BATAVUS i Schilder zelf met verf met voldoening niemand ha cht dat het nog beter kon BATAVUB BATAVUS geeft zekerheid bbbbbbbbbbbbbbbbbbQ] NIEUWE LEIDSE COURANT 6 VRIJDAG 5 APRIL II. We zullen u nief vragen om uw fiets met een hamer te bewerken of om een spatbord dubbel te vouwen. Tien tegen een zal de lak er af springen maar nooit bij een Batavus fiets! Batavus past namelijk het unieke Taurus lak- procédé toe! BATO VANAF f159.20 geeft niet alleen garantie S| Het lakwerk van Batavus fietsen was al jaren lang vermaard om zijn diepe, de jaren trotse rende glans en zijn enorme hechting. Batavus meende echter dat het nóg beter kon. Het resul taat: Taurus lak, één geheel vormend met het gefosfateerde metaal. Nu mag u rustig meteen hamer een deuk in een Batavus spatbord slaan: de lak blijft zitten! Dat is het resultaat van de volautomatische, volgens geheel nieuwe prin cipes werkende lakinstallatie van Batavus. Die onophoudelijke zorg voor kwaliteit is kenmer kend voor Batavus. Daarom kunnen we ook zeggen Ieder die een Batavus fiets koopt ontvangt daarbij een polis, die hem of haar verzekert tegen Bi alle persoonlijke schade die hij of zij zelf in het eerste jaar zou krijgen of aan derden zou toe- brengen door een materiaal- of constructiefout van de fiets, zelfs al bedraagt deze schade Batavus monteert uitsluitend Vredestein banden Daarnaast houdt u uiteraard de normale fabrieksgarantie. Alleen die fabriek die zéker is van 0 de perfektie van haar produkten kan dit doen. Zo'n fabriek is Batavus. Vraag uw Batavus-deafer de interessante Batavus prijsvraagkrant. HOOFDPRIJZEN 6 MOT'O-IVIATS EN 24 FIETSEN fleXa d. Rijn: K. Haak. Hooftstraat 87; G. T. Ludlagc, Kerkstraat 53 A maker. Voorstraat 98 Katwijk a. d. Rijn: J Durieux, Vinkeweg 4 Langeraar: W. G. Vermeulen, Langeraarse'weg Leiden: Verfh. „Óns I Fa. H. Schutte Zn., Lage Rijndijk 57 't Verfhuis, Herenstraat 34 'tVerfhuis, Nieuwe Rijn 49 Leiderdorp: Drogisterij Los, Hoofdstraat 184a J. Nachtegaal, Hoofdstraat 14 Lei muiden: D. Zemel. Nokweg 263 Llsse: J. Goudkade. Herenweg 187 Nieuwe Wetering: N. Haazebroek, Achterweg 2 Nieuwveen: J. ZoestAz.. Kerkstraat HHP L. Bader Havenstraat 64 Oegstgeest: H. Lagraauw. Hoge Morsweg 72 G. Schoneveld. De Kempenaerstraat 71 Roelofarendsveen: H. P de Prie, Zuideinde 54 Rijnsaterwoudc: P. van Iperen. Dorpsstraat 97 Rü nsburg: W. L. van der Gugten. Oegstgeesterweg 2 Sassenheim: J Mens. Rusthoflaan 6; Fa. Van der Zwet Co., Floris Schoutenstraat 4 Valk enburg (Z.H.): M. H. van Stijn. Hoofdstraat 8 Voorhout: Fa. N. van Kesteren Zn.. Herenstraat 36-44 Voorschoten: 't Verfpaleis, Scholl straat 67 Warmond: Fa. L. Verhaar Zn., Dorpsstraat 61. 169 Het gezelschap was nu op het bureau aange komen. De commissaris keek verstoord op. „Wie neem je nu weer allemaal mee." vroeg hij, verschrikt naar het gezelschap wijzend. „Dit bureau is geen hotel. We hebben voorlopig arres tanten genoeg." De commissaris boog zich geërgerd weer over zijn werk. „Met uw permissie," sprak de agent stroef, ..ik heb zojuist een ontsnapte misdadiger gegrepen. De beruchte jukebox-maniak Joachim. O. sluit hem dan onmiddellijk op." mompelde de commissaris zonder op te zien. ..Er is ook nog een verdachte." voer de agent onverstoorbaar voort. „Iemand die de gevluchte misdadiger een ander gezicht wilde geven." „Str/übaar met f5000 boete of drie maanden hechtenis per gezicht," dreunde de commissaris afwezig op. „Sluit die ook maar op." ..Wil je één van je beste, vrienden opsluiten?" klonk de stem van de chirurg opeens. „Lancius!" riep de commissaris verrast. „Wat doe jij hier?" De chirurg, die tot nu toe achter de agent ver borgen was gebleven, trad naar voren. „Je perso neel verdenkt mij van onwettige handelingen," sprak hij zuur. „Maar dat is niet waar." „Wel of niet waar, in ieder geval ben je vrij, man." lachte de commissaris. ..We zullen die po- litie-agent eens laten zien wat de begrippen vriend jespolitiek en in-de-doofpot-stoppen inhouden. Daar is geen wet tegen opgewassen." „Laat meneer gaan," beval de commissaris met een corrupt lachje tot de agent. Combinatie met verrassende details Rayon linnen spencer heeft schalkse splitjes Bijpassende gevoerde rok heeft vier plooien. In kleuren rood, marine, groen, maten 38-44 197S Nylon tricot blouse met dubbele manchet Q75 De Lfgne Pelerine heeft een minstens even verrassende keerzijde: een vorstelijke rug, die uw bewegingen sierlijk accentueert In groen, cognac, bruin of geel tweed-bouclé. m. 36-42 Dit linnen-effect mantelpakje heeft 'n taille, die aan de voorkant even is aangeduid. De rok heeft voor en achter twee wandelploolen. fn beige of grijs kamgaren. m. 38*45 9750 140.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 6