zonnige lente lingerie wm S&M VROOM De krant kunt u niet missen Spekkie en Blekkie en het Foto-mysterie met van Haren in schoenen die gemakkelijk zitten NIEUWE LEIDSCHF COURANT 10 VRIJDAG 21 APRIL 1961 mi H Kombinaties. Sportief en prettig om te dragen en toch goed gekleed. Plezierige noot ter afwisseling van uw kostuum. S: r Tweed kolberts 39,75/74,- Lighl weight 29,75 44,- Terlerika plooihoudende pantalon 34.-/48.- Light weight 29,75 34,- Voor sportieve mode Bijpassend sportshirt v.a. 10.90 let wekelijks óók op onze TÓP-VOORDEEL aanbieding! BEAU REVE onderjurk van fijne nylon char- meuse bedrukt met duizenden vergeetmij» nietjes. Gemakkelijk onder strakke rokjes. 14.95 NUISETTE nachthemd op knielengte. Gemaakt van tiblendair" (batist met nylon). Roman tische Frans-kanten'pas Baby-doll van hetzelfde materiaal en dessin V» NOUVEAU BLANC pop-over van ragfijne Zwitserse broderie (minicate) LEIDEN AlPHEN 31. „Die oppasser was wèl de man die vo rige week woensdag met de man stond te praten, die mijn films heeft verknoeid!" riep Spekkie verontwaardigd uit. „Waarom zeg je dan, waar hij bij is, dat het niet ro is. en zet je mij op die manier voor Sek? Dacht je dat ik zoiets leuk vond? Nu, an ben je er toch lelijk naast. Jongen!" „Maak je nu niet boos, Spek," zei Blek kie sussend. „Ik wilde voorkomen dat wij achterdocht zouden opwekken. En ik wil de er zeker van zijn of die man inderdaad iets met de kunstkenner, zoals jij hem noemt, te maken zou hebben. En dat is nu duidelijk gebleken. De vraag is nu, of de oppasser ook iets met die schilderijendief stal uitstaande kan hebben. Ik zou alleen niet weten hoe besloot hij peinzend. „Nee, dat zou ik zeker niet weten,! ant woordde Spekkie nijdig. „Jij dacht zeker dat hij dat Beekje gestolen heeft om hier voor de leeuwen op te hangen! Belachelijk! Nee, ik ben echt erg boos op je, Blekkie. Om mij voor leugenaar, of fantast, te zet ten! Ik had gedacht dat jij mijn vriend was. Maar daar schijn ik me in te heb ben vergist." „Toe, Spek, doe nu alstjcblieft niet zo raar," zei Blekkie op overredende toom. „Je weet tch ook wel dat het niet kwaad bedoeld was. Maar het onderzoek komt in de eerste plaats, dat heb jij zelf zo terecht opgemerkt. En terwille van het onderzoek was het nu eenmaal nodig dat ik jou te gensprak." Spekkie antwoordde enkel met een bin nensmonds gebrom. Hij trommelde een paar maal ongeduldig met zijn vuist op zijn knie. en zei dan, nog altijd een beetje koel tjes: „Nu, vooruit dan maar, Blek, dan zal ik niet langer kwaad op je zijn. Maar denk erom dat je me iets dergelijks nooit meer levert!" „Dat beloof ik," zei Blekkie ernstig. „Ten zij het natuurlijk in het belang van een of ander onderzoek zou zijn," voegde hij er glimlachend aan toe. Spekkie ging hier niet op in. Hij staarde peinzend, met gefronste wenkbrauwen, voor zich uit. Dan zei hij: „We moeten commissaris Bonebakker on middellijk van onze belangrijke ontdekking op de hoogte stellen. Blek. Misschien kan die de oppasser wel eens stevig aan de tand voelen. En dan komen we er gauw genoeg achter, wie de man is die ik vanaf het begin voor de dief van het schilderij heb gehouden." „Kom dan maar," zei Blekkie, terwijl hij opstond. „Dan gaan we nu meteen probe ren of we de commissaris te pakken kun nen krijgen." Exklusieve derby-moliere met heerlijk soepel bovenleder. Gekleed model. Q 75 Fraaie Italiaanse moliere, echt iets aparts. Speciaal zacht grain-teder. Een echte van Haren sandaal: t degelijk, sportief en voortreffelijke pasvorm ja 75 31-35 1 U. 36-39 17.71 Br >V 40-47 14.75 Prachtige slanke herenmoliere. extra spits model r) 3 75 'n Schoen voor de moderne man. Zeer komfortabel model

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 10