OPENING HAARDENSEIZOEN 1963- 64 JAN DE NIE ZONEN - LEIDEN EEN AGENT-BEZORGER Risicospreiding en deskundig beheer: aandelen Vereenigd Bezit van 1894 Quick Boys speelde gelijk tegen luchtmachtelftal Haringtrawlers actief Gunstig rendement in de bloementeelt In Ned. mijnen meer Joegoslaven nodig DONDERDAG 1 AUGUSTUS 19(3 /~\UICK BOYS is met het eerste elftal nog lang niet waar het zijn moet. v. Be Katwijkers missen nog te zeer een midvoor van het kaliber Arie van den Oever, een man die sprintsnelheid kan paren aan een keihard schot. Een man ook, die door zijn zwerftaktiek een defensie van de tegen stander volkomen uit haar verband kan halen. In de oefenwedstrijd tegen een elftal van de Koninklijke luchtmacht werd dit gisteravond opnieuw heel duidelijk gevoeld. De luchmacht kwam zonder mannen als Pim Does burg (Sparta) en Piet Keyzer (Ajax) beiden met verlof en met een team met tal van onbekenden. En dat onbekende elftal stond de Katwij kers slechts een 3-3 gelijk spel toe. rondde (2-1). De vreugde duurde slechts tien minuten, want doelman De gele luchtmachtknapen begonnen overrompelend en namen al binnen vijf minuten de leiding door midvoor Peper (RCH). Het luchtmachtelftal domineerde veruit in de eerste helft en van enige gevaarlijke Quick Boys-aanval was sprake. Enthousiast toog de luchtmacht- voorhoede steeds ten aanval, maar spil Peter Viool kon met Jeroen den Hollander en Henk Mooy de zaak riog steeds klaren, zij het ook vaak met moeite. Tegen het einde van de eerste helft pas kwam Quick Boys iets meer in de buurt van doelman Clemenkov (VUC), die ech ter uit het goede hout gesneden bleek te zijn. Beste man De beste man by de Katwijkers was nog linksbuiten Floor van Duyn, die zyn directe tegenstander en naamgenoot SHS meermalen de baas bleef. De Kat- wijkse linksbuiten zorgde ook nog rust voor de gelijkmaker, toen hij hoekichop nam, die nauwkeurig reeds by de eerste paal indraaide. Doelman Clemen, kov kon er net niet by, doordat hy door zijn verdedigers werd gehinderd. Vijf minuten na rust juichte heel Katwijk, toen Floor van Duyn met een fraaie kopbal een voorzet var Anton van der Plas magnifiek af- KATWIJK AAN ZEE Hoog en laag water Vrijdag: hoog water 0.97 en 13.28 uur; laag water 893 en 21.23 uur. NOORDWIJ K Jan Bonefaas maandag in de Grote Kerk Jan Bonefaas uit Gorinchem zal maan dagavond een orgelconcert geven in de Grote Kerk van Noordwijk-Blnnen, De in 1926 geboren Rotterdammer kreeg al jong orgelles van een oom. Toen hy vyftien was, begeleidde hij in jeugd diensten. Toen kwam de oorlog en Bonefaas, die aanvankelyk „in de han del" zou gaan, zocht zijn toevlucht op het kerkorgel. Zo kwam hy in 1943 in contact met Feike Asma en kreeg les van hem. Na te hebben gespeeld in de Gerefor meerde Kerk te Sleeuwijk, kreeg Bone faas in 1955 zyn benoeming tot vaste or ganist van de Grote Kerk in Gorinchem Hy is ook dirigent van o.m. het Chr. Gem. Leerdams Koor, het Geref. Zang koor te Geldermalsen, het Geref. Kerk koor te Sliedrecht, het Hervormd Kerk koor te Woudrichem en het meisjeskoor van de Chr. ulo in Sleeuwyk. Het programma, dat Jan Bonefaas maandag in Noordwyk zal uitvoeren, luidt: 1. a. orgelhymne „Wilt heden nu treden", Jan Zwart; b. bede „O Heer, die daar". Jan Zwart: 2. Fuga Gigue, J. S. Bach; 3. Concert no. 10, G. F. Handel, a. Adagio Allegro, b. Menuet, c. Alle gro; 4. Symphonie no. 1. Alex Guilmant, Bromfietser rydt op auto Een 30-jarige matroos-monteur uit Kat wijk reed op de Voorstraat te Noordwijk met zyn bromfiets tegen een schuin over de weg staande vrachtauto. De brommer schoof tussen het spat bord en het wiel van de vrachtwagen, de berijder werd tegen de straat ge- Nadat een dokter hem had verbonden, werd het slachtoffer naar het Acade misch Ziekenhuis te Leiden gebracht voor observatie. JUBILEUM De heer Th. Waasdorp in Noordwyk herdenkt vandaag het feit, dat hij veer tig jaar geleden in dienst trad van het bloembollenbedryf van de firma C. Alke made Azn. (tevens een bekende gerbera- k weker ij) in Noordwyk. Vanmiddag om vyf uur wordt de jubi laris in het „Hof van Holland" een re ceptie aangeboden. Koos den Hollander, die toch al geen betrouwbare indruk maakte, liet plotseling een schot van midvoor Peper tussen de benen door glippen. Een kwartier later rukte linkshalf Verheul in zijn eentje over het hele veld op en toen hij niet werd aange vallen op de rand van het strafschop gebied, schoot hij zelf maar (3-2). De stryd leek gestreden, totdat rechts binnen Gerard van der Plas zyn sprint snelheid by een goede combinatie met Floor van Duyn uitbuitte en doelman Cle menkov, die na rust duidelijk minder was dan ervoor, het nakyken gaf met een prachtig schot, dwars door de verdedi ging heen. Strafschop Even leek het erop, dat Quick Boys nog zou gaan winnen. Floor van Duyn liep helemaal door de defensie heen en hield de bal net iets te lang by zich. Hy wilde de bal over de doeliyn heenloopen, i werd afgehaakt Strafschop. Floor voltrok zelf het vonnis, maar hield geen rekening met de katachtige sprong die doelman Clemenkov naar de hoek maakte. Verheul nam de bal toen mee om iets soortgelijks De luchtmachtdoelman kon het bij deze Katwijkse aanval blijk baar wel met zijn ogen dicht af. Iets dcrgelyks deed zich voor rust by een Quick Boysaanval ook al voor. De opstellingen: Luchtmacht: doel: Cle menkov (VUC); achter: Van Duyn (SHS) en Van der Kaay (UVS); midden: Wan ders (DHL), Warnas (Feijenoord) en Ver heul (ADO); voor: Van Twist (DFC), Van Maurik (Activitas), Peper (RCH), Jansen (DHC) en Mustelink (RCD). Quick Boys: K. den Hollander; achter: H. de Mooy en J. den Hollander; midden: Korndorffer, P. Viool en C. v. Duyven- bode; voor: A. v. d. Plas. G. v d. Plas, A. v. Leeuwen, C. v. Duyvenbode en F. v. Duyn. VOORSCHOTEN Burgerlyke stand GEBOREN: Frederik Johannes, zn C P van Vliet en C J Westgeest; Yvonne Maria Johanna, dr van P M de Boer C H van den Berg: Stefan, zn van G .T IJperlaan en A Bomhof; Marcel Jacobus Petrus Hubertus. zn van H J P Vogels en J .M C Kriek: Frederik Leonardus Ja cob. zn van J de Jager en E J G Cavé: Ronald Mertinus Gabriel, zn van J M J Rempe en R M de Leeuw; Adriana Ma ria. dr van P ToL Leiden, en A E var Vliet; Leonard Otto Anton, zn van J I A de Haan en E M N Nieuwenhuizen Segaar; Ohristiaan. zn van W S de Besi en E de Vos: Hidde. zn van C F Kriele en J L van Buuren: Jeroen Antoine. van W P M Hillenaar en M W W M Janssen: Hendrica Anna, dr van J J S van der Meijden en H C J Hogervorst; Leonardus Jacobus, zn van J Steyger en H C Brouwer; Adrianus Johannes Maria, zn van L M J Be runs en M C M van der Salm: Jacomine Cornelia Maria, dr van L van der Pols en J C M vi Westende ONDERTROUWD; D Schoonderwaldt. 6-9-36. Leiden, en W E Th Verhoeff. 10-10-40: C J van der Poel, 5-5-38, en C. J Verschoor. 17-9-42; R R Zur Müh- ien. 18-3-30. Voorburg, en K Gerretsen 29-4-40: J J van Veen. 26-3-36. Wasse naar. en B H van Beek, 5-1-41; G Th Schunselaar, 23-5-41, en I B de Cler 17-7-41: A M C Robbertsen. 12-3-40. en D Verhoef. 3-10-39. GEHUWD: N Wassenaar en H N van Hasendonk; A M J Kellerhuis en J B Knappers; J G Steinebach en H M A Witteman; J Kuyt en P Stammers. OVERLEDEN: J de Roode, w.v. Ras ser. 5-12-82; W H H Metz. 14-7-77; A Schaffer. w.v. Acheffer. 18-5-92; Moes. e.v. W Snipe, 22-11-80; M Nasveld, 25-9- 80; H C van Leeuwen, e.v. van Heinin gen, 22-1:1-81. TER AAR Opbrengst collecte ize gemeente gehouden collecte voor de blinden, heeft f 227.67 TER AAR Doordraai komkommers niet alleen door de exportstop De eerste dagen van de exportstop voor komkommers en augurken Duitsland zyn nu voorbij. Ze v met angst tegemoet gezien door de kwe kers van deze produkten en terecht. Want het uitvallen van de export naai Duitsland doet de prys altijd dalen. Toch zyn de lage prijzen voor kom kommers en augurken, die nu worden betaald, niet alleen het gevolg van sluiten van de grens. De prijs voor de komkommers ver tevoren sterk gedaald. Op 10 e juli maakten de komkommers al crisis in de prys mee. óp die dagen den de AA-komkómmers verkocht op de veiling voor 12 en 13 cent per stuk, de A's voor 10 cent en de B- en C tering ook voor 10 cent, terwyl er deze dagen ook doordraai optrad. Een lichte opflikkering van de handel kwam ln de week daarna, maar na 24 juli ging het weer omlaag. Ook toen werden voor export goed gekeurde komkommers voor veevoeder geruimd, omdat ze de minimumprys 10 cent per stuk niet konden halen. Visserijgolfjes die deel uitmaken van het syndicaat der constructeurs van vissers vaartuigen te Vestland en die voornamelijk ijzeren eenheden bouwen, niet de minste reden tot klagen hebben. Er zijn orders genoeg en men kan dan ook verzekerd zijn van een drukke bedrijvigheid in 1963, terwijl reeds be stellingen konden worden geboekt voor 1964. Van deze bestellingen is 75 pot. bestemd voor buitenlandse scheepswerven. De werven die houten schepen bouwen, staan er heel anders voor. Deze scheepswerven zijn ge doemd te verdwijnen. Groot-Brittannië heeft dertig kleine houten vissers vaartuigen besteld vorig jaar, maar daar blijft het dan ook eigenlijk bij. gulden tegen 11,3 miljoen kilo (9.2 mil joen gulden) in april 1962. Indexoyfers Het prysindexcyfer voor de visserij (1950/1952 100) bedroeg in april 152 tegen 123 in maart 1963 en 177 in april 1962. De stijging ten opzichte van maart 1963 houdt verband met prijsstijgingen voor rond- en platvis, verse haring, selen en zoetwatervis. De daling ten opzichte van april 1962 was het gevolg van lagere prijzen voor rond- en platvis, gezouten haring, oesters en aal en paling. Op zee De haringtrawlers zijn zeer actief ge weest- Tussen 58 en 59 graden werden zestig tot tachtig kantjes gevangen. Er werd gevist met een stijve noordooste- lyke wind. Zuidelyker waren de vang sten zeer gevarieerd. Sommige schepen kwamen niet verder dan tot 50 a 60 kan tjes p. dag. Scheveningse trawlers vinger, voor Scarborough dagvangsten tot 100 kantjes. Woensdagmorgen werd er veel makreel gevangen by de eerste trek van Wat er u-as In IJmuiden voerden zestien schepen 4544 kisten aan, waarvan 210 schelvis, 140 wyting, 190 gul en kabeljauw, 1450 haring. 700 kleine haring, 980 makreel, 200 schol, 180 varia en 1150 roodbaars, 340 stuks kabeljauw, 2200 kilo tong, 15 kantjes jonge haring. In Scheveningen was de aanvoer 25 totale aanvoer van visseryproduk-j schelvis. 36 wijting, 30 gul en kabeljauw, ten bedroeg in april 1963 10,7 miljoen 150 haring, 40 makreel, 250 schol, 140 kilo met een waarde van 9,6 miljoen stuks kabeljauw en 200 kilo tong. Men is er onder scheepsbouwers ln Noorwegen ongerust over, dat ondanks de grote activiteit op de werven de prij- zen praktisch stationair zijn gebleven. De scheepswerven menen dat een recht streekse samenwerking onderling drin gend nodig is teneinde de rationalisatie op te voeren en de kostprijs te vermin- Een probleem wordt ook gevormd door de krediet voorwaarden, die door de cliënten aan de scheepsbouwers worden gevraagd. De Noorse werven zijn n. lyk niet in staat even gunstige kredie- te verlenen als hun buitenlandse concurrenten. Er is nog geen sprake dat de regering of een particuliere kre- etverlenende instantie garantie geeft x>r de buitenlandse bestellingen. West-Du itsl a nd De Westduitse visindustrie heeft in 62 uit de volgende bronnen geput: van de diepzee visserij 30.541 verse haring door de loggers 7.063 ton en aanvoer van de kleine diepzee- en kustvisserij 17951 ton. De invoeren besloegen 136.535 ton. Deze invoer geschiedde uit: België 359 ton, Nederland 11.299 ton, Denemarken 81.802 ton, Groot-Brittannië 1587 ton. Ierland 134 ton, IJsland 12.430 ton, Noor wegen 10.934 ton. Zweden 17.990 ton. In april het gevolg de exporteurs De slechte prijzen van een overvloedige geringe belangstelling i naar Duitsland. De prijzen op de Duitse markt, die toen al laag waren, drukten de prijs op onze veiling sterk. De bin nenlandse handel kon dit niet opvangen, daarvoor zyn de aanvoeren te groot. Vergelijken we. nu deze prijzen van komkommers met die van vorig jaai, dan zien we, dat de prijzen in dezelfde week van 1962 hoger waren, n.l. AA 29—33, A 26—28, B 23—24, C 18—20 per stuk. Toen viel de oogst later dan dit jaar en kwam de prijsval later. Er was toen geen exportstop, maar de prys ging naar 18 et voor AA, 16 voor A en de minimumprys was 10 ct voor B en C. De kwekers, die stookkomkommers hebben, zyn aan het eind van de oogst en deze kan de exportstop geen kwaad meer doen. Maar de kwekers, die nu een Jong gewas beginnen te oogsten, voelen dc klappen dubbel zwaar. De industrie heeft nu geen belang stelling voor komkommers, dus is ver nietiging van het produkt de enige op lossing, en dat is wel heel erg. Augurken Maar de augurken hebben het niet veel beter. De oogst Is nog maar amper goed begonnen en de prys ligt zeer laag. Ook hierby was de prysval al begon, nen, voor dat bekend werd, dat de grens naar Duitsland dicht ging. De gehele aanvoer, die enkele weken vroeger is dan vorig jaar, moest al direct worden opgenomen door de binnenlandse indus trie. Deze had geen haast te maken, want het buitenland bleef ook hier weg. Eu dan is ook het inkopen door de binnen- landse industrie maar moeiiyk, omdat een stabiele prys haast niet mogeiyk slechts alleen als deze by het minimum komt te liggen. En nu is de prys zo laag! Een ernstige tegenvaller voor de tuinders. Vorig jaar was de oogst zeer slecht, de prys wel hoog, maar dat baatte toen niet. Nu is de oogst goed en de prys zeer laag, dus er is geen sprake van om wat van vorig jaar in te halen. Het prysverschil met 1962 is heel groot en ligt 50 tot 60 cent per kilo lager. De oogst, die nu veel beter is, kan dat niet goedmaken. Een uitwykmogeiytoheid by dit produkt is nog de export naar Engeland, die veel kleiner is dan naar Duitsland en dan zyn er de veranderingen van plukgewoon- len. De invoerstop geldt niet voor de A- en B.- sorteying, dus de kleine augur ken mogen wel worden uitgevoerd. De tuinders hier oogsten de grote maten C. D, en E, die de grens niet over mogen. Door een omschakeling in de oogst zou nog ruimte kunnen geven. De pryzen van de kleine maten liggen ook laag, naby het gestelde minimum, maar wie weet kunnen deze weer om hoog ga na.Men zal zich hierover in tuiu- derskringen moeten beraden. Vast staat, dat van massale doordraaien van komkommers en augurken op de veiling in Ter Aar nog geen sprake is. VOORHOUT Vierde ouderling De kertkeraad van de Hervormde Ge meente heeft een vierde ouderling ge kozen in de persoon van dr. W. J. J LTdo. De kerkeraad bestaat nu uit viei ouderlingen; drie ouderlingen-kerkvoogo n drie diakenen. Geen spreekuur De woonruimtecommissie zal in augus tus geen zitting houden. Het eerstvol gende spreekuur zal zyn op maandag september Niettemin 14 pet. van bedrijven verliesgevend U" F (Van onze soc.-economische redactie) iderzoek van het Landbouw Economisch Instituut naar de ren tabiliteit van de bloementeelt in Aals meer en omgeving is gebleken, dat in 1962 het gemiddeld ondernemersinko men f 18.900 bedroeg. Hierin zyn i het netto bedrijfsresultaat ook de rente (4 pet) van het geïnvesteerde eigei HORLOGES GOUDEN RINGEN VERLOVINGSRINGEN KLOKKEN Vrijblijvend zichtzending aan huis G. KOELEWIJN RIJNSBURG Droog training schaatsen Voor het eerst gaat de IJsclub Rijns- buqg regelmatig gelegenheid geven tot droogtrainen voor het hardryden op de schaats. Maandagavond om kwart over zeven kunnen degenen die daarvoor be langstelling hebben, zich opgeven bij het gemeentelyk sportpark aan de Noordwijkerweg te Rijnsburg. Om half acht begint dan de eerste van de maan dagavond-trainingen, die onder leiding staan van de heer Egbert van 't Oever uit Lisse. Rijdend carillon Deze week hoopt mr. Romke de Waard, voorzitter van de Nederlandse Vereni ging van Beiaardiers, nog een rondgang door het dorp te maken met een (rij dend) carillon. Hier en daar zal hy het carillon bespelen. Volgende week zal een inzameling houden om de kos ten, die zyn gemoeid met de aanschaf het carillon voor de toren van de Grote Kerk, enigszins te kunnen dekken. Autoverkoop gaat met sprongen omhoog (Van onze soc.-economische redactie) In de eerste helft van dit jaar zyn in is land bijna 16.000 nieuwe auto's méér verkocht dan in de overeenkom stige periode van 1962, zo blijkt uit ge gevens van de R.A.I. In januari en februari schaften zich aanzienlyk minder en een nieuwe automobiel aan dan vorig jaar, doch in de daarop volgende maanden vlogen de verkoopcijfers pyl- snel omhoog tot het respectabele record 97.913 stuks. De eerste helft van gaf een totaalverkoop aan nieuwe auto's te zien van 82.110 en het eerste halfjaar van 1961 68.639. Reeds in de eerste week van juli werd de mijlpaal van 100.000 verkochte ve automobielen gepasseerd. Vorig jaar gebeurde dat ruim een maand la- In juli van dit jaar werd nog een andere mijlpaal bereikt. Sinds de oor log zijn in ons land één miljoen nieuwe personenauto's afgeleverd. vermogen en een vergoeding voor de handenarbeid van de ondernemer en hun gezinsleden vercalculecrd. Het onderzoek was gebaseerd op de gegevens van 88 bedrijven en de resul taten geven volgens het L. E. I. een representatief beeld van de financiële uitkomsten van de bedryven in dit cen trum van bloementeelt. De cyfers over de spreiding van het 'ondernemersinko men wijzen uit, dat ca. 18 pet. van de bloementelers meer dan f 25.000 ver dient Byna 60 pet. van hen heeft een inkomen boven f 15.000, terwijl 81 pet. van de ondernemers meer dan f 10.000 verdient. Van de 19 pet., die minder dan f 10.000 inkomen heeft, heeft 11 pet minder dan f 5.000. Dc eigenaars van rozen- en anjerbedrijven verwierven be langrijk hogere inkomens dan die van de potplanten- en overige bedrijven. Het gemiddelde resultaat van alle be drijven werd becijferd op 35 pet. van de kosten (inclusief vergoeding voor han denarbeid van de ondernemer, alsmede de rente van het vermogen). Ondanks dit gunstige rendement was toch nog 14 pet van de bedryven in verhouding tot de kosten en het geïnvesteerde ver mogen verliesgevend. HU.T.EGOM De heer Klaver begraven Gistermorgen is onder grote belang stelling de heer P. Klaver, die onder meer raadslid van Hillegom is geweest, ter aarde besteld. Burgemeester Van Nispen tot Pannerden vertegenwoor digde, samen met wethouder P. van de Boer en gemeentesecretaris J. Th. M Punt, het gemeentebestuur. Voorts waren er veel afgevaardigden en bestuursleden van verenigingen. OEGSTCEEST Jongen (7) verdronk in zwembad In het zwembad „Poelmeer" te Oegst- geest is gistermiddag omstreeks half zes een zevenjarige jongen verdronken. Het kind bracht met zijn ouders een bezoek aan het zwembad. Terwijl de vader even in het bad voor geoefende zwemmers was en de moeder zich voor enkele ogen blikken had verwijderd, verdronk de jongen, T. J. G., in het „kikkerbadje". Men heeft nog getracht door kunst matige ademhaling de levensgeesten op te wekken, doch tevergeefs. De familie is afkomstig uit het woonwagenkamp. Auto in brand Gistermiddag omstreeks drie uur brandde op rijksweg 4 een personenauto geheel uit. De auto reed achter een vrachtwagen, die wilde afslaan en snel heid verminderde. De personenwagen ging ook langzamer rijden, maar de be stuurder van een daarachter komende personenwagen merkte niets, bleef op dezelfde snelheid en reed tegen de ach terkant van de eerste personenwagen op. De laatste auto raakte in brand: de bestuurder (L. A. van G. uit 's-Graven- zande) en drie inzittende kinderen ble ven ongedeerd. VALKENBERG Rijkspostspaarbank Op het postkantoor te Valkenburg werd in juli ƒ15.145.89 aan spaargelden ingelegd en 75(56,04 terugbetaald. BurgerlUke stand Geboren: Hans zoon van H. Jansen en W. A. Olavier; Hendrik Johannes zoon van J. Haibing en H. de Bruyn; Jacque line Irma dochter van J. G. Heynen en J Passchier. Ondertrouwd: C. Kokxhoorn, 29 jr te 's-Gravenhage en C. Gilles, 32 jr. Getrouwd: J. A. Cambder en M. Bol; M. W. van Bilsem en A. Zandbergen. (Advertentie) KATWIJK AAN DEN RIJN De NIEUWE LEIDSE COURANT vraagt voor haar agent schap KATWIJK AAN DEN RIJN De mynindustrieraad heeft zich in het besloten gedeelte van de dinsdag gehou den vergadering verenigd met de con clusie van de Commissie Werving en Tewerkstelling Mynpersoneel, dat het contingent voor Joegoslavische arbei ders moet worden uitgebreid. Hy stemde :e in, dat deze uitbreiding thans tot 500 personen moet worden beperkt De contingentsuitbreiding is nodig, om dat het door de Nederlandse overheid toegestane contingent Joegoslavische arbeiders binnenkort zal zyn bereikt. Voorts is er een verzoek behandeld van de minister van economische zaken om voordrachten in te dienen voor een viertal vertegenwoordigers van de mijn- industrieraad in een advies-commissie voor het landelijke college van bijstand en, advies voor de bedryfsgeneeskunde. Het college zal een adviescommissie in stellen zodra het nieuwe mynreglement tot stand is gekomen. Ter benoeming besloot men voor te dragen J. W. Dirx als werknemersverte genwoordiger, mr. J. G. H. Fleuren als werkgeversvertegenwoordiger, dr. A. V. M. Mey, directeur van de geneeskundi ge dienst der Nederlandse steenkolenmy- nen. en de heer H. H. C. Stapert, me disch adviseur van het algemeen mijn werkersfonds. Het is de bedoeling dat verder nog in de adviescommissie zitting zullen hebben een vertegenwoordiger van het staatstoezicht op de mynen en twee le den, die deel uit maken van het lande- lük college. Bodegraven Nabij het station moderne 3- en 4- kamerflats Garages beschikbaar. Pryzen v.a. 20.400.—. Financ. mogelijk tot 18.600.—. Inl. di., do i 13 30—16.30 directiekeet i bachtshof en laar M. J. an het Am by: Make- GRAF- HORST, VAARTWEG 34, HILVERSUM. Tel. 15558. f JEUK I zonverbranding A blaren A insectenbeten .c brand-, snij- en ïg schaaf wondjes.. _v nestosyl helpt direkt! I NESTOSYL ZALF pijn- en jeukstillend ontsmettend 5* geneeskrachtig Advertenties wijzen de weg naar voordelig inkopen OP VELER VERZOEK deze week een speciale weekreclame, die uw maaltyd tot een feest maakt. Ook voor onze afd. VLEESWAREN vragen wy uw bijzondere aandacht. KWALITEIT - SORTE RING en uw voordeel voeren by TEEKENS de boventoon. 500 gr. VERSE LEVER varkenslever 1.49 VAN ORIGINEEL GEMESTE KALVEREN KALFSTONGEN 1.69 Een delicatesse waar uw kinderen van smullen. Maak er een fUnje schotel van. KALFSLAPPEN 2.50 of ROLLADE 2.59 Botermals vlees boterhammen 150 gr. PEKELVLEES 69 "N GEZONDE VOEDING LAPPEN 1 98 I A II O ROLLADE1.98 I 11 pil x* CARBON ADE1.69 LriEVlV BORST1.69 VOOR UW VAKANTIE EEN GROTE SORTERING VLEES-CONSERVEN EN MAALTIJDEN Paiingrookworst - Theeworstjes - Boerenmetworstjes TAST TOE Komt U onze keurcollectie HAARDEN en. KACHELS eens bekijken, zowel in klassieke als moderne uitvoering zijn wij ruim gesorteerd, KOLEN OF OLIE IN ALLE PRIJZEN. Gaarne komen wij uw te verwarmen vertrek opnemen en dienen u van een vakkundig advies. Vraagt inlichtingen en prijscouranten. Afd. Kolen KORT RAPENBURG 10 Smederij Sinds 1894 TELEFOON 32041 Afd. Olie: NOORDEINDE

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 4