Chr. plattelands jonger en hadden zomerse bondsdag Eén gemaal voor drie polders Hazerswoude - Zoeterwoude? Mogelijk plaatsing van gemaal aan begin Hoogeveense vaart Bezinning over probleem platteland en recreatie Bij Vredeskerk Leiden komt ook een consultatiebureau Waar blijven de vergunningen voor uitvoering bouwplannen Leidse groenteveiling? VRIJDAG 29 MEI 1964 Plan van bestuur Groenendijksche en Barrepolder HAZERSWOUDE Tijdens de vergadering van de stemgerechtigde in gelanden van de Oude Groenendijksche en Barrepolder in restaurant Groe nendijk is van de zijde van het bestuur, en dan vooral van de kant van voorzitter W. H. Hoogeveen, een zeer belangrijk voorstel naar voren ge bracht. De idee werd namelijk geopperd om te komen tot combinatie van de Oude Groenendijksche en Barrepolder, de polder Nieuw Groenendijk en de Bent en Delf of Generale Poïder. De kosten van een stichting van één gemaal zouden dan in totaal ongeveer twee ton gaan vergen. IN PLASSENGEBIED NIEUWKOOP NIEUWKOOP Ohristen-plattelandsjongeren hebben gisteren in Nieuw koop een bijzonder geslaagde bondsdag beleefd. Klaagt men allerwege over een dalende belangstelling voor bonds- en toogdagen, de bondsdag van de C.P.J. mag zich nog steeds verheugen in een stijgende belangstel ling uit alle delen van het land. In het unieke plassengebied van Nieuwkoop hebben de jongeren zich bezig gehouden met het vraagstuk „Stad-platte- land-reoreatie", terwijl rondom dit thema van bezinning een programma van werkelijke ontspanning werd opgebouwd, dat klonk als een klok. Hoogtepunten in dat programma waren niet alleen de diverse sprekers over het onderwerp recreatie, maar ook de onthulling van de nieuwe bondsvlag, het optreden van het tamboerkorps van de Koninklijke Mare chaussee, van de kampioen-vendelzwaaiers uit België en het Cocktail-trio, een non-stop-showfestival en een groots vuurwerk. De bondsdag werd bijgewoond door twee Amerikaanse en een Duitse jongere. Voorzitter T. Tolman zag het wereldbe volkingsvraagstuk ook in de Nederlandse verhoudingen als een vraagstuk van de eerste orde. Het is volgens hem duidelijk dat de jongeren van het platteland in de toekomst veelvuldig in aanraking zullen komen met de gevolgen van deze ont wikkeling. 'In het eenzame polderland verrijzen nu al torenflats. Duizenden hectares vruchtbare grond zijn volgens de heer Tolman nu al nodig voor stads uitbreiding cn wegenaanleg. Op de vragen of een en ander bij de Jongeren een zekere aversie doet ont staan en of over deze zaken over en zon der de jongeren wordt beslist, meende hij een* duidelijk neen te moeten laten horen De jongeren moeten zich niet terugtrek ken en het platteland in een isolement Leuke jongens blouse 2.60 lèeftüd 3 jaar Kleine stijging per maat Kinder spijkerbroek 4.20 leeftijd 4 jaar. Kleine stijging per maat. Tweka Helanka kinder bikini's v.a. 8.45 Tweka Helanka dames bikini's v.a. 17.50 Tricot dames pyama's v.a. 13.95 Haarlemmerstraat 172-174-179 Herenstraat 9 MIDZA plaatsen. Dat zou gebrek aan werkelijk heidszin zijn. De heer Tolman bepleitte vervolgens het meer en meer inschakelen vai jeugd. In dit verband verklaarde hij zich een voorstander van de instelling een „jeugd-landbouwschap". Herschepping Ds. Joh. Heule uit Heemskerk prik kelde daarna de aanwezigen tot een die per nadenken over het woord „recre atie", dat hy taalkundig uiteenrafelde tot „herschepping". Hy zag in het woord creatie een belijdenis, waarin de mens kent, dat de schepping van God goed was cn dat deze inmiddels verwo is. Hy zag er ook de belijdenis in, dat de mens weer naar cjle goede schepping terug wil. En daarby horen de christe lijke jongeren volgens hem voorop te gaan. Maar ds. Heule wees ook op een ander oegrip van het woord recreatie, in casu het genieten. Hij was van mening, dat de christen zo weinig durft te genieten. Aan het slot van zijn betoog raadde hij de jongeren aan ook de mensen in de stad gelegenheid te geven op zondag te re creëren. „Laat ze van de zondag een feestdag maken, zoals geschreven staat. Dat kan niet ergens driehoogachter in een grauwe steenmassa. Ontvang deze hunkerende stedeling niet alleen op werkdagen. De aarde is niet alleen van jullie, maar in haar volheid des Heren. Als een ander daarvan gebruik wil maken, mogen we hem niet wegsturen", aldus ds. Heule die later in de pauze enkele over deze uitspraak verwonderde jongeren ver wees naar de bijbel. Geen belager Tijdens het middagprogramma werd het onderwerp ..Stad-platteland-recrea- tie" behandeld door ir. C. Staf. président- Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN Geboren: Ina dr v G Prins en T A Engel; Jan Cornelis zn v H Ouwehand en J H van der Bent; Tanja Erica dr v A Menalda en I" H van Witsen; Johannes Stephanus Ma ria zn v J Gordijn en A M Riebeek; Marcus Gerardus Joannes zn v T J J van Beek en C M van den Oord; Mo nique Evelien dr v R H Rijnsburger en G J Krjjgh; Pieter Martinus zn v P M Charité en S Zirkzee; Ronaldus Cornelis Johannes zn v C H J van Kampen en A A van Kampen; Ro bert Johannes Andries zn v H J van den Burg en M Cornet; Krijn zn v K Hoek en W van der Plas; Carla dr v J Florijn en C Bavelaar. Gehuwd R Krabbendam en M van Leeuwen; N C M Kleij en J T M Rietkerk; P van Luijn en.F M T Bon net; J Regeer en J G Nieuwenburg: K J Hoogeboom en W C van der Vos; J Kapaan en G C M van Schagen: C Looij en M W J Weeda; H J Be- kooij en S van Kampen; J Baartwijk en G J Sommeling: I Boot en C van Hemert; E van Slooten en M Wen- nink; J P de Wolf en M van der Meer; L A Eradus en R C Korenhpf; H Aniba en G J van der Linden; J P Hoogervorst en N F van Westrienen Overleden: A van der Waals, 83 j. man; D van der Merwe, 61 jaar, man; C Nijgh, 46 jaar, man. directeur van de Kon. Ned. Heidemaat schappij. De heer Staf belichtte het pro bleem, zoals dit enkele weken geleden ook op het congres van de Vereniging van Ned. Gemeenten werd behandeld. Hy kwam daarbij tot de conclusie, dat de recreatie geen al te grote belager va agrarische ruimte is. Stedebouw, verkeer en industrievestiging zullen veel landbouwgrond van bestemming doen veranderen. Het aantal beroepspersonen, aldus de heer Staf, zal in de landbouw door de verdergaande structuurwijziging verder afnemen. Maar er zal volgens hem plaats blijven voor een welvarende land en tuinbouw, waarvan de bedrijfs- genoten, zoals ook in het verleden is ge bleken, weten de tekenen des tijds te staan. Zowel het morgen- als het middagpro gramma werd opgeluisterd met declama ties van Willem Berkhemer en zang var de bariton Wim de Moor. Deze laatste werd begeleid door Herman Teunissen op het Lowrey-orgel, dat in de morgen uren zijn volume plotseling liet ver stommen, doordat de spanning uitviel. Heel knap zong de bariton door, waarna de begeleider zich ijlings achter de piano nestelde. In de morgenuren werden ook nog enkele woorden gesproken door de voorzitter van de CBTB, de heer Zijlstra en de burgemeester van Nieuwkoop, de heer M. P. van der Weijden. 's Middags sprak ook nog de commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, mr. J. J. Klaasesz die Mnwezigen het goede voorbeeld gaf, door zich in de warme tent te ontdoen van zijn colbertjasje, om ddarna op de hem bekende wijze een toespraak te houden. VAKANTIE Bestel tijdig een autobusje om u naar uw vakantieoord te brengen Garage W. C. A. v. KERKHOF Narmstraat IA Leiden Telefoon 25553. Ook autoverhuur zonder chauffeifr De eregasten bij de lunch op de C.P.J.- bondsdag werden na een boottocht ovei de Nieuwkoopse plassen verwelkomd door een aantal jongedames in de kle derdrachten uit alle provincies. Vooral de dames met de verenhoeden van hel Kampereiland hadden veel bekijks. Ge heel rechts loopt me j. G. de Regt uit Alphen in Gouds kostuum. Verhoging veerrecht Alkemade-Rijiisaterwoude DEN HAAG He.t huidige tarief voo het veerrecht tussen Rijnsaterwoude ei Alkemade geldt tot 1 september 1964. De veerondernemers hebben Gedeputeerde Staten verzocht een nieuw tarief vast te stellen, waarbij dat voor voetgangers, fietsers, bromfietsers, motorrijders, enz., met 5 cent en dat voor auto's met 10 ct. wordt verhoogd- Ook verzochten zij de prijs van de couponboekjes en abonne menten aan de verhoging aan te passen. G.S. stellen Provinciale Staten voor de tarieven te verhogen. Organist Oosterkerk LEIDEN Met ingang van zondag 31 mei is tot vaste organist van de Oosterkerk aan de Herengracht benoemd de heer K. van den Berg te Nieuwkoop. Zondagmorgen zal ds. J. Groot hem tot zijn werk inleiden. Film in Volkenkunde LEIDEN Zondagmiddag om drie uur wordt in het Rijksmuseum voor Vol kenkunde. Steenstraat la, de film „India- van de prairie" gedraaid. De heer H. R. van Heekeren verzorgt de toelich ting. De mogelijkheden van dit vérstrek kende plan werden uit en te na bespro ken. Duidelijk kwam naar voren, dat bij voorbeeld in de Oude Groenendijksche en Barrepolder verscheidene boezemwa teren kunnen worden gesloten. Men zou kunnen zeggen dat de onkosten, die thans aan de verbeteringen vam de kaden zijn verbonden, hebben geleid tot dit plan. De heer O. Krul. waterbouwkundige van Rijnland, heeft verschillende facet ten van het plan toegelicht. Hij deelde onder meer mee, dat over dertig jaar de kosten op zestien gulden per hectare komein tde oppervlakte van de drie polders bedraagt ongeveer 620 hecta re). Het gemaal zou kunnen worden geplaatst aan begin of eind van de Hoogeveense vaart. Aftasten De ingelanden namen nog geen besluit. Daarvoor zullen eerst de standpunten der besturen van de polders Nieuw Groe nendijk en Bent en Delf worden afge tast (bestuursleden van genoemde pol- Voorsckotens echtpaar viert gouden feest VOORSCHOTEN Woensdag 10 juni is het 50 jaar geleden dat de heer H. J. van der Burg en mejuffrouw M. J. Bal- foort in het huwelijk traden. Bruid en bruidegom zyn geboren in Voorschoten, de heer Van der Burg in 1887 en me vrouw in 1885 Zijn kennen elkaar reeds van de lagere school. De heer Van der Burg vond zijn werk kring ii> de bollen- en bloemencultuur. Na hun huwelijk vestigden zij zich in de Kattelaan, thans Bijdorpstraat. Het wittebrood was nog niet op of de brui degom Werd opgeroepen voor de mobi lisatie in 1885. Als korperaal der huza ren werd hij geplaatst bij de grenstroe pen in Limburg. Het bollenvak kreeg een gevoelige klap tijdens de crisisjaren en de heer Van der Burg nam het besluit zichzelf een bloemenzaak te beginnen. Dat is zijn levenswerk geworden. Het echtpaar Van der Burg dat thans ri 30 jaar aan de Leidseweg gevestigd zal binnenkort moeten verhuizen wegens ders toonden al belangstelling tijdens de vergadering). In elk geval gaven de ingelanden van de Oude Groenendijksche hun bestuur de machtiging de activitei ten voort te zetten inzake „polsing" van de andere polders. In een volgende ver gadering zullen de ingelanden dus hun standpunt inzake het voorstel van het bestuur kenbaar maken, in afwachting van eventuele besluiten in de vergade ringen van de andere polders. De andere agendapunten leverden niet veel reden tot discussie op. De rekening over 1963 geeft een bedrag van f 9653,24 aan inkomsten, de uit gaven bedroegen f 7758,63. Een batig saldo derhalve van f 1849,61. De in gelanden machtigden het bestuur tot het doen van af- en overschrijvingen op de begrotingsposten en tot onder handse aanbesteding en uitvoering van werken in eigen beheer. De heer P. de Wit werd als bestuurslid her kozen. de i ïrlng. Het echtpaar Van der Burg-Balfoort heeft drie kinderen groot gebracht de dochter biedt de hulpzame hand in win kel en huishouden. Er zijn vijf klein kinderen. Woensdag 10 juni zullen de vitale bruid en bruidegom in intieme kring feest gaan vieren. Ds. Hubeek neemt niet in een TIerv. kerk afscheid LEIDEN. Het afscheid van ds. W. J. H. Hubeek, voorganger van de Vereni ging van vrijz. Hervormden Lelden Oegstgeest, die binnenkort naar Zwolle hoopt te vertrekken, zal niet plaats heb ben in een van de Hervormde kerken van Leiden, zo heeft het bestuur der vereniging besloten. De vereniging van vrijzinnigen is van mening, dat de inte gratie. van de vrijzinnige Hervormden in de Leidsc Hervormde Gemeente nog te weinig is gevorderd. Daarom geeft men aan een afscheid op de plaats waar men elke zondag samenkomt, de voor- Wij herinneren eraan, dat ds. Hubeek in juli 1955 ln de Pieterskerk door de toenmalige voorzitter van de centrale kerkeraad, ds. D. J. Vossers. werd be vestigd tot predikant van de Ned. Her vormde Kerk met de speciale opdracht om nog binnen het verband van de ver eniging de geestelijke verzorging van de vrijzinnig-Hervormden te behartigen. Aan de handoplegging namen toen deel ds. Vossers. ds. J. de Wit, dr. P. L. ,Sehoonheim. ds. J. Groot en prof. dr. G. Sevenster. Tot een werkelijke inte gratie van de vrijzinnige groep in de Hervormde Gemeente is het sindsdien niet gekomen. Wel zijn tal van pogingen daartoe aangewend en gesprekken daar over gevoerd. nog. dat het afscheid, waarschijnlijk zal plaats hebben om streeks eind augustus-begin septem- Tuinbouwcentrum U oubrugge uitgebreid LEIDEN. De protestantse vereniging voor gezondheidszorg „Het Groene Kruis" hield gisteravond in het gebouw aan de Middelweg een ledenvergadering onder leiding van dokter C. G. J. van Alphen. Secretaris H. W. Zeilstra bracht het jaarverslag over 1962-1963 uit. Hij memoreerde 't aftreden van dokter J. C. Meyboom als voorzitter. Deze werd op gevolgd door dokter Van Alphen. Andere nieuwe bestuursleden zyn: de heren J. Guley, P. P.de Koning, A. Crama, J. J. Barnard, J. C. Elsgeest en C. Hendriks. In het verpleegsterskorps kwamen geen mutaties voor. Mej. Ch. H. Kuil werd op het kantoor opgevolgd door mej. A. van der Zeeuw. De verpleegsters legden 28370 bezoeken af. In 1962 kwam de langverwachte nieu we subsidieregeling voor de kruisver enigingen af. Het Groene Kruis had in dat jaar een nadelig saldo van f 17.494,28. Op 31 december 1962 bedroeg het aantal leden 9575. De heer H. Filippo W.F.zn. bedankte als secretaris maar bleef be stuurslid. H. W. Zeilstra volgde hem op. De heer C. Hendriks nam de plaats van dokter J. D. van Wingerden in als penningmeester. Zuster Van And el volg de mevrouw Tjon Ajnan-Versteeg op en zuster H. Vodegel werd tot tiende wijk verpleegster benoemd. Voor het magazijn werden 6 invaliden- wagen'tjés aangeschaft. Het aantal leden steeg tot 9850. Over 1963 kon penning meester Hendriks een voordelig saldo melden. Na de grenswijziging Dokter D. Roodenburg Vcrmaat volgde dokter C. Vroege op als vlce-voorzltter. De voorzitter deelde mee, dat na vol tooiing van de Vredeskerk daar een consultatiebureau komt; opgeheven wor den dan de bureaus in de kantine aan de Asserstraat en Lammcnschansweg 22. De afdeling Leiderdorp heeft mede werking gevraagd voor de inrichting van een consultatiebureau aan de Hoge Rijn dijk. Door bemiddeling van de provin ciale vereniging gaat een rijdend con sultatiebureau een middag per week in Leiden de „achtergebleven gebieden' bezoeken. Het centrum aan de Hoflaan kan niet voldoende activiteiten ontplooien. Het plan-Bernhardkade wacht nog op uit voering en dit jaar hoopt men het plan- Marislaan te kunnen verwezenlijken. LEIDEN. In de kleine zaal van de stadsgehoorzaal hield de coöp. groenten-, fruit- en bloemenveilingsvereniging „Leiden en omstreken" G.A. haar voor jaarsvergadering. Voorzitter B. v. Vliet deelde in zijn openingswoord mede, dat voor dc vereniging een goed jaar is geweest. Ondanks de lang niet aityd be- redigende prijzen steeg de vcilingom- et met ruim 1.300.000 gulden, waardoor ver 1963 een omzet van f 16.197.111.08 rerd behaald. In dit verband wees spr. er op, dat de jaaromzetten de laatste 10 jaar met 10 miljoen gulden zijn toegenomen, het geen wel bewijst, dat de Leidse veiling in een gestadige groei mag verheu gen. Het is daarom te meer teleurstel lend. dat de vergunningen voor de uit voering van de bouwplannen nog steeds uitblijven. De plannen liggen klaar en er kan direct begonnen worden, maar on danks herhaalde uitnodigingen heeft nog niemand van de betrokken instanties de moeite genomen zich ter plaatje van de urgentie van de uitbreiding te over tuigen. In verband met het vergevorderde sei zoen zag spr. er van af om voorspellingen voor. 1964 tc doeiv wel kon hij de ver gadering mededelen, dat tot nu toe reeds een voorsprong van ongeveer 700.000 gul den was bereikt, hetgeen er op wijst dat de stijgende lijn zich. in weerwil van de lage prijzen, nog steeds voortzet O uizet steeg Hierna was het woord aan de betaal meester. de heer Jacobs, voor het geven van het jaarverslag over 1963. Hieruit stippen wij aan. dat in 1963 279 veiling- dagen werden gehouden. Van dc gelde lijke omzet van dc geveilde produkten was 57"- voor de export, 18% voor de groothandel, 22% voor de kleinhandel en 3% voor de industrie bestemd. Er werden méér aangevoerd 507.000 stuks kaskomkommers, 536.000 kg sprui ten. 3.331.000 stuks sla cn 1.230.000 kg to maten, hetgeen in totaal een hogere op brengst van f 2.536.000 gaf. Daartegen over gaven de overige produkten een lagere opbrengst van fl.250.000 tc ziea hetgeen in hoofdzaak het gevolg was van de lage prijzen van de vollegrondspro- duktcn. Er werden In 1963 1.404.369 kisten aan tuinders uitgegeven en er kwamen 1 410 647 kisten van de kopers binnen. Van het personeel werd alle medewer king ontvangen, waarvoor spr. zeer dankbaar was. Namens de raad van toezicht bracht de heer Brussé rapport uit over de con trole op de balans en de verlies- en winstrekening over 1963, waarna deze jaarstukken door de vergadering werden goedgekeurd. Grond voor 15 tuinders Hierna deelde de voorzitter mede, dat door het bestuur, behoudens goedkeu ring van de vergadering, Is aangekocht een boerderij met 20 ha grond, aanslui tend op het reeds bestaande tuinbouw centrum in Woubrugge. Door deze aan koop wordt het mogelijk 10 a 15 tuinders een bedrijf te helpen. De vergade ring, overtuigd van het nut van deze maatregel, verleende de gevraagde goed keuring zonder stemming. Vervolgens gaf de voorzitter nog een uiteenzetting van de maatregelen be treffende het veilen op zaterdag, waarna de vergadering met de rondvraag werd besloten. Fleurig no-iron BANDSCHORTJE vlotrrtodel met 2 ruime zak ken. Praktisch en charmant. Keuze uit 6 kleu- A QC ren, normaal 3.95 J tijdelijk HAARLEMMERSTRAAT 172—174 HEREN'STRAAT 9 MIDZA Philips-trein in Leiden LEIDEN - Maandag staat de uitslui tend voor handelaren toegankelijke voorliohtingstrein van Philips Neder land N.V. in Leiden op het eerste perron aan de Noordzijde. De trein bestaat uit vijf rijtuigen en is ingericht in het ka der van een voorlichtingsactic voor dealers. LEIDEN Maandag 1 Juni .zal aan nemersbedrijf J. Th. Wurzer tc Leiden een begin maken met de laatste fase van de verbouwing van dc panden vaD Accu-Scrvicc Groenen te Leiden. Tijdens de verbouwing gaan de fabrikagc en de verkoop normaal door. Na de grenswijzigingen gaat men ten behoeve van de Rijndijk samenwerken met Het Groene Kruis te Voorschoten. Ten slotte werd gememoreerd, dat on langs het tienduizendste lid is inge schreven. Correspondentschap van Valkenburg De redactie van de Nieuwe Leidse Courant zoekt in Valkenburg voor onmiddellijke indiensttreding een cor respondent. omdat de heer A. van der Nagel met deze werkzaamheden is opgehouden. De taak van de cor respondent bestaat uit het maken en doorgeven van berichten en verslagen van vergaderingen- De redactie zou graag iemand aanstellen die met ple- en ijver het plaatselijke nieuws Valkenburg wil verzorgen. Spoe dige aanmelding is gewenst Koninklijk goud op gouden feest van Valkenburgse bank VALKENBURG. Op de reis met twee salonboten naar Avifauna in Alphen aan den Rijn hebben de leden van de Coöp. Raiffeisenbank zich uit stekend geamuseerd. Tijdens het fees telijke samenzijn en het diner werden zeer veel waarderende woorden ge sproken tot liet jubilerende bestuur, de raad van toezicht, de kassier en dc jubileumcommissie. Zo voerden het woord de heren Anes, B. Oostdam uit Katwijk, voorzitter C. de Bruin van de middenstandsvereniging, de heer M. H. van Steijn namens de jubi leumcommissie (die de kassier, de heer P. Piers, een geschenk aanbood), de heer P. Piers en burgemeester M. A. van der De burgemeester speldde de heer G. van Leeuwen, secretaris van de bank, de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, op de borsl. waarna voorzitter S. M. Poot woorden van hulde tot de heer Van Leeuwen sprak. De verraste secretaris zelf zei. dat hij „alleen maar zijn plicht had ge daan". De heer Poot en voorzitter Meurs van de jubileumcommissie waren de laatste sprekers. Na het diner genoten de leden nog tot ongeveer middernacht van een cabaretprogramma. Voldaan keerde het gezelschap ten slotte met autobussen naar Valkenburg terug. Ieder lid ontving een blijvend aandenken aan dit gouden ju bileum. Tegen kist gereden Auto over de kop op de Herenweg NOORD WIJK Op de Hereweg is gisteren een ernstig ongeluk gebeurd dat nog goed afliep, waarschijnlijk dank zij de veiligheidsriemen waar mee een 48-jarige automobilist was vastgebonden. Deze reed namelijk met flinke snelheid tegen een kennelijk van een vrachtwagen gevallen kist aan. waardoor zijn auto een aant.il malen over de kop sloeg De bestuur der bleef nagenoeg ongedeerd. Goed toneelspel in Noordwijk NOORD WIJK De NoordwiJkse to neelvereniging Louis Bouwmeester heeft gisteravond veel eer Ingelegd met de opvoering van het bijspel ..Mag ik u voorstellen van de Amerikaanse auteur Jay Tobias. Voorzitter G C Crama zei in zijn welkomstwoord dat het de bedoeling was in dit stuk de jongere leden van Louis Bouwmeester aan het woord te laten. Dit experiment is zeer zeker ge slaagd, want het onder regie van de heer M. Peen opgevoerde blijspel werd uitstekend vertolkt i te ver voeren alle medewer kenden te noemen. We willen volstaan de opmerking dat vooral Annemarie Kortekaas, Loekie Crama, Henk Koe mans en P. Karreman een glansrol ver vulden. Onder de aanwezigen bevond zich onder anderen de wethouder van onder- ijs en kunstzaken, de heer P. den Otter. Schietnieuws uil Noordwijk NOORDWIJK Bij de schietvereni ging „Blijft voor 't land" zijn wissel medailles uitgedeeld aan N. W. Kas pers (47 pnt eerste klas), C. Tissing (42 pnt tweede klas) en N. G. de Riddt-r (44'pnt derde klas), die met dc buks sohoten, en aan J. G. Schneider (54 pnt eerste klas) en E. Wassing (54 pnt eers'e klas), d'C met KSO schoten. Vandaag wordt de laatste schietavond van het seizoen gehouden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 5