Belgische zegels voor hervormd kerkcentrum SW iViV eJ-[et fluitje van ^jL De kinderen van het Boshuis Postzegelrubriek door G. J. Peelen In Belfië gebeurt op 1 juni ieto unieks. Een serie van drie ioeslagiegels ten bate van de bouw van een Hervormd Kerk- centrum, in het hart van Brus sel, wordt uitgegeven. De af beeldingen heb ik op dit mo ment nog niet. maar wel die van de kerk die ds. Fagel uit de opbrengst der postzegels hoopt te bouwen. Het heeft verwondering ge wekt dat de post van dit uitge sproken rooms-katholieke land ▼oor dit doel zegels uitgeeft. Maar zo vreemd is dat niet, zei de minister van Posterijen en ▼erkeer: Er is godsdienstvrij heid in België. Iedere kerk heeft gelijke rechten. Herhaal de malen zijn er toeslagzegels uitgegeven ten bate van bouw o# herbouw van kloosters en ba silieken (ORVAL, Koekei berg ens.). Nooit eerder heeft een protestantse kerk dit voorheen aangevraagd, maar nu dit ver soek kwam, is er ook onmiddel lijk toestemming verleend. Mis schien een idee voor de heer Slays in Boechout?? De voortellingen zijn goed ge kozen: lfr plu» 0.50: Marnix van St. Aldegonde. 3 fr plus 1.50: Ide- lette van Buren, vrouw van Cal- vijn, en 6 plus 3 fr: Jacob Jor daans, beroemd schilder. Zowel België-verzamelaars, als die van kerkgeschiedenis-motie ven zullen deze zegels willen heb ben. In de winkels zullen ze straks minstens 1,50 moeten kosten. Maar.... u kunt ds. Fagel en de zaak van het protestantisme in België steunen, én er zelf voor deel aan hebben, want als u van daag nog een giro uitschrijft, postrekening 543300, ten name van: Protestantse Kerkbouw, Brussel, p/a Statenlaan 3, Den Haag, krijgt u ze tegen nomi naal! Want u wilt natuurlijk ook een firstdaycover hebben? Welnu, als u 1,75 gireert krijgt u die toegezonden, en schrijft u nog ƒ1,10 extra over, dus 2.85. dan krijgt u een post- frisse serie ingesloten! U spaart alleen al op die serie 0.40. U kunt k 1,10 ook meer series la ten insluiten. Wenst u alleen een of meer se ries, dan moet voor elke bestel ling 0,70 extra overgemaakt worden, voor portkosten. Leest u deze instructies goed over, alvo rens te gaan gireren! U helpt toch ook mee: Uw collectie ver- Centrale En nu de nieuwtjes, dank zij ds. Fagel wat in vogelvlucht. Het zij hem vergeven. Luxemburg bouwde in Vianden een elektri sche centrale, dank zij de stuw dam van Lohmuhle. Afb. 1: de bovenste bassins, afb. 2: interieur van de centrale, en afb. 3 de stuwdam zelf. Frankrijk herdacht zijn sympa thieke oud-president: René Coty, die twee Jaar geleden stierf. Voor de 9e keer komen dit jaar weer de EUROPA-zegeis uit, voor de 3t landen van de CEPT. Dit Jaar werd een Frana ontwerp be kroond, a/b. 5: tweeëntwintig bloemblaadjes, voor ieder deelne mend land één, rond het hart, ge vormd door het CEPT embleem. Oostenrijk viert dit met een glorieuze serie van 8 schitterende waarden: beroemde schilderijen waarop diligences, Eostkoetsen, postruiters enz. voor omen. We beelden er twee af, afb. 8 naar een schilderij van ZONDAGSBLAD ZATERDAG 23 MEI 1964 Het zal een lust zijn, deze acht straks in te lassen. Belangrijk voor Oostenrijk-, UPU-, postver voer- en paardenverzamelaars. Een serie zo rijk aan motieven, zal er dus wel ingaan als koekl Blunder Zuid-Afrika viert het 75-jarig bestaan van de Rugby-bond. Afb. 8 geeft een spelmoment. Ierland eert de leider van de opstand tegen Engeland in 1798. Wolf To-, ne (afb. 9) en Panama beging een blunder! Het gaf een serie van 23 zegels uit, gewijd aan de 23 deelnemen de landen aan het oecumenisch congres. Van ieder land werd de voornaamste uiteraard roomse kathedraal afgebeeld. Bijv. de St.-Patrick in New York, de St. Stefan in Wenen, de St. Paul in Londen, de Notre Dame in Pa rijs, de Dom in Keulen, en voor Nederland.... niet de St. Jan in Den Bosch, maar... de Nieuwe Kerk In Delft (afb. 10). Oecume ne of onkunde? Gelukkig dat ds. Zandt dit niet meer heeft beleefd! lezen. Correspondentie en oplossingen aan de heer H. J. J. Slavekoorde, Goudreinetstraat 125, Den Haag. Kern-titels Vier weken geleden publiceerden wij 'ere rubriek eveneens vier opga met kern-titels. waarvan wij er Igens slechts èèn (de stofzuiger) leidden. Ditmaal doen wij wederom celfd' (2) De i -dn Moeilijke keus. (1) nijn. (3) Tekort (1) O'KELLYLEN'GTEL (Malaga 1994). IB ■Xffi*gg A Si* BAB B BAB B BA "ISO i fi: E Naked Came I (over Auguste Rodin), door David Weiss. Uitgave Heinemann, Londen. Een biografisch werk te schrij ven houdt immer het gevaar in van een te sterke kleuring van personen en omstandigheden. De roemruchte Franse beeldhouwer Auguste Rodin (1840—1917) was een bijzonder vibrerende en kleu rige figuur: stof te over dus voor een zeer levendige roman, maar zijn biograaf David Weiss scheen het niet voldoende te vinden. Bij lezing van zijn boek merkt men duidelijk dat hij behagen schept in overromantisering. Wie nader wil komen tot Rodin als kunste naar en een gefundeerd oordeel over de betekenis van diens werk verlangt, behoeft dit boek niet te Nieuwe boeker voor u besproken Het verloren gebelm, door An- nikkl Setala. Uitgave G. F. Cal- lenbach N.V., NUkerk. Een sprookje, dat zich afspeelt in een van de Scandinavische lan den. Een kledn kabouteirmeisje, Frycka, kruipt als het ware in de huid van een kleine jongen, Lasse. Lasse gaat naar het onderaardse rijk van de Aardmannetjes en hij beleeft daar allerlei avonturen De moraal van dit sprookje, dat fris en vlot is geschreven, is dat vaak de kleine dingen het belang rijkste zijn in het leven. Zestig leuke illustraties verluchtigen dit De Beste Science Fiction ver halen, verzameld door Edmund Crispin. Uitgave A. W. Bruna Zoon, Utrecht. Zwart Beer tje, dubbele pocket. De naam van Edmund Crispin vermaard detectiveschrijver waarborgt een pocket vol span ning en de nodige afwisseling als men van dit genre houdt. Een wetenschappelijk getinte blik in een soms onvoorstelbare toe komst: dat is science fiction (min of meer) waarbij men me nigmaal versteld staat van de fantastische en soms griezelige voorstellingen, door menig ver haal in dit boek geboden. Voor wie het hier en daar wat onwaar schijnlijk mag voorkomen: over Jules Verne heeft men zich des tijds ook meer dan verbaasd. abcdefgh art speelde 1Kh8 l.p.v. >fDd6. Wat gebeurde er? (2) ATANASOV—GOUDJEV (Bulgarije 1993). AJBJBóSlASi BAH HA B fl QWB ÜABAÜ W ARAB B B --as.--., (3) CHOLIDIS—PETZOLD (Berlijn 1993). .te 11 in gei juden wij zijn kern-titels eventueel gemis tikje te compenseren vertalen voor U de kemtitels, hoewel Indien U ons deze woord- achïighefd daarvan verloren gast. abcdefgh De witte damervleugeQ schijnt ov wekkgend sterk. Wat kan zwart zet nog doen? (4) DÜCKSTEIN—KELLBR (Bad Pyrmont 1993). abcdefgh H m H M I I 1 M abcdefgh moet uit twee zetten Vrl .6 of 1. KM. Wat moet hij V remise te maken? Oplossingen (1) Vogel Ullrich. Op 1. b6 axbS 2. axb€ Txb6 volgde: 3. TxW. Le3ï 4. Kh2 Lxb9 (precies zoals zwart zich t had voorgesteld. Maar nu volgde) (2) Portisch LengyeL Op l.f4?? volgde verrassend 1Dg4f!l t. Xh« DgSj 11 en zwart moest wel r gezet worden. (3) Nacu GavrUa. Na 1Phlt 2. Ke2 Pg3f doet wit het best om met 3. Kf2 in herhaling van zetten te berusten. Ook gaat 3. Kd2 Pflf 4. Ke2 (gedwongen) 4. Pg3t. De •voortzetting 4. Pxe3!? 5. Kxe3 Togonidse Bliek. Het begint »1: 1. DxbT! axb6 (Maar nu komt spektakel!) 2. Th8tM (Maakt hfi 4. Ph6 mat. Bijzonder fraai. PUZZEL VAN DE WEEK - VOOR OE JEUGD - VOOR DE JEUGD VOOR DE JEUGD - VOOR *$jW| OPLOSSING VAN DE VORIGE PUZZEL HORIZONTAAL 1. gewaagd Solesmes. eland eenhoorn mi. vaart Ninivé toom. 4. on reis looier neb. 5. Eede Eem reaal sri. 6. gres Ir Oman liter. 7. leren Ida lege wis. 8. IJlst Aken Onan enk. 9. kier bordes adder. 10 Ommel reis ale die. 11. Rm aloë eend snees. 12. ia Trento To - Maris. 13. eters Kobe oele r.o. 14. neo odol Agnes oir. 15. Tim- boektoe Reest. VERTIKAAL 1. gevoeglijk oriënt. 2. elan f 2.50. i ƒ5.- 4 Horizontaal: 1. klein, smal, stromend watef. 5. kruipend dier, 9. dekkleed. 14. strijdperk, 16. zijde, 18. riviertje in Normandië, 19 de maangodin, 21. inwendig lichaamsdeel, 22. leeftijd (Fr.). 23. voorzetsel. 24. vreemde munt, 26. voegwoord, 27. voedsel. 29. schande, 31. bloedhuis, 32. boom, 34 vlaktemaat, 35. wild zwijn, 37. bekend fr. schrijver, 39. puntig ijzer waarmee men spijke" indrijft, 41. oude inhoudsmaat (afk.). 42. deel van de mond, 43. vermoeid, 45. honingbij, 46. lopend touw tot het inkorten der zei len, 47. telwoord, 48. zoutachtig veen, 50. kan men op zitten, 52. vertaler, 53. priem. 55. achting, 56. schijf vis, 57. stengel. 60. zacht, sappig. 61. familielid. 62. klinknageltje. 64. orient expresse (afk.), 65. boom. 66. japon. 68. schikgodinnen (germ. Mythe), 70. vlug, 72. bontjas. 74. wijzer van een kompas, 75. rivier in Rusland, 76. stadje in België. 77. Zeeuwse hoeve. Verticaal: 1. grondslag. 2. iemand de achting geven, welke hem toekomt, 3. biersoort, 4. verlegenheid (Fig.), 6. maanstand, 7. voorzetsel, 8. scharnier van een deur, 10. en omstreken <afk.>, 11 uitbarstingsmond van een vuurberg, 12. nauwer, 13. ontken ning. 15. zijrivier van de Tiber, 17. voorzetsel. 20. meisjesnaam. 25. vroeger, 27. nobel. 28. vluchtheuvel, 30. achting. 31. de beel denaarszijde van munten, 32. plaats in Gelderland, 33. onbekende, 35. morsdoekje, 36. kalm, 37. ader in hout, marmer enz. 38. mug- genlarve. 40. lieden van adel. 41. vrucht, 44. zwaardvis, 46. plaats in Zeeland. 48. kan men iets in bewaren, 49. onbep. voornaamw. 51. voorzetsel. 52. ganzenboer. 54. teken. 56. zijtak Loire, 57. zwart in de wapenkunde. 58. stad in Mexico, 59. benedendeel van dp rug. 60. gebruikt men voor het land. 61. speelgoed. 63. metselspecie 64. gekheid. 67. hogepriester te Silo, 69. doorweekt, 71. lidwoord (Fr.). 73. scheikundig element (afk.). ere Limmat el 3. Waar der Sem Ate om. 4. An ree set rel Rr Ob. 5. A.D. Tiel Nabloes do. 6. Genserik oren. koe. 7. Deil mode ree tolk. 8. sn. Normandië obat. 9. Ohio ea Loes nt ego. 10. 1.0. Vianen sado al Se. 18. Mn Onst- wedde re o.e. 14. emoe reine ie iris. 15. Simbirsk ressort. INZENDINGEN Inzendingen worden vóór donderdag a.s. op ons bureau verwacht. Oplossingen mogen uitsluitend op een briefkaart worden geschreven. In de lin kerbovenhoek vermelden: Puz zeloplossing". Er zijn drie prij- twee van Henk kreeg met zijn verjaar dag een fluitje. Zo'n blikken ding, weet je, dat een reuzen- herrie maakt. Hij vond het prachtig en blies onmiddellijk erop tot horen en zien je ver ging. De andere cadeautjes die hij kreeg, vond hij wel mooi en hij bedankte er ook lief voor, maar als dat achter de rug was, haal de hij gauw zijn fluitje uit z'n zak. Hij toonde het trots aan de nieuwaangekomene en deed voor, hoe hard hij wel blazen De visite lachte dan een beet je toegeeflijk om die dwaze Henk, die zo'n goedkoop ding blijkbaar mooier vond dan hun dure cadeau. Maar toen dat steeds zo doorging, zei moeder ten laatste: „Jongen, schei nou uit met dat gefluit, ik krijg er hoofdpijn van. Speel nou 'es een keer met je treintje." Gehoorzaam zette Henk zijn rails op, want hij zag wel, dat moeder het echt meende. Een poosje was het stil in de kamer en hoorde men door het zachte ONS HAANTJE Morgens vroeg komt ktikleku boven op one tuinhek slaan Om een boterhammetje Eerst klapt hy zyn vleugels uit. Dan zoekt hy een liedje. En met bei zyn oogjes toe. roept hy dag Marietje. Alie de Kievit Beatrix* traat 10 sprang-Capelle. Beste jongens en meisjes, Tante Jos zullen jullie s vandaag niet op deze pa- gina tegenkomen, ze is met vakantie. Daarom plaatsen we nu een kort verhaal. praten heen alleen het geluid van de speelgoedwielen langs de rails. Moeder keek vertederd naar haar jongen: hij was toch wel gehoorzaamtoen ineens schrok iedereen van een schelle fluittoon. Moeder keek nu echt boos. waarop Henk verontwaar digd riep: „Ja, maar de con ducteur heeft gefloten, dat de trein door kan gaan!" Ja. dat was zo, bij een trein hoort een fluitje... dat had moe der tevoren zo gauw niet be dacht. En Henk speelde heer lijk. die middag. Na het eten zakte moeder in een gemakkelijke stoel. „Hè hè," zuchtte zij, ..wat een dag. Ik heb hoofdpijn van het lawaai. Ga maar gauw naar bed, Henk." „Ja, maar mijn fluitje moet mee", riep deze opgewonden, bang, dat zijn schat hem ontno men zou worden. „Als je het maar neerlegt naast je bed en het niet meer aanraakt. Ik heb er schoon ge noeg van. En morgen ga je maar ergens anders fluiten." „Ik doe het wel onder m'n hoofdkussen", zei Henk timide en voegde eraan toe: ,,'k Zal heus niet meer fluiten, hoor De andere morgen aan het ont bijt zei Henk's moeder tegen hem: „Kom, geef je fluitje maar hier. Óp school zet je er de boel maar mee op stelten en mis schien wordt hij je dan nog af genomen... vanmiddag mag je zo hard fluiten als je wilt. maar in het bos. Ja. m'n kind. je kijkt verbaasd, maar ik meen het. De vogels kunnen wegvlie gen als het hun te machtig wordt, maar wij niet", voegde Nu moest Henk toch ook lachen om het idee, dat moeder weg zou vliegen als haar iets hij gaf zijn vlug aanstond... schat aan haar. 's Middags was Henk uit school, dat moeder verbaasd was. Hij gunde zich niet eens de lijd voor een kopje thee of een glaasje limonade; in één run liep hij door naar het bos en daar floot hij totdat hij geen adem meer over had. Wacht, ik klim in een boom en rust een beetje, dacht het ventje. De tak is mijn schip, dat op de golven deint. Het duurde heus niet lang of hij had een heerlijk koel plekje gevonden en maakte het er zich gemakkelijk. Het rook er zo heerlijk temidden van de blaad jes en je kon tussen de bomen door heel ver zien Hé.... wat was dat? Hij dacht, dat hij helemaal alleen was in het bos, beneden hem klonken stemmen, jongensstemmen. Het waren geen vriendjes, dat hoor de hij zo. Nieuwsgierig boog hij zich voorover, wie het dan wèl kon zijn. Toen begonnen zij, het waren er twee, heel raar te pra ten. Voorzichtig schoof Henk weer helemaal terug, naar het begin van de tak toe, zodat de jongens hem niet konden zien. Want wat hij hoorde, was niet zo fraai: Henk schrok er een beetje van en wist er geen raad Blijkbaar wilden de jongens, die een mand bij zich hadden, aardbeien gaan plukken op het veld van ztjn vader, dat dicht bij was. Een van hen was al met z'n mand door een gat in de heg verdwenen. Wat moet ik nu doen, dacht het ventje in de boom. Hij kon niet naar huis hollen ook, want de ander stond onder hem met de handen in de zakken uit te kijken. Ineens schoot hem zijn fluitje =908<*<*aScfcicgc^*QScK30ScS<3<^cf<8<3SctcioSct<«C6 door M. VAN NUIS-ZUIDEMA (Vervolg) „O, al veel beter, hoor. Kijk maar, ze slaapt nu zo rustig, maar 't neeft wel lang geduurd, eer ze sliep." Met een- dankbare blik keek Jannie naar het kleine „Weet je wat, blijf jij nog maar even liggen, ik zal de anderen wel vast roepen." Eerst ging hij naar Han. die nog vast sliep. „Han. word eens wakker?", fluisterde hij. Niets bewoog. „Toe, geef eens antwoord, hoor es!" Ja, kijk, langzaam gingen haar ogen open. Ze geeuwde eens flink en klaar wakker zat ze rechitop in bed. „Zeg. hoor es, Jammie heeft zo weinig geslapen vannacht, Kom jij er gauw uit, dan brengen we thee boven, doe je het?" ..Ja natuurlijk!" Met een sprong was Han er uit. „Zet jy vast wa ter op. ik ben er zo." Eerst ging Hen Dik nes even roepen, maar die was er voorlo pig nog niet uit te krijgen. Eigen lijk had Hen wel zin hem met water te gooien. Maar nee dat ging niet, dan werd het meteen herrie in huis, en het moest nog een poosje stil blijven. De deur van het kamertje waar (ki sliep, stond op een kier. Voor deze nacht had Jannie met Han geruild en was zy by Iki gaan Heel voorzichtig duwde Hen de deur een eindje verder open. Pieiep, ging het. Hè. als ze nu maar niet wakker werden. Hij stak zijn hoofd om het hoekje. Iki sliep, één bloot armpje boven het dek. Ze zag er heel gewoon uit, vond Hen. Toen merkte hij dat Jannie al wakker was. „Hoe is het e Hen. fluisterde het niet stil. Hoor de vogels eens fluiten en zingen. Het was nu zulk prachtig weer, de lucht was helemaal opgehel derd, de zon scheen heerlijk. Het zou een prachtige dag worden. Fijn voor moeder, dan kon ze vandaag tenminste nog een beet je genieten. Zachtjes fluitend ging Hen de trap af. Hé. er zat een brief in de bus. hoe kon dat nu, de post was toch nog niet geween. Even later ttond hij met een grote enve loppe in de hand. Hij kwam van Het Huis. Han zag het aan wapen met de hertekop ir. hoek. Heel vroeger hadden de bewoners daar erg veel gejaagd. Het Boshuis was toen hun jacht huis geweest. Wat zou er in die brief staan? Toen Han beneden kwam liet hy haar de brief direct zien Zij vond het ook erg vreemd. Wie weet wat er in stond. Misschien gaan ze wel weer jagen en moe ten wij uit het huis. Hen schater de het uit. „Han hoe kom je er by? Ik zie ze al jagen, die drie oude dames!" Tegelijk met de thee nam Han ook de brief mee naar boven. Eerst zette ze heel zacht een kop je bij Jannie neer Iki sliep toen naar vaders ka- weer te binnen. Vlug zette hij het aan zijn mond en blies hard. Een paar tellen later kwam de jongen met de mand door het gat terugkruipen, liep naar zijn kameraad toe en fluisterde: „Komt er iemand an? Je floot toch?" „Welnee, ik floot helemaal niet". „En ik hoorde het", zei de ander hardop en boos. „Ja, ik hoorde 't ook, maar dee' het niet", zei de jongen-op wacht." Ga maar weer... dei komt niemand". Gerustgesteld kroop de ander weer terug door de heg. Maar hij was nog niet ver weg of daar klonk het schelle fluitje wéér. In een ommezien kwam er dermaal het rode hoofd van jongen door het gat kijken. Hij beet zijn vriendje buiten adem toe: „Wat is er! Je mot me niet voor de gek houden. Nou floot je al de tweede keer!" „Nee, jó". zei de onder r ook boos en keek rond. „Weet ik wie het dee, ik niet... mis schien een vogel wel", voegde hij er weifelend aan toe. „Ga nou maar en zanik niet. Ik zal wel naar de heg lopen en je roepen als er iemand komt." „Ja, ik ben gek", zei de an der. „Je dee het wel, het was jouw fluitje, en dat neem ik niet!" Dat draait op een gevecht uit, dacht Henk en hield zich muis stil. Als ze hem zagen, dan kon hij wel inpakken. Tegen die twee kon hij nooit op. Maar het viel mee. De jon gens bedachten zich en liepen even later eensgezind het bos pad af. Gelukkig, dat was goed afge lopen en Pa's aardbeien waren gered. Vlug klom Henk uit de boom en liep zo hard hij kon naar huis toe om aaa moeder en vader te vertellen, wat hij met zijn fluitje toch maar be-1 reikt had. Liefkozend streek hij erover heen en kon het niet na laten, nog een keertje hard te fluiten, bij wijze van ningssignaal. E. CORDFUNKE PING EN PONG Twee .Chinezen, Ping en Pong Speelden samen ping-pong. Ping pingpongde de pingpong bal naar Pong En Pong pongpingelde de pingpongbal naar Ping. Proberen jullie dit versje maar eens vlug op te zeggen. Struikel maar niet over tong! IK NIET! Ria's moeder was jarig. Alle neefjes en nichtjes waren op het feest en toen ze lekkere limo nade en gebakjes op hadden, moesten zij de jarige natuurlijk toezingen. Zo gezegd, zo gedaan en al gauw klonk het ..Lang zal leven in de gloria". Alli Ze liet niets van haar nieuws gierigheid merken, maar bleef in iev„, ue »lori. de kamer dralen tot vader dej Uelne Ria ,on| „Laaf aal ÜS?'•JSSPm'kJS, SurfS? lev«° d« Slomama". Toen de aijn eezjoht. Hij begon te lachen. ander,„ dat hoorden Jeide„ k.!, iS- "Het elomama. maar ee. dan kan Han hem aelf Ie-, glOTia". „Nietes", zei Ria eigen- n' wijs. „mama is jarig, ik toch (Volgende week verder) I niet!" Op reis naar de tovergrot is de titel van het gedichtje, dat Annelies Bos heeft gestuurd. Doris Kweekei, de eend, wist een grot te staan. Een grot op de berg, heel bo- En hij zei toen tegen Dolly: „Ik ga er heen, :a mee. want ik reis niet graag alleen." En het beertje sprak: „Ja hoor, dat wil ik wel, ik pak gauw mijn koffer, wacht een teL Even vlug nog mijn bloemen hoed opgezet. Het locomotiefje floot van pret. Ja, het was een heel verre reis, en of! „Wat hoog. o, ik haal het niet, plof, plof!", i de locomotief. „Wat nu Wat nu Toen gaf Piet Konijn hem maar gauw een duw. Weldra zagen ze nu de ingang van de grot. Daar stond een kleine man, die met zijn vinger wees: kom binnen, gauw, gauw, de toverfee wacht al lang op jou. In de grot stond een grote draak, o. wee. Maar de draak was heel lief e zei: „Kom mee, opgelet, luister goed. wat ik je je kunt niet verdwalen, neem deze weg" De toverfee stond al te wach- ten hoor. „Dag toverfee", riepen zij in koor. En toen het locomotiefje dat floot heel luid Toen stapten ze allen heel gauw uit. Ja. en nu is he't gedichtje ook uit. Vonden jullie het een leuk versje?

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 16