Fantastisch Sterovita geeft Amaifi-nyions bij de koffiemelk CÉ) Vraag uw melkman Eerste keus ^^^«^^'-nylons van f 2,95voor slechts 84 cent van goucl... SPEKKIE EN BLEKKIE EN JASJE POPPEFIETS als je dit leest, ben ik al ver weg... zijn als tweelingen! NIEUWE LEIDSCHE COURANT jFFltMÊ1' Fantastisch! Sterovita lost in één keer uw kousen- probleem op. U krijgt nu de mooiste nylons bij Sterovita koffiemelk voor minder dan een derde van de prijs. Vraag uw melkman Sterovita koffiemelk en een spaarkaart. Op elke fles Sterovita koffie melk vindt u een spaarzegel. Plak 7 spaarzegels en 84 cent aan extra postzegels op de spaarkaart en zendt deze aan Sterovita. U ontvangt de nylons uwer keuze gratis thuis. Met naad of naadloos, welke u het liefst draagt. Met naad: 60 gauge/30 denier, met ladderstop in teen en boord. Een echte kwa liteitskous voor dagelijks gebruik. Naadloos 470 naalds/20 denier, kristal. Met extra rekbare boord, ingeweven versterking in hiel en teen, en extra versterkte zool. Een juweeltje van een uitgaanskous! Beide ver krijgbaar in glacé-beige. Ik zocht iets, dat raak zou zijn. dat dat zuivere in zich heeft, dat ons bindt. Daarom koos ik de juwelier, koos ik iets van goud, gepresenteerd op zacht fluweel, in een klein fijn doosje... 66. Generaal Weinstaup drukte ergens een knop in en het rode lichtje begon te branden. Blekkie haalde de meest linicse hendel over en de stoel begon naar ach teren te kiepen. Op hetzelfde ogenblik knip te het gele lichtje aan. Blekkie haalde de vijfde hendel over en de stoel zwaaide weer terug, doch maakte nu tevens een slingerende beweging naar links. Terzelf- dertijd knipte het paarse lichtje aan. Blekkie had zich de lichtjes en de erbij horende hendels goed in zijn geheugen ge prent, want hij zwaaide rustig op en neer en van links naar rechts. Slechts één keer vergiste hij zich en toen maakte de stoel eensklaps een flinke zwaai naar rechts. IE y onr* kleine vriend wist het juiste evenwicht weer spoedig te herstellen. „Keurig gedaan." prees generaal Weir. staup. nadat hij de stoel weer buiten wer king had gesteld. „Ik ben benieuwd of jij het er ook zo goed afbrengt. Spekkie." liet hij er glimlachend op volgen. Spekkie stond nog zenuwachtig op het vel papier met de instructies te turen, toen profes«or Halewitski zei: „Kom. jongen, nu is het jouw beurt." C-enetaal Snauker had de riemen waar mee 31ekkie vastgebonden had gezeten in middels losgemaakt en Blekkie wipte uit de stoel. Spekkie liep er nerveus op af en nam achter het schakelbord plaats. Pro fessor Halewitski snoerde hem stevig vast; dan riep generaal Weinstaup: Enkele seconden later flitste het groene lampje aan. Spekkie haalde rechter hen del over en de stoel kiepte naar voren. Op hetzelfde moment flitste het oranje lichtje aan. Spekkie haalde met een ruk een hendel over. maar het was kennelijk niet de goede, want de stoel schoot mot een flinke vaart nog verder door, zodat onze dikke vriend onderste boven in de lucht hing. „Help! Help!" schreeuwde hij vreselijk geschrokken. ,,De hendels weigeren naar mij te luisteren!" „Kijk naar het lichtje, jongen!" riep firofessor Halewitski, die onwillekeurig achen moest. Maar onze vriend had al met een krampachtige ruk een hendel over gehaald, helaas opnieuw de verkeerde. Maar er gaat geen dag voorbij of ik denk aan jon Denk aan mij. Draag dit tot ik terug ben - en altijd bet is net als jouw hart Deze aanbieding is geldig daar waar de flessen Sterovita koffiemelk voorzien zijn van epaarzegtè HESJE EN LOESJE de California-tweeling IN ST. OEDENRODE (Noord Brabant) ZONDER EEN CENT TE BETALEN Ja, zo krijgt U al die prachtige California-geschenken in Uw bezit! Het hier afgebeelde soepbord bij voorbeeld (edel aardewerk in 6 verschillende pasteltinten) krijgt U voor slechts 12 vlaggetjes.») Andere geschenken Tientallen mevrouw Vraag vandaag nog een geschen kenfolder bij Uw winkelier of bij California - Harderwijk. Er is een vlaggetje op ieder California-product. Even lekker, éven geurig, éven krachtig enmet dezelfde zorg en toewijding bereid uit dezelfde ingrediënten SOEP die is pas lekker!

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 18