X Ik ontwerp de mooiste gelukkig - wónen - kamers van de héle wereld. Ja, ik kan 't, met keus uit 120 kleuren eeuwig-jong, altijd-modern linoleum! (helemaal In uiten (lv zelf leven 1 En wat dat komt ia geen probleem linoleum natuurl: Want linoleum la mooi, blijft mooi (kleui door en door!), past zo uitstekend in het i derne interieur, ia koude-isolerend. geluiddempend, hygiënisch en zo makkelijk in onderhoud. En of h< genoeg is, al deze voordelen, linoleur delig bovendien (reeds vanaf f 6 - p« voordelig omdat het een leven la Ja. natuurlijk linoleum op de vloer, van de 120 kleuren! Honderdtwin stelt u zich dat eens voor. Hoe is 1 om daaruit ooit te kiezen! Deze? Nee. die! Nee, diel Deze? Maar die is ook prachtig. Deze, nee. die - ze «ijn allemAkl zo hartveroverend mooi! Wij begr grijpen, linoleum u 't maa binnenhuisarchitect gevraagd een „gids voor kleurenland" samen te stellen. En vervolgens heeft de bekende schrijfster Martie Verdenius dit „vakjargon" omgezet in gezellige menselijke taal. Wij hebben er vele kleurenfoto's aan toe gevoegd als voorbeelden van kleurencombinaties. Bij elkaar is het een heel boekwerk geworden, een „handboek" voor elke vrouw die er een eer in stelt van haar interieur iets te maken, waarin zij zelf. haar man. haar kinderen en haar gasten zich volkomen gelukkig zullen voelen. Wilt u het hebben? Dat kkn - zie bon! linoleum krommenie „Kleuren brengen geluk," zegt Martie Verdenius. „Toepassing van de juiste kleuren is een wetenschap," zegt de binnenhuisarchitect. Hoe inzicht in de kleurenwetenschap geluk in uw huis brengt, leert u het boek KLEUR BEKENNEN, waarin Martie Verdenius u op haar eigen, echt vrouwelijke manier, alles vertelt wat u van kleuren wilt weten, met tientallen afbeeldingen om dit kleurenverhaal kleur te geven. U kunt het boek bestellen met nevenstaande bon. KLEUR BEKENNEN 1 2,75. Ik btuil blnn.n lete llnoleum-collectiefolder In kleurendruk en derhoud. Belde gratis. HANDTEKENING

Nieuwe Leidsche Courant | 1959 | | pagina 14