SANSON de koning van de shag edel-pittig-zacht De Fijne Engelse Melange 'K00P)RUIL Spekkie en Blekkie en de Gouden Plak elektromonteurs HOOGOVENS IJMUIDEN NIEUWE LEIDSE COURANT administratieve medewerkers A. Voor het loonbureau. Bekendheid met mechanische administra tieve verwerking van gegevens d.m.v. ponskaartenapparatuur strekt tot aan beveling. B. Voor de magazünadministratie. Vereist: Het u.l.o.- of h.b.s.-diploma. Sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan de chef van het bureau Personeelvoorziening, kamer 331, stadhuis, Rotterdam, onder no. 90. vJ Personeel gevraagd 0 Jongens die werkelijk meer willen verdienen ko- i werken. Aan melden Wasserij „Nooit Ge dacht", v. d. Valk Bouman- weg 27a Leiderdorp, 's av. na 7 uur, Zijlsingel 5, Lei- 0 Wij zoeken iemand voor onze administratie, geen avondwerk. Br. onder no. 6865 bur. blad. 0 Gevraagd in textielzaak: een prima verkoopster, eer lijk en beschaafd. Leeftijd 1825 jaar. Textielhandel G. J. Kraaij. Wassenaar, tel. 3452 0 Tuindersleerling voor licht tuin en voorwerk. Aan melden liefst 's avonds tus sen 7 en 9 uur. G. v. d. Hulst. Leidseweg 365 Voor schoten. Meisjes, die werkelijk meer willen verdienen, ko men bij ons werken. Aan melden Wasserij „Nooit Ge dacht". v. d. Valk Bouman- weg 27a, Leiderdorp, 's av. na 7 uur, Zijlsingel 5 Lei den. 0 Gevr. z.sp.m. 3e bediende of aank. 2e bediende. Vijf daagse werkweek. Banket bakkerij A. C. v. d. Sijs. Hoofdstr. 44, Leiderdorp, tel 23027. 0 Werkster gevraagd en een winkelmeisje voor de zater dag. Aanmelden tussen 78 uur: Stolp's Banketbakkerij. Kooilaan 19. Tel. 25157. 0 Werkster gevraagd voor schoonhouden kantoren. A Martij n, Breestraat hoek Vrouwensteeg 20. Personeel aangeb. 0 Bijles, algebra, meet kunde en natuurkunde aan geboden door student (kan didaats). Br. onder no. 6860 bur. blad. 0 Ervaren chauffeur b.z.a In bezit van alle rijbewijzen Liefst buitenlandse routes D. de Jager, Maredijk 1<™ Leiden. Te huur gevraagd 0 Kleuterleidster zoekt per 1 april een gestoffeerde zit- slaapkamer. Brieven onder no. 6869 bur. v. d. blad. Te huur aangeboden 0 Huur Philips-televisie voor 25.95 per maand zo der vooruitbetaling ma met recht van koop. More al bij U thuis? Bel d vóór 6 uur 010-120705 *s avonds 070-863977 Wonïngruil LWoningruil Woubruggi twük. Aang. nieuwbouw huis met grote tuin- Gevr soortgelijke woning in Kat wijk of omgeving. Br. onder nr. 6866 bur. v. d. blad. 0 Nederlandse Woningruil Centrale. Gids met honder den adressen, met huisnum mer. Door geheel Nederland „Een kik. geslaagd in een wip". Inl. Postbus 274. Leiden 0 Aangeb. 4 kamer huur- flat, grote tuin. Burggraven- laan, voor groot huis (evt. koop). Br. onder bur. blad. Te koop gevraagd 0 Ter overname gevraagd in goede staat zijnde jongens fiets. Tel. 51610. 0 Oude lange kwikbaro meter te koop gevr. Br.-=~ postbus 4010 Rijswijk. Te koop aangeboden 0 Aangeb. Taunus 17M, 67.000 km. gelopen. Te bevr, Haarlemmerweg 57d Leiden, Trouwjurk te koop. Lang wit, maat 38-40. Woon boot Sunni Home. Veurse- weg 215 (achter 315) Voor schoten. n.b. Gouden Leeuw 0 Aangeb. Mercedes 170 leuke vakantiewagen. E avonds na 7 uur. Ie Bin nenvestgracht 5. 0 Te koop aang. Volkswagen de Luxe '54 met radio, schuif- dak en verwarming. Verke rende in zeer goede staat voor f 1350.-. Jul. v. Stol berglaan 6. Voorschoten. 0 Schotse collie, lassie 2 Kampioen afstamming Tel. 070- 725793. Diversen 0 Welke Dame, met er.ig eigen inkomen P.G. (liefst Ned. Herv.), wil met gepens ambt. wed.nr. samen wonen en huishouding besturen Mooie woning, werkster aan wezig. mooie vrije kamei beschikbaar Br. aan: F. H de Wit, Frederik Hendrik straat 21. Delft- 0 As. donderdagavond 7 beginnen wij weer met uiuc theoretische lessen. Leidse Autorijschool v. d. Meij Hooigracht 66. tel. 21280, Lei 0 Ballpointreclame met firma of vcrenigingsnaam, vanaf 20 ct. Vraag me ster. TeL 21766 Leiden. 0 Hij loopt weer puik met onderdelen van Struik. Tel 01710 - 22026. pracht collectie tegen de laagste prijs bij De Kleine Winst. Haarlemmerstraat 51, Rijwielen vanaf 110, dames en heren kompleet met lamp, slot, jasbescher- pompje en standaard lerrijwielen vanaf f 50,- en 70,—. Firma DUSOSWA. Turfmarkt 1, 2, Leiden. Tel. 24409. Trouwrüden Verras uw bruid. Bespreekt onze nieu we 7 persoons Chryslers Heerlijk verwarmd. Alle in lichtingen: Zeemanlaan 12a Leiden, tel 23055. Uw rijbewijs Is onder weg Rijles in Opel Kadeti of V.W. Zonodig worden de lessen in de moderne talen gegeven. Kwak's Verkeers- instituut o.l.v. oud-examina. tor, Zoeterwoudse Singel 104 Telefoon 22803. Meubelhandel „Mors poort". Ruimer keus eet hoeken, bergmeubelen er bergkasten. Wandmeubelen naar eigen ontwerp. Mors- straat 58. 0 De Sleutelkoning. Bijma n alle sleutels, repa verankeren en leve _n elk slot. Haarlem merstraat 273 (bij de Over dekte). Tel. 33958. Leverini aan Rijk en gemeente. Za terdagmiddag en maandag morgen gesloten. 0 Gaat u inwonen Dar aanrechtblad. kastjes, gehee oas-klaar. compleet. Zee: voordelig ln prijs Jac. Ar noldus en Zn., Minnebroers gracht 9, 's zaterdagsmorgen geopend. 0 Autorijschool „Roman gediplomeerd ANWB en vak groep instructeurs. Les met nieuwe Taunus 17 M. Ook verlengen wij uw rijbewij: S. W. Roman. Seringenstraa 1. Leiden. Tel. 23112. J Laat uw auto doorsmeren, olieverversen bij garage W. C. A. v. Kerk hof, Narmstraat 2, Leiden Tel. 25555, ook 's zaterdags. Wij verzorgen al uw druk werk tegen billijke prijzen O.a. visitekaartjes, geboorte kaartjes, verlovingskaartjes Prima afwerking en vlotte bediening. Halpa Vulpenser- %dce. Haarlemmerstraat 64 Naast Muziekhandel G. Ho- fenk. 0 Alle motoronderdclen heeft motorsloperij Cor Bol- man, Hekkelaan 223. Den Haag. Tel. 600355 Verhuur v. nieuwe luxe automobielen, o.a. Mercedes, Opel, Simca, V.W. en DAF. Bierman's Automobielbedrijf Oude Singel 66 Leiden. Te lefoon no. 34403 0 Strijkinrichting Ozon uw fijne was. H. Rijndijk 34a. Tel. 22675. Dubbele ramen maken nu goedkoop met het quick-fix plastic U-profiel. Vraagt prijs en voorlichting bij Glasrep.bedrijf D. Gal- jaard De Sitterlaan 76, tel 32916 0 10 volle uren autorijles voor 47,50. Fonkelnieuw lesmateriaal. Gedipl. instruc teurs. Losse lessen Erk. Bonds AutorijSL De Centrale", Veerstraat 31 Telefoon 24600 Douwe Egberts Pickwick Thee! U proeft het zo: dat is een thee met een eigen karakter. De smaak is zo bijzonder fijn en verkwikkend, de geur zo zeldzaam krachtig. Een verrassing apart is wel de afschenk: diep van kleur, zeer rijk en royaal. Niet voor niets heeft deze fijne Engelse melange zich bij zo vele gezinnen als een echte tractatie ingeburgerd Douwe Egberts Woont u in een gebied met hard leidingwater? (Zwart op bovenstaande kaart) Laat dan het theewater even doorkoken in plaats van het direct op te gieten. Uw thee wordt hierdoor frisser en beter. Ceylon Melange (Geel etiket) 104 ct. Engelse Melange (Groen etiket) 86 MORGEN DONDERDAG 5 MAART 's avonds 7.45 uur houden wü onze GEZELLIGE JAPONHEN SHOW in Restaurant v. d. Heijden, Bree straat 85, waarvoor nog kaarten h f 3.50 verkrijgbaar zijn 's avonds iffUTUP/l, Gevraagd in hoofdzaak voor de verkoop in de winkel BOEKVERKOPERS-ASSISTENT(E) Leeftijd 20—25 jaar M.S. of Ulo. Prettig werk voor liefhebbers van het boek. Vergoeding studiekosten, vak diploma. 5-daagse werkweek. Goed salaris. H. W. Blok, Riante 5 kamerhoekflat (huur) met garage, geheel verwarmd, omg. Gym. Aan geb. voor groter huis. Brie onder No. 6863 bureau dit blad. N.V. MAVOM GEVRAAGD FACTURISTE-TYPISTE Leeftijd 17—20 jaar. Sollicitaties te richten aan N.V. MAVOM, postbus 196 te Leiden of mondeling Oude Singel 248 tussen 9-12 en van 2—5 uur. 31 Spekkie liep en draafde zo gejaagd voort door de Pippeldrechtse straten, dat de mensen staan bleven om naar hem te kijken Eén keer hoorde hij een vrouw roepen: „Kijk Spekkie Spoeling eens rennen! Wat zou er aan de hand zijn?" Nu, jullie begrijpen dat onze dikke vriend meteen een hoge borst opzette. „Hoor je dat, Blekkiel" riep hij over zijn schouder. „Ze herkennen de politieman toch weer direct, ook al is hij dan m zijn cognito." „Kijk maar uit," antwoordde zijn vriend. „Dadelijk lig je onder een auto." Hijgend en blazend arriveerden ze bij commissaris Bonebakker, aie niet weinig verbaasd was onze vrienden zo vroeg op de ochtend al bij zich te zien. „Wc hebben het spoor van uw plakdicf gevonden, commis saris!" zei Spekkie triomfan.ehjK. „Ik heb vannacht nog even met hem staan praten. Het leek me een heel vriendelijke man. Aardig voor zijn kinderen en zo." „Wat zeg je me nu!" riep de politiechel verbluft. „Waarom heb je het bureau niet gewaarschuwd?" „O, maar inspecteur Ham- zwaaier was al bij me.„ antwoordde Spekkie. „Het is een heel ingewikkeld verhaal, dat ik u dadelijk wel eens uit de doeken zal doen Maar het gaat nu om de sneeuwpop, die in de tuin van uw buren stond. Ik kwam van nacht dc dief namelijk tegen, met die ueeuwpop in zijn armen. En Blekkie en ik denken, dat in die sneeuwpop, uw gouden plak zat. Zullen wc even vlug gaan kijken, of de sneeuwpop in de tuin van de buren inderdaad is verdwenen? Dan hebben we zo gezegd het wettig en overtuigend bewijs, zoals wij dat noemen." Ze haastten zich naar de tuin en onderwijl legde Blekkie de commissaris zo goed en zo kwaad als het ging uit, wat er die nacht was voorgevallen. Spekkie luisterde er zelf maar met een half oor naar. Hij holde weer voor uit en hees zich tegen de schutting op. die de twee tuinen van elkaar scheidde. „Ja de sneeuwpop is verdwenen!" schreeuwde hij opgewonden. „Mijn ergste vermoedens zijn bevestigd. O, wat heb ik weer een fijne neus gehad. Kom zelf zien cn u overtuigen, mensen! Wat heeft de in specteur een blunder gemaakt door die booswicht niet meteen in te rekenen!" Zoekt U een GOEDE baan Met afwisselend werk in een lichte, moderne omgeving? Bij REECE N.V. kunt U direct beginnen als MACHINE-BEDIENINGSMAN Voor ieder geldt vanaf het begin het VOLLE LOON. Komt U eens kijken in onze fabriek aan de Rooseveltstraat 4, Leiden. Wi geven U graag vrijblijvend alle inlichtingen. Of belt U voor een afspraak. Ons nummer is 0171032638. De Koninklijke Nederlan'dsche Hoogovens en Staal fabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor haar in aanbouw zijnde walserijen voor betonstaal, staafstaal en wals draad De tewerkstelling geschiedt voorlopig b(j de montage van de desbetreffende elektrotechnische Installaties; later zullen de werkzaamheden op reparatie- en onder- Alleen ervaren vaklieden kunnen in aanmerking komen. Leeftijd tussen ca. 25 en 45 jaar. Schriftelijke sollicitaties onder nr. NS 683 te richten aan: Hoogovens - IJmuiden, Perso neelszaken, gebouw „Buiten hof", met vermelding van naam, voornaam, geboortedatum, vol ledig adres, opleiding en de werkzaamheden die werden verricht Het aanvangsloon bedraagt bruto per week inklusief huurbijslag: in dagdienst ca. ƒ146,in ploegendienst ca. ƒ172,— Voor gehuwden komen woningen beschikbaar Gedurende de wachttijd op de woning worden de pensionkosten en de reiskosten voor het wekelijks gezinsbezoek vergoed.

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 8