°g meer medailles bij de van Oranje Nassau Orde Vervolg van vorige pagina ■el, gemeenteopzichter, Alem; F. van na-n-fitter, Apeldoorn; W van Brink, doodgraver. Apeldoorn; R irman, wegwerker, Apeldoorn; W Ket- wegwerker, Apeldoorn; R Peeters werker, Apeldoorn; H A Peters, inicus. Nijmegen; D J W M. Rein- hoofdmonteur. Nijmegen; J P Sel- geldophaler, Nijmegen; P J Too- monteur. Nijmegen; J. Willemsen. iger. Nijmegen; J A Peterkamp. con- gem belastingen, Nijmegen; H C jndam hoofd vakman gem gasbedrijf ,raven>hage; R van Drumpt, hoofd- pt, Leiden; C van Loenen, gemeente- lcman. De Lier; A. Oosterwijk, onder- Rotterdam; C A Kaptijn. brand- iP- eester, Ouddorp; B Oremus, hoofdagent, ijswijk; H. van Straalen, hoofdagent •Gravenhage; A Zaalberg, voorman-fi-t- Leiden; J. van Zanten, hoofdagent j-Gravenhage; C Bouman, voorman-tuin- Leden; M H van Lent, geaffec- er de vrijw brandweer, Rotterdam; A m Bezooijen, telefonist, Dordrecht; J B Distel, brandwacht, Amsterdam; J F on [eijer, brandwacht, Amsterdam; C Pan- [koek, schrijver-incasseerder, Velsen; B Kole, gem arbeider, Borne; B Spenke- ik. voorman-wegwerker Hengelo; H holten, metselaar, Hengelo; F J Klein .jrtge! voort, straatveger, Hengelo; J L P uypers. portier Maastricht; A H. Col- srd, marktmeester, Sittard; J Elbersen erge lyceum. Utrecht; E. Bieshaar ker, Amsterdam. LT KOL. W D. H EEKHOUT, oud- commandant van het Koreadetache- nt. officier in de orde van Oranje- Nassau, met de zwaarden Onderwijs, kunsten en wetenschappen in schutterij St Jan, Grubbenvorst; J. A Gieling, commandant Vendehers-schutterij Eendracht Maakt Macht. Giesbeek; J H Savelberg, seor Edele Nobele Agtbaere Jonge Schutterije der Stad en Vrijheyd Valkeborg Valkenburg-Houthem; P H Sillekens, oud-luitenant en oud-bestuurs lid Schutterij St Sebastianus. Neer; J F Stijaert, voorzitter Handboogmaatschappij De Friezen, Graauw en Langendam (Z Meenderink, kantoorbediende, Kam- i; mej L J H. van den Nieuwboer. kantoorbediende, Nijmegen; J Gregoor. iningmeester Kon Dordrechtsch Fan farekorps Dordrecht; F Böger, secr Kon Dordrechtsch Fanfarekorps, Dordrecht; J Chr Storm, oud-secr en erelid Hengelose orkestver. De Eendracht, Hengelo; A Baars, bestuursldd Hengelose orkestver De Eendracht. Hengelo; C van Gelderen. tter muziekver Unie, Ameide; de Jong. oud-secr muziekver. Unie. Ameide; Th F Kindt, bestuurslid muziek ver Vrijheid Eendracht, Lamswaarde; A P J. van der Poel. bestuurslid muziek ver Vrijheid Eendracht. Lamswaarde; M H Jeukens, bestuurslid Kon. Harmonie St Cécile, Eijsden; C. J Weerts, bestuurslid Kon Harmonie Ste Cécile. Eijsden; J v Aalst, dirigent kinderzangkoren Assen: M Bruijnooge, onderdirigent muziek- Kon. Aardenburgse Fanfaren, Aar denburg; T Fokkema, oud-bestuurslid mu ziekkorps. Anjum; J W Goffin, voorz harmonie St Cecilia, Bingelrade; C. van Ier Grijn. oud-voorzitter muziekver Cres cendo, Ameide; N van der Hurk. dirigent muziekkorpsen. Geldrop; K de Vries, pen- nlngm zangver. Crescendo. Noord-Schar- woude; A H van Well, oud-bestuursliö Kon. Harmonie, Horst; H Wisslnk, oud- bestuurslid Kon Muziekver De Een dracht, Leuvenheim C Chr. Wolvers voorz. toneelver Moordrecht Moor drecht; P W Denissen, oud-secretaris Schuttersgilde Sint Hubertus, Berkel; H de Boer, Nunspeet. j de B. Klaasman, concierge Paul Kruger- school, Rotterdam C Dijs. conoierge bij het ministerie van O.. K en W.. 's-Gra venhage; M J Dautzenberg, concierge er binder r.k openbare leeszaal. Heerlen; J Koome, portier acad ziekenhuis, Leiden H. J N. van Oosten, amanuensis rijks universiteit. Leiden; H J van der Reij- den, amanuensis rijksuniversiteit. Leiden H Treur amanuensis rijksuniversiteit Leiden; mej M Segijn, dienstbode acad ziekenhuis. Lelden; mej W Neuteboom tweede keukenmeisje acad ziekenhuis Leiden; A W Deenen lid St Joris Gilde Oostelbeers; A van Spreeuwel, lid St Joris Gilde, Oostelbeers; S M H Brouns. lid Kon Harmonie van Thorn, Thorn; A H Hermes. lid Kon Harmonie St Cecilia Schijndel; A C Horsten, lid Kon Har monie, Tilburg; G. Jacobs, lid Kon Oudi Harmonie Eijsden; J Ratsma, ltd Harmo- mejuffrouw L. Aaftink, hoofdleidstei1 nlekorps Apollo, Grouw; C Verschoor, lid hi. kleuterschool, Abcoude; H. Bus, oud- eerfonderwijzer openb. u.Lo.-school, Apel- mejuffrouw J. W M. Buijsing. oud-onderwijzeres r.k. jongensschool, Cu lemborg; mejuffrouw M. P. Fastré, oud- huofdleidster kleuterschool, Amsterdam, t" mejuffrouw A. Gelderblom, onderwijze- 2 res openb. lagere school, Haaften; mejuf- "'frouw L. P de ^ong, onderwijzeres geref. iooI. Nijverdal; mejuffrouw T. Kamp- 3u is, oud-hoofdleidster openb. kleuter- school, Lochem; mejuffrouw H. Olsson, J( hoofdleidster Oranje-kleuterschool. Am- 'vl sterdam; mejuffrouw E. C. van Onselen, j», oud-onderwijzeres bijz. lagere school, Heemstede; mejuffrouw A. Reinstra, on- mejuffrouw G. A. M. Schoof (zuster Avi- derwijzeres r.k. jongensschool, Workum; ta), onderwijzeres r.k. meisjesschool. Tiel; mejuffrouw A. M. Sernee. oud-onderwij zeres bijz. lagere school. Akersloot; me juffrouw G Swier, onderwijzeres bijz lagere school. Enkhuizen; mejuffrouw R van der Veer. onderwijzeres openb lager onderwijs. Nunspeet; mejuffrouw G. H al Versteegen onderwijzeres de r.k. meisjes school. Montfoort: mejuffrouw M. H 'Vlasveld (zuster Alicia), leidster r.k 'school voor b.l.o., Utrecht; mejuffrouw J H de Wilde, oud-onderwijzeres bijz. la gere school. Amsterdam; mejuffrouw J M. M. Zinken, onderwijzeres r.k. lagere school. Sittard; J. A. Slager, penning- Ver. tot bev. Chr. onderwijs, Vlis- singen; H. J. Leurdijk, oud-penningmees- ttr lagere techn. school. Winterswijk, P J Hubers. hoofdanallst laboratorium gem universiteit Amsterdam; mevrouw P. Th Ponfoort-Leunis, commies universiteit Amsterdam. Haarlem; P J van der Roest boofdlaboratoriumtechnicus gem. univer Amsterdam; J. van Kampen, be- drijfschef T.H.. Delft; L. Brader. erevoor zitter arbeiderstoneelver. Kunst en Strijd ijl Assen; mejuffrouw L. Zwaai, secretaresse Ned. Jeugdherbergcentrale, Amsterdam. L P. Trouw. 's-Gravenhage; W A. de Ridder, assistent-chef N V. Dagblad en Drukkerij De Standaard. Amsterdam Hnarlem: J. P. Asmann. voorzitter mu ziekver. De Unie. Breda; Chr J. van Bee kum, secretaris Alg. Ned. Unie van Mu ziekver., 's-Gravenhage; J N D. Hoog slag Epse; J. P A. Kriek, dirigent er muziekpedagoog, Rotterdam; G. J. Leer- kotte, voorzitter Hengelose Orkestver De Eendracht, Hengelo; D Saai, directeur- dirigent Wognums Zangkoor. Wognum E. Smits, voorzitter Bond chr. harmonie en fanfarekorpsen in Overijssel en Dren the. Heemse: B H J M. van Son. archi vist Rijksarchief in Noordbrabant. 's-Her togenbosch: mejuffrouw J E. M. Linde man, commies ministerie O.. K. en W 's-Gravenhage: mejuffrouw D. B. van Zeijl. commies ministerie O., K. en W Voorburg. Ere-medaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: Mej A H Schoonhagen. oud-kleuter leidster. Deventer; P Stol. technicus rijksuniversiteit. Leiden; H J Schell, la borant rijksuniversiteit. Utrecht; D Plet. laboratoriumtechnicus, zoölog museum Amsterdam; J Mulder, werkmeester kamp sociale Jeugdzorg Papenvoort, Rol de; J P H Ritzen. alg. leider toneelver De Ghesellen. Nieuwenhagen; G Datema. erelid en oud-penningm. schietver., Gro ningen; A van deT Glessen. secr Dor- drechtse gymnastiek- en athlethiekverem- ging Hercules. Dordrecht; J Kompeer oud-voorzitter en -leider Haastrechtse gymnastiekver Olympia. Haastrecht; H Vroege, Gorinchem; A. Dingemans, bc •tuurslid Harmonie Volharding. Dintel- oord; A. J. Gerits, oud-commandant Leven ScheMuinen; A J Visser, ldd muziekver Uit het Volk voor het Volk, Breskens; W van der Burghi. id fanfarekorps Juliana. Rossum; M W /an Os, lid fanfarekorps Juliana. Rossum. J G Weijgertze, lid fanfarekorps Juliana. Rossum Kolonel G. H CHRISTAN. oud-com mandant van het Koreadetachement. officier in de orde van Oranje-Nassau. met de zwaarden. Onderwijs en Justitie Ere-medaille in goud, verbonden aan orde van Oranje-Nassau: P J, ter Beek, Diemen Oorlog Financiën Eremedaille io goud. verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: (bij bevordering) G J Winkelhorst, hoofdassictent-sec- uechef fiscale inlichtingen en opsporings dienst Amsterdam; J. G. A. Goossen, alg procuratiehouder. Almelo; C. Meljers, pro curatiehouder N.V. Slavenburg's Bank Rotterdam; A. J. P. Romljn, procuratie houder Middelburg; H Voskamp, procu- atiehouder Almelo; H. Metiz, commies ministerie van financiën; C. A. van der Schoot, commies Amsterdam; C Arends hoofdassistent-secttechef Maastricht; G J Jansen, hoofdaesistent-sectiechef VaJ- kenswaard; P. Schol te. oud-hoof dassis- .-chef-dlenstgeleider Veendam; P A Wiegersma. hoofdassistent Amsterdam; F de Vries, commies rijks belastingen Zwoi- P. J Vroom, commies rijks belastingen Amersfoort; H Nlenhuls, commies rijks oelasttnaen Amsterdam; E. G. Duiker, landmeetkundig ambtenaar Assen: In zilver aan: Mej. B W Hofenk. employée Wagenin- gen; mej. E. A F Saat. adj.-commles mi nisterie van financiën; G L. F. Francs adj -commies ministerie van financiën; G A W Rutjes. concierge rijksinkoop bui s-Gravenhage; J. C. IJzenbrandt, com- mles-tltulanr Beverwijk; J J. P van Pol. adj -commies Haarlem; J. G Sntj- doodt. assistent rijks belastingen Scheve- ningen; W H (Camper, bediende Amsterdam. M. H. Woudenberg, meetarbeider kadas ter 's-Gravenhage. Onderluitenant N. Java van de artille- e; Adj. O.O. mul- administratie D Jacobs; Adj- O.O A. Nuijten Kon M*- ecbaussee; Adj. O.O. J de Roos, Kon marechaussee; Adj. O.O- W van Maurik Kon- marechaussee, Adj. O.O A van Rijn Kon. marechaussee; Adj. O.O. H. C. An- Kon. marechaussee; Adj O.O. J A Vogel, Kon. marechaussee; Adj. O.O Splunter, Kon. marechaussee; Adj O O. J H van de Ven, Adj O.O. J. A Verhoeff; Adj O.O N H Zijta; Adj. O-O Dronkers; inf.; Adj O.O. J A- H vers, Inf.; Adj O.O. W F Brohm Adj. O.O K. B. A. Karssen; Adj. O.O X- M. van Beurden; Adj O.O. H. J Blom; Adj. O O W Zuurveen, Ad. O.O J C. Oosterveen; Adj O-O A L. A. Gout; In zilver, met de zwaarden aan: Adj O.O u I. A. Wiewei; adj OO L C. Guilonard; Adj O O- A H M Gijbeis Adj OO W L Lagarde; Adj O.O- J Opstal, Adj. O.O H Marris; Adj. O.O A Kleinsmit; Adj. O.O. J- Bos; Adj. O-O W. Schrage; Adj O.O. J Stavast; Adj O.O J. A. de Kolf; Adj. O.O C Bou- Adj. OO. L. F van der Hljde; Adj OO. A. J. Brouwers; Adj. O-O W Pi»; Adj. O.O G. Briinken, van de aan- er ifvoertroepen, Adj O.O. H Hospes; Adj JO A. Kruijt; Adj. O.O. P. van Loon: Gep. opperwachtmeester A C Dogge; Op- perwachtm. G. van Solkema; Opperwach'- W Wubs; Serg -maj J. ter Horst; Serg. maj. H. Knol; Serg, maj. A. N M Aarts; Serg maj G H van Vulpen; Serg maj T. A Roos; Serg. maj. A Maljera. Serg. maj. R. H. de Jong; Serg. maj. S der 1ste klasse, tijdelijk sergeant-majoor D Rienstra; Opperwachtm- M de Koning. Bevaart; Serg maj M von Felius; Serg Opperwachtm T. van der Horst; Opper wachtm D. J. Veis; Serg. maj. T E Arends; Serg. maj. J. Llebau; Serg. ma) E. Roemers; Wachtmeester der Nat Reserve F. J M. Kruitwagen. Sergeant-majoor G. Hulsman; sergeant- lajoor H J M Borghouts; Sergeant- lajoor A H. Erdkamp; Sergeant-majooi transport O.O- A- M H Dalmeyer; ser- geant-majoor-meester-monteur D. de RU- ke; Sergeant-majoor-bureau O.O J- var Santen; Sergeant-bewapeningsmonteur 1» H Adries; Sergeant-schrijver T Verbeek, i brons, met de zwaarden, aan: korporaal-vrijwilliger bij de Nationale «serve P Bezemer; Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. hoofdopzichter bij Koninklijke Luchtmachi W Vliegenthart; beambte bij N.V „Artillerie-Inrichtin gen" G. J. Geeldof; adm beambte bij N V „Artillerie-Inrichtingen" A J. Collette In brons, aan: hoofdschrijver W A Pijpers; hoofd schrijver A Witte; opzichter D P Duer- meijer; chef-vakman E Knerf; werkman C: L. van Ringelenstein; timmerman A A van Eekelen; rijkswerkman G van den Akker; archiefbediende B: D J- Kotvls, vakman A: L. Hartog; gepens keurster van tricotage-legergoederen mej A Mul der; magazijnknecht A: E- P. Joosten; .nagazijnknecht A' G Veenhof: magazijn- knecht A: E- Stunnenberg; gep magazijn- knecht A: H Daling: magazijnknecht a A de Jong; bediende D- G M de Klein- fortwachter W H Croes; gepensioneerde bode B: C H. van Eyk; gepensioneerd- bode C: H. Sasburg; magazijnoppasser E. Schouwenburg; magazijnknecht A: G 't Voort; werkman B: A van der Linden; perser-insteller bij NV „Artil lerie-Inrichtingen" J J van den Boogert: orman-geweermaker bij N V „ArtWle- -Inrichtingen" J Ladru; gereedschap maker bij NV „Artillerie-Inrichtingen' I. G. Kalman; bankwerker bij de N V Artillerie-Inrichtingen" J G. Esser 'oorman bankwerker-smeerder bij N.V Artillerie-Inrichtingen" A. Uffelle; ma gazljnoppasser A: J van Doorn. Volkshuisvesting en bouw nijverheid Eremedaille, in goud, verbonden aan de i Oranje-Nassau aan: H. S. Vierhout, 's-Gravenhage, opzichter Rijksgebouwendienst; i zilver, aan: J. Klootwijk, pennlngm- „Patrlmonlum's Woningstichting". Ridderkerk; M H. No- teboom, voorzitter Woningbouwver „Ons Doel", Lelden; W Nugteren, voorzitter „Patrimonlum's Woningstichting". Rld derkerk; Spoorwegen; J. Damming, Meppel, oud nes Ned Spoorwegen; J Broekhui- Utrecht, oud-werkmeester Ned Spoorwe gen, E Ziel, Rotterdam, oud-commies Ned. Spoorwegen; C. L. M de Bakker. Rotterdam, oud-commies Ned. Spoorw H Jetten, Utrecht, oud-hoofdcom- Ned. Spoorwegen; A. Janse, Utrecht hoofdmachinist Ned Spoorwegen; J- J Venekamp, 's-Gravenhage, commies, Ned Spoorwegen; A. Swart, Utrecht, commies Ned Spoorwegen; A. van Geel, Utrecht chef bij Van Gend en Loos; M. Qulk Waalwijk, directeur ATO-Van Gend en Loos; A W J. Neelen, Groningen, hoofd opzichter PTT; G. A. van den Oven 's-Gravenhage, hoofdemployé PTT; mejuf frouw J. M Mutsaers. Venlo, hoofdem ployé PTT; C. W Vink, Amsterdam hoofdemployé PTT; F W. O. Hub. Schie dam oud-hoofdopzichter PTT; W. Moese- laar 's-Gravenhage, hoofdemployé PTT; Kamphuis, Dalfsen, oud-bestelQ er- man PTT; J. L. Cornells, Philippine, oud-kantoorhouder PTT; mejuffrouw 7 Wolff, Amsterdam, hoofdemployé PTT; H. G. J Colen, Beek en Donk. kan toorhouder PTT; mejuffrouw J M. S den Hoogenband, 's-Gravenhage. hfd- employé PTT; Chr. van de Meerendonk Gravenhage. oud-hoofdopzichter PTT van Kooten. Amsterdam, oud-opzichter PTT; F. Lubben, Zeist, hoofdopzichter PTT; J. A. den Burger, Breda, hoofdop zichter PTT; L. Heystek, Hoek van Hol land, hoofdemployé PTT; J. R. Engei hart Tilburg, opzichter PTT; H. Oukes •Gravenhage. opzichter PTT; K J Preu»- terink, Haarlem, opzichter PTT; A. C Schoones, Breda, hoofdemployé PTT; A Nek, Amsterdam, werkmeester L Grimmelikhuisen. Zeist, chef-hofmeester. H Nijland Zwolle, sleepbootagent; G Hoogesteger. Roterdam, chef Hoiland- Amerika Lijn; J W de Keizer. Amste.- veen. assistent-bedrijfsleider KLM. In zilver, aan: L. Kroes, te Zwollerkerspel; P. W de Lange te Nieuw- en "St. Joosland; J. Steu- nebrink. te Eelde; D. R. Hidma, te Zaan dam: L. de Visser, te Willemstad; J. H Termaten, te Amersfoort, werkzaam bij J H Streukens, te Sittard. ld.; H Klomp, te Hilversum, id.; D J. Jansen Amsterdam, id-; H- A van Geldere, tc Rotterdam, id.; J J Loos, te Heerlen, ld.; van der Vliet, te Amsterdam, id A. J Lucassen, te Haarlem, ld.; J. Wolf te Arnhem, id.; J. B. Löwik, te Oldenzaal. id.; H- Hoogenhout, te Haarlem, id.; G. Eeuwijk. te Rotterdam, ld.; D Duiver- i, te Dordrecht, id.; J. Knuittman, te Nijmegen, id.; J Sakkers, te Utrecht, id.; E Buijink. te Roterdam. id.; Th. G. La-,' te Gennep, ld.; J. W- Hendriks, te Zutphen, id.; J. Kootstra, te Groningen B Jansen, te Almelo, id.; H. L Heemskerk, te Roosendaall, id.; J. Veld horst, Doetinchem, opzichter Gelderse Tramwegen; J. de Boer, Papendrecht, re servekapitein; J. A. van Seumeren, Uit hoorn; W Mast. Assen, brugwachter; .1 de Bruijn, Roosendaal, voorman-elek tricien Ned. Spoorwegen; M. W. Mooij- Utrecht, Instrumentmaker Ned Spoorwegen; G. J Tempelman, Tilburg, erbandleggei Ned Spoorwegen; D. J Wijgman, Amsterdam, oud-kraandrijver Ned Spoorwegen; F. Bothof, Dordrecht, torman Ned. Spoorwegen; Chr. W. Star- velt, Utrecht, adj.-commies Ned. Spoor wegen; A J. Wijnands, oes, adj. com mies Ned. Spoorwegen; M. Koppenol Roosendaal, oud-machinist Ned. Spoorwe- C. Nato, Eindhoven, machinist Ned Spoorwegen; J. Davids Blumink, Woer den. chef-commies ATO-Van Gend en Loos; L Kramers, Rotterdam, adj.-com mles ATO-Van Gend en Loos; J. van den Boogaard, Amsterdam, commies ATO- Van Gend en Loos; H. Singer, Amster dam. adjnct-commies ATO-Van Gend en Loos; B van Willigen, 's-Gravenbage. ad- iunct-commles ATO-Van Gend en Loo<: T. de Cooker, Kruisland, kantoorhouder PTT; H. J. Nijbroek, Rotterdam, employé PTT: J. Smith, Zuidlaren, oud-kantooi houder PTT; S. Blom. Alkmaar, hoofem- ployé PTT; mej J- C. van Asperen. Am sterdam, employé PTT; J. H Reijnders Tilburg, employé PTT; H. C. den Daa« s-Gravenhage hoofdemployé PTT; P F m Ewijk, Rotterdam, hoofdbesteller PTT; G G van Essen. Voorburg, hoofd employé PTT; L P M van Dale. Am sterdam. employé PTT; H Sinningh. Gro ningen. employé PTT; mejuffrouw J 7 Mabelis. Hllburg. hoofdemployé PTT; J W Duiveman. Woudenberg, kantoorhou der PTT; A. van Nus. Arnhem, oud-i (loyé PTT; W F. Hesterman. f sterdam, hoofdbesteller PTT; F W Th Pouwels. Poeldijk, kantoorhouder PTT t Boute Rotterdam. hoofdemploW PTT; J Ceelie. Amsterdam employé PTT mejuffrouw E Veenenbos. 's-Gravenhage hoofdemployé PTT; P J Winkels. Heer len, oud-employé PTT; W H Slmon* i-Gravenhage. hoofdbesteller PTT; C an der Koppel, 's Gravenhage, emplové PTT; A. Oostlng, Amsterdam, hoofdem ployé PTT; A. van der Wal, IJmulden hoofdbesteller PTT: J Ph Grader. Am iterdam. chef-mont. PTT; G Nobel Ro*- terdam, employé PTT; H J Roode, Rot- rdam. hoofdemployé PTT; A H Schreu ders. Heerlen, opzichter; H J SchaaD Katwijk aan Zee, bootsman; W Wouden, West Terschelling, kapitein bli G. Doeksen: N de Graaff. Egmond lid bemanning reddingboot; A. C. Kooy- Oosterend. oud-schipper reddings boot; G. Mulder, Hindeloopen. schipper iddingboot; C- Smit. IJmuiden. lid be manning reddingboot; P Bout. Rotterdam ichipper; W van Maren. Rotterdam schipper bij de N V Nederlandsche Rijn- i Vereniging; W M Vogel. Rot terdam. schipper; J. Brouwer. Rotterdam, schipper; G. Bruyn, 's-Gravenhage. chef KLM. In brons aan: P Hoogerheide. te Hansweert, oud-sluis- meester B. Rijkswaterstaat; A. Dierickx. Tilburg, sluiswachter B, Rijkswater staat; H. L J. van der Wel, tt IJmuiden, sluiswachter B rijkswaterstaat; G. de Vos, Haastrecht, sluiswachter C. Rijkswater- jat; J Molenaar, te 's-Graveuzande. meetarbeider Rijkswaterstaat; D Middel koop, Utrecht, kantonnier C. Rijkswater staat; J. H. Daemen, te Cadier en Keer, kantonnier C Rijkswaterstaat; A H Kno- ben, te Sittard, kantonnier C, Rijkswater staat; B Jongerius, ie IJsselstein, brug- vachter D, Rijkswaterstaat; mevrou-v G Sonnevelt-Neuteboom, te Alkmaar, werk- /rouw Rijkswaterstad'.; A A. van dc Vos- senberg, te Aarle-Rixtel. wegwerker A Proviciale Waterstaat N. Brabant; W. den Dool, te Alphen a. d Rijn, kanton nier A Prov Waterstau. Zuidholland A. n der Lely, te Maasland, molenaar machinist gemaal Dijkpolder; A. van Zijll, Rijswijk (Z.H.), brugwachter A. Provin ciale Waterstaat Zuidholland; H Dekker, tt Edam, dluiowachter hoogheemraadschap Uitwatercnde Sluizen, Kennemerland Westfriesland; T Ouwcrsloot, *e Katwijk ,ee, smeerman A Hoogheemraadschap Rijnland; A. van Leljen te Hensbroek, wa termolenaar; L. Koppejan, te Ritthem, lud-slulsmeester-kantonnier, polder Wal- heren; P. Roskam, te Oostvoorne, con ducteur N.V R.T.M., J. de Gans, te Mid- delharnis, machinist N V. R.T.M S. van Impelen, te Utrecht, oud-bankwerker bij N.S.; H. H. Winten, te Bunde, oud-onder- plcegbaas bij NS.- J. H. Aitink, te Deven ter, oud-controlebeanmbte bij N.S.; J. Meijer, te Zwolle, ud-eerste bode bij N.S.; G. H. de Vreecie, te Utrecht, oud-rijtuig poetser bij N.S.; A. H. Po iw, te Utrecht, oud-voorman-magazijnbeambte bij N.S.; W. Heuijerjans. te Heeze. stationsambte- tr bij N.S.; Th. H Vervoort, te Box er, rangeerder bij N.S.; Th M. Gijswijt, Amsterdam, wisselloper bij Van Gend Loos; B van Laar, te Enschede, wis selloper bij Van Gend en Loo.-'-, E. Ottjes, te Groningen, hoofdbesteller-loodsbaas bij Van Gend en Loos; 1 van Gils te Breda, hoofdbesteller bij Van Gend en Loos- H Ditz, te Amsterdam, oud-besteller bij Van Gend en Loos; J. Stegehuis, te Almelo, loodsbaas bij Van Gend en Loos; G. Wol- ters, te Haarlem, loodsbaas bij Van Gend Loos: F H Sieurlnk. te Utrecht nacht- Verkeer en waterstaat Eremedaille ln goud, verbonden aan da orde ved Oranje-Nassau aan: Jacobs. Badhoevedorp. rijkahoofd- controleur verkeer; W Kaper, Utrecht nies Ned Spoorwegen; H. J Smoren- burg. Heer. oud-chef Ned Spoorwegen, J. p, van Eijsden. Haartem. oud-commie» Ned. Spoorwegen; H. Postma. Zutphen. oud-techn. assistent Ned. Spoorwegen; R Posterne, Roosendaal, oud-oommies Ned. De zilveren medaille van de Orde van Oranje-Nassau is precies gelijk aan de gouden, behalve natuurlijk het feit, dat als metaal zilver Is gebruikt. Ook hier mag het lint niet alleen gedragen PROF DR H BRUÜMANS, voor zitter Beweging van Europese Fede ralisten, officier ln de orde van Oranje-Nassau waker en postverzorger, bij Van Gend en Loos; P. F. Nederhoed, te Groningen, koetsier-besteller bij Van Gend en Loos; der Waal, te Haarlem, koetsier besteller bij Van Gend en Loos; M. J Overeem, te Utrecht, conducteur bij Ned. Buurtvervoer Mij.; J. M. Kerkvliet, te 's-Gravenhage, employé PTT; D. C. Ko ning, te Utrecht, oud-besteller PTT; W Mechelen, te Amsterdam, besteller PTT; M. J. de Crom, te Bergen op Zoom, besteller PTT; J. A de Melker, te Rotter dam, besteller PTT; F. Verpoort, te Gravenhage. schrijver PTT; D. H Vrugt, te Haarlem, employé PTT; J. W H. Coenen, te Sittard, oud-besteller PTT, W. Rauwerdink, te Winterswijk, oud besteller PTT; J. Coppens, te Eindhoven, besteller PTT; J. Bruystens, te Venlo, chef-vakman PTT; B. Esmeyer te Arnhem, besteller PTT; B. J. Smits, te Enschedi portier PTT; P. M. Jansen, te Venlo, be steller PTT; J Gaastra, te Leeuwarden, oud-besteller PTT; J H. Slangen, te Itte- i. oud-besteller PTT; P. J. Rutgerlnk. 's-Gravenhage, oud-besteller-voorman PTT; K. L. Timmer8, te Nijmegen, bestel ler 1ste klasse PTT; R. Jongedijk, te Sneek, besteller PTT; G. Koops, te Zwol le. oud-besteller PTT; H. C. van Bezouw. te Breda, chef-vakman PTT; A. J. H. de Hoog, te Amsterdam, chef-vakman PTT. H Vader, te Bloemendaal, besteller PTT C. A. Timmers, te Schiedam, chef-vakman PTT; J Meijer, te Hengelo, oud-expedi teur PTT; M Klootwijk, te Sleeuwijk, be steller PTT; H. A. Glazenborg, te Win schoten, oud-besteller PTT; H. Hendriks, te Hengelo, oud-besteller PTT; R. Boers, te Nieuweroord, besteller PTT; J. W. Bu- ter, te Vlissingen, oud-besteller PTT; P van den Bosch, te Arnhem, oud-expedi teur PTT; L. Borst, te Langeraar, bestel ler PTT; T. Visser, te Huizen (N.H.), be steller-voorman PTT; G. van de Voorde, te Koudekerke, besteller PTT; D. van Her- nen, te Zeist, besteller PTT; H. van Hees. te Diessen, besteller PTT; K. Krapman te Schagen, hulpbesteller PTT W. van der Ster te Rotterdam, havenarbeider Scheep vaart Vereeniging Zuid; A. A. Reichardt,[ te Rotterdam, havenarbeider Scheepvaarl Vereeniging Zuid; W. P C. la Grand. t« Rotterdam, havenarbeider Scheepvaarl Vereeniging Zuid; J. de la Rie, te Rotter dam, havenarbeider Scheepvaart Vereeni ging Zuid; Economische zaken Pro), dr. W A P SMIT. dichter en letterkundige, officier in de orde van Oranje-Nassau. de eremedaille ln goud: M. Duit, procuratiehouder te Winscho ten; J. H. Elzer, depothouder Rubber fabriek te Groningen; G. E. Paskamp hoofdbeambte Weefgoederenfabriek N V te Hengelo; M A. Hammlnk, personeels chef procuratiehouder Tricot-, Kapok- Veerenfabriek te Almelo; A. Holterman te Deventer, directeur van Confectiefa briek te Almelo; L. J. Bodaan te Ensche de, chef salaris- en loonadministratie bij Aardoplie Maatschappij-, L. de Wit, alge meen procuratiehouder te Zeist; G. A van Bloemendaal. algemeen procuratie houder (bij bevordering) G. Hamwijk te Wormerveer, verkoopdirecteur Veree- nigde Blikfabrieken; C. G. G. Baauw, hoofdboekhouder, procuratiehouder bij Lucifers-Handelmaatschappij te Amster dam; mevrouw R. Roding-Schats, chef fa bricatie, Inkoop en verkoop te Amster dam; J. van Wijngaarden, penningmeester Inkoopvereniging te Amsterdam; H. Luij- erink, te Naarden leider verkoopfiliaal G Dikkers Co., te Amsterdam; L. J. Schuld, secretaris R.K. Middenstandsver eniging. te Hoorn; G. Meijer, hoofdver tegenwoordiger Tabakfabriek te Rotter dam; A. G. Vélu, inspecteur vakonderwijs 's-Gravenhage; J. de Lijster, adminis tratief ambtenaar A 2de klasse bij Oc- trooiraad te 's-Gravenhage; mejuffrouw D. A. Oldenburg, chef de bureau Ver bond van Ned. Werkgevers te 's-Graven hage; C. A. Henny, commies Ministerie Economische Zaken, te 's-Gravenha ge; T. Boekhoven te Sommelsdijk (bij be vordering); W. Stijnis te Haastrecht; J. Leune, voorzitter Aankoopvereniging te Stavenisse; A. J. van Bruggen, chef de bureau, algemeen procuratiehouder bij Wollenstoffenfabrieken te Tilburg; J. J. H. Tilli, hoofdbeambte Kristal-, Glas- en Aardewerkfabrieken te Maastricht; J. W. Olivier, hoofdbeambte Kristal-, Glas- en Aardewerkfabrieken te Maastricht; E. H. Buytendijk, hoofdboekhouder-kassier bij Tabaksindustrie te Maastricht; B. G. J. Odenkirchen, voorheen hoofddistrictsbe- ambte bij Electriciteits-Maatschappij te Roermond; J. H. A. Broerse, bedrijfslei der Vroom en Dreesmann, te Heerlen; A. Dohmen, ondergronds afdelingsopzich ter Oranje-Nassau Mijn I, tè Heerlen; H. Mulders, chef-opzichter Oranje- Nassau Mijn I, de Heerlen; F. Th. Schil- lings, bureauchef Oranje-Nassau Mijn I,. te Heerlen; D. Th. Wanders, bureaube ambte Oranje-Nassau Mijn I, te Heerlen; J. G. A. Lemmens, chef personeelsdienst Oranje-Nassau Mijn II, te Heerlen; J. P. Boels, meester-opzichter Oranje-Nassau Mijn III, te Heerlen; H. H. Driessen, meester-opzichter Staatsmijn Emma, te Heerlen J. H. H. Heijnen, werkzaam op hoofdbureau Staatsmijnen in Limburg, te Elsloo; Ph. J. H. Wachelder, constructeur bij de Staatsmijnen, te Heerlen; G. van Bentum, afdelingsopzichter Staatsmijn Emma, te Heerlen; Th. S. Gommans te Maasbree; W. C. Wiggers, chef montage afdeling Mijn Laura, te Eygelshoven; H. Ringens, afdelingsopzichter ondergronds Mijn Julia, te Kerkrade; P. J. Pöttgens, af delingsopzichter Domaniale Mijn, te Kerk rade; W. J. Arets, hoofdopzichter Staats mijn Wilhelmina, te Kerkrade; J. N. Her- .•chef Centrale Loonadministratie bij Staatsmijnen te Kerkrade; J. Th. Stoffers, chef Bedrijfsbureau Staatsmijn Emma, te Hoensbroek; J. P. van Proosdij, meester- opzichter, Staatsmijn Wilhelmina, te Schaesberg; J. A. H. Arets, werkmeester alg. dienst bij Staatsmijnen te Bruns- n; G. Th. Bögels, hoofdopzichter Staats mijn Hendrik te Brunssum; A. J. Janssen, meester-opzichter Staatsmijn Hendrik, te Brunssum; H van de Straat, afdelings opzichter Staatsmijn Hendrik, te Bruns- ïm; M. van Hoften, werkmeester Staats- lijn Hendrik, te Brunssum; M H Muijt- jens, meester-opzichter Veiligheidsdienst bij Staatsmijnen, te Geleen; F. N. Gorls- ien, meester-opzichter Staatsmijn Mau- -its te Geleen; H. M. Dols, afdelingsop- -.ichter Staatsmijn Maurits te Geleen; n zilver, aan: D. Lemstra te Wommels; J. Wind, fl- liaalchef bij Coöperatieve Verbruiksver- eniging te Enschede; G. Frey, chef de eau te Enschede; G. Wilmink, beamb- bij Heemaf, Hengelo; H. J. van dt Brake, beambte Hollandse Signaalappa- Hengelo; J. P Kleerebezem, be ambte bij Heemaf, Hengelo; J. Smelt, beambte Stork, Hengelo; H. Nijhoff, kas- Confectiefabrieken te Almelo; D. Beekman, bedrijfsboekhouder Che misch Pharmaceutlsche Fabriek te Tiel; H. J. W. Schumacher te Haarlem, verte genwoordiger bij Papiergroothandel; me juffrouw J H. Beentjes, afdelingschef Handelsvereniging te Amsterdam; E Bull ing, werkzaam bij Lettergieterij te Am sterdam; mejuffrouw E. W. Vanderwildt, chef-verkoopster te Amsterdam; K, J. W Kolumbls, te Diemen, administratief be ambte; R. Sas, winkelchef te Rotterdam mejuffrouw A. J. Collignon, voorheen af delingschef Kledingmagazijn te Rotter dam; J. P. C. Spendel, filiaalchef Naai machinehandel te Leiden; mejuffrouw C M. Kouwenhoven, te Rijswijk (Z.-H.J, sta tistisch ambtenaar B 1ste klasse C.B.S., Eek, boekhouder Gasbedrijf tc Go rinchem; A. F. J. Beijer, filiaalhouder Hoogenbo8ch' Schoenen N.V., te 's-Gra venhage; mejuffrouw M. J. van Lonkhuy- adjunct-commies Ministerie van Eco nomische Zaken, te 's-Gravenhage; H. I Ogg, reclameontwerper te Maastricht J Th. Helands, chef-facturist bij Tabaksin dustrie v.h. Gebr. Philips te Maastricht, M. Leender8, technisch administratief be ambte bij Electriciteits-Maatschappij Maastricht; P. H Latten, hulpwasmeester Oranje-Nassau Mijn I, te Heerlen; H N Lindelauff, meester-houwer Oranje-Nas sau Mijn I, te Heerlen; J. H. G. Clement, instructeur Oranje-Nassau Mijn Heerlen; P. Haesen. meester-houwer Staatsmijn Wilhelmina, te Heerlen; H J. M Maes, chef verlading Mijn Laura, te iKerkrade; M. J. Dirkx, meester-houwer dd. hulpopzichter Mijn Willem-Sophia. te Kerkrade; A. Wetzels, hulpopzichter Mijn Willem-Sophia, te Kerkrade; H. H A. Vanderheijden, 1ste lasser Domaniale Mijn. te Kerkrade; J L Arnoldi, hulp- ■asmeester. Staatsmijn Wilhelmina, te Kerkrade; P J. Rademacher, chef mate riaaladministratie, Staatsmijn Wilhelmina, te Kerkrade; J. W. Jongen, administrateur Mijn Julia, te Schaesberg; P. J Ruijters, 'oorheen meester-houwer dd. hulpopzich- er Staatsmijn Hendrik, te Schaesberg; J. M. Ramakers, verbandmeester Staatsmijn Wilhelmina. te Schaesberg; G. J. de Leeuw, Voorheen meester-houwer dd. hulpopzichter op Staatsmijn Hendrik, te Brunssum; W. F Stijns, voorheen 1ste verbandmeester Staatsmijn Hendrik, te Brunssum; J. A. Reubzaet, baas B elektri- Staatsmijn Hendrik, te Schinveld; H. W. Lenting, meester-houwer Staatsmijn Hendrik, te Hoensbroek; W, R. Dohmen, opzichter ondergronds Staatsmijn Mau rits. te Geleen. in brons aan: Kosters, reiziger te Assen; G. J II- brink, facturist te Zutphen; J. van der Meer, kantoorbediende te Amsterdam; W. H. Janssen, hoofdschrijver, econ. zk te •Gravenhage; mej. D. F. L. de Zwart, te Delft; A. Mommers, verkoper te Rot terdam; J. J. Heyman, boekhouder; J. Strating, houwer te Heerlen; G. Th. van de Kolk. houwer te Heerlen; F. W. van Geenen, houwer te Heerlen; R. A. Navcst, er-handlanger te Heerlen; L. H. Cloodt, voorwerker-bankwerker te Heer len; J. F. de Bilde, houwer te Hoensbroek; H. Kleintjens, houwer te Hoensbroek; P. Bitter, houwer te Nieuwenhagen; P. M. H. Vangeninden, houwer te Schaes berg; H. J. H. Robberts, bovengronds smid te Schaesberg; M. W. Schoncken, houwer te Eygelshoven; W. H J Micho- rius, houwer te Eygelshoven; J. J. Bech- holz, houwer te Eygelshoven; J. L. Daut zenberg, seingever ondergronds, te Ubach >ver Worms; L. Fischer, houwer, te Kerk- ade; P. J. Kusters, pompmachinlst te Kerkrade; J. Rademakers, houwer te Ja- beek; E. R. Puijn, monteur-bankwerker te Amstenrade; A. J. Douven, houwer te Oir- beek; J. P. Scholtis, v.h. houwer te Sim pel veld; J. L. Caubo, houwer te Valken burg-Houthem; L. van den Bergh, werkz. Stikstofbindingsbedrljf, te Greven- bicht; G. H. Luten, badknecht te Beek; P. J. Laumen, bedieningsvakman te Sit tard; J. M. van Molken, magazijnknecht Stein; Th. M. Jacobs, locomotiefmachi nist ondergronds te Geleen; N. J. Theu- nissen, locomotiefmachinist te Schinveld; W. Herings, vh. gereedschapscherper Schinveld; M. Geelen, houwer te Ob- bicht en Papenhoven; A. A. Visser, hou- te Brunssum; H. J. Gooijer, adm. hulparbeider te Brunssum. Landbouw, visserij en voedselvoorziening Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In goud, aan: H. J. Arendsen, fabrieksdirecteur te Zelhem; J. C. Biemans, te Prinsenbeek, directeur boerenleenbank aldaar; L. Don kelaar, te Harderwijk, voorzitter Vereni ging van Pluimvee- en Konijnenfokkers; L. C. de Gouw, te Zevenbergen, procura tiehouder; J. Gravemaker, te Haarlem- merliede en Spaarnwoude, voorzitter landb.org.; C. Hagoort, te Waarder, voor zitter landb.org.; C W. van der Hoorn, te Ter Aar, oud-voorzitter Coöp. Centrale Tuinbouwveilingsver. „Ter Aar en Om streken G.A."; J. B. H. G. Huser te Nieuw-Schoonebeek, voorzitter land bouworganisaties; L. Kramer, te Urk, gewezen schipper; Anna M. van Rossum- Overbeek, te Lopik, voorzitster afd. R.-K, Boerinnenbond; A. van der Waal, te Oud- Beijerland, hoofdcontroleur bij de afd. Zdh. van Nederlandse Algemene Keu ringsdienst. ..'V: PROF. MR. P. BORST, hoogleraar aan de V.U., ridder ln de orde wan de Ned. Leeuw. In zilver aan: F. Becker, te Winkel, kassier; J. K. Eehrendt, te Barger-Compascuum. be- drijfsboer; A. Berkhout, te Haarlemmer- licde en Spaarnwoude, bedrijfsleider; O. de Boer, te Workum, boekhouder; W. Dedemsvaart, afdelingschef bij kwekerij; W. Bosma, te Ferwerd, tulnier; B. Bosman, te Meppel; G. Bouma, tc Gie- kerk, kaasmaker; J. Buijsrogge, te Kloos- terzande, voorzitter van coöp. boeren leenbank; M. van Dijk, te Nlekerk, ge- n landarbeider; G. Frans, tc Uithui- bedryfsleider; J. M. de Gardcijn, te Groede, voorman-landarbeider; D. Hoek- i, te Dedemsvaart, voorman-landarbei der; O. Huisman, te Stedum, landarbeider landbouwbedrijf; J. de Jager, te Nun speet, bosarbeider,voorwerker; S. Kats, te Hollandscheveld, oud-bestuurslid Coöp. Tuinbouw- en Veilingvereniging; A. Koopmans, te Leeuwarden, veetranspor teur; C. Louwerse, te Oostkapclle, secre taris-penningmeester afdeling Domburg Zeeuwsche Landbouw Maatschappij; A. J Muller, te Groningen, analist A bij Inst voor Bodemvruchtbaarheid; F. Noo- ren, te Etten, voorzitter en bestuurslid lundb.org.; L. Olthuis, te Huihorst, jacht opzichter; C. G. Post. te Heemstede, hoofdboekhouder; P. Roozing, te Bergen, jachtopzichter; Th. J van der Schoot, te Aalten. boekhouder; A J Simons, te Bre da. hoofdschrijver; B. Sijbrandi. te Heeg, chef-kaasmaker: P. J. Verlinden, te EU. kassier; D. Vogel, te Amsterdam, filiaal houder fa. B. Moerbeer jr.; D. van der Wal, te Ermelo, uitvoerder Ned. Heide- mij. In brons, aan: P. Bakelaar, te Goedereede, landbou wersknecht; A_ Biest, te Fijnaart. landar beider; E. H. Blekman. te Dubbeldam, landarbeider; J. Boer. t" Bussum. tuin man; N. Bothof, te Dubbeldam, landar beider; S. Bouma, te Marrum, landarbei der; A. Brontsema te Uithuizen, landar- Zie ook volgende pagiru

Nieuwe Leidsche Courant | 1958 | | pagina 9