KOERIERS De Nieuwe Leidsche voor het gehele gezin Kreymborg NIEUWE LEIDSCHE COURANT 10 MAANDAG 14 DECEMBER 1959 Ook moderne vrouwen gaan gaarne bij V&Dte rade! Doordrongen als ze zijn, dat wij, als vooraanstaan de Korset-specialisten, alleen de allerbeste Founda tions aanbieden. CO Er is 'n „Twilfit" voor ieder figuur 1 Adverteert in de Nieuwe Leidsche Courant Personeel gevraagd 9 Aank. bakkersbediendc gevraagd en een broodbezor ger. Luxe bakkerij v. d. Sijp, Hoofdstraat 44. Leiderdorp. Tel. 23027. 9 Gevraagd flink dagmeisje v.g.g.v., in klein gezin van 2 pers. Oliestook, prettige zelfstandige werkkring en goed loon. Koninginnelaan 16, Oegstgeest. Gevraagd flinke hulp in de huishouding met lichte verpleging. Intern met hui selijk verkeer. Chr. Rusthuis Loosduinseweg 47, Den Haag 0 Weduwe, 62 jaar. een mooi huis bewonend te Rijnsburg. vraagt dame om gezellig met elkaar om te gaan. Eigen slaapkamer. Voor kost en in woning enz. wordt f 150 per maand in rekening gebracht. Zich te vervoegen dinsdag morgen 10 uur of elke avond na 7 uur Brouwerstr. 55, Rijnsburg. Welk meisje van circa 16 jaar wil gedurende de och tenduren van ten minste drie dagen per week. komen hel pen de huishouding van een groot gezin te beredderen? Gaarne aanmelding Juliana- laan 16 te Oegstgeest. Personeel aangeb. 0 Juffr. m.l. biedt zich aan als huishoudster bij heer alleen of hulpbehoevende dame. Omgeving Leiden. Br. no. 4752 bur. van dit blad. 0 Dameskapster met ruim 2 jaar ervaring is beschikbaar per 4 jan. a.s. Br. aan G. Koot Smidstraat 23, Rijnsburg. Te huur gevraagd 0 Kleuterleidster, zoekt gr. ongem. kamer, kook en stookgelegenheid. str. water, Centr. stad of omg. Rijnsbur- gerweg. Br. ond. no. 4750 bur. v. d. blad. Te huur aangeb. 0 Zaal te huur aangeboden. Ideaal voor vergaderingen, feestjes en verenigingen. Centrum der stad. Tel. 23910. 0 Aangeb. mooie vrije zit- slaapkamer (zonkant) voor echtpaar, 2 vriendinnen of 1 dame. (Chr. Rusthuis) Loos duinseweg 47, Den Haag. (Ook nog plaats voor een Te koop gevraagd p Albert Hejjn zegels te koop gevraagd, ook opge plakte a 12 ets. per stuk. i Br. ond. no. 4751 bur. blad. Te koop aangeboden 0 Brommers door inruil o.a. RA P. Sparta, Batavus, Vicky, N.S.V., Mobylette '57, H.M.W. van f 75 tot f 135. Onder garantie. Pasteurstr. no. 17. 9 Snclbrommers Magneet 1959, Puch Sport 1958, Bata vus 1957. H.M.W. 1958, Union Sport 1957. Avada 1957. Alles onder garantie. Pasteurstr. 17 Te koop aangeboden, crème kolenfornuiskacheltje. Karei Doormanslraat 12 Noordwijk/Zee. 9 Hoover wasmachine met wringer 125—220 volt f 85- Herenfiets compl. f 35. Aloëlaan 18. PRIJZEN VOOR KOERIERS 1 tot 2 0 woorden 1. Van 20 tot 30 woorden 150 Voor Koeriers onder nummei wordt 25 cent extra in reke ning gebracht, Bewijsnum mer falleen op verzoek) 15 ct KOERIERS WORDEN ELKE DAG GEPLAATST Amsterdam Rotterdam -Utrecht Eindbo\ cu - Arnhem - Hilversum - Haarlem Breda - Enschede - Alkmaar -Heerlen Ze weten bovendien te profiteren van onze des kundige, op rijke ervaring gebaseerde adviezen, die onbevooroordeeld zijn. Dat veler keuze uiteindelijk op een „Twilfit"- Foundatiort valt, is een kompliment voor de superieure eigenschappen van dit Engelse fabri kaat, dat een verheugende oplossing voor een vlot en onberispelijk figuur heeft gebracht. U bent voor advies van harte welkom op onze Korsetten-afdeling. Mode! 8822. 'n foundation, zijsluiting veter. Voorpand extra versterkt, elastieken in- zetsels in taille en heup, bewegingsvrij, korrigeert uw figuur. De juiste foundation is de basis voor een goed figuur en üw japonnen passen pcr- fekt 17.90 Model 05223. „Twilfit"- B.H., rondgestikte cups van fraaie satin. In wit Lelden - Brcestraat 161 Uitnodiging voor een kerst diner... afspraak met hem... kaarsen... Voltooi die sfeer van mistletoe, hulst en flonke rende glazen. Kies nog vóór het volgende feest, de mooiste jurk van uw leven. In de grote Lampion-collectie zijn zojuist allerliefste cocktail-, party- en dinner-japonnen gearriveerd. U raakt er niet op uitgekeken Jeugdige cocktail-japon (let op het bekende Lampion label!) van zuivere acetaat- zijde. Strakke rok geheel ge voerd. Moderne stijl door 3/4 mouw, ronde hals cn 2 rok-slippen. O O 75 Lage Lampe-prijs »5#e ga maar kijken bij \lfé uq tt/c Voor Kerstmis: Kreymborg doet èlles om deze decembermaand tot een échte feestmaand voor u te maken. Komt u eens kijken naar de uitgebreide collectie en constateer zelf hoe uitmuntend Waarborg-kwaliteit is. Ja, 't is feest bij Kreymborgvoor U. Zeker ook door de aantrekkelijke prijzen. Waarborg-costuum 1 ril - 3 knoops model, met korte revers,- Plooifix pantalon. Italian- style In prachtige Sottobosco- kleuren 139.- Waarborg Twen-coat wollen flausch in uitgezochte kwaliteiten. Smalle afneembare ceintuur 69.- Uit de Waarborg-collectie Winterjassen van 59.-tot 189.- Co8tuums van 79.- tot 199.- Pullovers - truien, wol, v.a. 19.73 Shawls v.a. 3.90 Overhemden v.a. 9.90

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 10