x Ccma&ian. (Pacific fis bijna vacantie.. en wat daarna NIEUWE LEIDSCHE COURANT 12 ZATERDAG 13 JUNI 1959 een werkkring kunnen vinden? Misschieti wel... maar bet ta voor een Jonge weduwe helemaal niet gemakkelijk tegelijk een boon te hebben en voor de kinderen te zorgen. Voor een betrekkelijk gering bedrag per maand kunt U de zekerheid kopen, dat wanneer Uw vrouw ooit alleen zou komen te staan er geen te zware geldzorgen zouden zijn. Levensverzekering biedt de volle zeker heid dat, wanneer er dringend geld nodig is, dat er ook zal zijn. Koop die zekerheid NU. Een oplossing voor een levensprobleem Levensver ing zeker Levensverzekeringmaatschappijen en assurantie-tussenpersonen zullen U graag inlichten. TE LAND: Snelle, comfortabele treinen naar bijna iedere bestemming in Canada en naar vele bestemmingen in de Verenigde Staten. TER ZEE Luxueuze "Emprcss"-schepen onderhouden een wekelijkse dienst tussen Liverpool en Montreal. IN DE LUCHT: Via de "Pool Route" van Amsterdam naar Edmonton en Vancouver met luxe vliegtuigen. Nu ook een transcontinentale route met Britannia's van Montreal en Toronto naar Winnipeg en Vancouver. Adverteert in de JNieuwe Leidsche Courant Straks is de examentijd voorbij. Dan komen er een paar weken dat je je lekker lui gaat ontspannen na al je geploeter van nu... En dan? Dan begint er een heel nieuw leven: dan ga je zelf geld verdienen! Weet je wat: begin dan meteen met telkens iets opzij te leggen ga sparen! Je bent nog jong. Je valt dus nog helemaal onder de bepalingen van de Jeugdspaarwet. En daardoor wordt het sparen voor jou dubbel zo interessant! Want als je meedoet aan het jeugdsparen krijg je: 'n aardige rente over alles wat je spaart en daarna nog eens 10% van 't Rijk er bovenop... over geld en rente samen! Ga naar 't postkantoor. Vraag daar inlichtingen. Ze vertellen je graag alles over het Zilvervloot Ideaalspaarplan Het gebaar van elke avond. De hand die naar het lichtknopje tastde klik waarmee de nacht begint. Licht uit. Het laatste wat iedereen doet voor de nachtrust komt. Het eerste (en het belangrijkste!) wat u doet voor uw nachtrust is de keus van de juiste matras. Want wat mag u verlangen van uw matras? Dat hij u jaar-na-jaar draagt in volmaakt slaap comfort. Een matras dus die niet moe wordten zijn veerkracht houdt. De keus is niet moeilijk. Want er is Epeda! Epeda-matrassen zijn gemaakt voor verkwikkende nachtrust. Voor een dutje is alles goed - maar wie slapen wil heeft Epeda nodig. Epeda-matrassen (met blijvende veerkracht) zijn er reeds vanaf f 74.50 Ctuuiuui (Pacific

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 12