X13 Portugees vraagt Nederland asiel 6* Echtpaar zoek Minder roken slechts tijdelijk Daar zult uplezier van beleven! Als u over gaat op Matador Braziel Shag De nieuwe smaak: iets pittiger dan half zwaar veel zachter dan zwaar! gMÊm Tweehonderd blinden in Zuid-Holland hebben eigen spreekmachine Geen overdracht zonder uitspraak Papoea s 9 DINSDAG 17 APRIL 196: Schaak-vraay 234 Eenvoudig meer geestig is de eind spelstudie, die de Zweed A. Hilde- brand in 1956 in het „Tidskrift för Schack" publiceerde en waarbij hij als opgave stelde: wit speelt en houdt remise. U ziet hier de stelling, en al lijkt het moeilijk èn pionverlies èn mat te voorkomen, na enig nadenken zal het al gauw duidelijk worden hoe wit zijn huzarenstukje klaarspeelt. Wit: Ka8, Pe2, pi b6. Zwart: Kc6, Th4, pi c7. Dam-vraag 233 De stand in de Canaléas van de 'heer B. de Kleer te Maastricht was: Zwart: 6, 8, 9, 12, 14, 18, 19, 23, 24, 39. Wit: 7, 15, 21, 28, 32, 35, 40, 41, 42, 49. De oplossing is als volgt: Wit: 41—37, 12x1; 49—44, 39x50; 15—10, 50x26; 32—28, 23x41; 10—4, 26x48; 4x20, 14x25; 40—34, 48x30; 35x2. i 4 har- V A B 7 6 5 O AB72 A B 9 8 Zuid speelt een contract ten (10 slagen). West komt uit met klaveren 7. Hoe moet Zuid spelen? Het spel kwam voor in een paren wedstrijd, dus het maken van (een) overslag(en) is belangrijk! JACK DIAMOND figuur-puzzel Horizontaal woorden invullen die betekenen: 1. medeklinker, 2. hoederachtige vogel, 3. tuchtroede, 4. gejaagd, 5. menseneter, 6. staat en rivier in Ame rika. 7. restant, 8. ouderwets fraai meubelstuk, 9. vlinder, 10. waterloop waarnaar Appingedam genoemd is, 11. klinker. Bij juiste invulling leest men verti caal 1 hetzelfde als hor. 6. OPLOSSING VORIGE PUZZEL 1. EndemiE, 2. EdelmaN, 3. Roe- renD, 4. SamariA, 5. TrepaaN, 6. DeemoeD, 7. Embargo, 8. NotitiE, 9. KalkoeN. De zegswijze luidt: „Eerst denken, dan doen". Moeilijkheden met grafische c.a.o. Van de zijde der bij de collectieve ar beidsovereenkomst voor het grafisch be drijf betrokken partijen wordt medege deeld dat deze partijen, naar aanleiding van een brief van het College van Rijks bemiddelaars waarin een aantal bezwa ren tegen de nieuwe c.a.o. zijn inge bracht. zich telegrafisch tot het college hebben gewend met het volgende tele gram: „Met grote teleurstelling namen wij kennis van uw brief van 11 april 1962 Wij zijn niet overtuigd 'van de noodzaak de door u voorgestelde wijzigingen in de c.a.o. aan te brengen. Wij zouden uw college te dezer zake op zeer korte ter mijn om een onderhoud willen verzoeken waarbij wij ons gaarne bereid verkla ren onze argumenten voor het voltallige college naar voren te brengen." De hoofdcommissaris van politie te Groningen verzoekt te worden bekend gemaakt met de verblijfplaats van Jacob Slump, oud 65 jaar, rustend schipper er wonende te Groningen en van diens echt genote Peterdina van Faassen, oud 55 jaar. Dit echtpaar heeft op zaterdag 7 april zijn woning verlaten met zijn auto. Gegevens niet bekend. Sedertdien niets meer van hen vernomen en ongeluk wordt gevreesd. De eerste en oudste persfotograaf van Nederland, de heer Fokke C. de Haan, ls na een korte ziekte op 70-jarige leef tijd in Amsterdam overleden. De be grafenis zal donderdag om twaalf uur op de begraafplaats Zorgvlied geschie den. Na bedreiging'' KLM-bemanning DE 30-jarige Portugees Edgar da Silva, die gistermiddag met alarmpistool de bemanning van het KLM-lijnvliegtuig PH-DSH Caribean Sea bedreigde, zodat gezagvoerder J. van Keppel naar Schiphol moest te rugkeren. heeft bij zijn verhoor ma joor jhr. B. W. F. de Beaufort van de dienst luchtvaart der rijkspolitie asiel in Nederland verzocht. Na een urenlang verhoor is de Portugees gisteravond naar het bureau van de rijkspolitie te Diemen overgebracht, waar hij in verzekerde bewaring i: gesteld. „We vertrokken omstreeks twaalf uur en waren pas enkele minuten ii de lucht toen de achter mij zittende boordwerktuigkundige mij zei dat hij lawaai hoorde in de cabine," zo ver telde de gezagvoerder in zijn relaas. „Een van de bemanningsleden ging op inspectie en keerde terug met de me dedeling dat er iemand met een re volver dreigde. Ik gaf mijn co-pilot terstond opdracht Schiphol mede te delen dat ik zou terugkeren. Wij Gezagvoerder J. van Keppel, die met bewonderenswaardige koel bloedigheid zijn toestel naar Schip hol teruggebracht terwijl een pas sagier hem met een pistool be dreigde- ten gelukkig juist in de wolken, zodat niemand kon merken dat we de ma chine in een wijde bocht lieten terug keren. Intussen had de man zelf zich nog niet in de cabine vertoond, maar nog voor ik Schiphol bereikte, stond hij achter mij." „Doe wat ik zeg, mijn leven ls waar deloos. Ik heb mijn orders," riep de Por tugees zenuwachtig uit, terwijl de ge zagvoerder zonder dat zijn bedreiger dit wist. Schiphol alweer naderde. „Wat is er aan de hand?", vroeg de an opgewonden, toen hij grond onder zich ontwaarde. „Motor niet in orde." antwoordde Van Keppel adrern. „Doorvliegen, doorvliegen." sommeerde de Portugees hem, maar de gezagvoerder liet zich niet intimideren. „Ik vloog met maximum toelaatbare snelheid voor landing om zo snel mogelijk aan de grond te komen," vervolgde hij. Met stomheid geslagen volgde de Por tugees de verdere gebeurtenissen. Het vliegtuig, aan weerszijden door brand weerauto's en politiewagens geëscorteerd, taxiede snel naar het platform waar Da Silva zijn positieven terugkreeg en plot seling opnieuw begon te schreeuwen: „Doorvliegen, doorvliegen." Komedie „Ik liet het vliegtuig niettemin tot -..lstaiid komen en zei dat ik wilde con- trdfèren wat er met de motor aan de hand was. Teneinde de politie de kans te geven aan de achterkant het toestel binnen te komen, voerde ik een kleine komedie op waarbij ik de motoren eerst langzaam en daarna weer op loeiende topsnelheid liet draaien. Intussen waren de cabine de nooddeuren geopend en lieten de passagiers zich aan de touwen, die daaraan bevestigd zijn, ijlings naar de begane grond zakken." ,Ik had de bemanning opdracht ge geven zo normaal mogelijk te doen." zo ging de gezagvoerder verder. „Zij heeft zich geweldig goed gehouden. We waren alleen een beetje wit om de neus. Het idee kwam nog bij me op de boordwerk tuigkundige te zeggen met zijn voet een brandblusser in werking te stellen, maar de inhoud daarvan is vergiftig en zou niet alleen schadelijk voor de Portugees zijn geweest maar ook voor ons. Daarom ik t af." zeer hij onder deze moeilijke omstan digheden zijn kalmte ook had weten te bewaren, toch was het een hele opluch ting voor hem, toen hij, omkijkend, een lid van de koninklijke marechaussee ln de deuropening zag staan. Gedwee stak de Portugees zijn handen omhoog en werd weggevoerd. Door het incident liep het vliegtuig een vertraging van twee uur op. Van de 51 passagiers gingen er later vijftig vooi de tweede maal aan boord, waarna de Caribean Sea opnieuw koers zette naar Zürich op weg naar Zuid-Amerik. Beweegredenen Intussen is het verhoor van gister avond nog niet duidelijk geworden wat de beweegredenen van de man zijn ge weest voor zyn daad. De gebaarde bor denwasser. die van de K.L.M. zijn ont slag had gekregen na een half jaar in de restaurants op Schiphol te hebben gewerkt, had van de luchtvaartmaat schappij een gratis reisbiljet naar Lissa bon gekregen, omdat zij er voor moest zorgen dat haar voormalige werknemer na zijn ontslag naar Portugal terug zou moeten keren en niet ten laste van de Nederlandse staat zou komen. Van een gedwongen vertrek was geen sprake. Da Silva had nog in ons land kunnen blijven of hij had ook met de trein naar Duitsland kunnen reizen. Mo gelijk ontbraken hem daartoe dc midde len. Het wordt voorts voor mogelijk ge houden, dat hij zelf het hem overhan digde reisbiljet heeft beschouwd als een sommatie om het land te verlaten. Of men zijn asielaanvrage ook als politiek asiel moest beschouwen is majoor De Beaufort tijdens het verhoor niet duide lijk geworden. Dir. tabaksfabriek: Zo er een daling in de verkoop van sigaretten komt als een gevolg van de medische publicaties, zal zij slechts tij delijk zijn, zo voorspelde vanmorgen de directeur van de Erven de wed. J. van Nelle N.V., de heer J. P. Coelingh, in de Jaarvergadering, waarin deze kwestie ter sprake kwam. De lieer Coelingh kwam tot deze con clusie aan de hand van cijfers uit de Verenigde Staten, waar de eerste pu blicaties al enkele jaren geleden ver schenen en dus de invloed eerder merk baar was. Aanvankelijk als een eerste reactie daalde het verbruik van ta bak, maar later constateerde men weer een zeer sterke toename, die de daling zelfs belangrijk overtrof. Het merkwaar dige daarbij was dat vooral de merken met de grootste teer- en nicotinegehal ten het sterkst van deze toename pro fiteerden. Gasten Koningin krijgen auto's in bruikleen Een grote autofabriek in Amsterdam heeft vijftig van haar nieuwste auto's ter beschikking gesteld van het Konink lijk huis voor het reizen van de vorste lijke gasten, die tijdens de viering van het zilveren huwelijksfeest van de Ko ningin en Prins, in Nederland zullen zijn. Mr. J. Klaasesz overhandigt een van de recorders aan de heer J- Altink. Links de heer A. C. Pronk en rechts de heer M. Goense, die recorder ontvingen (Van een onzer verslaggevers) ZESTIG blinden uit de provincie Zuid-Holland hebben gister avond hun eigen praatmachine ge kregen. Dank zij de stichting voor ziening technische hulpmiddelen aan blinden in Zuid-Holland een lange naam voor een instelling, die in de afgelopen maanden voortreffelijk werk heeft gedaan heeft men de eerste actie met een bijeenkomst in het Haagse Pulchri kunnen afsluiten. Met de 60 apparaten, die gisteravond werden uitgereikt, heeft men thans 200 Zuidhollandse blinden aan een viersporige bandrecorder kunnen helpen. „Maak er een nuttig gebruik van. maar toon ook uw eigen energie door ondanks uw handicap met behulp van deze recorder weer Iets te bereiken", zo adviseerde de commissaris der Koningin mr. J. Klaasesz die de eerste drie recor ders persoonlijk uitreikte aan de heren J. Altink uit Leiden. M. Goense uit Den Haag en A. C. Pronk uit Scheveningen. Vooraf had mr. Klaasesz aan het be stuur der stichting een bandrecorder aangeboden, „Dat is dan apparaat num mer 201: ik heb 't gekregen, toen ik on langs een werkbezoek aan Woerden bracht en de gezamenlijke middenstand mij deze recorder cadeau gaf", zo zei hij. VOLDOENING In deze bijeenkomst, die onder leiding stond van de heer A. Korving, heeft burgemeester jhr. J. P. M. Beelaerts van Emmichoven uit Dubbeldam als voor zltter van het provinciaal actie-comité rekening en verantwoording afgelegd. „We hebben in de afgelopen twee jaar ruim f 79.000 bijeengekreg een Hagenaar, die onbekend wenst te blijven alleen al f 6700 beschikbaar stelde In totaal hebben we 200 recorders, eei schrijfmachine en een brailleschrijfma- chipe kunnen uitreiken en we hebben nog f 1500 in kas", zo vertelde de Dubbel, damse burgervader met zichtbare vol doening. „Alle geregistreerde gevallen in onze provincie zijn thans aan een band recorder geholpen. Er zijn thans nog en kele blinden, die op een apparaat wach- ten, maar ook die worden geholpen", verzekerde burgemeester Beelaerts. aan toevoegend, dat het comité zeker j niet in ruste gaat Terwijl de bandrecorders aan de ge lukkigen werden uitgereikt werd er m de Ned. Blindenbibliotheek aan de Noord wal in Den Haag met man en I macht gewerkt aan de reproduktie van gesproken boeken. Omdat de aanvraag naar het gesproken boek en het alge- i meen gesproken weekblad steeds toe- neemt en men in geen geval een „uit- verkocht" wil laten horen aan hen, die thans ook hun eigen spreekmachine hebben. Voorzitter Korving, die ook als voor zitter van de Ned. Christelijke Blinden- bond volledig met het wel en wee van de blinden op de hoogte ls, wees er in zijn slotwoord nog op, dat de stichting haar werk moet voortzetten, omdat er ook in de toekomst geld nodig zal zijn, o.a. voor het onderhoud van de recor ders, voor uitreiking van andere tech nische hulpmiddelen, enz. Roolvink onder vuur In de derde uitzending van „Onder Vuur" stellen ditmaal de studenten Geert van Tijn, R. J. Schmal en Ferry Hoogendijk staatssecretaris B. Roolvink van Sociale Zaken vragen over zijn be leid. Klacht over AVRO De regeringscommissaris voor het ra diowezen heeft een klacht ontvangen 19! van de oppositionele kandidaten voor de gewestelijke besturen van de AVRO. De AVRO zou in haar zendtijd propa ganda maken voor de kandidaten waar in zij vertrouweil stelt. Opening nieuwe studio Tijdens de voorjaarsvergadering op 28 april zal de VARA-verenigingsraad het tweede gedeelte van de nieuwe studio officieel openen. Bouw-tech- nisch was dit gedeelte al eerder ge reed. Thans echter zijn ook de radio- technische installaties aangebracht. Kazantzakis* spel op tv. De VPRO zend kort voor Pasen weer het lijdensspel „Christus wordt weer gekruisigd" uit. Dit spel dat oorspron kelijk werd geschreven door de Griek se schrijver Kazantzakis werd door Jef van der Heijden tot t.v.-spel herschre ven. De hoofdrollen zullen worden ge speeld door Rob de Vries, Jacques Snoeik en Martine Crefcoeur. Programma voor morgen Hilversum I, 402 m. NtJRV: 7-00 Nws e 7.10 G' Jewljde mu ïedttatle 8. 13 Lichte 7 50 Het brood d Nws 8.15 Radio) ■ork 1 gr) 1100 Het geleende leven. g 12.30 Meded t act 13 00 1 'eugdconc. Afrikaanse staatslieden menen: (Van onze parlementsredactie) TAE PAPOEA'S moeten de gele- genhcid krijgen, zich over hun toekomst uit te spreken vóór een eventuele overdracht van het be stuur over Nieuw-Guinea aan Indo nesië. Dit is de mening van de he ren Frédéric Guirma, permanent vertegenwoordiger van Opper-Volta bij de Verenigde Naties en Maxime Leopold Zollner, plaatsvervangend permanent vertegenwoordiger van Dahomey bij de volkerenorganisatie. Beidie diplomaten, wier landen dieeQ uitmaken van die vroegere Frans- Afrikaanse koloniën, die zich thans im die z.g. Brazzaville-groep hebben ver enigd, brachten die afgelopen weken op uitnodliigiinig van de Nederlandse regiering een bezoek aan Nieuw-Gui nea. Zij reisden daarna naar ons land. „Dat zou ik niet doen als ik jou was," zei ik, „Zou je als het zover is niet graag met beide han den de leuningen van de elektrische stoel willen vastpakken?" „Kletsen heeft geen zin, Talbot. Ik zei „Kijk eens in die loop," raadde ik hem aan. „Als je je eigen hand wilt afschieten, weet je wat je moet doen. Toen je 'vanavond bewusteloos was, sloeg Kennedy er met een hamer en drevel een staaf lood in. Denk je heus dat ik zo gek was naar de bodem van de zee te zakken met jou met een geladen revolver in je hand bij me? Je hoeft het niet te geloven Royale haal die trekker maar over, vriend." Royale gluurde naar de loop en zijn gezicht ver trok tot een duivels masker van haat. Hij ge bruikte in één dag een hoeveelheid gelaatsuit drukkingen van tien jaar op en zijn volgend in grijpen lag daarom op zijn gezicht beschreven. Eerder dan hij wist ik, dat hij met de revolver ging gooien. Ik bukte net op tijd. De revolver kwam tegen het plexiglas achter me terecht en viel zon der schade aangericht te hebben vlak voor mijn voeten op de stalen vloer. „Met mijn revolver is niet geknoeid," zei Vy- land schor. Van de gladde, welgemanierde en blo zende zakenman van allure was haast niets meer over. Zijn gezicht was op merkwaardige wijze in gevallen, jaren ouder geworden en glom grijs achtig van het zweet. „Toch. nog een vergissing gemaakt, is het niet, Talbot?" Hij haalde hijgend adem. „Je zal geen kans Met zijn hand half in zijn zak brak hij de an af en staarde naar de mond van de zware Colt die tussen zijn ogen wees. „Waar waar heb je die vandaan? Die die is van Larry". „Was! Jullie hadden mij moeten fouilleren en niet Kennedy. Dit is inderdaad de revolver van Larry die beweerde je zoon te zijn het arm \l 4 fl door A lis fair MacLean zalig aan verdovende middelen verslaafde afdan kertje!" Ik keek hem strak aan, voelde niets voor een vuurgevecht op vijfenveertig meter diepte, maar wist niet wat er ging gebeuren. „Ik nam hem vanavond die revolver af, Vyland, ongeveer een uur geleden. Even voordat ik hem doodde." „Voor voordat je hem „Voordat ik hem doodde. Ik brak zijn nek." Met wat het midden hield tussen een snik en een gekreun sprong Vyland op me af. Hij rea geerde ech'ter langzaam, bewoog zich nog lang zamer en toen de loop van Larry's Colt hem op de slaap trof zakte hij zonder een kik te geven op de vloer in elkaar. „Bind hem!" zei ik tegen Royale. Er hing snoer genoeg in de gondel en Royale was niet zo gek om nog iets te ondernemen. Ter wijl hij Vyland aan het binden was, liet ik op vijfendertig zesendertig meter ongeveer benzine ontsnappen om aan het stijgen een einde te ma ken en toen Royale klaar was, maar voordat hij zich had kunnen oprichten, raakte ik hem met de kolf van de Colt hard achter het oor. Als er ooit een tijd was geweest om dit spel eerlijk te spelen dan was die tijd nu voorbij. Ik voelde me zó slap en uitgeput in die diepe zeeën van pijn dat ik het als onmogelijk beschouwde om tege lijkertijd dié bathyscaaf veilig te meren en Royale in het oog te houden. Ik twijfelde eraan of ik dat meren voor elkaar kon krijgen. Ik kreeg het voor elkaar, maar meer niet. Ik herinner me dat ik de schacht van de bathyscaaf in de cilinder in de pijler terugbracht, door de microfoon met een stamelende stem die niet van mij was vroeg om de rubberring vol lucht te pom pen en dan naar de deur van de gondel strompel de. Meer herinner ik me niet. Later hoorde Ik dat ze ons alle drie bewusteloos op de vloer van de gondel vonden. In de nog warme oktoberzon liep ik de trappen van het gerechtsgebouw af. Royale was juist ter dood veroordeeld en iedereen wist dat er geen sprake zou zijn van een hoger beroep of een her ziening van het vonnis. Zoals ik voorspeld had verklaarde de jury h'em schuldig zonder erover vergaderd te hebben. De zitting had een hele dag geduurd en al die tijd zat Royale als uit steen ge houwen op zijn stoel en waren zijn ogen uur na uur op een zelfde punt gevestigd. Dat punt was ik geweest. Die starende, koude ogen waren even leeg en zonder uitdrukking als gewoonlijk. Ze bleven zelfs zo toen de openbaar aanklager het bandje afdraaide waarop Royale in de gondel op de bo dem van de zee op handen en knieën om zijn le ven smeekte. Die ogen bleven zelfs zo toen hij ter dood werd veroordeeld. Vyland werd niet veroordeeld. Ze kregen er na melijk de kans niet toe. Onderweg uit de bathy scaaf naar de boortoren liet hij zich op de ladder in de pijler, honderdzeventig sporten boven het vloertje, los en stortte in de diepte. Hij had zelfs geen schreeuw gegeven. ('Wordt vervolgd.) 15.45 Vrije tijd. ipuo;d 17.20 Vocaal .45 Hei Spek- l.Ol) Pianorecital (gr) 16.10 13.30 Radlo-Volksunlver- 11 H, 298 m. VARA7 40 Nws 7.10 VPRO: 10 00 Nederlands roestantse kerkliederen. VARA: 10.20 V d "taatssoclallsrne 3 >r drs J Buitkan.,. (herh) nd- en 1 Ham. 13.45 Gesproken portret 14 65 Dit ls uw leven 18.00 Een Jaar ervaring met de ge- wijzigde armenwet lezing 15 10 V d Jeugd T7-00 Amus mm 17.30 Orgelspel 17.50 Rege. ingsuitz: Act 18.00 Nws NTS: 17.35 CVK-IKOR-RKK17 45— r de bijbel v d^eugd. NTS: uws. NTS: 20.35 Onbekend GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (over dc 4e lijn) Woensdag 16 april 1962 van 18—30 uur: Tango Roulette (Roulette), Orkest Rlcar- io Santos: Tango Max (Wlga) Frledel Hensch, die Cyprys; Ballgflüster (Meyer), retWe: Nicht i t Cedrl (Delanoè), t Frar Pourccl; i l'Abelll. Bécaud; et le Por. Als Indonesië Nieuw-Guinea kan opeisen, kan het evengoed de Philip- pijnen of andere omringende eilanden opeisen, aldus de beide Afrikanen. Volgens hen is overdracht van Nieuw- Guinea aan Indonesië geen oplossing van het probleem- Het gaat erom, de Papoea's te helpen. De vraag of het volk der Papoea's gereed is voor de onafhankelijkheid, doet nauwelijks ter zake. Belangrijk ls, dat ze de wens ertoe hebben en dan moet onafhankelijkheid ook mogelijk zijn. Door de uitnodiging om Nieuw- Guinea te bezoeken waren de beide Afrikaanse diplomaten zeer getroffen. „Waarom doet Portugal zoiets niet ten aanzien van Angola?" vroegen zij zich af De heer Zollner wees met name op het belang, dat de Papoea's veel hulp wordt geboden. Dit zou mogelijk zijn binnen het kader van de Europese Economische Gemeenschap. Het is jammer, zei hij. dat Nederland zo laat met het ontwik- kelingswerk is begonnen. Hij vergeleek de situatie van de Pa- poea's herhaaldelijk met de situatie, I waarin de Afrikaanse landen zich heb- ben bevonden, kort voordat zij hun on- afhankelijkheid verwierven. Hij bena drukte dan ook. dat de Brazzaville-15n- den Nieuw-Guinea gaarne van hun er varing willen laten profiteren. „Uw mnister van binnenlandse zaken moet echter zelf daarom vragen, want anders zou men ons kunnen verwijten dat wij ons bemoeien met zaken, die ons niet aangaan". De heer Guirma kon geen eenduidig antwoord geven op de vraag, of hij verwachtte, dat de Papoea's zich te- gen de Nederlanders zullen keren, als hun gebied wordt overgedragen aan Indonesië. Dat hangt ook van het op- treden van de Indonesiërs of. zei hij. Budwl8. Wel was het hem opgevallen, dat de blrdland (Shearing) - Papoea's een eenheid vormen, een volk i collette^iohn" Doe" Red "Mitchell. 'Me"Lc^ zijn. Ook hij bracht de geschiedenis van wis: Blue moon (Rodgers) idem. de Afrikaanse staten in herinnering: soms deed zich een opstand voor. maar het kon daarbij voorkomen, dat men blanca-groep, daaraan zijn steun zou er de volgende dag al weer spijt van geven. Een deitgelijke steun achten de had. beide Afrikaanse diplomaten niet ge- Het hangt van de situatie af, of de heel uitgesloten. Brazzaville-landen opnieuw een reso- lutie bij de algemene vergadering van de Verenigde Naties zullen indienen. Bij KB. is de titulaire rang van Een verandering in de verhoudingen brigadegeneraal toegekend aan de eer- doet zich voor, als een andere groep vol ontslagen kolonel D. Blanken van van Afrikaanse staten, de z.g. Casa- het wapen infanterie. Just walking ln the papilion ABC boogie tugal, Jacques Schutte', I love Paris (La- rue), Yvctte Gtraud; Oul, oui, oui oul (Giraud). Orkest Franck Pourcel; Au prlntemps (Brei). Jacques Brei; Rlta de Panama (Leca), Orkest Lolou Legrand; inécs (Trer Johnny Mathte: Stormy weather (Arlen), Peggy Lee; Them worm (Llnke). The Mills Bro- the alley from

Nieuwe Leidsche Courant | 1962 | | pagina 9