„Fijn, 't is gepeperd", film met een enorme vitaliteit Prof. Schallenberg gaf zijn afscheidscollege schuw* citroe. citroen Universiteit gaat meer naar Stationsplein toe Orgelserie in Pieterskerk VRIJDAG 29 MEI 1964 id Vrijdag Technische school. Haag weg 4, 8 uur: lipjoma-uitreiking avondschool. Leiderdorp: Dorpshuis. 7.45 uur: Stich- ing Muziekschool Leiderdorp, openbare Den Haag: Kon Schouwburg. 8.15 uur: laagsche Comedie met Reizieer zonder agage. Den Haag: Houtrustgebouw, 8 uur: [on. Mil. Kapel. Zaterdag Sttion. 9.40 uur: afdeling Leiden Ned. !hr. Reisver., vertrek trein naar Bos van Volkshuis, 8 uur: werkgemeenschap De latei, concert Jeugdkamerorkest Leiden. Station, perron 15, lijn 4, 9.02 uur: ver rek K. en O.-excursie naar proefstation de boomkwekerij Valkenburger laan J. J Agenda voor Leiden en Den Haag Schouwburg, 8 uur: opvoering operette De verdwenen koningszoon" door de hr. zangspelclub Staalwijk. Den Haag: Kon Schouwburg, 8.15 uur: laagsche Comedie met Quadrille. Zondag Zuiderkerk, 7 uur: afscheid dr. G. Th. V10U tothuizen (studentenpredikant) van de ijl eref. kerk. Maandag Bevrijdingskerk (Montgomerystraat), ur: contactcommissie kringwerk van inhei «reformeerden en hervormden, dr. J. M, rinse Hijm te Voorburg over „Wat is onmoge- ijk?" Rest. Van der Heyden, Breestraat, 3 u.: luldiging van de heer A. van den Berg, lir. Gemeenschappelijk Administratie toe antoor, 4.30 tot 5.30 uur gelegenheid tot jelukwensen, 25-jarig jubileum. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: 3 laagsche Comedie met Mesalliance. n Den Haag: Diligentia, 8 uur: Fins Ka- nerkoor. Dinsdag Stadhuis, 7 tot 8 uur: zitting Bouw- Bajonds Ned. Gemeenten. Voorschoten: toegangshek Papelaan 100 m van de rijksweg af), 2 uur: K. en Leiden, verzamelen voor wandeling in handbe Horsten (vertrek bus 43 Stationsweg laast Cito, om 9 over half 2, uitstappen Jwen, alte Den Deyl). Wejt, Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: driHaagsche Comedie met Uitkomst. Woensdag Pieterskerk, 7.30 tot 8 uur: avondstilte. Stadsgehoorzaal 7.30 uur: zangconcours ling van Chr. Zangverenigingen Leider >n Omstreken, opening door dr. P. L. ichoonheim, Herv. predikant Leiden. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: laagsche Comedie met Othello. Den Haag: St Jacobuskcrk, Parkstraat, orgelconcert Bernard Barte- Donderdag onius-clubhuis, 8 uur: Leidse Herv. Jeugdraad, toneelavond voor alle mede werkenden, toneelgroep uit Heemstede met blijspel „De vrouwen krijgen hun Gemeentelijke Bedrijfstechnische school tfedusastraat 24, 2 tot 5 en 7 tot 9.30 uur: tentoonstelling werk van leerlingen. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: laagsche Comedie met Mesalliance. Vrüdag Rest. Zomerzorg, Stationsweg 35a, 8 u.: Jafd. Leiden NEVOBO, bijzondere verga- nod dering afdelingsraad. Gemeentelijke Bedrijfstechnische school Medusastraat 24. 2 tot 5 en 7 tot 9.30 uur: tentoonstelling werk van leerlingen. Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: l'Haagsche Comedie met Quadrille. Zaterdag Den Haag: Kon. Schouwburg, 8.15 uur: vat "aagsche Comedie met Othello. Welke apotheek? Voor spoedeisende gevallen geopend de apotheek Driesum, Mare 110, telefoon 20406. De apotheken te Voorschoten en te Leiderdorp zijn geopend. De apotheek te egstgeest is zondag gesloten. Films: Camera (2 en 8 uur)De kardinaal (18 jaar). Lido t 2.30, 7 cn 9.15 uur): Meisjes, mambo's en whiskey (14 jaar). Luxor (2.30, 7 en 9.15 uur): Mr. Stanis las, geheim agent (14 jaar). Rcx (2.30, 7 en 9.15 uur): De vuurproef an Ursus (14 jaar); van maandag af: Satan lokt met liefde (18 jaar). Studio (2.30. 7 en 9.15 uur): Fijn, *t is gepeperd (18 jaar). Trianon (2 en 8 uur): Irma la Douce (18 jaar). Tentoonstellingen Janvossensteeg 59 (De Ruif): expositie Boezem (gehele maand mei). De Lakenhal: Shakespeare hoe en waar, tot 29 juni. LEIDEN Gistermiddag heelt in het Academiegebouw prol. dr. E. W. Schallenberg, bijzonder hoogleraar in de muziekgeschiedenis vanwege het Leidsch Universiteits-Fonds, zijn afscheidscollege gegeven. Hij wilde zich voor het laatst tot zijn (oud)-leerlingen richten in een terugblik, waarmee het gedurende vele jaren verrichte werk werd afgesloten. Prof. Schallenberg vroeg zich af er is nagestreefd op de colleges, in schriften en anderszins, en wat de sultaten zijn geweest Wat betreft de colleges releveerde hij verscheidene be handelde onderwerpen, reikende van re naissance tot modernisme Hij heeft ech ter meestal het allernieuwste vermeden in onze tijd met zijn chaos van stijlen gaat dan het persoonlijke standpunt licht al te zeer meespreken In zijn algemene colleges ging zijn voorkeur uit naar het centraal stellen van een bepaald probleem, zoals bijvooi beeld de oorzaken van de ernstige inzir kingen naast verheven schoonheden i Gustav Mahlers oeuvre. Als hoofdooi zaak ziet prof. Schallenberg dat Mahler zelf te zeer miskende waar zijn eigen lijke grootheid lag, te weten op vocaal gebied. Bevorderen Reeds bij het schrijven van zijn Cho- pin-dissertatie stond bij de heer Schal lenberg voorop de beoefening van de de Nederlandse universiteiten verv loosde muziekgeschiedenis te helpen be vorderen. Op instigatie van prof. J. Hui- zinga werd de heer Schallenberg in 1932 privaat-docent te Leiden (openbare les: „Schweitzer en Bach"); in 1950 volgde zijn benoeming tot hoogleraar (oi ,,Ecn muzikaal evangelie"). Gaandeweg werd de mogelijkheid ge schapen tot studie van de muziekgeschie denis als büvak, later ook als hoofdvak van muziekwetenschap. Sindsdien kozen tientallen studenten de muziekgeschiede nis als büvak bij doctoraal Frans, klas sieke letteren, kunstgeschiedenis, geschie denis, Nederlands, Engels, Duits, zelfs Tredfort Tapijt 120 breed 27.50 p.m. Alle kleuren voorradig Ook zeer geschikt voor trappen VRAAGT PRIJSOPGAAF! TEXTIELHANDEL EN WONINGINRICHTING W. J. Zirkzee van t Hoffstraat 7—7a Lelden Telefoon 24610. MIDZA Secr. Veerman gaat Chr. besturenbond te Leiden hield j aarvergadering LEIDEN De Leidse Christelijke Besturenbond heeft gisteren in het Gebouw voor christelijke bëlangen zijn algemene, jaarvergadering ge houden. Na een korte meditatie richtte voorzitter A. L. Verhoog zich met een bijzonder woord van wel kom tot de districtsbestuurder van het C.N.V., de heer W- P. van Leeu wen, wiens belangstelling voor de gang van zaken in de L.C-B. bijzonder op prijs werd gesteld. Secretaris W. Veerman vroeg dacht voor zijn laatste jaarverslag. Hij heeft vorig jaar de wens te kennen ge geven om zijn functie aan een jongere kraoht over te dragen. Hij zal worden opgevolgd door de heer Pison. Aan het begin van het nieuwe winter- lizoen zal er de gelegenheid worden gegeven officieel afscheid van de heer Veerman te nemen. In zijn laatste jaar verslag het eerste schreef hij in 1931 kwam duidelijk tot uitdrukking, dat 1963 voor de L.C.B. een zeer goed jaar is geweest. Er zijn nu 2636 leden. Het verslag van penningmeester J. H. Heij gaf blijk van een goed beheer, zo dat deze functionaris onder dankzegging decharge werd verleend. Bij de bestuurs verkiezing werden de periodiek aftre dende leden H. van Cittert, A v. d Velden, C. de Bruin, S. J. Besseling J. G. Lamers. W. A. Stokhuyzen en L J. Vcrhoeks herkozen. De financiële controlecommissie 196-; zal worden gevormd door leden van d» afdelingen Grafische Bond, Bond var Vervoerspersoneel en Textielbond. Na een korte rondvraag sloot de voor zitter met een opwekkend woord de vergadering. HU vestigde hierbij nog maals de aandacht op de ledcnwervings- actie. Reconstructie Lammenschansweg aanbesteed LEIDEN De uitslag van de gisteren gehouden openbare aanbesteding van de aanleg van twee hoofdrijwegen in het tracé Lammenschansweg, alsmede de re constructie van de bestaande Lammen- schansweg, Tomatenstraat en Zoeter- woudscweg met bijkomende werken, ls als volgt: L P v d Geer en zn. Leiden, f 1.500.000; firma W J Baars en zoon. Zoetermeer, f 1.426.400; A Th Stuifzand, Leiden, 1.425.000; NV aannemersbedrijf vh J Vis- schcr en zn, Leiderdorp, f 1.420.000; NV Hulsebosch, Bloemendaal, f 1.410.000; J Mens NV, Lisse, f 1.379.000; NV aanne mersbedrijf NBM. Zaandam, f 1.299.500; Reef Oldcnzaal NV, Voorburg, f 1.298.000; Kon Mij Wegenbouw NV, Utrecht, f 1.294.800: J de Rooy en zn NV. Vleu ten, f 1.291.000; J G Nelis en zn NV IJmuiden, f 1.289.000; Aannemersbedrijf J M Samson. Oegstgcest, f 286.000; fa. H Compeer. Oegstgcest. f 1.271.000; NV gebroeders Schouls, Leiden, f 1.265.000. rechten, psychologie en wiskunde. Voor muziekwetenschap slaagden tot dusver tien doctorandi en 17 kandidaten; twee promoties hadden plaats (waarvan één cum laude) en er zijn thans enkele proef schriften in bewerking. Met dankwoorden aan het Leidsch Universiteits-Fonds, de rijksuniversiteit en de faculteit voor de medewerking en sympathie besloot prof Schallenberg zijn laatste college. Na afloop kwam men in het klein auditorium bijeen. Namens de rector mag nificus sprak prof. dr. C. Soeteman, voor zitter van de literaire faculteit, de schei dende hoogleraar toe. Ook voerden nog het woord mr. J. B, Gratama. voorzitter van de Universiteitsraad van het Leidsch Universiteits-Fonds. en de heer L. Z Tóth, praeses van het musicologisch dis puut „Leporello". Prof. Schallenberg ontving niet alleen veel bloemen, maar ook (uit handen van mr. Gratama) een boekwerk. Verpleger Ocgslgeesd voor de rechter DEN HAAG Voor de Haagse recht bank heeft zich te verantwoorden gehad een 33-jarige verpleger uit Oegstgeest terzake van diefstallen die hy pleegde o.m. in het ziekenhuis te Leiden. Behalve kleine geldbedragen had hij ook een ste thoscoop gestolen. Toen hij betrapt werd. sprak hij een dokter met „collega" aan, voorgevend ook dokter te zijn. Verdachte bleek in Groningen reeds veroordeeld te zijn wegens het plegen van diefstal len. Hij heeft reeds elf verschillende be trekkingen gehad. De officier van justitie eiste 8 m den gevangenisstraf, waarvan 2 m den voorwaardelijk en aftrek van voorarrest De rechtbank heeft uitspraak gedaan en overeenkomstig die eis veroordeeld. N V. DE CONDOR - DISTILLEERDERIJ - LEIDEN TUSSEN DE BLADZIJDEN gouden verlovingsringen Constant Love Anjer Juwelier v. d. WATER heeft ze. Haarlemmerstraat 207 Zeer grote keuze. Op het graveren kunt u wachten en zonder kostenverhoging. Nieuwe gebouwen nagenoeg gereed LEIDEN De nieuwe gebouwen aan het Stationsplein zijn bijna gereed De eigenaar, Philips Pensioenfonds, heeft het gedeelte in de buurt van de rotonde Morssingel verhuurd aan de Rijksuniversiteit. Tussen 22 en 24 juni a.s. zal het grootste gedeelte van de faculteit der sociale wetenschap pen er zijn intrek nemen. Het sociologisch instituut, dat nog aan het Ra penburg is gevestigd, komt op de eerste vier verdiepingen van het zes etages tellende flatgebouw. De afdeling onderzoek, tijdelijk naar de Bree straat verplaatst, wordt dan weer met de afdeling onderwijs verenigd. Culturele anthropologie en niet-wes- terse sociologie, nu over het instituut de Binnenvestgracht en het museum Volkenkunde verspreid, krijgen de bovenste twee verdiepingen. Ook voor verschillende niet-westerse talen zijn er kamers vrij. Het instituut aan het Ra penburg dat leegkomt, gaat naar de theologen; die waren tot nu toe nergens officieel gehuisvest. Verbetering In de huidige situatie betekent dat :n aanmerkelijke verbetering. Men had in het Rapenburg voor de wetenschap pelijke staf slechts de beschikking over zevental kamers. De overige ruimte s gering. Afdeling onderzoek, leeszaal bibliotheek hadden met een voortdu rend ruimtegebrek te kampen. t nieuwe instituut beschikt ovei' ongeveer dertig kamers voor onderwijs onderzoek. Op een geheel eigen afde ling zal de administratie de talloze ge gevens die doorlopend binnenkomen kun. Verwerken. Het souterrain wordt als magazijn en archief in gebruik genomen, terwijl men tussen de bedrijvigheid door i de kantine verpozing kan vinden. Merkwaardig Merkwaardig wellicht zijn de college zalen die men vindt achter de aan het Stationsplein liggende winkelruimte. Men heeft bij de bouw kennelijk reke ning gehouden met een andere be stemming. Zij liggen amfitheatersgewijs. Twee grote zuilen belemmeren er be paald het uitzicht op de katheder. Mag dit niet geheel en al ideaal zijn Dor de grote colleges, voor de werk colleges, waaraan veel kleinere aantallen studenten deelnemen, is het gebouw bij uitstek geschikt. Overigens zal het voor studenten Christenvrouwen van Zuid-West voor de laatste keer bijeen LEIDEN De laatste ledenvergade ring waarmee de Christenvrouwenbond Zuid-West gisteravond in ,,'t Boshui het seizoen afsloot, mocht zich in e goede belangstelling verheugen. Om de leden alvast in vakantiestemming te ■ngen had het bestuur een luchtig programma gekozen, waaraan meewerk ten mevrouw H. Kapaan-VIsser (decla matie). het afdelingskoór o.l.v. mevi J. G. Schoenmaker-Van Helden en heer J. van Daatselaar. die de dames tal van wetenswaardigheden vertelde toonde over zijn vakantiereis naar Plateau Central in Frankrijk. Wegens verhindering van de presiden te. mevr. G. A J. van Daatselaar-Som- sen. stond de bijeenkomst ditmaal onder leiding van mevr. G. M. Hensen-Booij. Na een hartelijk welkomstwoord gaf de vice-presidente het afdelingskoor de gelegenheid met begeleiding van Ada van dc Bent ccn drietal liederen te gen. Mevrouw Kapaan-Visser droeg volgens twee schetsjes van Carmiggelt voor. waarna onder leiding van mevr. A Schoemaker-Kestenberg een zeer geani meerde quiz werd gehouden. Na de uitdeling van een aantal en quête-formulieren werden de dames ver volgens in de gelegenheid gesteld de on derwerpen van een zevental lezings- vonden in het komende winterseizoen ■ast te stellen. Orgelcentrum geeft weer concerten in Noordwijk-Biimen LEIDEN De Stichting Orgelcentrum alhier heeft weer een aantal orgelconcer ten vastgesteld voor de Grote Kerk te Noordwijk-Binnen. Reeds op 16 juni wordt deze serie geopend door de orga nist Piet van Egmond, die medewerking krijgt van een aantal koren onder leiding van Johan Admiraal. Op 17 juli hoopt Feike Asma een orgelconcert te geven, op 10 augustus de Gorkumse organist Jan Bonefaas en op 21 augustus ten besluite weer Feike Asma. een merkwaardige gewaarwording zijn tussen de hypermoderne win kels van het Stationsplein de weg de Alma Mater te vinden. Men fluistert druk dat hier met recht uit komt of de hoogleraar zijn stof goed en efficiënt aan de man brengt. LEIDEN Naar wij vernemen, heeft de voortgezette samenwerking tus sen de centrale kerkvoogdij van de Leidse Hervormde Gemeente en de Volksuniversiteit K. en O. tot resul taat dat ook het komende zomer seizoen vijf concerten zullen worden gegeven op het orgel van de Pieters kerk. Onder de uitgenodigde organisten be vinden zich twee buitenlanders, en wel de Parijse organiste Marie-Claire Alain, die ook vorig jaar tot de uit voerenden behoorde, en de Jonge Duitse organist Wolfgang Sebastiaan Meyer, die belangrijke concertprij- zen won dn Berlijn, Frankfort cn München. Marie-Claire Alain hoopt de orgel serie op 17 juli (vrijdag) te openen. Op 31 juli speelt de Haarlemse or ganist Albert de Klerk en ten slotte op 11 september dc organist van de Pieterskerk zelf, Adriaan Blankcn- Aan het concert van 14 augustus hoopt de fluitist Koos Verheul medewer king te verlenen cn aan het slot- concert van 11 september de alt Aafje Heynis. STUDIO „rijn, ',t is gepeperd", „Fijn. 't is gepeperd" vertaalt de im port cut vrolijk de Franse titel „Dragées au Poivre", maarr nu hij toch zo vrij met het Frans omspringt had hij beter kunnen zeggen„Fijn, 't iis een rommeltje". Want een rommeltje 'is de film, die onder regie van Jacques Baratier tot stand is gebracht. Eigenlijk is er geen touw aan vast te knopen, maar het resultaat is dat men er zich mee amuseert. Het verhaal als men daarvan ten minste spreken mag heeft tot doel de draak te steken met de zogenaamde na-vérité. En dat gebeurt door een aantal jonge mensen een filmcamera in de handen te stoppen en die daarmee het leven te laten „betrappen". Irma la Douce TRIANON Irma la Douce is op- ieuw geprolongeerd. Billy Wilder heeft deze musical verfilmd zonder mu ziek. Kan dat? Eigenlijk niet, maar als zich helemaal van het miscal- idee distantieert, moet men erkennen, dat deze regisseur werkelijk iets nieuws, een geheel eigen werk heeft weten te maken van het thema van het lichte meisje, dat het goede pad pgaat. (Humor). De kardinaal CAMERA Verfilming priesterro- ïan. waarin een ontwaakt Rome aan de orde is. Een rolprent van beteke- de kleurrijke damesromanstijl ten spijt. Verder persifleren ze allerlei bekende films en dat vaak met groot succes. Het is allemaal zoals gezegd vreselijk rommelig, maar toch ook wel leuk, speciaal door de enorme vitaliteit waar mee alles wordt gebracht. Rommeldebommel) MrStanislas LUXOR Men moet altijd de han digheid bewonderen, waarmee de Fran- een persiflage weten te maken. Nu heeft Jean-Charles Dudrumet :t filmpersiflage gemaakt op de ge- heim-agenterij. Spionage en contra-spio- nage met alles wat daarbij aan ver wikkeling en spanning hoort is door deze regisseur in een keurig filmpje bij eengebracht Niemand minder dan Jean Marais wordt als meneer Stanislas Dubois, ge heel buiten zijn wil betrokken bij een ingewikkelde spionageaffaire. Van oudsher weet Jean Marais danig van ich af te slaan en dat doet hij in de- film dan ook vele malen. Behalve deze kostelijk gechargeerde knokpartijen bgleeft meneer Stanislas zulke opwindende avonturen, dat men zich meermalen afvraagt hoe dat wel af moeten lopen. Nu het loopt prima af Genéviève Page. die in de film zijn tegenspeelster is, deelt ten volle in het geluk van deze goede afloop. De film zit vol leuke vondsten en daarnaast is hij spannend en spits. (Kostelijk). Meisjesmambo's9 whisky LIDO Een zekere heer Borderie heeft indertijd een verhaaltje geschre- onder de veelzeggende titel Deze dames prefereren dc mambo. Welke dames dat zijn is te zien in de film die hij aan de hand van zijn geschrijf heeft gemaakt en die in Nederland draait onder het predikaat Meisjes, Mambo's en Whisky. De heer Faroek. vroeger koning van Egypte, heeft zijn jacht beschikbaar gesteld. om de dames en heren zich met elkaar te laten vermaken. Het is een ietwat leeg schouwspel geworden, dat wordt opgeluisterd door Eddie Con- stantinc. de man die zo heerlijk kan overdrijven. (Ontspanning, maar niet meer dan dat). De vuur proef van Ursus REX Ursus is dc sterke man, die het op zijn eentje tegen hele legers op neemt en dan nog wint ook: wiens kracht sterker dan van een olifant is. zodat hij precies de juiste man is om de ruzie tussen twee vorsten uit de oudheid tot een rechtvaardig einde te brengen. De ene wil met de dochter van dc ander trouwen om zo diens land en rijkdommen te verkrijgen. Als hem dat bijna gelukt is. laat hij bij wijze van voorschot de vader van zijn aanstaan de bruid maar alsvast vermoorden en alles zou volgens de plannen van dc ene overgebleven vorst zijn gegaan, ware Ursus er niet geweest. (Sterke staaltjes). Satan lokt met liefde REX (van maandag af) Drama met in de hoofdrol een jonge vrouw, die de onderwereld vaarwel wil zeggen, maar dit met de dood moet bekopen. De hoofdrol wordt vertolkt door Belinda (Dramatisch onderwereld-verhaal). academische examens LEIDEN. 28 mei Aan de rtjksunivcrei- Het gaat er soms wïbd toe i film „Fijn, 't •is gepeperd". F. C. J. Alt jubileert Jaar gelden bij de N.V. Het Motorhuis ging werken. Hij is reeds dertig jaar chef van de garage aan de Hoge Rijndijk- Van 4 uur tot half 6 zal er die dag een receptie ztjn in De Turk aao de Steen- straat Menigte hing aan lippen van vele sprekers Een groot en zeer gevarieerd publiek heeft onlangs met gespannen aandacht de boelende toespraken gevolgd van een aantal geestdriftige sprekers. Op leven dige en overtuigende wijze gaven deze redenaars hun kijk op een aantal interes sante dagelijkse problemen en zij wisten hun woorden kracht bij te zetten door ze met daden te onderstrepon. Het waren marktkooplieden en straathandelaren, die gewend zijn hun publiek iedere dag die steeds meer mensen „pakt". En te recht. Wat marktkoopman en straathan delaar hun klanten te bieden hebben is uniek: een royale keus in kwaliteitsarti kelen tegen scherp concurrerende prij zen. De markt heet dan ook niet voor niets het voordeligste en gezelligste koopcentrum waar iedereen zoveel hu maar wil kan uitzoeken en vrijblijvend rondkijken. Van manufacturen tot le vensmiddelen, van stoffen tot huishoude. lij ke artikelen - de markt is en blijft goed koop. want OP DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER- WAARD Avondstilte in Leiden LEIDEN Met ingang van woensdag 3 juni (volgende week) zal weer elke woensdagavond in de Pieterskerk van half 8 tot 8 uur de Avondstilte worden gehouden. Alle predikanten zullen in de ze diensten bij toerbeurt .voorgaan. Ge volgd wordt de liturgie voor het Avond gebed in het ontwerp-dienstboek van de Herv. Kerk. GEMEENTE LEIDEN Of fidéle puhlikalies VERKEER Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat dc Pie terskerkgracht, voor zover gelegen tus sen de Lokhorststraat en het Pieterskerk hof. met ingang van 8 juni a.s. voor de duur van aldaar plaatshebbende slo- perswerkzaamheden. zal zijn afgesloten voor het verkeer met alle voertuigen, rij en trekdieren cn vee, in beide richtin gen. Puzzelproininenten 1. W. M. Eikelboom, Vingboons- hof 23. Leiden; 2. Hugo Oppelaar, Concordiastraat 14, Alphen aan den Rijn; L. Enthoven, Lisserdijk 409, Abbencs.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 3