Alleman J LUXOR ALLEMAN r NIEUWS "'^SLEU Basisplan voor Dever Schietpartij om trouwlustige kinderen Van Eibergen niet direct in functie Halverwege 5 km strijd vier maal nieuw record In wasmand ontsnapte was kinderen zien Geen verloving ASSISTENT 1.000.000 FAUTEUILS Deze krant: NIEUWE LETDSE COURANT 6 WOENSDAG 5 FEBRUARI 1954 \vesu/oÓ2 penis Inbrekers weer actief in nachtelijk Leiden LEIDEN Inbrekers hebben zich ii de nacht van maandag op dinsdag dooi een niet slotvast gesloten raam aan d< zijkant toegang verschaft tot een consul tatiebureau aan de Rjjnsburgerweg. Op de afdeling administratie werd een tal bureaus opengebroken. Uit een de laden verdween een kistje met 906 en een spaarbankboekje. Verder hebben de inbrekers in de zelfde nacht bezoeken gebracht aan drie percelen aan de Lage Morsweg. Kennelijk betreft het hier een strooptocht, want in alle gevallen verschafte men zich toegang door het verbreken van een raam a: achterzijde. Uit de kassa van een textiel, winkel verdween voor ongeveer tien gul den aan kleingeld. Bij een drogisterij er een sigarenhandel heeft men öf niets kunnen vinden óf werd men gestoord. Er wordt in ieder geval niets vermist Leids Jeugdparlement heropgericht LEIDEN Kort geleden is in Leiden het Jeugdparlement heropgericht Een vaat bestanddeel hiervan vormen de jon- gerenfractiee van de versctiillende poli tieke partijen. Daarnaast kan iedere be langstellende jongere meepraten. Van avond om 8 uur wordt m het stadhuis, ingang Vismarkt een debat over de landbouw gehouden. Secretaris van het Jeugdpalrement is de heer A. J. W. Kohlbeek, Langegracht 6a te Leiden. Ongeluk op Zoelerwoudseweg LEIDEN Gistermiddag om tien voor zes i« een 19-jarige kantoorbediende uit Leiden met een bromfiets op de Zoeter- woudseweg over de kop gegaan. Het on geluk gebeurde, doordat het voorspat- scherm losraakte en dit het voorwiel blokkeerde De kantoorbediende liep een flinke hoofdwond op. De EHD bracht het slachtoffer naar het Academisch Ziekenhuis. Gouden bruidspaar LEIDEN Het echtpaar H. Kurpers- hoekM. A KurpershoekOverdijk viert op 14 februari het gouden huwe lijksfeest in zijn woning, Schimmelstr. 16. Van de 5 kinderen zijn er nog 3 in leven; verder telt de familie 12 kleinkinderen rti 13 achterkleinkinderen. De nu 82-jarige bruidegom, die met zijn nu 82-jarige vrouw vijftien jaar in de Morspoortkazerne heeft gewoond, is transportarbeider geweest bij een kolen handel. Consultatiebureau Prot. Gezinsvorming LEIDEN Sedert april 1963 bestaat, /.oals bekend, in Leiden de „Prot Stich ting ter bevordering van verantwoorde gezinsvorming". Deze stichting, op in ekerkelijke basis samengesteld, heeft ir mei voor Leiden en omstreken een con sultatiebureau opgericht, waar deskundi ge krachten advies en hulp geven inzake vragen rondom de gezinsvorming Het consultatiebureau is thans geves tigd in het nieuwe Diaconessen huis. Houtlaan. Leiden. Het spreekuur wordt 6 februari a.s van 8-9 uur gehouden en verder iedere lste en 3de donderdag van de maand. Concert Werkman* Wilskracht LEIDEN Werkmans Wilskracht geeft maandagavond om 8 uur in de Stadsgehoorzaal met medewerking van het Haags operettekoor Odes voor dona teurs en genodigden een concert. Leids slachthuis in 1962 LEIDEN Eerst nu is het jaarverslag over 1962 verschenen van het openbaar slachthuis. Onder het keuringsgebied ressorteerden 8 noodslachtplaatsen en 129 slagerijen in Leiden. Oegstgeest, Alke made. Leiderdorp, Voorschoten, War mond, Zoeterwoude, Hazerswoude en Wassenaar. De 73 slagerswinkels (waar onder 8 paardenslagerijen) in Leiden werden geëxploiteerd door 64 eigenaren. In totaal werden 21.545 dieren geslacht, waarvan er 140 geheel werden afge keurd. Bondsvoorzitter spreekt in Leiden LEIDEN De voorzitter van de Ned. Chr. Bond van Overheidspersoneel, de heer J. ten Heuvelhof, hoopt volgende week donderdag. 13 februari, om 8 uur in het gebouw voor Chr.-90ciale Belan- sen aan de Oude Singel voor de afde ling Leiden van deze bond te spreken over het loon- en prijsbeleid. Na een pauze zal er gelegenheid zijn vragen te LEIDEN Aan architect P. van der Sterre te Leiderdorp is opdracht ver strekt een basisplan te ontwerpen voor restauratie van de oude woontoren Dever te Lisse. De in 1962 opgerichte Stichting Dever beoogt herstel van het slot, eventueel later met grachten voorburcht, het behouden van qroene zone rond het huis en het vinden van een culturele bestemming. ,J)ever moet temidden van de krachtig opdrin gende bebouwing een centrum van rust worden, een werkelijke oase in deze jachtige tijd". Studie over conflict eigen rechtspraak Universiteit LEIDEN Binnenkort zal in het Ar chief voor de geschiedenis van de kath kerk in Nederland een artikel van de hand van dr Geurts O.F.M. verschij nen betreffende het eèrste grote conflict over de eigen rechtspraak van de Leidse universiteit. Met financiële steun van de vereniging Oud-Leiden zal deze monografie, die. naar het bestuur meent, verdient een bredere lezerskring te bereiken, in boek- 1 onder een andere titel verschijnen, zien van een trefwoordenregister. Het aantal exemplaren zal beperkt zijn Een klein aantal zal aan Oud-Leiden ter beschikking worden gesteld. Statenkring Leiden S.G.P. LEIDEN De Statenkring van dc S.G.P., afdeling Leiden, heeft de jaar vergadering gehouden. Secretaris J. H van Neerbos las het jaarverslag voor. Hierin memoreerde hij het 40-jarig be staan van de Statenkring. Penningmees ter H. Nieuwenhuis meldde een batig De aftredende bestuursleden Van Neerbos en Chr. van Walen werden herkozen. Examen kraamverpleging LEIDEN Bij de in het Diaconessen- huis te Ledden gehouden examens slaag den voor de aantekening kraamverple ging de volgende zusters: B. I. Tuitt, J Bregman, W B. J. I. van Ommen, D. Noort en M. Schalk. H. Meijer jubileert bij de Belasting LEIDEN De heer H. Meijer, hoofd controleur-A bü de Inspectie Invorrech- ten en Accijnzen te Leiden. Langebrug 20, die bij het bedrijfsleven hier ter stede en in de bloembollenstreek als controlerend omzetbelastingambtenaar bekend is. viert zaterdag 8 februari a.s. zijn 25-jarig jubileum bij 's Rijks-belas- Verdachte meldt zich (Van onze correspondent) In de loop van de dag heeft maandag 38-jarige woonwagenbewoner Piet B. uit Horst zich vrijwillig gemeld bij de rijkspolitie in zijn woonplaats. B„ die de hele nacht onvindbaar was voor d< politie wordt ervan verdacht zondag avond twee schoten te hebben gelost op de 42-jarige woonwagenbewoner Mi- chiel Verhoeven uit het Noordlimburgse plaatsje Helden. Verhoeven werd ernstig gewond; een der kogels drong dwars door de lies in zijn rechter been, de tweede kogel raakte zijin linker Het slachtoffer werd meteen naa ziekenhuis in Horst gebracht, waE middellijk operatief moest worden inge grepen. Verhoeven is niet in levensge- V. de Piet .oonwagen B. gekomen om eens te praten kinderen die met trouwplannen rond liepen. De zeventienjarige Mientje V. liep telkens thuis weg om maar vlak de buurt te zijn van de achttienjarige >n „Bolly" van Piet B. Het meisje vertoefde in de wagen van het gezin B.. dat overigens negen kinderen telt Mien- verleden week nog door de po litie opgepakt omdat haar opsporing door haar ouders was verzocht. Kort na dat zij thuis was afgeleverd, ging zij weer hals over kop naar haar „Bolly" in het kamp te Horst. Daaraan had haar vader nu een einde willen maken en de aangelegenheid met Piet B. eens willen bepraten. Het gesprek verliep echter heel anders dan hij zich had voorgesteld. Vrijgesproken van belediging De politierechter in Den Haag, mr. van Hellemondt. heeft de 75-Jarige Haagse journalist en voorzitter van d< partij der Vrge Burgers J. F. vrijgespro ken van hem ten laste gelegde belediging van twee oud-bestuursleden. In een ln Haarlem gehouden vergade ring en in een gestencild blad van de partij zou de heer F., die voorzitter var de partij was .ten aanzien van twee be stuursleden hebben gesproken over ge volgde „nazimethoden" en „gevaarlijke fascistische mentaliteit". De heer F. ontkende de bedoeling tot beledigen te hebben gehad en consta teerde, dat de vergadering niet open baar was en dat het stencil alleen de le den der partij was toegezonden. De po litierechter heeft het ten laste gelegde niet bewezen geacht Een week geleden had de officier justitie tweemaal zestig gulden boete ge- eist Weduwe (86) vervuild en bewusteloos thuis gevonden De 86-jarige alleenwonende weduwe, mevrouw Bloem-van de Pol uit Beunin- gen by Nijmegen is bewusteloos en to taal vervuild in haar woning aan de Tempelstraat aangetroffen. Buren moes ten een deur forceren om binnen te ko men. Op advies van een dokter is de vrouw naar een ziekenhuis te Nijmegen gebracht. Haar toestand is ernstig. Zonder succes hadden familieleden en bekenden tevoren reeds bij herhaling er op aangedrongen dat zij zich onder me dische behandeling zou stellen. (Van onze soc-econ. redactie) De verbondsraad van het CNV hcefl op voorstel van het verbondsbestuur thans de heer J. van Eibergen met alge- stemmen officieel kandidaat ge steld voor het voorzitterschap van het verbond, als opvolger van de heer C. J. an Mastrigt. De bonden, aangesloten bij het CNV. krijgen nog gelegenheid tegenkandida ten te stellen, waarna op maandag 17 februari in een algemene vergadering te Utrecht de verkiezing van de nieuwe voorzitter zal plaatshebben. Wordt de heer Van Eibergen tot voor zitter gekozen, wat nu wel als vaststaand mag worden aangenomen, dan zal nog met onmiddellijk het voorzitterschap hem worden overgedragen- Eerst dienen namelijk de werkzaamheden bij de Nederlandse Christelijke Bond van Werknemers in de hout- en bouwnijver heid, waarvan de heer Van Eibergen thans voorzitter is. te worden geregeld zodat hij pas in een van de komende maanden het CNV-voorzitterschap op zich zou kunnen nemen. Ongetwijfeld spelen hierbij de moeilijkheden die be staan rondom de c.a.o. voor het bouw bedrijf een belangrijke roL Volgende week pas Tweede-Kamerdebat lonen en prijzen (Van onze parlementsredactie) De Tweede Kamer heeft gisteren besloten om volgende week woensdag 12 februari te debatteren over de ont wikkeling van lonen en prijzen aan de hand van de regeringsnota over de loonpolitieke situatie. Dit stuk dat on dertekend is door de ministers Veld kamp (sociale zaken). Andriessen (economische zaken) en Witteveen (fi nanciën), is gisteren bij de Kamer in gediend. De moeilijkheid is dat de Eerste Kamer, die de nota ook heeft ontvangen gisteren in eerste instantie over de lonen en prij zen spreekt ter gelegenheid van de be grotingsbehandeling van sociale zaken. Minister Veldkamp zal de Senaat volgen de week dinsdag hierop antwoorden. De Eerste Kamer krijgt dus de primeur. En het Tweede Kamerdebat loopt dus het gevaar een doublure van het debat in de Senaat te worden. Tijdens een kort orde debat in de Tweede Kamer bleek gister middag echter dat de meerderheid van de leden er niet voor voelde het debat morgen al te houden. De meeste fracties intern beraad. Bejaarde man in kalkput gestikt In een kalkput van het zandzuigbedrijf De Moere in Grolloo, is het stoffelijk overschot gevonden van de 72-jarige heer W. Dekker, uit Gieten, die sinds 21 janu ari van dit jaar werd vermist Men ver moedt, dat de bejaarde man. die aan ge heugenstoornis leed, bij de put is gestrui keld en erin gevallen is. Sinds zijn ver dwijning heeft men op grote schaal naar hem gezocht. Zo hebben gisteren honderd militairen van de 42e afdeling veldartil lerie uit Assen de Gietense staatsbossen afgespeurd, omdat de man daar het laatst was gezien. Het stoffelijk overschot werd gevonden door personeel van het zandzuigbedrijf. De Oostenrijker Strutz komt de eer toe vanmorgen als eerste het Olympisch record op de 5000 meter, dat in Squaw Valley door de Rus Sjilkof was geves tigd en op 7 min. 48.7 sec. stond, te heb ben verbeterd. De Oostenrijker reed de derde rit tegen de Duitser Traub legde de afstand af in 7.48-3, hetgeen dus 0.4 sneller was dan het record. Veel vreugde heeft hij van zijn recordverbe tering echter niet gehad, want reeds in de volgende, de vierde rit werd het record opnieuw gebroken. Het w; Gisteren toch gearresteerd (Van een onzer verslaggevers) Rechercheurs van de Rotterdamse politie hebben gisteravond in de oude binnenstad de 24-jarige Arie C. de V-, die maandagmorgen in een mansgrote mand uit de Scheveningse strafgevange nis ontsnapte, gearresteerd. Zij pakten hem op het ogenblik, dat h\j de woning zijn gescheiden vrouw (24) op hofje achter de Boomgaardstraat verliet Korte tijd tevoren was de politie door tipgever op de hoogte gesteld van verblijfplaats van de voortvluchtige ge vangene. Arie de V. deed. toen hij zich ontdekt zag, geen pogingen opnieuw te vluchten. Kamerlid vraagt over uitlatingen ambassadeur Is het waar, dat H.M. ambassadeur te Madrid openlijk althans in een verklaring aan een Nederlands pers bureau heeft verklaard, althans tot de zijne heeft gemaakt de mening, dat het een kwart eeuw aan het be wind zijnde regeringssysteem in Span je thans „milder" is geworden, al thans milder aan het worden is, waar mee kennelijk is bedoeld: de houding van dat systeem tegenover de pri- aire rechten van de mens? Dit heeft het lid van de Tweede Ka- er de heer Van der Goes van Naters (soc.) schriftelijk aan de regering vraagd. Hij heeft vender gevraagd of de regering kennis heeft genomen recente mededelingen afkomstig tien intellectuelen, ingesloten in trale gevangenis te Burgos, ov henzelf en anderen onlangs overkomen martelingen en over de folteringen, die de stakende mijnwerkers in Asturië hebben ondergaan, alsmede v. berichten van 1 februari, mhoudehde, dat het indertijd begonnen proces tegen 33 personen, behorende tot de kring het democratisch-socialisme en de vrije vakvereniging, plotseling is hervat Neemt de regering, in het licht van d vele dergelijke 'feiten, de opinie de verklaring van haar ambassadeur haar rekening en, zo neen, welke consequenties verbindt zij aan het feit dat deze onjuiste weergave van de Ne derlandse opvattingen over de rechten de mens, door haar hoogste verte genwoordiger gedaan, deze opvattingen de wereld in een verkeerd daglicht stelt en de werkelijke realisatie dezer rechten in Spanje eer zal belemmeren dan bevorderen?, aldus de heer Van der Goes van Naters. Het bestuur van de Partij van de Ar- bied spreekt in een telegram dat het aan de Spaanse ambassadeur Haag heeft gestuurd, „zijn diepe veront waardiging uit over het proces tegen tientallen Spaanse burgers in Madrid, die het slachtoffer van een strafvervolging worden, omdat zij propaganda hebben gemaakt voor hun democratische en so cialistische idealen. Het doet een beroep op de Spaanse regering om hen onmid dellijk in vrijheid te stellen". Studiecommissie voor openbaar vervoer (Van onze parlementsredactie) De minister van verkeer en waterstaat mr. J. van Aartsen zal binnenkort eer studiecommissie instellen, die de proble- rond het openbaar vervoer in het westen des lands zal gaan bestuderen. Minister Bogaers (volkshuisvesting en bouwnijverheid) heeft dit gisteren in de Tweede Kamer meegedeeld bij de be handeling van het wetsontwerp Rijn mond. De studiecommissie zal worden gepresideerd door prof. ir. Vollmuller. Zonder zich te verzetten liet hij zich de gereedstaande politieauto brengen, die hem naar het hoofdbureau aan het I vervoerde. Daar heeft hij vannacht geslapen. In de loop van vandaag i op transport gesteld naar Scheveningen. Maandagavond had de Rotterdamse politie ook al een speurtocht naar de ont snapte gevangene gehouden. Zij deed toen een inval in de woning van familieleden ln het westelijk stadsdeel. De recher cheurs kwamen net te laat. De V. alweer vertrokken, nadat hij in het huis zijn gevangeniskleding voor een burger pak (dat hij bij zich had) had verwisseld. Om zijn bij zijn vroegere echtgenote verblijvende kinderen een meisje n een jongetje van twee jaar te was Arie de V. gisteren naar de Boomgaardstraat gegaan. Hij had hem een jaar geleden voor de laatste maal ontmoet In verband met het aandeel, dat hij heeft gehad bij een inbraak op het West plein (buit ongeveer 114.000) werd de Rotterdammer tot twee jaar gevangenis- itraf veroordeeld. Hij heeft thans veertien maanden uitgezeten. bekende Rus Kositsjkin, die de Brit Bullen versloeg en het Olympische record bracht op 7-45.8. Opnieuw was de vreugde van korte duur, want in de vijfde rit moest het prille record er op nieuw aan geloven. Nu was het de Noor Moe, die voor de recordverbetering zorgde met een tijd van 7 min. 38.6 sec. In drie achtereenvolgende ritten dus drie recordverbeteringën- In de zesde rit trad onze landgenoot Cees Verkerk aan tegen de Noord- koreaan Bak. Veel tegenstand onder vond hij niet Niettemin slaagde Ver kerk er in het Nederlands record te verbeteren, doch hij bleef met 7 min. 51.1 sec. boven het oorspronkelijke Olympische record. Aan de wedstrijden op de snel slechter wordende baan, namen 42 schaatsers deel. Voor de aanvang werd bekendgemaakt dat de Rus Jumasjef, alsmede de Brit Dawson niet zouden starten. Een reden werd niet opgegeven, doch aangenomen wordt, dat Jumasjef zich voor de 10 km van vrijdag wil sparen. Na Verkerk startte in de zevende rit de Zweedse wereldkampioen Jonny Nils- son, die een wat teleurstellende tijd maakte. Hij legde de 5 km af in 7.48,4, weliswaar 0.3 sec, binnen het oorspronke lijke record, doch Strutz, Kositsjkin en Moe waren alle drie al sneller geweest. De tegenstander van Nilsson was de Tsjech Tepli, die een ronde op hem ach ter lag en naar een tijd van 8.25.6 wan delde. De Canadees Koning had in de volgen de rit nog een slechtere tijd: 8.26.9, doch versloeg nog de Amerikaan Clair, die 8.31.9 voor de 5 km nodig had. Daarna kwam de sterke Noor Frcd Anton Maier op de baan. De-verwach tingen bleken terecht hoog gespannen te zijn, want zijn tegenstander, de Noordkorean Kim had geen schijn van kans. Maier reed 7.42.en plaatste zich dus achter zijn landgenoot Moe, doch vóór de Olympische kampioen Kositsjkin en Strutz, zodat halverwege de wedstrijd reeds duidelijk was, dat er zelfs geen medaille was weggelegd i rijder, die het Olympische record had gebroken. (Vervolg van pagina 1) Tevens deelde de heer Schmelzer mede dat de fractieleiders geen verbod is op gelegd de fracties in te lichten over het gevoerde beraad. De fractievoorzitter van de A.R.P. in de Tweede Kamer, de heer Smallen- broek, sprak als zijn mening uit dat de voorlichting in de afgelopen periode en ook in de laatste dagen volkomen onvol doende is geweest. Zo eindigde een dag, doe vol was met geruchten, en waarop ontkennin gen door bevestigingen en bevestigin gen door ontkenningen werden ge volgd. Het grootste mysterie blijft iy>g steeds, hoe het komt dat de Rijksvoor. lichtingsdienst de aantocht (per vlieg tuig) van prinses Irene meldde, terwijl deze nog rustig in Spanje zat Ook het Hof was door het wegblijven van de tweede Oranje-telg volkomen verrast. Hebben luchtmacht-Friendships dan geen boordradio meer, of is er een levensgroot misverstand in het spel' „Wij hadden onze informatie uit be voegde bron." aldus dr. Lammers, doch welke deze was, kon hij niet zeg- Vrachttarieven 3 tot 4 pet. hoger De staatssecretaris van verkeer en wa terstaat heeft toestemming gegeven de hoogst toelaatbare tarieven oor binnen land goederenvervoer per vrachtauto te verhogen. Het interlocale ongeregeld ver voer mag met ongeveer 3 procent en het geregeld vervoer en het plaatselijk ver voer met 4 procent worden verhoogd. Dividend en bonus Scholten Foxhol De Koninklijke Scholten Foxhol zal eind maart over 1962/63 weer 10 pet con tant dividend voorstellen en tevens 10 pot belastingvrije bonus in aandelen. Op de april 1963 uitgegeven aandelen zal slechts 5 pet contant dividends doch 10 pot bonus worden uitgekeerd. ROYAL McBEE NEDERLAND N.V. vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar afdeling Administratie een Vereist wordt: MULO of gelijkwaardige opleiding. Enige jaren kantoorervaring en het prak tijkdiploma Boekhouden strekken tot aan beveling. Sollicitaties worden gaarne ingewacht- bij het Hoofd Personeelszaken van Royal McBee Nederland N.V. Rooseveltstraat 20 Leiden BERT HAANSTRA'S Donderdag 6 Februari zullen Nederlanders de film..Alleman hebben gezien. Ter gelegenheid hiervan zal Donderdagavond in de 25 theaters waar..Alleman'vertoond wordt, aan de honderdste bezoeker een verrassing worden aangeboden. een steno-typfste Gegadigden dienen een Mulo-opleiding genoten te hebben. Hoor werk zal voornamelijk bestaan uit het typen van Nederlandse en Engelse kor- respondentie. Een diploma handelskorres- pondentie Nederlands en/of Engels is vereist. Schriflelnke rclticitalies net uitvoe rig» inlichtingen over penonollo, opleiding en ervaring to richten aan sikkens groep n.v., sassenheim GEMEENTE VOORSCHOTEN a. EEN LEERLING-STRAATMAKER; b. EEN STRAATMAKER; c. EEN OPPERMAN-STRAATMAKER; d. TWEE WERKLIEDEN in algemene dienst De aanstelling gesebxdit naar gelang van leeftijd en erva ring, voor wat Ijetreft de functie onder: in loongroep I, bruto 101.75414.83 per maand; in loongroep V, bruto 532.24 maximaal per maand; in loongroep III, bruto 467.66 maximaal per maand en in loongroep 111, of IV, bruto 467.66 resp. 497.01 per maand. In vorengenoemde bedragen is niet begrepen de 4*/» huur- compensatie ad 26.10 per maand. Op de loonbedragen wordt geen inhouding wegens premie A.O.W./A.W.W. toegepast. De gemeente heeft een gunstige verlofregeling. Mondelinge of schriftelijke aanbiedingen gaarne binnen 14 dagen na verschijning van dit blad bij de directeur van Openbare Werken. Oranjeboomstraat 33, bij wie ook nadere inlichtingen over de te verrichten werkzaamheden kunnen worden ingewonnen. Ook morgen brengen de advertenties weer veel nieuws TEL21 239 8e SUCCESWEEK BERT HAANSTRA'S nieuwe film Dagelijks 2.30 - 7.- - 9.15 uur GEWIJZIGDE TOEGANGSPRIJZEN TOONKAMERS DREEF BURGSTEEG- 3 - 5. - 12 NÏEUWSTRAAT I een prima krant met een „plus" voor u en uw gezin Waarom zou een ander het er zonder doen Vul daarom deze bon in. Graag sturen we u dan „De dokter zegt...." Helder geschreven door een kundig arts. Alles alfabetisch te vinden. Elk deel is een zelfstandig geheel. In envelop (of op kaart geplakt) verzenden aan het Bureau vee dit blad y kunt noteren els nieuwe abonnee bet«K ng per WEEK/MAAND/KWARTAAL/GiRO (doorhalen wat niet ven toepessing ts) Zelf ben ik el abonnee. Voor het aan* brengen va* nevenstaande nieuwe •bonnee heb ik dus recht op „DE DOKTER ZEGTM) „DE DOKTER ZEGT.tf) O HP-PARAD6-7WEE (Vul het hokje in veor het beek dat w Schrijf hier uw eigen naam en adresi

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 6