Mentaal zwak Ned. elftal door felle Belgen met 5-2 geklopt Eerst na verlenging won 's-Gravenz. S.V. Stemming na afloop: niet om te juichen Na tweede goal bleef ommekeer achterwege MiiUWt LfclUSCHt COIIKAJV! MAANDAG 9 MEI 1960 KOUDE DOUCHE BIJ BELGIË-NEDERLAND IN ANTWERPEN Dekkingsfouten veroorzaakten onnodige nederlaag De spelers van het Ned. zaterdagelftal hebben zater dag in Antwerpen met gebogen hoofden de kleed kamer opgezocht. Een smadelijke en verdiende 52 nederlaag was het resultaat van de veertiende HollandBelgië-ontmoeting. Smadelijk omdat de Oranjehemden op enkele uitzonderingen na te weinig vechtlust en spirit hadden opgebracht, verdiend omdat de Belgen vrijwel ^le gehele wedstrijd het initiatief hadden en de kansen grepen, die hun werden geboden. Het Ned. elftal speelde een slechte wedstrijd. Dat kan n tijd tot tijd overkomen. Erger was het dan ook, dat het meer een mentaliteitskwestie is geweest dan onkunde. Gebrek aan team geest, enthousiasme, doorzettingsvermogen en ijver zijn de diepste oor zaken geweest, dat Oranje de slechtste wedstrijd van de laatste vier jaar speelde. Voorop gesteld dat de Belgen aanmer-' kelijk sterker speelden dan vorig jaar had een Ned. elftal in vorm naar onze smaak niet van de Rode DuiveLs behoe ven te verliezen. Onze Zuiderburen kre gen namelijk vooral aanvallend de ge legenheid om te spelen. De slechte dek king van Aandewiel cn Viool bood him volop gelegenheid gevaarlijke aanvallen op te bouwen en vooral de knap spelende linksbinnen Natalis wist in het begin goed gebruik te maken van de gaten, die er op het middenveld vielen door de wat terug- Van Dalfzen speelde een agres sieve match. Hier is hij in de clinch met de Belgische doel man, die het gevaar echter weet te keren. houdende karathalves, die niet dicht ge noeg achter hun voorhoede aanzaten. Het was dan ook van doorslaggevende betekenis, dat In het centrum van onze verdediging de flegmatieke en te trage stopperspil Aandewiel volkomen faalde. Dat was een deceptie, waarop niemand had gerekend. Kennelijk ook zijn mede spelers niet, want toen de Belgen na ruim twintig minuten op keurige wijze de lei ding hadden genomen en Aandewiel vol hardde in zijn te teruggetrokken cn on zeker spel, werd de Hollandse defensie een kaartenhuis, dat nog voor rust in elkaar stortte. JZeker, dc Belgen hadden wat geluk toen de bal via het hoofd van Viool voor de tweede keer achter Woudsma sprong cn linksbuiten Van Beeck na een half uur via de paal raak schoot (30), maar het had toch geen reden behoeven te zijn om zich zo willig ter slachtbank te laten leiden. Dat hebben ook niet ólle spelers ge daan, want Floor van Duyn was de zwoe ger van weleer en de debuterende Visser (Heersjansdam) en Scherpenhuizen weer den zich verdienstelijk, terwijl in de voorhoede Van Dalfzen en Nieuwstraten hun beste kaarten op tafel legden. TWEEDE OORZAAK Maar toch kan men in de voorhoede de tweede aanwijsbare oorzaak voor de nederlaag vinden. Er was wat pech bij schoten van Visser (Huizen» en Nieuw straten tegen de lat, maar het zijn geen afdoende argumenten voor de nederlaag. Belangrijker was het ontbreken van de juiste combinaties. Op links ging bet tus sen Van Hal en Van Dalfzen af en toe nog wel, maar de DOVO-speler was te passief en benutte zijn niet geringe capaci teiten te weinig, terwijl de Genemuider te weinig als schakelspeler fungeert. En dat hadden we nu juist nodig, want op het middenveld konden Van Duyn en Scherpenhuizen vooral in het begin de zaak niet klaren. Men durfde kennelijk niet goed en de Belgen sprongen er onder leiding van hun sterk spelende aanvoerder linkshalf Berghs graag in. Daardoor werd Neder land het initiatief uit handen geslagen en als we daarbij dan nog stellen, dat Fopma en Visser (Huizen) beiden erg teleurstel den. is het wel duidelijk, dat er van ons aanvalsquinrtet minder uitging, dan men had mogen verwachten. Onbegrijpelijk was het dat speciaal voor de rust Van Hal zo weinig in het spel werd betrokken, hoewel toch duide lijk tot uiting kwam, dat zijn blessure Henk van Dalfzen heeft zich geen moment bedacht. Na een handig overstapje van Nieuw straten kreeg de Genemuider een prachtige schietkans en on houdbaar voor De Meyere en stopper Sevrin (links) ging de bal in het net. Het eerste Hollandse doelpunt. was genezen. Ny kreeg hij spaarzamelijk een bal toegespeeld en dat maakte hem onnodig wispelturig. Daardoor verloor Oranje een grote troef en kwam de Hol landse Leeuw ondanks de aanmoedigin gen van diverse supporters akelig in hemd te staan. Met dit alles blijft het nog een onopge lost raadsel, waar de pit van het Oranje team was gebleven. Aan de Kon. Har monie van de Bell Telephone heeft hei beslist niet gelegen, wamt dit korps blies met overgave en ritme de volksliederen. De Hollanders werden er kennelijk r matig door geïnspireerd. Waren het t de slechts 2000 toeschouwers op de bune? We weten het niet. Duidelijk was het echter, dat de vlam niet ln de pan sloeg toen Henk van Dalf zen nog voor de rust de achterstand keurig tot 31 inliep. Toen had door moeten bijten. Het kon, want al spoedig na de thee werd het 32, mi een te ver opdringen van Schcrpenhui; cn een niet voldoende overnemen van dekking door Nieuwstraten werd door de opnieuw vrijstaande De Smul met goal afgestraft. DOMPER Ongetwijfeld een domper op de vreug de om de tweede goal, maar toch zeker geen reden voor Nederland om met nog een half uur te spelen het hoofd ii schoot te leggen. Wat bezielde een Aan dewiel, die met Visser van plaats wisselde en doelloos rondzwalkte? Waar- FLOOR VAN DUYN ÜE BESTE SPELER 't Was jaren geleden, dat we Dick Priesterbach, voorzitter van de Keu zecommissie zo beteuterd hebben zien kijken. Smachtend naar een Hol lands doelpunt zat hij achter de kooi van keeper Demeyer in het gras. Het hielp echter allemaal weinig. Hij moest met lede ogen aanzien hoe zijn pupillen een futloze wedstrijd speel den en er niet in slaagden zich om hoog te werken. ,,'t Is me echt een raadsel waar de oorzaak van het falen ligt", vertelde hij na afloop. „Zeker niet omdat er vijf debutanten van de partij waren. Enkelen hebben weliswaar teleurge steld, maar rechtsback Visser en kanthalf Scherpenhuizen debuteer den zeer bevredigend." En daar konden we ons wel bij aan sluiten. Lopen we de spelers even langs dan dient gezegd te worden, dat Woudsma een bijzonder nare wedstrijd heeft ge keept. Zelden zal hij het zo moeilijk heb ben gehad. Dat hij op het laatst in de malaise deelde, was hem niet kwalijk te Visser heeft op bevredigende wijze ge debuteerd. Zijn spel als rechtsback was niet af, maar hij mag toch de beste ver dediger worden genoemd. Als stopper deed hij het goed. Zijn dekking was ver- Linksback Viool heeft een zwakke partij ten beste gegeven. Werd hij uit zijn con- centratie gehaald door het zwakke spel van zijn maat Aandewiel? De Katwijker verwaarloosde de dekking en liep soms zijn stopper onnodig in de weg. Scherpenhuizen mag op een goed de- buut terugzien. Zijn te sterke aanvalsdrift Zo werd de strijd beslist. Een geheel vrijstaande De Smul (rechts) heeft de gelegenheid uit gebuit om België op 42 te brengen en daarmee definitief de zege te bezorgen. Rechtsback Visser (midden) is tevergeefs toegesneld van de vleugel en de uitval van keeper Woudsma heeft geen zin meer. blijft een zwakke plek. Lang niet passes lukten, maar samen met Van Duyn kan hij tot een sterke middenveldbezet ting komen. De Rotterdammer zien we zeker terug. Van Duyn heeft gegeven wat hij had. Toch legde ook hij reeds voor het einde het bijltje er bij neer, maar voordien had hij door zijn strijdlust enorm veel In de voorhoede bracht Fopma er op de rechtsbuitenplaats weinig van terecht. Hij miste pure snelheid en techniek om tegenstander Van Hoof te passeren. Ook als centervoor kwam hij niet uit de verf. Nieuwstraten was in interland-stem ming en heeft hard gewerkt voor heter resultaat. Het zat de kleine Rot terdammer niet mee: een schot tegen de lat en een kopbal die nog op de doellijn werd gestopt. De debuterende midvoor Visser waf teleurstelling. Hij bleek geen spelverdeler en geen schutter. Bovendien was h" de vele kopduels kansloos. Van Dalfzen speelde een goede wed strijd. Hij stelde zich wel scherp op, r schoot veel en maakte een goed doelpunt. Van Hal tot slot kan voetballen, maar remde in de eerste helft het tempo en was na rust te passief. Hij kan beter. Geen vreugde Het behoeft geen verwondering te wek ken, dat de stemming in de Hollandse kleedkamer na afloop niet vreugdevol Aandewiel schudde het hoofd: ,,'k Weet echt niet w#irom het allemaal slecht ging". Van Hal meende, dat Nederland voor rust goede kansen op goals en daarmee op de overwin ning had gehad. „De tegenstand van de Belgen is me hard tegengevallen. Mijn debuut was niet groots", opperde Fopma. De Heerjansdammer Visser was er be duusd van: ,,'k Heb echt mijn best ge daan. Het ging niet beter, 't Is leuk dat dc debutanten hun shirt mogen houden, 'k had liever een overwinning ge had". Ger Scherpenhuizen was niet ze- achtig geweest, maar vond de match teleurstellend na enkele goede oefenduels. De Belgen waren aanvallend gevaarlijk. Van Dalfzen kon niet begrijpen waarom de bal steeds zo hoog naar voren werd geplaatst. De lange Belgische achterspe- lers konden voortdurend koppend ingrij- Jan Nieuwstraten was er wel bij gaan zitten, maar niet bij de pakken, want dc Rotterdammer riep energiek: „Kom nannen, tegen de Fransen doen we het beter." Daar hoopte trainer Sterk ook op. Hij vond het dit keer echt een sof. De heer F. Remmers kon niet begrijpen waarom men de moed zo gauw had opgegeven. Over de debutanten Visser (H'dam) en Scherpenhuizen was hij tevreden. De Belgische aanvoerder Berghs sloot zich bij zijn voorzitter Thysse aan: de zege van de Belgen was verdiend, maar iets geflatteerd. Hij speelde voor de vier de keer tegen Holland, maar vond Oranje dit keer veruit het zwakst. En een ieder onderstreepte de opinie van de voorzitter van de Fran se zaterdagafdeling, de heer Tailleur: de Belgen speelden om te winnen en de Nederlanders dachten het zonder vechtlust te kunnen. om greep Viool niet feller in, waarom sprong Woudsma met met meer zeker heid naar dat sohot van Vets dat het vijfde doelpunt opleverde, waarom trok de voorhoede er met even wat harder Het had erin gezeten, maar Nederland Het de Belgen komen. De Rode Duivels, gesteund door een vrij sterke defensie met keeper Demeyer en de backs Van Hoof en WiUdot alsmede stopper Sevrin, zaten voortdurend fel op de bal. De rap en gevaarlijk schietende voorhoede kreeg daar vaak de gelegenheid toe, ook al het een versterking dat Visser (Heerj; dam) stopper ging spelen en de Rode 1 veis meer aan banden wist te leggen. Het was echter te laat om nog tot testbaar resultaat te komen, want ook de wisseling tussen Fopma en Visser (Hui zen) bracht geen enkele positieve verbe tering in het aanvalsspel. 't Moet gezegd worden: 't was slecht en 't bleef slecht Nederland had eer gevoelige tik, een koude douche te incas seren gekregen en mag op 21 mei teger de Fransen bewijzen, dat men er lering uit heeft getrokken. Tevens zal dan blij ken, of het nog enige kans heeft op he* behoud van de Coupe. Vriendschappelijk! De Spaanse derde divisieclub Atletico de Baleares wilde de opening van het nieuwe stadion een feestelijk tintje geven en liet hiervoor uit Engeland overkomen de eerste divisieclub Birmingham. En een feest dat het is geworden Nadat Attotaco's rechtsachter Crespi met een gebroken been van het veld was gedragen en twee spelers van Birmdnghaan uit het veld waren gestuurd, zag de scheidsrechter acht minuten voor heit einde zrich genoodzaakt de ..fleestwedsbrij'd" to staken. Tot de tamien gewapend stonden Engel sen en Spanjaarden toen tegen over elkaar en een vonk zou in staat zijn geweest, een complete veldslag te ontketenen. Volledig heidshalve: de Spanjaarden won- aen met 20. Na met rust reeds met 10 te hebben geleid. Voetbal. ln een wedstrijd voor het voetbaltoernooi om de „Beker van de landen zonder grenzen" heeft F. C. Saar- bruecken zaterdagavond op eigen terrein met 7—2 gewonnen van Alemannia Aken. De ruststand was 3—2. Koudekerk verloor met ere: 1-2 In een fel gespeelde wedstrijd heeft Koudekerk eex-st na verlenging de overwinning aan 's-Gravenz. S.V. moeten laten: 12. Hoewel de Westlan ders technisch beter spel te zien gaven, kregen zij door het enthousiaste spel van Koudekerk, geen kans hun eigen spel te spelen. Dikwijls was de druk op het doel van Koudekerk sterk, maar de achterhoede met keeper Kruit aan het hoofd, wist meestal het gevaar te bezweren. Aan de andere zijde waren de aan vallen van Koudekerk niet van gevaar nntbloot, maar ook de verdediging van -Gravenz. S.V. wist van geen wijken. Toen beide elftallen zich opstelden, bleek dat Koudekerk invallers had voor Th. Zandbergen en Arie Zweeris. Ook 's-Gravenz. S.V. had twee invallers. Di rect nadat scheidsrechter Taal het be- ginsignaal had gegeven trok 's-Gravenz ".V. ten aanval, maar het schot ging naast. Koudekerk nam de aanval over gedurende de eerste tien minuten golfde het spel snel heen en weer, waar bij het tempo hoog lag. Daarna werd de druk van de bezoekers op het Kou- dekerkse doel groter en in deze periode hadden ze een overwicht, hoofdzakelijk doordat ze bezit van het middenveld had genomen. Diverse corners op het Koudekerk doel waren hiervan het ge volg. Na een half uur spelen ging de mid denvoor van 's-Gravenz. S.V. er lussen uit. Hij ging alleen op keeper Kruit af. maar op het beslissende moment kon de aanvalsleider de bal niet voldoende onder controle krijgen en zijn schot ging naast. Aan de andere zyde zagen wij mooie schoten van J. van Ginhoven en I. Zweeris, die beide werden gestopt. Na 33 minuten spelen kreeg Paling in het strafschopgebied de bal tegen de hand. De scheidsrechter kende hiervoor een strafschop toe, die door Kluin in een doelpunt werd omgezet (01). Met deze stand kwam de rust. Belgen gebruikten kansen goed Denkende aan het populaire liedje van „Hup Holland Hup", moesten we na een half uur BelgiëNederland reeds erkennen, dat de Rode Duivels de Nederlandse leeuw behoorlijk in zijn hemd hadden gezet. Op dat moment immers keken de oranjehemden tegen een 30 achterstand aan. De Belgen hadden daarbij dankbaar geprofiteerd van kostbare dekkingsfouten in de verdediging van onze ploeg, die niettemin toch de eerste scoringskansen had gekregen. Bij het aftasten van elkanders krach ten, loste Henk v. Dalfzen na vijf minu ien schot dat de uitstekende keeper De Meyere niet onder controle kon krij- i, maar de bal was juist onbereikbaar )r de iets te ver doorgelopen Visser Fopma. Daarna maakte JJieuwstraten zich goed vrij. Zijn schot verdween ech ter net langs de verkeerde kant van de paal en als klap op de vuurpijl volgde daarna een knal van Visser, die op de lat uiteenspatte. Intussen hadden de Belgen niet stil gezeten en waren meerdere malen Woudsma's doej gevaarlijk dicht gena derd. In dc 23s!c minuut opnieuw zo'n trap uit de Belgische verdediging, die de ongedekt staande middenvoor Vets bereikte. Hij omspeelde te gemak kelijk Aandewiel en schoof de bal onbe reikbaar voor Woudsma in het doel <1—0). Via Viool Nauwelijks twee minuten later volgde een prachtige omhaal van reclitsbui- n Everaert, die geen doel getroffen zou hebben, wanneer de bal niet via het hoofd van Viool van richting was ver anderd (20). Tegenover dit grove Belgische geschut erkte de Nederlandse aanval maar met klapperpistooltjes, omdat de ware vecht en de overtuiging in het spel ont brak. Hoewel gehinderd door Van Duyn Aandewiel zag linksbuiten Van Beeck na een half uur toch kans een draaibal in te zenden, die via de paal achter Woudsma belandde (30). Desondanks leefde er bij het rustsig- naal van de matig leidende scheidsrech ter Raeymaeckers nog hoop in de Ne derlandse harten, omdat zes minuten daarvoor Fopma een bal dwars over het veld naar v. Hal had gezonden. Deze plaatste naar binnen, waar een handig overstapje van Nieuwstraten de Belgi sche defensie in verwarring bracht en Henk van Dalfzen vrij kon inschieter (3-1). Al ging het alles nog niet van een leien dakje, toch deden zich kort na de her- vatting gevaarlijke situaties in het Bel gische doelgebied voor. Na elf minuten leek het pad naar een gunstig resultaat voor Nederland geëffend. Na een verre ingooi van Scherpenhuizen tikte Visser dc bal buiten bereik van de handen van keeper De Meyere naar Nieuwstraten die de stand op 32 bracht. Als daarna die omhaal van Nieuwstra ten eens wat lager gericht was geweest... Nu kwam de bal van de lat in het veld terug en direct daarna profiteerden de Rode Duivels van het verre opdringen van dc Nederlanders. Geheel vrijstaande voor Woudsma had rechtsbinnen De Smul geen moeite zijn team definitief op winst te zetten (42). Met dit doelpunt was de tegenstand van de Oranjemensen gebroken. Wan neer zij met zijn allen er nog eens de schouders onder hadden gezet, wie weet. hoever men het nog had gebracht. En kele spelers konden deze geestdrif' he laas niet meer opbrengen. Na een botsing met middpnvoor Vets verdween Aande wiel naar de rechtsbackplaats en werd De spelers van het Ned. zater dagelftal op eén rij tijdens het spelen van de volksliederen. Van rechts naar links: Wouds ma (DES), Visser (Heerjans- dam), Viool (Quick 'Boys), Scherpenhuizen (Zwart Wit), Aandewiel (Quick Boys), Van Duyn (Quick Boys), Fopma (CSCA), Nieuwstraten (Zwart Wit), Visser (Huizen), Van Dalfzen (Genemuiden) en Van Hal (DOVO). Visser stopper. Wat men daarmee ir midden aan kracht won verloor me rechts, waar Aandewiel snelheid en rit miste om terug te vechten. Viool bleef zijn tegenstander te veel .vrijheid gunnen en al de gaten, die daardoor de Nederlandse verdediging vielen, den de ouderwets zwoegende Van Duyn Scherpenhuizen niet dichten. Wanneer in het snel betrokken werd, deed v. Hal dikwijls goede dingen, maar zonder bal aan zijn voeten maakte hij zich niet druk. Nog groter Ook Fopma, die het grootste gedeelte nn de tweede helft als middenvoor ope reerde en met Visser van plaats gewis seld had. miste de capaciteiten om de goed spelende Belgische defensie open te breken. Lang voor het eindsignaal hadden diverse Oranjemannen zich bij dc nederlaag neergelegd, die echter nog groter zou worden omdat middenvoor Vets aarzelend ingrijpen van Viool doel treffend afstrafte (52). Terwijl linksback Van Hoof op de doel lijn schrok, toen hij een kopbal van Nieuwstraten onverwacht tegen het lichaam kreeg, moest Visser aan de an dere kant in de clinch met linksbuiten Van Beeck om na een fraaie save van Woudsma het zesde Belgische doelpunt te voorkomen. Gelukkig slaagde hij er in zijn tegenstander het schieten te belet ten, want met de 52 score hadden de Belgen ruimschoots loon naar werken en was de pil, die Nederland te slikken had gekregen al bitter genoeg! België: De Meyere; Williot cn Van Hoof; Verhelst, Sevrin cn Berghs; Ever- cart, De Smul, Vets, Natalis en v. Beeck. Nederland: Woudsma; Visser cn Viool; Scherpenhuizen, Aandewiel en v. Duyn; Fopma, J. Nieuwstraten, Visser, v. Dalf- cn v. Hal. De Koudekerkse defensie heeft zaterdag zeer veel Westlandse aanvallen moeten afslaan. Op <te foto wordt een hoekschop van 's-Gravenzandse SV met ver eende krachten weggewerkt. Foto N. van der Horst. Na de thee zetten de bezoekers Kou dekerk onder druk en diverse corners waren hiervan het gevolg. Tot doelpun ten kwam het niet, mede doordat keepe Kruit zijn vaardigheid toonde. Bovendien was het schieten onzuiver. Na een kwartier wist Koudekerk het spel weer te verplaatsen en zelf meer in dc aanval te komen. Toen 25 minuten waren gespeeld, kwam J. Paling in actie op de rechtervleugel. Hij gaf de bal door naar J. van Ginhoven die het leer een klein tikje gaf naar R. van der Meij- den, en onhoudbaar voor de keeper van 's-Gravenz. S.V. bracht deze de partijen op gelijke voet. Beurteling gingen beide partijen in de aanval, maar de verdedigingen bleven meester van het terrein. Eenmaal wen. Alb. Zweeris. toen hij was dooigebroken juist buiten het strafschopgebied ten val gebracht, maar de toegekende vrije schop had geen resultaat. Onder grote spanning kwam het einde. Verlengstuk In de eerste helft van de verlenging werd niet gedoelpunt. Toen de tweede helft van de verlenging 3 minuten oud kreeg de linksbuiten van 's-Gravenz. S.V. de bal toegespeeld. De verdediging Koudekerk bleef staan voor buiten spel. Ook de grensrechter was deze me ning toegedaan. De scheidsrechter rea geerde echter niet, zodat linksbuiten Niekerk geen moeite had het winnende doelpunt te maken. 's-Gravenz. S.V. be haalde een verdiende overwinning, hoe wel Koudekerk zich tot het uiterste heeft gegeven en met ere is ten onder gegaan. Scheidsrechter Taal liet geen grootse indruk achter. West-Dui";slandl heft speelverbod op De Westduitse voetbalbond heeft het verbod aan de clubs om uit te komen tegen een elftal, waarin de oud-Hongaar Puskas speelt of dat door hem getraind wordt, opgeheven. Het verbod was in 1957 opgelegd naar aanleiding van uitlatingen van de ex- 1 Hongaar over het Westduitse elftal, dat Hongarije in 1954 tijdens de wereldkam pioenschappen versloeg. Officials hebben verklaard dat Puskas I ch in een brief van genoemde opmer kingen heeft gedistancieerd en zijn ex- i voor het incident heeft aangebo den. Puskas had at eerder verklaard, dat een sportblad zijn opmerkingen verkeerd had uitgelegd. Frankfurt Eintracht zal dus op 18 mei onder bezwaar in Glasgow tegen Real Madrid (met Puskas) kunnen uitkomen. Hockey Het Nederlandse heren- hockey-team heeft zaterdag in Amstel veen een goede 30 overwinning op de hockeyploeg van Groot-Britannië be haald. Bij rust was het 20. W „een knal schot" zei Polly Pil Quick knalt altijd raak SPORTSCHOENFABRIEK N.V. HENGELO (Gli.) Wedstrijd wijkt voor t.v. Het oostelijk semi-profelftal zou woens dag 18 mei in de Duitse plaats Rheyd» bij München-Glac'oach een wedstrijd spe len tegen een Noordduits team Zou. want het geval doet zich voor, dat ge lijktijdig in Glasgow de finale om de Europa-beker wordt gespeeld. Vaak wor- den tot ergernis van de t.v.-bezitters uit zendingen van voetbalwedstrijden ge schrapt omdat anders te veel schade aa:> de clubs wordt berokkend, nu is hel omgekeerd. De wedstrijd tussen Oost- Nederland en Noord-Duitsland is een da* rvroegd en wordt nu op 17 mei gt houden omdat men aanneemt, dat er belangstelling bestaat voor de wedstrijd, die over de t.v. wordt uitge- "en dan voor deze semi-interland.

Nieuwe Leidsche Courant | 1960 | | pagina 6