r c//f jaar voornaamste inzet? BBC huldigt morgen zijn televisiepaleisin Radio programma Loterijprijs eigen zak volledig in gestoken Van onze speciale verslaggever Link van Bruggen c C c Apartheidsprobleem kan wel eens overschaduwd worden QP UNIEDAG, op 31 mei Verwoerd voor 't eerst n« Pretoria, juni dit jaar, sprak premier mislukte aanslag op hem Bloemfontein, waar het weer in 't openbaar. Het vijftigjarig bestaan van de Unie feestelijk werd gevierd en waar gouverneur-generaal Swart Afrikaner met een fel nationalistisch verleden Zuid-Afrika als ,,'n wonder en 'n seën" afschilderde. Wel honderdduizend mensen, voor ne genennegentig ONS ¥IR JOU, SUID-AFRIKA" ng toegedaan. Hij leidde een protest mars door Kaapstad, waar drieduizend blanken, bruinen en zwarten achter dof roffelende trommels liepen. In Bloemfontein had zich toch ook nog een incident voorgedaan. De 9emeenteraad daar was in de grootste verlegenheid gekomen door de feestverlichting, die was aangebracht. Er waren rode in plaats van oranje lampjes gebruikt en er waren Afrikaners, die zich hier aan hadden geërgerd. Ze lieten weten, dat de rode bolletjes, mèt de witte en blauwe, die waren ingeschroefd, de kleuren van de „Union Jack", de Britse vlag, vertegen woordigden. Dit was een belediging voor Zuid-Afrika, en zeker voor deze Uniedag, waar een gouden jubileum werd gevierd. Hoewel aan de feestelijkheden in Bloemfontein zo goed als geen Britten deelnamen, zijn er maar weinig Engels sprekenden-geweest, die niet naar al de, ook over de radio te horen redevoering van Verwoerd hebben geluis terd. Men verwachtte iets. Er was stille hoop, dat de premier door de revolverschoten van David Pratt en ook door de felle reacties en schade lijke boycotf-acties van het buitenland na Sharpeville een verzachting van zijn apartheidsbeleid zou afkondigen. procent Afrikaans sprekenden, had den zich, vol van vreugde, om hun „leier" geschaard en brachten hem de ene ovatie na de andere. In Pietermaritzburg daarentegen was het stil. De Engels sprekenden, die daar, zoals trouwens aan de hele Oostkust, de meerderheid vormen, waren van oordeel, dat het vijftig jarig bestaan van de Unie als een rouwdag in plaats van een feestdag geboekstaafd diende te worden. Ook de fanatieke en daarom doorslaande apartheidsbestrijder Joost de Blank rtsbisschop van de Anglikaanse Niets in deze richting gebeurde echter. Ver woerd wierp zijn hele betoog op de republiek, volgens hem ko men moest en liet een duif van vrede en vriendschap op, die was hier sprake van een zuur soort symboliek? drie meter van zijn voeten neerstreek.... Al 's avonds was in Engels- ed sprekende kringen de wereld te klein. De Brit ten die bij traditie mo narchisten zijn, voelden zich tegen de haren in gestreken. En de vol gende dag kwamen alle Engelstalige kranten in het geweer. Als voor naamste grief werd naar voren gebracht, dat Ver woerd de „schaamteloosheid" had gehad Het Voortrekkersmonument bij Pretoria, tvaar zich elk jaar op Geloftedag (16 december) tien duizenden Afrikaners verzame len. „Ons vir jou, Suid-Afrika" staat in het midden van de schrijn, die ter ere van de gro te Trek is opgericht, naar de laatste regel van het eerste cou plet van het volkslied. De gro te cirkel stelt een „lager" van ossetcagens voor, van waaruit in de vorige eeuw de aanvallen der Zoeloe's uerden afgeslagen. niet in de bedoeling ligt „die huidige konstitusie van die Unie radikaal te verander nie", en eigenlijk gesugge reerd, dat veel van de constitutionele beginselen, die door de Nationale Con ventie van 1908-1909 aanvaard zijn, ook in de republiek erkend en geëerbiedigd wordt. Voor de rest is hij echter alleen maar vaag geweest. Hij heeft niet ronduit beweerd, dat de Nationale Partij ernaar streeft Zuid-Afrika deel van het Gemenebest te laten blijven. Wel heeft minister van financiën Dön- ges een eigenaardig algebra-sommetje gemaakt, waaruit zich de gedachte kan ontwikkelen, dat dit, voorlopig al thans, de bedoeling is. A is Zuid-Afri ka, zo heeft hij gezegd, B is de mo narchie en C is de republiek. De con ferentie van premiers van de Gemene- bestlanden in Londen nu heeft duide lijk gemaakt, dat A en B welkom de leden-staten. De tekenen wijzen er op, dat de regeringen van de betrok ken landen zo gebelgd zijn over het apartheidsbeleid van Verwoerd, dat Zuid-Afrika er wel eens naast zou kun nen komen te staan. Dit zou niet an ders dan een catastrofe betekenen. Het contact met onze partners over defen sie- en andere ,,familie"-zaken zullen we nooit kunnen missen. En hetzelfde geldt voor de economische voordelen, die we genieten, dank zij o.m. de laag te der tariefmuren. C. de Uniedag voor partijpolitieke doelein den te misbruiken. Niet de Unie, niet het hele Zuidafrikaanse volk, had hem tot uitgangspunt gediend, maar uitge rekend de republiek, tegen welker totstandkoming zich een groot deel der natie verzette. De kloof tuSsen Afrikaans en Engels sprekenden was breder in plaats van smaller geworden. En de apartheidslijn zou blijven zoals hij was, m.a.w.: ook de agitatie in het buitenland. De republiek is niet iets nieuws voor de Nationale Partij. Sinds de onder gang van de oude Boerenrej door Brits geweld is er altijd praat en in 1942 is er zelfs al t Hel natuurschoon is, waar men ook komt, overweldigend in Zuid-Afrika. Grazige weiden met Fries vee op de voorgrond, helwitte, zgn. bosluisvogels in de lucht en lieflijke heuvels op de achtergrond. de blanken te overbruggen. Hoofdredacter Piet Cillié van „Die Burger" gematigd nationalistisch en in Kaapstad verschijnend beschouwt de republiek als een neutralisator van de moeilijkheden tussen Boeren en Britten. „Het kan een basis worden, waarop we gezamenlijk het apartheids probleem kunnen aanpakken," vertel de hij. „Wat we in de eerste plaats no- schouwingen van het Gemenebest moe- dig hebben, is een breed front tegen de ten vereenzelvigen. Het gevolg hiervan zwarte vloedgolf, die over ons heen zou zijn, dat „ons liberalistiese, impe- dreigt te slaan. Grotere eenheid tussen de oude BoCTenr^ubïëken ria"fti,e'fufS kapitalidtiese opvattiuge moet huldig' se sal verdwyn." Deze openlijk uitgesproken blanken acht ik zeer wel mogelijk. leefwy- Ook Hertzog en Smuts gingen eens een coalitie aan." gepu- Kan grotere nationale eenheid door pers verschenen. Malan heeft de repu bliek als stokpaardje bereden, Strij- dom e„ nu Sv^oerd. En dat jind, ~£E3L -putS kort grote haast achter de verwezen- de seheroste tesenstellin- TS iTSSfSSSSjSSS; ÏÏ&X Volksraad is heengejaagd. maar ook Q1M het feit, dat er waarschijnlijk nog dit jaar een uitspraak zal worden ver langd. Tere snaar publiek worden bereikt? Zal de .x.door Smuts nagestreefde „Unie van de republi- Broeders" erdoor verwezenlijkt kunnen worden? Als men de furieus opklinkende stem men in het oppositie-kamp beluistert, gaat men er beslist aan twijfelen. Sir Villiers de Graaff, leider van de Verenigde Partij, heeft zich inzake de bestrijding van de republiek naast dr. Jan Steytler geplaatst, die zich het vo- Venvoerd zoekt het tegenwoordig in rige jaar met elf parlementsleden Tactischer aanpak wat tactischer aanpak. Zonder zich hem heeft afgescheiden om de Pro- op het punt van de vorm der republiek gressieve Partij te vormen. De repu- vast te leggen, heeft hij aangekondigd, bliek, zeggen beiden, zal ons in het on- heeft „Die dat de functies van staatshoofd en pre- geluk storten. Zelfs als het in de be- geschreven, met zijn mier gescheiden moeten zijn en dat de doeling van Verwoerd ligt in het Geme- Voor de Afrikaner is de republiek als een van de teerste ziel. Dit hangt Transvaler" cei._ 0 verleden en zijn levensbeschouwing. Zijn voorouders zijn uit de Republiek der Nederlanden gekomen en het repu blikeinse beginsel heeft al driehonderd jaar geleden in Zuid-Afrika wortel ge schoten. Ook al is de republikeinse staatsvorm zestig jaar geleden verdwe nen na de twee jaar geduurd heb bende vrijheidsoorlog tegen Engeland de liefde van de Afrikaner voor de republiek is nooit gedoofd. Zijn repu blikeinse ideaal is zelfs zo krachtig, aldus nog steeds „Die Transvaler", dat veel mensen, die eerst tegen de republiek waren gekant, thans overtuig de aanhangers zijn geworden. Wat de Afrikaner in de republikeinse staatsvorm ziet, is in de eerste plaats wel de herleving van het verleden. Hij begeert opnieuw de volledige onafhan kelijkheid van Engeland, waarmee dit althans volgens regeringszegslieden niet bedoeld wordt, dat hij zijn land uit het Gemenebest wil laten treden. Wel echter, dat het, als de „zwarte" republiek Ghana, „verlost" moet wor den van de banden van de Britse Zo heeft in de loop der jaren de vorm, waarin de Afrikaner zijn repu bliek wil gieten, meer veranderin gen ondergaan. De eerste, in 1942 ge publiceerde concept-constitutie, bij welker opstelling de huidige premier een belangrijke rol heeft gespeeld, was volgens constitutionele kenners „open lik en skaamteloos totalitair". Strij- dom, voor Verwoerd en na Malan de grote man van de Nationale Partij, heeft er in de veertiger jaren meer dan eens blijk van gegeven, dat hij zich een republiek voorstelde, waarin het staatshoofd en de premier een en dezelfde persoon zouden zijn (net zo als _in de Boerenrepublieken dus!) Het Afrikanervolk, zo heeft hij evenzovele malen beweerd, dient zich tegenover de andere groepen: de Britse en Jood se, te handhaven. Strijdom heeft ook van de verarming van ,,ons mense" gesproken. Als Zuid-Afrika in het Ge menebest blijft, heeft hij gezegd, zal bet zich onvermijdelijk met de be- Garanties Beide politici komen pas goed in het geweer, als ze de vorm van de re publiek beschouwen, welke door Ver woerd wordt voorgestaan. Waar zijn de garanties, zo vragen ze, dat Zuid- Afrika een democratisch geregeerd land blijft? Het is waanzin over de re publiek te stemmen, voordat haar con stitutie is bekend gemaakt. Bovendien gaat het niet aan, de brede volkswil uit te schakelen, als het om een zo be langrijke zaak als de verandering van staatsvorm gaat (Verwoerd heeft ver klaard, dat hij al een mandaat meent te hebben gekregen, als de republikei nen slechts één stem meer behalen). Even erg is het, alleen de blanken te laten beslissen, daar de belangen van de kleurlingen, de Indiërs en de natu rellen er ten nauwste mee samenhan gen. Hoe staan de kansen? Niemand kan het zeggen. Zowel in het Boeren- als Brittenkamp (resp. 55 en 45 procent) bevinden zich mensen, die niet met de groep mee zullen willen stemmen. In dit verband is het misschien ook be langrijk te weten, dat de Nationale Partij numeriek bij een minderheid re geert. Niet het evenredige kiesstelsel is in Zuid-Afrika in zwang, maar, zoals in Engeland, het districtenstelsel, dat stemmen, welke op de verliezende par tij worden uitgebracht, doet verloren S Regeringspartij en oppositie hebben zich tot de strijd aangegord, die pas op de dag van het referendum beslist kan worden (in oktober, wordt algemeen aangenomen). De propagandistische kanonnen zijn al in stelling gebracht. Jannie Kruger, voormalig hoofdredac teur van „Die Transvaler" en tegen woordig cultureel adviseur van de Zuidafrikaanse Uitsaai Korporatie, maakt in zijn veel bekritiseerde radio rubriek „South African Scene" veel re clame voor de republiek. En de heer G. Steenkamp van Rosettenville is vre selijk boos geworden op de heer Du Plessis, hoofd van de (Afrikaanse) La Roebelle lagere school. „M'n achtjarig dochtertje," bulderde hij, „kwam de ene dag thuis met een pro-republikein se folder, die ze van haar klasse-on derwijzer had gekregen, en vroeg me de andere dag om een bijdrage voor het republikeinse fonds van de school. Dezelfde avond bestond ze het nog hard tegen me te schreeuwen: „We moeten beslist een republiek hebben", terwijl ze er geen lor van snapt." De mogelijkheid bestaat, dat het ge vecht om de republiek het apartheids probleem weieens kan gaan overscha duwen. Dit jaar althans en natuurlijk uitsluitend voor de blanken ln Zuid- Afrika Hond na 3 maanden uit put bevrijd Een groepje jongens in het Kroatische dorp Micetini heeft een hond die in een 40 meter diepe put gevangen zat, drie maanden lang van voedsel voorzien en hem daarna weten te bevrijden. Het geblaf van de hond had ze op de put opmerkzaam gemaakt, maar wekenlang dachten ze dat de hond niet te redden zou zijn. De jongens lieten een touw ln de put zakken en een van hen klom omlaag. Kort nadien haalden zijn vrienden hem omhoog, met een prachtige Duitse lier- in de armen geklemd. De Ver. Staten zullen Indonesië 650.000 dollar geven voor de verbetering de faciliteiten voor de burgerlucht vaart, zo meldt het Indonesische pers bureau Antara. Met een feestprogramma, dat (hopelijk!) zal klinken als een klok, wil de BBC morgenavond zijn enorm, luxueus studiocom plex voor de televisie, dat verre zen is in White City, inhuldigen. Voor het plan dit programma in Eurovisie uit te zenden heeft de federatie van de machtige Britse artistensyndicaten een stokje ge stoken: Alleen het Engelse publiek zal de grootse show dus kunnen bekijken. De BBC spreekt met recht van een „televisiepaleis", want dat is het wer kelijk geworden. Het gehele bouw werk heeft ongeveer tien miljoen gul den gekost. Het omvat zes grote studio's com pleet met alle technische voorzienin gen en de ruimten die daarvoor nodig zijn. Verder zijn er de nodige kleed ruimten, studio's voor decorbouw, op slagruimten, enkele honderden kan toorlokalen, enkele restaurants voor bezoekers, een fraaie ontvangsthal, vergaderkamers enz. Er zullen in dit nieuwe complex waaraan enkele jaren is gebouwd, da gelijks plm. 4000 mensen werken. Voor hen is er een speciale eetzaal (het woord cantine is hier echt niet op z'n plaats!) waarin plaats is voor 1000 personen. De restaurants beschikken over grote keukens waarin geoefend personeel werkt. De moderne telefooncentrale is er op berekend, 20.000 oproepen per dag te kunnen verwerken en het aantal te lefoontoestellen welke het complex be vat is ontelbaar. De feestelijke uitzending van een groot amusementsprogramma ter ere van de inhuldiging van het ge bouw komt uit studio 3. De ge nodigden die de voorstelling in de studio zullen bijwonen zijn niet uit sluitend autoriteiten en officiële persoonlijkheden: er zal ook plaats zijn voor 800 arbeiders, die aan de bouw hebben meegewerkt. De meest bekende Britse artisten zullen aan het programma meewer- Doodgewone mensen voor de microfoon Gabri de Wagt, die door de jaren heen reeksen opmerkelijke klankbeel den en reportages voor de VARA- radio heeft verzorgd, is gisteravond begonnen met een nieuwe serie pro gramma's, waarin hij enkele „dood gewone mensen" voor de microfoon haalt. In deze eerste van zes uitzendingen, welke tezamen de veelzeggende titel „Genoeg om samen van te leven" dragen, kwam een portier, werkzaam bij de KLM, aan het woord. Het valt niet mee om altijd maar weer iets nieuws te verzinnen voor radio-series, maar programma's als deze doen het wel op luchtige zomer avonden. Er zullen nog vijf uitzendingen vol gen in deze reeks en wel steeds maan dags om de 14 dagen. Televisieshow inet Conny Stuart Annie M. G. Schmidt heeft voor de VARA een televisieshow van ruim een half uur geschreven, waarin Con ny Stuart hoofdfiguur zal zijn. Het initiatief voor dit programma was van de Nederlandse da.iser-cho reograaf Arthur Plasschaert, die ja renlang in het buitenland heeft ge werkt, o.m. in 'de Parijse show van Josephine Baker. Hij zal zelf ook in het VARA-programma, dat op woens dag 13 juli a.s. op het scherm komt, optreden. ken. Als omroepster fungeert nog eens Leslie Mitchell, die in 1946 de eerste omroepster van de BBC was. Het feit, dat de artistenbonden de Eurovisie-uitzending hebben verboden, heeft grote teleurstelling gewekt in BBC-kringen. Men had dit groots ver toon graag op het continent laten zien. Maar de artistenbonden zijn niet van zins, hun leden heel Europa te laten amuseren als zij niet daarnaar worden betaald. En een daarvoor passend ho norarium zou zelfs de BBC niet op ta fel kunnen legen. Oorzaak van het verbod is dus opnieuw de oude honorarium kwestie, welke men maar niet tot een goede oplossing kan brengen zonder in buitensporige eisen te vervallen. vanavond Vanavond zendt de KRO een concert uit van het Holland Festival. Om 8.30 uur kunt u luisteren naar opnamen van 16 juni in Scheveningen, waar het Residentie orkest onder leiding van Paul Klecki de symfonie no. 39 in Es van Mozart uitvoerde. Om 9.15 uur begint een half uur piano muziek met o.a. werken van Al- beniz, te spelen door de Spanjaard José Tor Desillias, en dadelijk daar na hoort u Alfred van Sprang over de Congo vertellen. De AVRO vergast u om 8.40 uur op een hoorspel: „Klipperschepen jagen naar Londen", een bewerking van het boek van John Masefield. Om 10 uur zingt Boris Christoff Slavische liede ren, welke Pierre Palla aan de vleugel begeleidt. TELEVISIE VANAVOND Liefhebbers van detectiveverhalen kunnen (mits zij tenminste 14 jaar oud zijn!) om 8.40 uur lekker gaan zitten griezelen bij een film met twee moorden en veel geheimzinnigheid, door de NTS op het scherm gebracht. Het is een Duitse televisiefilm, ge titeld „Moordenaar X wordt gezocht". Vooraf om 8 uur journaal met weer bericht en om 8.20 uur een film over de invloed van dc televisie in Europa. Het Amadeus Strijkkwartet verzorgt het traditionele dinsdagavondconcert van de BBC, dat u tussen 9.45 en 10.45 uur kunt belufeteren via 434 m. U hoort dan het fluitkwartet in D en het strijkkwartet in g van Mozart. Brussel Vlaams, op 324 m. begint om 8 uur met een gevarieerd programma voor de vrouw en zendt na 9 uur een muziekprogramma uit, waarin u om. kunt luisteren naar orkestwerken van Mozart, Mendelssohn en Liszt en naar pianosonates van Beethoven. voor morgen Hilversum I - 402 m. NCRV: 7.00 Nws. 7 13 Gram. 7.30 Een woord voor de dag. 7.40 Gewijde muz. 8.00 Nws. 8.15 Radio- krant. 8.35 Gram. 9.00 V.d.zieken. 9.30 Gram. 9.35 Waterstanden. 9.40 V.d.vrouw 10.15 Gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gram. 11.30 Kamerork. en solist. 12.00 Lie deren. 12.30 Kamerork., koor en hobo. 12.37 13.15 Met Pit op pad, muz. 13.45 Gr. 15.00 Ka- mermuz. 15.30 Interscholair jeugdtournool. 16.00 V.d.jeugd. 17.20 Liederen. 17.40 Beurs- ber. 17.45 Volksmuz. 18.15 Het spectrt 1.30 Radiokrant. 19.50 Gram. NATIO NAAL PROGRAMMA: 20.00 Nws. 20.05 Fe licitatie. 20.15 Gevar.progr. 21.15 Een weg voor Europa, klankb. 22.00 Zuid-Amerikaan se muz. 22.20 Toui 22.40 Promenade i Dagsluiting. 23.55-24 00 Nw Boekhouder-medespeler kreeg argwaan De Amsterdamse politierechter heeft de 43-jarige Hilversumse gros sier W. J. Z. veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van vier maanden met een proeftijd van drie jaar. „U bent er goed afgeko men" voegde hij daaraan toe, want de officier van justitie had een on voorwaardelijke gevangenisstraf van vier maanden waarvan twee voor waardelijk geëist. Z. stond terécht wegens diefstal subs, verduistering van een bedrag van 9318 ten nadele van zijn boekhouder J. M. B. Smeenk. Ze speelden samen in de Belgi sche Kongo-loterij. Vorig jaar sepetmber viel op hun lot een flinke prijs. De gros sier verzweeg dat voor zijn boekhou- Ongeluk Bea-toestel Voetbalclub eist 250.000 pond Namens de BEA (British European Airways) is heden meegedeeld dat het bestuur van Manchester United een eis aanhangig heeft gemaakt tegen de maatschappij tot betaling van 250.000 pond sterling schadeloosstelling in ver band met de vliegramp in Duitsland in februari 1958 waarbij acht spelers het leven verloren. Een woordvoerder van de BEA zei dat deze maatschappij de eis zou bestrijden. Het betreft hier het ongeluk met een charter-vliegtuig van de BEA dat ver ongelukte bij de start van het vliegveld te München. Aan boord was toen de ploeg van Manchester United op terug reis naar Engeland na een wedstrijd in Belgrado. In totaal verloren 23 perso nen het leven, bij wie behalve acht spelers, drie clubofficials en acht sport journalisten. Twee andere spelers wer den zo zwaar gewond cat zij hun loop baan moesten opgeven. i der, incasseerde het volledige bedrag (ruim 18.600) en gaf zijn boekhouder 100. Dat zou de helft van een prijs uit een andere loterij zijn. De boekhouder kreeg argwaan en vernam na een door hem ingesteld onderzoek, dat hij eigen lijk recht had op de helft (f 9318,-) van de prijs uit de Congoloterij. „Dat is een minne streek van u ge weest" merkte de politierechter Van der Waerden op. Verdachte gaf toe. dat hij onjuist had gehandeld „maar ik zat fi nancieel helemaal in de put, edelacht bare" verontschuldigde hij zich. De po litierechter kon dit excuus evenwel niet accepteren. „Dan had u het aanschaf fen van nieuw meubilair maar even moe ten uitstellen". Z. deelde de politierechter mede dat hij een contract met zijn boekhouder heeft gesloten. Hij heeft een televisie toestel voor hem gekocht en de resteren de schuld zal hij wekelijks met een be drag van 30 aflossen. Hij heeft zijn nieuwe meubilair als borg gegeven. De officier van justitie gaf te kennen dat Z. zich op bijzonder geraffineerde wijze de aan de boekhouder toekomen de helft van de prijs had toegeëigend. Hoewel de politierechter meende dat Z. de geëiste straf volledig heeft verdiend, wilde hij toch rekening houden met het verzoek van boekhouder Smeenk om aan deze zaak geen verdere gevolgen te geven, aangezien inmiddels een voor hem bevredigende regeling is getrof fen. Naar gemeld wordt is ln Venezuela een zekere Manuel Yanez Bustamente aangehouden, die verdacht wordt van de aanslag op president Betancourt. De Nederlandse regering is over gegaan tot de erkenning van Madagas car, dat gisteren onafhankelijk is gewor den. De minister-president, prof. dr. J. E. de Quay, heeft in een telegram aan de president van de republiek Mada gascar, Philbert Tsiranana, namens de Nederlandse regering en het Nederland se volk gelukwensen aangeboden met de verkregen onafhankljjkheid. VARA: 7,00 Nws radio. VARA10.20 V.d; Land- i teland, lezing. 12.38 Gram. 13.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Gram. 15.00 V.d.jeugd. 17.00 V.d.tourlsten. 17.50 Regerlngsuitz.Emigratierubriek. Het emigratiepraatje van H. A. van Luyk. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Tour de France en Zigeunermuz. 19.00 V.d.kind. VPRO: 19.30 V.d.jeugd. NA- 24 00 Nws Grammofoonplatenprogramma draadom roep van 1820 uur. Ballad of Davy Croc kett (Bruns), Orkest Ray Martin; All or nothing at all (Lawrence). Orkest Nelson Riddle; Hallo, wenn du das Gluck siehst (Nlessen), Karln Klrchncr. Rolf Slmson; Sonnenscheln (Luboff), Caterlna Valente. Silvio Francesco: Little brown jug. Orkest Jan Garber, Die rote Rose (Jager) Die Heimatsanger: Llebe kommt und Liebe geht (Gilkyson), Caterlna Valente; It's only a paper moon (Arlen) Orkest Jan Garber: Mandollnen und Mondschein (Welsz), Bob- (Madden), Jimmy kest Ray Anthony: Sta(,0_.—flSR. bald), Lloyd Price: Mad about the bov (Coward), Orkest Billy Mav; Sing sing sing (Prima), Paul Anka: Chimes blues (Oli ver), Eddie Condon and his all stars: Da- 'Port blues (Beiderbecke). Autumn in Ne (Feather). My Monday dat Televisie voor morgen Televisieprogramma's Staatssecretaris. AVRO: 20.30 Sportpar rcvar.pro van Fra

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 7