Vérhulst Ik ben fantastisch geslaagd bij VERHULST in hei Twen-Department DE NIEUWE ESAE^KAS BESTELWAGEN 1963 NIEUWE LEIDSE COURANT VRIJDAG 29 NOVEMBER 1963 1 Maximaal laadvermogen 2 Rijcomfort van een luxe wagen 3 Laagste prijs j 4 volledig gesynchroniseerde versnellingen en laadvermogen 1150 kg laadruimte 6 m3 Prijs met verwarming, defrosters, 2 zijspiegels, compleet stel gereedschap zijdeur 1.01 mx1.23i Muurvaste wegligglng door voorwielaandrijving „Kijk, nu heb ik dan toch een jas waar ik enthousiast over ben. Pikte hem er zó uit, op Verhulst's twen-department. Zag direkt, dat's geen alledaags model. Heb er trouwens véél kleding gezien, die je lang niet overal tegenkomt. Voor mij een bewijs, dat Verhulst begrijpt wat jongelui met een eigen smaak willen. En wat ik ook machtig vond, je kunt er zo vrij rondneuzen. Mijn adres: Verhulst...en voorgoed ook! Uniek voordeel voor de Verhulst-klant: f 20.- contant op de hand! Profiteerde U al van het speciale Verhulst-gebaar? Voor Uw volle klantenkaart (f250.- besteed) wordt U contant f20.- terugbetaaldAl kopend bij Verhulst (U vindt ei: ook een up- to-date collectie herenmode-artikelen) spaart U snel. Uniek in Uw stad: èn sublieme kleding èii klinkende munt terug! Het laatste woord in winterjassen for young men Grote variatie in modellen o.m. met kortere lengte, hoog gesloten kraagmet of zon der ceintuur f139.-, f109.-, f 89.-, HEREN- EN JONGENSKLEDING J Den Haag: Grote Markt 19. Leiden: Breestraat t/o Stadhuis. 98. Nadat Wibibi tussen da bomen van het woud verdwenen was, begaven onze vrienden zich aan boord. Het kostte wel enige moeite om Knorrio veilig en wel aan dek te krijgen, vooral omdat Spekkie erop stond om zelf asistenlie te verlenen, maar tenslotte liep ook het varken tevreden over het schip te dribbelen. „Commissaris Bone bakker", sprak oom Bram, „we zullen u straks wel eens vertellen, wat we allemaal hebben meegemaakt. De slotsom is in ieder geval, dat ik besloten heb de jacht op de blauwe poema's te staken, "e keren naar ons uitgangspunt terug". „Hoera!" schreeuwde Spekkie. „Leve oom Bram! Leve de beste verliezer van alle vijf de werelddelen!" „Het spijt rr-j voor u. oom Bram", antwoordde de commissaris, „maar niet voor mij. Ik heb deze toch heel prachtig en belangwekkend gevonden, maar mijn hart verlangt weer naar mijn mooie korps. Ik zal schoenzolen voel". „Zo is het!" viel Spekkie hem bij. Oer wouden zijn prachtig, maar je weet nooit wie en wat je er tegenkomt. Ze zitten vol met wilden als jullie begrijpen wat ik daar mee zeggen wil. En de lolletjes van die heren kunnen wij niet op prijs stellen. Daarom ben ik dolblij dat ik samen met u allen en niet te vergeten met mijn be schaafde varkensvriend Knorrio naar mijn brave vaderstad terugkeer. De muziek korpsen zullen, als het bericht tot hen doordringt, stellig een klinkende Spoeling mars gaan instuderen. Er wachten ons mooie dagen, vol eenvoudig muzikaal genot Ik verheug mij er nu al op, met jullie aller welnemen." De terugtocht werd aanvaard en zo kon het gebeuren, dat een goede week later het lijntoestel, dat op het vliegveld van Pippeldrecht neerstreek,-twee mannen, twee jongens en een grappig varken met zich meevoerde, al was dit laatste, ondanks Spekkies protesten, niet in de passagiers ruimte toegelaten. „Wat een mensen zijn hier samenge stroomd, commissaris," sprak Spekkie vol daan. „Ik geloof dat ik menige pet van uw mooie korps zie. Luister, de muziek zet geloof ik al m. Waar is Knorrio? Die moet dit ontroerende ogenblik samen met zijn baas beleven. Haal je zakdoek maar vast te voorschijn. Blek. De ontroering stiigt mij al naar mijn bol. O, wat zal mijn moeder blij zijn mij terug te zien. En hoe zullen haar ogen minzaam oplichten, als ..c haar mijn nieuwe vriend voorstel! Geef me mijn tropische helm eens aan, jongen. We gaan zogezegd uitstappen." BUJ/^I/'U^DCT AUT0 8 M0T0R N.V. Bel voor dichtstbijzijnde dealer en proefrit 0 70 8513 00 DE DlllUiVnUKs I Binckhorstiaan 312 - Den Haag CITY GARAGE, Middelstegracht 89, Leiden - Telefoon 01710 - 21496

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 10