SUNIL ÏS—aApIXn| VS staken hulp aan Peru BON WSm\ Eerste raket V.S. is onderschept Strijd over de toetreding van Engeland begint Engeland is tegen actie V.N. inzake Katanga Adenauer: Strauss moet in Bonn aanblijven /ft een. &an£e hy Zout door de lucht China ook niet r>p ki De Sowjet onderminister van bui- uc ienlandse zaken Valerian Zorin, heeft ^^^^jisteren in een commissie van de ont- ^^^Swapeningsconferentie g?eze?d, dat zijn regering bereid is gezamenlijk met de y.S., Groot-Britannië en Frankrijk de ^plechtige belofte te doen dat zij de verbreiding van de kernwapens zullen ;egengaan. Hjj zei dat de vier a-mogendheden de a. verplichting op zich moeten nemen geen ll"0ls:'»'m\vapens of militaire nucleaire ge gevens te verschaffen aan enig land of blok, dat niet over deze wapens beschikt. Westelijke diplomaten zagen in dit ^011 voorstel een duidelijke aanwijzing dat de Bowjetunie bereid is China kernwapens onthouden, indien de westelijke Grote ie deze ook niet aan West-Duitsland .f hun andere NAVO-bondgenoten zou den leveren. iln zijn rede deed Zorin weer een hef- ige aanval op de Westduitse „militaris- ische kringen die op revanche belust Zörin betoogde dat verschillende n, maar in het bijzonder West-Duits- (Oand. steeds meer moeite doen om van de ^Westelijke Grote Drie atoomwapens of de voor hun produktie noodzakelijke weten- rhappelijke gegevens te verkrijgen. Hij ei dat een verdere verspreiding van de ernwapens alleen maar de ontwapening nog meer kan bemoeilijken. De ministers van buitenlandse zaken Ivan de Vier Grote mogendheden, die in jGenève samenkomen om een akkoord pver Laos te ondertekenen, zullen de ontwapeningsproblemen ook met elkaar Volgens het Witte Huis is pre sident Kennedy van mening, dat de staatsgreep van de militaire leiders in Peru in strijd is met het gemeenschappelijk doel van het Inter-Amerikaanse stelsel. Het State Department heeft meegedeeld dat de Amerikaanse hulp aan Peru wordt gestaakt. De politie van Lima heeft gisteravond van traangas gebruik gemaakt om een aantal demonstranten, die onder het uit roepen van „Vrijheid" en „Weg met de dictatuur" door het stadscentrum trok ken, te verspreiden. De betogers waren merendeels jongelieden. Belaunde Terry, de kandidaat van de Volksactie-partij voor het presidentschap, die tien dagen geleden de Peruviaanse hoofdstad had verlaten, is in Lima terug gekeerd. Het was deze partij die, be werend dat de verkiezingsuitslagen waren vervalst, op de strijdmachten «en beroep had gedaan om in te grijpen. Terry had. volgens de door de commissie van toezicht op de verkiezingen gepubli ceerde uitslagen. 13.000 stemmen minder gekregen dan Haya de la Torre, de leider van de Apra-partij. De minister van buitenlandse zaken van het nieuwe militaire bewind heeft aan de diplomatieke vertegenwoordigin gen in Lima een toelichting op de staats greep gezonden en om erkenning van de nieuwe regering gevraagd. Hij bevestigde Onderhandelaars in Brussel bijeen Minister Heath, de Britse onder handelaar, is gisteravond in Brus sel aangekomen voor wat waar schijnlijk de beslissende fase wordt in de onderhandelingen over Engelands toetreding tot de E.E.G. De voornaamste problemen voor Engelands toetreding liggen op agrarisch gebied. Zegslieden ter conferentie zijn van mening dat er ongeveer vijftig procent 1 kans bestaat, dat de Zes en Enge- land in principe overeenstemming bereiken vóór eind juli. 70 zz, De adverteerders zijn op u gesteld. Want u doet elke dag inkopen. Profiteer van de wedloop van de adverteerders. Let dus op hun advertenties in deze krant. |0ok hierom kunt u deze -krant aanbevelen. U ver dient dan „Dat zit zo". (in envelop of op kaart geplakt verzenden i I U kunt noteren als nieuwe abonnee: I Datum van ingang BETALING PER WEEK/MAAND/KWARTAAL/GIRO j (Doorhalen wat niet van toepassing is) Zelf was ik al abonnee. Voor het aanbrengen van bovenstaande nieuwe abonnee heb ik dus recht op DAT ZIT ZO Schrijf hier uw eigen n „Dat zit zo" - een hoek boordevol I met ongelooflijk handige wenken is niet in de winkel te koop. harrewar over het al of niet toelaten van Engeland tot de politieke unie. Hoewel deze zaak het kernpunt van Engelands1 toetreding tot de E.E.G. niet raakt, zal het ongetwijfeld meespelen tijdens het overleg van de komende weken. Minister Luns die in Italië gepoogd heeft begrip te vinden voor zijn stand punt. dat Engeland tot de E.E.G. imoet worden toegelaten alvorens men gaat •raten over een politieke unie, heeft .lij-bij zijn vertrek uit Italië verklaard „werkelijk zeer tevreden"te zijn over de behaalde resultaten. De Italiaanse en Nederlandse regeringen zijn het eens geworden over de procedure, die het beste een uitbreiding van de E.E.G. tot andere landen, in het bijzonder Engeland, waarborgt. Engelse wensen De Engélse wensen op agrarisch ge bied, waar vanmiddag een aparte ver gadering aan gewijd wordt, zijn onder meer: vergelijkbare afzetgebieden voor de landbouwproduktie van Canada, Australië en Nieuw-Zeeland. die nu vrij van rechten naar Engeland wordt verscheept, en vergelijkbare inkomsten voor de Britse boeren die rijkssubsidies kriigen ter garandering van hun in komen. .De zes "vertonen weinig neiging om afzetgebieden te garanderen voor de produkten uit Gemcnebestgebieden met een gematigd klimaat, gebaseerd op kwantitatieve overeenkomsten, maar zij hebben andere mogeliikheden geopperd voor een oplossing die is ge baseerd op garantieprijzen. Wat de Britse landbouw betreft, behelst het meningsverschil, dat de Zes voorstellen het inkomen van de boeren te garanderen voor een politiek van vaste prijzen. Op het ogenblik betaalt de Britse schatkist de boeren toeslagen ter compensatie van hun verliezen, terwijl daarnaast de voedselprijzen laag worden gehouden voor de Britse consument. Lübke bewilligt in ontslag Fraenkel De Westduitse president. Heinricb Lüibke. heeft gisteren gevolg gegeven aan een aanbeveling van het kabinet om de voornaamste openbare aankla ger, Wolfgang Fraenkel, uit zijn ambt te schorsen. Zoals bekend had een par lementscommissie na voorlopig onder zoek bevonden, dat Oostduitse documen ten over Fraenkel echt waren. Hierin itond dat Fraenkel In de nazitijd mee gewerkt had aan de verandering van kleine straffen, wegens geringe delic ten, in de doodstraf. In tegenstelling tot een eerder besluit zal voorts worden nagegaan welke disci plinaire maatregelen tegen Fraenkel kunnen worden genomen wegens zijn verzuim om zijn vroegere activiteit te vermelden voordat hij in maart jl. tot openbare aanklager werd benoemd. Fraenkel nam zijn ambt sinds begin juli al niet meer waar. Reeks arrestaties na betoging in India In de Indische staat Madras zijn gis teren meer dan 200 mensen gewond ge raakt bij betogingen die door de oppo sitiepartij „Dravida Moennetra Kazha- gam" op touw waren gezet tegen de regering, aan wie verweten wordt, dat tij de prijzen van voor het levensonder houd onontbeerlijke goederen niet kan handhaven. Er werden bijna 5000 ar restaties verricht. evenwel, dat tot dusver geen enkel land de wens om betrekkingen met haar te onderhouden, te kennen heeft gegeven. President Prado wordt nog steeds ge vangen gehouden aan boord van een oorlogsschip. Ondanks de bewering van de militaire junta dat geen politieke arrestaties zijn verricht, worden zes per sonen gevangen gehouden. Door een staking van het telefoon personeel in Lima. die reeds vóór de staatsgreep gaande was, zijn de verbin dingen tussen de hoofdstad en het binnen land verbroken. Helikopterdiensten niet opgeheven De Belgische minister van verkeer, Bertrand, heeft gisteren In de Kamer van Volksvertegenwoordigers in Brussel verklaard, dat de hclikopterdiensten van de Sabena zullen worden opge schort, doch dat er geen sprake is van opheffing. De Sabena heeft zich elf jaar geleden bereid verklaard ervaring op te doen met de relatief kleine hefschroefvlieg- tuigen tot grotere toestellen beschik baar zouden komen, aldus de minister. De ontwikkeling van de helicoptertech- niek is echter vertraagd door gebrek aan belangstelling van de zijde der luchtvaartmaatschappijen, wier i over het algemeen mindar geschikt voor heliikopterdiensten dan dat van Sabena. Daardoor zullen pas in 1965 h schroefvliegtuigen ter beschikking ko men. die 50 passagiers vervoeren kun- V.S. sluiten 1962 af met tekort van 6,3 miljard Amerika heeft het belastingjaar 1962 afgesloten met een tekort op de begro ting van 6,3 miljard dollar of 700 mil joen dollar minder dan in januari ge schat werd. De inkomsten zowel als de uitgaven waren lager dan verwacht werd in de begrotingsboodschap van president Ken. nedy aan het Congres in januari. De ontvangsten waren 700 miljoen dollax lager en de uitgaven 1,4 miljard dollar Het deficit was echter het grootste iv vredestijd, met uitzondering van 1959 toen het 1204 miljard dollar bedroeg. Het was de tiende begroting met eer tekort in 16 jaar. Verwacht wordt, dat het jaar 1963 ook een tekort zal opleveren. Het herstel in het zakenleven is niet krachtig ge noeg geweest om de hoge inkomsten die door Kennedy verwacht werden te brengen. White ontving zijn astronaut-wings Amerikaanse luohtmadhtfunctionaris- sen hebben gisteren de astronaut ma joor Robert M. White, de eerste man die met een vliegtuig met vleugels in de ruimte kwam, de „astronaut wings" opgespeld. De 38-jarige White vloog dinsdag in een^ X-15 tot eèri hoogte vört 94,5 kilo- Vier NAS-piloten hebben reeds de wings Allan Shephard, Virgil Gris- som, John Glenn en Scott Carpenter. (Advertentie) NEDERLANDS MEEST GEBRUIKTE WASMIDDEL Russische visie op kankerprobleem Een Russisch hoogleraar, Lef Sjabad. heeft gisteren op een persconferentie, ter gelegenheid van een internationaal congres over kanker dat zondag a.s. in Moskou begint, verklaard dat Russische onderzoekers tot de conclusie zijn geko men dat iemand veertig tot vijftig jaar' zwaar kan roken zonder kanker te krij gen door deze oorzaak alleen. Men had de hoeveelheid kankerver wekkende elementen in tabaksrook ge meten en geconcludeerd, dat iemand in vijftig jaar slechts enkele milligram men van deze elementen opneemt, een hoeveelheid te vergelijken met die wel ke kap worden opgenomen door stads rook en uitlaatgassen. Prof. Sjabad. die lid is van de Sow- jet-academie voor de medische weten schappen, zei dat ongeveer 5.000 specia listen uit bijna zeventig landen aan het congres zullen deelnemen. Prof. Nikolai Blochin. voorzitter van genoemde academie, verklaarde dat de wetenschap het stadium is ingegaan waarin men op het punt staat het kan- kervraa-gstuk op te lossen. Senator Humphrey: Westen handhaaft Berlijn-visie De Amerikaanse Senator Humphrey heeft verklaard, dat het Westen zijn standpunt inzake Berlijn niet zal wijzi gen en dat de verdeelde stad geen twee de München zal worden. ,.Wij zullen de rechten van de West- berlijners niet verkwanselen", aldus de Senator, ,,dit betekent: geen „vrije" stad West-Berlijn zoals premier Ohroesj- tsjef voorstelt, en geen internationalisa- •an West-Berlijn alleen." Voor het eerst zjjn de Verenigde voerder heeft gezegd „dat Staten er in geslaagd een intercon- l",aotc tinentale ballistische raket te on derscheppen met een Nikc-Zeus antiraket van het leger, aldus is gisteren door het ministerie van defensie bekend gemaakt. Het on derscheppen vond plaats door een Zcus-raket die afgevuurd werd van het eiland Kwajalein in de Stille Oceaan van een Atlas die uit Californië gelanceerd werd. Deze twee plaatsen liggen 7200 kilometer van elkaar. Het ministerie van defensie deelde mee. dat een eerdere proef, op een niet bej kend gemaakt tijdstip, „geen volledig succes was." Geen van beide raketten was voorzien van een kernkop. Het ministerie weigerde rechtstreeks te zeggen of het onderscheppen tot gevolg had dat het doel vernietigd werd. Maar een woord- De Verenigde Staten plegen overleg met andere landen over mogelijke maatregelen, maar geen militaire actie, om een eind te maken aan de afscheiding van Ka- tanga van Kongo. Dit heeft de woordvoerder van het Amerikaan se ministerie van buitenlandse zaken, White, gisteren gezegd. Een woordvoerder van de Verenigde Natie3 heeft met klem berichten tegen gesproken, dat de Verenigde Naties van plan zijn geweld te gebruiken om een einde te maken aan de afscheiding van Katanga. Naar verluidt verzet Engeland zich te gen stappen van de V.N. die zijn bedoeld om Tsjombe van Katanga onder druk te Tussen Engeland en de Verenigde Sta ten blijken taktische verschillen van in zicht te bestaan over de wegen die moe ten worden bewandeld naar "het gemeen schappelijke doel van een verenigd en gepacificeerd Kongo. Secretaris-generaal Oe Thant heeft de Britse en de Belgische regeringen ge vraagd de Union Minière du Haut Ka- tanga te overtuigen van de noodzaak een deel van de belasting- en royalty- opbrengsten naar de centrale regering te dirigeren. De reusachtige mijncombinatie is grotendeels Belgisch en Brits bezit. De Engelsen stellen zich echter op het standpunt, dat zU machteloos staan en niet tussenbeide kunnen komen. Zij waarschuwen dat een verplaatsing van de geldstroom door Union Minière de Katanganen ertoe kan brengen de mJjn- bouwinstallaties te onteigenen of zelfs te vernietigen. Thant heeft de Engelsen meegedeeld dat hij van plan is speciale veiligheids maatregelen te nemen ter bescherming van de installaties van de Union Minière tegen vernielingen, waarmee de mannen van Tsjombe reeds hebben gedreigd. Kennelijk wil Thant de V.N.-bewaking versterken in de drie voornaamste mijn- bouwcentra. UW HAAR CORRECT IN MODEL HAARCRÈME vernietiging ilaats gevonden zou hebben" indien vol ledig geladen wapens gebruikt waren. De minister van defensie. Robert S, Macnamara zei in een afzonderlijke ver klaring: „Dit bewijst de omvangrijke en blijvende aard van het Amerikaanse pro gramma om de mogelijkheden en beper kingen van antlraketsystemcn te begrij pen. Dit bewijst tevens dat wjj met ken nis van zaken over deze dingen spreken". Dit scheen gericht te zijn tegen de re cente verklaringen van Chroesjtsjcf over de Sowjet-prestaties op het gebied van dc raketten. De Sjah van Perzië heeft gisteren zijn vriend Assadollah Alam als kabinetsfor mateur aangewezen. De 43-jarige Alam beheert de bezit tingen van de kroon. Zoals bekend heeft premier Amini zijn ontslag Ingediend, omdat hij geen kans zag de flnanciël' moeilijkheden op te lossen. Alam neef enige tijd geleden het voorbeeld van d< Sjah gevolgd en zijn land onder de pachters verdeeld. Kernproef V.S. op grote hoogte Amerika is voornemens weer een kernproef op grote hoogte te nemen en wel op maandag a.s. De kernbom zal tot ontploffing worden gebracht boven Johnston Island in de Stille Oceaan. (Dit bericht is radiotelefonisch via de Telstar satelliet van New York naar Londen overgebracht). Britse huisdokters nu ontevreden Op de jaarvergadering van het Britse medische genootschap, waarin 67.000 doktoren lid zijn, is .gisteren betere be taling van de openbare gezondheids zorg voor de huisdokters geëist. Er werd op gewezen dat de levens standaard van de doktoren achterblijft bij die van andere categorieën met het gevolg dat sommige doktoren wei nig meer dan ongeschoolde arbeiders verdienen. Er werd op gewezen dat duizenden dok doktoren vertrekken naar landen, war de honorering beter is. Het vorig jaar zijn ongeveer 500 doktoren geëmigreerd. De Duitse bondskanselier Ade nauer, heeft er gisteren in een ge sprek van drie uur te Bonn met de minister van defensie, Strauss, op aangedrongen, dat laatstgenoemde de portefeuille van defensie blyft beheren. De definitieve beslissing is echter nog niet gevallen, maar I In Renkum zal morgen een standbeeld ter ere van de bij worden ont huld. Het is een draad plastiek voorstellende een bij in een cel en het is met de sokkel zeven meter hoog. De onthul ling valt samen met de tweede Renkumse bijen betoging gehouden tegen de heer des huizes, om dat deze weigerde twee voetballen die in zijn tuin terecht waren ge komen terug te geven. Een van de kinderen droeg een spandoek mee met het opschrift: Joe is oneerlijk tegen kinderen. markt. Bij de onthulling Dc Prawda deelde giste- van het standbeeld voor de bij zal het bejaarden- koor Zingen zonder Zor gen het lied „Van bij en blom" zingen. De bezoe kers van de bijenmarkt krijgen gratis een be schuit met honing aange boden. I Voor het huis van de familie Rosella in Pitts burgh hebben dertig kinderen eergisteren ecu dat Iwanow de meest voorkomende ach ternaam in Moskou is, dat zeven miljoen inwo ners telt. Er wonen 100.000 mensen in de stad die Iwanow heten. Een andere bijzonder heid: Moskou telt f" die i - dc i Iwan Iwanowitsj Iwanow luisteren. Na Iwanow is Smirnow de meest voor komende naam (80.000). I De Britse kroonkolonie Hong Kong met zijn 3,2 miljoen inwoners is na de V.S. de grootste im porteur van Zwitserse horloges. De reden: Hong Kong is een vrijhaven en de horloges worden hier goedkoper dan in Zwitserland verkocht. De meeste kopers zijn toeris ten. I De Nederlandse vereni ging van bloemkwekers heeft de wisselprijs ge wonnen voor de beste in zending op een tentoon stelling in Liverpool. Het is de eerste maal dat de wisselbekcr ter waarde van 3.000 gulden Enge land verlaat. De Neder landse inzending verte genwoordigde een waar de van 30.000 gulden. I Twee leden van de Ame rikaanse nazi-partij zijn gisteren naar de gevan genis gebracht, nadat zij geweigerd hadden 100 maal de Amerikaanse onafhankelijkheidsver klaring en het grond wetsartikel over de vrij heid van godsdienst 250 maal over te schrijven. De rechter die hen ver oordeelde had dit als voorwaarde gesteld voor vermindering van straf. I Een van de Canadese bladen die Chroesjtsjefs rede over ontwapening als advertentie hebben gebracht, heeft de Praw da gevraagd een ant woord op deze rede als advertentie op te nemen. 953) Door het rivierwater wor den jaarlijks grote hoeveelheden zout naar zee vervoerd. En niet alleen het zout komt op die manier in zee terecht, maar ook allerlei andere stoffen, die echter momen teel minder terzake doen, omdat we ons vandaag uitsluitend tot het zout moeten beper' en. Van dit zout krijgen we weer wat terug door dat het zeewater het land over stroomd heeft en daar een bezln- kings- of indamplngslaag heeft ach tergelaten. waarvan wij, hetzij door mijnbouw, hetzij door raffina ge, weer een deel trachten terug te winnen. Toch is dit eigenlijk maar een tijdelijke zoutlcnlng van de zee, want op dat uur wordt al les wat we verbruikt hebben toeh weer naar zee afgevoerd. Behalve door overstroming en in damping komt htt zout van de zcz echter ook nog óp nier tot ons. Ieder die een tijdlang aan zee ls ge weest, zal wel eens bemerkt heb ben. dat bij zee wind de lippen een duidelijk m**-k- bare zoutsmaak krijgen. Dat komt van het zout dat door de wind ls opgenomen uit de schuimkoppen van de branding of de golftoppen van een ruwe zee. Deze nietige en onzichtbare zout deeltjes zweven in de dampkring rond en kunnen de kernen vormen van regendruppels die veel verder landinwaarts pas neerslaan. Welis waar niet als een zoute regen, maar als een regen die een héél klein beetje zout bevat. Al deze kleine beetjes bij elk ar kunnen in een jaar toch een aanzienlijke hoe veelheid betekenen, uiteraard voor al in gebieden die dicht bij zee liggen. Zo heeft men voor bepaalde streken van Engeland berekend dat zij jaarlijks per ha 4,3 tot 6,5 kg zout uit zee ontvangen, een hoe- TOCH IS HET ZO! veelheid die we zeker niet zouden verwachten. Voor Brits Guyana is zelfs een hoeveelheid van 18 kg per ha genoemd. Het meest verbazingwekkende voorbeeld van zouttransport door de lucht op grote schaal vertoont echter het Sambbar meer. Dit is een zoutmeer, in het noorden van India gelegen, op een afstand van 650 km van de zee. Over dit ge weldig lange trajekt wordt jaarlijks door de lucht 3000 ton zout aange voerd. waardoor het meer steeds zouter wordt. Nu zijn de omstan digheden, ondanks de grote afstan den, hier wel bijzonder gunstig. Want door dc konstant waaiende droge en bete wind tijdens de zo mer, vindt aan de kust verdam ping op grote schaal plaats waar door de luchtstroom als het ware met zout is bezwangerd. Dit zout kan zeer ver land inwaarts worden meegevoerd, totdat gebieden zjjn bereikt waar stütegordcls heersen en de zout deeltjes gelegenheid krijgen ln deze wind- stille streken naar beneden te zakken, óf totdat gebie den zijn bereikt, waar regenval heerst, zodat de zoutdeeltjes In op geloste toestand neerslaan. De ge noemde 650 km lijken in dit ver band een hele afstand, maar wan neer u weet dat bij een zware storm wel eens grote boe veelheden kalksteentjes zijn neergevallen van een paar cm grootte, welke steen tjes afkomstig bleken van een ter rein op 150 km afstand, dan lijkt het vervoer van minuscule deeltjes zout over een ruim viermaal zo lang trajekt niet eens to onoverko melijk. Dergelijke luchttransporten zijn overigens van bijzondere betekenis ln de levende natuur. Daarover een volgende keer. (Nadruk verboden) men neemt na dit gesprek te Bonn aan dat minister Strauss bereid is gehoor te geven aan de wens van de bondskanselier. Minister Strauss voert vandaag een ge sprek met het bestuur van de christelijk - sociale unie in Beieren. Dan zal er wel licht een besluit worden genomen. Zoals gemeld, was er sprake van dat minister Strauss minister-president van Beieren zou worden. Naar verluidt, heeft de bondskanse lier geen besluit op staande voet van de minister gevraagd. Hij had er ech ter op gewezen, dat het komende over leg met de bondgenoten in de Noord- atlantische Verdragsorganisatie over versterking van de conventionele be wapening van de Westduitse strijd krachten en over atoomdeelgenoot schap zijn aanblijven aan defensie noodzakelijk maakt. Joods dagboek uit kamp uitgegeven Een regeringsuitgeverij in Lodz (Cen traal Polen) laat binnenkort een boek verschijnen, dat de memoires in dag boekvorm bevat van twee Joodse slacht offers van het ghetto in Lodz en het concentratiekamp van Auschwitz tij dens de tweede wereldoorlog. Trybune Ludu, het officiële orgaan van de communistische partij, meldt, dat het boek „navorsing in het as" zal heten. Een deel van het dagboek is ge schreven in het ghetto van Lodz en een ander deel in Auschwitz. Het werd ont dekt in de soldatenkist van een Duitse militair welke in januari werd opge graven bij crematorium nummer drie van Auschwitz. Het dagboek telt 354 bladzijden en is zwaar beschadigd door het vocht. Niet temin zijn Poolse specialisten in staat geweest om de Hebreeuwse en Jiddische tekst te ontcijferen. Russen „zuiveren" de geschiedenis geschiedenis van de Sow- Deze eis is gesteld ln een ongetekend hoofdartikel over het a.s. uit zes delen bestaande werk dat in de plaats komt van de „korte verhandeling over do geschiedenis van de Sowjet-communisti- sche partij", die persoonlijk door Stalin geschreven was. Het eerste deel van het nieuwe werk, dat geredigeerd wordt door het insti tuut van marxisme-leninisme, verschijnt het volgend jaar. De zes delen zullen tegen 1975 klaar zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 5