Doorberekening lonen vaak UGA Was marechaussee de overvaller? Prinses Margaret en hofdame gekleed als tweeling TOCH KANS OP AKKOORD BIJ GENEEFS GESPREK? Nieuw-Guinea staat op Sukarno's program Kleurentelevisie uit een Franse operatiekamer 7 VRIJDAG 10 JULI 1939 Wensen van Chr. middenstand Wel zal de huurbeschermlng onverkort gehandhaafd dienen te worden. Bij gemis aan overeenstemming zal de kantonrech ter de huurprijs moeten vaststellen aan de hand van de prijs voor vergelijkbare panden. In eerste instantie zal dan de huuradviescommissie ingeschakeld moe ten worden, zoals thans ook het geval is, wanneer een pand voor het eerst ver huurd wordt en er over de huurprijs »MINDES KASTEN (Van onze sociaal-economische redactie.) /~\0K de Christelijke Middenstandsbond heeft thans een duidelijk stand- punt bepaald ten aanzien van de regeringsnota. Desgevraagd deelde men ons van de zijde van de C.M.B. mede, dat met name op het punt van de loonvorming, het huurbeleid, de hoogte van de melkprijs en het fiscaal beleid dringend de aandacht van de regering voor de belangen midden- en kleinbedrijf wordt gevraagd. J De regeringsnota besteedt geen aan dacht aan de spanningen, die kun nen optreden tussen de arbeidsintensieve en de meer kapitaalintensieve bedrijfs takken. Vooral bij de ambachtelijke bran ches, voorts in de uitbrengende detail handel (melk, brood enz.) en in de ver voersondernemingen vormen de loonkos ten een aanzienlijk deel van de omzet en de brutowinst. Compensatie va nieuwe huurverhoging, verhoging de kinderbijslagpremie met 1 pet er werking van de huurbijslag 1957 zullen 7 tot 9 pet gaan kosten. Het v denkbaar genoemd, dat een dusdanige loonkostenstijging per 1 januari 1960 doorberekend zou mogen worden. De loonintensieve bedrijfstakken zullen in grote moeilijkheden komen, afgezii rog van de grote psychologische wee standen tegen zulk een regeringsbeleid en de onmogelijkheid voor de C.M.B. zulk een beleid bij zijn le^ien te ver dedigen. Waardering wordt uitgesproken voor het feit dat de regering grote voorzich tigheid zal betrachten met het verkor ten van de werktijd. Voor de midden stand zullen hierbij onmiddellijk de winkelsluitingstijden in het geding ko men. In het vervoer zal arbeidstijdver korting bovendien zo sterk kostenverho gend werken, dat het aanbeveling ver dient, eerst andere secondaire arbeids voorwaarden te verbeteren. 2 Dat de ongehuwden minder belasting gaan betalen wordt juist geacht, maar in velerlei opzicht wordt dc positie van de gehuwde middenstander beslist niet beter geacht dan die van de ongehuwde zodat ook voor hem verlichting van de fiscale druk dringend noodzakelijk is. Het overgrote deel van de middenstand geniet een inkomen van ƒ4000 tot f 9000. hiervan moeten ook alle investeringen in het bedrijf betaald worden Een onge huwde met een inkomen van 2340 be taalt ƒ172 belasting. Een gehuwde mid denstander met twee kinderen betaalt bii ƒ4500 inkomen ook ƒ171 belasting. Hier is naar verhouding het gehuwde tarief nog onbillijker dan dat der on gehuwden. aldus de mening C.M.B. Dit geldt vooral nu er kostenverzwaringen voor de middenstand voor de deur staan. Voorgesteld wordt, de eenmalige prijsverhoging met vier cent per liter voor consumptiemelk te splitsen in twee- verhogingen, elk met twee cent en wel resp. per 1 januari en 1 juli a.s. De melk detailhandel zal toch al voor belangrijke verhoging van de loonkosten komen staan, en bovendien loopt men de kan» dat de melkomzet belangrijk zal terug lopen, indien in eens een drastische prijs verhoging wordt doorgevoerd. Overige punten Aandacht wordt gevraagd voor het feit, dat vele middenstanders een „werk nemersinkomen" genieten, hoewel in de regeringsnota met geen enkel woord ge sproken wordt over compensatiemoge- liikheden voor de enkele honderdduizen den gezinnen van middenstanders. Be halve dat zij de normale consumentenlas- krijgen te dragen, moeten zij ook nog hogere lonen gaan uitbetalen bij een lor bepaalde branches dalende omzet Gevraagd wordt, verhoging van de uitkeringen Noodwet Kinderbijslag Klel- Zelfstandigen met hetzelfde bedrag waarmee de werknemers tegemoet gekomen worden. De duurtetoeslag zou tevens definitief moeten worden Op riddengroepen zal de belastingdruk verminderd moeten worden en de vrijere loonvorming zal gepaard moeten gaan met een vrijere prijsvorming. Kosten- srzwaringen zullen in het loonintensie- middenstandsbod rijf op verantwoorde ijze doorberekend moeten kunnen Botsingreebok liep hersenschudding op De heer J. van Schaik ui-t Scherpenzeel reed gisteren met zijn auto op de weg tussen Zeist en de Pyramide van Ausier- liitz, toen er plotseling vlak voor zijn auto een volwassen reebok de weg overstak. Een botsing volgde, waarbij het dier ver suft op de weg bleef liggen Met vereende krachten werd het slachtofer ln de wagen "etild en naar een dierenarts Nieuwen- huizen te Scherpenzeel overgebracht. De ze constateerde 'n hersenschudding en en kele andere verwondingen. Na de behan deling sloot hij het dier ter verpleging op in zijn garage. Als het genezen is, wil de dierenarts de ree terugbrengen naar de plaats waar de aanrijding plaatsvond Lof voor Nederland De directeur van het speciale fonds van de Ver. Naties voor achtergebleven gebieden, de Amerikaan Paul Hoffman, heeft gisteren in Londen verklaard dat Nederland en Noorwegen behoren tot de landen die veel meer aan het fonds hebben geschonken dan verwacht mocht worden. Persconferentie Herter De C.M.E irbaast in de regeringsnota met geen woord -is gerept over de huren van de bedrijfs panden. nu de huren van de woningen met 20 pet omhoog zullen gaan Gesteld wordt, dat de huur van bedrijfspanden niet uitsluitend wordt bepaald door de bouwkosten, maar ook door economisch nut, inrichting en ligging. Gelet op dei factoren vraagt de CM.B. zich af, niet overgegaan zou kunnen worden tot „De juiste man achter het kanon" Nasution wordt de sterke man genoemd SUKARNO'S nieuwe presidentiële kabinet bestaat uit tien ministers e zeven ministers die krachtens hun ambt zitting in het kabinet hebben en een aantal onder-ministers, die het kabinet zullen bijstaan bij het uit voeren van een uit drie punten bestaand regeringsprogram: 1. zo snel mo gelijk voorzien in de voedsel- en kledingbehoeften van de bevolking, 2. veiligheid van land en bevolking verzekeren en 3. voortzetten van de strijd tegen het economische en politieke imperialisme (Nieuw-Guinea). Aan het eind van de middag zou vermoedelijk vandaag het „kraaiennest" de top van Rot terdams Euromast bereiken. Tienduizenden hebben de afge lopen vier dagen met spanning toegezien hoe Werkspoor de 240 ton wegende staalkolos naar bijna 100 meter hoogte vijzelde. Voor dit unieke werk was 131 uur continue-arbeid uitgetrok ken. Het prachtige weer werkte aanvankelijk mee. Maar gister avond heeft het werk twee uur stilgestaan, doordat het (nog niet glasdichte) nest onder het regenwater was gelopen. Emissie Euromast met attractie De op 10 maart opgerichte Euromast N.V. te Rotterdam emitteert 21 juli ƒ500.000 gewone toonderaandelen van 1000 elk. Het kapitaal is 2 miljoen, waarvan 1.291.000 geplaatst en volge stort door een kleine groep bedrijven. De opbrengst der emissie dient ter af- lossing van extra-leningen voor de stuur- brug en het navigarium. Na de Floriade in 1960 rekent men op jaarlijks 500.000 bezoekers. De aandelen geven recht op een doorlopende toeganskaart. Scheepsramp- Kikvorsmannen hebben gisteravond op de bodem van het Deens Meer van Haderslev nog twee lijken ge- remden, waardoor heA aantal doden als gevolg van de ramp met het pleziervaar tuig op 55 is gekomen. 1 President Sukarno, zelf hoofd kabinet, verklaarde dat de ministers ge kozen zijn volgens het systeem van r warah. van overeenstemming door leg. „Ik houd niet van werken met de methode van stemmen", zei het Indone sische staatshoofd. Het nieuwe kabinet telt twee nieuw* leden: Ipik Gadamana, de huidige gouver neur van West-Java en Nasution, de staf chef van het leger. Het is dc eerste keer dat Nasi dc politieke arena betreedt als lid het kabinet. Nog deze maand heeft hij verklaard, dat hij liever soldaat bleef. Sukarno heeft Nasution toestemming gegeven tegelijk staf-chef en minister van defensie te zijn, omdat hij deel is dat de stabiliteit van de Indone sische economie gebaat zal zijn met krachtig optreden tegen de reels li slepende rebellie. Politieke waarnemers menen' dat Na sution door zijn benoeming de sterkste man van Indonesië is geworden. Als hoofd van de nationale veiligheid het ministerie van verdediging heeft hij de administratieve controle over de strijdkrachten en daardoor een over heersende positie in het nationale leven. H|j heeft twee stemmen in het nieuwe kabinet. Sukarno heeft tijdens een pers conferentie verklaard, dat al zijn mi nisters partijloos zijn. Zij die tot een partij behoorden, hebben hun lid maatschap beëindigd. Communisten 'jn er niet in het nieuwe kabinet. Geheel tegen de verwachting in heeft het leger, dat een belangrijke rol heeft gespeeld in de laatste politieke slechts twee zetels gekregen. Behalve Nasution werd ook opgenomen kolonel Suprajogi. Aangenomen wordt, dat eer aantal van de nog te benoemen onder ministers uit het leger zullen worden ge- recruteerd. Vandaag heeft Sukarno de eed afgelegd als president van de republiek Indonesië onder de grondwet van 1945. Direct daar na beëdigde hij de volgende leden: Ir. Djuanda, eerste minister en finan ciën; lt,-gen. Nasution, binnenlandse veiligheid en verdediging; kolonel Su prajogi, produktie; dr. J. Leimena, dis tributie; Chairuh Saleh, woningbouw: Muljadi Djojomartono, maatschappe lijke zorg; dr Subandrio, buitenlandse zaken; Ipik Gadamana, binnenlandse zaken en regionale autonomie; prof Jamin, sociale en culturele zaken. Nasution heeft zitting krachtens zijn ambt van staf-chef van het leger. Voor worden ambtshalve in het kabinet opgi nomen de chefs der staven van vloot- e luchtmacht, de procureur-generaal, c vice-voorzltter van een voorlopige op positie raad van advies en de voorzitter van de eveneens nog te vormen nationale plannen ra ad. Sukarno zelde op een persconferentie dat het niet alleen aankomt op de juiste man op de Juiste plaats maar ook op de juiste man achter het kanon. Sukarno zeide vijf jaar lang zowel pre sident als premier te willen blijven, doch zonodig het kabinet te kunnen vervan gen. Het huidige parlement zou tot i960 aanblijven en dan zou een parlement krachtens de grondwet van 1945 worden gekozen. Het kabinetsprogram is drie regels lang, en de naam van het kabinet is kerdja (werk). gelooft de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Christian Herter, dat er een kans bestaat op overeenstemming met de Russen in Genève. Zijn eerste taak op de Ge- neefse conferentie, die maandag be gint, is te onderzoeken of Moskou niet langer een tijdslimiet stelt voor de geallieerde bezetting in West- Berlijn. De Russische minister van buitenland se zaken. Gromyko, heeft namelijk on langs gezegd, dat het onjuist is de Rusi sische voorstellen zo uit te leggen als zouden de rechten van het Westen in Ber lijn automatisch vervallen, wanneer gestelde termijn van anderhalf jaa verstreken. Deze verklaring van Gromv- andpunt, dat hij :onfei Geni Tijdens zijn 1 rste persconferentie als minister van buitenlandse zaken zei Herter verder nog, te geloven dat dc Russen toch oprecht proberen een akkoord te sluiten met Amerika, En geland en Frankrijk over de Duitse kwesties. Herter vond het gunstig. Grieks proces Worosjilof schrijft koniftg Paul President Worosjilof van de Sowjetunie heeft een beroep gedaan op koning Paul van Griekenland om de Griekse oorlogs held Manolis Glezos. die met 19 anderen terecht staat voor de krijgsraad wegens het binnensmokkelen in Griekenland van communistische spionnen, vrij te laten de boodschap zegt Worosjilof dat de vrijheid en het leven van de verzetsheld in gevaar zijn. Dagelijks ontvangen hij er de Opperste-Sovjet brieven en telegram- ten van organisaties en individuele per- >nen in de Sowjetunie. Uit Athene wordt gemeld, dal in Grie kenland linkse elementen een campagne ïn om Glezos vrij te krijgen. de veelzijdige voeding! Krachtige Kost voor het Kind! dat Rusland het gesprek in Genève niet in hoofdzaakvoor propaganda doeleinden heeftAriagestreefd. De suggestie Chüoèsjtsjef voor een be zoek aan de Verenigde Staten uit te no digen, zodat hij een beter begrip van de westelijke wereld .zou krijgen, noemde Herter zeker het pvferdenken waard. Inmiddels zouder\ diplomaten in Genè ve aan een nieuw westelijk plan werken, zo weet A.P. te meidten. Volgens dit plan zou in de herfst egp topconferentie wor den gehouden en wordt de Berlijose kwestie een paar jajir in de ijskast gezet. In de tijd dat de^Éerlijnse kwestie in de ijskast wordt geconserveerd zal een commissie van deGrote Vier en een commissie van West- en Oost-Duitsland moeten werken aancde oplossing van de Duitse kwesties. Eén nieuwe ministers conferentie zou dg', rapporten van de noeten bestuderen en beslis- BIJ sommige televisie-programma's zou men wensen, dat het kleuren- procédé het .gewone" zwart-wit al verdrongen had. Een kleurrijk schouwspel als bijvoorbeeld het huwelijk van prins Albert en prinses Paola, het huidige bezoek van de Belgische koning, een wijnfeest met tal van klederdrachten en uniformen, vaandels en vlaggen, zou men graag in de werkelijke kleuren op het scherm zien verschijnen. Enkele Amerikaanse stations zijn rentelevisie-systeem in gebruik geDO- >ver reeds, ofschoon de kleuren daar men. De camera's staan opgesteld in erkelijkheid toch niet schijnen de operatiekamer en geven de .beelden te benaderen. De ontvangappar hiervoor zijn trouwens (nog) te duur om kleuren-t.v. voor de grote massa bereik baar te maken en hoewel zwart- wit-televisie zeker nog niet vlekkeloos is, wordt in vele fabrieken toch al zeer druk geëxperimenteerd met televisie in kleuren. De Medische en Farmaceutische fa culteit van de universiteit van Mar seille heeft zelfs al een intern kleu- T.V.-sneeuwbal natuurgetrouwe kleuren door een zeer groot scherm in een zaal, wa 300 studenten deze colleges kunm Commentaar Subliem spel in „Troilus" In juni 1946, toen er voor het eerst na de oorlog weer kijkvergunningen werden uitgereikt aan Britse televisie- bezitters, waren er 75.00 Britten, die zo'n apparaat in huis hadden. Op dit dank zy de ogenblik is het aantal gegroeid tot Juliana, Pri bijna tien miljoen stuks. De BBC be reikt met de televisie-uitzendingen vrijwel het gehele land, met inbegrip van Noord-Ierland. Komische dr. Forst Televisiekijkend Nederland heeft van zeer nabij de galavoorstelling tn Amster dam van Shakespeare's Troilus en da kunnen bijwonen en niet alleen nwezigheid van koningin Bernhard, koning Boude- wijn en de prinsessen Beatrix en Irene, is dit schouwspel een evenement ge worden. Het drama van de beide ge lieven Troilus en Cressida en de strijd tussen Grieken en Trojanen werd prach tig vertolkt door de lange rij van acteurs en actrices, die hun medewerking gaven In het programma van donderdag a.s. aan dit warmbloedige, van taal zo bloem- zal de KRO-tv. de opvoering verzorgen rijke werk van de grote Britse drama van een kluchtige comedie van Hans turg, dat door Bert Voeten in uitstekend Weigel: „En toen kwam dr. Frost". De Nederlands werd vertaald. toneelgroep „Puck" zal dit vermakelijke De jeugdige Femke Boersma vertolkte spel voor de camera brengen. Het gaat de vrouwelijke titelrol ingetogen en over een handelsreiziger, die tegen wil charmant en Coen Flink was een knap- dank dokter wordt als hij aanbelt gespeelde Troilus. Voor dit moeilijk 'e pelen werk van Shakespeare had men rouwens de beste vertegenwoordigers sfers) van het Nederlandse toneel onder Trojaanse le een prachtige Achilles, Henk van Ulsen, als de afschuwelijke nar Thersites, Cees Laseur als een luidruchtige Pandarus en dan was er Ellen Vogel, die bijzonder knap de krankzinnige Cassandra ge stalte gaf. Het ivas een sublieme bezet ting van een uitstekend stuk. De televisie bleek eens te meer door close-ups en goede half-totalen de emo ties van spelers en speelsters op het beeldscherm te kunnen overbrengen. huis waar juist de echte di Frost wordt verwacht. Hoe dit alles a: loopt kunt u donderdag a.s. zien. Voorlopige reconstructie van het drama in Putte "P\RIE PISTOLEN! gébruikte hulzen en de aard der verwondingen heb- ben veel duidelijk gemaakt omtrent de drievoudige moord in het Noordbrabantse grensdorp Putte, waarbij de heer en mevrouw Testers en de marechaussee Van der Hi om het leven kwamen. Zolang het onderzoek niet is beëindigd, worden weinig officiële gegevens verstrekt, doch het is bekend dat de politiefunctionarissen, belast met het onderzoek, de vol gende toedracht vermoeden-: De 24-jarige wachtmeester der mare-1mevrouw Testers in nachtgewaad naar chaussee, die morgen in het hu-welijk zou beneden zijn gekomen. Het wapen dat treden, verkeerde in geldgebrek en was zij bij zich had, heeft zij niet kunnen plan een -roofoverval te plegen bij gebruiken. Het werd bij haar lijk aan getroffen met een geheel gevuld maga- fëlèi/ïiid vanavond 0 Na het weekoverzicht van het NTS- journaal volgt om half negen onder de titel „TV maakt muziek" een telerecor- ding van de Vlaamse televisie. Om kwart over negen een extra journaal ter gelegenheid van het bezoek van ko ning Boudewijn. l&iétCC/' vanavond LIGA, let op de échte! familie Testers. De heer iters (respectievelijk 37 en 32 jaar) onden met hun twee kinderen (jon gens van zeven en vijf jaar) in een villa, die buiten de kom van het-dorp, vrij 1 der H. had zijn fiets in een sloot 1 langs het pad voor het huis gelegd. Daar- heeft hij waarschijnlijk aangebeld en nadat de heer des_ huizes in een haastig zijn pyjama aangeschoten kamerjas de deur had geopend, zou hij - jgeld heb ben geëist. Ziende dat -de heer Testers gewapend was, zou Van der H. toen hebben geschoten. Voor- htet huis is een huls gevonden uit het wapen van de wachtmeester. zijn. Mevrouw Testers werd door verschil lende kogels getroffen. De wachtmeester kreeg een schot in het hart waarschijn lijk uit het wapen van de heer Tester», die getroffen door verschillende scho ten nog in staat moet zijn geweest Van der H. neer te schieten. Het si Op het law, chaussee was achter zich ai in de gang, die de n binnengegaan, na de deur te hebben gesloten, Paniek in Londense modewereld Vanavond om 9.05 uur zendt de KRO (Hilversum 2 298 m) een concert uit van het Rotterdams Filharmonisch Or kest o.l.v. Eduard Flipse, da op 17 juni werd opgenomen. Met medewerking van koren en solisten werd toen de Aufer- stehungssymfonie van Gustav Mahler ten gehore gebracht. 0 Om 9.40 uur brengt de VARA (402 m) het grote klankbeeld over Lybië dat Bob Uschi en Gabri de Wagt samen stelden onder de titel: „Dor is de woes tijn; heet is de' Ghibli". Tips uit liet buitenland 0 Brussel Frans (484 m) begin om 8 uur met een kamermuziekconcert, dat voornamelijk uit werken van Haydn zal bestaan. 0 Wie Paul Vlaanderen in het Engels wil horen, luistere naar het tweede deel van Paul Temple and the Conrad-case, dat om tien uur door de BBC Light Programme (1500 en 247 m) wordt uit- Programma voor morgen ZATERDAG 11 JULI 1959 Hilversum I, 402 m. 746 kc/s. VARA: 7 00 Nws 7.10 Gym 7 20 Gram 8 00 Nws 8 18 Gram 8 88 V d vrouw 9 05 Gym v d vrouw 9 15 Gram 9 55 Waterst VPRO: 10 00 Tijdelijk uitgeschakeld, caus 10 05 Morgenwijding. VARA: 10 20 V d vrouw Hammondorgelspe! Cabai 20 Bul toni wee Casino-ork v d NIR 12 30 Land- 3 Klein Radiok- 13.40 Muz .bel tulnbouwmeded 1G 13 00 Nws 13 15 Licht- vue. 14.20 Streekultz 15 05 Boekbespr 15 25 Holland Fes...^. Residentie-ork 16.15 Lezing 16 30 Nieuwe 1 16 55 Vankantietips 17.30 Weekjourn 18 00 Nws 18 35 Gram VPRO: 19 30 19 40 He 9 00 Mips 17.31 m 18 20 Lichte' 1 Artistieke sta-aMcaarl B zegger Bijbels Paradij; plastic jassen v.a, van nieuwe modepatronen, ver vaardigd door bekende kunstenaars, verscheen prinses Margaret in een japon, die als twee druppels water geleek op de japon van de haar ver gezellende hofdame, Iris Peake. rtelling, ingericht in een Lon- dens modehuis, werd gisteravond ge opend door koningin Elizabeth, et was een hele sensatie, daar in dat Londense modehuis, toen prinses en hofdame binnenkwamen. De dames ke ken en ze keken nog een tweede maal om helemaal zeker te zijn en toen kwamen de tongen in beweging, eerst aarzelend, maar later op volle toeren pratend over de opvallende gelijkenis tussen beide dames. Eigenlijk was het althans in mannen ogen allemaal zo erg niet; weliswaar droegen beide dames een gelijksoortige turqoise cocktail-japon, maar de prin ses had zwarte schoenen en hofdame Iris Peake witte. Prinses Margaret kon er overigens niets aan doen: zij was gisteravond uit Bel fast, waar zij een schip te water had gelaten, naar Buckingham Palace te ruggekeerd. Voor de opening van de tentoonstelling restte haar nog maar weinjg tUd en z,'i diende zich in grote haast om te kleden. Toen haar hofdame zich even later bij haar voegde, bleek dat zij er uitzagen als „een paar zangTzusjes, die voo televisie gingen optreden". Zij hadden echter geen tijd meer zich opnieuw om te kleden en waagden het er maar op Iris Peake zei geschokt: „Het is afschu welijk, ik geloof niet dat wij ooit eer der zo'n faux pas hebben gemaakt Wij letten er altijd bijzonder nauw keurig op Het komt allemaal, door dat ik niet mee geweest ben naar Bel fast. Het is afschuwelijk." Prinses Margaret nam het iets gemak kelijker. Toen zij een ontwerp van de kunstenaar Graham Sutherland be keek, zei zij: „Ik houd bijzonder van die kleurencombinaties. Mijn hofdame Neem wat Hapsaplost extra in voorraad VARA: 20 00 Nws 20 05 C 20 20 Promenade nrk en 1 21 10 Hoorspel 22 01 ■trgengebed en lit kal am 8 50 V d vrouw 0 15 Gram 10 30 Ben lyizdzieken 12.00 Middagklol ole-ork en sol 12.30 Land. en tuinbouw- leded^ 12 50 Art 13 00 Nws 13 13 Rep be ng Boudewiin 13 25 Lichte Jeugd 14 00 Kompas 14.10 Z M Kor 13 45 V iteu rsprogr 14 30 Kron rsprogr 13 15 Gre. zang 15 45 Boekbespr Jeugd 17.50 Idem 00 Journalistiek «Springplank 18 30 V d jeugd (baken, 'cai JGram 20 01 'al 1959: Concertgebouwork en "soï j?arry 22 00 De Knipperbol 22 35 Wij luider Aansluiten!: Avondgebed er 5 22 II kal 23 00 Nws 23.15 Nws 1 J23 22—24 00 Nouveauté's •levlsleprogr. NTS: 12 05—13.00 Rep b. Z M Koning Boudewyn in Limbui 1 -lourn en weeroverz 20 20 Joum be ZM Koning Boudewijn AVRO: 20 35 (31.4 Gm. Shf" >1 1 r>-wedstrijd

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 7