[)r22TH 5ïi Deze winter reeds aar in Rotterdam-Zuid Aanleg net kost dit jaar350 min. Aardgasdag Jaarbeurs Lichte vorst Puzzelhoek Wellicht uitbreiding; van ongesubsidieerde bouw G. E. van der Werff sr., DE beursman, overleden Met VELPON zie je er geen barst van! 'n' Zotnermode in goede stijl en goeddeels betaalbaar 9 WOENSDAG 11 MAART 1964 7 **a*T «■<«- i u*"<°Aa """«O*, u mÊ *a4Rt y fjA*RT m VOORJAARSBEURS TECHNI~SHOW 1964 vredenburg EN CROESELAAI* J GEOPEND VAN 9-17 UUR schatting driehonderd miljoen gulden zijn gemoeid en met het maken vai aftakleidingen en afleveringsstation! vijftig miljoen gulden. Bij die aftak leidingen hoort ook een verbinding Nijmegen Rotterdam-Zuid, die het waarschijnlijk mogelijk maakt, Rotter- JN DE vochtige lucht, die gisteren met zwakke zeewinden landin waarts stroomde, ontstond gedurende de afgelopen nacht uitgebreid mist. De temperatuur daalde daarbij in het ge hele land beneden het vriespunt, maar de vorst was over het algemeen licht. Het huidige weertype wordt veroor zaakt door een gordel van hoge lucht druk. die zich uitstrekt van het zee gebied tussen IJsland en Noorwegen naar de Balkan. Ten westen van Por tugal bevond zich vanochtend een ta melijk diepe oceaandepressie, die enige luchtdrukdalingen in Frankrijk ver oorzaakte. In verband hiermee komt er in het zuiden van ons tand een zwakke tot matige oostelijke wind. In het noor den blijft de wind echter over het algemeen zwak. De mistkansen zijn daarom in het noorden groter dan in het zuiden van het land. In de komen de nacht zal het over het algemeen licht vriezen. Verder duurt het droge weer voort. ZON EN MAAN Donderdag 12 maart: zon op, 7.01; onder 18.39, maan op, 6.53, onder 16 33. Zater dag 14 maart Nieuwe maan. dam-Zuid de komende winter al aardgas te voorzien. Men kan bij de aanleg ervan bruik maken van een al bestaande lei ding. Dit is een van de interessante conclusies tot welke ir. G. Schipmöl- der is gekomen tijdens een lezing op de zogenaamde „aardgasdag", die ir het kader van de voorjaarsbeurs gis teren in Utrecht is gehouden. De heer Schipmölder is staffuncionaris va: N V. Nederlandse Gasunie. Van de 485 kilometer hoofdleiding die zal worden aangelegd, moet nog 30 kilo- ter worden aanbesteed, namelijk voor het traject Amsterdam - Rijnkanaal (bij Utrecht)—Gouda. Ook de werken voor deze grote rivierkruisingen moeten nog worden aanbesteed. De route voor de leidingen is door de planologische werk- commissie inmiddels grotendeels goed gekeurd 10.000 buizen Vier grote combinaties hebben de op dracht gekregen, 40.000 buizen van twaalf meter te leveren en in secties te lassen. De afsluiters die 12 000 kilo wegen, met toebehoren 150 000 gulden per stuk gaan kosten en gemiddeld om de twaalf kilo meter in de leidingen worden aange bracht, worden gemaakt door de Neder landse Dok en Scheepsbouw Maatschap- ij en door Wilton-Fijenoord. De heer Schipmölder was van oordeel, dat het aanstellen van de 2.500 man per soneel die voor het werk nodig zijn, geen rkbare verhoging van de spanning op de arbeidsmarkt zal veroorzaken. Ten slotte sprak de heer Schipmölder de ver wachting uit, dat in 1963 het hoofdnet vanaf Gouda naar hei westen zal wor den verlengd, dat een leiding zal worden aangelegd van Boxtel naar Goes en dat bij Gouda een aftakking gemaakt zal worden in de richting Noord-Holland De architect R. H. Fledderus. die de stedebouwkundige en architectonische aspecten van het aardgas aan een nadere beschouwing onderwierp, noemde het een voordeel, dat de ..gasfabriek" door de komst van het aardgas zal gaan ver dwijnen. waardoor de woongemeen schappen verlost zullen worden van rook. vuil. stof en roet. Over de veiligheid van het aardgas sprak de heer A. van der Linden, ad- junct-directeur van het Gasinstituut die stelde dat het gas niet gevaarlijk is als men er maar goed mee omspringt Voor de gevaren van lek verliezen hoeven wc niet bang te zijn. want het gas is niet giftig, zo zei hij Bovendien is bij lekken geen explosiegevaar aanwezig aangezien daarbij slechts geringe hoe veelheden gas vrijkomen De Eén op tien Exploitanten van Gasoedryvt se wethouaer mr. K. fli. van ni merkte nog op, dat met de koms net aardgas voigens hem een nieuw is begonnen, net verlangen naai grotere, betere en efficiënter verwa uimte per woning zal toeuetnen. Op het ogenblik zyn er van ae deru woningen ui Neuerland nog ge van landen met een nogere woonciiiiuui zijn ruim negen van ae tien iNeaenanasc gezinnen warmte-techniscn gespiOKen gebrekkig gehuisvest. liet mag aan waar zijn, dat vorig jaai ongeveer dertig procent van oe meuwe woningen van een centrale verwarming oorzien. maar ik ben geneigd, aldus Van Reenen, met nadruk te wijzen op die zeventig procent die, nog zonder dergelijke installatie zijn gebouwd HET WEER IN EUROPA Rapporten hedenmorgen zeven uur Kruiswoord-puzzel Minister Bogaers antwoordt: r -'■■AMD tV: O Opmerkelijke en bekende figuur Tevens financieel jour JN Amsterdam nalist Minister Bogears (volkshuisvesting en bouwnijverheid) is bereid de on gesubsidieerde bouw verder uit te breiden als de tot dusver genomen maatregelen tot het inschakelen van onbenutte bouwcapaciteit geen vol doende effect hebben. In dat geval wil de minister in de loop van dit jaar rijksgoedkeuring verlenen voor de bouw van ongesubsidieerde wo ningen boven het contingent dat uu aan de provincies is toegekend. De minister denkt hierby onder meer aan projecten voor woningen voor eigen bewoning, zoals er onlangs een in Apel doorn in uitvoering is genomen. Hiermee kunnen vier doeleinden den bereikt, aldus minister Bogaers, 2 Er ontstaat een mogeiykheid tot op schuiving, zodat woningen met rela tief lage huur beschikbaar komen voor de bevolkingsgroepen, die daar aan behoefte hebben. De bouwkosten c.a. en de koopprijzen kunnen sterk worden verminderd als gevolg van de gezamenlijke uitvoe ring. Indien men ter zake diligent is. kor onbenutte bouwcapaciteit worden in geschakeld. Verder kan worden overwogen rijks goedkeuringen voor bouwwerken me: een bouwsom beneden de f 100,000 ver sneld af te geven, waarbij, behalve op de urgentie van de aanvrage, scherp zal moeten worden gelet op het gestelde doel. nameiyk het inschakelen van benutte bouwcapaciteit. Ook is de minister bereid aar hoofdingenieurs-directeuren van volkshuisvesting en de bouwnUverheid toe te staan een bescheiden aantal ningen goed te keuren boven het thans verstrekte contingent, zodra het uitvoe- ringsniveaU in de betrokken provincie, met name in de ongesubsidieerde sector, is gedaald tot het niveau van de laatste maanden van 1962 en de eerste maanden heeft dit meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van her Tweede-Kamerlid mej. A. A M. Kessel (kath.v.). zaterdag op 76- jariige leeftijd overleden de heer T. E. van der Werff sr., president directeur van het effecten- en bankierskantoor Van der Werff en Hubrecht N.V., bankiers en commis sionairs in effecten. Op verzoek van de familie wordt aan zijn verschei den eerst na de begrafenis bekend heid gegeven. In de wereld van de naamloze vennootschappen, van de aandeelhoudersvergaderingen en van de Effectenbeurs was de heer Van der Werff een opmerkelijke en alom bekende figuur, begaafd met grote vitaliteit en werkdrift. De heer Van der Werff is in de na oorlogse jaren herhaaldelijk het ..enfant terrible" geweest in aandeelhoudersver gaderingen. waar hij de besturen van nootschappen soms prijzend, soms kritisch, maar vaak ook scherp aanval lend tegemoet trad. In zijn grote Ameri- inse auto, altijd naast zijn chauffeur altijd bezig met papieren, liet hij zich rijden naar vergaderingen overal in hel land. waar zich maar een kans voordeed als ..speaker'' op te treden belangen te behartigen ..van de groep aandeelhouders die ik vertegenwoordig In de loop der Jaren heeft de heer Van der Werff hierdoor grote bekend heid verworven, mede ook door zyn veelbesproken beursoverzicht, dat oplage van 100.000 exemplaren in beurs kringen werd gekritiseerd, maar altijd werd het gelezen en vormde het onderwerp van gesprek. Met de regel klok heeft het sinds 1949 tweemaal per maand zijn lezers bereikt. Duit6e en Engelse vertaling i ruim 350 nummers, in 15 jaar persoonlijk door de heer Van der Werff. die zich ook graag financieel journalist noemde, samengesteld, hield van cijfers en feiten, van korte redevoeringen en duidelijke antwoorden op puntige vragen. Vergaderingen, die zonder hem een onbelangrijk verloop dreigden te hebben, leefden op door zijn activiteit en verschaften kopij Akkoord over cao goederenvervoer Tussen werkgevers- en werknemers organisaties in het beroepsgoederen- vervoer over de weg is overeenstem- ming bereikt over vernieuwing van de De betreffende loonvoorstellen zijn bij de Stichting van de Arbeid in gediend aldus een mededeling van de commissie van overleg voor het weg vervoer. Het nieuwe loon van de volwasser, chauffeur op binnen- en buitenlandse s zal variëren van ruim f 90 tot f 120 inclusief 1 pet a.o.w -compensatie, bij 47 diensturen per week. Volgens het oude contract lag de beloning bij 48 diensturen tussen f80 en f 100 bruto per week, alles exclusief de beide huurcom- pensaties 1960 en 1962. De lonen van administratief nisch personeel (monteurs) zijn gelijke mate herzien. Overeenkomstig het stichtingsakkoord ordt een garantiebepaling ingevoerd oor een minimum-inkomen van f 100 bruto per week Alle toeslagen en ver goedingen zijn eveneens herzien. Zo is de onregelmatigheidstoeslag op zaterdag verhoogd van f 0,45 tot f 1 per gewerkt Horizontaal: 1. wiel, 4. garenv/inder, 0 voorlichting. 11. plaats in Frankrijk in het departement Puy-de-Döme, 12. bus met schroot die uit kanonnen werd geschoten. 16. meisjesnaam. 17. in houdsmaat (afk), 18. aanleg. 21. lo pend touw tot het inkorten der zeilen, 22. eer, 23. gemeente in Limburg. 25. emeritus (afk), 27. water in Utrecht. 28. trekvogel, 31. voegwoord, 32. lichaams delen. 34. plaats in de schouwburg. 35. metaalsoort. Vertikaal: 1. railroad (afk). 2. vaar tuig. 3. dorpje in Overijsel. 5. vlakte maat 6. gebloemd katoen. 7. visje. 8. emeritus (afk), 10. telwoord, 13. werk tuig, 14. deel van een deur, 15. punt hoed. 17. rivier in Engeland, 19. li chaamsdeel. 20. zwak, 21. gemeente in N. Brabant 24. myth, figuur, 26. niet sterk. 28. voertuig. 29. vlaktemaat. 30. steensoort. 31. familielid, 33. onbe kende. Oplossing vorige puzzel Horizontaal: l. patent-ook, 2. unie- aarde. 3 riem-man-Ee, 4. mol-nel-ert, 5. Eire-Nel-Tp. 6. reis-stère, 7. Edam- la-net, 8. Neede-li-de. 9. droevig-er. Vertikaal: 1 Purmerend. 2. Anio- leder. 3. Tiel-Ria-e.o.. 4. Eem-Ne-Sm- dc. i. namens-lev, 6. taal-et-Ali. 7. Or &'-ltoif, 8. Oder-trede, 9. keet-Peter. (Van onze moderedactrice) 1 \E collectie Leeser is een begrip geworden in de Nederlandse modewereld. En terecht. We hebben hier. te doen met uitstekende con fectie, die dikwijls exclusief vooi dit huis wordt gemaakt en toch voor een groot deel in een betaalbare prijs ligt Ook wordt steeds bijzon dere zorg besteed aan de draagbaar heid. Zo waren er strandpakker. lange pastelkleurige broek met or ganza blouse in grote ruiten. Daar naast linnen pakjes, die de blouse ook best verdragen. Mantels die bij japonnen passen en toch ook met iets anders te combineren zijn e.d. De persshow begon met leuke shifts, va badstof, afgebiesd met een contraste rende kleur Het jurkje reikt tot de knie en heeft een ovaal split opzij soms is er een kort aangeknipt mouw tje. Van wit linnen was een shiftman- tel. Voor en achter recht mouwloos. De zijsplitten reikten bijna- tot onder de arm. De mantel sloot met wat druk knoppen op schouder en stukje zij naad Er werd een zwart linnen jurkjt onder gedragen. Linnen vooral ook ir Hij had iets zelfverzekerds in zijn voorkomen en zijn manier van optreden; ook nadat hij zijn ene hand verspeeld had, maakte hij nog die indruk, hoewel hij toen voor zich zelf vaak het gevoel had, dat hij nog slechts op drijfzand liep, waarin hij bij elke voLgende stap de grond on der zijn voeten zou kunnen verliezen. Hij ver weerde zich daar wel tegen, trachtte dat ver lammende, wanhopige gevoel te overwinnen en zich zelf ervan te overtuigen, dat het redeloos, was maar het bleek machtiger, taaier, sterker dan zijn wil. En hij stond er geheel alleen mee. Waarschijnlijk viel het hem daarom zo moeilijk zich ertegen te verweren. Hij mocht dan ontzag inboezemen en waardering of zelfs bewonde ring, omdat hij een bekwaam zeeman en een goed visserman was geweest, of door zijn be sliste manier van optreden en misschien zelfs door de wijze, waarop hij het lot, dat hem be schoren was, scheen te aanvaarden, maar ont zag en waardering betekenden nog geen gene genheid. En genegenheid was hem juist altijd onthouden. Zelfs zijn eigen vader en moeder had- Jen in zijn leven maar heel weinig betekend. In zijn herinnering was zijn moeder slechts een schimmige figuur: de figuur van een klein, zie kelijk vrouwtje, dat zich geheel liet overheer- door haar man. een rauwe kerel, die zich niets ter wereld bekommerde dan om zich en slechts meedogenloos streefde naar de vervulling van zijn eigen woeste wrede hart stochten en begeerten, waaraan hij alles onder geschikt maakte. Die afgesloofde, langzaam wegkwijnende vrouw had nooit ook maar een enkel ogenblik het gevoel gehad, dat haar man haar als iets anders beschouwde dan als een •an de hinderpalen, die een vijandig noodlot op ijn weg geplaatst had. Er was Rooie Tjeerd heel weinig bijgebleven uit zijn kinderjaren. Toen zijn moeder gestor- was, kon hy alleen maar aan haar denken ian iemand die hem eerder geprikkeld had dan zijn meegevoel op te wekken. Maar mis schien werden hem die gedachten meer ingege ven door de manier waarop hij soms over haar had horen praten dan door indrukken, die hij zelf van haar had gekregen en die ergens in zijn wezen bewaard waren gebleven. De plaats die zij eigenlijk had moeten inne men, werd wel niet geheel, maar toch voor een goed deel ingenomen door een van de vrou wen uit de buurt, waar hij als kleine jongen gewoond had, ene vrouw Thomson. Als zyn moe der hem niet te eten kon geven omdat ze niets had wat nogal eens voorkwam riep vrouw Thomsen hem bij zich binnen en zorgde dat hij wat kreeg. Als hij tot laat in de avond in regen en wind op straat zwierf, omdat zijn vader weer eens te veel gedronken en hem de deur uitge jaagd had zonder dat zijn moeder zich ertegen had verzet, haalde vrouw Thomsen hem in huis en bracht hem met haar eigen kinderen naar bed. Rooie Tjeerd was al heel vroeg zelfstan dig en zou waarschijnlijk van de een of andere visserman wel iets te eten hebben gekregen, ter wijl hij ook aan boord van een aak, een botter of een blazer, die in de haven lag. had kun nen slapen, zodat hij haar dus eigenlijk niet no dig had gehad, maar het deed hem toch goed, dat er een vrouw was. die zich over hem ont fermde. Op zijn beurt ontfermde hy zich daarom ook over Jakob, de jongste van haar zeven kinderen, waarvan de andere zes allemaal meisjes waren. Jakob was klein, tenger voor zijn leeftijd, veel te zacht voor een jongen, en niet door zyn moeder, maar door zijn vader en zijn oudere zusters verwend. De meisjes van wie een paar al volwassen, waren, hadden te veel voor hem uit de weg genomen, hem in alles ontzien op een leeftijd dat de meeste jongens met de vissersvloot uitvoeren, behandelden ze hem nog altijd als een kind. Hij had zich dat laten aan leunen en omdat hij overigens een goede, vrien delijke aard had, werd hij er niet om ge plaagd, maar andere jongens bemoeiden zich toch ook niet met hem. Alleen' Rooie Tjeerd hield zich met hem be zig als met een veel jonger broertje, aan wie hij nogal gehecht was. Toch gaf Tjeerd in zijn hart weinig om hem. Toen hij naar zee ging. dacht hy zelfs niet meer aan Jakob Thomsen. die uit zijn leven verdwenen scheen, zoals ook zijn moeder eruit verdwenen was zonder een spoor na te laten. Alleen aan vrouw Thomson dacht hij nog wel eens en die gedachte vervulde hem dan met een zekere warmte en weemoed, al zou hij dat ook tegenover zichzelf niet hebben toegegeven. Nadat Rooie Tjeerd een paar reizen gedaan had en byna twee en een half jaar was weg geweest, kwam hy eens weer thuis. Hij was toen nog geen zestien, maar zag eruit alsof hij volwassen was. Zijn vader vond hy terug als een geheel verliederlijkt en vereenzaamd die hem nauwelijks herkende en niet het ste belang in hem stelde. Bij de Thomsens ren in die twee en een half jaar vier vai zes meisjes kort na elkaar gestorven. Er waren destijds in de paar honderd "kleine, bedompte huisjes achter de dijk heel wat gezinnen, waar de kinderen het een na het andere stierven De béide overgebleven meisjes waren getrouwd Alleen Jakob was nog bij zijn ouders thuis. Hij werkte nu eens op de garnalendrogerij, dan op een visrokery, maar nergens lang, zodat hij zelfs zijn eigen kost nog niet verdiende. Daar om stelde Rooie Tjeerd vrouw Thomson voor, dat ze hem ook naar zee zou sturen en hij be loofde een oogje op hem te houden. „Ik zorg wel, dat hy bij mij aan boord komt (Wordt vervolgd) pasteltinten voor eenvoudige gezellig* pakjes met recht kort manteltje Ei dan als tegengewicht weer mooie man tels van zwart cashmir met dof koperen knoopjes en veel zakjes. Aardig was de combinatie van een rode linnen overgooier, hoog aan de hals, zodat die ook zonder blouse gedragen kon worden, getoond echter met overhemdblouse (lange mouwen-brede manchetten) in een zwart-wit streepje Ook Parijse modellen. Het echte Chanel pakje in vederlichte grofgeweven effen tweed met brede wollen kleurige ga lons afgebiesd en la Chanelpakjes (Jolocouture) van pastelkleurige dunne tweeds met biesje. Van Yves St. Laurent enige tailleurs in donkerblauw met wit krijtstreepje en de vlotte plooirok. Van Lanvin een crèmekleurige japon met een geraffi neerde blousonlijn. Ook suède, antilope, en python in deze collectie. De python jasjes, die uiter aard glimmen, geverfd in pasteltinten •n vuurrood. Tot slot een serie zomeravond japonnen, waaronder enige met de gastvrouwen rok en blouse. De rok dan bont ge bloemd in zomerse stijl. Minister Kroon zeer tevreden Zeer tevreden is de heer C. D. Kroon, minister van economische en sociale za ken van de Nederlandse Antillen gis termiddag van Schiphol via New York naar Curagao vertrokken. Hij vertelde dat de lijst van plannen, die tot het eerste deel van het meerjarenplan be horen. alle onverkort door de Neder landse regering aanvaard zijn, zodat de Antillen van Nederland leningen krij gen en die plannen snel kunnen worden uitgevoerd. Men kan thans beginnen met de aanbesteding van een Hilton-hotel op Curagao. de uitbreiding van het Carib bean-hotel op Aruba me! een vleugel en het zoeken naar delfstoffen Hij heeft de firma Bronswerk te Amersfoort bezocht waar aan 24 Antillianen op voorbeel dige wijze werkgelegenheid wordt gebo den. Dit gunstige resultaat heeft geleid tot een aanvraag voor 30 Antillianen door de Amsterdasche Dok en Scheepsbouw dij Hij zal deze zaak onmiddellijk te Villemstad behandelen. Prijsniveau zuivel (nog) ongewijzigd Het Produktschap voor zuivel zal •en maatregelen treffen, die het hui dige prijsniveau van de Nederlandse zuivelprod ukten beïnvloeden, voordat de regering een beslissing heeft geno men omtrent het niveau van de richt prijs voor de melk. de hoogte van de verrekenprijs en de melkprijstoeslag. De inleveringsprijzen voor boter, kaas en mager melkpoeder blijven dus voor- alsnog ongewijzigd. Tot dit besluit is het bestuur van s het produktschap gekomen in een gis- S teren gehouden extra besloten verga- 5 dering. financiële pers. Bergen knippels met verslagen van vergaderingen, waarin h(j het woord had gevoerd, liet de heer Van der Werff zorgvuldig in plakboeken opbergen. Planter Deze spectaculaire beursman begon zijn loopbaan als planter in Deli, waar hij bijna 20 jaar heeft gewerkt. Hij noemde zichzelf nog graag oud-Dcliaan en achter zijn firmanaam prijkte tot voor enkele jaren nog het epitheton: „Indonesische specialisten". Als bankier, commissionair en beurs man heeft de heer Van der Werff grote zaken gedaan en heeft hy zyn N.V. krachtig ontplooid. Bykantoren stichtte hij in Amstelveen, Bussum. Haarlem. Heerlen. Den Haag, Den Bosch, Maas tricht, Oldenzaal, Voorburg en Voor schoten. Altyd was hy voor zaken be reikbaar, en zonder bezwaar verstrekte hij telefonisch adviezen, ook des avonds thuis, zelfs op zon- en feestdagen. Af kerig van feestjes en zakendinertjes, was hij bijzonder matig, sloeg hy alle uit nodigingen af, en zat hy elke middag persoonlijk in zijn nis op de Effecten beurs. Hij rookte niet, hij dronk niet. zelfs geen koffie, en vroeg, als men by hem aandrong, om een kopje chocolade Werken was zijn hobby. Per 1 januari 1962 benoemde hy zyn zoon. de heer G. E. van der Werff jr. tot directeur der N.V., maar de hoofd leiding bleef in handen van senior. On vermoeid ging hij door, tot de laatste dag, met vergaderbezoek. waardoor hy vermaard is geworden, startklaar in zyn strategische positie: recht tegenover de voorzitter, doof voor kritiek op zyn per soon, een opmerkeiyk figuur, vol dyna miek, onverbiddeiyk, niet van zyn stuk te brengen, in één woord: d e beurs man, Van der Werff. Vrouw bevalt op trap van tweeling De 26-jarige Amsterdamse mevrouw J. H. Niamat heeft gisterochtend op de trap van haar woning in de Verbin dingsstraat in Amsterdam-Zuid het le- geschonken aan twee dochters. Er een taxi voor de woning voorge komen om haar naar de kraamliniek in de Jan Campertstraat te brengen. Zy kon de trap echter ftief Mier afko men en beviel ter plaatse van de twee- De y lings gealarmeerde politie van het bureau Pieter Aertzstraat en een vroedvrouw verleenden assistentie. Toen de geboorte al een feit was, reed een iekenwagen moeder en dochters alsnog laar de kraamkliniek. Inteer vanavond des Heilskwartier 19.50 Klas Werken is niet alles: Bidstond voor en arbeid 21.00 Gram 21.15 Klas* Jc (opn) 21.55 Kanttekeningen: ac- rubriek 22.10 Zangrecital 22.30 Nws Avondoverdenk ine 22.55 Gram 23.00 nmensen van de Maatschappij, lesing Gevar gram 23 5524.00 Nws. •ersum II, 298 m. 19.00 Paulus de hos ier 19.10 Muziek voor kinderen (gr) Hitparade 19.55 Reportage NTS: 19.55 Voetbal: de kwartfinale van 1 Europa Cup veede wedstrijd P5V (In de pauze: 20.45—20.55 rournaal). NCRV; 21.40 Als u het mij rraagt 22.30 Herrie om Harrie. TV-spel deel 3) 23 05 Dagsluiting. NTS: 23 J0— Experimentele uitzendingen op het twee- Ie net (kanaal 27). KRO: 20 00 AJJe unter :lnem Hut, internationaal artlstenprogram- na 21.15—21.45 Israëlische dansen. Programma voor morgen Nws 7.10 Waterstanden 9.40 Schoolradio 10.00 V d kleuters 10.10 Franse romatntische muziek (gr) 11.00 V d zieken. VPRO: 11.45 Lichte Sam 12.15 Leven op het land. gesprek 12.30 eded ten behoeve van land- en tuinbouw 12.33 Deze week. praatjes en berichten 13.00 Nws 13.15 Berlilns Philharmonisch orkest klass muziek 13.45 V d vrouw. NCRV: 14.15 Volksdansorkest (gr) 14.30 Dc Staatsgreep, hoorspel 15.25 Klass gram 16.00 Btjbelover- denking 16 30 Vocaal ensemble; geestelijke 17.00 V d jeugd 17.40 Schoolzane 15 Sport rubriek 18 30 Licht Sociaal pers 298 m. AVRO: 7.00 Nws 7 10 Ochtendgvrr 7 50 Dagopening. AVRO; 8.W gramma-c houdelijke zaken. V d kleuters 11.00 HuLs- 11.15 Parels der n i jnuna n.uv Dansorkest* en zangsoUsten 12.30 Meded ten behoeve van land- en tuinbiuw 12.33 Lichte orkestmuziek (gri 13 00 Nws 13.15 Mededelingen, eventueel actuee of gram 13.25 Beursberichten 13.30 Licht Instrumental ensemble 14.00 Banton i het huis. programma over huls- 15 15 Lichte orkestmuziek (gr) 15.30 izlek 16.00 Vat Notedop 17 oo Minjon 17 55 De gesproken brief 18 00 Nws 18.15 Eventueel actueel 18 20 Uitzending van dc Chn<tclijk-Histo- mentaar van de Christelijk-Historiscbe Unie 18.3o Lichte orkestmuziek. TELEVISIE VARA 15.00 V d vrouw 15.45 Pauze 16.00 —16.15 V d kleuters.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 9