Kinderen voor het feest RYMBENDE'S pret-prijs-puzzle Drie regerende vorsten bij koninklijk huwelijk Fabiola brengt moeder, broers, zusters en ooms mee Fleidooi voor Hoge Raad in zaak tegen t.v. weekblad Het Koninklijk huwelijk Zwart: 3, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 21, 22, 23, 27, 35, 36. Wit: 15, 16, 20, 24, 29, 33, 34, 38, 39, 41, 43, 44, 50. Schuak-vraug 28 In het probleem van B. Kieboom was de stand: Wit: Kf7, Db5, Td5, Lb8 en c8, Pfl, pi c4, e2 en h4; zwart: Ke4, Ta5, Lc5, pi b3, d4, d7 en g4. Op lossing: 1. Td5f5 dreigt Tf4 mat. Thematische varianten zijn Ld6 en d6, die Tf4 pareren maar resp. Lb7 mat en De8 mat mogelijk maken. Behalve dat loper en pion van zwart elkaar in de weg gaan staan, ziet u dat zwart witte lijnen open maakt, waardoor de en prise staande witte toren gedekt komt te staan door dame of loper, waarna mat volgt door loper of dame. Op 1 Kf5 volgt Pg3 mat. Bridge De oplossing van het speelprobleem, dat u de vorige keer werd voorgelegd, is als volgt: Zuid neemt in slag 4 met schoppenaas en incasseert schoppen heer en vrouw. Vervolgens maakt Zuid hartenaas en troeft een harten met zijn laatste troefje (schoppen 7). We zien dan deze eindfiguur: H.6,4 B.10 C? H.10,8 O V,7 O 10,9,3 A V Zuid mag nog twee slagen verliezen en speelt nu klaverenvrouw en kla veren 8 na. Gooit Oost een ruiten weg, dan maakt Zuid ruitenheer en geeft de rest af. Troeft Oost de laatste klaveren, dan kan hij hierna nog een troefslag ma- ;ken, maar moet daarna van ruiten- vrouw 7 afspelen en Zuid heeft ook dan een gewonnen spel. 5 Ruiten is natuurlijk het gewonnen contract, dat gemakkelijk gemaakt wordt. Niettemin was Zuid na af loop van dit spel maar wat blij dat hij in het „verkeerde" contract van 4 schoppen terecht was gekomen. JACK DIAMOND Voltooi-puzzel Voor de woorden van vier letters moeten zelfstandige naamwoorden van vier letters worden geplaatst. De bei de woorden vormen dan samen een nieuw woord. Bij juiste oplossing leest men op de kruisjes de naam van een stadje op Borneo's Westkust. IX... auto 2 x lint 3 X zaak 4 X arts 5 X druk 6 X hars 7 X haar 8 X maat 9 x werk OPLOSSING VORIGE PUZZEL 1. grondslag, 2. voornemen, 3. keur bende, 4. kandelaar, 5, onderling, 6. re petitie, 77. tribunaal, 8. martelaar, 9. Groningen. GOUDRIAAN Doe mee aan rondvraag in 2 ronden rond de fles llïtife 'J'aM dubbele jonge klare Talloze premies en als ereprijs: 'n fantastische ARISTONA recorder Let op de advertentie van vandaag over 'n week In deze krant (Ze ronde). Directeur sanatorium overleden. Dr. H Vos. geneesheer-directeur van het volks, sanatorium te Hellendoorn, is vannacht na een hartaanval overleden. Hij is 62 jaar oud geworden. Dr. Vos had sinds 1936, toen hij zijn vader, dr. B. H. Vos op volgde, de leiding van het volkssanato rium. DONDERDAG 1 DECEMBER I960 DRIE nachtjes slapen... Nu. kunnen de kinderen nog dromen van al het moois dat zij in de winkels zien. Ze vergeten de grote mensen om zich heen, krij gen rode konen, en met verlangen in hun vrolijke ogen kijken ze naar al die schatten in de lichte etalages. „Ik wou dat ik die hijskraan en die treinEn nog meer ont dekken ze, dat hun hartje sneller doet kloppen. Het kijken naar een etalage, zwerven langs winkels en door warenhuizen; het is haast teveel voor hun kleine hoofd, want er komen steeds meer wensen. En 's avonds in bed tussen de koele lakens dromen ze verder over die heerlijke dag van de pakjes. Het is zo spannend, want zou Sint-Niqolaas wel weten, datKlaasvaak heeft het moei lijk, want het is geen werk die lachende ogen nu plotseling te sluiten voor het slopen gaan. Laat ze maar dromen, het kan nu nog, denkt hij en wipt zachtjes weg.... Dam-vruay 28 Auteur Arie van der Stoep EUROPA'S vorstenhuizen zullen bij het huwelijk van koning Boudewijn met dona Fabiola zijn vertegenwoordigd door drie regeren' de vorsten, vier ex-koningen en meer dan veertig prinsen en prinsessen uit negentien landen. Tot de regeren de vorsten, die de huwelijksplechtig heden op 15 december in Brussel zul len bijwonen, behoren behalve ko ningin Juliana, groothertogin Char lotte van Luxemburg en koning Olaf V van Noorwegen. De niet meer regerende vorsten, die de uitnodiging van het Belgische hof hebben aanvaard, zijn koning Michael en koningin Anne van Roemenië, ko ning Simeon van Bulgarije, koning Umberto en koningin Marie-José van het huis van Piemont en koning Leo pold, de vader van Boudewijn. Het Britse koninklijke huis zal wor den vertegenwoordigd door pnnse6 Mar. ga ret en haar echtgenoot, de heer Arm strong-Jones. Denemarken door prins Axel van Denemarken en zijn echtge note, Zweden door prins Bertil, en Iran door de broer van de Sjah, prins Go- lama Reza Pahlevi. Het staatshoofd van Liechtenstein zal zijn broer, prins Hen ry, afvaardieen, Cambodja prins en prin ses Sisowath Monireth, Marokko prins Moulay Ali een neef van de Koning en prins Rainier van Monaco prins Louis de Polignac. Ook het huis van Bourbon-Parma uit Frankrijk zal met prinsen en prin sessen in Brussel zijn vertegenwoor digd, terwijl uit Spanje de troonpre tendent don Juan-Carlos op de konink lijke lijst van genodigden voorkomt De hertog en hertogin van Beieren, aarts hertog Otto van Habsburg en prins Al- breoht van Hohenzollern behoren tot de Duitse vorstelijke en prinselijke fa milies, die de uitnodiging hebben aan vaard. Frankrijk, Duitsland, Italië, Portugal en de Verenigde Staten behoren tot dc landen, die hun minister van buiten landse zaken zullen afvaardigen, tien tallen andere landen, waaronder In donesië en Frans Kongo het voor malig Belgisch Kongo niet omdat het de diplomatieke betrekkingen met Bel gië heeft verbroken zullen worden vertegenwoordigd door hun ambassa deur Dona Fabiola zal maandagmiddag met een Belgisch militair vliegtuig In Brussel aankomen, waar zü tot een dag voor het huwelijk met haar moeder, dnuarlère De Casa Riera, zal verblij ven ln het kasteel te Laeken. De 14c december zal zU met twee broers, drie zusters en twee ooms. haar Intrek ne men ln het palels te Brussel, vanwaar koning Boudewijn haar zelf naar het stadhuis en de kerk zal begeleiden. In tegenstelling met de regelingen, die waren getroffen voor de officiële intocht van de Belgische vorst en zijn verloofde in Brussel, zal op de dag van het huwelijk de afzetting van de route streng worden gehandhaafd. De ko ninklijke auto, die zal zijn voorzien van een plexiglas-dak, zal nergens stop pen en het zal niet worden toegestaan bloemen aan te bieden. Het gala-diner op de 13e december zal door een 300-tal gasten, veelal van koninklijke bloede, worden bijgewoond. Op de receptie, die op dit diner volgt, worden ongeveer 1500 gasten verwacht Een voorname plaats in het door de Voor de Hoge raad zijn vandaag plei dooien gehouden in de procedure van de radio-omroepverenigdngen tegen de N.V. Explöeator te Doetinchem. De omroepverenigingen hebben ln eer. ste aanleg de N.V. gedagvaard voor de presidient van de rechtbank te Arnhem met verzoek te bevelen, dat in het door de N.V. uitgegeven weekblad achter wege wordt gelaten het afdrukken van de radio- en televisieprogrammas der omroepverenigingen, in welke vorm ook. In deze zaak heeft genoemde president een deskundigenonderzoek bevolen, ten einde na te gaan of het redactiewerk van het weekblad als een eigen oor spronkelijk werk is te beschouwen. De N.V. ging van deze uitspraak in hoger beroep, maar het hof te Arnhem heeft dit vonnis bevestigd, waartegen ie N.V. Explioator cassatie aantekende. De procureursgeneraal mr. Lamge- meijer zal op 16 december conclusie nemen. stad Brussel opgestelde feestprogram ma de week van het huwelijk wordt ingenomen door een Spaans festival, waaraan 150 artiesten uit Spanje zul len deelnemen. Honderden duiven zullen worden ge lost op het moment, waarop de Belgi- srhe vorst en zijn bruid de kerk zul len verlaten. In een zaal langs de route zal met door een Nederlandse onderne ming ter beschikking gestelde televi sietoestellen vooral voor buitenlandse bezoekers bestemde uitzendingen van de plechtigheden ln stadhuis en kerk worden verzorgd. Buitenlanders zullen bij aankomst in Brussel van het ge meentebestuur een kaart kunnen ont vangen, waarop ln zes talen de over heid en de Belgen wordt verzocht de gasten alle medewerking te verlenen. sinaasappel citroen vruchtenlimonade Op 7 december VARA-relais uit Milanese opera Volgens traditie wordt op 7 december (woensdag dus) in de Scala te Milaan het operaseizoen geopend met een gala opvoering. Dit jaar heeft men. uitslui tend om Maria Callas, die de hoofdrol zal zingen, de onbekende opera „Poliu- to" van Donizetti uit het stof tevoor schijn gehaald. De VARA stelt zich voor die avond een regelrechte radioverbinding met de Scala tot stand te brengen om de Neder landse luisteraars bijzonder muziekge not te bezorgen. De onderhandelingen met de Italiaan se omroep vorderen echter moeizaam, zodat de kans bestaat, dat wij toch van het evenement verstoken zullen blijven. Mocht dit onverhoopt het geval zijn, dan zal de VARA de gereserveerde zendtijd (van 911.45 uur) gebruiken om onbe kende fragmenten uit opera's van Verdi te laten horen. Dit niet via platen, maar met medewerking van het omroepor kest, het omroepkoor, de sopraan Ma rijke van der Lugt, de Italiaanse tenor Ettore Babini en de Belgische bariton Renaat Verbruggen. Deze uitvoering blijft op het programma staan wanneer de aansluiting met Milaan doorgaat. Partner van Maria Callas is de tenor Franco Corelli. Voorlopig nog geen Frans t.v.-paleis De technisch directeur van de Franse omroep, generaal Leschi, heeft in een onderhoud met een Franse televisie journalist gezegd, dat hij het nieuwe enorme televisiepaleis in Londen zeer bewondert „Een dergelijk gebouw is voor de Franse televisie dringende noodzaak", zo voegde Hij er aan toe," maar aan bouw daarvan kan pas worden gedacht nadat het reusachtige radiogebouw dat nu aan de Quay de Passy in constructie is, zal voltooid zijn. En dat zal, helaas nog vele jaren duren 52 Dat alle passagiers zich zo plotseling grote zor gen maakten om het welzijn van Theodoor Mahler leek zo op het eerste gezicht niet goed te verklaren alleen maar op het eerste gezicht tenminste. Het was echter niet moeilijk te begrij pen dat het werkelijke motief geen onbaatzuch tigheid was hoewel misschien toch in geringe mate maar juist eigenbaat. Mahler was voor het gezelschap geen patiënt, geen ernstige zieke, maar een welkome afleiding, die hun gedachten en vermoedens even in andere banen wist te voe ren, de spanning verminderde die het gehele ge zelschap sinds de afgelopen twaalf uur in zijn koude greep gevangen had gehouden. Deze span ning was natuurlijk bijzonder onaangenaam, maar had verder als gevolg dat de passagiers in kleine groepjes verdeeld werden. Algemene gesprekken kwamen vrijwel niet meer voor, behalve wanneer het niet anders kon of de beleefdheid het nood zakelijk maakte. Marie LeGarde en Margaret Ross, die van elkaar wisten dat ze niet onder ver denking stonden, spraken alleen maar met elkaar en bemoeiden zich met niemand anders. Zo was het ook gesteld met Zagero en Solly Levin, even eens met mevrouw Dansby-Gregg en haar kame nier Helene, wat vierentwintig uur geleden hoogst onwaarschijnlijk geleken zou hebben. Nu lag het echter volkomen in de lijn. want schuldig of niet. ze beseften wat ze aan elkaar hadden en ver trouwden elkaar. Natuurlijk ook Marie LeGarde en de stewardess, maar omdat ze als het ware aanvoelen dat Marie LeGarde en Margaret Ross hen zouden kunnen wantrouwen, ondernamen ze intuïtief geen enkele poging tot toenadering. Wat Corazzini, dominee Smallwood en Mahler betrof, die hadden genoeg aan zichzelf. Onder deze om standigheden was het dus geen wonder dat een volkomen onschuldig onderwerp van gesprek dat aller belangstelling trok zeer welkom moest zijn Het hief de kille sfeer wat op en ver zachtte het wantrouwen en de argwaan Al met al ging het er hard op lijken dat Theodoor Mahler de best verzorgde patiënt zou worden die ik ooit in mijn leven had meegemaakt. De oliekachel begon juist naar mijn zin te branden toen Zagero van zijn plaatsje bij het zonder einde door ALLISTAIR MACLIAN achterzeil plotseling mijn naam riep. „Er gebeurt iets vreemds buiten, dokter! Zoudt u niet eens even willen komen kijken?" Ik voldeed aan zijn verzoek. Ver naar rechts in het noordwesten en hoog boven de horizon werd de hemel verlicht door een vormloos en dif fuus schijnsel dat zich over ongeveer een kwart van de donkere hemelkoepel verspreidde en regel matig opglansde en weer afnam, opglansde en weer afnam, lichter werd, diepte kreeg en elkp seconde hoger en hoger boven de kim uitklom Eerst was het eigenlijk niet meer dan een wazige lichtvlek, maar al spoedig begon het vorm aan te nemen en groeiden de zwakke, vage kleuren uit tot scherp omlijnde patronen. „Het noorderlicht, mijnheer Zagero", zei ik. „Is het de eerste keer in uw leven dat u het ziet?" Hij knikte ..Een verbazingwekkend schouwspel, is het niet, dokter?" „Dit is nog niets het begint pas. Het wordt een gordijn van licht: in het begin allerlei stra len, cirkels en bogen van vlammen en vuur. maai dan het gordijn van licht". „Komt het dikwijls voor?" „Met dit weer bijna elke dag. dus wanneer het koud, helder en stil in de atmosfeer is. Geloof het of niet, maar je raakt er ten slotte zó gewoon aan dat je niet eens meer de moeite neemt om te kijken". „Het is niet te geloven, verbazingwekkend", herhaalde Zagero „Ik geloof niet dat ik er ooit genoeg van zal krijgen en hoop dat het elke dag terugkomt". Hij grinnikte. „U behoeft niet te kijken, dokter". „Hoop liever maar wat anders voor je eigen bestwil", zei ik grimmig. „Waarom?" „Omdat het noorderlicht het zo goed als on mogelijk maakt om radioberichten op te vangen." „Radioberichten opvangen?" Zagero trok de wenkbrauwen op. „Wat hebben we te verliezen met die vernielde zender in de hut en uw collega's in het noorden die hoe langer hoe verder van ons verwijderd raken? Berichten opvangen doet u toch niet meer." „Nee," zei ik, „maar als we wat dichter bij de kust komen, kunnen we contact opnemen met onze basis in Uplavnik" Ik had meteen mijn tong wel willen afbijten. Het was eigenlijk nog nooit eerder bij me opge komen, maar toen de woorden over mijn lippen waren, besefte ik dat ik het voor mezelf had moe ten houden. De kans om op het juiste ogenblik Uplavnik door te krijgen, was al klein genoeg, maar in ieder geval bleef het een kans. Lukte het. dan zou het mogelijk zijn een waarschuwing door te geven en hulp te vragen voordat de moor denaars nog zelfs maar over vluchten gepokerd hadden. Als Zagero echter een van de misdadigers was, zou hij er nu wel voor zorgen dat onze radio aan scherven lag eer we in het bereik van Uplav nik waren gekomen. Ik schold mezelf uit voor stomme idioot en keek vlug even naar de bokser ln de vage glans van het noorderlicht leek zijn gezicht volkomen onbewogen en kon ik er niets uit opmaken. Hij deed net of het hem niet aan ging, maar overdreef zijn rol niet. Het nauwelijks merkbare knikje, het licht samenknijpen van de mond en het even optrekken van de wenkbrau wen konden niet verbeterd worden, zelfs niet door de beste acteur. Dit bracht me ineens op de wran ge gedachte dat zich een aantal werkelijk prima acteurs onder het gezelschap bevond. Als Zagero helemaal niet had gereageerd, zou het ongetwij feld mijn wantrouwen hebben kunnen opwekken. Of niet? Behoorde Zagero inderdaad tot de ben de, zou hij er dan niet angstvallig voor gewaakt hebben niet te veel en niet te weinig te laten blijken? Ik gaf het op en wendde me af ln mijn hart begon ik meer en meer argwaan tegen Zage ro te koesteren en gezien mijn vorige ervaringen en successen moest dat zo ongeveer betekenen dat Johnny Zagero geheel onschuldig was. (Wordt vervolgd) De Eurovisie-uitzending van het ko ninklijk huwelijk in België, op 15 de cember a.s.. zal 's morgens om kwart voor tien beginnen en tot een uur du ren. Alle Eurovislelanden zullen de uit zending direct relayeren en er 's avonds In de juurnaalprogramma's nog een samenvatting van geven. De Amerikaanse televisiemaatschap pij CBS zal in Londen de gehele uit zending op ampex-band opnemen en per straalvliegtuig naar de V.S. laten overbrengen Aangezien een ampex- hand direct kan worden afgedraaid, zal dit geschieden zodra (na zeven uren) het vliegtuig is geland. De band wordt niet verder gebracht, maar hei beeld gaat van de luchthaven van Idlewild af de lucht in. Gezien het tijdsverschil tussen Bel gië en dat deel van Amerika zullen de Amerikaanse kijkers de plechtigheid dus kunnen zien op hetzelfde uur als wij: ook van 9.45 tot 1 uur. Japan wil vooraan bij kleuren t.v. De Japanse televisie wil toonaange vend worden voor kleurentelevisie De industrie bouwt in serie vrij goedkope ontvangers voor kleuren en er wordt sterke propaganda gevoerd voor de ver koop. Sinds 10 september Jl. stralen de drie grote televisiestations elke avond twee uren in kleuren utt. De ontvangst is zeer goed- Japan wil deze ontvangers ook ex porteren. maar het gebrek aan kleuren- uitzenddngen in andere landen belet dit vooralsnog. Albert Vogel voor t.v. De voordrachtskunstenaar Albert Vogel jr. zal 16 december voor de televisie gedeelten uit „Het laatste Uur", van mr. Albert van der Hoogte voordragen. De schrijver zal zelf hier bij aanwezig zijn. Commentaar Slap verhaal HET BLEEK ten slotte maar een slap verhaal te zijn. die thriller van Malcolm A. Hulke en Eric Paice „Een dag in angst". Een heleboel hum bug over politieke fanatiekerigheid kon de te verwachten toedracht van het geval niet camoufleren en wij ge- loven niet, dat de ontknoping veel kijkers een verrassing heeft bezorgd. Bovendien was het op zichzelf geen verrassingmeer een ontgoocheling dat er „niets boeiends achter stak" De „angst" werd (onder regie van Frits Butzolaar) voornamelijk aange duid met trillende lippen en bange ogen van Eric nan Ingen en Manon Alvlng. Eric van Ingen deed geheim zinnig genoeg, maar versprak zich helaas telkens op de belangrijke mo menten, hetgeen ïujgal schadelijk was voor de opvoering van hoogtepunten Manon deed goed haar best. maar maakte niet veel van de rol van de longe echtgenote Jan Retri speelde de boeman zo zwaar mogelijk, waar. door hij (mede dank zij close-ups van zijn dreigende gezichtj zijn ware posi tie al gauw verried. De overige rollen boden weinig kansen op interessant speldaarvoor waren ze te kort en te fragmentarisch. Neen, een echt meeslepende thriller was het allerminst, en alles was der mate opgeschroefd dat er weinig plezier nan te beleven viel. Gelukkig zagen we vooraf in het K.R.O -televisieprogramma veel interes, sants over edelsmeedkunst in de ru. briek Vademecum. Nico Witteman ver telde en liet specimen van zijn kunst zien Telt België 200.000 „zwartkijkers" Op 30 juni van dit jaar hadden meer dan een half miljoen Belgen hun tele visietoestel aangegeven en dus hun kijkgeld betaald. Men verwacht tegen het eind van het jaar de 600.000ste aan melding. maarvia de verkoopsno tities in de industrie is de overheid tot de conclusie gekomen, dat er ruim 200.000 ontvangers meer zijn verkocht. Men moet dus aannemen, dat er 200.000 „zwartkijkers" in België zijn, die de betaling van het kijkgeld ontduiken. Een scherp controlesysteem zoals dat bij ons bestaat, heeft België niet Volgens de officiële statistieken zou bij normale ontwikkeling van de ver koop in de herfst van 1961 de miljoen ste televisiekijker kunnen worden gere gistreerd, maar in werkelijkheid zal men het miljoen dan al lang gepasseerd zijn. vinavond 0 Televisie krijgen we vanavond van de AVRO, die na het NTS-weekjournaal rwn half negen begint met het politiek overzicht door mr. G. B. J. Hilterman. Vervolgens de kroniek ..Flits", om kwart over negen de Perry Como-show en tot slot om 10 uur nog wat gezellige vertellingen door Jan Brusse. sustó/" vanavond 0 Tussen 8.05 en 9 uur zendt de VPRO een hoorspel uit. getiteld „Da uitzondering van de regel", dat de schrijver Bertold Brecht „een leerstuk" noemt. Het stuk dat van 1930 dateert, werd vertaald door C. J. Privé. 0 Direct daarna komt de VARA in de ether met veertiendaagse hobby-quiz „Je neemt er wat van mee". Om 9.50 uur een verhaal over echte en vermeende rassendiscriminatie: .Anders dan ande ren?" 0 Bij de NCRV kunt u van 8.15 9.30 uur luisteren naar „Prisma", een gevarieerd programma, ditmaal in Sin terklaasstemming. Daarna een uitzen ding van geestelijke liederen. Om 10 40 uur voortzetting van de rubriek „Wijd als de wereld" en dan kunt u om 11 uur nog luisteren naar een zangrecital door Cora Canne Meyer, die met piano begeleiding van Liesbeth Rumke—Hop pen liederen van Debussy, Monteverdi, e.a. ten gehore brengt Programma voor morgen ZATERDAG 3 DECEMBER I960 Hilversum I, *02 m. 746 k«/». KRO: 7 <iu Nwj 7 IS Gewijde mui 7.30 V d jeugd 7.40 Gram 7.45 Morgengebed en overwe ging 3 Oo Nwi 8 18 Gram 8 50 V d vrouw 0 00 V d kleuter» 10.15 Chansons 10 30 Gram 1 00 V d zieken 11.45 Gram 12.00 Middagklok-noodklok 13.03 Land- en tuin. b mwmeded 12,33 Gram 12.50 Act 13.00 Nw* 13.15 Zonnewijzer 13 30 Gram 13 50 V d Jelgd 14.00 Kinderkoor 4 20 Kunst- kron 14.50 Lichte mui 15.10 rranse lea 1530 V d jeugd 16.00 Gregoriaanse zang 16 30 Inel rum octet 16.50 Sportpraatje 17.00 V d jeugd. 18.00 Lichte mui 16.15 Journalistiek weekoverz 18 25 Jarzmuz 18.45 Vargenbe- antw 190o Nws 19.10 Act 19.25 Memo- X Jum 19 30 Lichte mui 19 50 LU**baken. - ng 20 00 Utrechts Stedel ork en sollrt y. on U bem toch ook van de partij?, praatje 21 10 Gevar progr 22 25 Boewbeapr 22.30 Nw* 22-40 Gewijde mui 22 45 Samen, «praak der herder», lezing 23.05 Muzlk ezlng 33.55—24 00 Nw». Illlverium li, 29* m. 1007 kc/». VARA: 7 oo Nws 7.10 Gym 7.23 Gram 8 00 Nws 8 18 Gram 8.So Vor u en uw gezin, lezing ü.Oo V d vrouw 9 10 Gram VPRO: 10 00 Samen ihul», iczing 10.05 Morgenwijding: VARA OJO Gevar progr 12.00 Lichte mui '2 30 Land. en tulnbouwmeded 12 33 Ham mondorgelspel en zang :3 Oo Nw» 13.15 Spomntz 13 40 Jazsrmuz '.4.00 V d Jeugd 14 36 Gram 15 50 Boekbeepr 16.10 Har- morue-ork 16.3o P"rle»e atreekuitz '.7 00 Jazzmuz 17.90 Weokjourn. 18 00 Nw» en comm 18 20 De grote wel vaart en de bejaarden, lezing 1830 Lichte mui 19 00 Artistieke staalkaart VPRD: 19 30 A lelie Tol ten 10.55 Deze week. lezing. VARA: 20 00 Nw» 20 05 Gevar progr jl.15 Soc comm 31 30 Lichte mui 22 00 Scara- mouche, hoorspe, 22 30 Nw* 22 40 Licht progr 23 jo Gevar muz 23 40 Gram 23.55— 24 0ü Nw» Televl.leprogr. NTS '.5 20 Inleiding tot do rugby wedltr :i 25—17 00 Eurovlue Hugbv wedstr Walee-Zuid Afrika te Car- hifi NCRV 17 00—17 30 V d kind NTS 70 00 Journ en weeroverz VPRO 20 20 Documentaire 20 33 Llchi progr 3100 Oude filmfragm 21.30 Cabaretprogr.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 7