I r I I Continu-bouwplan voor 1820 huizen in Breda Puzzelhoek k h J rf 4 1 5 r Tweede Kamer op Kerstreces Nederlander prefereert 'n goedkoop restaurant II AA IC TAIIAC RYNBENDE'S NIEUW BOOD NIEUWE LEIDSE COURANT i onzer verslaggevea jans, officieel een begin gemaakt met de verwezenlijking van het continu- bouwplan Hoge Vucht, waarin naast de openbare voorzieningen, zoals een wijk-winkelcentrum, scholen en en kele kerken, 1820 woningen in de di verse sectoren zullen worden gebouwd. Deze woningen zullen hoofdzakelijk in laagbouw en voor een klein deel in hoogbouw worden uitgevoerd. Het gehele plan, ontworpen door de Rot terdamse architecten E. F. Groosman en P. C. Bos en J. C. A. Schijvens uit Tilburg, is het eerste grote conitinu- bouwplan dat in Noord-Brabant wordt uitgevoerd en op het min of meer analoge plan te Delft na. het tweede in Nederland. Burgemeester Geuljans merkte op, dat ook voor Breda de dwingende eis om meer, sneller, beter en goedkoper te bouwen geldt. Wethouder J. F. V. Vermeulen, de voorzitter van het dit jaar ingestelde bouwteam merkte op, dat de grote woningnood die ook in Breda nog be staat en die de laatste jaren nog steeds in omvang toeneemt, het ge meentebestuur vaak voor onoplosbare huisvestingsproblemen plaatst. Plaatselijk strenge vorst De wind rondom een lagedrukgebied, waarvan het centrum bij Stockholm ligt, neemt voortdurend in kracht af. De komende nacht zal het in ons land dan ook vrijwel windstil zijn, zodat er weer een sterke temperatuurdaling kan optreden. Daarbij kan plaatselijk in het binnenland strenge vorst voor komen. Tengevolge van de afkoeling zal de mist in de namiddag en avond weer uitbreiden. Overdag blijft de temperatuur in het algemeen beneden het vriespunt. Ook elders in Europa duurt de winter over het algemeen voort. ZON EN MAAN Zaterdag 21 december: zon op 8.46 onder 16.30 uur; maan op 12.19 uur, onder 22.04 uur. Maandag 23 december: Eerste Kwartier. HET WEER IN EUROPA Rapporten kedenmorgi zeven uur 1! SS Si IS ld Eindhoven Zd.-Limb. Stockholm gh. bew reger gh. bew 1 Nb 3 6 7 8 10 El 532 Horizontaal woorden invullen die be tekenen: 1. mannelijk beroep, 2. wijn- Élas, 3. boom, 4. voorwerp om te ma in. 5. verzekeringsbrief, 6. schittering, afzonderlijk, 8. familienaam, 9. mug- genlarve. 10. bijwoord Bij juiste oplossing a t zegswijze. i de begin letters OPLOSSING VORIGE PUZEL 1. oliehaard, 2. polshorloge, 3. gang- Beur, 4. ertsader, 5, landhuis, 6. doel punt, 7. diersoort, 8. ordeteken. 9. ever- twijn, 10. nesthaar. De zegswijze luidt: tOpgeld doen". PROMOTIES DELFT Technische Hogeschool. Tot doctor in de technische wetens-'- - lijn gepromoveerd drs. G J Engelb in ir. W J van de Weert De eerst «et proefschrift „A fundamental study of he influence of aluminium on the whi' fustlng of galvanised steel". De titel vj «et proefschrift van de heer Van de Wee «as ,,A study of some catalitic hydrogi Ution and isomerisation reactions of ui laturated hydrocarbons". Alleen bouwen en veel meer bou wen dan tot nu geschiedde, zou bin nen redelijke termijn uitkomst kun nen brengen. De mogelijkheden daartoe werden tot voor kort door de jaarcontingenten ge heel landelijk en provinciaal bepaald. Plaatselijk kon men niet meer doen dan zorgen dat de eenheden welke binnen deze contingentering ter beschikking kwamen werden gerealiseerd. Gezien de geringe omvang van deze contingenten gedurende de laatste jaren, betekende dit, dat jaarlijks de woningnood bleef stijgen. Breda beschikte over voldoende bouwrijpe grond, voldoende bouwplan nen en voldoende bouwcapaciteit voor een aanpak op grotere schaal. Alleen een geheel andei'e benadering op lan delijk niveau van het huisvestingspro bleem zou mogelijkheden kunnen ope nen voor het geleidelijk aan terugdrin gen, zo meende men ook in Breda. Dit nieuwe beleid zou gericht dienen te zijn op volledige gebruikmaking van de voor de woningbouw beschikbare capaciteit, op het opvoeren van de produktiviteit o.m. door arbeidsbesparende bouwme thoden en op het laten varen van de starre werking van het systeem van jaarcontingenten met het oog op de mo gelijkheden tot continubouw. Drie stromen Toen dit beleid op landelijk niveau zou worden gevoerd, kreeg Breda even als Delft zün kans. met het grote voor deel, dat men thans ook kan profiteren van de thans integraal toegekende toe slag van 25 pet op de woningbouwcon- tingenten. Het Bredase plan, waarvan voor het officiële begin gisteren reeds een deel was uitgevoerd, omvat drie produktie- stromen, die gelijktijdig worden uitge voerd. In produktiestroom 1 worden 728 eengezinshuizen gerealiseerd. Deze serie bestaat uit 26 gelijke bouwdelen van 2x10 en 1x8 woningen. Het aantal man uren heeft men berekend op 897 per wo ning. Volgens produktiestroom 2 zullen 720 galerij woningen moeten worden ge realiseerd in blokken van tien woonla gen. De serie bestaat uit drie gelijke bouweenheden van 4x6 woningen per laag. Volgens de laatste produktiestroom zullen weer 372 eengezinswoningen wor den gebouwd in eenheden van totaal 24 woningen. In het hart van de nieuw te bouwen wijk is een ruim winkelcentrum gepland, terwijl tussen de kleine wijkdelen een gebouwtje voor een centrale blokver- warming zal komen. Tevens denkt men aan het bezigen van een centraal an tenne-systeem. Om dit plan te kunnen realiseren werd door de gemeente Teteringen 80 ha bouwgrond afgestaan. De weg was toen geopend voor het maken van het ont werp voor de Hoge Vught op een ter rein van 280 ha. Het plan, waarmede men gisteren van start is gegaan omvat echter een deel van het plan, dat men over vier jaren gerealiseerd hoopt te hebben. Het totale plan biedt plaats aan 5000 woningen. Het aanbrengen van de'-centrale blok- verwarming bracht onvoorziene moei lijkheden voor de stedebouwkundige op zet in de vorm van de vier ketelhuizen. Deze vier ketelhuizen heeft men mid den in de woonwijken gesituteerd. waar door deze bouwwerken het plan geen esthetische schade zullen berokkenen Tegelijk met de woningen zullen ook twee winkelcomplexen van bescheiden omvang worden gebouwd. Tegelijk met de woningen zullen een aantal garage boxen worden geboüwd. om aan de eer ste behoefte te voorzien. Laagbouw De laagbouw in het plan omvat twee typen eengezinswoningen en de hoog bouw slechts écn type. De ontwerpen zijn besproken in werkgroepen, waarbij o.m. er naar is gestreefd woningen te ontwerpen. welke vlot en eenvoudig houwbaar zijn en daardoor mede bijdra gen tot het bereiken van arbeidsbespa ring. De eengezinshuizen zuilen daarom mechanisch worden gemetseld, terwijl men grote delen van de woningen fa brieksmatig kan gereed maken. (Van onze parlementsredactie Na eerst de begroting-1964 van Ver keer en Waterstaat z.h.s. te hebben goedgekeurd, is de Tweede Kamer gis termiddag op Kerstreces gegaan. Ze zal pas op 28 januari a.s. weer voor het eerst in openbare vergadering bij eenkomen en krijgt dan meteen een ste vige hap te slikken, nl. het omstreden wetsontwerp tot instelling van 'n open baar lichaam Rijnmond. Maar daar vóór zien de Kamerleden elkaar nog »en minder formele sfeer op 9 januari, de dag waarop feestelijk her dacht wordt dat voor 500 jaar de Staten-Generaal uit de lage landen de eerste maal bijeenkwam. Een jarige Tweede-Kamervoorzitter mr. Van Thiel (die 57 is geworden en deswege door vele Kamerleden en na mens de regering door minister Van Aartsen werd gefeliciteerd) heeft zijn medeparlementariërs, het kabinet, de pers en het personeel van De Kamer gisteren een goede vakantie toegewenst. Met veel voldoening mocht hij vast stellen. dat de Kamer eindelijk weer vóór Kerstmis nagenoeg de hele be groting heeft afgehandeld. Slleen de begroting van het kabinet van de vi- inister-president is blijven staan, omdat minister Biesheuvel zich eerst in de Waest wil oriënteren. Mr. van Thiel releveerde, dat de er varingen, opgedaan met de (4) openba re commissievergaderingen, over het geheel genomen uitstekend zijn geweest. „De besprekingen." zo zei hij, „waren zakelijk en veelal diepgaand. Tal van problemen kwamen beter uit de verf dan vroeger het geval was. Door de snelle gedachtenwisseling werden de standpunten vaak in korte tijd duide lijker en scherper bepaald dan anders in lange memories en in uitvoerige re devoeringen soms mogelijk was." Wel kostten deze bijeenkomsten aan de be trokken Kamerleden veel tijd, gemid deld bijna 16 uur per begrotingshoofd stuk. maar de daarop volgende plenai re behandeling vergde minder dan 5 Namens de Kamer zond mr. Van Thiel de beste wensen aan de ernstig zieke voorzitter van de A.R.-fractie, de heer Van Eijsden, en de eveneens ongestelde heren Zwanikken en Janssen (beiden kath. v.). Grote bedrijven: „bezinning de individuele haarlotion T~\E Nederlander is dit jaar, als hij U buitenshuis eet. steeds meer de voorkeur gaan geven aan kleinere, 'goedkope restaurants, zo heeft de voorzitter van het Bedrijfschap Ho reca, de heer G. J. M. Moussault, gis teren verklaard op een openbare be stuursvergadering van het bedrijf schap in Den Haag. De omzetcijfers van dc eerste negen maanden van dit jaar vertonen voor de grote bedrijven een stijging van drie pet. voor dranken, vier pet. voor logies en slechts een half pet. voor de keuken. Voor het kleine café-restaurant en café- taria's stegen de omzetten echter mei resp. elf en zes pet. De heer Moussault meende dan ook, dat grote bedrijven zich moeten bezin nen op de verdere ontwikkeling: hetzij exclusiviteit, maar dan moeten de gebo den diensten in overeenstemming zijn met de prijzen, of massaliteit met ar beidsbesparende methoden zoals zelfbe diening. De voorzitter deelde mee, dat men na een diepgaand beraad nieuw overleg met het ministerie van economische zaken zal gaan plegen over het prijsbeleid. In juni is een twee-procentregeling gescha pen, doch die is niet meer toereikend nu de lonen en prijzen in beweging zijn gekomen. Hij deed een dringend beroep op de bedrijfsgenoten om de nodige dis cipline op het gebied van de prijzen in acht te nemen. Voorts maakte hij bekend, dat een aanvraag is ingediend voor een nieuw vestigingsbesluit, met het oog op de nieuwe drank- en horecawet die in voor bereiding is. Hij deed een dringend be roep op de centrale wetgever om spoed te betrachten met de nieuwe wet. waar van het bedrijfschap een sanerende wer king verwacht. Tenslotte verklaarde de heer Mous sault, dat de stijging van de geldomzet in de horecasector voornamelijk een ge volg is van toenemend toerisme en za kenverkeer. Daaruit blijkt dat deze be drijfstak, steeds gevoeliger wordt voor conjunctuurschommelingen. Hij achtte een hechtere basis nodig. De Nederlandse huiselijkheid, nog ver sterkt door de televisie werkt echter remmend op het opnemen van het uit gaan als iets noodzakelijks in het levens patroon, zo meende hij. M.O.-EXAMENS DEN HAAG Geslaagd: wisk. MO. A W Bannink (Dieren). G W C Govacrts eindhoven). J J G Sprangers (Roermond). J Snitjer (Ede). H C Zenden Meerssen). <Aalst)WejP<H Keer (Voorburg). C A Timmermans Utrecht) C J Tchaoussoglou (Amsterdam). E H Weertman (Heerlen); wisk. MO. B- D Runia (Kampen), G J Arts (Dongen). J J Breeman (Rotterdam). J G van Rooij (Deurne). G A Jansen (Borne). L Sleutelberg (Capelle aan den IJssel), J F M Smits (Helmond). S Wier stra (Dokkum): staathuishoudk. en statis tiek MO.: A de Ruiter (Zwollerkerspel): staatsinr. M.O.: Th Deen (Hengelo. O). heerlijke bessenjenever N. V. DISTILLEERDER IJ v/„ SIMON RYNBENDE ZONEN SCHIEDAH Grootste Favorieten der teenagers Rob de Ntfs, Anneke Grönldh, het tv- programma „top of flop" en de Dutch Swing College-band zijn de grote favo rieten van de Nederlandse teenagers. Dit is gebleken uit de jaarlijkse popula- riteitsverkiezingen van een maandblad teenagers (Muziek-express), dat onder zijn abonnees (oplage 125.000 exemplaren) elk jaar een enquête houdt. De Nederlandse winnaars van deze populariteitsverkiezingen werden Anne ke prönlöh bij de zangeressen, Rob de Nu» bij de zangers, de Blue Diamonds bij de vocale groepen, de Dutch Swing Golloge*i>and bij ,de -jazzorkesten, The Ramblers bij de grote orkesten, de Jum ping Jewels bü de combo's, Veronica's teenagerprogramma bij de radioprogram ma's, „Top of flop" in rubriek tv-pro- gramma's en Joost de Draayer bij de disc jockeys. Als Nederlandse top-song kwam uit de bus „Ritme van de regen" van Rob de Nijs. In de groep buitenland gingen de eerste plaatsen naar Connie Francis, Cliff Richard, The Shadows, Dave Brubeck Quartet, Billy Vaughn, Radio Luxem burg. Chris Howland en het Duitse tv- programma „Lieben sie show". Als top- song kwam uit de bus „Lucky Lips" van Cliff Richard. Sophia Loren en George Chakiris waren de favoriete filmsterren van de teenagers. Echtgenoten vergiftigd Vrouw blijft ontkennen - weer opgesloten j De inbewaringstelling van de 45-jarige huisvrouw Antje G.-J.. -jit VeenooH. is door de officier van justitie te Assen. - mr. C. J. van Oldenbeek, opnieuw voor j zes dagen verlengd. De vrouw, die in g het huis van bewaring te Groningen is e opgesloten, omdat het huis van bewaring i te Assen geen vrouweoafdeling heeft wordt ervan verdacht zowel haar eerste i als haar tweede echtgenoot met het landbouwgif parathion om het leven te hebben gebracht. De vrouw blijft ont- kennen. Zij houdt vol het gif nooit in huis te hebben gehad. „Helemaal niet", oordeelde Ciska. „In mijn vakantie doe ik juist wat anders dan thuis!" „Een kerk kun je niet onder vakantie-aar digheidjes rekenen," hoorde Lily zichzelf zeg- Er verscheen een blik van onzekerheid op Ciska's gezicht. Ze haalde haar benen weer onder zich vandaan en ging wat stijfjes rechtopzitten. ,Je bent toch niet kerks, wel?" vroeg ze weifelend. Lily schoot in de lach. „Nee hoor, maak je maar niet bezorgd," zei ze luchtig. Opeens voelde ze zich op een onbestemde manier schuldig. „Maar al ben ik het zelf niet, daar om hoef ik het toch nog niet af te kraken En wat die vakantie-dingen betreft, over 't algemeen doe je die juist in je vakahtie, omdat je er thuis niet de kans voor hebt. Als jij skiën nou fijn vindt en je zou hier in Amsterdam de kans krijgen om te skiën, dan zou je het toch ook doen? En zo is het met die kerk ook. Of je zou moeten beweren, dat de kerk in Oostenrijk of Zwitserland, of waar jullie dan waren, béter is dan de kerk hier. En dat is iets dat je niet kunt beoor delen, dunkt me." „Kind, je weet niet wat je zegt," weerde Ciska met uitgespreide handen af. „Heb jij ooit hier in Holland de kerk wel eens mee gemaakt?" Lily moest opeens denken aan de grote, overstelpende geestdrift van Joost, als hij over het geloof praatte. Maar dat was geen con tact met de kerk te noemen „Nou, mij hoef je niets te vertellen", ging Ciska voort, met misprijzend omlaaggetrokken mondhoeken. „Mijn ouders waren kerkelijk. Nou, en als je hoorde wat een roddelzoodje het daar was! Ze zitten zondags zoet en braaf ze barsten los met hun kritiek. Kritiek op de dominee, kritiek op de gemeente „De slechte dingen vallen altijd veel eerder op dan de goeie," onderbrak Lily haar veront schuldigend. „Er zal in de kerk heus ook wel een heleboel goeds te vinden zijn „Ik heb er tè veel van gezien," praatte Het grote M. C. LOONEN-VAN DER LINDEN Ciska door zonder naar Lily's woorden te luis teren. „O. ik heb heus wel mijn eigen geloofje, hoor. Maar daar heb ik geen anderen bij nodig. Tegen de tijd, dat al die kleinzieligheid eens uit de kerk verdwenen is, dan ben ik weer van de partij. Er zijn dingen in de natuur, kunst, contact met fijne mensen „Ja, dat is wel zo", zei Lily aarzelend. Ze vond dat er wel wat inzat, maar toch kon ze zich niet aan de gedachte onttrekken, dat er een fout zat in Ciska's redenering. Ze zat heel stil en wreef met haar vingers langs haar voorhoofd. Opeens keek ze Ciska aan, met een ernstige rimpel tussen haar ogen. „Is dat eigenlijk niet reuze onsportief tegenover God?" vroeg ze. „Wat. hoezo?" vroeg Ciska verbaasd. „Nou, dat wat jij zegt. Jij zegt, dat je pas terug wilt komen in de kerk. als alle klein zieligheid eruit verdwenen is. Nou, dan komt God aan jou tekort, zou ik zeggen. Want in die tussentijd doe jij tegenover God niets! Goed, je eh bidt misschien wel en je bedankt Hem voor wat je gekregen hebt. maar misschien is het toch zó, dat Hij die kerkdienst, met al die mensen die samendoen. veel fijner vindt dan al die individualisten die hun ikje niet genoeg opzij kunnen zet- De scherpte in Lily's toon ontging de ander niet. Maar omdat ze van nature eerlijk was, kon ze ook objectief zün. „Wat gek", zei ze verbaasd, „daar zou ik eigenlijk geen antwoord op weten .Je hebt me aardig vastgezet. En dan te denken, dat je zo helemaal niets bént Lily schoot in de lach. „En dan bedenk ik nóg iets. Er zijn toch wel meer voorbeelden van dingen, die door mensen op een onvol maakte manier waardeloos worden! Neem nou Elisabetje „Ze moet er weer uit, tussen haakjes, dat lekkere kleine dier zei Ciska. „Ja, precies; dat lekkere kleine dier Wat jij voor haar voelt, is toch iets heel goeds en zuivers Maar daarom kun je toch nog wel eens ongeduldig tegenover haar worden, en dat is weer niet goed! En zij kan het op een krijsen zetten daar ga je met je band tussen moeder en dochter!!" „Ja, hoor eens," antwoordde Ciska, Lily's luchtige toon negerend, nu ze een tegen argu ment gevonden had. „Ik vind, dat een kerkgemeenschap geen fouten mag maken. De godsdienst, haar ogen begonnen te glanzen en ze raakte in vuur door haar eigen woor den, ,.de godsdienst is naar mijn mening zo iets hoogs en heiligs, dat onvolmaaktheid daar in niet voor mag komen!" Ze was recht op gaan zitten en had de houding van een pries- „Je kunt van niemand verwachten, dat hij onfeilbaar is, ook al is hü nog zo gelovig." weerlegde Lily. „Daar zijn we maar mensen „Nou, ik houd het maar op mijn eigen ge- loofje. hoor," zei Ciska, die nauwelijks geluis- J terd had. „Ik kan niet tegen al dat gekonkel." „Ik ga de baby eens halen", zei Lily op- staand. „Oké," antwoordde Ciska lusteloos. „Wou je haar nog in bad stoppen? Het is ten slotte zondag; anders ben je weer zo'n tijd boven j bezig. Was haar alleen maar een beetje." „Mmmm," mompelde Lily. Ze liep naar boven, maakte het badje gereed en boog zich 'toen over naar het kinderbedje. De kleine mol- lige armpjes klemden zich vast om haar nek, toen ze het vochtige pakje kind 'optilde en het naar de badkamer bracht. Kerstboodschappen uit Indonesië In het NCRV-radioprogramma op 25 decemiber kunnen om 11.45 uur kerst boodschappen worden beluisterd, uitge sproken door leidinggevende figuren in Indonesië: Het programma (Mari Men- jembah Dia komt allen tezamen) is samengesteld door A. Simandjuntak en is tot stand gekomen in samenwerking met het zendingscentrum van de Gere formeerde Kerken te Baarn. Van Dja karta uit worden kerstboodschappen uitgezonden van ds. S. Marantika. se cretaris-generaal van de Nationale Raad van Kerken, mevrouw Leinema, echtgenote van de plv. eerste minister, T. B. Simatupang, generaal-majoor, oud chef-staf en lid van de Raad van Kerken, en ds. W. J. Rumambi, minis ter voor parlementaire zaken. Minister Bot met NTS over tweede tv.-net De minister van o.k. en w.. mr. Th H. Bot, heeft gisteren in Hilversum met het bestuur van de Nederlandse Televisie Stichting onder meer de be zetting van het tweede t.v.-net bespro ken, zo deelde het min:sterie van o.k. en w. mee. Minister Bot bracht een werkbezoek aan de besturen van de Nederlandse Radio Unie en de NTS Tijdens het werkbezoek heeft de mi nister alle Hilversumsc studio's be- BBC dringt aan op hoger luister en kijkgeld De Britse omroep BBC zegt in het jaarverslag over 1962, dat de inkomsten welke dc BBC geniet ontoereikend zijn voor de volvoering van haar olahnen. In 1962 ontving zij 106.322.000 pond (met tien vermenigvuldigen om de som in guldens te krijgen) uit retri buties (radio én televisie dus!) en 1 690.200 pond uit publikaties. Daar- mee kan de BBC er in de naaste toe komst niet meer komen. In april 1965 denkt zij volgens ra ming 210 miljoen pond nodig te heb ben. Die som zou zij kunnen bereiken, wanneer de retributies zouden worden verhoogd van 11.20 tot 16.80 pond per j?ar. Was de aangevraagde luister- en kvkgeldverhoging (in .Engeland be- 1 't men die in één keer) tot 14 pond r ingang van 1 april 1963 goedge- 1 d geweest, dan zou zij in staat zijn :est de uitgaven tot 1970 te dek ken. Nu dit voorstel is afgewezen moet de BBC in april 1965 een belangrijk bedrag gaan lenen Men erkent wel algemeen, zo zegt het jaarverslag verder, dat de BBC geheel onafhankelijk is en niet onder overheidscontrole staat, maar die stel ling heeft weinig praktisch effect, als de overheid haar niet voldoende geld toewijst Ook de commerciële televisiemaat schappij ITA en haar dochteronderne mingen zouden, welvarend als zij zijn, toch wel meer geld willen hebben, ook al met het oog op een tweede pro gramma. In totaal hebben zij tezamen een staf van 8000 man vast personeel, en daarnaast hebben zij nog 33.000 kunste naars, musici, schrijvers e.a. in los verband, die regelmatig werken voor de programma's. Dat op zichzelf eist al een massa geld. Maar de reclame Vrij filmen in rood China Een Australische filmmaatschappij die voor de televisie werkt, heeft uit Peking toestemming gekregen om vrij te filmen in communistisch China. Deze toestemming kwam tót stand bij bÜmid- deling van de vereniging Australië- Een filmteam zal nu naar China ver- trekken. Het mag daar 28 dagen lang zonder beperking opnamen maken voor de vervaardiging van een documentaire ..Het dagelijkse leven in communistisch vanavond 19.10 Jazz-rondo 19.30 Uit de kunst: tiendaags magazine 20.00 Nws 20.05 1 ïking 20.10 Pia VARA- 21.00 Grote prijs van de Neder landse jazz 21.45 Gram 22.00 Indonesië, documentair programma 22.30 Nws 22.40 Marimba! wekelijks vrijdagavond maga zine 23.10 Lichte gram 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto 23.55—24.00 Nws. Hilversum II. 298 m. 19.00 Nws 19.10 Ac- tualiteitcn 19.25 Jeugd en boeken, praatje 19.30 Gram v d militairen 20.30 Wie het weet mag het zeggen, wedstrijd in mu ziekliteratuurkennis 21.00 Treffers. van overal: lichte orkestmuziek 21.25 Pendel in Noord-Brabant, klankbeeld 2145 Neder landse volksliedjes 22.05 Zigei spel° 23^55'24.OO Nws. TELEVISIE KRO: 19.30 Met hand en verstand, do- het Lager Techni spel 21.30 Stadhuis op stelten. TV-feuille- ton: Als er één schaap over de dam is.... 22.00 Een alleen is maar verdrietig: 3. Coni- 22.30—22.35 Joui de kerk. NTS: Programma voor morgen icz?ngDeVARA: 10.00 Buitenlands overzicht herhaling 11.25 Popu- varia 13.20 Lichte gram v d jeugd 14.10 Programma voor de twintigers 14.45 Ar tistieke staalkaart 15.15 Radio Jazzclub 15.45 Van de wieg tot het graf. vragen- beantwoording op het gebied van de So- KRO: 7.00 Nws inbouw 12.33 ld 13.00 Nws 13.15 Musicerende dilettanten 13.40 14.00 V d jeugd 15.00 Promenade-orkest Musica: lichte muziek 16.00 Grensland: uitzending voor jonge mensen 16.15 Jazz muziek met commentaar 16.40 Dc Spring plank 17.00 Leiding geven, lezing 11) 17.10 Muziek periodiek 17 40 Bockbcspre- 40^Jnsf TELEVISIE AVRO. 15.00 Jazz Scene USA 15.30 Uit de voeten, gevar programma 16.30 In het TV-lam: documentair programma 17.00— 17.45 V d kinderen 19.30 Luipaard op schoot. TV-film 19.58 't Manneke. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht. AVRO: 20.20 Pinky en Perky 20.35 Dick van Dyke Show 5) 21.00 AVRO's qpiz-uur 22.00 Kijk

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 13