C&A TOUR DE FORCE VAN C&A sM Avonturen van Spekkie en Blekkie 4,5-5 995 -1295 -1750 MEI WE LEIDSCHE COURANT MAANDAG 27 JUM 196 Zeldzame aanbieding voor gro tere maten. Bijzonder slank- kledende japon van kreukher- stellende cotonettes in hyper moderne kleuren en "j95 dessins. 44-52 Luchtige zonnejapon met jasje; ideaal voor de vakantie. Co- ton imprimé in fraaie bloem- dessins. Kreukherstellend. «-52 j4?s Wedstrijd om de laagste prijzen Extra aanbieding Petticoats Schuimplastic 95 Amerikaanse modellen Extra aanbieding Huishouddusters Frisse dessins. £95 Tot in de grootste maten D Amerikaanse dusters. Ideaal op reis gebloemde nylons reliëf-katoen 1795-1295-1750 Rechte doorknoopjopon voor het volslanke type. Modieuze strepen In marine/wit, zwart/wit, lila/wit, linde/wit en cognac/wit. i "7SO 42-10 I draion chemise- Japon met jasje. Cristaliine imprimé in Voor zonnige vakantiedagen japon voor de 2 zeer aparte dessins. De charmante een bijzonder slankaf kledende niet-te-geloven-prijs boothals van de japon en het chique chemisier van luchtige imit 29" van JQ7S iasie maken dit ensemble geschikt~njl. shantung. 42-50 voor elke gelegenheid. 16-22 Sj 44-54 C&A winnaar van alle etappes!! 66 „Een bof dat die boeven de auto niet hebben afgesloten en het contactsleuteltje erin hebben laten zitten, Hamzwaaier." bromde de commissaris vergenoegd, terwijl de ander op de treeplank staande al het groen van het dak veegde. „Waarschijnlijk waren ze van plan er eventueel nog eens gebruik van te maken. En als een van hen het sleuteltje meenam en in moeilijkheden raakte, zou de ander niet meer met de auto wcgkunnen. Hoe het ook zij, het is een geluk voor ons. Anders zou het ik weet niet hoe lang duren voor we de bewoonde wereld hadden bereikt. De commissaris nam achter het stuur plaats en manoevreerde voorzichtig tussen de bomen door tot hij een pad bereikte. Ook daar moest hij nog langzaam blijven rijden, want bet \yas maar. smal en tel kens zwiepten er bladeren tegen de ruiten aan, maar ze vorderden nu tenminste en het gelaat van commissaris Bonebakker was weer aanzienlijk opgeklaard. „Zodra we ergens een telefoon vinden bel len we om versterkingen, Hamzwaaier," sprak hij geestdriftig. „En dan zullen we deze auto ook eens grondig doorzoeken Mis schien dat we nog waardevolle aanwijzin gen vinden. Je weet het nooit. Als die ke rels overhaast de vlucht hebben genomen hebben ze misschien wel iets over het hoofd gezien. Ah, daar komen we al bij een breder pad", liet hij er vergenoegd op volgen. „Het zal nu niet lang meer du ren of we zijn het bos uit," daal zo ver mogelijk in en ze schoten voort over het gladde asfalt. „Kijk eens," riep de commissaris plotse ling geestdriftig, „daar komt een politie man aan op een motorfiets! Die zal ons kunnen helpen. Hij heeft ons al in de ga ten gekregen, zie je wel. Hij stopt!" Inderdaad was de agent van zijn motor fiets gesprongen en de weg op gerend. Maar tot grote ontsteltenis van de commis saris zwaaide hij dreigend met een pistool en gebaarde dat de auto halthouden moest. „Wat heeft dit te betekenen?" gromde de commissaris, na te zijn gestopt en zijn hoofd uit het raampje te hebben gestoken. „U bent mijn gevangenen," sprak de agent grimmig. „Geen smoesjes of geintjes, alstublieft. En waar hebben jullie de jon-

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 10