Blett t f 1 Feestelijke ure in Pieterskerk ter opening van ?Drie Oktober vóór het scheren X Schoolhoofd D. Voortman beduusd van huldebetoon II AA K TA IB AC ME UWE LEIDSCHE COURANT DINSDAG 2 OKTOBER 1962 Agenda voor Leiden en Den Haag Dinsdag Binnenstad, f.30 nm.: Grote muzikale taptoe. Den Haag, Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel met „Een bitter uurtje". Gebouw K. en W., 8 uur: Ned. Opera o.l.v. Bauer Theussl met „Cosi fan tut te", van Mozart. Diligentia, 8.15 uur: Richard Morris over Shakespeare's „Hamlet". Woensdag Binnenstad, gehele dag: 3 oktobervie ring. Sch tiè". Stadsgehoorzaal, 8 uur: Cabaretavond 3 oktobervereniging. Prediker, 7.30 uur: Leidsche Oranjevereeniging, „Mobiel" uit Alphen met „Een meisje om te stelen" Den Haag, Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Ned. Comedie met „Het leven var Galilëi". Gebouw K. en W.. 8.15 uur: Residen tie-Orkest o.l.v. Willem van Otterloo; solists Rudolf Firkusny, piano. St. Jacobuskerk, 8.15 uur: Jan Schmitz, orgel, m.m.v. Koperensemble. Gemeentemuseum, 8 uur: Roosje Dries- sen, „Met 'n knipoogje". Donderdag Stadsgehoorzaal, 8 uur: Residentie- Orkest 0-l.v. Willem van Otterloo, solist Rudolf Firkusny, piano. Schouwburg, 8 uur: The Comedy Club met „Twelfth Night" van Shakespeare (L.A.K.). Den Haag, Gebouw K. en W., 8 u.: Het Nationaal Ballet Diligentia, 8 uur: Warren Thew. piano. Mauritshuis, 8.15 uur: Le Rondeau de Paris. Vrüdag Receptiekamer universiteit 5 uun Af scheidsreceptie administrateur T. van der Schilden. Antoniusclubhuis, 7.45 uur: Huldigings- i feestavond N.V. Hema. Stadsgehoorzaal, 8 uur: Zaidee Par kinson, piano. Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Com. met „Eindsprint". Gebouw K. en W., 8.15 uur: Residen tie-Orkest o.l.v. Willem van Otterloo, solist: Rudolf Firkusny, piano. Diligentia, 8 uur: Ned. Kamerorkest l.v. Szymon Goldberg, solist: Hans Henkemans, piano. Zaterdag 't Karrewiel, 35 uur: Receptie Leid sche Ziekenkas, t.g.v. 40-jarig bestaan. Den Burcht, 3 uur: Zesde lustrum dis- punt Robert Fruin, lzing prof. jhr. mr. dr. J. J. vón Schmid, 4.305.30 uur: Re ceptie bestuur. Schouwburg. 8 uur: Toneelgroep Im perium met „De goedaardige bulderbas", van GoldonL Den Haag, Kon. Schouwburg, 8.15 uur: Haagsche Comedie met „De Grot". Gebouw K. en W., 8.15 uur: Concert gebouworkest o.l.v. Bernard Haitink solist: Zino Francescatti, viool. Films Casino (2.30, T en 9.15 uur): Alles de lucht in (a.L). Lido <2.30, T en 9.15 uur): Doorbraak (14 jaar). Luxor (2.30, T en 9.15 uur)* Helden sterven jong (18 jaar). Rex (2.30, 7.15 en 9.15 uur): Tarzan en Tanya (14 jaar); donderdag: Liefde wordt duur betaald (18 jaar). Studio (2.30, 7 en 9.15 uur): De smaak van honing (18 jaar). Trianon (2.30, 7 en 9.15 uur): Het zotte leven van graaf Bobby (alle leeftijden). Apotheker Geopend voor spoedeisende gevallen ran dinsdag 2 oktober 18 uur tot don derdag 4 oktober 's ochtends 8 uur apo theek Reijst, Steenstraat 35. tel. 20136. Apotheek R. van Breest, Smallenburg te Leiderdorp is geopend. Tentoonstellingen Lakenhal, recente portretten en het volledige bibliofiele werk van Jean- Paul Vroom (tot 29 oktober). Lakenhal, Kind en Kleur,, werkstuk ken Leidse school voor esthetische vor ming (tot 22 oktober). Boerhaavezalen. schilderijen en teke ningen G. de Wit (25, 79 uur, tot 8 oktober). Museum Volkenkunde: jubileumten toonstelling „Naar wijder horizon" (tot 8 oktober). Rijksmuseum van Oudheden: „Lucht foto en archeologie" (tot 10 oktober). Rijksmuseum voor de geschiedenis der Natuurwetenschappen, „Enkele Neder landse Bijdragen tot de Ontwikkeling der Fysiologie" (tot en met 30 sept.) Leeszaal en bibliotheek Reuvens, öree- itraat 27, maandag en woensdag van 1 tot 5.30 en van 7 tot 9 uur; dinsdag van i tot 5.30 uur; vrUdag van 10 tot 5.30 er van 7 tot 9 uur: zaterdag van 10—5.30 u Bijkantoor chr. school Obrechtstraat: volw. dinsdag en donderdag van 650—* uur nm„ zaterdag 2—5 uur; Jeugd: elke woensdag 2—5 uur. Jeugdbibliotheek, leeszalen en biblio theek Reuvens, Plantage 6: maandag, dinsdag van 4 tot 650 uur. woens dag en zaterdag van 12 tot 4.30 uur en vrijdag (speciaal voor de grotere ■eugd) van 6.30 tot 8.30 uur 's avonds. (Advertentie) 4? U P U/ CD m O, 's avonds Qt\& jaar de chr. gemengde zang vereniging Ex Animo onder leiding van Herman de Wolff, ter opening van de feestelijkheden rond „Drie Oktober" een „concert" in de Pie terskerk. Het is gelukkig, dat tel- kenjare nog zóveel Leidenaars de weg naar het historische kerkge bouw wensen te vinden. Behalve het genoemde koor en de organist Adriaan Blankenstein, werkte deze keer de vermaarde ho boïst Jaap Stotijn mee. De andere „veteraan" van deze avond was de blijvend-vitale dr. J. Riemens, wiens .woord, eenvoudig en verzorgd, ook door de bondige ernst, veel indruk maakte. Dr. Riemens had als motto van zijn toespraak een tekst uit psalm 146: „Die de verdrukte recht verschaft, die de hongerige brood geeft". Eén van de jaarlijks terugkerende onderdelen van het Leidse feest is de uit deling van haring en wittebrood. In 1574 was dat een weldaad voor een uitgehon gerde bevolking. Tegenwoordig is zo n distributie niet meer nodig. Hoeveel brood wordt er in onze welvarende tijd niet weggesmeten Die uitdeling, een symbool van Gods bijzondere gunst, in een vroegere tijd ondervonden, is karakteristiek voor de Sleutelstad. Hierdoor, en door vele an dere gebeurtenissen en kleinigheden op de grote feestdag, onderscheidt Leiden zich van andere steden. WÜ beleven een tyd, waarin alles op alles lükt. Overal ziet men dezelfde strakke bouw, dezelfde mode, dezelfde manieren. Het oude Leidse centrum, dat als een groene struik temidden van de moderne eentonigheid pronkt, Is in het heden eigenlijk een gave, die ons in de welvarende oppervlakkigheid en opper vlakkige welvaart soms even verrast. Sinds 1574 is er véél gebeurd en som mige mensen vragen, waarom we eigen lijk aan die oude gebeurtenissen nog moeten denken. Tóch doen, want die wonderlijke verlossing, bijna even groot als de doortocht van Israël door de Schelfzee. is een prediking voor ons welvarende volk. We hebben Indonesië en Nieuw-Guinea verloren; is het geen wonider. dat we het nog zo goed heb ben? Zijn we wel onder de indruk van Gods trouw? Is de vroomheid werkelijk geloof, uiting van persoonlijke dank baarheid en bekering tot God? Daarop, besloot dr. Riemens, moet u in de binnenkamer antwoord geven. Het concert Ex Animo, in het koor opgesteld, gaf keurig verzorgde uitvoeringen van een aantal liederen en een paar uit voeriger en ingewikkelder composities. Snellere verlichting van rheumatiek en spierpijnen Werkt uitermate actief in op de haard van de pijn ter verlichting van rheumatiek, zenuwpijnen, spit, ischias en stijfheid Niets werkt sneller, niets werkt aan genamer, ter verlichting van pijn, dan een behandeling met Algesal-bal- sem. Het enige middel, dat het diaethyl- amino-salicylaat in een speciale emulsie met hoog doordringingsvermogen bevat ■(U.S. Patent n° 2596674) dringt Algesal direct door in het weefsel, de ge wrichtsbanden en de spieren tot aan de haard van de pijn, waar een onmid dellijke verlichting ontstaat. Overtuigt Uzelf van dit buitengewone doordrin- gingsvermogeq wanneer U Algesal uitwrijft, zult U merken, dat deze aan vankelijk kleurloze wonderbalsem meer melkwit wordt en volledig i poriën verdwijnt (in plaats van een oppervlakkige warmtesensatie op de huid te veroorzaken), teneinde diep in te werken op de pijnlijke weefsels. Nog beter de pijnstillende werking van Algesal "doorstraalt" weefsel en spieren tot in de gewrichten, zodanig dat een duurzaam gevoel van ver lichting en welzijn in de plaats komt van pijn of stijfheid. Maar, vergeet niet Pijn slaat altijd onverwacht toe Zorgt er dus voor thuis altijd een tube Algesal bij de hand te hebben. Er mankeert nog wel eens wat aan auto 's op de weg gisteren gehouden zittingen van bet Leidse kantongerecht kenmerkten zich door een goede opkomst. Zoals ge bruikelijk waren het in hoofdzaak ver keersovertredingen die de aandacht vroegen. Toch was er nog wel variatie. Een 34-jarige zandstraler uit Leiden reed op lil mei als bestuurder van een bestelauto in de Leliestraat te Leiden tegen een geparkeerd staande truck. De schade hieraan bedroeg 19,80. Na de aanrijding was de man, naar hij mee deelde van schrik, weggegaan, zonder de gevolgen daarvan te denken. De politie vond hem wel en een onderzoek zijn auto volgde. Het bleek dat de niet in het bezit was van een gel dig rijbewijs. Aan zijn wagen waren enkele gebreken. t was de bedoeling, van zijn va kantiegeld nieuwe banden te kopen. Dit geld heefit hij nu gespaard, daar de politie de auto in beslag nam. De of- fioier van justitie, mr. Van der Schans, meende dat verdachte nog van geluk mocht spreken, daar hij zonder goed te kunnen rijden was gaan toeren met een auto die bijna onbestuurbaar was. Hi) eiste een totale geldboete van 255, ont trekking van de auto aan het verkeer n bovendien ontzegging van de rijbe- oegdheid voor één jaar. Nadat ver dachte clementie had verzocht, veroor deelde de kantonrechter, mr. De Bruin, hem tot 115 boete en onttrekking van e auto aan het verkeer. Tot de gevallen waarin waarin alco- d1 een rol speelde behoorde de zaak tegen een 25-jarige kelner uit Noord - ijk. Deze was als bestuurder van eeri auto tegen de leuning van de Noordwij- kerhoeksebrug gereden. Ter zitting ver klaarde hij dat ter plaatse een zwaro mistbank hing. Hij was blijkbaar even de kaart geweest, toen de auto der tig meter verder haaks in de brugleu ning tot stilstand was gekomen. In het proces-verbaal was te lezer, dat de man vrij veel 'had gedronken, ze- •en glazen bier. De. laatste drie uren 'óór de botsing had hij geen alcohol houdende drank gedronken. De kanton rechter meende dat dergelijke „onbegrij pelijke" ongelukken na alcoholgebruik voorkomen. Ook de officier van justitie. Sluij'k, kon het alcoholgebruik er niet los van zien. Hij eiste een geldboete van 100 of I dagen hechtenis, alsmede ontzegging in de rijbevoegdheid voor de tijd van is maanden. De kantonrechter ver anderde de boete tot 75 of 15' dagen hechtenis, maar handhaafde de ontzeg- ng voor zes maanden. Een brandstoffenhamdelaar uit Noord- wijkerhout had als bestuurder van een vrachtauto gereden langs de Haarlem mertrekvaart in die gemeente. Toen personenauto bestuurd door een dame, hem passeerde, was hij volgens de getuigenverklaringen plotseling naar links gegaan. Hierbij had hij de perso nenauto geraakt, die in de grasberm terecht gekomen. De man was door gereden en pas na een vrij grote afstand- het de dame gelukt hem tot stil stand te brengen. Ter zitting verklaar de verdachte dat hij had moeten uitwij ken voor een wielrijder. Niemand an ders had deze wielrijder gezien. Zesde lustrum dispuut „Robert Fruin" Ter gelegenheid van het zesde lustrum houdt het bestuur van het Leidsch His torisch Dispuut „Robert Fruin" op 6 oktober van 4.30 tot 5.30 uur een receptie tn „Den Burcht". Tevoren, om drie uur, zal prof. jhr. mr. dr. J. J. von Schmid in „Den Burcht" een lezing verzorgen. Er werd een boete van 75 geëist of 15 dagen. Verdachte wachtte het vonnis niet eens af en zei meteen het hogerop tc zullen gaan zoeken. De kantonrechter veroordeelde hem tot 60 of 12 dagen hechtenis, waarbij hij nog 50 schadeloosstelling zal heb ben te betalen. Toegang Koraalmuziek In verband met werkzaamheden in de omgeving van de Garenmarkt is de toe gang tot de Koraalmuziek morgenoch tend uitsluitend aan de zijde van de Doe- zastraat. Ook belangstellenden kunnen van deze toegang gebruik maken. Voor hen is een afzonderlijke ruimte gereser- We rekenen onder Ex Animo dan ook het kinder- en meisjeskoor, die Valerius-liederen en (de jonge dames) de bekende Terzett uit Elias „Hebe deine Augen auf' zongen. Ter nagedachtenis van de doden van 1574 voerde het koor „Beati motui" van de dirigent uit. Bepaald indrukwekkend klonk de prachtige „Psalm 9" van Jan Pieterszoon Sweelinck. Een belangrijke reprise was de uit voering van Herman Stenz' „Drie-Okto- ber-Cantate", die verleden jaar voor het eerst aan de voeten van Van der Werff werd opgezongen. Het Toonkunst-Orkest zorgde hier voor een welluidende bege leiding, zodat het in het gehoor liggende werk een zo gunstig mogelijke indruk Traditiegetrouw zong Ex Animo het gebed van dr. Riemens. „Lof zij de helden" van Brouwer-Kücken. Jaap Stotijn, de grote tovenaar op de hobo, leek ons, om welke reden dan ook, in de c kleine terts Sonate Vivaldi nog niiet geheel op dreef. Zijn toon werd pas werkelijk egaal en glan zend in de Partita van Jan Koetsier, waar vooral in de snelle delen een op merkelijke eenheid tussen de zelfstan dige partijen van orgel en hobo viel te bewonderen. Stotijn bereikte zijn hoogtepunt i meesterlijke vertolkingen van twee ju welen uit de literatuur voor zijn instru ment: een „Pièce" van Gabriël Fauré een Pastorale van Alex Voormolen. Zijn toon en expressie waren hier met macht: de aandacht leek wel voelbaar. Met het gezamenlijk zangen van het eerste en zesde couplet van het Volkslied werd het concert besloten. Joh. van Wolfswinkel Koster Favier jubileerde Ter gelegenheid van zijn zilveren ju bileum werd koster Favier van Bethlehemkerk aan de Driftstraat (i heen Kooikapel) gistermorgen in de be slotenheid van z(jn hulskamer met vrouw gehuldigd. Als ds. Poort, de a predikant, uit militaire dienst terug is (zondag 14 Oktober), zal het jubileum meer in de openbaarheid komen; het is de bedoeling, zowel tijdens als na de morgendienst in de Bethlehemkerk er aandacht aan te schenken. Maar reeds gisteren heeft het kosters echtpaar veel belangstelling ondervon den. Om elf uur kwamen afgevaardigden van de centrale kerkvoogdij en het ker kelijk bureau van de Hervormde Ge meente de heer en mevrouw Favier ge lukwensen. Kerkvoogd Van Iterson hield een hartelijke toespraak met tal van herinneringen en met veel waarde ring, waarbij als stoffelijk blijk een huis kamerlamp werd aangeboden. De heer Van Iterson had gefundeerde lof voor het werk van de koster, want hij is zelf vele jaren penningmeester van deze wijk geweest en heeft dus van nabij diens werk gadegeslagen. Namens het kantoorpersoneel sprak de heer Kop, die speciaal de werkzaamheden van de heer Favier zij de ophaaldienst voor de vrij willige bijdrage (vroeger kerkelijke be lasting) en de technische dienst rele veerde. Hij bood een pen, waarop als aandenken aan deze dag iets zal worden geïnscribeerd, aan alsmede een brood trommel. Een dankwoord van de heer Favier besloot het officiële gedeelte. De gehele dag heeft het echtpaar Favier zich in spontaan medeleven mo gen verheugen. Tal van fleurige en eet bare attenties werden aan zijn woning bezorgd. 0> t; scheren 1 nèt j Elke morgen Blett vóór het scheren en U voelt zich de gehele dag alsof U pas geschoren bent! Een bijzonder actief ingrediënt in Blett richt het baardhaar op een speciale manier hoog uit de huid op. Het uitscheren kan hierdoor véél dieper dan normaal geschiedenl Dit is vooral bij elektrisch scherertzo belangrijk! Door Blett blijlt U veel langer glad geschorenU ziet er 's avonds nog even schoon uit als 's morgens! 10* Nieuw hoofd aan Herv. v.g.l.o.-school Tot hoofd van de Hervormde v.g.l.o.- school te Leiden, is benoemd de heer H. C. Ypenburg, thans leraar A.V.O. aa Chr. technische school te Alphen De heer Ypenburg was werkzaam als onderwijzer aan scholen te Barneveld Scherpenzeel, tot 1950. Daarna was als leraar AV.O. aan de technische school „Valken heide" te Maarsbergen, tot 1 sep tember 1958. Toogdag in Leiden Woensdag 10 oktober hopen Gerefor meerde vrouwen in Zuid-Holland hun jaarlijkse toogdag te houden in de Zui- derkerk te Leiden. Aanvang morgen- en middagvergade ring resp. 10.15 en 2 uur. Sprekers zijn de heren W. M. van del, hoofdinspecteur van politie te Den Haag, over „Mensen zoals wij" en ds. A. -. d. Kooy te Hilversum over ,.Och, leer nij, arme dwaas, hoe ik bidden moet' De tweede spreker komt in de plaats an ds. L. Loosman te Bodegraven, die zich moest terugtrekken. Zang door Rie Grims-Strootman. Ieder is welkom. (Advertentie) UI 's morgens aritf* m Tweede prijs voor L.P.M.G. t Leids Politiemuziekgezelschap heeft zaterdag deelgenomen aan een fe deratief concours te Leerdam. Het heeft daar een tweede prijs in de vaandel afdeling fanfare behaald. Leeuw-uloschool aan de Van den Brandelerkade, veertig jaar aan het onderwijs verbonden, 's Morgens werd hij door de leerlingen gehul digd, waarbij hij een schaal fruit en een boek kreeg, 's Middags werd in de aula van het nieuwe schoolgebouw een receptie gehouden, georgani seerd door de oudercommissie. Na van velé zijden hartelijk te zijn toege sproken en met tal van prachtige geschenken te zijn verrast, verklaarde het jubilerende hoofd, dat hij als een berg tegen deze dag had opgezien, maar achteraf uitermate dankbaar was voor het spontane huldebetoon. De heer P. Leenen haalde als oud collega herinneringen op, waarna de heer R. Nieuwland, voorzitter Wethouder S. Sannes vertegenwoordig de het gemeentebestuur. Hij karakteri seerde de jubilaris als een man van wie men op aan kan, een boeiend docent en een goed organisator, die zich niet be paalde tot 'het veelomvattende school werk, maar ook nog kans zag zich ver dienstelijk te maken op sociaal gebied en op het terrein van de sport. De er kentelijkheid van het gemeentebestuur uitsprekend, overhandigde de wethouder de heer Voortman een geschenk onder ccuvert. Sfeer De rijksinspecteur van het lager on derwijs in de inspectie Leiden, de heer A Bogaards, vestigde er vooral de aandacht op, dat het hart van de jubi laris bij zijn werk is betrokken. Heel onopvallend gaat hij zijn gang. hij heeft er geen behoefte aan briljant te lijken, maar juist daardoor is hij het De heer Voortman is geen docent die zijn leer lingen aan daplomajacht laat doen. Hij zorgt ervoor, dat de sfeer bij het onder wijs goed is, dat zijn scholieren zich harmonisch ontwikkelen. Het „papier tje" volgt dan vanzelf. Nadat de rijksinspecteur de heer Voortman nader had geschetst als een ongekunsteld, hartelijk mens. die de school met heel zijn wezen draagt sprak de heer Van Putten namens het hoofdbestuur van de Mulo-vereniging. Hy noemde de Ju bilaris een steunpunt van de orga nisatie. De heer G. J. Enzerlnk ver tolkte de gevoelens van het onder- w ij zend personeel, dat zich weet ge plaatst onder voortreffeiyke leiding. Daardoor heeft zich een plezierige teamgeest ontwikkeld. de individuele haarlotion HAARTABAC is een individuele haarlotionbestemd voor de persoonlijke verzorging van Uw haar. HAARTABAC bevordert de natuurlijke bloedcirculatie van de hoofdhuid en bestrijdt haaruitval, roosvorming en hoofdjeuk. Regelmatige massage met HAARTABAC geeft U het gewenste resultaat: gezond, levendig en glanzend haar. Maurer+Wirtz Stolberg im Rheinland oudercommissie, de rij van sprekers be sloot. De heer Nieuwland merkte op, dat de ouders in de heer Voortman waar deren zijn open karakter en zijn orga nisatietalent. Zij hebben diep respect voor zijn denken en doen. Met de aan bieding van een staande schemerlamp werden deze woonden onderstreept. Me vrouw Voortman kreeg een schitterende orchidee, de moeder en schoonmoeder van de jubilaris werden eveneens in de bloemetjes gezet. De receptie was drukbezocht. Tal van vooraanstaande figuren uit de onderwijswereld gaven blijk van hun belangstelling. Ten slotte was er ge legenheid het nieuwe gebouw te be zichtigen (Advertentie) 4? „Cf Ui ca \s\ m 's middags ari^ Bromfiets was er' Enige weken geleden stond terecht een 40-jarige schilder uit Leiden, die een bromfiets, welke hij op afbetaling had, zou hebben verkocht. Dit ontkende de schilder en hij verklaarde het verhaal te hebben gedaan, omdat de deurwaarder beslag kwam leggen op de bromfiets, na dat er moeilijkheden waren ontstaan met de financiëringsinstelling. De politie rechter hield de zaak aan teneinde ver dachte in de gelegenheid te stellen de bromfiets als stuk van overtuiging ter zitting te brengen. Maandagmorgen ver scheen de verdachte ter zitting, doch zonder bromfiets. „Terug en de bromfiets halen", beval de rechter en dus keerde verdachte naar Leiden terug. Een paar uur later verscheen hij en reed de bromfiets de rechtszaal binnen. De num mers werden gecontroleerd en toen alles in orde bleek te zyn en dus vaststond dat de bromfietsniet was verkocht werd verdachte overeenkomstig de eis van de officier van het ten laste gelegde vrij gesproken. Diplomazwemmen in de Overdekte Geslaagd voor diploma A: Michael de Geus, Abraham Bi ever, Marieke Swiert, Dolly Snrittenaar, Joseph a van Deventer, Ank van der Heijden, Theodora van der Heijden, Maria Dol. Cornelia v. d. Berg, Suzanna v. d. Berg. Scarlett Middendorp, Hendrikus ten Have, Eduard Huussen, Eduard Linssen. Martien Verst eegen. Jacoba Neuteboom. Hanco Bakker. Arie Knetsch, Jan Knetsch, Jacoba Verhoog, Leonardus van Steijn, Wilhelmus Ver- gunst. Willem v. d Ven, Johan Bijster- bosoh, Guusje van Egmond, Adrianus Verhoeven, Maria van Bommel, Mieke Mulder, Netta Vlam, Prynie de Geus, Theodoras den Hollander. Simon Petro Akerboom, Maria Nooijens, Grectjc v. d. Gugten, Anna van Kesteren, Miranda Nieboer. Meta v. d. Sluijs, Antonia van Kesteren. Peter van Heusdcn. Goertruida Zirkzee, Hendrik van Polanen, Jan van der Linden, Adriana Ruygrok, Froukje Stienstra, Berny van Putten. Mary Louw- rier, Nico Bekooy. Diploma B: Frits Vroom, Heieen Bos- scher, Annemieke Sahuchhard, Albertus Hoogeveen, Hans Lagas, Genie Mulder, Nico Glasbergen, Marienes van Pare ra. Abraham van Polanen. Lodewyk Glas bergen, Margareha Dol, Willemijntje Hogewonipg. Adriana Oudshoorn. NeL leke Woortman.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 3