Nieuwe leidse Courant RADIO ASSISTEERT POLITIE Vertraging aan grens in Spanje Waarschuwingen als zich opstoppingen voordoen Aantal vreemdelingen 500.000 a 700.000 Cyprus in zes uur te bezetten? Engels bureau verhuurt stukken bodem Noordzee Twee Groninger zegels 12' iVHJÖ waarschuwt per circulaire: Commentaar Ballingen voerden twee landingen uit op zuid en noordkust van Cuba MEISJE VLUCHTTE OM RAPPORT Compensatie 1,3 procent Mracteur: F. DIEMEK Dr. E. DIEMER CHRISTELIJK-NATIONAAL DAGBLAD aSfantv*sfigh i* gheblev# Zaterdag 16 mei 1964,45ste jaargang Zonnig De Bilt verwacht tot hedenavond: Zonnig weer met een zwakke tot matig* wind, draaiend naar zuidelijke richtin- gen. Warmer dan gisteren, maar in de noordelyke provincies, waar de wind nog 0,78, p.m. 3,35, p.kw. 10,05 Klachtendienst bezorging 18.00—19.00 i T71A de radio wordt het pnbliek dit weekeinde geattendeerd op de grote drukte op de grote verkeerswegen. Deze mogelijkheid is geopend door de sectie bijzondere verkeerstaken van het korps rijkspolitie in overleg met de omroepen. Het is de bedoeling, dat radiomededelingen worden ge daan als er op de autosnelwegen een compacte verkeersdrukte heerst en opstoppingen voorkomen, die langdurig oponthoud voor het verkeer op leveren. Deze maatregel is bepaald niet over bodig. Indien het weer blijft meewer ken kan naar de mening van de A.N.V.V. een druk Pinksterbezoek van buitenlandse toeristen worden ver wacht, voor zover het er al niet is. Het ziet er op het ogenblik naar uit, dat tussen de vijfhonderd en zevenhon derdduizend vreemdelingen de Pink sterdagen in Nederland zullen door brengen. Gistermiddag was het in Arnhem en aan de grote grenspost Bergh bij Zevenaar op de zogenaamde „HoUands-linie" zeer druk. De hotels, vooral in die van de steden van de randstad-Holland, waren vrij veel voorgeboekt. Een kleine enquête leerde, dat vele hotels reeds gisteren bezet wa- Personeelstekort Moordenaar hing zich op in huis van bewaring In het Rotterdamse huis van bewa ring heeft de 39-jarige metaalbewer ker H. van Z. uit Maassluis zich door ophanging van het leven beroofd. De man had bekend deze week zijn vrouw te hebben gewurgd. Onmiddellijk daarna had hij reeds geprobeerd zelf moord te plegen. De officier van justitie, hoofd van het parket, mr. S. J. van der Hoeven, verklaarde vanmorgen dat bewakers van het huis van bewaring de metaal bewerker vrijdag dood in zijn cel aan troffen. De man had zich met behulp een aan repen gescheurd stuk la- van zijn gevangenisbed van het leven beroofd. Volgens mr. Van dei Hoeven moet het gebeurd zijn, kort nadat een bewaker Van Z. nog in zijn bed had gezien en een kwartier voor dat een psychiater hem in zijn cel zou bezoeken. Mr. Van der Hoeven verklaarde dat Van Z. na zijn arrestatie woensdag door de politie van Maassluis, zich in een psychologisch ongunstige toestand bevond. Het was toen al duidelijk dat de man in het huis van bewaring in Rotterdam extra bewaking zou moeten hebben. Het zou nog beter zijn geweest in dien hij constant door employé's van het huis van bewaring in het oog werd gehouden. In verband met het nijpend personeelstekort kwam van een con stante bewaking niets terecht. ren. De bollenvelden zullen geen attrac tie meer kunnen bieden, maar de dicht- bijzijnde Noordzeestranden des te meer. Ook de Keukenhof die nog in voile bloei staat met late tulpen, zoals darwins en breders, alsmede met grootbloemige soor ten en leliebloemige soorten zal, naar verwacht wordt nog bijzonder veel be zoek trekken. Voorproefje Een voorproefje van de drukte van vandaag en morgen heeft men gisteren al gehad. Op het verkeersplein Oudenrijn overigens een van de beruchtste knooppunten deden zich aanzienlijke vertragingen voor, die nog in de hand werden gewerkt door een kettingbotsing. Deze blokkeerde dc rcchterrijbaar. van de weg Arnhem-Oudenrijn. Er waren drie auto's op elkaar gevlogen, waarbij vijf personen gewond waren. De ver nielde auto's zorgden er voor dat er een file van dertig kilometer ontstond, die pas na geruime tijd was opgelost. Ook waar zich geen kettingbotsingen voordeden, liep het verkeer niet soepel. De stromen auto's voor een zeer aan zienlijk deel uit Duitsland stelden de politie voor een bijna onoverkomelijke taak. Men kwam dan ook belangrijk later op zijn plaats van bestemming dan men had mogen aannemen. Zij die geen plaatsen hadden gereserveerd, konden slechts met de grootste moeite onderdak komen. Ook waren vele kampeerterrei nen al volgeboekt, zodat men elders zijn heil moest zoeken. Dat werkte uiteraard de verkeersdrukte eveneens in de hand. Over het algemeen echter is ieder een toch in een hotel, pension of op een camping gekomen. Het enige maar dan ook belangrijke bezwaar is, dat het verkeer vandaag, morgen en overmorgen zo druk zal zijn, dat er wenig plezier aan kan zijn ergens heen te trekken Wat gebeurt met landbouwgrond in Garderen De Tweede-Kamerleden J. H. Couzy en ir. L G Oldenbanning. beiden lid van de WD-fractie. hebben de minis ter van volkshuisvesting en bouwnij verheid schriftelijk gevraagd of er een besluit is genomen over een eventuele ontginning van de gronden bij Garde ren voor militair oefenterrein. Zij informeren voorts of de minister niet van mening is. dat de onzekerheid over de toekomst bij de landbouwers, die in dit gebied wonen en hun bedrijf uitoefenen, zo spoedig mogelijk moet worden weggenomen. De regering van Cyprus heeft in een schrijven aan de voorzitter van de Veiligheidsraad van de V.N. meegedeeld, „zeer bezorgd" te zijn over de schending van het Cyprische luchtruim door Turkse militaire vliegtuigen. In de brief wordt ook een uitlating aangehaald die aan de Turkse vice-premier Kemal Satir wordt toegeschreven, volgens welke Turkije in staat is Cyprus „binnen zes uur" te bezetten. De Turkse premier Ismet Inönü heeft gisteren tijdens een gesprek met journa listen te Ankara zijn voldoening uitge sproken over het feit dat de NAVO zich bereid heeft verklaard om een bemid delende rol te spelen in de kwestie Cy prus. Op de vraag of Turkije en Grieken- In één oogopslag Bantoe-zelfbestuur? „Bru tale leugen" pag. 5 Rusland papt aan met Japan pag. 5 Prof. Polak beschuldigd pag. 5 Waar moet ik mijn auto- (wrak) kwijt pag. 7 Gesprek met Peter van Campen pag. 7 en het ZONDAGSBLAD (6 pagina's) land te zamen aan de conferentietafel zouden gaan zitten, antwoordde de pre ien „Het schijnt zo". De Turks-Cyprische vice-president dr. Nadil Kutchuk deelde in een brief aan secretaris-generaal Oe Thant van de V.N. dat de Griekse Cyprioten sinds het uitbreken van de gev.echten op het eiland dan vierhonderd Turkse Cyprioten hebben gedood en zevenhonderd ver wond. Er is volgens hem geen verbete ring in de toestand op Cyprus gekomen het operationeel worden van de V.N.- macht op 27 maart. Sinds de schietpartij van maandag in de Oostcyprische havenstad Famagusta, arbij een Grieks-Cyprische politieman twee Griekse officieren de dood von- i, worden dertig Turkse Cyprioten vermist, zo is inmiddels bekend gewor den. Negen van hen, die in dienst ston- van het Britse leger, zijn door ge wapende Griekse Cyprioten weggevoerd. Verder behoren tot de vermisten een em ployé van een Britse bank en zeven man personeel van de Britse basis te Dheke- lia op Zuid-Oost-Cyprus. Bij stranden soort Texas? De Britse regering heeft een bu reau geopend om gedeelten van cl< bodem van de Noordzee te verharen voor het zoeken naar olie. Sir Fre- derik Er rol, de minister van energie hoopt dat in de nabijheid vcvn de Britse stranden een soort klein Texas zal blijken te bestaan. Aanvragen worden ingewacht voor vergunningen tot exploratie en produk- tie voor ongeveer 250.000 vierkante kilo meter van de Noordzee, een gebied dal zich uitstrekt van Straat Dover tot by de Shetlandeilanden. Dit gebied is voor het verstrekken van vergunningen verdeeld in blokken van ongeveer 250 vierkante kilometer, be grensd door lengte- en breedte-cirkels behalve in de nabijheid van de kust. De maatregel is genomen naar de ratificatie door Engeland van de con ventie betreffende het continentaal pla teau waarin de souvereine rechten van staten op hun kustplateaus worden om schreven Twintig concerns Meer dan 20 olieconcerns, waarvan enkele reeds bezig zijn de zeebedding te onderzoeken zullen naar verwacth wordt, om toewijzing van stukken ver zoeken. Vergunningen zullen uitsluitend wor den uitgereikt aan Britse onderdanen die in het Ver. Koninkrijk wonen of aan Britse ondernemingen Vele van de geïnteresseerde maatschap pijen hebben hun hoofdzetel in het bui tenland. Zij zullen in Engeland geregis treerde maatschappijen stichten om in aanmerking te komen. Een exploratie-vergunning voor zes jaar zal 1000 pond sterling per jaar kos ten een produktievergunning aan Voor Pharetra geen verschijningsverbod De redactie van het V U.-studentenblad Pharetra heeft in een communiqué degedeeld dat de rector magnificus de Vrije Universiteit geen verschijnings verbod voor het laatste nummer van Pharetra heeft opgelegd. Wel heeft hij de redactie op haar verzoek meegedeeld welke stappen hij zou ondernemen uitgave van het nummer. De redactie heeft daarna zelf besloten het nummer niet uit te geven. De oplage is vernietigd. Het volgende nummer van Pharetra zal voornamelijk gewijd zijn aan de onderwerpen, die in de beide gewraakte interviews aan de orde zijn gesteld. Van een „kritische begeleiding" door buitenstaanders is daarbij echter geen sprake. NEDERLAND 30c NEDERLAND Ter gelegenheid van het 350- jarig bestaan van de Groninger universiteit zullen van 16 juni tot en met 11 juli twee bijzon dere frankeerzegels zonder toeslag worden verkocht zijn ontworpen door W. A Stek uit Den Haag. Op de zegels van 12 cent ls het wapen van de universiteit afgebeeld, op de 30 cents zegels een kroontje met daaronder het monogram „AG". kelijk 25 pond per vierkante kilometer, welk bedrag oploopt tot een jaarlijks bedrag van 200 pond plus een roalty van I2ya procent op de waarde van de petroleum bij de bron. De jaarlijkse be talingen zullen aftrekbaar zijn van da royalty. Aaiü rponxig In een commentaar op de bekend making schreef de Londense Times gisteren: „Het besluit van de regering zal waarschijnlijk voor Duitsland. Ne derland en andere landen een aanspo ring zijn om regelingen voor hun extra territoriale wateren te treffen. ..Krachtens de conventie van Genève zijn de grenzen tussen de landen geba seerd op overeenkomsten tussen de lan den Aangezien dergelijke overeenkom sten niet bestaan tussen Engeland, Duits land en Nederland, zijn de meridianen als grenslijnen genomen." Ons Suriname stuurt leden de laan uit Op de jaarvergadering van de Vereni ging „Ons Suriname" te Amsterdam ls met grote meerderheid van stemmen be sloten de bestuursleden L. Tam en G Meijer en de oud-secretaris H. Brahim te royeren als lid omdat zij een briel hebben verzonden zonder de overige bestuursleden hierin te kennen. Met deze brief aan de gevolmachtigd minister Emanuels distancieerde men van een artikel in een studenten blad. Later bleek dat de heer Brahim reeds bedankt had als secretaris. Het nieuwe bestuur is als volgt samen gesteld: dr. H. R. Chin-a-Sen (voorzit ter), A. Haakmat (secr.). H. R. Nijhorst (pennm.) en H. Landkoer. H. Olijfveld, C. Claverweide en J- van Sprang. Het is voor het eerst dat er (twee) werknemers zijn vertegenwoordigd in het bestuur van „Ons Suriname". Honderd politiemannen bij optreden Beatles Honderd politiemannen zullen er op 6 juni op toezien dat het optreden de Beatles in Blokker niet uit de hand loopt. De organisatie van het tiener-fes tijn brengt voor dit zelfde doel 250 medewerkers op de been. Deze y zorgsmaatregelen worden beslist niet overdreven geacht, daar er per voor stelling er zijn er twee 7.000 be zoekers in de veilinghal worden ver- Wegens het grote aantal aanvragen wordt er niet alleen een avond maar ook een middagvoorstelling gegeven. Door een extra-tribune te bouwen ko men 2.000 plaatsen meer beschikbaar. De matinée is reeds voor 6.500 plaat sen opgekocht door Radio Veronica. De dag voor hun optreden in Blok ker zullen de Beatles ergens in Neder land de juiste plaats wordt nog ge heim gehouden in een film optreden. Protest drukkers tegen hogere posttarieven Het hoofdbestuur van de Federatie der werkgeversorganisaties in het boek- drukkersbedrijf heeft telegrafisch de minister van verkeer en water: medegedeeld ernstig verontrust te zijn de voorgenomen verhoging vai PTT-tarieven, vooral ook over de wijze de datum van invoering. De verho ging van het drukwerkport betekent een me lastenverzwaring voor het be drijfsleven. Fokker F 28 gaat Fellowship heten De directie van de Fokkerfabrieken heeft besloten haar eerste straalvliegtuig de in ontwikkeling zijnde F 28, de naam Fellowship te geven. Op de prijsvraag, die de directie onder het 5000 man sterke personeel van de bedrijven op Schiphol, Dordrecht en Ypenburg had uitgeschre- zonden 1048 deelnemers 109 namen /aarvan 57 beginnend met de letter 52 beginnend met een andere letter, naam Fellowship werd voorgesteld door 131 employé's van de vliegtuigfa briek. Ook onder het publiek bestond belangstelling voor de naamgeving van Fokkers tweede naoorlogse vliegtuigtype. Dit bleek uit het feit. dat 487 namen door niet-personeelsleden werden inge zonden. Noord-Korea laat Amerikanen vrij Twee Amerikaanse officieren die vorig jaar mei door de Noordkoreanen gevangen zijn genomen, zijn vandaag in vrijheid gesteld, zo deelt het Witte Huis mee. Het zijn twee kapiteins van de luchtmacht, wier toestel door Noordkoreanen tot landen werd ge dwongen. Prinses Margrethe van Dene marken begroet op hartelijke wijze prinses Margriet bij de aankomst van de prinsessen Beatrix en Margriet op het vliegveld van Kopenhagen voor het komende grote hofbal, vanavond. Mantels en mantelkostuums van bijzondere belijning en afwerking vindt U bij VAN EGMOND Breestraat 173 Het bestuur van het N.O.B.-weg- transport heeft in telegrammen aan de ministers van buitenlandse za ken, economische zaken en verkeer en waterstaat meegedeeld dat de Spaanse autoriteiten geen vergun ningen meer geven voor Nederland se goederentransporten over de weg naar Spanje. De Nederlandse transportondernemers worden hierdoor ernstig gedupeerd, aldus de telegrammen, waarin met klem wordt verzocht een einde te maken aan de boy cot. De stichting Nederlandse Internatio nale Wegvervoerorganisatie, die zich be last met administratieve zaken van het grensoverschrijdend goederenverkeer, heeft de transportondernemers er per circulaire inmiddels voor gewaarschuwd, dat het Spaanse ministerie van verkeer geen faciliteiten meer zal verlenen aan Nederlandse wegvervoerders. Dit in ver band met de houding van Nederland ta.v. de toetreding van Spanje tot de Dit betekent volgens de NTWO geen telefonische interventies van het Spaan se ministerie aan de grens voor spoedge vallen, voorts dat geen vlotte afgifte van transportvergunningen zal plaatshebben en dat aanvragen van Franse en Portu gese vervoerders voorrang krijgen als ge volg waarvan de tijdsduur tussen het In dienen der Nederlandse aanvragen en de afgifte van de vergunningen wel 10 a 15 dagen kan gaan bedragen. Door deze maatregelen worden ook België, Luxem burg en Italië getroffen. De Spaanse ambassade in Den Haag heeft intussen officieel meegedeeld, dat berichten over Spaanse discriminerende maatregelen tegen Nederlandse bussen met toeristen aan de Spaanse grens „vol komen ongegrond" zijn. Het toeristisch verkeer op de Spaanse wegen ondervindt geen moeilijkheden op de Spaanse we gen, aldus de verklaring. Dat laatste wordt door Buitenlandse zaken in Den Haag bevestigd: Den Haag bevestigt ech ter eveneens dat voor het goederenver voer sinds woensdag geen vergunning meer is afgegeven. "jyjORGEN Pinksterfeest. Laatste der christelijke feesten. Zo men wil: de afsluiting. Maar tegelijk: het be gin- Christus kwam en ging, maar met Zijn Geest blijft HIJ In ons wo- Over de uitstorting van de Geest behoeft ook de krant niet te zwijgen. Waarom zou zij ook? Zij moet, elke dag weer. gewagen van zoveel mach ten die in de wereld werkzaam zijn. Zij moet verslag doen van verdriet, van ellende en van nederlagen. Tel kens weer stuiten we op menselijk tekort- ook in het vinden van de ander en in het luisteren naar elkaar. Het lijkt alles onmacht, en ln de krant vindt men er de weerspiegeling van. Er is verwijdering en onenig heid, er is vervreemding en ver schraling. Maar dat laatste dan toch alleen uit ondankbaarheid en omdat wij en met ons de wereld ons te weinig openstellen voor de Geest die niet temin is uitgestort- Er is veel ar moede die er niet zou behoeven te zijn. Er is veel schraalheid waar rijkdom zou kunnen zijn. Er 1b veel verwijdering, waar toenadering, veel gekrakeel, waar harmonie zou kun nen zijn. Want de Geest is uitgestort, de Geest waarvan gezegd is dat Hij bij ons blijven zou. Eigenlijk is er voor al die onmacht waarmee de mensheid voorttobt geen bestaansrecht meer. Pinksteren is er om ons eraan te herinneren dat het ook anders kan en mag zijn. dat de onmacht, waaronder wij nog zuchten, betrekkelijk is en dat zij er eigenlijk niet meer zou mogen zijn. Aan de onmacht is niet het laatste woord, behoeft dat ook niet te zijn in de krant. Pinksteren bemoedigt- Het roept op tot werkzaamheid en opent werel den. Pinksteren is zendingsfeest, ia het feest van het uitzicht. Er zijn op deze wereld nog andere wegen dan alleen maar doodlopende, er is een macht die onze onmacht, hoezeer we daaronder nog gebukt gaan. teniet doet Waarom dan met de beleving daarvan niet een begin gemaakt? Opperwachtmeester met auto te water en verdronken De 53-jarige opperwachtmeester bij de rijkspolitie A. K. Goud uit Dordrecht is gistermiddag met zijn auto van de Handelskade te Dordrecht af de Oude Maas ingereden. Er werden onmiddel lijk pogingen ondernomen hem te red den, maar die mochten niet baten. Twee groepen Cubaanse ballingen heb ben gisteren apart van elkaar landingen uitgevoerd op zuid- en de noordkust Cuba. Eén der groepen zou onder leiding staan van dr. Manuel Artime. hoofd de beweging tot herstel van de revolutie (MRR). Deze groep zou te Palao aa zuidkust van de provincie Oriënte zijn geland. Dit is door het Amerikaanse blad „Washington Evening Star" bekend ge maakt. Het blad zou dit van regerings wege hebben vernomen. De tweede groep, aangevoerd door Ma nuel Ray, leider van ..Juna revoluncio- naria" die te Tuerto-Rico is gevestigd, zou aan de noordkust van Cuba op een niet nader genoemd punt zijn geland. De MRR had eerder bekend gemaakt dat hun stoottroepen woensdag de haven van Pilon aanvielen en aldaar een grote suikerfabriek beschadigden. „Washington Evening Star" maakt in zijn bericht echter niet duidelijk of het NIETS vermoedend ten de ouders va 13-jarige Rietje Afink uit de Jacob van Lennepstraat in Amsterdam hun doch ter op 30 april op de boot trein naar Hoek van Hol land die om 20.53 uur het Centraal Station Amsterdam vertrok. Het meisje zou in het kader van de uitwisseling van scholieren met de boot uit Hoek van Holland tien dagen naar Engeland Gebleken is echter dat het kind het hele verhaal over het schoolreisje heeft gefantaseerd. Sindsdien ontbreekt elk spoor het meisje. Waarschijnlijk heeft zij het ouderlijk huis willen ontvluchten vrees voor ontdekking het geknoei met haar schoolrapporten. Een on derzoek heeft nl. uitgewe zen dat zij ii juni 1963 zelf haar rapport heeft inge vuld en ondertekend, waardoor het er naar uit zag alsof zij was overge gaan naar de tweede klas van een ulo in Amsterdam- In werkelijkheid was zij blijven zitten. De hierop volgende kerst- en paas- rapporten hield het meisje achter. De redenen die zij haar ouders opgaf voor het uitblijven van de rappor ten werden aanvaard De politie neemt aan dat het meisje vreesde, dat haar bedrog aan het einde van het jaar zou uitkomen. Pas afgelopen woensdag begonnen de vader en de -stiefmoeder zich ongerust te maken toen Rietje niet op de afgesproken dag thuis kwam. Toen men de ulo-school belde bleek dat men niets van een reis naar Engeland afwist Sinds 30 april was het ver zuim van het meisje op school nog niet gesigna leerd aan de ouders. In het gezin Afink zijn nog drie kinderen. Het signalement van het meisje luidt: 1.60 meter lang, donkerblond kort haar, grijs-groene ogen, smal gezicht, gekleed ln blauw rokje, grijs truitje, blauwe regenjas en in het bezit van een licht beige koffer. De kinderpolitie te Am sterdam (020-62456) ver zoekt de twee dames die bij het vertrek van de trein op 30 april aanwezig waren zich te melden. Een van de dames vertrok met dezelfde trein naar Hoek van Holland om per boot naar Engeland te gaan. Zij had de moeder beloofd op Rietje te zullen passen cn haar in Hoek van Holland bij de andere klasgenoten te zullen brengen. De mo gelijkheid is niet uitgeslo ten dat het meisje probeert een betrekking voor dag en nacht te krijgen. Bij de opsporing is Interpol reeds ingeschakeld. hier gaat om grote landingen van guer rillastrijdkrachten of van speldeprikken. De woordvoerder van het Amerikaans* ministerie van buitenlandse zaken zei in tussen nbg niets vernomen te hebben dal het bericht zou kunnen bevestigen. Een woordvoerder van de MRR te Miami (Florida) zei eveneens niets van derge lijke operaties af te weten. Advies overgenomen De regering is bereid het advies van het bestuur van de Stichting van de Ar beid om de huurcompensatie op 1,3 pet. van het rechtens geldende loon te stel len met een minimum van f 2.- per week en aan deze compensatie, althans voor 1964, de vorm van een bijslag te geven, over te nemen. Ook allen, dl* onder de sociale verzekeringsuitkeringen vallen, zuilen de compensatie moeten ont- In de toekomst zal inog een aaintal huurverhogingen volgen. Dit delen de ministers Bogaers (volkshuisvesting en bouwnijverheid) en Veldkamp (sociale zaken en volksgezondheid) mede in hun memorie van antwoord, op het voorlo pig verslag van de Tweede Kamer over de onlangs ingediende wijziging van de huurwet. De bewindslieden delen ver der mee, dat de regering overweegt om in de eerlang tot de S.E.R. te richten adviesaanvrlaag over het in de naaste toekomst te voeren sociaal-economische beleid ook enkele vragen in verband met het huurbeleid op te nemen. Een verlaging van de fiscale lasten in ver band met de thans aanhangige huurver hoging acht de rgering niet passend. Minister Bogaers vertrouwt erop, dat zijn beleid in de toekomst zal leiden tot stabilisatie van de bouwkosten. Hij zegt ook zich er niet te zullen verzetten, in dien de Tweede Kamer de huren voor bedrijfspanden met 25 procent zou wil len verhogen. De bewindsman is verder voornemens te bezien wat wenselijk en mogelijk is om te bereiken dat de baten van de huurverhoging ten dele dienstbaar worden gemaakt aan een verhoging van de normen van onderhoud en algemene kosten en aan versterking van de reser ve voor buitengewoon onderhoud en woningverbetering. MAANDAG Tweede Pinksterdag zal ons blad niet verschijnen en zijn onze kantoren gesloten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 1