. Ja, ik lig óp u. Ha, gij zijt star van angst! Ik pres mij op uw maag streek, uw borst. Ik verstik u! Gij wilt schreeu wen slaken en kunt niet. Mijn duim drukt op uw strot. Na zoet het zuur. Ik ben de nacht- Beminde parochianen Pastoor Poncke rechtte de romp op het klop pen en binnenkomen van Katrijne. Ja, Katrjjne. Braaf van u, de avond-ate hier te bezorgen. Ik peinsde, eerwaarde slaaft aan zijn ser moen Pront geraden, Katrijne-dochter! Elk ser moen van mij is een pijler, waarop Damme al hechter gegrond staat Brood, kaas melk Danke, Katrijne. En in het vooruit: góedenacht. Van 'tzelfde, eerwaarde. Pastoor Poncke at, dubde, al kauwend, op de voortzetting van het sermoen, zétte het, ver slonden, voort na de ate, bedekken blad na blad met zijn schrift. Soms knetterden de kaar sen en snoot hij de pitten. De veder schaver dijnde door uren. Buiten entwaar, als de raad huisbeiaard zweeg, draaide de ratelwacht de klepper en zong zijn oude stem schor de laat- avondstonde: Mannen, vrouwen, kinders. Ma-agen, el-le-ve heeft de kloken gesla-agen Pastoor Poncke beëindigde het sermoen, schreef er weids zijn naam onder: Benedictus Poncke, pastoor van Damme, Anno Domini 1784. De nachtwacht genaakte rellend de pastory, herhaalde zijn konde, verwyderde zich Pas toor Poncke blies een kaars uit, ging met de LEVEN EN DADEN van PASTOOR PONCKE van Damme in Vlaanderen door JAN H. EEKHOUT andere naar boven, bad een poze onder de kruis-Lieve-Heer, ontkleedde zich en strekte zich te slapen in het besef de voorbije dag niet te hebben verprutst. Pastoor Poncke lag en beidden het myste rieus moment van de slaap, hetwelk hem nim mer gelukt was met het bewust zijn te om vamen. Dikwijls meende hij het op te vangen en doorvoer het hem, docht het hem, gelyk een schok en een val in het grondloze. Maar in dit ondeelbaar ogenblik was hij tevens weêral nuch ter waak en hij moest het beleg van voren af aan beginnen. Tevergeefs evenwel. De slaap wist hem steeds te verschalken. Ook heden verliep het alzo. Hij dommelde diep weg uit het dagbestaan. toen door zyn dommeling heen een rammelend gedruis reed. Hij ontwaakte deels, luisterde en dacht doezig aan de ratelwacht. Het genacht verstomde, herbegon Ho, dat was de nacht wacht niet, trouwens er kon nog geen volle stonde voorbij zijn. Ho, dat was de klopper van de pastorij, die dusdanig in het hart van de nacht tumulteerde. Pastoor Poncke stuwde zich, luisterend, op waarts Hola, de klopper danste en duvel de. Mogelijk werd hy, Poncke, gehaald ter be diening van een stervende ofschoon hij niet raden kon, wie deze wezen kon. Ja, mijn vriend of mijn dochter, patiëntie, patiëntie Poncke kent zijn priesterlijke plichten. Tja. het moet er nijpen, zelfs een zevenslaper zou gewekt worden. Tja, de kaars moet eerst aan, hier heb ik de tondeldoos. Zó. Pastoor Poncke. de sponde ontgleden, liep j blootsvoets naar het venster. Hij trok het hoog op het blok, duwde het bovenlichaam door de opening Hij ontdekte in de duisternis entwat. op een mansgedaante gelijkend. Hij schreeuwde naar omlaag: Héla, mijn vriend De man beukte het ijzer op het ijzer, als- aan volhardender. Hela, mijn vriend!! Zie bóven u, ik hang j uit het venster, ik, pastoor Póncke. Héla, wie uwer familieleden ligt op het uiterste? Uw va- der? Uw moeder? Uw zuster? Uw broeder? la, houd stil. Hier ben ik al. Poncke! Zijt gij dóóf? Zijt gij stóm? Quid petis? Quid faciendum? (Wat verlangt gij? Wat moet er gedaan worden?) Héla Ik zal u openmaken Pastoor Poncke liet het venster zakken, glip te in zijn pantoffels, sloeg zich de oppersargie om de schouder, teneinde zich voor de nacht- kilte in het huis te schutten, nam de fles met de kaars van het bedtafelke, begaf zich trapwaarts en ontwaarde Katrijne, die heur hals bang buiten de deur van haar slaapvertrek rekte. 1 Open niet. eerwaarde. De tijden zyn onbe trouwbaar. Het kan een uitzinnige zyn of een •moorder. Wie is het? Ik ben een knecht Gods, een priester, i Katrijne. Al ware het een moorder met pi- stool en ponjaard ik zoude gaan. Maar het is een arme vent, dochter Katrijne, en hij doof en stom. Hij heeft een noodmare, va., daar, dat hij de klopper zonder verademing hanteert. De mare kan ook hem zelve gelden, i Ik zal het rap weten. Wij priesters kennen geen Pastoor Poncke ging naar beneden. Grillig zwaaiende en zwonk achter hem zijn schaduw. Hij deed de voordeur van de grendel, lichtte de keten. De klopper dreunde door. Pas als hij de deur opende kwam er een eende aan. Mijn vriend zegde pastoor Poncke mee- warig. Ei, wat is dat nu? Het is myn gie, niet de uwe Ei, mijn vriend (Wordt vervolgd) commissie-Scholten heeft gewijd aan het samenwerkingsorgaan NRU-NTS- W.O., en het protesteert tegen de voorgestelde constructie van een col lege van zeven personen, waarin de vertegenwoordiging van de Wereld omroep een minderheid zou vormen en dus b() voortduring zou kunnen worden overstemd. Ook het voorstel van de commissie om, de aanspraken op medezeggenschap van de W.O. in het beleid van de No- zema erkennende, de Raad van Beheer van de Nozema uit te breiden met een lid dat de W.O. vertegenwoordigt maar door de minister moet worden benoemd, valt bij het bestuur niet in goede aard;; waarom moet aan deze benoeming weer een „staatsluchtje" hangen, terwijl de vier grote omroepverenigingen zelf hun vertegenwoordigers kunnen aanwijzen? Wat spijtig merkt het bestuur verder op, dat het de commissie niet nodig voorkwam, middels een herverdeling van het aandelenbezit de W.O. ook aan deelhouder van de Nozema te maken, en dat, terwijl de Wereldomroep (aldus het bestuur) op radiogebied de grootst* „cliënt" van de Nozema is! Het bestuur had liever het advies gezien: uitbreiding van de Raad van Beheer met één lid. aan te wijzen door de W.O. zelf en een hiermee ge paard gaande herverdeling van hel aandelenbezit, zodat de W.O. daar me de in zou delen. Ten slotte spreekt het bestuur de wens uit. dat deze „hete hangijzers" van de Wereldomroep door de nieuwe be windsman spoedig in geluk- en vrede brengende hoefijzers zullen worden om gesmeed Activiteiten De Wereldomroep heeft in 1963 rui me activiteiten gekend. Het totaal aan tal programma-uren van de Nederland se dienst bedroeg 5.042 uur (in 1962 5.150 uur) en voor de Internationale dienst 4.955 uur (1962 4.853 uur). Teza men was dat 9.997 uur. oftewel 6 uren minder dan in 1962 De Transcriptie-afdeling leverde 44.247 programma's (tegen 35.456 in 1962) aan ongeveer 1500 radiostations verspreid over 120 landen. Het aantal schriftelijke reacties van luisteraars nom opmerkelijk toe. hetgeen voornamelijk is te danken aan de her vatting van het postverkeer tussen Ne derland en Indonesië, maar ook uit de Engels-sprekende landen kwamen veel meer brieven dan voorheen: ontving de W.O. in 1962 in totaal 36.231 brieven, in 1963 waren het er 46.244. welke uit alle hoeken van de wereld de weg vonden naar Hilversum. Com meniaar Onbegri JSET zal vele kijkers onbegrijpelijk zijn voorgekomendat de AVRO, na zulk een goede serie gedramatiseerde programma's over problemen, welke speciaal de vrouw aangóan op don derdagmiddagen te hebben verzorgd, gistermiddag kon aankomen met zulk een onvoldoende voorstelling als „Een De denigrerende titel vond weer klank in de meeste uitlatingenwelke n hele rij vrouwen en' enkele ónder wie de schrijver Max Dendermonde) te berde werden ge bracht. Vrpwel iedereen beantwoordde ano niem gestelde vragen van zijn eigen kleine kringetje uit op de meest klein- burgelijke wijze. Dit was wel Neder, land op z'n smalst. Het begrip emancipatiebegrepen de meeste ondervraagden niet eens zij gaven er de merkwaardigste defi nities van. Niettemin mochten zij rus tig doorgaan met antwoorden. Als werkende vrouwen' werden enkele vrouwelijke Kamerleden in fllmflitsen getoond alsmede een agente van poli tie en een busconductricedaar tus senin lag blijkbaar niets. Er werden de potsierlijkste dingen gedebiteerd over de zelfstandige sta tus van de vrouw geïllustreerd met strandbeeldenen de ongehuwde vrouw werd afgedaan met kreten als zielig, in manachtige kleren rondlopen. alles gemist hebbend en daarom zo erg dieren- en plantenliefliebberig. De babbels over de vrouw in lei dinggevende posities (al dan niet ge huwd maakten de zaak nog erger, kortom, op een enkele ondervraagde na (en tot die behoorde zeker de ge noemde schrijver) tuist niemand een zinnige opmerking te maken. Voornaamste conclusies bijvoorbeeld, .de vrouw" weet niets van politiek ul en stemt maar wat haar man stemtze is wel goed voor een beetje maat schappelijk werkvooral als het iets met kinderen heeft te maken, ze heeft het instinct van „nestje bouwen'' en als ze daar niet aan toe komt heeft ze alles misgelopenze kan heus wel waf, maar op economisch terrein deugt ze nergens voor (zei een meneer met een baard) en welke man neemt nou Iets aan van een vrouw, die in het werk boven hem staat....? Etcetera. Misschien is het nut van het pro gramma geweest (de AVRO zelf trok geen enkele conclusie, maar liet alle antwoorden voor wat ze waren!) om eens een beeld te geven van het on kundig inzicht dat er nog in brede kring heerst. Wie dót heeft begrepen kon uit deze vertoning veel leren ZORGVULDIG geschreven en met zoveel natuurlijkheid gespeeld heeft het voor televisie bewerkte to neelspel de derde van Andrew Rosen thal op geen enkel punt aanstoot ge geven. Inderdaad was het de weer geving van een psychologisch huwe lijksconflict. Veel bewondering hebben wij vooral voor het sterke, tot het einde toe beheerste spel van Annet Nieuwenhuyzen als de klemgezette vrouw, die onder alles door haar eigen emoties de baas blijft. Het beste tegen spel kreeg zij van Eric Schneider, die de labiele profiteur, als een kameleon van stemming wisselend, nu eens mee lijwekkenddan weer intrigerend, voortreffelijk ten tonele voerde. Pim Dikkers had het wat moeilijker, maar was in de scène tegenover hen beiden het best op dreef. Vooraf kon men met veel genoegen luisteren naar het televisiedebuut van jonge operasolisten in een fraai gemon teerd programma. Bijzonder jammer was het dat de boeiende brandweerreportage uit Rot terdam met regen te kampen had, al viel er bij de fraaie oefening bij die brandende olie heel wat meer water. irtikelen uit zojuist h.psfedei...PVH pianospel 19.55 Eerste kolom: dagelijkse dingen vrij zinnig bekeken 20 00 Nieuws 20.05 Herman Heyermans en De Jonge Gids- Elf pseudoniemen en één signatuur, literair klankbeeld 20 45 Residentie-orkest: moderne muziek 20 50 Hij was een ge- wij zyn 1 21.00 kuziek HHPH| Ik, klankbeeld 22 10 1 12.30 Nw8 22 40 Orgelspel 23 00 Ac- ten 23.15 Lichte gram 23.45 Socia- Hilversum II. 298 m. 19.00 Nws 19 10 Actualiteiten 19.35 Boekbespreking voor de jeugd 19.3C li Hf t buitenland 21 25 Lichte gram 2140 Wie t strijd in muzleklitera groepen muziekstudente vanavond NCRV: 19.30 Barend de Bes voor de kinderen 19 33 Dzjes programma NTS: 20 00 Journal overzicht. NCRV: overzicht. NCRV: in Mexico. TV-folm 1.20 Met Lueile Ball 20 Met Lucille Ball Attentie: feiten 22.15 Verborgen schat 5. NTS: 22 30—22 35 Journaal. Programma voor morgen Hilversum I, 402 m. VARA: 7.00 Nieuws 7.10 Ochtend-gym 7.20 Socialistisch stryd- lied 7 23 Lichte gram (7.30 Van de voor pagina, praatje) 8 00 Nws. postduivenbe- richten en socialistisch sti-ydlied 8 18 Lich- Wegwyzer, tips voor vakan tie 9.00 Loor erdagen 8 40 Lichte gra r werken, praatje 9 10 Lich- i 9 35 Waterstanden VPRO: 9 40 oog op de bybel. lezing 9.55 De van morgen, praatje. VARA: 10 00 icht 10 15 Z O. 12 30 Meded ten behoi tulnbon^HMM| land- en postdu i venberlch- i 12 33 Actueel sportnieuws 13.00 Nieuws 15 VARA-Varia 13 20 Radiojazzclub 13 50 ;laat. programma v d twintigers 14 35 •tropole-orkest cn zangsoliste 15.05 G«- 15 20 De Metropolitan a-fragmenten (gr) (1600 16 20—16.40 Boekbe- 1925—1950: Oper —16 02 Nieuws KRO: 7.00 Niet •d 7.1f ren 7 s 8 15 Djin is 12 04 Katholiek nieuws 12 10 Lied- er het Verre Westen 12 33 Meded hoeve van land- en tuinbouw 12 33 muziek (gr) 12 50 Regeringsuit- -2 Miljoen schoon Samenstelling: Marktberiehter 13 0t Niet 13 15 Voor ion ge mensen 16.15 Synkope: ek van gisteren 16 10 De Springplank: artisten 17 00 Lichte gram 17 30 bespreking 17.40 Licht instrumentani 18 00 Kunstkroniek 18 30 Licht in- aentaal kwartet 18.50 Lichtbaken, le- Zuldclijkc IJszee, film

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 11