DE cpi|YTERweelcrecla'3llie PAK AAN VOOR HALVE PRIJS! Baron Bluff 20 ct GOEDKOPER LEVERPASTEI 10 ct GOEDKOPER Altijd een kassabon voor 10°/o korting. Oók bij de weekreclames ALBERT QUINTIJN Lukt het, mannen? NIEUWE LEIDSCHE COURAIST b WOENSDAG 1 FEBRUARI 1961 I m WÊM m Bk DEZE AANBIEDINGEN ZIJN GELDIG VAN 1 T/M 7 FEBRUARI 1961. 2 pakjes NAPOLITAINS voor slechts 50 cent bij elke aankoop van 4.- De fleurïge chocolode nopolitains - in de 4 geliefde smoken melk, puur, mokka en noisette - zijn altijd in trek. Twéé pakjes slechts 50 ct.l ROOKWORST SUPER ot EXTRA bij elk pak spliterwien extra fantastisch voordelig, nu Super-rookworst maor 105 cent kost en Extro - rookworst maar 79 cent. 2 pakken KOUDWATERSTIJFSEL SAMEN voor slechts 75 cent Wat een voordeelt Normaal koopt U 2 pakken voor 108 ct. En kijk nu eens: 33 cent minder. Gemakkelijk stijven, vlugger dan ooit. 200 gram Stapels smadelijke boterhammen en oog 10 cent sporen. Op de fijne leverpastei van 85 ct. èn op de primo leverpastei van 59 ct. per 200 gram. Liever 2 blikken van 100 grom? Kan ook: toch 10 ct. voordeel. de tovertuin der muziek voorU ontsloten aaron Copland luister zo naar muziek Hoort u alles wat er in een muziekstuk gebeurt? En doet het u werkelijk iets? Als u op deze twee vra gen niet zonder aarzelen met „ja" kunt antwoorden, ^ent u degene voor wie dit boek is geschreven! Of u naar Mozart luistert of naar Strawinsky, Aaron Coplands stimulerende aansporingen om naar mu ziek te luisteren zoals de componist zelf dat doet, zullen u nieuw inzicht geven in een van de dank baarste aller kunstvormen: de muziek. Personeel gevraagd 0 Albert Heijn vraagt flinke Jongeman, leeftijd 18-21 jaar. Ervaring in het lcvcnsmid- delenbedrijf strekt tot aanbe veling, doch is niet vereist. Wij bieden u een prettige werkkring met gunstige ar beidsvoorwaarden zoals een verkorte werkweek, bedrijfs kleding In bruikleen, vergoe ding van eventuele reiskos ten Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de bedrijfsleider van ons filiaal Douzastraat 6 te Leiden. 0 Net meisje voor de win kel gevraagd. Niet beneden de 16 jaar. Bakkerij ,,'t Witte Hek" J. Boonekamp. Adm. de Ruyterlaan 2. Katwijk aa Zee. Tela 2208. 0 Huishoudster P. G. gevr. boven middelb. leeft, bij heer (Tl j.) alleen in kust plaats. Br. met inl. en ver langd salaris onder no. 139 \dv. Bur. „Rij-nland" Lei den. 0 Gevr. Nette werkster v. 1 dag p. w. Mevr. Croese, Rembrandtstraat 2 (Hoek Noordeinde). Gevraagd net meisje, niet beneden de 18 jaar in onze zelfbediening, van Vliet's Zelfbediening. Bosplcin 4 en 5. Katwijk aan Zee, tel. 4537 Gevraagd voor l evt. 2 ochtenden per weck een werkster, in staat vlot en zelfstandig te kunnen wer- sen. Aan m. Laan v. Aren- stein 29. Oegstgeest, na 7 u. 's-avonds. Gevraagd tegen maart huishoudelijke hulp, voor 3 ochtenden per week. Hof- brouckerlaan 44. Oegstgeest. Personeel aangeb. 9 Bijlessen: Leraar heeft ge legenheid om M.L.O.-leer- lingen en beginnende HBS- ers bijlessen te geven in de vakken wiskunde, schei- en natuurkunde en biologie. Ook toezicht op huiswerk. 3r. no. 6867 bur. blad. 0 Lerares M. O. kan nog enkele bijlessen Frans geven Dra Van der Veen. Fagelstr. 23 Leiden Tel. 20875. 0 Jufrouw vraagt hulsh. werk van 9—12.30 uur. Br. No. 6877 Bur. Blad. 0 Huiswerk gevraagd onver schillig wat. Brieven onder No. 6876 Bur. Blad. Te huur gevraagd 0 Ond.es zoekt gestoff. zit- slaapkamer met gebr. van keuken o.i.d. in Oegstgeest of dir. omg. Aanb. met voll. te richten aan 6881 no. dit blad. Woningruil 9 Woningruil Arnhem—Lei den. Aangeboden in Arn hem benedenhuis (4 kamers. douchecel etc.) op goe de stand. Huur f 78.- p.m. Gevraagd in Leiden of om geving een liefst grotere woning. Brieven onder no. 3880 Bur. Blad. Te koop gevraagd 0 Inkoop goud. zilver en juwelen tegen de hoogste waarde. Het adres waartoe U zich met het volste ver trouwen kunt wenden. Het Ringenhuis Morsstraat 9 Leiden Voor Oegstgeest, Geversstraat 47. 0 Bremmcr vraagt antieke meubels, koperwerk, kristal, porseleinen groepen, goud. zilver. Verder alle soorten antiek. Bremmer, Goegerrit- steef, Telefoon 22791. 2 Hulsorgel te koop gevr. Liefst met harp, groot van spel en meer dan 14 reg. Op gave prijs, merk en aantal reg. aan J. Gordijn, ie Pijn- ackerstraat ill R'dam n. Te koop aangeboden 0 Aanrechtbladen en goot stenen. Door modernisering van onze 2e keus aanrecht bladen met gootstenen vrij gekomen, die wij voor een aantrekkelijke prijs verko en. Jac. Arnoldus en Zoon. linnebroedersgr. 9, Utrecht- Jaagpad 7 en 8. Telefoon 21510—24166. 0 Antieke stoelen, Brabant- sche plattebuiskachel. an tieke dekenkisten, bankstel, fraaie ladenkastjes, bureaus, tafels, oliestookhaarden, sa- lamanderkaeheltje, linnen kasten, gasfornuis, gasstel len, vloerkleden, vloerbe dekkingen, ronde mahonie afel, kristallen kronen, Nw. Rijn 60 bij de nieuwe brug, tel. 22150. 0 Aangeb. 2500 vcrschlll. postzegels, w.o. compl. series t.ea.b. Br. r.o. 6878 Bur. BI. 0 Een damesbureau, een boekenkast, 4 stoelen (blank eiken) z.g.a.n„ 1 grote was mand. Mevr. van der Veur,, Roodenburgerstraat 18. tel. 24724. 0 Moderne Grammofoon- platenwisselaar (Collaro) pracht apparaat, speelt wisselt alle platen van f 165 voor f 45. Radiotoestel f 15 T.V. Travo f 5. Waardgracht 126. 0 Te koop goed onderhou den kinderwagen, kleur grijs f 15.- Hooglandsekerkgr. 27. 0 Vroling heteluchtkachel no. 30 met plaat en pijpen. Uitst. staat. Uiterst zuinig. Prijs zeer billijk. Prins Hen driklaan 10, Oegstgeest. Diversen Markiezen, Rolschermen, Al. Jaloezieën, Grootste sor tering zonwering. Prima af werking. Verkoopkantoor Melchers' Markiezenfabriek C. E. Jedeloo, Juffermans- straat 23. Oegstgeest. Telef. 01710—31165. Nieuwe auto's zonder chauffeur Ford Consul, Tau- nus 17 M. Nw Anglia 1960 Opel Rekord, Volkswagens en V.W.-busjes. Telef 22300 en 22735. Maredijk 34, Lei- 0 WU bieden te koop grote partij sloopmateriaal. V.W., Opel, Pontiac, Chevrolet enz Ook nieuw materiaal. Kaste- lij-n, Heuvelw. 4, Woubrugge t Rooyackers cn naaimachi nes een begrip! Levenslange garantie en gratis service Geen woorden maar daden Leiden - Leemansstraat 31. Tel. 31324. Alphen a. d. Rijn Iepstraat 12, tel. 3753. Houthandel Morspoort biedt u latten eri planken, hardboard, tegelboard, bo- top en clairet voor tafels Fabion het plakplastic Colo- vinyltegels. Morsstraat 58. 0 Wasmachines f 135. Nog enkele dure machines, iets jeschadigd f 155.- Centrifu ges. -Fa. Dusoswa. Turfmarkt 1—3. Telefoon 24409. Dit doet de Spiegelserie vooru: jaar in jaar uit een serie ongelofelijk mooie, boeiende boeken voor HALVE PRIJS IVoor halve prijs een trotse aanvulling van uw boekenbezit. Prachtboeken in linnen band met een fraai omslag, verzorgd door een kunstenaar van naam. Geen goedkope herdruk, maar een gloednieuw boek - speciaal geschreven voor uVul dus de bon in - ONMIDDELLIJK - dan bent u gelukkig nog zeker van de complete prachtserie voor halve prijs 1 0 De Sleutelkoning. Bijma ken van alle sleutels, repa reren, veranderen en leveren van elk slot. Haarlemmer straat 273, Tel. 33958 (bij de Overdekte). Levering aan Rijk en Gemeente. Maandag, morgen gesloten. 0 Goede vriend (inn) en vindl u bij de Algemene Corres- pondentieclubü Inlichtingen gratis Box 6077, Rotterdam- West. 0 Japonnen geheel pasklaar f 4.50 Knippatronen naar maat). Duinhof 30, Leiden 0 A.s. Bruidsparen. Uw bruidsstoet wordt le klas verzorgd door het gespecia liseerde trouwautobedrijf. Zeemanlaan 12a. Dir. De Jong. Tel. 23055. 7 pers. auto's met verw. Keuze uit zwarte, zilvergrijs of witte bruidscoupé's. 0 io Rijlessen voor f 47.50 bij rijschool Leveta. Inl. tel. 01*714—518. Bel en wij spre ken af. 0 Strykinrichting Ozon voor uw fijne was H. Rijn dijk 34a. Tel. 22675. 0 Iedereen is enthousiast als wij uw matras overtrek ken met damast, 1-pers. v.a. f 19.50; 2-pers. f 26.50 Smit Bedden - Tapijtenmagazijnen Mare 98 - Vrouwensteeg 9 Telefoon 23913. 0 Verhuur van nieuwe luxe Vutomobielen, o a. Mercedes. Dpel, Simca. V.W. en DAF, Bierman's Automobielbedr. Oude Singel 66. Leiden Tel. 34403. Hout, board en triplex. Hangkasten, legkasten en keukenkasten. „Wienesse" ladders, trappen en steigers loodgieters, schilders aannemers en timmerlieden. Fabrieksprijzen. Komt vrij blijvend eens prijs vragen en kijken „de Houthal", Hoge- woerd 99. Tel. 22536. 0 Een nieuw bed, een kwes tie v.- vertrouwen. De groot ste sortering, tegen de laag ste prijs bij de Kleine Winst Haarlemmerstr. 51. Leiden. Wü kopen met i0*/« kor ting, kleding, schoeisel, wol, linnen uitzet, baby-uitzet, kinderwagens, meubelen, woningtextiel, bedden, de kens, servies, elektr. appa raten, korting in 40 winkels. Inl. Leidse Inkoop combina tie. Postbus 158 Leiden Telefoon 33914. 0 Vakkundig! Slijpen, In- diepen, vijlen van alle sóór ten zagen, cirkelzaag en lint- zaagwerk. speciale draai- '.aagjes. Decoupeerzaagwerk, Ongeregeld hout, trapleren, keuken en kindertafels en doeltjes enz. Oude Singel 216, 0 Heer 48 jaar, vaste werk kring Ned. Spoorwegen zoekt kennismaking met nette w. Br. no. 6879 Bur. BI. 0 wy verzorgen al uw druk werk tegen biliyke prezen, o.a. geboortekaartjes, verlo vingskaartjes. Prima afwer king en vlotte bediening. Halpa Vulpenservice, Haar lemmerstraat 64. Naast Mu ziekhandel Gé Hofenk. 0 Lisse. Hedenavond 8 uur spreekt in hotel ,.De Witte Zwaan" evangelist Dikkes het onderwerk: „Het en naar eenheid als te- des tyds". Belangrijke lezing. Komt U ook? 0 Hazerswoude-dorp. Don derdag 8 uur spreekt in „Het Oude Raadhuis" evangelist Dikkes van Leiden. Onder- erp„Israël en dc Gemeen te als twee aparte groothe den!" Belangrijke lezing. Toegang vrij. Komt U ook? Leiderdorp. Donderdag 8 r spreekt in gebouw Lin- ienlaan Evangelist H. Koek koek van Leiden. Anton Wolthaus speelt en zingt! Toegang vrij. door Jan Jagersma Wat gebeurt er als een horige het waagt een der aanzienlijkste dochters van Friesland te schaken... als deze „molenaarszoon" wordt beschuldigd van moord op zijn adelijke oom... als hij zich tot slot ontpopt als zoon van een Bourgondisch edelman? In deze historische roman van spanning en ro mantiek, geluk en oprechte godsvrucht, vertelt Jan Jagersma boeiend als altijd hoe het toeging in het middeleeuwse Friesland. „Een boek dat juist door zijn eenvoud zeer diepe Indruk maakt". DIT IS DE NIEUWE SPIEGELSERIE Mijn zuster SilviaAlma Vervoort Vlucht in de zomerDolf Kloek Albert QuintijnJan Jagersma Veiliger dan de bekende weg Mavis A. Winder De verloren plantageGo Verburg Natuurlijk - ACHTERAF BETALEN! HAAST U - Rep u met de bon. De toeloop is bijzonder groot dit jaar. Zorg dat u er op tijd bij bentl STUUR GEEN GEL0 U betaalt achteraf Schrijft u mij in als deelhebber aan de nieuwe Spiegelserie. U verplicht zich mij minstens deze serie te zenden tegen de speciale prijs en de daaropvolgende series tot wederopzegging. Ik betaal pas 2.90 na ontvangst van elk boek. NAAM STRAAT ;i en öe öRipöups 162. Het liep al aardig tegen tien uur, toen ba ron Bluff nog bezig was om zich te kleden. Voor de vierde maal probeerde hij in zijn das die zwierige knoop te leggen, die anders zijn boord sierde, maar weer draaide dit op een onover zichtelijke hoop lussen uit. „Men zou haast zeggen, dat dit zenuwen zijnsprak de baron verbaasd. Toen zweeg hij, want in het spiegelbeeld verschenen een aantal zwaargewapende stedelingen. „Laat die das maar zittenzei Joe onheil spellend. „Dat doen wij straks wel! Kom nu maar mee. Het is bijna tien uur en het publiek buiten wordt ongeduldig. Het gebeurt niet zo vaak dat zij een regenmaker zien eh.... hm. Nu ja, dat moet een verrassing blijven!" Toen zij op het plein kwamen, stond daar al een hele menigte in de brandende zon. Allen keken naar de torenklok. „Wat zegt het weerbericht?" vroeg de baron, onzeker naar de maagdelijke lucht kijkend. „Onbewolkt en warm voor de tijd van het jaar!" antwoordde Jim grimmig. „Dus als jij niet met je bui loskomt, hebben we een ongestoor de.... ehnu^ja, dat moet een verrassing blijven!" Lang behoefde de baron niet meer op die ver rassing te wachten, want reeds naderden de wij zers van de torenklok het tijdstip waarop het on heil zich over hem zou uitstorten, wanneer een regenbui dat niet eerder deed (Wordt vervolgd.) In ieder geval komt moeder er even gezellig bij zitten. En wie kan zich gezelligheid voorstellen zonder een kop lekkere koffie? Lekkere koffie! Dat betekent in talloze nederlandse gezinnen: Douwe Egberts koffie, het fijnste van de plantages, op speciale manier voor u gebrand, - en door de grote omzet altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. FIJNE DESSERT De koffie voor fijnproevers; werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.88 ROOD MERK De kwaliteitskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.56 ïff

Nieuwe Leidsche Courant | 1961 | | pagina 6