n k porselein MODE-SHOW HERVORMDE SCHOLEN Hervormde Scholen voor U.L.O. Mijn respect, REKORD ;PaS; FORD ZEPHIR SIX TELEFOON 31441 NIEUWE LEIDSCHE COURANT 10 ZATERDAG 9 MEI 1959 Federatie van Protestants-Christelijke Scholen te Oegstgeest-Leiden AANGIFTE VAN NIEUWE LEERLINGEN Opgave liefst vóór 15 juni Koningin Julianaschool, Hofdijckschool, Groen van Prinstererschool. Endegeesterstraatweg 3 (O.). Hoofd: J. F. van Veen. Endegeesterstraat weg 2, (O), telefoon 26052 weg 22, (O), telefoon 22565. Hoge Morsweg 101, (O). Hoofd: D. J. Brouwer Sr.. Hoge Morsweg 103, (O), telefoon 22878. Leidsche Houtschool, afd. L.O. Adr. Pauwstraat l (L), telefoon 23315. Hoofd: J N. Berg. van Oldenbarnevelt- straat 22, (L). telefoon 24382. r Gymnasium, Lyceum, H.B.S. en U.L.O. Cursussen Leidsche Houtschool, afd. U.L.O., r de U.L.O.: dagelijks a Ant. Duycklaan 1 (L), telefoon 31051 Hoofd: B van Luyn. Emmalaan 6, (O), telefoon 22971. Desgewenst toezicht op huiswerk. DE FEDERATIE. Inschrijving van nieuwe leerlingen Noordeinde 40 Tel. 22119 Hoofd: J. A. HUBREGTSE Opleiding voor Gymnasium en HBS in zes jaren Cursus Frans. Voor deze 6chool is per gezin een extra school geld verschuldigd. Van Vollenhovenkade (bij de Burg-" gravenlaan) Tel. 22087 Hoofd: H. F. K. KOSTER Opleiding voor Gymnasium en H.B.S. in zes jaren. Cursus Frans. Voor deze school is per gezin een extra school geld verschuldigd. Pasteurstraat 2 Tel. 22093 Hoofd: H. STOLK Opleiding voor ULO en ander voort gezet onderwijs. Cursus Frans. Munnikenstraat 1 Tel. 21915 Hoofd: C. J. W. BRITTIJN Opleiding voor ULO en ander voort gezet onderwijs. Cursus Frans. Middelste Gracht 119 Tel. 22086 Hoofd: S. A. REYERS^E Opleiding voor ULO en ander voort gezet onderwijs. Cursus Frans. Oosterstraat 16 Tel. 21932 Hoofd: M. I. DE JONGE Opleiding voor ULO en ander voort gezet onderwijs. Cursus Frans. School (7e e Noordelnde 40 boven Tel. 25508 Hoofd: J VAN LEEUWEN Voor de jongens en meisjes die de eer ste zes leerjaren hebben doorlopen. Voor de jongens inbegrepen één dag per week voorbereidende cursus aan de Ambachtsschool. De huishoudlessen voor de meisjes worden in een daarvoor speoiaal inge richt lokaal gegeven. SPOEDIGE AANGIFTE GEWENST De nieuwe leerlingen moeten op 1 ok tober 1959 de zesjarige leeftijd hebben i ander voort- bereikt. Ook in hogere klassen kunnen nog enige leerlingen geplaatst worden. Inschrijving van nieuwe leerlingen NOORDEINDE 3. TEL 23168 Hoofd: J. WILLEMSEN ASSERSTRAAT 1. TEL. 25435 Hoofd: S. KOOPMANS Aangifte in de maand MEI bij voorkeur door het hoofd van de lagere school. Eventuele persoonlijke aanmelding op vrijdagmiddagen in MEI van 1415 uur aan de scholen HET BESTUUR voor uw sierlijke lijn Laag, gestrekt, modern en elegantde Opel Rekord dwingt de bewondering af van jong en oud. Maar niet alleen zijn fraaie lijn, ook de prima wegligging en de doeltreffende remmen worden alom geprezen. En iedereen is enthousiast over het panoramisch uitzicht, het onvergelijkelijk comfort en de luxueuze afwerking van het interieur. Niet voor niets is de Opel viercilinder één van de meest verkochte wagens. Tegen bijbetaling ook leverbaar met vouwdak. Eveneens verkrijgbaar: de Opel CAR-A-VAN 4 cil. - de praktische en comfortabele station wagon. Vraag nog vandaag een proefrit aan de Opel dealer! O P E I-i RDKORD met onberispelijke wegligging Al uw oud of beschadigd serviesgoed ruilen wij voor nieuw z PAS AAN<" uj f-v m N Cl oo PAS AAN z Een kopje tegen een kopje, een bord tegen een bord, een schaal tegen een schaal, het geeft niet welk merk: wij ruilen elk gebroken, gebarsten of beschadigd stuk servies in tegen een fraai en gloed nieuw Pas-Aan exemplaar met 15% korting. Scherven brengen geluk ^MIlllllllilluliulilliiniiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiB jg 3 X gebrand 3 X harder fj 3 X meer glans U nalevering gegarandeerd Deze inruilactie duurt van 8 mei tot 6 juni P|I PIERROT's Geschenkenhuis WM vlaarsmansfeeg 14 Telefoon 21293 "iiiiiu - C. J. DE JONGH Haarlemmerstr. 199-201 Telefoon 23173 (Factuur de lak en behoorlijke staat Motor gedeeltelijk gereviseerd, er inzage). Desk onderzoek toegestaan. Keurig in bekleding. Banden 75Vaste prijs f 1650 contant. Telefoon 0 171030797 Leiderdorp. DAGWINKEL TE HUUR Een zeer gunstig gelegen dagwinkel te huur in grote bui tenwijk van Leiden Vloeroppervlak 65 m2 30 m2 maga zijn. Ook zeer geschikt voor filiaalbedrijf. Brieven no. 3635 bureau van dit blad. .naast de Stadsgehoorzaal EN STRAKS OOK TEGENOVER VUUR ADVbRTbNTthS t LEIDEN-NOORDWIJKa. Zee Dinsdag 12 mei, 8 uur n.m., in de zalen van PICCADILLY en DE LANDBOUW, Kon. Wilhelminaboulevard - Noordwijk a. Zee Mannequins tonen U BAD- en STRANDMODE o.a. Tweka - Soleia - Jantzen - Lahco - Marina Del Mar - Heinzelmann - Peter Pan en Strand- toppers. Toegangskaarten gratis in onze magazijnen Noordwijk en Leiden en in De Landbouw. Personeel gevraagd Gevraagd een net meisje als hulp in tehuis voor be jaarde dames voor vakantie- afloss. Stadhouderslaan 124, Den Haag. Zuster Vermeu len. Bijverdienste? - Inlichtin gen Postbus 148 - Haarlem Door huwelijk van tegen woordige, direkt nette werk ster gevraagd. Hoog loon Twee a driemaal per week Mevr. Van Cuilenburg, Vlier straat 37, Katwijk a. Zee - Tel. 3376. Banketfabriek Othello' in Sassenheim zoekt i.v.m- uit breiding van haar produktie Meisjes. Hoog loon! Prettige werkkring. Volledige reis kostenvergoeding. Aanmel den iedere avond van 7—9 u Mej. R. de Jeu, Nic. Dames straat 46. Lisse. Banketfabriek Othello' in Sassenheim zoekt i.v.m. uit breiding van haar produktie Meisjes. Hoog loon! Prettige werkkring. Volledige reis kostenvergoeding. Aanmel den iedere avond van 7—9 u. Mej. H. Slottje. Kanaalstraat 97. Lisse. Banketfabriek .Othello" in Sassenheim zoekt i.v.m- uit breiding van haar produktie Meisjes. Hoog loon! Prettige werkkring. Volledige reis kostenvergoeding. Aanmel den iedere avond van 7—9 u. Mevr. v. d. Reyden, Anna v Buerenhof 60, Leiden (achter de gasfabriek). Banketfabriek „Othello" in Sassenheim zoekt i.v.m. uit breiding van haar produktie Meisjes. Hoog loon! Prettige werkkring. Volledige reis kostenvergoeding. Aanmel den iedere avond van 79 u Mej- K. v. d Togt, Annastr No 1. Noordwijkerhout. Gevr. een banketbakkers leerling. Aanm. tussen 6 en 7 uur nam. Banketbakkerij W. den Duik, Varkevisserstr. 37. Katwijk aan Zee. Meisje gevraagd voor de ochtenduren. Mevr. Hugens, Kempenaerstraat 29, Oegst- geest. Gevraagd flinke Winkel- juffr. voor manufacturen zaak: met het vak bekend. Prettige werkkring. Leeftijd 2230 jaar. Brieven onder mo. 3634 bureau blad. Personeel aangeb. Biedt zich aan chauffeur in bezit van alle rijbewijzen. Brieven onder no. 3641 bur. van dit blad. Nette jongeman van 21 j zoekt een hem pass. werk kring voor begin juni, in bezit van rijbewijs A. B. E Gedacht wordt aan bestel wagen of iets dergelijks. Ge negen ook groot rijbewijs te halen. Brieven no. 3636 bur. van dit blad. Nette jongeman, 21 jaar, zoekt een hem pass. werk kring voor begin juni, in bezit van rijbewijs A. B. E Bekend met bloemisterij. Br no. 3637 bureau blad. Erv. adm. kracht, 46 jaar, repr. persoon, wenst van be trekking te veranderen en b.z.a. als boekhouder o.i. d. voor Leiden en omstreken Bij voorkeur verant. positie. Pr. ref. en getuigschr. Diplo ma's boekhouden, Ned. han- delscorresp. en snel-typen Accurate werker en bekend met mod. talen. Br. no. 3630 bur v. d. blad. Te huur gevraagd Bejaard heer, in bezit van eigen meubelen, zoekt gest. Kamer met voll. pension. Tot ƒ250 per maand Brie ven onder letter S. aan Juf- fermansstraat 4, Oegstgeest Te huur aangeb. Aangeboden een net kost huis (geen beroeps) voor net persoon. Brieven onder no. 3632 bureau blad. 0 Gem. kamer, vrij per 1 juni, voor besch. juffrouw, b.b.h.h., omg. Rijnsburger- weg, 40 p. mnd. Br. no. 3627 d. blad. Woningruil Aangeb. 3 k. flat parterre huur 16, omg. 5 Mei laan, voor beneden- of ge deelte woning met tuin op nette stand in Leiden of omg. Br. no. 3640 bur. blad. Te koop gevraagd Wij kopen alle soorten boeken en tijdschriften en* J. Borsboom, Oude Rijn 23. Tel. 21876. Bij kunstschilder T. Ooms in- en verkoop van antieke meubelen, dekenkisten, ko peren lampen, ketels, doof potten, kristal, porselein, Saksische groepen, Perzen enz. Keuze uit 400 schilder stukken. Haarlemmerstr 93, Leiden. Tel. 26368. Bremmer vraagt te koop: antieke meubels, koperwerk, ketels, doofpotten, goud. kristal, Saks. groepen. Per zen, schilderijen Verder alle soorten antiek Goegerrit steeg 1, Tel. 22791. Te koop aangeboden 0 IJzersterke zware jon gens- en meisjesfietsen, reeds v a 40. Damesfietsen v.a ƒ35. Sportmodellen v.a. ƒ65 Herenwerkfietsen, complesi met licht, v.a. ƒ25. Sportmo dellen v.a. 55. Hooigracht 66, Leiden. Orgels in diverse model len voorradig bij W. A. Gouw Terweeweg 100. Oegstgeest Tel 23217 Tevens reparaties aan alle orgels. Gratis een accordeon, gitaar, mandoline, banjo, trommel, saxofoon of klari net 3 maanden lang mee naar huis voor deelneming aan testcursus. Gratis pros pectus. Muziekschool Zwaag Korevaarstraat 5, tel. 24358. 2e hands dames-, heren en kinderrijwielen. Alles ge moffeld en onder garantie Rijwielhandel A. Grimber gen. Dubbele Buurt 11. Rijns burg. Tel. K 1718—2967. Jonge hennen! Vroegbroed '59 Kerngezond!!! Ingeënt legen pokken en difterie. Broederij Groeneveld, opfok- bedrijf erk. 15386 Van der Valk Boumanweg 26a. telef No. 25590. zondags gesloten. Vogelvrienden. Aangeb pracht kamervolière. als nieuw t.e.a.b. Anna van Bu- renhof 20. Austin 1948 in prima staat zeer zuinig; zeer geschikt voor de vakantie. Voor de lage prijs van 400. Lange- straat 61A, Leiden. Te koop prima Scooter, compleet met papieren en wegenbelasting. Event, brom fiets inruilen, de Sitterlaan 34, Leiden. Te koop B.S.A. A. 7 Twin '55, in prima staatdesk. onderz. toegest. bij A. L. v Delft, Katwijkerweg 10A, Rijnsburg. Normaal damesrijwiel en jongens rij wiel, 6 tot 8 jaar aangeb., beide geheel com pleet, met nieuwe banden, lamp enz. 57.50 p. stuk Tevens een blauw linnen uit- neembare kinderwagen 65; alles in pr. staat. Heren singel 6. Leiden. 2-pers. massief eiken ledi kant met z.g a.n. 3-delig bed met peluw, zwaar spiraal m. onderdek en boven molton. Prijs ƒ90.— Rijn en Schie- kade 114, Leiden. Moderne toilettafel, zwaar eiken bureau ministre, uit- schuiftafels ook m. leeuwen koppen. Prima bad en geyser Solide brandkast. Ladekast met beslag. W. F. Kooreman. 9 Nieuwe Riin 9. t.o. V. en Telef 23261 Uw eigen huis. Vrije ves tiging. In aanbouw zijnde herenhuizen, ind.; 5 kamers, keuken, bade., zolder, gr. tuin met schuur, pr. 17.000 Hyp. beschikb. Premie f 1000 terug. omg. Leiden. Br. no 3639 bur. van dit blad. Zomerhuisje te koop aan geboden te Noordwijkerhout bij zee en bos. voor 6 pers. Geheel ingericht. Voorzien van Butagas. Direct te aan vaarden. Brieven onder no 3631 bur van dit blad. Te koop wegens aanschaf auto, z.g.a.n. Snelbrommer, merk Simplex. Spotpr. 175. 3e Gortestraat 71. Volkswagen 52/53, van par ticulier. in zeer goede staat Synchr. versn. bak. Luxe uit voering, nwe banden, duco en radio. Sportlaan 15. Tel «206. Katwijk aan Zee. Te koop goed onderhouden N.S.U. MAX. C. Labrujère. Vrouwenkerkkoorstraat 11. Hoover wasmachines van ƒ376,— voor 246,—. Onbe schadigd als nieuw, 1^ jaar garantie. Techn Bureau v. d Burg. Rapenburg 57, Leiden Tel. 26556. Uw Hoover dealer Geschoolde HooveT service. Te koop pracht jongens- rijwiel 55. Tevens 3-wielig fietsje 10. 3e Gortestr. 71. Dokters- en Tandartsass. dierenartsass., leerl.-med. cliem. analist(e), apoth. b derverzorgster, pedicure manicure. Opleidingen door het gehele land. Gratis prosp. voor de gewenste cur. sus bij I.Me.Vo., afd. N. Bal juwlaan 22, Amstelveen. Tel 14.50.41. Houthandel Morspoori oiedt U latten en planken hardboard, tegelboard, bo top- en clairet voor tafels, Fablon het plakplastic. Co- lovinyltegels. Morsstraat 58 Een moderne schoorsteen- Ulok, een mooi cadeau voor moeder. Enorme keuze in al ie prijsklassen. Ziet onze eta lages en u slaagt altijd Uunwerkkltiniek, Lage Rijn- lijkö l 3peci Midza bi Engels. Examenopl. L.O. hoofdcorrespondent, han delscorrespondentie, spreek vaardigheid, Cambridge, Emi grantenclubs. Dagelijks in- schrijving W. Verboog, Le raar Engels, beëdigd Tolk/ Vertaler: Prof. Cert. Cam bridge University. Steen- schuur 18, Leiden. Tel. 25335 C.V. N. Bakker Hzn., Roe- lofarendsveen. Telef. 487. In sierteelt- en groententeeit- vergunningen. Ochten - Betuwe. Pension aangeboden voor 4 personen, rustige omgeving. Ong. 3 km van Grebbeberg (bos, zwem bad Dierenpark enz.) 7.— p.p.p.d. B Janssen, Arn. Ja- "obsstraat 15, Ochten. Batterijen is een vertrou wenskwestie. Wendt u bij moeilijkheden tot de specia list met het devies „Kwali teit en Service voor alles", Nieuwe Rijn 106, Leiden Telefoon 23140. Hout. board, triplex voor doe-het-zelvers Ladders en trappen voor hen die veilig willen werken. De Houthal Hogewoerd 99. Vreeland aan de Vecht, 3 km van Bussum, bij plassen en tussen de grote centra A'dam en Utrecht. In aanbouw een beperkt aantal gunstig gelegen solide mid denstandswoningen. Aantr indeling. Pr. ƒ23.650, minus premietoeslag. Vrije vest. Inl en prosp. bij L. Koudijs Zn., Makelaars, Naarden. Tel. 4500 (K 2959). 'n Messerschmitt is spor tiever! 3-persoons, verwar ming, topsnelheid 100 km. verbruik 25-30 km p. 1, jaar belasting ƒ30, motor- of au torijbewijs! Vraag ook folde: lingschema aan VALK, Schouw. Voorschoten, Telef 35191 K 1710. Kampeerparadijs v. Delft Stcenstraat 45. Bezoekt kampeer-, badpakken- sportkleding show op 1718 mei in de gr. Show tent op het Stationsplein. Dame zoekt reigsnote, leeftijd 4550 jaar, voor va- kantic in Zwitserland, half juli. Br. no. 3638 bur. blad Opel Rekord te, huur all- risk verz., per dag of lan gere tijd, 20 p. dag. Boer- haavelaan 28, telef. 24991 Winkelmeisje, leeftijd 16 jaar, zoekt net vriendinne tje, eveneens winkelmeisje Leeftijd 16 jaar. Amaliastr 11, Leiden. Schaft U zich iets nieuws aan. Kom dan bij ons lang», voor het kopen van een kostuum, sportcombinatie, pantalon of regenjas. Alleen bij het vertrouwde adres fa. Chr. Wijling, Hoogl. Kerk straat 1012. Wilt U een gelukkig hu welijk? Huur dan uw kos tuum. met zwarte of grijze hoed. Ook uw bruidsloilet met bontcape, le klas ver zorgd bij Fa. Chr. Wijling. Hoogl. Kerkstraat 1012. Striikinrichtine Ozon voor uw fijne was Hoge Rijndijk 34. Telefoon 22675. Voor ladders is Van Dijk' '.adderbedrijf reeds 20 jaa de zaak voor Leiden en om streken. Vraagt prijs of brengt ons een bezoek. Ook voor reparaties: Van D Roomburgerweg A, Leiden. Telefoon 21906. Kampeerparadijs van Delft, Steenstraat 45. Ver huur zonder borg van 1000 tenten-luchtbedden-slaapzak ken alles op ka-mpeerge- bied. Rooijackers cn naaimachi nes écn begrip. Wilt u ver zekerd zijn van prima kwa liteit ervaren vakmanschap en vlotte service? Naai machinehandel Rooijackers. Leemansstraat 31, Leiden, tel 31324 Voor Zoetermeer en omgeving: H. Rooijackers Molenstraat 57 telef 3446. Rooijackers en naaimachi nes één begrip. Prima kwa liteit. Voordelig. Vlotte ser vice. Vraagt bezoek aan huis en u bent overtuigd. Naai machinehandel Rooijackers, Leemansstr. 31, Leiden tel 31324. Voor Noordwijk, Noord wijkerhout en Voorhout ver tegenwoordiger van naai machinehandel Rooijackers R Bloem, gediplomeerd naai machine-monteur Golfweg 23. Noordwijk Telef. 01719— 2091. Ovcrhemdcnreparatic. Boorden en manchetten enz vernieuwen onder garantie Ook no-iron. „Smits" Over hemden- en kousenreparatie bedrijf. Nieuwe Rijn 94. Tel 25391. Rijschool „Beatrix", Beatrixstraat 4, telef. 30319 Erk. bondsrljschool B B N vermindert uw praktische 'essen door theorie-onderwijs met films Fa. Gebr. v d Meer H Rijndijk 4. tel. 26782. Dage' expedities op Den Haag Delft "en Utrecht, Overijssel Gelderland en Friesland 2 x p w. n. Groningen. Stadsver- Opklap-, wentel- en tui- melbedden. nieuw en ge bruikt. Dekp'.anken met gor dijnrails. ruime sortering 'edikanten. spiralen, divan- bedden etagebedden, enz Beter en voordeliger bij het bekende speclaaladres Was senaar Jan Vossensteeg 60. Rijschool „LOWI" I. Mon- fils, is uw adres voor auto-, motor- en scooterles. Meer burgkade 10, Leiden, telef. 50396. Gratis theorie. Nieuwe auto's zonder chauffeur, Ford Consul, Tau- nus 17 m, Opel Rekord, Borgward Isabella, Volks wagens. All risk verzekerd en radio. Werkhovens' Luxe- autoverhuur, Van 't Hoff- straat 11, tel. 22300. 8 Kwak's verkeersinstituut onder leiding van oud- minator, gediplomeerd door A.N.W.B., K.N.A.C., F.N.O.P. Les met Volkswagen, Opel en N.S.U. scooter. Iedere woensdagavond 8 uur ver keersles voor alle weggebrui kers. Leiden, Zoeterwoudse singel 104, Tel. 01710—22803. De Slcutelkoning. Bijma- ken van alle sleutels, repare ren, veranderen en openen van elk slot. Haarlemmerstr. 273, tel. 33958 (bij de Over dekte). Levering aan Rijk en Gemeente. Maandagmorgen Rijbewijs? Veilig, vlug goedkoop rijden leert U bij Hendriks Erwende Bondsrlj school, Maresmgel 37, telef. 33623. Tevens verhuur zon der chauffeur. Huwelijk. Verlangt u naar een. gelukkig huwelijk? Vraag dan vrijblijvend in lichtingen of kom eens met ons praten. Zeer zeker kun nen wij _U van dienst zijn. JAGO, Petuniastraat I7d, Vlaardingen. Tel. 01896—5108. Kredieten t.m. 3000, zon der borg, voor aankoop meu beien en woningtextiel di rect van fabriek, in iedere prijsklasse. Enorme keuze en besparing Prettige be taling. Vraagt vrijblijvend inlichtingen Geheimhouding verzekerd. Postbus 538, Den Haag Auto-, motor- en scooter- rijschool.Volledige opleiding rijbewijs verkeersles inbegr, door gediplomeerd erkend instructeur. Nieuw lesmate riaal. Gevestigd sinds 1937 Taxi dag en nacht beschik baar. Marks, Morsstraat 60 Goede vriend(inn)en vindt u mij de Algemene Correspondentieclub. Inlich tingen gratis. Box 6057, Rot terdam-West. Voor officieel agent v Berini, Mosquito, H.M.W. NSU Quickly. Onderdelen voorradig. Desgewenst beta ling in overleg. Motor- en rijwielhandel J. Stam, Ter weeweg 60, Oegstgeest. Tel. nr. 23815. Rolfilm cn flitslampjes vergeten? Geen bezwaar. Toch f otograferen, dank zij de rolfilm- en flitslampjes- automaat van fotohandel N. v. d. Horst, Doezastraat 49. Telefoon 24702. Schuimrubber, schuim- plastic kunstleder, plastic in alle maten, complete bekle dingen, auto-hoezen, kappen, pyjama's, asbakjes, zonne- kleppen, bloemvaasjes, spie gels, kaplak, rubbermatten, tochtrubber, vloermatten, sloten enz. Autobeklederij v. Kuijk, Morsstraat 46, tel nr. 30552. Houtnerf board. De Hout hal heeft weer wat nie Een prachtige houtnerf be kledingsplaat voor wanden- kasten, etalages, toonbanken enz. enz. En dat tegen eer zeer lage prijs. „De Hout hal". Hogewoerd 99. Tele foon 22536. Kampeerparadijs v. Delft is een begrip voor de kam peerder. Loop geen risico! Verkoop theologische-, geschiede- muziek- en leesboeken Lindcnberg's boekhandel Hillevliet 21, telef. K 1800- 174352 Rotterdam-zuid en u tevreden. U belt. wij komen Aangeb. bloemisterijverg. :n B koude en warme kas, ip of huur. J. Elsgeest, Zuideinde 99a, Roelofarends- Telefoon K 1713—291 C.V. N. Bakker Hzn., Roe- lofsarendsveen, Telef. 487. In sierteelt- en groententeelt- vergunningen. Herenhoeden stomen, mo- delleren, nieuw lint, nieuw leer. Ook vergroten of ver kleinen. Voor vakwerk: Van Velsen, Hoedenkliniek, Don- kersteeg nr. 3. Kennismaking door m.v. briefwisseling. Tientallen «laagden. Vraagt ook u eens inl. (postz. v. 25 ct. bijsl., C.C.C.-proefno. 1.-) bij de Chr. Corr. Club te West- (Z.-H.). Woning- en Zakenbureau „Marveld". Bemiddelt bij koop en verkoop van zaken en panden. Vraagt vrijblij vend inlicht. Eendrachts- straat 63a (bij de W. de With- straat), Rotterdam. Telefoon 01800—127065—122325. Overgangsleeftijd 7 Mi graine? Ongezonde teint? Jeugdpuistjes Verstopping Vetzucht? Nattermann s Bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak f 1.85 bij elke drogist. Goedkope vakantie. Wij verhuren nieuwe Citroen 2, CV 4 pers. open dak. Benz. verbr. 122. Interessante huurprijs. Bespreek vroeg tijdig per dag of langer Hoge Rijndijk 4a, Tel. 25259. Goejestraat 34. Tel. 30794 Vleesmachines, snelwe gers, kasregisters, elektr. gehakt- en elektr. koffie molens bij Leeuwenbergh, Goudse Singel 47, tel. 13599, Rotterdam; 20 tot 40 procent goedkoper. Hebt u last van rheuma- tische pijnen, bloedarmoede, bleekzucht, verval v. krach ten, vermoeidheid en zenuw zwakte? Versterkingswijn Alleenverk. F. C. Bloot en Zn.. Kloksteeg 7. De Morspedicure. Zonder afspraak iedere maandag- en vrijdagavond 710 uur pijn loze voetbehandeling. Mevr. A. J. Sweeringav. Steen bergen. Tesselschadestr. 33A, tel. 25693. Geld beschikb. voor aan koop van auto's, machines, motoren, tractoren, vee enz. Hypotheken vanaf 4«éc/o. Br. ond. no. 3610 bur. blad. Orgels en plano's, grote sortering. Vraagt prijslijst Boots piano- en orgelhandel Bodegraven. Tel. K 1752-2541 SPUITWERK H. SCHUTTE ZN. AUTOSPUITINRICHTING LEIDEN HAVEN 60 IEL 33080

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 10