Jlicuiuc £ciJisrt|e (üïmrnnl Euromarkt zwicht voor het Nederlands ultimatum Weggelopen patiënt wurgt 16-jarig Venlo's meisje Tegenstanders landbouwintegratie geven toe Minister Luns: Duitsers uiterst negatief waren Ballonsatelliet gelanceerd Militaire auto kantelde: 11 gewonden (4 ernstig) Russische Migs bij N.-Guinea Chroesjtsjef in eigen land terechtgewezen? In natuurreservaat in Tegelen Bekentenis na overstelpende bewijslast VRIJDAG 13 MEI 1960 BUREAUS Steenstra at 37 Directie. Redactie, Abonnementen- en Advertentie-afdeling Tel 31441 ABONNEMENTEN 7.50 oei Kwartaal 2,55 per maand' /0.59 per week ADVERTENTIES- 0,20 per millimeter Familieberichten 1 o.lP oer millimeter Eenenveertigste jaargang no. 11867 CHRISTELIJK-NATIONAAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken „Stantvasticfi is nhfblrotn mgnhert ia tcgfjenspoef ZWEEFVLIEGEN Zie pagina 9 DETECTOR kan mensen redden MIDDENSTAND deelt in de welvaart 's Nachts met blote oog te zien Vanmorgen is van Cape Canaveral een raket gelanceerd, die een ballonvormige satelliet in een baan om de aarde moet brengen. De ballon wordt pas opgeblazen wanneer hij In zjjn baan is gekomen en zal dan een doorsnede van dertig meter hebben, verdeeld in tien verdiepingen, 's Nachts z&l de ballon met het blote g waar te nemen zijn. De plastic bal lon ziit opgevouwen in een magnesium houder, boven een delta raket van drie trappen. Het gewicht is 59 kilo. Op 1600 kilometer hoogte moet de springlading de houder openen en de ballon vrijlaten. Iedere twee uur maakt de ballon een reis om de aarde. Deze lancering is een proef om 'n wereldomvattende communi catiestelsel te maken, waarbij radioseinen vaoi het ene punt van de aarde via de i ballon naar een ander kunnen worden gekaatst. Men wil beginnen met te trachten seinen van de oost- naar de westkust van Amerika te kaatsen. De proef kreeg de naam Echo. Slaagt dc proef, dan betekent dit een omwenteling in het internationale verkeer. Het zou bijvoorbeeld dan moge lijk zjjn via de ballon televisie-uitzendin gen over grote afstand te verzorgen. Men schat dat de ballon, wanneer deze eenmaal in zijn baan is, gedurende twee weken door de zon beschenen wordt, al vorens in de schaduw van de aarde t< komen. Gebeurt dit, dan zakte de ballon enigszins ineen, daar het gas tot poeder- vorm transformeert. Ook in deze vorm kan de ballon zijn baan om de aarde blijven beschrijven, maar de weerkaat sing is dan onmogelijk geworden. NA DAGEN van afmattende besprekingen, dinsdag in Luxemburg en gisteren in Brussel heeft Nederland kunnen bereiken, dat de land bouw niet zal worden geïsoleerd bij de voorgestelde versnelling van de Europese Economische Gemeenschap (Euromarkt). Na veertien uur onafgebroken vergaderen kon de Nederlandse minister van buitenlandse zaken, mr. J. M. A. H. Luns, gisteravond tegen middernacht mededelen, dat met de industrie ook de landbouw op 1 januari 1961 sneller in de gemeenschap zal worden geïntegreerd. Sinds dinsdagmiddag heeft de Neder landse delegatie met minister Marijnen en minister De Pous in Luxemburg een hardnekkige strijd moeten voeren tegen het standpunt van Frankrijk, Italië en Duitsland dat overigens aan het ge sprek begon met het landbouw in de versnellingsprocedure in beginsel onaan vaardbaar was dat voor de handel in agrarische produkten een voorwaardelij ke regeling zou worden getroffen. Deze zienswijzen kwamen er op neer, dat in het komende halfjaar een studie zou moeten worden gemaakt van de ont wikkelingen in de agrarische industrie der verschillende landen, waarna tegen het einde van 1960 een beslissing zou moe- tenword en genomen, waarvoor boven dien nog eer stemmigheid was vereist. Met klem betoogde minister Luns tij dens de uren lang durende debatten, die herhaaldelijk werden onderbroken voor in alle zes hoofdsteden van de gemeen schap, dat de agrarische sector recht had op een gelijke behandeling als de industrie, dus ook zonder vqorwaarden. „Zelden heb ik zulke zware onder handelingen moeten voeren", aldus minister Luns, die de houding van de Duitse delegatie „uiterst nega tief" noemde. „Alleen de weten schap, dat de Nederlandse delegatie het gesprek over de versnelling zou afbreken, indien over de landboüw- kwestie geen resultaat zou worden bereikt, heeft tot het akkoord ge leid". Minister Luns noemde de voor Ongeluk in Rijnsaterwoude OP de Herenweg in Woubrugge (gemeente Rijnsaterwoude), is vanmorgen een ongeluk gebeurd met een militaire kolonne. Hierbij zijn elf militairen gewond. Naar de legervoorlichtingsdienst mede deelt heeft het ongeluk zich afgespeeld op de verkeersweg YpenburgAmster dam. Daar reed een kolonne van vier 3-tonners van de 647-ste werktroepencom- pagnie. Op een plaats waar de weg ge deeltelijk is opgebroken en de rijbaan dus is versmald, naderde een tegenligger. De eerste van de vier militaire auto's kon Weduwe Lammerts (107) overleden Vanmorgen is in het rusthuis Johanna in Den Haag overleden de weduwe L. LammertsKoopmans. Zij werd 107 jaar oud. Nederlands oudste inwoonster op een na woonde reeds twaalf jaar in het rusthuis. De directrice van dit huis, zr. N. van Dijk, deelde mee, dat zij in die twaalf jaar, behoudens een enkel griepje, nimmer ziek was. De laatste jaren echter gingen haar gehoor en gezicht enigszins achteruit. Zes weken geleden raakte me vrouw Lammerts slecht ter been, zodat zij het bed moest houden. Amerikaanse piloot op Cuba neergeschoten De Amerikaanse piloot Edward Duke Matthews is gisteren nabij een vliegveld in de buurt van Havanna doodgescho ten toen hij een poging ondernam enige Cubanen op te nemen. Vier mannen en een vrouw, die wilden vluchten, zijn ge- De piloot stond op de Amerikaanse zwarte lijsf van personen aan wie geen vliegtuig verhuurd mocht worden, daar zij illegale vluchten boven Cuba maakten. de versmalling nog net passeren. De tweede en volgende moesten uitwijken. De tweede kantelde daarbij van de weg in de sloot. De derde kwam half i sloot terecht en de vierde bleef i berm hangen. In de tweede wagen den elf personen gewond. Zeven licht ge wonden zijn naar Haarlem overgebracht. Vier ernstig gewonden van wie een zeer ernstig zijn naar het academisch ziekenhuis in Leiden vervoerd. Prins Ali Khan omgekomen Gisteravond is in de Parijsc voorstad Suresnes de 46-jarige prins Ali Khan, vader van de huidige Aga Khan. om het leven gekomen toen de auto die hij be stuurde in botsing kwam met een hem tegemoetkomende wagen. De prins was op slag dood. Zijn bestuurder die ach terin zat en de mannequin Bettina met wie hij trouwplannen had, liepen slechts lichte verwondingen op. Prins Ali Khan was een van de be roemdste eigenaars van renpaarden. De huidige Aga Khan is een zoon uit het eerste huwelijk van de prins met de Engelse Joan Yarde-Buller Guinnes. In 1949 huwde prins Ali met de Amerikaan se filmster Rita Haywonth. Dit huwelijk werd in 1953 ontbonden Op 4 maart 1958 overhandigde de prins zijn geloofsbrieven als permanent verte genwoordiger van Pakistan bij de Ver enigde Naties. Hij werd enkele maanden later gekozen tot vice-voorzitter van d algemene vergadering. Naar de advocai de prins mede deelde, was Ali Khan juist gereed ge komen met het schrijven van zijn auto biografie. Een dezer dagen zou hij naar New York gaan om de publikati» van zijn boek te bespreken. MINISTER LUNS de landbouw getroffen maatregelen een „aanvaardbare regeling". Bitterheid In Nederlandse delegatiekringen kom enige bitterheid worden getoond ow wijze, waarop de ailleszins redelijk aohte wensen van ons land ten aa van de landbouw zijn ingewilligd. De Duitse delegatie leverde tegen elk punt strijd en steunde zelfs de Franse initia tieven voor de versnelling van meensohappelijk landbouwbeleid haar eigen opvattingen in om te trachten de maatregelen om de landbouw versneliliingsprocedure te betrekken, te voorkomen. Aangezien de Belgische delegatie waar in minister Wigny enige tijd moest ont breken in verband met het bezoek van de Sjah van Iran aan België, een vrij passieve houding aannam, stond Neder land vrijwel tijdens de gehele onderhan delingen alleen. Van de Europese com missie van de E.E.G. kreeg de Nederland se delegatie steun, hoewel zij bij het zoe ken naar tussenoplossingen niet steeds achter het Nederlandse standpunt bleef staan, „Niet de redelijkheid van de Nederland se wensen, maar de door de andere lan den gevoelde noodzaak om tot snelling te komen heeft lot dc ding van de landbouwvoorstellen geleid' aldus vatte een delegatielid zijn indruk- De nellingsprocedure In het „plan- Hallstein" voor wat betreft de niet- agra rische produkten komt er op neer. dat eind 1961 de afbraak der onderlinge douanetarieven voor de helft voltooid zal zyn en de contingenten voor industrie- produkten geheel zullen moeten worden afgeschaft. Dit gaat gepaard met een ver vroegde invoering van het gemeenschap pelijke buitentarief met een extra-ver laging van 20 procent. De ministerraad besloot donderdag nog, dat een nader te bepalen percentage vooral op Franse wens zal worden verleend aan derde landen op basis van wederkerigheid. Nederland had deze verlaging een definitief karakter willen geven. De versnelling heeft ten slotte betrek king op de sociale integratie en andere gebieden dde ondier het EEG-verd-raig val- Da voorzitter vain de EEG-commissie, prof. Hallstein, heeft in de nacht van donderdag op vrijdag op een persconfe rentie uiting gegeven aan zijn voldoening over het resultaat van het overleg. Het zaïl mogelijk zijn de EEG nu spoedoigei heel te verwezenlijken en tevens een libe ralere houding aan te nemer, jegens derde landen. De Luxembungse minister van buiten landse zaken, S c h a u s. heeft na het moeilijke overleg te hebben geleid, op de persconferentie gezegd: De gehele reld zal weten dat de zes vastbesloten zijn de gemeenschap te handhaven, te sterken en te versnellen. (Zie ook pagina 13) „Eenzaam maar niet alleen" is een der best verzorgde boeken Het boek van prinses Wilhelmma „Eenzaam maar niet alleen" behoort tot „de best verzorgde vijftig boeken 1959", waarvan in het stedelijk museum in Amsterdam de gelijknamige expositie is geopend. Een jury, ingesteld door de commissie voor de collectieve propagan da van het Nederlandse boek, heeft een keuze gedaan uit de produktie over het afgelopen jaar. Er waren vierhonderd boeken, dat is ongeveer acht procent het aantal nieuwe ,iiitgaven en c vier procent van het totaal aantal in land in 1959 verschenen boeken, aar jury voorgelegd. Iluba verloren Het kustvaartuig Huba uit Rotterdam moet als verloren worden beschouwd Het schip is op 28 april 70 mijl ten noord westen van Belize (Brits Honduras) in moeilijkheden gekomen. Het maakte wa ter en liep tenslotte daar aan de grond. De bemanning, die door een ander schiip werd overgenomen, is inmiddels in ons land teruggekeerd. De Huba is uit elkaar geslagen. In de Centrale commissie voor het ge organiseerd overleg in ambtenarenzak zal dinsdag 24 april het slotoverleg ovi de pensioenvraagstukken worden ge voerd, zulks aan de hand van de door de minister van binnenlandse zaken, E. H. Toxopeus, ingediende nota. In het bijzonder zal de positie van de reeds ge pensioneerde ambtenaren worden behan deld. In welke richting zich de reger voorstellen bewegen, is nog niet bekend. Alles wat tot nu toe hierover gepubli ceerd is moet dan ook als „gerucht" den beschouwd. U*EN ESKADER door Rusland gele- T-1 verde straalvliegtuigen voor de In donesische luchtmacht maakt een reeks rondvluchten „langs de grenzen" van de republiek. Dat deelde gisteren de woord voerder van de Indonesische luchtmacht majoor Agus Suroto, volgens Reuter in Djakarta mede. Het zijn vijftien toestel len, 11-28 bombardementsvliegtuigen, Mig-17 jagers en andere typen. Het communistische blad Bintang Ti- mur verklaart dat de vastbeslotenheid van het Indonesische volk om Neder landse agressie te weerstaan niet zal worden beïnvloed door het Nederlandse „geblaf" over Engelse en Amerikaanse .Gedurende de revolutie hebben wij geheel alleen stand gehouden tegen de Nederlanders die de steun hadden van Engeland en de Verenig de Staten. Deze landen moeten voor ogen houden welke gevolgen een steunverlening aan de Nederlandse militaire agressie tegen Indonesië zou kunnen hebben voor hun politie ke en economische belangen in Indo nesië," aldus het blad. De Indonesian Observer verklaart dat de Nederlandse plannen om de verdedi ging van Nieuw-Guinea te versterken ernstige gevolgen zouden hebben. „De aanwezigheid van oorlogssche pen, vliegtuigen en militairen zou ge makkelijk incidenten kunnen ontkete nen, welke tot grote, ernstige conse quenties zouden leiden. In de eerste plaats rust de verantwoordelijkheid voor gevaarlijke gebeurtenissen ge heel op de schouders van Nederland," aldus het blad. De Indonesische studentenfederatie en de studentenraad verklaren, dat de „studenten vastbesloten zijn West- Irian te bevrijden" en wachten op de bevelen van Sukarno V.S. betwijfelen Ruslands oprechtheid Optimisme over topconferentie AAN DE VOORAVOND van de topconferentie, die volgens de Britse pre mier Harold Macmillan begint met „het brullen van een leeuw, maar wel degelijk kan eindigen met het blaten van een lam", heeft de Ameri kaanse regering nog eens in een officiële nota aan Moskou de Russi sche beschuldigingen van de hand gewezen. Met klem wordt ontkend, dat de vlucht van het op 1 mei neergeschoten Amerikaanse spionagevliegtuig enige agressieve bedoeling heeft gehad of ten doel had afbreuk te doen aan de topconferentie van volgende week. Volgens de nofa zou juist de behande ling van deze kwestie door de Russische regering twijfel kunnen doen rjjzen ovei haar bedoelingen ten aanzien van de top conferentie. Inmiddels zijn de berichten over d« persconferentie die Chroesjtsjef woens dag gaf, nog niet helemaal rond. Buiten landse correspondenten ondervonden tot achttien uur nadat Chroesjtsjef zijn drei gementen had uitgesproken moeilijkheden bij het doorgeven van hun berichten. Ook de Russische kranten en het persbureau Tass waren opvallend sober met de mede delingen en lieten Chroesjtsjefs opmer king, dat hij niet graag in Eisenhowers schoenen zou staan als deze volgende maand de Sowjetunie bezoekt, zonder commentaar. Volgens één van de later binnenge komen berichten heeft Chroesjtsjef ook gezegd, dat vluchten van spiona-gevlieg- tuigen de vrede in gevaar brengen. Als het weer gebeurt zal de Sowjetunie de LJET SINDS dinsdagavond vermiste 16-jarige Venlose meisje Joke van Groenendaal is die avond om streeks 8 uur in de bossen van Te- gelen vermoord door de 24-jarige K G. W. Muys. De politie van Maastricht heeft gistermiddag de man, ontsnapt uit een psychiatrische inrichting te Heiloo. gearresteerd, 's Avonds legde M. in Venlo een volledige bekentenis van zijn gruwelijke daad af. Op zijn aanwijzing heeft de politie het stof felijk overschot van het jonge meisje in het natuurreservaat De snelle sprong opgespoord. M., die 5 mei met een andere verpleeg de uit de inrichting te Heiloo was ont snapt. kwam maandag in Venlo aan. waar hij een hotelkamer huurde en enige tijdens zijn vlucht gemaakte foto's liet ontwikkelen. In een snackbar te Venlo vertelde hij de serveuse dat hij fotograaf was en zocht naar een model voor foto- publikaties in tijdschriften. De serveuse meende wel een geschikte kandidate te weten. Zij belde met het huis van de familie Groenendaal. Joke, dc oudste uit liet gezin van zeven kinderen, kreeg toe stemming van haar ouders om voor de man als model te poseren. Dinsdag ging Joke naar hotel De bo venste molen, waar de man zijn intrek had genomen. Hij maakte daar en in de omgeving enkele foto's van haar. Onder voorwendsel dat hij noodzakelijk een foto van haar in de vrije natuur moest maken, wist hij het meisje te bewegen met hem de bosen in te gaan. Joke verwittigde te-lefonisch haar ouders dat zij iets later zou thuiskomen. In het met berken en struikgewas be groeide terrein van De snelle sprong wurgde M. zijn slachtoffer met een sjaal Bij zijn bekentenis verklaarde hij gis teren tegen de politie, dat hij tot zijn daad gekomen was omdat het meisje op een gegeven moment om hulp begon te roepen. Na het stoffelijk overschot op gebrekkige wijze in de bossen te hebber verstopt, vluchtte M. naar Tegelen. De ongeruste ouders van Joke belden s avonds, toen het meisje nog steeds niet thuisgekomen was, de politie. Deze or ganiseerde de afgelopen dagen een ui gebreide klopjacht om M. op te sporen Argwaan Inmiddels had M. Tegelen, waar hij vroeger gewoond en gewerkt had. weer verlaten. V-ia het pontveer in Stey-1 stak hij de Maas over naar Baarlo. In een schuur heeft hij geprobeerd een auto te stelen, maar het contactsleuteltje was er niet zodat deze poging mislukte. M stal daarna een oude damesfiets, waarop hij naar Kessel reed. Daar wist hij een betere fiets te bemachtigen. Hij reeJ naar Weert, pleegde in Haelen vermoe delijk nog een inbraak, en reisde verder de trein naar Heerlen. De nacht bracht hij in Eijgelshoven door. Gister morgen arriveerde de man in Maastricht waar hij in een hotel zijn intrek nam. De eigenares van het hotel, die de publikaties en de foto van M. in de dagbladen had gezien, kreeg argwaan, ofschoon M. zich van zijn snor had ont daan. Zij waarschuwde de politie. In middels had M. zioh in zijn hotelkamer opgesloten. Toen hem werd gezegd, da! zijn ontbijt gereed was, ontsloot hij de deur. waarna de politie hem kon inre kenen. In de loop van de middag werd M. naar Venlo overgebracht, waar hij onder de last der bewijzen tot een be kentenis kwam. Diefstallen Na :ijn ontsnapping op 3 mei waren M. en zijn medegezel naar het zuiden gevlucht. Onderweg pleegden zij diverse kleine inbraken, onder andere in Rot terdam en in Breda. Bij de ouders van zijn metgezel, die in Waalwijk wonen, ontvreemdde het tweetal 350. Hier schudde M. de andere jongeman van zich af. daar hij hem te onervaren vond Hij reisde door naar Hilvarenbeek, waar hij buiten en in een hotel, waar hij zich onder zijn eigen naam had laten inschrij ven, foto's maakte, o.a. een van zichzelf in een spiegel. Deze foto'6, die hij in Venlo ter ontwikkeling had aangeboden, brachten de politie op het spoor van M. In de fotograaf meende men namelijk met een man te hebben gesproken, die te horen naar zijn accent uit Tilburg afkomstig moest zijn. De politie in Til burg herkende op een der foto's het hotel in Hilvarenbeek. waar M. onder zijn eigen naam een kamer had gehuurd. De substituut officier van justitie bij de rechtbank te Roermond, mr. Uiter- waal, verklaarde dat de publikaties in de pers de aanhouding ten zeerste had den bevorderd. M. heeft een uitgebreid strafregister. Een zedendelict kwam hierop echter nie* voor. In de Zuidfranse badplaats Nice werd hij indertijd to-t een jaar gevange nisstraf veroordeeld. Dr. Zeldenrust heeft vanmorgen in he' ziekenhuis van Tegelen sectie op het lijk verricht. Nikitu Chroesjtsjef op de ten toonstelling van de beweerde wrakstukken van het in Rus land neergehaalde Amerikaanse spionagevliegtuig. (Advertentie) DE BESTE BROMFIETS is en bl(jft de BERINI ƒ519,- GEBR. HUISMAN HOGEWOERD 66—68 „P.TT. stoort niet" Naar aanleiding van de berichten, dat de P.T.T. de uitzendingen van de Vero nica gestoord zou hebben, herhaalt de P.T.T. categorisch haar uitspraak, dat zij geen stoorzenders in bedrijf heeft. Naar de P.T.T. heeft kunnen vaststel len, wordt de storing veroorzaakt door de rechtmatige gebruiker van de golf lengte, een der Duitse omroepen. (Advertentie) HANDGEKNOOPT KARPET prachtige moderne kleuren. raag gas ijsopgaaf Per M2 ƒ11 8. BULTHUIS BOTERMARKT 23 V.U. leverde cum laude eerste politicoloog af Voor het doctoraal examen in de poli ticologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam is vanochtend cum laude geslaagd de heer A. H o og e r w e r f le Den Haag. De jonge doctorandus, de eerste die deze nieuwe studierichting aan de V.U. heeft voltooid, is lid van onze parlementaire redactie. betrokken luchtbases vernietigen „en dat zou oorlog betekenen", aldus de Rus sische premier. Over de topconferentie zei Chroesjtsjef: „Ik beschouw mijzelf als een onverbeter lijke optimist. Ik zie de vlucht van het Amerikaanse toestel over ons land niet als een oorlogsvoorbereiding, doch als een „peiling". Zij hebben ons gepeild en wij hebben de peilers een flinke tok op de Chroesjtsjefs optimisme over de top conferentie wordt door de westelijke deelnemers gedeeld. Wél acht men het waarschijnlijk, dat de Russische premier in Parijs zal trachten de reis van Eisen hower naar Rusland uit te stellen. Aan genomen wordt, dat de communisten van het oude stempel meer dan genoeg heb ben van Chroesjtsjefs vriendschappelijke uitspraken over Eisenhower en andere westelijke staatslieden en hun premier hebben „aangeraden" krachtiger op te Eisenhower nam de berichten over de eventuele intrekking van de Russische uitnodiging laikoniiek op. Die tien dagen voor dat bezoek kunnen elders gebruikt worden, zou de Amerikaanse president hebben gezegd. Geheimhouding handelingen over het geheim houden v heim houding d de ge- Debré zei: Men kan de i herhaling laten wor den van het tapgesprek dat in 1956 to Genève werd gehouden. Alle wilde publi citeit en Chroesjtsjef heeft volgens het pers- voorstel tot geheimhouding: „Als iemand inlichtingen over de topconferentie laat uitlekken, z»l ik het ook doen". Plaatselijk onweer (Va. weerkundige medewerker) Nadat de temperatuur gistermiddag in Brabant tot 25 en hier in het westen tot 23 graden Celsius was gestegen, drong er in de vroege avonduren een onweers storing van België ons land binnen. Dit onweer kwam tegen middernacht niet verder dan de lijn TwentheZwolle Alkmaar. Uit de tot dusver ontvangen berichten blijkt dat de regenhoeveelhe- den over het algemeen niet groot waren. Het vliegveld Woensdrecht kreeg 12 mm, De Bilt 10 mm, maar op de meeste plaat sen varieerde de neerslag tussen 3 en S millimeter. Ons land ligt aan de rand van het hogedrukgebted boven Skandi- navië, waardoor er nog een zwakke oos telijke tot zuidoostelijke stroming aan wezig blijft. Uit Frankrijk kunnen ons enkele on weersstoringen bereiken, zodat het algr- mene weerbeeld nog wel zomers blijft, maar een meer wisselvallig karakter krijgt. Op die plaatsen waar een flinke bui valt, zal er enige verlichting komen in de droogte, die echter in het zuiden en oosten van ons land tot op dit ogen blik meer nadelige gevolgen heeft dan in onze omgeving. Nog kans op buien De Bilt verwacht tot zater dagavond Plaatselijk enkele buien, maar ook opklaringen. Zwak ke tot matige wind uit zui delijke richtingen. Ongeveer dezelfde temperaturen als vandaag. (Opgemaakt om 11.15 uur). ZON EN MAAN Zaterdag 14 mei: zon op 4.48, onder 20-25maan op 23.56, onder 7.57; 17 mei Laatste Kwartier. HET WEER IN EUROPA Rapporten hedenmorgen 7 uur Df Bilt Twente Eindh gh bew gh bew. -lndsu. 17 13 0,3

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 1