jgSSfr Ook in oorlogs-Duitsland verzet tegen nazi-regime Reactionairen ongevaarlijk Overheidsuitgaven in Nederland beperken Inflatiegevaar dreigt in EEG zetN VOORDEEL' Minister Bot was niet bevoegd in te grijpen WOENSDAG 22 JAM A!! Inge Schollschrijfster De Witte Roos: "s W7EET u. ik vind het fijn in uw land te mogen spreken. Wij ebben ons altijd met de Nederlan- ers verbonden gevoeld. Wij hebben w verzet bewonderd. Anna Frank 5 een idool van de Duitse jeugd van u". Dat zegt de 46-jarige mevrouw ïge Aicher-Scholl, schrijfster van et wereldbekend geworden boekje De Witte Roos" en zuster van Hans 0 Sophie Scholl, de beide studen- :n van de Münchener universiteit. ie in 1943 door Duitse S.S.-mannen ,a" 'erden vermoord. Inge Scholl, gekleed in een sobei dsNvart mantelpak, kiest haar woorden ledachtzaam. Ze praat zonder accen ten te leggen. Niemand beter dan u je.n Nederland kunt weten wat wij lieb- 'CD en meegemaakt, zegt zij. Ja, ook nj er de Duitsers was er verzet. De ,e, Fitte Roos was een van die (studen- ;01 enigroepen, die rich van onder de talen Gestapo-vuist probeerden te be- Jans en Sophie behoorden tot de kern e. an de groep, die overal waar mogelijk lal lugschriften verspreidde en de Duit- ers opriep tot verzet. In 1943 werd zij verraad van de universiteitsbode pgerold en op de ochtend van de 22ste ebruari legden Hans (25). Sophie (22) n hun 23-jarige vriend Christoph Probst hoofd op het blok. Nog geen hall later werd ook hun leider, de 50- arige professor Kurt Huber onthoofd. Verzet Van de vijf kinderen uit het gezin ileef alleen zy met een zuster over laar andere broer Werner ging als sol- laar het Oostfront en is nooit te- uggekomen. Maandenlang heeft Inge icholl ook zelf vastgezeten. Samen met vader. Om een kleinigheid warer ij veroordeeld. En slechts aan de ge- angenisarts is het te danken geweest, at zij niet in het concentratiekamp te- echt kwam en later zelfs werd vrijge- Inge Scholl doet het verhaal nuchter, (ramatiseren wil zij niet, al ontroert iet haar duidelijk als zij over broer in zuster spreekt. Zij wil duidelijk maken dat er 1 het donkere oorlogs-Duitsland v ras tegen het nazi-regime. Dat niet illen achter hun „leider" aanholden. r mensen waren, die inzagen dat iet nazidom een misdaad was. Men- die de konsekwentles van hun den- volledig op zich namen. Meestal chter waren zij kansloos tegen het lachtigc Gestapo-apparaat. dat ruim tn miljoen Duitsers gevangen zette i de helft van hen vermoordde. Reactionairen Inge Scholl (oprichtster van de volks hogeschool in Ulm en echtgenote Otl Aicher. leraar aan de hogeschool industriële vormgeving aldaar) wil laar op wijzen. Overal waar zij komt. een pleitster voor „dat andere )uitsland" hield zij lezingen. In De nemarken. in Engeland en in Amerika. is zij op uitnodiging van het Ge- lootschap NederlandDuitsland in Ne- lerland. Weinig verandering 'JET hogedrukgebied boven Europa 1 heeft zich iets naar het oosten blootst, zodat het zwaartepunt steeds Hichter bij komt. In ons land is de lucht- pru/c tot ongeveer 1040 mb gestegen. De lachtere en vochtige lucht is verder het zuidoosten uitgevloeid zodat 's nachts (uuweluks meer vriest en overdag sprake lichte dooi. De depressies ver- zn zich in een wijde boog rond hel hogedrukgebied over IJsland naar noord- island, daar heerst dan ook zeer zacht onze omgeving komt weinig erandering in de algemene weerstoe- itand. Er handhaaft zich een zwakke op- idipe wind die zachtere lucht van de Ifoordzee aanvoert. Kans op mist blijft pestaau maar neerslao van enige bete iet te verwachten. ZON ~N MAAN Donderdag 23 januari: zon op 8.34, onder f710; maan op 12.33. onder 2 22. Woensdag 29 januari: volle maan. HOOGWATER SCHEVENINGEN januari 9.06 v.m: 21.44 n.m. HET WEER IN EUROPA Rapporten hedenmorgen zeven uur s a-a s« Kopenhagen h bev Wenen Innsbruck Belgrado vindstil 12 -3 (Van een onzer verslaggevers) Heeft het verzet van de Witte Roos vrucht gedragen? Ja en nee, zegt zij. Men is er in geslaagd vele onverschil ligen tot beweging te brengen. Dat wa- meestal studenten, intellectuelen. En ook vandaag nog is voor velen de mentaliteit van de verzetsmensen om gezet in deze tijd iets vanzelfspre kends. Maar aan de andere kant is er de massa. De mensen, die als het ware niet bewust leven en slechts kritiekloos aan hollen achter het Wirtschaftswunder. Dat neemt hen zo in beslag, dat zij nergens anders aan denken. Dit heeft in Duitsland een diepe klooi doen ontstaan tussen Intellectuelen en politici. Maar wij hopen dat die kloof onder onze nieuwe bondskanselier Er- hard zal worden overbrugd, zegt Inge Scholl, die toegeeft dat er nog steeds strijd moet worden geleverd tegen een verkeerd begrepen nationalisme. Tegen klein-burgerlijke ideeën, die indertijd hebben geleid tot de vestiging van het Derde Rijk. De reactionairen zijn er nog steeds. Maar die vormen een groep, die gevaarlijker lijkt dan zij in werkelijkheid is. Nieuwe generatie Er ontstaat nu een nieuwe generatie, die niet door het verleden ls belast. Die geven w(j een betere kans. Daarop pro beren wij ons te richten. Wij willen de jonge mensen wijzen op de methoden het Derde Rijk en getuigen van de ideeën van de mensen, die daartegen in verzet kwamen. Dat ge tijgen doet mevrouw Scholl zelfs over Mie grenzen. Voor het eerst nu ook in Nederland Gisteravond was zij in Rotterdam (daarvóór al in Amster dam). morgen volgt Utrecht en vrijdag avond snreekt zij in het Postmuseum in Den Haag. Wat in het Hitler-Duits- land is gebeurd kan en mag niet worden vergeten, zegt zij. Bevorderd tot schout-bij-nacht: kapi tein-ter-zee met de tijdelijke rang van commandeur A J. Marcus: kapitein-ter- zee met de tijdelijke rang van schout-bij nacht J. B. M. J. Maas en is bevorderd tot kolonel der mariniers luitenant-kolo nel der mariniers G. J B. Veenhuijs. Marjolin schetst somber beeld n ROBERT Marjolin, vice-voorzitter van de EEG-commissie.. heeft gisteren in een jaaroverzicht voor het Europese parlement zijn ernstige zorg uitgesproken over de economi sche ontwikkeling in de gemeen schap. Hij gaf een somber beeld van de inflatoire ontwikkeling en kon daarbij alleen ten aanzien van West- Duitsland een uitzondering maken. De zwakke concurrentiepositie van de EEG, aldus Marjolin, zal pas on aangenaam duidelijk worden als de wereldeconomie eens zou stagneren. Nederland Uitvoerig ging hij in op de situatie in Nederland. Voor dit jaar moet een stij ging van de loonsom met 15 tot 18 pro cent in vergelijking met vorig jaar wor den verwacht en een prijsstijging van :es tot zeven procent. De lopende reke- ïing op de betalingsbalans, die in 1963 aog een overschot van 110 miljoen dollar vertoonde, zal in 1964 naar een tekort van ongeveer 160 miljoen dollar kunnen omslaan. Vooreerst is er nog geen reden voor veel bezorgdheid ten aanzien van de ont wikkeling in Nederland, maar de plot selinge ommekeer in het Nederlandse beleid op het gebied van de inkomens houdt toch grote gevaren in voor de groei van de economie in een ver ver wijderde toekomst. Het is duidelijk, aldus Marjolin, dat de Nederlandse economie alleen haar evenwicht zal hervinden als na de aan passing van de loonsverhogingen waar toe onlangs werd besloten, de stijging van de produktiekosten en de totale vraag binnen redelijke grenzen wordt gehouden. JJERDENSE SPAARKAS OPGERICHT 1901 Woerden, 17 januari 1964. UITKERING SPAARKAS De Weledele Heer A. Kooyman, Moordrecht Weledele Heer, Betreft: Uw inschrijving onder nr. 4900725 Hiermede berichten U, dat de spaarkas van het jaar 1949 dit jaar tot uitkering komt. Om tot verdeling te kunnen overgaan verzoeken wij U ons Uw spaarbrief, een attestatie de vita, alsmede de laatste premie- kwitantie te doen toekomen. In afwachting van de slotuitkeringwelke in de loop van dit jaar zal plaatsvinden, zullen wjj U een voorschot ver strekken ad. f 1.500,-- op het U toekomende bedrag. Een onzer vertegenwoordigers zal zich daartoe binnenkort met U in verbinding stellen, teneinde genoemd bedrag aan U uit te betalen. Beperking Hij legde er de nadruk'op dat dn primair moet worden nagestreefd door beperking van de overheidsuitgaven Dit bepleitte hij overigens voor alle EEG-landen. Die beperking zou van directe invloed zijn op de totale vraag en minder negatief dan andere maat regelen (ten aanzien van bankkrediet en disconto) doorwerken op investe ringen ter verbetering van de produk tiekosten in Nederland, die, aldus Mar jolin, in de loop van de laatste jaren achter is gebleven in vergelijking met de andere EEG-landen. Ter verwezenlijking van een behoor lijk stabilisatieprogramma is het volgens Marjolin nodig, dat vertegenwoordigers van de voornaamste sociale en economi sche groeperingen bij de plannen worden betrokken. Bevoorrading van R'dam en Parijs uit Scholieren meer in aanraking met verdovende middelen De Amsterdamse politie maakt bij de bestrijding van het gebruik en de handel in verdovende middelen meer cn meer kennis met scholieren rond de zestien jaar. Gebleken is. dat een toenemend ge bruik van verdovende middelen vooral valt te constateren in de groep van lieden die graag experimenteren. Het staat volgens de Amsterdamse centrale recherche wel vast. dat de han- in verdovende middelen in handen in kleurlingen, dat Rotterdam hier- de belangrijkste tran$üohaven is en dat de bevoorrading van Amsterdam ge schiedt vanuit Rotterdam en Parijs. Wat ia de Amsterdamse haven aan verdoven de middelen binnenkomt is gering. „Misschien wat voor eigen gebruik, maar heslist niet voor transito", aldus de recherche. Van de acht Chinese opiumkitten zijn er in Amsterdam thans nog twee over. De politie treedt tegen deze gesloten ge meenschappen van loutere oudere Chine zen niet op. omdat de justitie meent dat vele Chinezen met het schuiven van ipium zijn opgevoed en er dus niet meer uiten kunnen De politie houdt nu alleen aar in de gaten of de Chinezen zich iet schuldig maken aan handel, of an dere nationaliteiten bij het opiumschui ven betrekken. „We willen de Chinese opiumschuivers graag daar laten, waai we ze kunnen controleren", zei de recher che. die een toenemende handel in aan- maakmarihuana signaleerde. Het betreft stramoniumblad, (gebruikt door astma lijders) dat gewiekste handelaren ver mengen met de zaden van sierhennep en als marihuana verkopen. 0 Te Baarlo is maandagavond de 41- jarige J. Jacobs uit Holtblerick, toen hij met zijn bromfiets overstak, aangereden door een auto. Hij werd tegen het weg dek geslingerd en in zorgwekkende toe stand naar het ziekenhuis te Venlo ge bracht. waar hij gisteren is overleden Doodslag op tante: t.b.r. geëist De 37-jarige fabrieksarbeider W V. uit DriebergenRijssenburg moest voor de Utrechtse rechtbank terechtstaan we gens moord in april 1963 op zijn 81-jarige tante, de weduwe Gerritsen. V. bekende aac nij een verhouding nad gehad mee haar. Later kreeg hij zo'n afschuw van zichzelf, dat hij het gevoel kreeg dat hij zijn tante moest vermoorden. Pas na de begrafenis rees het vermoe- den dal de weduwe zou zijn vermoord. De officier van justitie verklaarde tij dens de zitting dat moord niet maar wel poging tot doodslag bewezen was. Hij is voorts van mening dat V. ontoereke ningsvatbaar is. Hy vroeg ontslag van rec.Ksvervolging gevolgd door terbe schikkingstelling van de regering, ten einde V in een krankzinnigengesticht te laten opnemen. Exportadviesraad Op 28 januari zal de voorzitter van ae Centrale kamer van handelsvevordering, de heer Sidney J. van den Bergh in het gebuw der kamer te 's-Gravenhage e exuortadviesraad installeren. De raad be staat uit een veertigtal personen, die al len rechtstreeks bij de uitvoer betrokken zijn. gekozen uit verschillende brnches. en is tevens een vertegenwoordiging van de exporteurs. Voorzitter is de heer E. H. P. Swarte. directeur van Dehnert Jansen en voorzitter van de Fenedex (Federatie voor de Nederlandse exDort). Het secretariaat is gevestigd in het ge bouw der kamer. Minder radio - meer televisietoestellen Het aantal radiotoestellen is gedaald Op 1 januari waren 2 637.000 radio-ont vangtoestellen geregistreerd tegen 2.641 000 op 1 december vorig jaar. Het aantal geregistreerde televisietoe stellen zette zijn stijging voort: er wa ren er op 1 januari 1.574.000 aangegeven tegen 1.553.000 op 1 december (op 20 januari was het aantal 1.061.000). Het aantal aansluitingen op de Draadomroep bedroeg op 1 januari 460.000 tegen 461.000 op 1 december j.l. 58 was al bijna de kamer uit, toen Ciska haar terugriep. „Oscar neemt die brief .wel even mee, als hij gaat, niet lieverd?" Lily bleef, ondanks zichzelf, staan,met de deurknop haar hand. Ze zag. dat Ciska van haar stoel was opgestaan en ze kreeg plotseling de neiging om te vluchten, hard hier vandaan te rennen. Ze voelde zich, of ze door lange, dunne tentakels ingeklemd werd. „Ik doe het zelf wel. dank je", zei ze snel, eer dokter Van Balen antwoord had kunnen ge ven „Ik wou nog even een straatje om, het s zulk lekker weer. Daag, tot straks." Ze draaide zich om, maar met een paar pas en had Ciska haar ingehaald. Lily keek haar n het gezicht, dat star was van boosheid. Waarom ga je uitgerekend nu weg?" hijgde Ciska. „Ik dacht, dat ons gesprek nog niet afge lopen was." Ze greep Lily's arm en hield haar staande, toen die de voordeur uit wilde gaan. Lily slikte. „Ik ben 's avonds na acht uur toch vrij, niet", zei ze. De angst maakte haar toon scherp. „Je bent een uitknijpster", zei Ciska hees van woede. „Je laat me in de steek en je weet heel goed, dat dat zo is. En omdat je niets kunt bedenken als uitvlucht, loop je als een lafaard weg!" Lily keek gespannen naar de huiskamerdeur, hopend dat dokter Van Balen te voorschijn zou komen en zich in het gesprek zou* mengen. Of zou hij lafhartig binnen blijven zitten?"Maar in derdaad kwam hij het volgende ogenblik te voorschijn en ging naar Ciska toe. Hij klopte kalmerend op de schouder. „Kom Ciska", zei hy zachtjes, „drijf de dingen nu niet op de spits." „Dat doet zij, niet ik!" schreeuwde Ciska, die nu geheel buiten zichzelf was. „Je moet haar nodig bijvallen! Da's wel het allernieuwste, dat de dokter zijn assistente bijvalt, tégen zijn vrouw. Daar zou ik heel wat op kunnen zeg gen!" Ondanks het feit, dat Lily bijna fysiek onpas selijk werd van deze woorden voelde ze in haar scherp gespannen toestand toch dadelijk, dat zy Het grote door M. G LOONEN-VAN DER LINDEN hiermee terrein won. Want dokter Van Balen was van objectief bemiddelaar tot aangevallen partij geworden. Er viel een korte stilte. Een geladen pauze was het, waarin de drie mensen in het scheme rige halletje bijeenstonden, elkaar met strakke gezichten aankijkend. Lily streek met haar tong langs haar droge lippen. Ze had haar hele leven aantijgingen moe ten aanhoren Ze had de vele ongegronde be schuldigingen van haar moeder, als die in een van haar agressieve perioden was. zwijgend langs zich heen laten gaan. Wèl had ze zich toen vaak afgevraagd, of een mens dat kon blyven doen: altijd alles maar slikken, alle grieven maar zwijgend oppotten. Toen was alles opeens afgelopen, doordat haar moeder stierf. En het was van een verscheurende opluchting geweest de zieke geest niet langer allerlei ver wensingen te horen uitschreeuwen. „Ze kon er niets aan doen. ze kón niet anders, ze heeft nu rust", had het meisje zichzelf steeds weer opnieuw verteld, terwijl ze met ineenge- klemde handen 's nachts de verwarring binnen in zich trachtte uit te bannen. En nu was dit alles opeens teruggekeerd in haar leven. Maar het was haar moeder niet, die het zei. Dit was een vreemde. ondanks alles, wat ze gemeen hadden, ondanks alles, wat Ciska voor haar had gedaan. Lily voelde zich, of er iets openging en rauw werd binnen in haar. Ze opende haar mond en zei met een n gemene opmerking, Ze zag vaag, dat dokter Van Balen tussen beide wilde komen, maar voor het eerst in haar leven wilde ze het compromis niet. Zij, die al tijd alles had moeten sussen, alle herries had moeten omzeilen en alle ruzies bijleggen, ze keek Ciska in het zenuwachtig trekkende ge zicht en ze wist, dat ze niets anders meer kon dan Ciska haten, en alle haat die ze tegenover haar moeder had onderdrukt, over Ciska moest uitstromen. Maar, misschien wel door de jaren lange gewoonte om te moeten zwijgen, zei ze nog steeds niets. En in haar hoofd wervelde een bloedrode gedachte rond. die haar hersens pijn deed: en nu zal zy het bijleggen, nu zal ze niets meer zeggen Maar Ciska zag het teken aan de wand niet. Ciska voelde zich alleen maar beledigd, omdat ze haar zin niet door kon drijven. „Ik had het kunnen weten", zei ze koud, „zo'n boerenmeid uit een achterlijk dorp daar kun je ook niet op rekenen „Hou je mond", schreeuwde Lily, „wat weet jij van mijn dorp! Je hebt nog nooit de moeite genomen me er zelfs maar naar te vragen!" Ze dacht aan de kleine gemeenschap op de licht-idealiserende manier, die mensen ver van huis jegens hun geboorteplaats koesteren, en stortte haar woede uit over Ciska, die het waag de dit dierbare eigene uit haar leventje te klei neren. Ze wilde wat zeggen, maar stotterde van boosheid en kon niet uit haar woorden ko men. „O. zeg maar, wat je allemaal voor fijne schorem-uitdrukkingen kent!" zei Ciska met een klein, superieur lachje. Er trok een waas voor Lily's ogen en haar hand schoot vooruit. Toen verdween het glimlachje van Ciska's gezicht, plaats makend voor een eigenaardig patroon van rode striemen. Ciska viel huilend in de armen van haar man, terwijl Lily de deur opengooide en de straat op rende. „Zo, mijn lieve skikampioene", klonk de stem van Dick, toen hij uit het donkere trapgat Lily's hoofd zag oprijzen. „Wat voert je hierheen en waarom ben je niet eerder gekomen?" (Wordt vervolgd) VARA-bestuur over „Zo is het T TET dagelijks bestuur van de rA VARA heeft zich gekant tegen enkele overwegingen, die mr. Bot als minister van o.. k. en w. naar voren heeft gebracht over het pro gramma „Zo is hetvan 4 januari. De voorzitter van de VARA. mr. J. A. W. Burger, heeft in een brief, die op 20 januari ge dateerd was en die gisteren werd vrijgegeven, een nadere toelichting op het standount van deze omroep vereniging gegeven. Mr. Bureer betwist de minister diens mening als zou het televisie- uw (des ministers) norm programma's die kunnen krenken en inderdaad ge krenkt hebben, zowel radio als televi sieprogramma's telkens te diskwalifice ren zouden vallen en zulks bij alle om roepen zonder onderscheid. Ten slotte frappeert ons de over weging „dat de bijbel niet het doel wit vormde voor de persiflage van dit programma-onderdeel „krachtens de herhaalde verzekering van de zij de van de VARA. Het wil ons voor komen, dat ook zonder die herhaalde verzekering van de VARA. de ken nelijke bedoeling van tekst en pre sentatie hoe men daar overigens over moge denken in dat opzicht voor zichzelf spraken." aldus het slot van mr. Burgers brief. besluit de mogelijkheid openen maat regelen te nemen tegen een onder deel van een programma. Volgens de VARA-voorzitter wordt dit besluit pas rechtsgeldig als het om een se rie tv-programma's gaat. Ook meent mr. Burger, dat het han teren van het televisiebesluit op het punt van het oDleveren van gevaar voor goede zeden „bepaaldelijk nog iets meer moet voorstellen dan simpelweg de reactie van de nersoon van de mi nister od een incidenteel falen." „Wij menen", zo gaat het VARA- antwoord voort, „ter wille van de rechtszekerheid aan dat standpunt te moeten vasthouden. Daartoe vinden wij temeer aanleiding, zowel omdat de re actie van het Dubliek onberekenbaar blijkt, alsook omdat naar de letter van ':ommernaar JN de actualiteitenrubriek Brandpunt heeft de KRO-televisie gisteravond uitvoerig aandacht geschonken aan de vositie van de dagbladen, zulks naai aanleiding van de nota van de N.D.P. en het Gcnootschp van Hoofdredacteu ren. Mr. J. J. Nouwen, secretaris van de N.D.P., rekende voor hoe sterk de kos ten in het dagbladbedrijf gestegen zijn, terwijl men, ondanks enige matige prijsverhogingen nog steeds voor een cent of dertien een krant thuisbezorgd krijgt die zeker tweemaal zo groot is als die van tien jaar geleden. Uitvoerig is ook aandacht geschon ken aan de komende reclame voor de televisie. Dat zal voor de dagbladen, die voor hun inkomsten t'oor een goed deel op de advertenties z\in aangewe zen. een moeilijke zaak kunnen worden, tenzij er tijdig maatregelen worden ge nomen. Geen van de geïnterviewden veelal uit de r.k.-dagbladwereld voelde veel voor concentratie van dag bladen, omdat dan iets van het gescha keerde beeld verloren gaat. Bij sterke concentratie kunnen bovendien geeste lijke belangen gevaar lopen. De redactie van Brandpunt meende aan de hand van de antwoorden te kun nen concluderen dat het met de moei lijkheden nog niet zo'n vaart loopt. Buskes en Overduin om vijf over tien Om vijf over tien vanavond zal in het VARA-tv-programma een speciale uitzending worden ingelast, waarin dr. J. J Buskes en ds. J. Overduin namens de kerken commentaar zullen leveren op de veelbesproken uitzending van 4 januari „Zo is het In twee maal tien minuten zullen beide predikanten uiteenzetten waarom zoveel mensen aanstoot aan de laatste aflevering van dit programma hebben genomen vanavond des Hcilskwarticr (gr) 19.30 Radio- 19 50 «Marsmuziek <gr> 20.10 Don Ko- tnkoor (gr) 20.20 Concertgebouwor- het geestelijk afwijkende kind oncertgebou woricest vervolg iziek 23.55—24.00 Nws. Joodse land, lezing 19.30 Lichte orkestmu ziek en zang solisten 20.00 Nws 20.05 Lichte orkestmuziek (gr) 20.20 Koning Oedipus, hoorspel 21.35 Oedipus-Rex: opera-orato VARA: 17.10—17.45 V d klev rop of Flop NTS: 20.00 Journaal VAI O 20 Achter het nieuws 20 45 Beer op s een. eenakter 2125 Vreemdelingen-. Programma voor morgen 20 Lichte gram 8.50 V d huisvrouw 9.3 Waterstanden 9 40 Schoolradio 10.00 V leuters 10.10 Moderne gram 11.00 V leken VPRO: 11.45 Gram 12.15 Leven o et land reportage van de landbouwwerk Jigcntentoonstelllng In de RAI te Am NCRV: 14.15 Lchte gram 14 30 Het slaap liedje voor vanavond heet: Moord, hoor spel herhaling van 20 januari j!> 15.50 Oud muziek gr) 16 00 Bijbeloverdenking 9.00 Ochtendgym 9.10 De i orkestmuziek 13.00 Nws 13.15 Mededelin gen. eventueel actueel of gram 13.25 Beurs berichten 13.30 Nederlands koperorkesl Ure spitsvondigheder izlek (gr) 15 30 Bari actueel 18 20 Uitzending van de Partij van de Arbeid 18.30 Licht Instrumentaal en semble en zangsoliste. TELEVISIE KRO: 15.00 V d vrouw 15.45 Pauze 16.00— 16.15 V d kleuters 19 30 De FUntstoncs, tekenfilm (deel 23). NTS: 20.00 Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1964 | | pagina 7