Supp-hose* TELEVISIE Ook deze barre winter goede gulle warmte Jan Zeilstra en BP i 12? PHILIPS 43 cm. beeld ISHCOxx BOUWKUNDIGE OPZICHTERS nu ook volautomatisch Huisvrouw met beenklachten, luister eens houdt uw benen jong! AANBESTEDING r:-n tz ARMTE PHILIPS' PENSIOENFONDSEN MEUWE LEIDSE COURANT 12 VRIJDAG 8 MAART 196S Nu ook op het goedkoopste toestel van Philips alle automatische func ties van de duurdere apparaten uit de serie. Dit apparaat is eveneens uitgerust met de 2e kanaalkiezer voor de ontvangst van het 2e Ned. programma.Daar hebt u op gewacht Wi] zullen u dit ideale toestel voor kleine huiskamers gaarne demon streren. Philips super-ontvanger met 43 cm beeld- buis. met automatische horizontale en verticale synchronisatie en automatische fijnafstemming enz. De bedieningsknop pen bevinden zich in de handgrepen aan de zijkant NIEUWE RIJN 30-32 LEIDEN - TEL. 24244* Vraag: Wat hunt u doen tegen die prikkelingen, die vermoeienis die langs uw enkels en kuiten omhoog kruipt? Wat kan uw benen - ook na een lange dag van stofzuigen, boodschappen doen, uren staan in de keuken -fief en jong houden? Antivoord: Ga Supp-hose dragen - de elegante steunkous van Libelle! Nee, nee - niet dat elastieken „beenharnas" van vroeger. Supp-hose is 1009/o nylon! Honderdduizenden vrouwen over de hele wereld dragen ze. En zijn er gelukkig mee. Moderne artsen schrijven ze voor. Supp-hose heeft verstevigen de spankracht, omsluit uw been met zachte druk, geeft spieren, huid en bloed vaten verjongende steun! Libelle Supp-hose is verkrijgbaar in diverse modieuze tinten. Nu ook in de Jeugdige kleur rêve. Prijs f 16.90. uw Modehuis Gratis voorlichting: Schrijf naar Libelle Kousenfabriek, Postbus-12, Haarlem. U krijgt de mooie voorlichtingsfolder. Vrouwen met een druk huishouden of een staand beroep, a.s. moeders, vrouwen met spataderen-allenvinden baatCènelegance!)bij Supp-hosel van het onderwijs op het Visserijbedrijf betrekking heb bende, zal door ondergetekenden op vrijdag 22 maart 1963 des namiddags te 16 uur in de Visserijschool te Katwijk aan Zee in het openbaar worden aanbesteed: het uitbreiden, met 3 lokalen, van de bestaande Visserijschool aan de Sluisweg te Katwijk a. Zee. De aanwijzing ter plaatse, zal worden gehouden 19 maart 1963 des voormiddags 10 uur. Bestek en tekeningen zijn. zo lang de voorraad strekt te gen betaling van 15.— «niet per postwissel) verkrijgbaar ten kantore van de architecten, alwaar ook inlichtingen te verkrijgen zijn. De architecten: Ir. J. Jonkman cn P. van Dorp Pieterskerkhof 14. Leiden. Telefoon 01710—23984. 77. ..Blijf doodstil staan, oom Bram!" riep Blekkie angstig. ..Die maanwezens schijnen uit trillingen in de bodem te kun nen opmaken waar wij ons bevinden. Als u zich niet beweegt, kunnen ze u ook niets doen." „Ja. maar wij moeten onze vrienden te hulD zien te komen!" antwoordde oom Bram. „En dat kunnen we niet. door ons niet te verroeren. Maar ik geloof dat je gelijk hebt en dat die maanwezens met behulp van instrumenten uit de trillingen kunnen opmaken, waar wij ons bevinden. Maar ik zal hen om de tuin zien te leiden. Ik moet een pneumatische hamer te pak ken zien te krijgen Alleen met behulp daarvan kunnen we hopen Spekkie, de pro fessor en Jasje weer te bevrijden. Blijf jij hier! Ik ga het erop wagen!" Oom Bram rende weg, maar hij zorgde ervoor niet in een rechte lijn op de raket af te hollen. Hij deed nu eens een sprong naar links, dan een sprong naar rechts, zodat er een zigzagachtig pad ontstond. Blekkie, die hem gespannen nastaarde, zag dat er op verschillende plaatsen, waar oom Bram was terechtgekomen, gaten in de bodem ontstonden. Maar omdat oom Bram nu eens deze. dan weer die kant uitvloog, konden de maanwezens hem niet te pak ken krijgen. Hij was de raket al vrij dicht genaderd, toen Blekkie eensklaps tot zijn ontzetting zag. dat oom Bram uitgleed en viel. Voor hij overeind had kunnen krabbelen, had de bodem zich geopend en was ook Blekkie's dankzij Jan Zeilstra, Kraaierstraat, Leiden, Telefoon 01710-23000. laatste metgezel in de diepte verdwenen. Daar stond Blekkie nu. moederziel al leen op de grimmige, verlaten maanvlak- te. Hij had zich nog nooit van zijn leven zo eenzaam en "zo ellendig gevoeld. Maar hij gunde zich geen tijd om over zijn ha chelijke toestand na te denken. Nu ook oom Bram in de handen van de maanwe zens was gevallen, kon alleen hij. Blekkie. zijn vrienden nog redden. En hij zou snel moeten handelen, want wie weet brachten de maanwezens hun gevangenen wel heel ergens anders heen. Hij zou moeten trach ten een pneumatische hamer uit de raket te halen. Maar hoe bereikte hij de raket, zonder ook door een van de plotseling in de bodem vallende gaten omlaag gezogen te worden? TRAMSTRAAT 62 te EINDHOVEN vragen t.b.v. enkele grote werken in het westen 'des lands Schriftelijke sollicitaties aan bovenstaand adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 12