Wat wilt U? formule meubelen PROBEER HET EENS MET EEN KOERIER! OPENING Sarco-Globine doorlopende ergernis - of jarenlang plezier van uw vulpen beleven? Die voor het laatste kiest, koopt In de VULPENKLINIEK, waar vaklui achter de toonbank staan die kunnen beoor delen wat Uw hand nodig heeft. Bovendien heeft U alleen in onze SPE CIAALZAAK keuze uit ruim 1200 vul pennen - ALLE wereldmerken. Wij graveren Uw vulpen en geven U de juiste service mede door onze eigen re paratie-inrichting! 2-34-6.KLEURENPOTLODEN BALLPOINTS VULPENKLINIEK O WOLFSLAG BREESTRAAT 145 UL: 23211 NIEUWE LEIDSCHE COURANT JONGELUI, dil is uw kansv Wij openen een cursus in angstvrij en vlot spreken voor jongelui van 17-22 jaar (zowel dames als heren) tegen HALF Cursusgeld! Aanmelden of inl. dagel. „REDEVO", het instituut met meer dan 25 j. uitst. reputatie. Leiden, J de Wittstr. 34. Telefoon 20981. van ons filiaal DIEFSTEEG 17, LEIDEN, a.s. dinsdag om 4 uur Wij bieden u klassieke en populaire GRAMMOFOON PLATEN in gescheiden afdelingen. RADIO, TELE VISIE, PLATENSPELERS, enz. OPENINGSRECLAME WU geven voor uw oude grammofoon, in welke staat ook. VIJFTIEN GULDEN terug by aankoop van een platenspeler van ƒ95,— of mcér. TIEN GULDEN by aankoop beneden dit bedrag. De2e aanbieding gelidt tn onze bedde zaken. RADIO WESTRIK Televisie- en radiospecialisten OEGSTGEEST - Geversstr. 39 - Tel. 26608 LEIDEN - Diefsteeg 17 - Tel. 24965 Bij onderstaande woninginrichters kunt U Formule Meubelen bezichtigen Alphen a.d. Rijn P. J. COUVEE, Julianastraat 59 Lisse Tissing, Woninginr. N.V., Tel. 3644 Katwijk aan Zee C. J. LUGTHART, Badstraat 13 Sassenheim P. C. MELMAN, Hoofdstraat 226-228 Leiden HASSELMAN Cr PANDER „SHELL" BRANDSTOF OLIE voor oliekachel of oliehaard wordt u geleverd door: Firma B. Zeilstra Langebrug 48-91-101 Leiden Telefoon 20487 Geregelde bezorging. Prima service SHELL" P K (petroleum-kwaliteit) is éérste kwaliteit! Kijk hoe practisch en hoe voornaam van sfeer Een geriefelijke levensruimte, die uw eigen stem pel draagt - daarin wilt u graag wonen. En daarom maken wij u graag attent op de nieuwe eatalogus van Formule meubelen. Vraag er uw woning inrichter naar en zie hoe voor naam Formule meubelen zijn. De grote keuze in vier prachtige uitvoeringen - zachtglanzend mahonie in drie tinten en leven dig, licht essenhout - laten u alle ruimte om uw woning in te richten naar uw eigen smaak. ZATERDAG 16 NOVEMBER 1957 Dc nieuwe Formule catalogus is verkrijgbaar bij ow woninginrichter of na storting van f 3.- op postgiro 5316 t.n.v. Kempkes' Meubelfabrieken N.V. Waddinxveen, onder vermelding van: NLC Catalogus ss^ssssSjSssssssssssssss5ssssJs',-',-t-<,-c-c-c-e So WANNEER U reeds bij het opstaan moed en lust ontbreken en U S§ geen normale gezonde eetlust voelt, Uw dagtaak U zwaar valt en de prettigste ontspanning U zelfs niet meer interesseert, i$* na ziekte, operatie of griep Uw oude krachten niet Sft willen terugkeren, j? allerlei kleine storingen Uw levensvreugde bederven» DAN is het zeker, dat Uw lichaam extra versterking nodig heeft. ^8 Sarco-Globine het vloeibare krachttonicum geeft u deze versterking voor de volle 100o/o-. $5 Wat is Sarco-Globine? Sarco-Globine is samengesteld op wetenschappelijke basis en beval o0 een groot aantal bloedvonnende. zenuwsterkende, opbouwende O O en voedende sloffen. C Sarco-Globine is een vloeibaar, sterk geconcentreerd, licht ven- leerbaar versterklngs-preparaal O S.rro-Globtne I. een enereievormend krarhtlonloum. «Q N domszwakte. Bijzonder geschikt te- groeiperiode. §0 gen voorjaarsmoeheid. ondervind hoe u kracht en gezondheid herwint Is c ni. 5 sa - -u.vv v,vU.,.c DUTIM N.V. OEGSTGEEST S«rSsS$Ss$$S$S,ySsSsSs$$sS$S$S$SsSs$,ySsS$SS$S$s$ Een snelle vlucht is het enige redmiddel van de hagedis als er gevaar dreigt. In het uiterste geval kan hij zijn staart van zijn lichaam loslaten, zodat hij zijn vijanden, die hem dachten beet tc hebben, tóch nog ontkomt. Dat is zijn manier om aan dreigend onheil te ont komen; dat is zijn natuurlijke bescherming. Ook de méns beschermt zich tegen de on zekerheden van het leven. Anderhalf miljoen West-Europeanen verzekerden zich reeds bij de „Utrecht". De „Utrecht" - ook specialist op het gebied van de kleine levensver zekering - kan vele zorgen van U afnemen. Vraagt inlichtingen bij de „Utrechf-agenten in Uw omgeving. Personeel aangeb. Gevr. door juffr. thuis werk; onversch. wat, b.v. inpakwerk. Br. ond. no. 1430 of inl. agent N.L.Crt. A. v. d. Bosch te Rijnsburg. Personeel gevraagd By verdienste. Zeer grote verkooporganisatie zoekt (ook In kleinere dorpen) actieve personen voor de verkoop in Vrije tijd van de beste Duitse radio's, televisie-toestellen, wasmachines en stofzuigers, naaimachines enz. (Techni sche kennis niet nodig). Zeer hoge provisie. Goederen wor den thuisbezorgd. Uitsteken de service. Personen met verkoopcapaciteiten kunnen L 2000 gld. per jaar bijver dienen. Brieven onder no. R 7140 bur. van dit blad. 0 By verdienste.' Gratis inl. Postbus 36. Dordrecht. 0 Gevr. Leerlingen voor opleiding in glasslijperij en glas in lood-zetterij. Leeftijd 16 jaar. Gebr. Dullaart. Narmstraat 3. 0 Gevraagd: Een dag- of morgenmeisje door Mevr. Brulninga. Breloftpark 13 te Noordwiik aan Zee; aanmel den na 7 uur 's avonds. 0 Gevraagd per 1 december flink Meisje ais hulp in de huishouding in klein gezin. Intern. Visser, Ridderlaan 6. Wassenaar. Gevr. een eenvoudige nette Huish. of Wed. z.k. 50 j., N.H.. bij man en vrouw- op leeft, waarvan de vrouw ziek is; 't liefst van buiten Zij die gescheiden zijn ko men niet in aanmerking. Br met voll. inlicht, onder no 823 bureau van dit blad 0 Mevr Jansen. Oude Sin gel 20. Leiden, vraagt voor 7.o spoedig mogelijk, wegens huwelijk der tegenwoordige, ccn net Meisje voor dag of dag en nacht. 0 Voor spoedige Indienst treding gevraagd: 2 halfwas Stoffeerders voor voorko mende wrerkzaamheden In de woninginrichting. Firma C. J. Lugthart. Badstraat 15 Katwijk aan Zee. In het Geref. Rusthuis der Ouden van Dagen, Tide- manstraat 18. Rotterdam-W tel. 36911. kan per 20 de cember een Verzorgster ge plaatst worden. Inwonend 0 Voor mijn Mevrouw zoek ik voor direct of later een Dagmeisje, daar ik wegens ziekte thuis, moet opzeggen. Prettige werkkring in gezin choolgaande kinde- én 4 jaar oud. Kin dermeisje en werkster hulp aanwezig, oliestook. Aanmel den dagelijks 67 uur. Hoog landse Kerkgracht 22. Leiden Te huur gevraagd 0 Ca. 50 R.R. teelland, omg. Zoeterwoude. Leiderdorp, v personeelgroente etc. Bloem bollenexport H. P. G de Cler, Bruggestraat 2, Zoe terwoude (bij Leiderdorpse brug). Woningruil Aangeboden vry bene- inhuis. Hoge Moreweg. mooi in de verf, 2 kamers, keuken, sl.k. en tuin. Gevr. heel huis met tuin in Lei den of Oegstgeest. Brieven no. 822 bur. van dit blad. 0 Gratis maandblad voor woningruil of verkoop on roerende goederen. Woning- ruilcentrale „Nederland", Spoorstraat 11. Utrecht, tele foon 21758. 0 Gegadigden voor woning ruil Leiden of omgeving Dor drecht worden verzocht te schrijven onder no. 814 bur. van dit blad. 0 Aangeb. 2 grote kamers, keuken. 2 plaatsjes, op Ma- resingel. Leiden Gevraagd: klein vrij huis. 1 grote ka- ner 2 kleine kamers, efst met tuin. in Leiden of Katwijk. Brieven no. 826 ur. van dit blad. Tc koop gevraagd 0 Bij kunstschilder T. Ooms in- en verkoop van antieke meubels, dekenkisten, kope ren lampen, ketels, doofpot ten, kristal, porselein, Sak sische groepen. Perzen, enz. Keuze uit 400 schilderstuk ken. Haarlemmerstraat 92. Leiden. Tel. 26368 0 Gevraagd: 1 ha groente- tceltverg.. punt 4. ook inge deelten. C V N. Bakker Hzn Roelof arendsveen. 0 Zoek te koop a contant b-langrtjke V.IMMUM of partij Postzegels. Br. TW 180 D.ir.if Koningsplein 1. Am Te koop aangeboden 0 Zware opwindbare Hom- ty trein met 3 wagons en •ails ƒ7.50, Dahliastr. 18A; ia 6 uur. D Aangeb. z.g.a.n. Kinder- vagen. Tevens een korte le deren ja6. Trompstraat 41. Rijnsburg. Aangeb. in prima staat zijnd Orgel, tegen biliyke prijs. Te bevr. Blommertstr 7. Katwijk aan Zee. Opel Ol.vmpia 1951, ka chel, uitst. staat, met keu ringsrapport. Oosterstr. 2C. Tel. 31493, b.g.g. tel. 23258 0 In huurkoop nieuwe orgels 545 met doorl. harp. elektr. windvoorziening. Gemakke lijke betaling. Schoneveld. Tevelingshof 10. 0 Tuinhekjes enz Tuinhek jes. trottoirtegels, wand- en vloertegels. voetenbankjes, voetenroosters. douchecel vlonders. dakkapellen, losse lampjes enz. Nic. v. d. Ak- )T. Korevaarstr. 31. Leiden. 0 Golfplaten - Board. As- bestgolfplaten, gegalv. ijze- golfplaten, zachtboard. hardboard, tegelboard, lat- grote sortering, lage prijzen. Nic. v. d. Akker. Korevaarstr. 31, Leiden 0 Deuren enz. Enorme sor tering deuren w.o. vlakke paneeldeuren, voor deuren. tuindeuren, keuken deuren enz., stolpramen, ra men met en zonder kozijnen Nic. v d. Akker, Korevaar- straat 31. Leiden. 0 Sanitair Pracht partij nieuwe le kwaliteit closet potten. zittingen, fontein- bakken, badkuipen, wasta fels, gootsteembakken. alles tegen lage prijzen. Nic v. d Akker, Korevaarstraat 31. Leiden. 0 Bouwmaterialen te koop. w.o. houten en ijzeren bin ten, erkers, rode- en blauwe Oud-Holl. dakpannen, glaz. Tuiles du Nord. Friese pannen. waalvormstenen. straatklinkers, rijplaten enz d. Akker. Miening 33. Zoeterwoude-dorp. 0 Tc koop Oliestookkacbel. 8000 cal., merk Air Flow 200-, zonder gebreken. A. A van Velde. Noordeinde 110. Waddinxveen. 0 Fraaie donkerbruine boe kenkast. Mechels handwerk. Nassaulaan 8, Oegstgeest. Te koop of te ruil luxe wagen, Renault, bouwjaar 1947. Event, ruilen v. brom fiets. Aangeb. 12 V. accu. C. Barnhoorn, Zuidstraat 81, Katwijk aan Zee. 0 2e hands dames-, heren-, kinderrywielen. AMes ge moffeld en onder garantie Rijwielhandel A. Grimber gen, Dubbele Buurt 11. Rijns burg, Tel. K 17182967. Gratis een acoordcon, gitaar, mandoline, banjo, trompet, saxofoon of klari- 3 maanden lang mee huis voor deelneming testcursus. Gratis pros pectus. Muziekschool Zwaag, ,-aarstraat 5. tel. 24353. Wordt binnenkort aange boden 4 pers. Goggomobilc """>7. In blakende welstand. Na afspraak te bezien. Meu- len, Tel. 24529, Rapenburg 4. 0 Te koop een Duitse kruissnarige piano. merk Reinhold Schröther. Kamer- Ilngh Onneslaan 18. 0 Grote party dienstrijwie- Ien, ijzersterk. Prima voor werk en school. Uitzoeken 20 p. st. Transportfietsen 40 p. st. Bakfietsen in pri- na staat, uitzoeken ƒ45 p. •tuk. Van der Mey. Mare- dijk 159. Leiden. 0 Stndicorgels 150—160. In huurkoop v.a. 7.5Q per mnd. Eiken harporgels 290- '430. W. A. Gouw. Terwee- weg 100, Oegs-tgeest. Telef no. 23217. 0 Vergunningen Open grond A en B. koude en warme kas te koop en te huur aan geb. J. Elstgeest. Zuideinde 99A. Roelofarendsveen, Tel. K 1713—291. 0 Aangeb. elektr. Haw. gi taar 25. gitaar 20. ukelele 9. Rijnzichtweg 146. Oegst geest. Diversen 0 Bijzondere bijeenkomsten! Zondag 17 nov. 10 en 5 uur gebouw Middelstegracht i. Sprekers: J. Pera evangelist te Watersfield, Californië Ed. W. Pera, evangetMst Den Haag. Uitstekende ver taling door mevr. Adams. 0 Verhuur zonder ctaauffcui 4. 5 en 6 persoons, all risk verz De zaak met de grootst mogelijke service. Billijke tarieven. Werkhoven's luxe autoverhuur. Van 't Hoff- straat 11. Telef. 2230Ó. 0 Telefoon- en correspon dentie-evangelisatie. Bent U levensmoe? Zoekt u hulp? Lees Joh. 1 12. Bel 25282 of schrijf postbus 171, Leiden. 0 Rooüackers en naaimachi nes een begrip. Prima kwali teit! Voordelig! Vlotte ser vice! Vraag vrijblijvend be zoek aan huis en ook u zult overtuigd zijn. Naaimachine handel Rooijackers, Lee- mansstr 31. Leiden, tel. 31324 0 V.W. zig-zag naaimachine van de „Victoria". Werke A.G. Neurenberg (Did), sinds 1866 en de Carson als gewone huishoud-naaimachine lopen soepel en geluidloos! Uw adres: Rooijackers, Leemans straat 31. Leiden, tel. 31324 0 Strükinrichting Ozon voor Uw lijne was Hoge Rijnaijk 34. Telefoon 22675. 0 Bromfictsenverhuur. De nieuwste Berini M 21 1957 te huur per uur, dag of lan ger. All Risk verzekerd, ook voor buitenland. J de Jong Varkevisserstraat 65. Kat wijk a. Zee. Tel. 2795 K 1718 0 Rn wielen 25 goedkoper Door aankoop van een enor- estant partij kinderrij- sn. jongens en meisje? remnaaf. 5 kleuren gaan deze weg 25 goedkoper ONDER VOLLE GARANTIE Thans f 56 alleen contant Firma Dusoswa, Turfmarkt No. 2. Leiden; Kerkstraat 48. Noord wijk. Zeeweg 1. Kat- 0 Overal vraagt u by Was senaar slaagt u! Voor tui mel-, opklap-, divanbedden Dekplanken en ombou- maken wij zelf van af f 18.50 met rails. Prima 2- persoons spiralen vanaf 15. Janv.ossens1.eeg 60, tel, 21)140. 0 Bontjasjes!!! Kort en lang Nu voor iedereen mogelijk Zeer soepele betaling vanaf - p.w. Coupeuse bezoekt t kollektie aan huis. Br No. 759 Bur Blad. 0 Voor St. Nicolaas hebben en g-rote sortering foto albums in alle prijzen. Reeds vanaf ƒ2.50 heeft U een album. Foto Pyi, Haar- en. statieven, flitsers, fil ers, verrekijkers, belich- ingmeters. fotolijsten er cineapparatuur, natuurlij! Foto Pijl, Haarl.straa 108. De zaak met meer dar /ijk Zee. 395.- 0 Wasmachines neldroger merk ALBA- LIEN. onverwoestbaar, gaat een mensenleven mede. En kele beschadigde machi belangrijk goedkoper, t op gemakkelijke betalings voorwaarden. Firma Dusoswa Turfmarkt 2. Leiden; Kerk straat 48. Noordwijk: Zee weg 1 Katwiik aan Zee. 0 H M W duhbel-zit brom fiets met dubbele veer-ele- mentc-n De enige bromfiet- geschikt voor 2 personen prij9 f 725 Gebr Huisman Hoeewoerd fifi-68- Tel. 31292 0 Solex Standaard 34950 pm f 17 50. Solex de Luxe f 395 p m I 20.24 inclusief Al] Risk verzeker-ns Ser vice station Gebr Hulman Hogewoerd 66—68, teL 31292 :rstra 108. tellet 25 ja; Fut ring. de hele dag Dat geeft zo n heerlijk, voed- aam bord Lassie Klaar Ha- ermout. Goed voor de kin eren - goed voor Uw man en goed voor Uzelf. Me- rouw. Bovendien een reuze oordeel: Lassie Klaar Ha- ermout zit gekookt in het pak. Groot pak 75 ct. nor maal pak 40 ct. bij Uw eigen 0 St. Nicolaas. Import Mij biedt U aan wasmachines, radio's. T.V., pick-ups. stof zuigers. rijwielen, bromfiet sen. naaimachines, polshor loges. klokken. Betaling in overleg. Geheimhouding ver zekerd. Vraagt vrijblijvend inlichtingen onder no. 817 bur. van dit blad. 0 Uw hond hoort niet in een stoel of op Uw bank. Geef hem een eigen mand of divan. Ronde mandi 100 Div; in 8 maten. Vlieland. Nieu we Rijn 50. 0 Gashaarden, slaapkamer- ameubl. Pracht gashaarden f 39 50. compleet old finish siaapkamerameubl. 185 stofzuiger 35, gasstellen enz. Nieuwe Rijn 60. Telef. 22150. Let op 60. 0 Grote en kleine zalen v. Uw vergaderingen huurt U tegen aantrekkelijke prijzen In Gebouw Prediker, Jan- vossensteeg. Vraagt inlich tingen tel. 26686. „Ons Grunnegerlaand" 1221957. Zaterdag 23 nov. n 8 u. grode jubileumfeest- oavend in Den Burcht m.m.v. .De Plinsiga's". Modevakschool „Eps- kamp".. Lessen in patroon tekenen, -knippen, -naaien. Onder deskundige leiding Door ervaren gedipl. lera- is. Inschrijving nieuwe leer- ngen dinsdag, woensdag an 48, Plantsoen 11. 0 Pijnlijke voeten! Laat deze zorgvuldig behandelen door een gedipl. Pedicure. Volledige behandeling 1.50. bij abonn. 5 x 6.25. Bij U thuis resp. 1.757.50 cure. Massage. Steun- naar maat. J. Heijn Jr.. Haagweg 216, Tel. 20554 Behandeling volg. afspraak 0 Faut., schrjjfm., secre taire enz. Pracht mah. se cretaire, 2 armf., 4 stoelen, bureaus, tafels, divan, vloer kleden, kachels, haarden, boekenkasten. keukengei- elektr. fornuis m. pan- enz. Nieuwe Rijn 60. Telef. 22150. Let speciaal op No. 60. 0 Rijwielen!!! Twee zo goed als nieuwe damesrijwielen waaronder een Burgers E.N.R. te koop. Een R.S. Super sport en een jongens rijwiel. leeftijd 6—8 jaar Joop Nieuivenhuis, Korte Mare 6. 0 Wasmachines. Voor Moe der de Wasdag een Feestdag, dank zij een goed merk ma chine. bijv. Mielle, Erres oi Edy. Desgewenst reeds vanaf f 2.50 p. week. Joop Nieuwen- huis. Korte Mare 6. 0 Kinderrywielen. Geef uv kind een nuttig geschenk, bijv. een mooi rijwiel! Des gewenst op zeer gemakke lijke betalingsvoorwaarden. Joop Nieuwenhuis, Korte Mare 6. 0 Huisorgel gevraagd voor pas opgerichte vereniging, liefst Am. fabrikaat. Hout soort geen bezwaar. Snelle- manstraat 76a, Rotterdam, na 6 uur tel. K 1C00—81992. 0 Orgels en piano's, grote sortering. Vraagt prijslijst Boots piano- en orgelhandel Bodegraven. Tel. K 1752-2541 0 Moeliykheden met uw •specialist, die u gratis zal adviseren. Het adres: Accu-Service Groenen, Nwe Rijn 106, telef. 23i40, Leiden. 0 Baptisten Gemeente, ie Groenesteeg 16. A.s. zondag: Conferentiedag. Thema: In het licht van de wederkomst Jezus Christus. Sprekers: J. A. Monsma, F. Niemeyer, C. Vanderbreggen. 10 uur - 0 „De Verfton" Hogewoerd 75, Leiden, uw adres voor de vanouds bekende Van Dorp's prima wryfwas, in wit, geel. I |i, rood. 0 Kempers Carrosserie Be dril, Narmstraat 9. tel. 24887. In hout en staalbouw. Ook autogeen en elektro las- an luxe en bestelcarros- ën. Tevens ,voor 2-wie- lige aanhangwagens. 0 Autorijles? Dan naar Metro's Autorijschool. Les met Austin, Metropolitan 1958. Oosterstraat 2 C. Tele foon 31493. 0 Dames polshorloge Edel doublé, 17 st. Anker, onbr. veer, schokvrij (Incabloc). In de onovertroffen Ewe-Anker kwal. Geen f 79.50, slechts f 57.50. IrDe goedkopere zaak". S. v. d. Water en Zn. Haarlemmerstraat 207. 0 Auto-, motor- en scooter- rijschool. Volledige opleiding rijbewijs, verkeersles inbegr. door gediplomeerd erkend instructeur. Nieuw lesmate- iaal. Gevestigd sedert 1931. Taxi dag en nacht beschik baar. Marks, Mors6traat 60a. 0 Hardboard, zachtboard. te gelboard, plastioplaten. boe kenkast en tafeltjes onder delen om zelf te maken. Dit alles vindt u in „De Hout hal". Hogewoerd 99 0 Verbeter uw plafond met zuiver Zweedse zacht- boardplaten. Uw wanden m. hardboardplaten. Uw keuken met tegelplaten. „De Hout hal", Hogewoerd 99. 0 Zelf timmeren vak kundige Houthalvoorlichting. Voordelige prij6, enorme sortering in hout, board, triplex. „De Houthal" heeft hei. Hogewoerd 99 0 Invalidewagens. Alle mo dellen invalidewagens, o.a wandel-, huiskamer-, zelf- beweegbare en motorwagen. Carrierhuis Gebr. Huisman, Hogewoerd 6668, Telefoon 0 Goede vriend(innen) vindt u bij de Algemene Corres pondentieclub! Inlichtingen gratis. Postbus 6057, R'dam- we«t. 0 Pako-prints. Het fotn- succes van dit jaar: onze vergrote afdrukken, 7 x 7 en 7 x 10 20 cent. 9 x 9 23 cent. 9 x 13 25 ct. Fotoreportage- bedrijf-Fotohandel N. v. d. Horst, Doezastr. 39, tel 24702. Steeds de eerste met het nieuwste. 0 „Roslne" geeft de hoogste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keus in ver lovingsringen, gouden, zilve ren en verzilverde artikelen. Het adres voor alle repara ties en uurwerken. Steen- straat 16. Tel. 26354. 0 Hebt u last van reuma tische pünen, bloedarmoede, bleekzucht, verval v. krach ten, vermoeidheid en zer zwakte? Gebruik dan Klin kers Versterkingswijn. Al- leenverk. F. C. Bloot en Zn. Kloksteeg 7. 0 Herenhoeden stomen, mo delleren, nieuw lint. nieuw leer. Ook vergroten of ver kleinen. Voor vakwerk Van Velsen Hoedenkliniek. Don- kersteeg no. 3. 0 Vlecsmachincs, snelwe gers, kasregisters, elektr. gehakt- en elektr. koffie molens bij Leeuwenbergh, Goudse Singel 47, tel. 259S5, Rotterdam; 20 tot 40 procent goedkoper en volle garantie. 0 Aanhangwagens v. pers.- wagens met torsie-vering, v elk bedrijf het juiste modei Anton Schalkers, Nieuwe Beestenmarkt 32, Tel. 3 0 Opleidingsschool tot schoonhcidsspecialist(e) (opl. v. vakgroep dipl.i Manicure Chiropodist(e) 'algehele voet verzorging), elektr. ont haren. Aanvang der nieuwi cursussen. Inschrijving Oude Rijn 2A. L. Donkersteeg. Telefoon 24208. 0 Rolfilm en flilslampjes vergeten? Geen bezwaar, toch fotograferen dank zij de rolfilm- en flitslampjes- automaat van fotohandel N. v. d. Horst. Doezastraat 33 telefoon 24702. 0 Caitex haardolic-pctro- lcum de ideale haardolle v alle soorten oliehaarden en -kachels. Speciale bestel dienst. Levering in elke hoe veelheid. Fa. Sasburg. De Wetstraat 35, Leiden, telef. 21523. Calpamgas depot. 0 Luxe autoverh. m/z chauff. Opel Rekord 1956, Ford Zephyr '57 en Taunus Bus. Best. en afh. van auto's. Woonadres: J. A. v. Berge Henegouwen, Hogewoerd 155a, tel. 21493, Leiden. 0 Zoek uw vriend of vrien din in uw eigen kring 1 In lichtingen (postz. v. antw. insl., s.v.p.l) bij de Chr. Cor respondentie Club te West maas (Z.H.). 0 Jac. de Mooy. Rijksgedipl. Voet- en pedicure-specialist. Dagelijks bereikbaar onder tel. 26573 of Rosarium, Louise de Colignylaan 8, Oegstgeest. Telefoon 26584. 0 Dc Morspedicure. U kunt zonder afspraak iedere maan dag- en vrijdagavond van 7-10 uur komen voor pijnloze voetbehandeling. Tel. 25693. Tesselsohadestraat 33A. 0 Voor officieel agent van Berini, Mosqquito, H.M.W. en N.S.U. Quickly. Onder delen voorradig. Desgewenst betaling in overleg. Motor en rijwielhandel J. Stam, Terweeweg 60, Oegstgeest. Telefoon 23815. 0 Engels. Grondige examen opleiding handelscorrespon dentie. spreekvaardigheid. Cambridge. Spoedopleiding Emigranten. Vertalingen. W. Verhoog, Leraar Engels, beëdigd Tolk/Vertaler. Prof. Cert. Cambridge University. Steenschuur 18. Leiden. Te lefoon 25335. 0 Schuimrubber, schuim- plastic, kunstleder, plastic in alle maten, complete bekle dingen, auto-hoezen, kappen, pyjama's, asbakjes, zonne- kleppen, bloemvaasjes, spie gels, kaplak, rubbermatten, tochtrubber, vloermatten, sloten, enz. Autobeklederij v. Kuük, Morsstr. 46. Tel. 30552. RIJZEN VOOR KOERIERS tot 20 woorden I. 'an 20 tot 30 woorden 1.50 oor Koeriers onder nummer /ordt 15 ct extra In reke- tng gebracht Bewtjsnum- ter (alleen op verzoek) 15 ct KOERIERS WORDEN ELKE DAG GEPLAATST.

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 10