EU WE LETDSCHE COURANT DONDERDAG 3 JULI 1958 Voor een klein meisje is Moeder de hele wereld. Moeder die haar uit bedje haalt, Moeder die haar melk en een boterham geeft, Moeder die haar troost als ze over de drempel is gevallen, Moeder die alles is ▼oor een klein meisje, dat met onmetelijk vertrouwen voelt dat Moeder met haar alleen maar het beste voor heeft. En is niet iedere Moeder daar ook zelf van overtuigd? „Voor mijn kind is alleen het beste goed genoeg", zegt zij altijd. Maar houdt zij zich daaraan in de praktijk Roomboter is niet alléén voor babies het beste Als baby nog heel klein is, komt de dokter geregeld kijken. Moeder krijgt dan de raad om roomboter in het papje en later door het eten van haar kleintje te doen. Maar zo tegen de tijd dat baby een jaar is en ge zond is opgegroeid, gaan (te) veel moeders voor roomboter haar kindje iets anders in de plaats geven, en ze doen dat omdat ze denken dat het wel niet zoveel zal uitma ken. Dat is de zuinigheid die de wijsheid bedriegt. Want juist omdat voor babies roomboter zo zeer wordt aanbevolen, blijkt daaruit dat roomboter het allerbeste is voor de gezondheid, óók als het kindje groter wordt. Want roomboter In natuur lijke vorm, zoals die gemakkelijk door het lichaam wordt opgenomen, bevat alles om een kindje gezond te laten groeien. De rijkdom der natuur in ROOMBOTER! Daar is in de eerste plaats het lichtverteer- bare botervet om Uw kindje de calorieën te geven die het dagelijks al dartelend ge bruikt. En dan de natuurlijke vitaminen, zoals vitamine A, voor meer weerstand tegen infectieziekten en provitamine A, ook wel caroteen genaamd, de groeivita- I mine. En vitamine B, de zonnevitamine die zorgt voor rechte beentjes, sterke tandjes. En vitamine F voor een blijvend „baby-zachte" huid. Tenslotte de Factor X. Die Factor X zoeken de geleerden al tien tallen jaren, omdat die de sleutel is tot het geheim van alle leven. Want al weten de geleerden uit welke stoffen gras bestaat, zij kunnen daaruit geen melk maken, of room of roomboter. Omdat de Factor X ontbreekt. De Fac tor X die mede maakt dat roomboter een weldaad is voor de gezondheid van de mens. Daarom: als U het werkelijk meent met „Voor mijn kinderen is alleen het beste goed genoeg", geef ze dan roomboter. Roomboter is niet te vervangen! En nu véél goedkoper dan voorheen PUBLIKATIE VAN HET NEDERLANDS ZUIVELBUREAU R IJ S W U K - Z. H. idverteert in de Nieuwe Leidsche Courant Gebr Pac« Stadsgehoorzaal Brcac'cMf M

Nieuwe Leidsche Courant | 1958 | | pagina 8