de nieuwe smaak: CLIPP 12"? MATADOR BR4ZIEL SHAG Lekker pittig! Héél anders! Veel zachter! het totaal nieuwe en afdoende middel tegen „afwashanden"! De krant kunt u niet missen ^0 geen dag! NIEUWE LEIDSCHE COURANT WOENSDAG 12 APRIL 1961 de meest practische kleeft ng^^ van dejze eeuw polyester ren, maar net moet zo zijn als wij vermoe den Ja. het idee is van Blekkie. Dat wil zeggen, die heeft er wel niet eerder aan gedacht dan ik, maar wel eerder over ge praat. Dat verandert de zaak, zegt u? Ge looft u dat maar gerust. Dit zal de zaak ze ker veranderen! Tot dadelijk dan dus. com missaris." Spekkie legde de hoorn op de haak en wendde zich vergenoegd tot zijn vriend. „We worden op het hoofdbureau ver wacht." deelde hij mee. „Kom. Blek, we gaan. Ik zal even mijn moeder waarschu wen. Want het wordt misschien wel een latertje." Spekkie holde naar de keuken en even Ia- ter zaten de jongens op de fiets en trap ten haastig naar het hoofdbureau van po litie. 23. „Maar dat heb je geweldig slim ge vonden, Blek," zei Spekkie, toen zijn vriend was uitverteld. „Geniaal zelfs, mag ik wel zeggen. Ik heb vanaf het begin pre cies hetzelfde gedacht. Ja, we moeten on middellijk naar commissaris Bonebakker toe. Wat zal die een grote ogen opzetten. Wacht, ik bel hem onmiddellijk even op, om onze blijde komst aan te kondigen." En Spekkie holde opgewonden naar de te lefoon en draaide het nummer van het hoofdbureau van politie. „Dag, dienstdoende agent," hoorde Blek kie hem zeggen. „Wilt u mij even doorver binden met de edelachtbare commissaris. U spreekt met Spekkie Spoeling. Zegt u maar dat het een zaak van het allerhoog ste gewicht betreft. Meer mag ik op het ogenblik nog niet onthullen. De commissa ris is in conferentie, zegt u? Stoort u hem dan maar gerust uit mijn naam. Hij zal u er alleen dankbaar voor zijn Ja, ik wacht wel even." Spekkie liet de hoorn zinken en keek over zijn schouder naar zijn vriend. „Het valt niet mee om de commissaris te pakken te krijgen,"zuchtte hij. „Maar ik weet hoe ik de heren agenten aanpakken moet. Ha, daar zul je de commissaris heb ben." vervolgde hij verheugd. „Dag com missaris, met Spekkie. U zou ons een groot genoegen doen als u ons even zou kunnen ontvangen, in verband met een sensatione le wending in de schilderijendiefstal-affai re. Ja, Blekkie en ik hebben de vermoede lijke dader voor u gevonden. Dat gelooft u niet, zegt u? Ik geloofde het aanvankelijk ook niet, toen ik naar Blekkie zat te luiste- comfort zegeviert: Elke dag staan uw handen bloot aan de gevolgen Belangrijk: direct na de afwas Clipp crème wrijven in de nog vochtige huid. zo gewassen, weer aan veerkracht zegeviert: WeeT zon vertrouwd produkt van de Medinos Laboratoria De nieuwe smaak al geprobeerd? Zéker doen! Matador Braziel shag is lekker pittig en tegelijk veel zachter dan gewone shag. Rook ook Matador! NIEMEYER GARANDEERT DE KWALITEIT moeder zegeviert: Ondanks het werk zijn uw handen gaaf en bekoorlijk. Daarom In de keuken iltijd Clipp bij de hand Iedere vrouw haat afwashanden. Toch stelt zij dagelijks noodgedwongen haar handen bloot aan het vaak sterk vetonttrekkende sop van moderne afwasmiddelen. De huid wordt schraal en ruw, soms komen er kloven in! Clipp crème met het huidvemieuwende allantoïne is dè oplossing van het "afwashanden-probleem". Eén behandeling geeft reeds een opvallende verbetering, uw handen worden weer zacht als fluweel. hèt middel tegen „afwashanden" kreukherstellepd" en I plooihoudend 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 6