Haal de vakantie uw kamer in r MM) Vanaf 1 mei ligt op elk BP-verkooppunt een AANVRAAGKAART te wachten op uw naam, adres en een opgave van de landen, waar u op uw vakantiereis doorheen komt. Vul die kaart in en u krijgt uw vakantie alvast thuisbezorgd.... om net zo lang te genieten tot u écht op vakantie gaat! Gauw naar het dichtstbijzijnde BP-station Hier is de BP touring service map. Wat 'n verrassing als de postbode met dat gewel dige vakantiepakket komt! „Dat kan ik goed gebruiken!" zegt vader en die prachtige kunstleren map is voor hèm met links twee vakken voor reispapieren en rechts 'n doorzichtige ruimte voornee maar: de ene verrassing na de andere! Een wegenkaart van heel West-Europa. Speciaal voor automobilisten, scooter- en motor rijders. Weet u wel zeker, dat u de mooiste route hebt gekozen Op deze kaart vindt u een véél mooiere! De an dere kant van de kaart laat 't u duidelijk zien: de levensèchte reliëfkaart. U hóórt de bossen haast ruisen u ziét de beekjes glinsteren u kunt zich het uitzicht van die bergpas levendig voor stellen. En in de omslag van de kaart vindt u de coupons, welke u in ieder nieuw vreemd land inwisselt tegen verdere lokale bijzónderheden. Wat kost u dat allemaal? Maar één gulden om tenminste iéts tegemoet te komen in de admi nistratiekosten. Die ene gulden betaalt u gewoon aan de postbode. „Ik heb niets aan te geven!" roept Marijke in eens in het Deens, Duits, Engels, Spaans, Grieks, Frans, Italiaans, Noors, Portugees, Zweeds en Turks en réken maar, dat de vriendinnen ver- stèld staan over haar talenkennis! Dank zij de handige talengids, waarmee iedere automobilist, scooterrijder of motorrijder zich kan redden in elk land! Ij De ene verrassing na de andere. U krijgt van elk land, waar u doorheen komt, een boekje met ge- gevens. Hebt u ooit geweten, dat u langs zo'n f: sprookjesachtig 17e-eeuws stadje kwam? Dat er nog geen honderd meter naast uw route een ver- j| rukkelijk strandje verscholen ligt? a U wist niet half, wat u te wachten staat. Deze boekjes vertellen het u! De BP heeft aan alles gedacht. Ook aan zoiets belangrijks als verkeersborden-die-wij-hier-niet-, kcnncn. Kijk: een sierlijke transfer om op uw voorruit te plakken vertelt u in één oogopslag, waar de post auto-van-links voorrang heeft't is maar een weet en het voorkomt brokken. Zo'n handige omrekentabel hebt u nog nooit ge zien. In één oogopslag een overzicht van de waarde van onze gulden in alle landen. Houd 'm bovenin de map en nérgens kunnen ze u iets wijsmaken. En in het buitenland wachten u nóg meer mappen vol verrassingen BENZINE EN PETROLEUM HANDEL MAATSCHAPPIJ N.V. AMSTERDAM Bij het eerste BP-station met het BP-Touringservice-bord in elk land. dat u aandoet, krijgt u een nieuwe mapde BP EN ROUTE map, die telkens weer een nieuw wereldje voor u opent. Er zit een landkaart in met alles wat u moet weten, b.v. de af standen in kilometersverder boekjes met touristische ge gevens van dat land en alle belangrijke gebeurtenissen en zélfs: een souvenir. We zullen u iéts verklappen: In sommige landen liet BP een langspeelplaatje maken een prachtige prent in kleuren en als u 'nj draait, hoort u de lokale klanken van dat land. Is dat geen originele herinnering? Dit alles en.... de BP-produkten geven u een onvergetelijke vakantie! Dat alles krijgt U telkens gratis op een van de coupons, die aan de kaart van West-Europa bevestigd zijn. Natuurlijk moet u ook aan uw auto denken. Als dié er de brui aan geeft Neem geen risico. Tank BP. Met BP Energol Visco Static Motor Oil (die zelfs in een hittegolf de juiste dikte behoudt) en BP benzine met BP 08 neemt u zuinig en pittig de steilste hellingen nooit kwam uw auto, motor of scooter zó fit van vakantie terug!

Nieuwe Leidsche Courant | 1958 | | pagina 16