FOTOWEDSTRIJD Maak een leuke „vader-zoon"-foto Kent U de foto-advertenties met een vader en zijn zoon die samen allerlei dingen beleven en waarbij de vader altijd een Hunter opsteekt? Waarschijnlijk wel. Het zijn bekende, gezellige foto's die passen bij een bekende en gezellige sigaret. Het gaat er nu om welke 150 amateur-fotografen de leukste foto's maken van vader en zoon. Daarvoor liggen 150 prijzen klaar van f1.000.-tot f25.-. Let op! Ook als U maar gewoon boxje hebt, kunt U een van die 150 prijzen winnen! Want de jury Iet erop met welk soort toestel Uw foto is gemaakt. Daarom: Kiek mee in deze grote Hunter-fotowedstrijd! Zó kunt U meedoen: Maak een leuke foto van „vader en zoon". Of het werkelijk vader en zoon zijn; of de zoon 3 of 30 jaar is; of U de foto bedenkt en een ander 'm knipt't doet er niet toe. Die foto mag worden zoals U wilt: van vader en zoon thuis, op vakantie, sportend, knutselend, spelend als hij maar leuk wordt. Laat uw fotohandelaar een afdruk maken op briefkaartformaat, of doe 't zelf. Zet achterop die afdruk in blokletters Uw naam, adres en: met welk toestel Uw foto is gemaakt. Doe hem in een enveloppe; frankeer met een postzegel van 12 ct.; adresseer aan: Hunter fotojury, Postbus 1745, Am sterdam en post hem vóór 31 augustus a.s.Dat is alles! Bekendmaking prijswinnaars De jury, waarvan de uitspraak bindend is (voorzitter: de be kende Amsterdamse fotograaf Louis van Beurden) zendt alle prijswinnaars vóór 20 september bericht. Zie ook de publikatie in dit blad van 20 september. De ingezonden af drukken worden eigendom van de Hunter Cigarette Company. Van groot belang voor iedere sigarettenroker: Tabak filtert de rook op een natuurlijke wijze en zondersmaakverlies. Doorzijn lange King Size formaat filtert Hunter - langs natuurlijke weg - dus extra. Bovendien zijn de Hunter-tabakken uit gesproken mild. Wie Hunter rookt, rookt daarom een zuivere, zachte, extra filterende sigaret en geniet toch de volle (zo rijke!) natuur lijke smaak. Dat zijn de. redenen waarom Hunter de meest gevraagde pure American King Size is in Nederland. SigaretHunter!door zijn lengte zuiver en zacht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 16