Deining om interview voor BBC-tv met Bidault Commentaar „IK BRENG DE GA TEN VAL BIJ TIME 600 VIPS Verzoeningsscène van Adenauer en Erhard u r veiligste auto? Nieuws in één oogopslag Militair in flat doodgevroren K.L.M.-lijn bemoeilijkt op Djakarta door Londen Broertje terecht na hele nacht dreggen I11 2 weken 100 uur zon RITA Franse stakingen duren voort: „Geld, Charles!'' Nieuwe Leidse Courant Dinsdag 5 maart 1963, 43stc jaargang Directeur: F. DIEMER Hoofdredacteur: Dr. E. DIEMER CHRISTEUJK-NATIONAAl DAGBLAD PRUS VOOR DE „Stintvastigh is ghebleven mijn hert in teghenspoet" Zie pagina J Kantoren Leiden Steenstraat 37 - pjj^|,us- 7^ Telefoon 31441 Giro 58936 'Abonnementsprijrert Ex-premier Bidault. heeft gisteren voor de B.B.C. in een interview gezegd, dat hij genoeg steun kan krijgen om pre sident De Gaulle ten val te brengen. Intussen heeft Scotland Yard opdracht gekregen te onderzoeken of Bidault, die wegens hoogverraad wordt ge zocht nog in Engeland is. Wanneer en hoe de ex- premier Engeland is bin nengekomen, is niet be kend. De ruzie tussen Aden auer en minister Erhard ts gisteren bijgelegd na urenlange besprekingen met het bestuur van de CDU-bondsdagfractie. Waarnemers vrezen even wel dat de verzoening van tijdelijke aard zal blijken te zijn. Intussen is beslo ten dat het eerste gesprek over de opvolging van Adenauer op 14 maart zal plaatsvinden. De strenge winter heeft aan de Nederlandse economie een schade toe gebracht die vermoedelijk de schade ten gevolge van de overstromingsramp 1953 zal overtreffen. De voorzitter van het Ver bond van Nederlandse werkgevers, de heer H. J. de Koster, schat de achter- Stand in de bouw alleen reeds op drieëneenhalve maand. O De Franse mijnwer kers hebben gisteren in vele plaatsen uiting gege ven aan hun misnoegen over de vorderingsbesl ui ten van president De Gaulle. Er wordt slechts sporadisch melding ge maakt van werkwilligen. Er hebben nog geen arre staties plaats gehad. De raad van Europa gaat een onderzoek instel len naar de veiligste auto en wil een prijs beschik baar stellen voor de fa brikant die de auto maakt met de meeste veiligheids voorzieningen. De raad vraagt de leden-landen d« rijders aan een medisch onderzoek te onderwerpen, in het bijzonder de be jaarden en de verplichte periodieke rijproef stren ger te maken. De veertien beklaag den die in Parijs terecht staan wegens het plegen van een aanslag op presi dent De Gaulle, zijn schul dig bevonden aan poging tot 'moord. Zes zijn er ter dood veroordeeld, waar van drie bij verstek. De onderhandelingen tussen de EEG en Enge land zijn afgebroken op een ogenblik dat welis waar vele kwesties waren opgelost, doch dat neemt niet weg dat er ook on opgeloste vraagstukken bestonden waarvan het belang niet mag worden onderschat. Dat is de con clusie van de E.E.G.-com- missie. De 19-jarige uit Arnhem afkomstige militair G. M. M J. Janssen is dood aangetroffen in een in aanbouw zijnde flat in Hannover. Werd aanvankelijk aan zelfmoord dacht, thans staat vast dat J. door be vriezing is omgekomen. J. was begin vorige week niet van zijn weekeind ver lof teruggekeerd bij zijn onderdeel op de vliegbasis Twente. De militair die naar zijn meisje in Hannover was gegaan schijnt daar geen onderdak te hebben kunnen vinden en zijn toevlucht te heb ben gezocht in de flat, waar hij de kou de niet heeft kunnen doorstaan. Straaljager stort lieer: JvOlllt piloot 0111 Gistermiddag is op het schietterrein bij Helchteren in Belgisch Limburg een Nederlandse straaljager neergestort. De Belgische piloot, een officier-leerling vlieger, kwam om het leven. Kieviten weer vroeger In Noord wijk ziin weer kievieten ge zien. Vorig jaar werden bij Noordwijk de eerste op 8 maart gesignaleerd, in 1961 op 9 maart en in 1960 pas op 11 maart. TN een dramatisch tv-interview voor de BBC heeft Georges Bidault, 011- omwonden verklaard, voldoende steun te kunnen krijgen oin president De Gaulle ten val te brengen. Bidault, die zelf enkele malen premier van Frankrijk is geweest, is thans leider van de anti-Gaullistische nationale verzetsraad (CNR). Het interview veroorzaakte onmiddellijk al zoveel deining, dat Scotland Yard opdracht kreeg, te onderzoeken of Bidault (die wegens hoogverraad door de Franse politie wordt gezocht) zich nog in Enge land schuil houdt. Het onderzoek wordt op uitdrukkelijke instructie van het Britse ministerie van binnenlandse zaken ingesteld. Van de zijde van dit ministerie werd ter toelichting verklaard, dat het alleen wil weten, welke papieren Bidault heeft en waar hij zich bevindt. In Engeland vreest men, dat het interview tot nog groter moeilijkheden met Frankrijk zal leiden. De B.B.C. wilde geen mededelingen 1 moet zijn om hem ten val tc brengen, doen over de verblijfplaats van de Hij vergeleek zijn eigen positie met die OAS-leider. Bij het aankondigen werd van 20 jaar geleden onder het bewind 1. 2,80, p.kw. 8,25 Klachtendienst bezorging 18;- 19 uur gezegd, dat Bidault nog zeer onlangs in Londen was geweest en op een heime plaats was door tussenpersonen een vraaggesprek gearrangeerd. Vorige week kwamen uit Parijs be richten dat de Franse „barbouzes" be vel hadden gekregen Bidault in Enge land gevangen te nemen. Scotland Yard ontkende toen iets af te weten van Bidaults verblijf in Engeland. Gistermiddag zei h'et Britse ministerie van binnenlandse zaken nog, dat er nooit bewijzen zijn geweest van de komst van Bidault naar Engeland. De B.B.C. kondigde Bidault aan als een van de mannen, die het meest recht streeks betrokken is bij de mannen, op ie in geheel Europa jacht wordt maakt door de Franse politie, omdat zij betrokken zijn bij de komplotten tegen president De Gaulle. In het vraaggesprek wees Bidault er op, dat De Gaulle reeds te veel fouten heeft gemaakt en dat het dus mogelijk Een woordvoerder van het ote Amerikaanse weekblad 'me heeft gisteren meegedeeld. it men bijna zeshonderd voor- instaande personen, wier por- et in de loop der jaren op de nslag van het blad is versche en, heeft uitgenodigd ter bij- oning van een diner op 6 mei 1 New York om het veertigjarig 'staan van het blad te vieren, nder degenen die een uitnodi- mg hebben ontvangen zijn esident Kennedy, premier hroesjtsjef, premier Macmil- n, president De Gaulle en mdskanselier Adenauer. Een aantal personen heeft de itnodiging reeds aangenomen. zei hij. Het wordt aan de be- ok kenen zelf overgelaten om it bericht, dat zij tiaar New ork komen, openbaar te maken. Inmiddels deelde maandag een 'geringswoordvoerder in Bonn lee, dat bondskanselier Aden- 'er de uitnodiging heeft aan aard, op voorwaarde dat hn Heen dan zal komen als hij een andere dringende bezig- edcu heeft. (Van een onzer verslaggevers) T^EN delegatie van KLM-onderhan- Ar1 delaars vertrekt morgen naar Londen om daar met vertegenwoor digers van de Britse luchtvaartmaat schappij B.O.A.C. overleg te plegen over het eventuele herstel van een driemaal wekelijkse dienst op Sin gapore in verband met de heropening van de Djakarta-lijn (waarschijnlijk op 4 mei). Dit overleg volgt op een op 15 februari gedaan schriftelijk verzoek van de Nederlandse ambas sadeur in Londen, mr. A. W. C. baron Bentinck van Schoonheten aan het Britse ministerie van buitenlandse zaken. In deze brief stelde de ambassadeur het ministerie namens de Nederlandse regering op de hoogte van de plannen van de KLM om de luchtverbinding mei Djakarta te hervatten op basis van do situatie, die voor het traject Singapore- Djakarta op 2 december 1957 bestond De Britse regering werd gevraagd to bevestigen dat hiertegen geen bezwaar bestond. Tot nu toe echter is op dil verzoek nog steeds geen antwoord ge komen. Zoals bekend is, was 2 december 1957. de datum waarop de KLM de uitvoering van de Djakarta-lijn. waarbij driemaal In de week Singapore als tussenlandings- station werd aangedaan, moest staken. Tot verontwaardiging van velen maak te de Britse regering toen bekend dal in de plaats van drie tussenlandingen per week in het vervolg slechts eenmaal per week een eindpuntdienst door de KLM op Singapore mocht worden uit gevoerd. Ondanks langdurige onderhandelingen n.a. tussen minister Luns en de Britse minister van buitenlandse zaken, Selwyn Lloyd, bleven de Britten bij dit stand punt, dat tot nu toe is gehandhaafd. Nu de lijn op Djakarta weer wordt ge opend. wil de KLM evenals vroeger weer drie diensten per week op Singa- Politie en ouders ongerust Twee broertjes van 6 en 8 jaar heb ben hun ouders een slapeloze en de poli tie een drukke nacht bezorgd door in plaats van normaal thuis te komen sla pen „eens een nachtje weg te blijven". Men nam aan, dat de jongens door het ijs van het Noord-Hollands-Kanaal ge zakt waren. Vanochtend tegen tien uur kwamen zij echter laconiek bij hun ouderlijke woning terug. De jongens, Hans en Karei van Ooyen, van de Wad denweg, hadden de nacht doorgebracht in een loods van een scheepwerf in de Amsterdamse haven. Er was de gehele nacht gedregd, de kinderpolitie werd in geschakeld en een speurhond volgde her haalde malen een spoor, dat steeds dood liep bij een wak. Het enige resultaat was de vondst van een broekriem van een der jongens op het ijs. Juist nadat de politiemacht opnieuw was uitgebreid, belde de vader van de jongens op. dat zij „als Turken" waren teruggekeerd. Een reden voor hun nachtelijke escapade had den de jongens niet opgegeven. Dc kin derpolitie zal nog een onderzoek instel len. pore als tussenlandingsstation, al zal de dienst, volgens de zomeraienstregeling voorlopig nog eenmaal per week worden uitgevoerd. Hoewel in luchtvaartkringen wordt aangenomen, dat de Britten geen bp- zwaar zullen maken tegen het verlenen van de landingsrechten, is het volgens geruchten in Londen helemaal niet ze ker dat het KLM-verzoek op korte ter mijn zal worden ingewilligd. Het minis terie van burgerluchtvaart zou. volgens deze geruchten, een beslissing willen uitstellen tot juni. Dit omdat men de toekomstige Maleise federatie niet zou willen binden nog voordat deze staten bond tot stand is gekomen. Voor de KLM zou dit een ernstige moeilijkheid betekenen voor het herstel van de lijn op Djakarta. Voor deze lijn Is namelijk een tussenlandingsstation dicht bij de Indonesische hoofdstad no dig omdat de toestand van de startba nen van het vliegveld Kemajoran niet zodanig is, dat DC-8's er volgeladen voor een grote afstand kunnen opstijgen. an Vichy en was van mening, dat hem toen minder mogelijkheden openstonden om de opstand te verwezenlijken. Verzinsels Bidault wees de beschuldigingen van terrorisme van dc hand als zijnde ver zinsels van de politic. Ook het dood vonnis voor Dc Gaulle uitgesproken door het militaire tribunaal van de verzetsraad noemde hij een verzinsel Hij herinnerde eraan, dat in de verkla ring van de rechten van de mens staat, dat men bij een tirannie in laatste in stantie de plicht heeft in opstand te ko men. Onder het Duitse bewind heeft Dp Gaulle voor dezelfde keuze gestaan en ook de weg van de opstand gekozen, al dus Bidault. Over de wijze waarop de organisatie geleid werd en de financiële middelen wilde hij niets zeggen: „Beroepsgeheim". Bidault vertelde dat de OAS in Frank rijk nog steeds sterk is, tenminste het deel dat opgegaan is ln de nationale ver zetsraad, al wil de Franse regering dezt» raad steeds kleineren. De laatste vraag van de verslaggever was: „Mijnheer Bidault, denkt u werke lijk dat "u een kans heeft president De Gaulle ten val te brengen?" Bidault die tot dan toe alleen Frans had gesproken, antwoordde op deze vraag in het Engels- „Ik geloof dat onze kans groter is dan die van Churchill ln 1940" Eenzame oude man Volgens Britse bladen is Bidault on geveer een maand geleden in Londen ge ïnterviewd. Er deden toen geruchten de ronde, dat de Franse ex-premier zich ln Londen bevond. Toen zouden er ook al agenten van de Franse geheime dienst in de Britse hoofdstad geweest zijn om Bidault te ontvoeren en naar Parijs te brengen. Roderick Macfarquar. lid van de reportageploeg van de BBC, die Bi dault interviewde, vertelde, na het vraag gesprek wat gedronken te hebben met de Fransman. Dat was in Chiswick. „Ik verliet hem bij een Chinees restaurant." aldus de tv-reporter (Voor vervolg zie pagina 11) De ex-premier van Frankrijk, Georges Bidault, nu leider van de anti-Gaullistische nationale ver zetsraad. tegen wie in Frankrijk een arrestatiebevel is uitgevaar digd, verscheen gisteravond op de T.V.-schermen van de kijkers naar het B-B.C.-programma in Enge land in eeii vraaggesperk. Het uit gezonden gesprek was enkele we ken geleden in het geheim „er- «ins in West-Londen" opgenomen, e bijgaande foto werd. gister avond vanaf het T.V,-scherm ge maakt. Nieuw winterrecord De zon heeft voor een topprestatie gezorgd, door binnen twee weken ruim honderd uren te schijnen. Dat is in het 1 winterseizoen in deze eeuw nog niet eerder voorgekomen. Aan deze krachtige zonneschijn is het ook te danken dat de temperaturen tot zelfs tien graden boven nul stijgen. De kans bestaat echter, dat de bewolking de komende dagen gaat toenemen, zodat het overdag niet meer zo aangenaam zal zijn, want de lucht ls nog steeds koud. Opvallend zijn dit jaar de lagere tem peraturen in het kustgebied door de ijs vlakten, het koude zeewater en de sneeuwlaag. In het noorden en oosten van het land is die laag gemiddeld 6 tot 10 cm. In het westen en het zuiden is de sneeuw in grote gebieden reeds verdwenen. De vorst is echter nog steeds niet uit de grond. Gemiddeld wordt nog 25 tot 40 cm vorst in de grond gemeten. Zoals na de meeste lange en strenge winters zullen het westen en het zuiden het eerst van de sneeuw en de vorst in de grond verlost zijn. De voetbalcompetitie zal echter op zijn minst nog veertien dagen moeten wachten. De depressies, die zachte oceaanlucht moeten aanvoeren, blijven voorlopig nog uit, dus: nog geen definitief einde aan vorstperiodeHet hogedrukgebied dat de vorst aan de praat houdt, neemt gelukkig wel langzaam in betekenis af. Volgens weervoorspeller kapper Piet Flink in Hengelo zou de winter vrijdag 8 maart vertrekken. Wat ons betreft krijgt de figaro gelijk. Na urenlange besprekingen "LJET GESCHIL tussen bondskanse- lier Adenauer en minister van economische zaken Erhard is, althans voorlopig van de baan. Na urenlange besprekingen is het bestuur van de christen-democratische bondsdagfrac tie er gisteren in geslaagd beide man nen tot elkaar tc brengen. Von Bren- tano, de voorzitter van het fractie bestuur, heeft verklaard dat het con flict met een spontane handdruk is bijgelegd, hetgeen zou wijzen op de verzoeningsgezindheid van de beide staatslieden. „Erhard had", zo zei von Brentano, „met grote menselijke warmte en hartelijkheid op de hand druk van Adenauer gereageerd". Daar dergelijke verzoeningsscènes zich al vaker publiek hebben afge speeld, zien waarnemers in Bonn deze ontwikkeling evenwel als een moei zaam tot stand gebrachte overeen stemming, die slechts van tijdelijke aard zal zijn. Ook afgevaardigden van de CDU vrezen, dat de moeilijkheden, vooral met het oog op de opvolging van Adenauer wel weer de kop zul len opsteken. Op de bijeenkomst van gisteren is nogmaals uitvoerig gesproken over het Frans-Duitse verdrag en het mislukken van het Brussels gesprek. Von Brentano zei dat Adenauer en Erhard het, wat de eerste kwestie betreft, eens zijn: het ver drag mag geen invloed hebben op welke overeenkomst ook. die West-Duitsland heeft aangegaan, het moet de NAVO niet verzwakken, maar versterken. De crisis in de CDU over de opvolging van Adenauer zal in geheime onderhande lingen door een speciale commissie van CDU-leiders in overleg met de kanse lier worden opgelost. Erhard, die wel wat van zijn popu lariteit heeft verspeeld, blijft nog al tijd de beste kansen houden, zijn ri vaal is minister Schroder. Intussen heeft Erhard gisteren voor de West hij kanselier zou worden, hij geen beslissingen op eigen houtje zal ne men (waar Adenauer bij herhaling van beschuldigd is). Aan Adenauer heeft hy in antwoord op diens brief geschreven, dat hy de kritiek van de hand moest wqzen. Hij wees op het internationale vertrouwen, dat hy zich in de afgelopen vyftien jaar had verworven en sprak in dat verband van een „positief element in de Duitse politiek". Erhard kon zich niet voorstellen hoe men z(fn gedrag als te vergaand kon beschouwen, daar hy en kele dagen voor het gesprek in Brussel volledige overeenstemming met minis ter' Schroder had bereikt over de te volgen lyn. JV/TEN KAN van de T.V.N., deze nieuwe propagandiste voor reclame in de televisie, niet ontkennen, dat ze met open hartige onbevangenheid in de publiciteit is getreden. Tactischer ware het geweest, indien ze onder andere vlag had gevaren en indien zij zich had gesteld onder een minder geprononceerde figuur als de heer Van Walsum. Nu valt zij temeer om haar duidelijkheid te prijzen. Behalve te prij zen echter valt zij nu ook temeer af te wijzen. Met dezelfde openhartigheid en onbevangenheid heeft de voorzitter zeil gesteld, dat voor hem deze nieuwe orga nisatie de consequentie betekent van het steeds door hem ingenomen standpunt. En nimmer heeft hij het in het onzekere gelaten, dat hij een dusgenaamde nationale omroep voorstaat. Wij betwisten geenszins, dat dit zijn goed recht is. Zoals het ons goed recht ls om de gedachte te zijn toegedaan, dat het om roepbestel- zoals wij het ten onzent ken nen als zodanig reeds strookt met onze volksaard en het meestgeëieend ls om te beleven wat onder ons volk aan levens beschouwing en maatschappijopvatting ge vonden wordt. Verwonderen doet het ons, dat niet van stonde aan al degenen, die hun naam aan de T.V.N gegeven hebben dit afwijsbare in deze nieuwe organisatie hebben onder kend. Na de openhartige mededelingen van de voorzitter, gisteren op de persconferen tie gedaan, hebben zij niet langer hel excuus van de onwetendheid. Van enkelen hunner ls het ons bekend, dat zij zonder geestdrift zijn toegetreden, doch in de ver onderstelling, dat reclame in de televisie nu eenmaal onvermijdelijk en onontkoom baar is. Ook met dil laatste zijn we het In genen dele eens. Indien commercialiteit in dc televisie, in welke vorm ook, er komt, dan niet omdat zij in feite onontkoombaar ls, maar omdat men meent dat zij onontkoom baar is en men haar dus laat komen. In werkelijkheid behoeft wat wij niet wen sen ook niet tc komen. Eenmaal gekomen echter, zal men er zich gemakkelijk meer van kunnen ontdoen. Dubbel verwerpelijk wordt ze wanneer ze tevens moet dienen om zoals blijkbaar In sommiger hoofden speelt iets van wat wel heet een nationale omroep, in wezen een onhanteerbare en bloedarme zaak, onder ons te introduceren. „Die theemuts ts lekker warm." 5V r70WEL in het oosten van Frank- *-x rijk, waar gisteren algemeen werd gestaakt, als in het noorden, waar de mijnwerkers gisteren een rustdag hadden, zijn massabijeen komsten gehouden. In vele steden trokken mijnwerkers door de straten en toonden hun misnoegen over de vorderingsbesluiten van de regering- De Gaulle. Oe politic had maatrege len genomen, 0111 op alle eventuali teiten voorbereid tc zijn, maar zij behoefde niet in actie te komen. In Fórbach, nabij de grens met Saar- land, waren vijfduizend mijnwerkers op het marktplein samengestroomd met spandoeken, waarop te lezen viel „48 uur loon voor een 40-urige werk week'' en „Alle mijnwerkers één". Nadat enkele vakbont .functionarissen het woord hadden gevoerd, trok de me- 1 nigte naar het stadhuis om een resolutie Voorjaar in de lucht de zon wint aan kracht. Dat betekent dat de Nederlandse huisvrouw de toekomst beziet met matten kloppers en schone ramen: de grote schoonmaak kan beginnen! te overhandigen. In de Noordfranse stad Douai waren ongeveer 1500 mijnwerkers op de been. Zij schreeuwden leuzen als ..Geld, Charles" en „Geen geld. geen kolen". De communistische vakbond heeft aan gekondigd stakingscomité's te zullen vor men, terwül de socialisten hebben aan gespoord vandaag thuis te blijven of stakingsposten te vormen. Duidehjk is wel geworden dat de mijnwerkers over het algemeen gehoor hebben gegeven aan de stakingsoproep en daarmee ge weigerd hebben het decreet van de re gering De Gaulle te accepteren Sommige mijndireoties maakten nog ZJET hogedrukgebied boven Duitsland tj dat het weer in West-Europa be- heerst, verplaatste zich in de afgelopen 24 uur nog iets naar het zuiden en kreeg een belangrijke versterking in de om geving van Spanje. Door deze ontwik keling begon vochtiger lucht van dc Golf van Biskaje uit naar Frankrijk en Engeland te stromen. Het front dat deze lucht begrenst, naderde vanmorgen langzaam het zuidwesten van het land. In het gehele westen van het land nam daardoor de bewolking toe. Het toene men van de vochtigheid en van de zui delijke wind liad tot gevolg dat de overdag ongeveer dezelfde temparturen temperaturen in de afgelopen nacht niet *,s vandaag. (Opgemaakt te 11.15 uur.) 20 laag meer waren als de voorgaande nachten. De laagste temperatuur werd genoteerd te Eelde en bedroeg -3 gra den. Langs de westkant van de Britse eilanden trekt een diepe depressie naar het noorden. De fronten ervan veroorza ken enige daling van de luchtdruk op de Britse eilanden. Daardoor zal de wind iu ons land nog iets toenemen uit zuidelijke richting. In de komende nacht zal geen vorst van betekenis meer voor komen, en daardoor gaat ook het etmaal gemiddelde van de temperatuur nog wat verder omhoog, hetgeen een verdere wegdooüng van de sneeuw zal bevorde ren. De regenkansen blijven klein. Droog weer met veranderiyke bewol king en voornamelijk ln de kustgeble- den plaatseiyk mist. Zwakke tot matige aan de kust nu en dan vrU krachtige wind tussen zuid en zuidwest. Vannacht vrüwel nergens vorst meer, morgen Tendens stationair Zon en maan Woensdag 6 maart: zon op 7.17, onder 18.27, maan op 14.14, onder 5.40. Zondag 10 maart: volle maan. Hoogwater Schevenlngen 6 maart: 0.15 v.m.; 12.42 n.m. HET WEER HS EUROPA Happorten hedenmorgen zeven uur Temper. Station IVeers. -a j Eosteldh. 5 8 v 'l wel melding van werkwilligen, vooral bij het bovengrondse personeel, maar dit wa ren toch maar sporadische berichten. Het ls nog niet bekend, hoe de regering het decreet ten uitvoer wil leggen. Arresta- ties hebben niet plaatsgehad. Geruchten willen dat bepaalde vakbondsleiders na derhand wel vervolgd zullen worden. Tot een werkeiykc krachtmeting kwam het gisteren in Lotharingen, vandaag doet het noorden ook mee. De vakbonden van de Franse spoor wegen, het vllegveldpersoneel, het per. toneel van het ParUsc openbare vervoer, de onder toezicht van staat staande elek. triciteits- en gasbedrijven, en journali- ten, onderwijzers en studenten hebben opgeroepen tot korte sympathiestakincen van een kwartier tot een uur uit protest tegen de politiek van De Gaulle. D Helder zw. hew z 6 6 2 0 Ypenburg I. bcw.' zzw 2 9 2 0 Vlissingcn zw. bew. zzo 2 6 0 Eelde h. bew. z 4 6 -3 0 De Bilt 1. bew. zzo 1 7 0 0 Twente 1. bew. 27.0 2 8 1 0 Eindhoven h bew. zzö 2 0 0 Zd.-Limb. 1. bew. 11 0 Helsinki gh. bew. w 4 -3 -6 0 Stoekh. onbew. 5 -7 0 Cslo mist windstil 11 -11 0 Kopenhagen mist wzw 2 1 -8 0 Aberdeen regen z 8 5 1 Londen gh. bew z 5 ia 3 A'dam zw. bew. 6 Brussel onbew. z 4 3 0 Luxemb. onbew. windstil "3 -3 0 Parijs zw. bew 0 3 12 1 0 Bordeaux mist windstil 16 2 2 Grenoble onbew windstil 11 -4 0 Nice n 7 5 0 Berlijn onbew. w 4 4 -6 0 F rankfort onbew. windstil 5 -10 0 München onbew zzw 2 5 -6 0 ZUrieh mist windstil 7 -10 0 onbew. w 1 7 -6 0 Loearno onbew. windstil 14 -3 0 Wenen zw bew nw 3 3 I 0.1 Innsbruck onbew. windstil 2 -13 0 Belgrado mist windstil 4 -3 0.1 Athene zw bew w 5 5 0 onbew windstil 13 0 ono 2 13 0 Madrid 1. bew. windstil 2 0 Mallorea onbew. windstil 13 2 0 Lissabon onbew. no 3 8 0

Nieuwe Leidsche Courant | 1963 | | pagina 1