Jlicume geihscbje (üimrattl Parijs beschuldigt V.S. van onvriendelijke daad Koninklijke gelukwens voor 108-jarige Delftenaar Officieel protest bij ambassadeur Verkeerde man werd in Haags pension gedood Perwet nietig verklaard Defensie zal meer gaan kosten ONVOORZIENE PROBLEMEN Dodelijke steek trof Hongaarse vluchteling TO52ÏB MAANDAG 23 NOVEMBER 1959 BUREAUS: Steenstraat 37 Directie, Redactie, Abonnementen- Advertentie-afdeling TeL 31441. ADVERTENTIES: f 0.20 per millimeter. Familieberichten f 0.18 per millimeter (Bij contract belangrijke korting) Postrekening 58936. Dr. E. DIEMER CHRIST ELIJK-N AT ION AAL DAGBLAD Voor Leiden en Omstreken „StantmsUclj is ahrbleorn mgn hert in Ugfjcnspacl" Veertigste jaargang no. 11726 ALBERT VAN DALSUM Zie pagina 5 SPORT EN SPEL Zie pagina 6, 7 en 11 ZAAK MAGERE JOS Zie pagina 5 BIJBELKENNIS Zie pagina 9 Amerikaanse visa voor drie Algerijnen Amerika zal militaire hulp niet besnoeien Reuter verneemt te Washington, dat de Verenigde Staten dn geen geval de militaire hulp aan het buitenland zullen besnoeien om het tekort op de betalings balans te verlichten. Voorlopig zullen zij er zich toe beperken voorrang te geven aan opbouwk redd eten in onderontwikkel de landen, die besteed zullen worden in Amerika. Mocht echter het tekort groter worden dan de geraamde 4 miljard dol lar of f 15,2 miljard, dan zal men over- gaan tot e enbeperkte toepassing van he* beginsel, dat de andere kredieten in Ame rika moet enworden besteed en tot een zorgvuldige bestudering vam andere uit gaven in het buitenland, waarbij de mi litaire hulp onaangetast blijft. Te Washington bestaat enige terug houdendheid ten aanzien van de pogingen om e enbrug te slaan tussen de Europese vrijhandelsvereniging (de kleine vrijhan delszone van zeven landen) en de Euro- marlot, omdat men vreest, dat Amerika'» uitvoer hierbij het kind van de reke ning wordt. De New York Herald meen? echter, dat de algemene aanvallen od het tariefstelsel over de gehele wereld ten slotte het vrije handelsverkeer zu' len bevorderen. TAE FRANSE premier Michel Debré heeft zaterdag de Amerikaanse Ambassadeur in Parijs, Amory Houghton, bij zich ontboden om te protesteren tegen het feit, dat de Amerikaanse regering verblijfsvisa heeft verstrekt aan drie Algerijnse rebellenleiders. Dr. Ahmed Francis, minister van financiën in de rebellenregering, Abdel Hamid Mehri, minister van Noordafrikaanse zaken en Ahmed Boumendjel, officieel woordvoerder van de rebellen in Tunis, worden door de Amerikaanse visa in staat ge steld het komende debat in de Algemene Vergadering der Verenigde Na ties over Algerije bij te wonen. Debré zou de Amerikaanse am bassadeur hebben medegedeeld dat het verlenen van visa niet als een bepaald vriendelijke daad tegenover Frankrijk kan worden beschouwd. De Amerikaanse ambassadeur heeft de Franse premier geantwoord, dat de drie aen geldige Tunesische paspoorten bezaten en onmogelijk door de Ameri kaanse autoriteiten konden worden ge weigerd. Het nieuwsagentschap Moordenaar vergiste zich IN DE NACHT van zaterdag op zondag is de 28-jarige Hagenaar Hendrik de Vries vermoord. Toen deze goed bekend staande los-werkman om streeks half twee nietsvermoedend zijn pension aan de Jacob van der Doesstraat 100 binnentrad, werd hem in de vestibule verraderlijk een mes in de hartstreek gestoken. De man, die deze daad in blinde woede pleegde, de 51-jarige kelner en broodbezorger J. C. de Vos, verkeerde tot het ogenblik van zijn arrestatie, gistermiddag kwart over zes door de commissaris van politie, de heer H. van Harskamp persoonlijk, in veronderstelling, dat hij niet Hendrik de Vries, maar de geliefde van gewezen echtgenote van het leven had beroofd. Op hem was het, dat hij in de donkere vestibule, gewapend met een dag tevoren gekocht lang schoenmakersmes had staan wachten- Maar terwijl deze geliefde de gewezen echtgenote van de dader de wijk nam naar vrienden, keerde de jonge De Vries na een gezellig avondje in Sche- veningen huiswaarts. En hij was het de dodelijke steek werd toegebracht. Noch hij, noch de dader hadden elkaar ooit ont- Terwgl de dader in het nachtelijk duis ter vluchtte, wankelde de dodelijk ge troffen De Vries naar buiten, de straal uit- Ongeveer vijftig meter verder te hij bewusteloos in elkaar. Bui alarmeerden de politie en de G.G.E zonder bij kennis gekomen te zijn, stierf Hendrik de Vries als slachtoffer van vreselijk misverstand. Een nacht en een dag speurde de recherche, voor de tweede maal binnen een maand met een moordzaak gecon- fonteerd, naar mogelijke motieven voor de moord op de jonge werkman. Noch diens radeloze ouders, noch zijn ontstelde vrienden en noch het jonge meisje, waar mee hij de bewuste avond uit was ge- konden enig licht op deze duistere taak Totdat de zaak zondag tegen de avond met de komst van de 46-jarige gescheiden vrouw E. R„ ook woonachtig in het pen sion Van der Doesstraat, aan het het hoofdbureau van politie de beslissende wending nam. Vermoeden juist Want het vreselijk vermoeden, dat zon dagmiddag één uur, toen zij door haar hospita over de moord op haar jonge bovenbuurman op de hoogte werd ge steld, bij haar opkwam, bleek inder daad waar te zijn. Haar ex-eehtgeneot pleegde per vergissing deze moord Deze man, pas in maart van dut jaar uit een inrichting voor geestelijk ge stoorden ontslagen, de man ook, die wegens zware mishandeling van zijn vrouw verschillende malen gevangen.s- straf had moeten ondergaan, wachtte, naar zij vertelde, haar en haar geliefde, zaterdagavond laat bij het thuiskomen op. «We Rotterdam, we namen bij het station lijn 8 en wandelden vanaf het Vredes paleis naar mijn pensionkamer In de Van der Doesstraat. Daar was het, dat mijn ex-echtgenoot zagen. Hij dook weg busen geparkeerde wagens, den hem net gezien. We vluchtten, ieder een kant uit, want mijn -hele leven ben ik al bang voor hem geweest- waar ik riveerde (Zie vervolg pag. 9) Brand in hervormd recreatiecentrum Het centrale administratiegebouw er de grote recreatiezaal van het recreatie centrum Het Grote Bos, van de. Herv. kerk, gelegen te Doorn, is in de nanaent van zaterdag op zondag volkomen door brand vernield. Het gebouw is ruim twee jaar geledei gereed gekomen, nadat een houten re creatiezaal door brand verloren was ge gaan. Het was opgetrokken van stal ei balken en eternietplaten. Nu zijn hel kantoor, de ontvangstruimte, de biblio theek met veel onvervangbaar documen tatiemateriaal, de keuken, de grote eet- recreatiezaal en de kleine eetzalen, mei elkaar een oppervlakte van 650 vierkante meter beslaande, verloren gegaan. De schade bedraagt enkele tonnen en wordt door verzekering gedekt. Neliroe wil eigen wapenindustrie Premier Nehroe van India heeft gis teren op een bijeenkomst van de Con grespartij in New Delhi gezegd dat zijn land vanwege het gevaar der Chinese aanvallen een eigen wapenindustrie moet opbouwen. India moet onafhankelijk zijn an buitenlandse „wapenkoningen". Nehroe noemde het een fout van In diaas eerste zevenjarenplan, dat daarin niet de bouw van één of twee staal fabrieken is opgenomen. Een land dat zelf geen zware wapens kan maken. •dt afhankelijk van andere landen en moet zeer hoge prijzen voor deze wapens betalen. Volgens de Indiase premier gaat he' kopen van wapens in het buitenland ge paard met allerlei handigheidjes en on- handse transacties. De wapenkonin gen oefenen een enorme druk uit op landen die dringend wapens nodig heb- hen, hij. De Indiase minister va ndefensie Krisj* 3 Menon zei zaterdag in Bombay: „Wij houden ons kruit droog en hebben onze rdediging versterkt. Wij zijn vastbe sloten alles op te offeren om onze vrij- neid te bewaren." Menon voegde hier echter aan toe dat idia bereid is met China te onderhan delen op voorwaarde dat dit gebeurt het kader van de beginselen, waarop betrekkingen tussen China en India gevestigd zijn. tisch China meldt, dat de minister oorlog van de Algerijnse rebelleniregering het opstandelingenleger orders heeft ge geven, de operaties tegen de vijand te versnellen. De maatregel is nodig, aldus de minister, om gunstige voorwaarden te scheppe voor het verkrijgen van zelfbe schikking en onafhankelijkheid. De mi nister van voorlichting in de voorlopige Algerijnse regering heeft gisteren ver klaard, dat de oorlog in Algerije zal wor den voortgezet totdat volledige onafhan kelijkheid is bereikt. Intussen heeft een organisatie van in Algerije gevestigde Fransen die over vuurwapenen beschikken een beroep ge daan op haar leden óm stoottroepen te vormen teneinde paraat te zijn voc strijd om Algerije Frans te houden. F run krijk-Dui tslan d President De Gaulle heeft gisteren, tijdens de vierde en laatste dag van zijn rondreis door de Elzas, opnieuw een be roep op de Algerijnse opstandelingen ge daan om de weg te kiezen die naar vrede en ontspanning en uiteindelijke verzoe ning leidt. De Gaulle sprak niet over hei voorste? der voorlopige Algerijnse rege ring om de vijf, in Franse handen zijnde opstandelingenleiders, als onderhande lingspartners aan te wijzen. In Straatsburg deed De Gaulle van he balkon van een restaurant een krachtig beroep op Frans-Duits begrip en Euro pese eenheid. De Rijn moet niet langer scheidingslijn zijn maar een verbinding tussen de volken aan beide zijde va oever worden, verklaarde hij. In nauwere samenwerking tussen Frankrijk en Duitsland zie ik persoonlijk de groot heid en misschien de glorie van de we reld van morgen, riep hij, onder applaus van de 12.000 toehoorders uit. President De Gaulle werd gisteren jaar. Op zijn verzoek werd tijdens het drukbezette programma door niemand in redevoeringen van zijn verjaardag gewag gemaakt. De Franse president woonde gisteren de universiteit van Straatsburg ook e plechtigheid bij ter uitreiking van ei doctoraten aan een aantal buitenlandse wetenschapsmannen, onder wie de Zwit serse theoloog prof. Karl Barth. In West-Duitsland Het Westduitsc hooggerechtshof heett een wet van de staat Noord-R(jnland- Westfalen nietig verklaard, welke schrjjf- en publikatieverbod oplegde alle journalisten en uitgevers die hun beroepswerkzaamheden misbruik hebben gemaakt ten nadele van de de mocratische orde. De wet was speciaal gericht tegen journalisten, en schrijvers die nationa listische militaristische, totalitaire denk beelden en rassenhaat propageren. De wet dateert van tien jaren geleden. Zij had oorspronkelijk de bedoeling, in de pers propaganda voor het nazisme on mogelijk te maken. Krachtens dze wet werd een journa list een schrijfverbod van vijf jaren op gelegd. De zaak kwam in hoogste in stantie voor het hof te Karlsruhe, dat als volgt besliste: Het grondrecht van de vrijheid van de pers garandeert de vrije uitdrukking van de mening en de verspreiding daar van door de pers. Een journalist zou de ongestoorde uitoefening van dit grond recht worden ontzegd als een regering het recht zou hebben, hem van zijn be roep uit te sluiten. Daardoor zou die re gering het grondrecht van de journalist beknotten, iets dat slechts het Federale Constitutionele hof kan doen. Ir. Visser terug uit de VS. Mijn taak als minister van defen sie mag ik niet alleen nationaal zien, want het lidmaatschap van ons land van de Navo geeft er een belangrijk internationaal accent aan. Dat is de reden geweest, ik kortgeleden mijn functie heb aanvaard om met de Amerikaanse en Canadese collega's en andere autoriteiten kennis te maken, al dus verklaarde minister ir. S. H. Visser, toen hij uit het K.L.M.- vliegtuig stapte, dat hem van Mont real naar Schiphol had gebracht. Een tweede aanleiding voor mijn reis naar Amerika en Canada vorm den de geruchten, als zouden de Ver enigde Staten gedesinteresseerd zijn ten aanzien van de noodzakelijke ge meenschappelijke inspanning de. westelijke mogendheden ten aanzien van de defensie. Van deze geruchten is niets waar. De Verenigde Staten zullen hun verplichtingen nakomen zou willen verwijzen naar de be langrijke rede. welke minister Hertar heeft uitgesproken op de conferentie var de NAVO-parlementariërs iin Washing ton. Men moet vender niet vergeten, dat de Amerikanen wat de defensie uitgaven betreft, zich houden aan zg. fiscaile jaar en dus geen plannen begroten die zich uitstrekken voor langer dan één jaar. Wat zal er nu in de toekomst exact gebeuren? Daarover waren in Amerika geen gegevens te verkrijgen. Hoewel rika zonder twijfel de andere part- zal blijven steunen zal het waar schijnlijk niet altijd in die mate zijn, zo- ot nu toe is geschied. Dat betekent is. dat Europa wat meer op eigen benen dient tc staan en dat de West mropesc landen door meer onderlinge amenwerking dit verleggen van hei iwaartcpunt dienen op tc vangen", aldui de minister. Gevraagd of de begroting vooi defensie m de komende jaren ver hoogd zal worden, antwoordde de minister: „De weerkracht, om het zo maar eens uit te drukken, mag be paald niet verminderen. De kosten lasten vertonen een stijgende lijn dat betekent ,dat de uitgaven voor defensie ook omhoog gaan. Men moet niet vergeten dat dit niet alleen Nederland geldt, maar voor alle Navo-landen. Een dor punten, diie tijdens de be sprekingen in de Verenigde Staten er in Canada aan de orde zijn geko- is de vervanging van de Hunters, de Thun.denstreaks en de Sabres door e w toestel, een vervanging die of uiterlijk 1963 haar beslag dient krijgen. Jit is een militaire noodzaak", aldus ister Visser, „maar de keuze is lakkeiykc. Daarnaast is er het vraag stuk van de financiering en de wem ds om de Nederlandse industrie daarbij in te schakelen. Het gaat tussen BINNENVERINGBED IjoodwiU SCHUIMRUBBERBED twee jagers, de Lockheed Starfighfer de F-104G en de Franse Mirage UI. Het is uitgesloten, dat Nederland de Starfightcr alleen kan financieren. Het staat in be ginsel wel vast, dat de Verenigde Staten bereid zijn deel te nemen aan de finan ciering. Naar men weet bouwt West- Duitsland ook reeds de Starfightcr in li centie en is er onlangs een contract ge sloten met Japan voor hetzelfde doel. Naar aanjLeküng van de Amerikaanse suggestie, dat Nederland zich een twee de vlaegibuigcarrier zou aanschaffen zei ir. Visser: „Ik denk niet dat het moge lijk is om een dergelijke suggestie to verwezenlijken". Amy Groskamp ten Have (71) overleden Zullen zij binnenkort aan de ronde tafel met president De Gaulle van Frankrijk plaats nemen om te onderhandelen over de toekomst van Algerije? Het zijn de vijf opstandelin genleiders, die reeds in 1956 werden gearresteerd en sinds dien verblijf houden in een fort op het eiland Aix voor de Atlantische kust. Zoals bekend is, heeft de voorlopige Alge rijnse regering de vijf aange wezen om met De Gaulle be sprekingen te voeren over de voorwaarden en garanties voor de toepassing van het recht van zelfbeschikking van Al gerije. Maar het ziet er beslist niet naar uit, dat De Gaulle hen als onderhandelaars zal accepteren. Het zijnf van links naar rechts): Mohammed Ben Bella, Mohammed Boudiaf, Ahmed Hozine, Lacheraf Bitat en Mohammed Khider. Nederlan ds-Du i tse besprekingen Bij de Nederlands-Wcstdultse onder handelingen hebben zich volgens welin gelichte kringen in Bonn onvoorziene moeilijkheden voorgedaan, die er de oorzaak van zouden zijn, dat de bespre kingen niet voor het einde van dit jaar kunnen worden afgesloten. Omtrent dit laatste blijkt het ministe rie van buitenlandse zaken in Den Haag echter minder pessimistisch. Men heelt daar goede hoop dat het verdrag toch nog dit jaar tot stand komt. De voornaamste kwesties waarover momentcel wordt gesproken, zijn de te ruggave van een gebied van 330 ha bij Weiier, dat nu onder Nederlands be stuur staat en de omvang van de Wcst- duitse compensatie aan nazi-slachtoffers. Volgens genoemde kringen in Bonn heeft Nederland niet een bedrag van 150 miljoen mark gevraagd, zoals in persberichten is gemeld. Men wilde ech ter niet zeggen welk bedrag Nederland wel heeft gevraagd. De Bondsrepubliek heeft honderdmiljoen mark aangeboden. Het overleg wordt beurtelings in Den Haag en in Bonn door een subcommissie voortgezet. Van de week wordt in Den Haag vergaderd. Er zouden plannen be staan voor een nieuwe bijeenkomst van de leiders der beide delegaties. Hier voor is echter nog geen datum vastge steld. Kolonel Monat uit Polen gevlucht? A. M. Rosenthal, correspondent van de New York Times, die kortgeleden door de Poolse regering werd uitgewezen, heeft uit Wenen aan zijn blad gemeld dat kolonel Pawal Monat, een der hoog ste functionarissen van de Poolse ge heime dienst, naar het westen is ge vlucht. Volgens Rosenthal is Monat naar Wenen uitgeweken waar hij zich bij Amerikaanse diplomatieke vertegenwoor digers zou hebben vervoegd. In haar woning in Haarlem is ochtend vroeg overleden de publiciste en romanschrijfster mevrouw Amy Gros kamp ten Have. Zij is 71 jaar geworden Mevrouw Groskamp ten Have verwierf vooral bekendheid door haar publikatles over etikette o.a. met haar boek: .,Hoe hoort het eigenlijk?" Over deze onder werpen schreef zij geregeld artikelen ir verscheidene dag-, week- en maandbla- Amy Groskamp ten Have werd in Am sterdam geboren en doorliep de middel bare school voor meisjes. Na 1916 begon zij met haar publikaties. In 1930 hield zij haar eerste radiolezing. De overlede ne schreef een groot aantal romans, says, vier novellen, enkele gedichten meisjesboeken. NEDERLANDER IN SOEDAN VERMIST De 45-jarige technische assistent va:, de Shell company of the Sudan ltd., de heer P. Bronsveld, wordt sinds vrijdag vermist. Het laatste dat van hem be kend is, is dat hij met een Engelse col lega, de heer Rudgard, in een gechar terd sportvliegtuig, een Piper, op weg as va Nerowe naar Dongola. Een woordvoerder van de Shell deel- mee dat er thns naar het vermiste toestel gezocht wordt door vliegtuigen van de R.A.F., die in Aden gestationeerd zijn, vliegtuigen van de Sudanese Air ways en vliegtuigen van de Soedanese luchtmacht. De heer Bronsveld is sinds 1938 in dienst van de Kon. Shell Groep. Hij vertrok in november naar Soedan. Voor die tijd was hij in Indonesië werkzaam. Nederlands oudste zondag jarig Donderdag Amerikaanse raket naar de maan De Amerikanen zullen donderdag „Thanksgiving-day" proberen een wetenschappelijke satelliet in een baan om de maan te brengen, zo is gisteren in doorgaans welingelichte kringen te Washington vernomen. Het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart weigerde echter te ver klaren of de poging al dan niet op donderdag gedaan zal worden. Ruimtevaartdeskundigen zeiden dat het Amerikaanse prestige in de strijd met de Russen om de verovering van de ruimte een flink eind hersteld zal zijn als de poging succes mocht liebben. De Russen hebben zoals bekend een raket op de maan laten landen en een raket in een baan om de maan gebradht. Deze raket heeft do eerste foto's van de achter kant van de maan naar de aarde gezonden. De capsule die de vrijdag gelanceerde lerikaanse kunstmaan Ontdekker-8 zaterdagmiddag heeft uitgeworpen, niet teruggevonden. Nadat een poging, om de houder in de lucht door vliegtuigen te doen onder scheppen, mislukt was, hebben Ami Nadat de eigenaar van een lunch room te Zaltbommel gisteravond een stelletje ruziemakende jongelui uit zijn zaak had verwijderd, ont spon zich op straat tussen de jonge lui een gevecht. De 20-jarige E. B. uit Waarden- burg, van beroep fruitteler, trok onverhoeds een mes en stak daar mede de twintigjarige bankwerker M. Biero in de hartstreek. Terwijl het slachtoffer op het trottoii neerviel, gooide de dader zijn mes we* en vluchtte via de lunchroom naar eer schuur in de achtertuin Hier werd hij even later door de eigenaar gevonden. De dader legde ter plaatse een be kentenis af tegenover de politie Het slachtoffer. een Hongaarse vluchte ling, die reeds enkele jaren in Zalt bommel woonde, overleed direct na aan komst in het ziekenhuis te Zal'tbommei. o: heeft tc Naarden de eerste hal 3 nieuwe fabriek geopend. Dit viel met de dag waarop de directeur H. B. Dieperink zijn 40-jarig jubileum avondje uit geweest in vierde. sigaartje' Leerlingen van de M Geel-vun Alphen-school den allen een gelukwens gesi deze aan elkaar geplakt tot T\OORDAT de familie de toeloop zoveel mogelijk had beperkt, t" gisteren de 108e verjaardag vat Nederlands oudste inwoner, de hce W. H. Kostermans. Delfgauwseweq t< te Delft rustig verlopen. De bewijzei van belangstelling war overweldigend. De post had zaterdag al een en< hoeveelheid gelukwensen gebracht, v bij een groot aantal prentbriefkaa vooral van kinderen uit alle delen het land. Uit Amerika kwam een brief van Nederlandse familie, die in een tijd- geluk' schrift over de 108-jarige had gelezen oud-burgemeester, dollarbiljet insloot Rotterdam burgemeester va Van Walsum, evenals over de in der Werf s'^aren ,die hem door de Delfts© sigaren- Utrecht had- »lnkeli«» aangeboden, eschreven en Het gemeentebestuur van Delft, ver- lange tegenwoordigd door de burgemeester, de heer D. de Loor en wethouder L. van De heer Kostenng. die van plan is al w i*SÜ:rde"',. kwam rijn felicitaties san- die post op zijn gemak eens door te ^dc" 1'?' deV "ergozeM gaan door lezen was echter het meest in zijn schik Wl™* t""1" couvert, met het telegram van de commissaris Een grote verrassing was het boven- van de Koningin in Zuid-Holland. dien, dat de burgemeester hem kon Ook was hij best te spreken over de mededelen, dat de Koningin hem had Delfts opgedragen de jarige haar hartelijke ge- Wal- lukwensen over te brengen. kaanse oorlogsbodems vergeefs i uit gestrekt zeegebied ten zuidoosten Hawaii afgezocht. Men veronderstelt nu dat de parachute van de houder niet gewerkt heeft, waardoor deze hard met het zeeoppervlak in aanraking is geko men, gespleten en gezonken. In een- korte, door de Amerikaanse luchtmacht uitgegeven mededeling, wordt slechts gezegd dat het zoeken in de lucht en op zee naar de houder is gestaakt. Verwacht wordt dat de aardsatelliet zelf ongeveer twee maanden een baan om de aarde zal blijven beschrijven. TREINSTEL ONTSPOORD Ten gevolge van het feit dat een wis sel niet op tijd bediend werd, is van nacht om half een op het emplacement te Groningen een treinstel ontspoord. Er hebben zich geen persoonlijke onge lukken voorgedaan. Plaatselijk mist De Bilt verwacht tot dins dagavond Zwakke tot matige wind zuidelijke richtingen met op vele plaatsen mist of 11 laaghangende bewolking. Dezelfde of iets lagere tem- L -. peraturen. (Opgemaakt om 11.15 uur). ZON EN MAAN Dinsdag 24 nov. zon op 8.13, onder 16.39 uur; maan op 00.24, onder 13.50 uur. Vandaag 1. k. HET WEER IN EUROPA Rapporten hedenmorgen 7 uur DAUPHINE LUCHTVERING prijs v.a. 5650, - Garage MEESTER Dealer voor Leiden en omstreken HAVEN 3 A - TEL. 2006)7 De Bilt Twente Klntlh. Slookho! Oslo Kopcnh Brussel Luxrmb Parijs

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 1