KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN Ridders in de orde van de Nederlandse Leeuw po Officieren in de orde van Oranje-Nassau MEUW.t LE1DSCHE EOLRAAT 13 VRIJDAG 27 APRIL 1962 Kabinet vice-minister-president drs. A. Jonkers, raadadviseur in Al„ Dienst, hoofd Kabinet Vice-Minister- Presidcnt; prof. dr. J. P. Bakker, onder voorzitter Stichting Wetensch. Onder zoek in Suriname en de Ned. Antillen Suriname: Mgr. S. J. M. Kuijpers, apostolisch vi caris Paramariba; Buitenlandse zaken H. Goemans, ambassadeur te Rabat, jhr. mr. J. D. van Karnebeek, ambassa deur te Bagdad; D. M. de Smit, ambas sadeur te Oslo; prof. mr. W. Riphagen, raadadviseur in alg. dienst, juridisch ad viseur Buitenl. Zaken; mr. E. Schokker, raadadviseur in alg. dienst, adviseur politieke zaken Buitenl. Zaken; Buitenl. zaken en Econ. zaken A. Hofland, directeur Kon. Ned. Pe troleum Mij en lid raad van bestuur Kon. Shell Groep, Londen. Justitie Mr. E. J. Korthals Altes, raadsheer Hoge Raad te Wassenaar; mr. M. S. Oosten, advocaat-generaal Hoge Raad te 's-Gravenhage; mr. B. F. Verveen, presi dent Haags gerechtshof te Wassenaar; mr. J. K. Schellenbach, pres. rechtbank te Breda; mr. L. H. Feitsma, officier justitie, hoofd parket te Haarlem, te Overveen; jhr. mr. F. X. H. Verheijen, kantonrechter te 's-Hertogenbosch, mr. L. Salomonson, deken Ned. Orde van Advocaten, te Dordrecht; mgr. W. M Bekkers, bisschop van 's-Hertogenbosch; prof. dr. K. H. Miskotte, oud-hoogleraar Ned. Herv. Kerk te Leiden, te Voorst (Gld).; prof. mr. J. Drion, commissaris parlementaire behandeling nieuwe Bur gerlijk Wetboek, te Leiden; mr. G. J. Scholten, lid staatscommissie herziening Burgerlijke Wetgeving, te 's-Gravenhage; Binnenl. zaken Mr. G. J. P. Cammelbeeck, lid Eerste Kamer, te Eindhoven; prof. dr. I. A. Die penhorst, lid Eerste Kamer, te Amster dam; C. G. A. Mertens, lid Eerste Kamer, te Venlo; mej. dr. J. C. H. H. de Vink, lid Tweede Kamer, te Utrecht; dr. ir. C. J. van Meel, lid Tweede Kamer, te Hil- varenbeek; mr. K. T. M. van Rijckevor- sel, lid Tweede Kamer, te Zeist; C. Egas, lid Tweede Kamer, te Heiloo; mr. Th. J. A. M. van Lier, lid Tweede Kamer, te 's-Gravenhage; mr. E. Visser, lid Ged. Staten van Gelderland, te Arnhem; mr. G. L. P. Warburg, lid Ged. Staten van Groningen, te Haren; H. Dekker, lid Ged. Staten van Drenthe, te Nijeveen. Ned. Nieuw-Guinea: Nieuw-Guinea; dr. P. J. Platteel, Gouverneur van Ned. Nieuw-Guinea. Defensie Luitenant-generaal A. V. van den Wall Bake, generale staf; luitenant-generaal A. L. van den Berge, infanterie, vice-admiraal A. van Karnebeek; schout-bij-nacht A. M. Valkenburg. Volkshuisvesting en bouwnijverheid mr. G. van der Flier, Den Haag, secre taris-generaal Ministerie Volkshuisves ting en Bouwnijverheid; olkshuisvesting en bouwnijver heid en O., K. en W. prof. ir. Jac. P. Thijsse. te 's-Graven hage. Verkeer en waterstaat ir. H. A. M. C. Dibbits, Den Haag. hoofdiingenieur-dir. Rijkswaterstaat; H. ten Bokkel Huinink, Den Haag, hoofd- ingenieur-dir. Rijkswaterstaat; mr. C. J. G. J. Vinkesteijn. Den Haag, dir.-g verkeer; ir. J. Tj. Visser. Den Haag. hoofdingenieur-dir. der PTT; L. Th. Hool- boom, Rotterdam, hoofddirecteur der PTT; Economische zaken den; Landbouw en visserij prof. dr. E. C. Wassink, Wageningen. hoogleraar Landbouwhogeschool: Sociale zaken en volks gezondheid mr. A. C. M. van de Ven, 's-Gravenha ge, dir.-gen. Soc. Voorzieningen en beidsverhoudingen; jhr. dr. ir. W. J. J. von Muralt, Maastricht, hoofdinspecteur- dir. Arbeid, hoofd Arbeidsinspectie; Commandeur Orde Oranje-Nassau Buitenl. zaken C. E. P. Ekman, honorair consul-gene raal te Gothenburg, Zweden. Justitie Mr. dr. P. H. Smits, president Hoge Raad te 's-Gravenhage. Binnenl. zaken Jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, Com missaris der Koningin in Zeeland. O., K. en W. Dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk, oud-lid en -voorzatter van het college van curatoren der rijksuniversiteit te Leiden te Aerdenhout Grootofficier Orde Oranje-Nassau Financiën Benoemd tot grootofficier in de orde van Oranje-Nassau, by bevordering: dr. M. W. Holtrop, President van De Neder- landsche Bank. te Amsterdam. Advertentie H SENORITAS Dr. J. E. BARON DE VOS VAN STEENWIJK commandeur Ned. Leeuw 10,3 cmniet te lang, niet te kort, nét goed! Binnenl. zaken en O., K. en W. mr. T. A. van Dijken, te 's-Gravenhage Binnenl. zaken en Soc. zaken H. Ploeg, wethouder te Utrecht. Onderwijs, K en W. Prof. dr. H. J. Lam, hoogleraar Leiden;, prof. dr. J. Gonda, hoogleraar Utrecht; prof. mr. H. J. Scheltema, hoogleraar Groningen; J. C. van Andel, oud-curator Groningen, Utrecht; prof. dr. ir. W. T. Bahler, hoogleraar T.H. te Delft, Doorn; prof. dr. ir. W. F. Brandsma, hoogleraar T.H. te Eindhoven, Lieshout; mej. prof. dr. C. G. van Arkel, hoogleraar Amster dam; prof dr. G. H. A Grosheide, hoog leraar V.U. Amsterdam; prof. dr. L. J. Rogier hoogleraar Nijmegen; dr. A. J Piekaar, directeur-generaal wetensch. bij O.K.W. Wassenaar. O., K en W. en Sociale zaken Prof. dr. S. E. de Jongh. hoogleraar Leiden. Financiën Mr. Ph. A. J. Mees, lid R. Mees Zoonen, Rotterdam; mr. P. Plantenga. lid hoofddir. Rotterdamsche Bank N.V. Am sterdam; M. van der Tak, dir. 's Rijks belastingen. Arnhem. Financiën en Landbouw en Visserij Mr. Ph. C. M. van Campen, directeur Coöp. Centr. Boerenleenbank, Eindhoven Algemene zaken Nederlandse Antillen: R. F. W. Boskaljon, gep. ambtenaar te Curagao; O. R. A. Beaujon, secr. eiland gebied Curagao; mr. W. R. Boom, proc.- gen. Hof van Justitie Curagao; N. Schuit, hoofd Dienst Openb. Werken Aruba; A. A. G. Smeets, notaris Curasao; Buitenlandse zaken N. Brat, consul-gen. Londen; E. E. Lindquist, hon. vice-consul Norrköping, Zweden; L. de Muller y de Ferrer, hon vice-consul Tarragona, Spanje; W. K. von Weiier, hon. consul Detroit; N. D. Woens- dregt, directeur „AB Svenska Philips". Stockholm; C. Th. R. van Baarda, am bassaderaad Brussel; jhr. mr. M. A. Bee- laerts van Blokland, hoofdadmin., sous chef, plv. chef Directie Buitenl. Dienst Min. Buitenl. Zaken; mr. J. Biemond, „Commissie van Bijstand Rehabili tatie Indische Oorlogsslachtoffers" Min. Buitenl. Z.; ir. G. J. F. Breedveld, dir „Compania Shell de Venezuela" en „ge neral manager El Cardón; H'. Th. A C. Burgers, consul-gen. te Port-au-Prin ce; J. Cassar, hon. consul-gen. Tunis; D Ee, dir. „Liberian Bureau of Gene ral Supplies", Monrovia; M. W. H. baron Collot d'Escury, consul-gen. Sao Paulo. Brazilië; mr. H. F. C. Hardenberg, admin souschef Directie Kabinet en Protocol: pater Q. A. Klomp, te Preston, kanunnik deken Lancaster (Engeland); A. La- Van links naar rechts: prof. dr. K. H. Miskotte (ridder Ned. Leeuw), ds. P. D. Kuiper (officier Oranje-Nassau) en luit.-kol. ds. B. A. Bos (officier in de orde van Oranje-Nassau). boyrie, consul-gen. Sydney; R. C. Pekel haring. ambtenaar buitenl. dienst, hoofd Perszaken en Nieuwsvoorziening Voor lichting Buitenl. Min. Buitenl. Zaken; jhr. mr. B. E. Quarles van Ufford, ambas sadeur Parijs; M. J. Rosenberg Polak, ambassaderaad Ottawa; drs. J. F. Schroder, alg. dir. „La Seda de Barce lona S.A." Barcelona; mr. A. R. Tam- menioms Bakker, ambtenaar 3de klasse, chef der directie N.A.V.O.- en W.E.U.- zaken Min. Buitenl. Zaken; drs. F. J. A. Terwisscha van Scheltinga, adm„ hoofd Politieke Zaken Directie Intern. Org. Min. Buitenl. Zaken; H. M. van Walt van Praag, ambassaderaad Rome; Justitie mr. A. S. de Muinck Keizer, oud-adv.- gen. gerechtshof Amsterdam; mejuffrouw mr. M. A. Suijling, adv. en proc. Amster dam, voorz. Voogdijvereniging „Tot Steun"; mr. A. Blom, procureur Rotter dam; G. C. Smit, deken en pastoor te Amersfoort; Th. G. ten Hagen, kanun nik. pres. Klein-Seminarie Haren (Gr.) A G. Haselager, prelaat Abdij van Berne Heeswijk (N.-B.); dr. H. Schroten, pred. Herv. Kerk Rotterdam; ds. P. D. Kuiper, pred. Geref. Kerk Sassenheim; dr. W. R M. Noordhoff, pred. Remonstr. Broe derschap Rotterdam; P. Weijma, com missaris rijkspolitie 1ste klasse Vreem delingenzaken en Grensbewaking Min. •Justitie, Voorschoten; E. J. Gerhards. dir officier rijkspolitie 2e klas. commandant Breda Korps Rijkspolitie Breda; mr W O de Kat Angelino, oud-voorz. Kinder bescherming Dordrecht, Dubbeldam: jkvr dr mr W. L. van Spengler. bestuurs lid Apeldoorn Reclassering, kantonrech- ter-plaatsvervanger te Apeldoorn; mr C. Tukker, oud-notaris te Rotterdam: L. W. A. Duynstee. notaris te 's-Graven- Justitic cn Financiën J. den Duik, Heemstede; mr B. F Everts, Aerdenhout: mr F. H. Ch. Lose- caat Vermeer. Heemstede: Binnenl. zaken Mr. M. A. de Bok, hoofdadm. Min. Bin nenl. Zaken, 's-Gravenhage; H. H. de Wildt hoofdadmin. Min. Binnenl. Zaken, 's-Gra- enhage; mr. K. E. Breslau, admin. Min. Bin. Zaken, 's-Gravenhage H. van der Velde, dir Stenografische dienst Eerste Tweede Kamer, 's-Gravenhage; H. M. J. Dassen, burgemeester Sittard landdrost Tudderen; H. M. Martens, burgemeester Ermélo; N. Windt, weth. Nijmegen; mr. J. Heusdens, burgemeester Vlaardingen; G. Hanken, commissaris gemeentepolitie, hoofdambt. 2de klas, 's-Gravenhage; mr. G. C. van der Willigen, burgemeester Haarlemmei-meer; mr. A. G. A. ridder van Rappard, burgemeester Heemstede; H. J. Moll, commissaris gemeentepolitie, hoofdambtenaar 2de klas. Amsterdam; ir A. van Walraven, iir. publieke werken, te Amsterdam; ir. J. den Boesterd, dir prov. elektriciteitsbedrijf, Noordholl. Aerdenhout; D. J. A. Geluk, wethouder Haarlem; mr. J. C. van den Berg. secr Amsterdam; H. G. Huslage. Amersfoort; dr. W. P. Berghuis, burgemeester Kam- O., K. en W. A. Loosjes, Gouvernementssecretaris te Hollandia; L. G. Boldingh, dir. Sociale Zaken en Justitie, Hollandia; mr. F. R J. Eibrink Jansen, adviseur Binn. Zaken, belast met bestuur Zuid-Nieuw-Guinea, te Mernuke; G. Hoekstra, dir Dienst Ge zondheidszorg te Hollandia; J. L. Ame rika., inspecteur lager onderwijs insp. Zuidhorn. Groningen; G Bannink, insp lager onderwijs insp. Gouda,; E. Dooren- bos, insp. lager onderwijs inspectie Hee renveen; J. A. Sellenraad, dir. Paedago- gisch Centrum voorzitter maatsch. werk TIVO Enschede; mej. M. C. Geerden (zus ter Tharcisio), directrice meisjeskweek school Dongen; J. M. H. Crijns, oud-me dewerker Kath. Paedagogisch Centrum. 's-Gravenhage; dr. G. J. D. Aalders, rec tor chr. lyceum Arnhem; mej. drs. M. Corbeau, directrice gem. hogere burge school middelbare school meisjes Am hem; dr P J. Couvéé, oud-rector Rijn lands lyceum Wassenaar; dr. H. Fcrwer da, dir. rijks hogere burger school Leeu warden; drs. D. J. Galle, rector chr. ly ceum Zwolle; dr. C. C. P. Pacilly, recto St. Janslyceum, 's-Hertogenbosch; pro dr. L. G van der Wal, rector Grotlus gymnasium. Delft; N. Commijs, hoofdad ministrateur onderwijs, kunsten en we tenschappen, 's-Gravenhage; mevrouw d J. Bonne-Wepster, wetenschap, hoofc ambtenaar universiteit Amsterdam; d M. P. Vrij. wetenschapp. hoofdambtenaar A T.H. Eindhoven; P. Post, directeur nutsseminarium pedagogiek universiteit Amsterdam, Naarden; dr. H. C. Blöte. onderdir rijksmuseum Natuurlijke Histo rie te Leiden, secretaris ..De Vereniging De Museumdag". Voorschoten: mejuffr. dr. A. J Maris. hoofdchartermeester Rijksarchief in Gelderland, Arnhem; mr. A. J. M. Schats, admin. O.K.W„ 's-Gra venhage mr. A. H. van de Veen, omroep- directeur NCRV Hilversum; H. C. J. A. baron van Lamsweerde, hoofdred. De Tijd-De Maasbode, Bussum. O., K. en W. en Verkeer en waterstaat Chr. N. E. de Moor, kunstschilder inspecteur bijz. diensten der PTT ter centrale directie te 's-Gravenhage; O., K. en W. en Volks huisvesting ir. B. Bijvoet, architect, te Haarlem. Financiën en O., K. en W. A J. van der Leeuw, administrateur Rijksinstituut voor Oorlogsdocumentatie. Amsterdam. Financiën Boosman, directeur kantoor Leeu warden, district-directeur Friesland, Rot terdamsche Bank; mr. H. Bruyn, dir Utrechtsche Hypotheekbank Utrecht; H M. Burghard, voorzitter hoofddirectie Ned. Middenstandsbank, Amsterdam; mr J. J. M. ten Berge, hoofd Indirecte be lastingen Ministerie van Financiën; D A P. W. v. d. Ende, hoofd afdeling Inspec tie Rijksfinanciën Ministerie van Finan- J. C. W. M. Huijsmans, direc teur Bewindvoering Ministerie van Fi- F. de Jong, hoofd afdeling Personeel Belastingdienst Ministerie van Financiën; mr. drs. P. J. H. de Man, onderdirecteur Rijksinkoopbureau, 's-Gra venhage; W. A van Ravestijn, plv. hoofd directie Domeinen Ministerie van Finan- G. C. van Waveren, hoofdaccoun tant afdeling Centrale Accountantsdienst erie van Financiën; J. L. K. Minder- hoofd inspectie invoerrechten en accijnzen Utrecht; - J. P. Weggemans. hoofd inspectie der invoerrechten en ac cijnzen Eindhoven; P. J. van, Kerkoele, hoofd inspectie belastingen Rotterdam, lste afdeling, Rotterdam; D. A. Graatsma. hoofd inspectie belastingen Gouda; A. J M. Dibbits. hoofd inspectie der belastin gen Wageningen; F. J. F. Hout, hoofdin specteur-titulair 's Rijks belastingen inspectie te 's-Gravenhage, lste afdeling, P. G. G. Schutz, hoofd van de inspectie omzetbelasting Breda; B. J. Stroes, hoofd van de inspectie belastingen te Zutphen. 2de afdeling; P. A. Biersteker, hoofdac countant-titulair Rijksaccountantsdienst te Haarlem; F. Driesens, hoofdontvanger hoofd 2de kantoor directe belastingen te •s-Gravenhage; ir. F. Harkink, hoofd Cen. traal Teken- en Opleidingsbureau te 's-Gravenhage; G. Kikkert, hoofd bureau van de landmeetkundige dienst te Dordrecht. Defensie de kolonel L E Brouwer, generale staf- de kolonel C Koster, generale stal; de luitenant-kolonel BAG Plasschaert, intendance staf- luitenant-kolonel ir. W P H U van Hoytema, technische staf; luitenant-kolonel J W G Cornet, dienst vak militair juridische dienst; de kolo nel A H Sohreuders; de luit-kol. N J J van Dam; luitenant-kolonel J Rijkens; Luitenant-kolonel J van der Leer; lui tenant-kolonel T E Poppe-, reserve-lui tenant-kolonel W F Leunis; allen bij de infanterie; de kolonel R O van Ma nen, cavalerie: de kolonel JAC Bar ters, cavalerie; de kolonel P A van Ros- artillene; de kolonel C Schep, ge- de luitenant-kolonel (tijdelijk kolo nel E C H L de Ridder, genie; de luite nant-kolonel D ter Brugge, technische dienst; de kolonel K J H Poll. Kon ma rechaussee; de luitenant-kolonel M Vos. militaire administratie; de kolonel-arts J S Keijser. geneeskundige, dienst; die kolonel-arts K L Bakema. geneeskundige dienst; de legerpredikant luitenant-ko lonel B A Bos; de kolonel H C Gau- tier. Koninklijke Luchtmacht; de kolo nel F H Knottenbelt. Koninklijke Lucht macht; de kolonel R Hofstede. Konink lijke Luchtmacht; de kolonel dr M W J M Broekmeijer; de kolonel G van der Wolf. Koninklijke Luchtmacht; de luitenant-kolonel F N W Blokbergen. Koninklijke Luchtmacht; de luitenant- kolonel J H Knoop. Koninklijke Lucht macht; de kolonel J F Kuipers, Komiruk- OROE VAN ORANJE-NASSAU OROEVRNOENEDERl LEXUW lij-ke Luchtmacht; H. D. Nieuwkerk, hoofdingenieur A Inspectie technische dienst, te Voorhout dr. A. Kok, lector K.M.A., te Arnhem: P. van Lenning, wetensch. hoofdambte naar A K.M.A., te Woensdrecht; ds. O T. Hylkema, voorzitter van het Contact in Overheidszaken Militairen, te 's-Gra- venhagc; J. I. W. Hartog, admin. Gene rale Staf, te 's-Gravenhage; mr. J. H. K van den Berg, admin. Min. Defensie 's-Gravenhage. Met de zwaarden: Commandeur vlieger J. L. den Hollan der; kapitein ter zee G. E. A. Daan? Bolier; kapitein ter zee P. van Willigen kapitein ter zee jhr. W. C. M. de Jonge Ellemeet; kapitein ter zee J. L. Den- cher; kolonel der mariniers G. K. R de Roos; kapitein ter zee elektrotechnische dienst C. J. D. Riethof, kipiitein ter zee administratie J. H. van de Wall; kapitein ter zee arts C. Mets; kapitein- luitenant ter zee C. H. van Eeghen; kapi. tein-luitenant ter zee techn. dienst A m den Heuvel; hoofdvlootpredikant (kapitein ter zee) ds. J. W. Sepmeijer; administrateur A Ministerie van Defen sie E. Kuntze; adviseur-verificateur A M. G. A. Haalebos, directeur verifi catie rijkszee- luchtvaartinstrumenten te Wassenaar; Volkshuisvesting Ir. W. de Bruijn, te Utrecht, architect stedebouwkundige; ir. K. J. Macken- e. 's-Gravenhage, hoofdingenieur-dir Volkshuisvesting en Bouwnijverheid Zuid-Holland; mr. A. J. E. V. Moonen. te i-Gravenhage, admin. Rijksgebouwen dienst; prof. dr. F. de Roos. te Amstei- gewezen voorzitter Commissie v advies versterking zelfstandigheid wo ningbouwcorpolaties; Verkeer en Waterstaat B. Hakkeling, Eelde (Dr.), hoofd- waterbouwkundige Rijkswaterstaat; ir van der Eb, te 's-Gravenhage hoofdingenieur A van de Rijkswaterstaat: J. F Springer, te Utrecht, hoofd inge- ieur A Rijkswaterstaat; ir. J. W Filz. te Voorburg, directeur Rijksdienst Weg verkeer; mr. D. van Setten. te Breda, voorzitter Kon. Nederlandse Ver. Trans portondernemingen; mr. dr. W. F. Gunsteren. Wassenaar, directeur Damco Scheepvaart Maatschappij N.V.. Rotter dam; ir. J. S. Pel, te Rotterdam, oud directeur Phs. van Ommeren N.V., Rot terdam; D. P. Tuijn, Hilversum, hoofd inspecteur N.V. Nederlandsciie Spoor wegen; ir. P. Th. Meerdink, te Baarn, chef scheepsbouw Koninklijke Paket- vaart-Maatschappij; U. Hempenius. te 's-Gravenhage, voorzitter Rijkscommissie Machinisten-examens; C J. B. Doude van Troostwijk, te Rotterdam, dir. Lenders n Co N V.; P. van der Tuuk Adrian! ;-Gravenhage, adm. Rijksluchtvaart dienst; dr. L. J. L. Deij, De Bilt. dir. afd „Klimatologie en Landbouwmeteorologie" Koninkl. Nederlands Meteorologische In stituut; C. Zwiep. Rotterdam, inspecteur Bestuur N.V. Philips; drs. H. A. G. Moo nen, directeur Eicon. Technologisch Insti tuut Noord-Brabant. Tilburg; ir. F. L. H. van der Grinten, hoofding. Oranje-Nassau Mijnen, te Heerlen; ir. G. J. de Vooijs. mijnbouwkundig adviseur, Heerlen; drs F. M J. de Graauw, Parijs, admin. A Min Economische Zaken, gedetacheerd Ge combineerde Nederlandse Permanente Vertegenwoordiging NAVO; mr. H. H, Maas, Brussel, handelsraad Nederlandse Permanente Vertegenwoordiging Europ. Gemeenschappen. Landbouw en visserij J. Anema te Veenwouden, dir de N.V. Melkhijgiëne; J. Sikma, Leeuwarden, voorzitter Friesch Rundvee-Stamboek; Melghygiëne; J. Sikma, Leeuwarden, voorzitter Friesch Rundveen-Stamboek; dr. ir. G. de Bakker, 's-Gravenhage, di recteur Tuinbouw; J. J. F M van den Berg, Rijswijk (ZH), hoofd directie per der PTT; J. G. J. Garssen, te Leeuwarden insp. alg. dienst PTT; W A. Rensen, te 's-Gravenhage, inspecteur bijz. diensten der PTT. Econ. zaken en O., K. en W. S. de Wit, directeur van Simon de Wit N.V.. te Zaandam. Economische zaken Dr. ir. C. L. Beuken, dir. Prov. Limb Electriciteits Mij., te Maastricht; Ir. U S. F. Joustra, voorheen dir. Stichting de Noordelijke Econ. Techn. Organisatie Groningen, te Groningen; ir. A. Avéres, dir. Gebr. Stork en Co. N.V., Hengelo; E. R. S. Krudop, dir. Twcntsche Textiel Mij. te Enschede; H. J. Ribbink. dir. Int. Rayon-Verkoopkantoor AKU). te Arnhem; mr. A E. C. de Groot van Embden. te Heemstede, voorheen voor zitter Ned. Maatschappij Nijverheid en Handel: J. van Benthem, te Voorburg Ned Consumentenbond; mr A W n Haersma Buma. adm. Ekon. Zaken te 's-Gravenhage; ir. H. M. Hohmann voorheen hoofd Materialenafdeling Bat Intern. Petroleum Mij te 's-Gravenhage; F de Koning, adm. Ministerie Eicon. Za ken. 's-Gravenhage; ir. A. J. W van der Linden, dir. Ministerie van Elconomische Zaken. 's-Gravenhage; dr. J H. C. Lts- man, wetensch. hoofdambtenaar A Cen traal Planbureau, 's-Gravenhage; ir H G. J. A van Swaay, pres.-directeur Maat schappij van Industrieele Ondernemingen Gebr. van Swaay, te 's-Gravcnhage; D de la Vieter, admin. Centrale Dienst In- en Uitvoer. 's-Gravenhage; M C. Voorn, directeur Centraal Instituut ter Bevorde ring Buitenlandse Handel, 's-Gravenhage- W Hoogland. Rijswijk (Z.-H admini strateur Min Elconomische Zaken: J van Loon. Rotterdam, admin Centraal Bureau voor de Statistiek 's-Gravenhage; dr H J. Selling, dir Vezelinstituut TNO. Delft: J. W Hupkes. Koudekerke. voorzitter di rectie N.V. Koninklijke Maatschappij ..De Schelde" Vlissingen; ir. M van Dam Eindhoven, voorz. Orde van Octrooige machtigden: ir M Spies. Algemeen Be- drijfs Bureau NV Philips. Eindhoven: ir. H. A. G. Hazeu, Waalre, lid Raad van soneelszaken Ministerie van Landbouw en Visserij; mr. B. W Biesheuvel. Aer denhout, voorzitter Neder landsche Chris telijke Boeren- en Tuindcrebond; ir. F Bontekoe, Heemstede, hoofdingenieur- directeur Cultuurtechnische Dienst; mr. T. Brouwer, Wassenaar, secretaris' Ka tholieke Nederlandse Boeren- en Tuin- dersbond; I. M. Hage. Rotterdam, dir. N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij; T. S. Huizinga, Tiel, rijks- iandbouwconsulent; M. Karsemeijer, Alphen aan den Rijn, voorzitter Maat- schapU voor Diergeneeskunde; ir. N. J. Keulen, 's-Gravenhage, dir. Land bouwonderwijs;. prof dr P. Korringa. Velsen. dir. Rijksinstituut voor visserij- onderzoek; drs. W. Le Mair, 's-Graven hage, hoofd dir. Internationale Elcono mische Samenwerking, Ministerie van Landbouw en Visserij; ir J B Ritzema Ikema, Leeuwarden, hoofddirecteur Condensfabriek „Friesland"; R T Roe- lofs, Veendam, dir. Coöp. Verkoop- en Productievereniging Aardappelmeel en Derivaten AVEBE. G.A.; ir. A Stoffels. Utrecht, adjunct-directeur Staatsbosbe heer, ir. P Ubbels, Beekbergen dir. Instituut Pluimveeteelt „Het Spelder- holt"; G. H. E. M van Waes. Westdorpe. voorzitter Koninklijke Nederlandse Zui- velbond (F.N.Z.); C. D de Wolf. Vught, lid raad van bestuur N.V. Koninklijke Zwanen berg-Organon, Os*. Sociale zaken Prof. dr. A. Th. L. M. Mertens, Nij megen; dr. L. Schalm, Arnhem, inter nist. oud-geneesheer-directeur gemeen teziekenhuis; dr A. P. J. Meyknecht, Groesbeek. zenuwarts, geneesheer-direc teur Paedologisch Instituut „St Joseph" Ubbergen; J. P de*Smet, Heiloo, ge neesheer-directeur Psychiatrische Inrich ting „St. Willibrordus"; Ph. J. Hoede- maeker, Leeuwarden, obste-trieus en gy naecoloog; dr. J. de Graaf. Groningen, keel-, neus en oorarts; dr Chr L. C. van' Nieuwenhuizen, Utrecht, internist; dr. H. W. Hoesen, Rotterdam, arts; J.' Stork, Aerdenhout, tandarts, secretaris-penning meester hoofdbestuur Ned. Maatschappij bev Tandheelk; G. H. Chr. Cath. Zeist arts. secretaris-generaal Algemene Ne derlandse Vereniging Het Groene Kruis Uteecht; ir G. P M. Dikötter. Temeu- zen. dir N V Waterleiding Maatschappij „Zeeuws-Vlaanderen"; prof. mr. J. J. M van der Ven, Bilthoven, voorzitter Sociale Verzekeringsraad- W F van Til burg Bussum. secr Nederland Verbond van Vakverenigingen; W D. Lelieveld, Utrecht- secr Nederlandse Katholieke Arbeidersbeweging; J. Zwanikken, Hil versum, voorzitter Utrechtse Diocesane Bond, lid bestuur Nederl. Katholieke Arbeidersbeweging; A. Borstlap. Utrecht, secr Christelijk Nationaal Vakverbond Nederland; dr. F N. Sickenga, 's-Gra venhage; G Wenink, Voorburg, admini strateur Departement van Sociale Zaken en Volksgezondheid; mejuffrouw mr. C S- va" Wijngaarden. Amsterdam, hoofd administrateur Sociale Verzekerings bank; mr G. A A. M. Boot. 's-Graven- hage, voorz. Raad van Arbeid; mr. Th. M Bautz. Rotterdam, dir Personeelsza ken West-Ekiropa van Unilever N V J Faber. Amsterdam, dir. Sociaal Fonds Grafische Bedrijven. Soc. zaken en Volksgezondheid Justitie i de orde dr. C. Riemers, Amsterdam, predikant directeur Lutherse Diaconessen Inrich ting; mr. H. Fukkink. directeur Mij Op bouwwerk in Zuid-Holland. Den Haag; prof. dr. Sj. Groenman, hoogleraar wes terse soc. Utrecht; dr. p. Hendriks, hoofd Onderzoek cn Maatsch. Opbouwwerk en plv. hoofd van de hoofdafd. Indiv. Maat schappelijk Werk en Maatsch. Opbouw werk Dep. Maatsch .Werk, Den Haag. F. Logeman, plaatsverv. Comm. Am- bonezenzorg, Commissariaat van Ambo- nezenzorg. Wassenaar; H. Muller, best. div. instellingen, Laren (N.H.);

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 13