Vreugde over goedkeuring plan voor 28 woningen Geneeskundige verzorging ook in Alphen sterk verbeterd Aanvoer viel gisteren tegen Unilevers en Olies flauw KOERSEN AMSTERDAMSE EFFECTENREURS NIEUWE LEIDSCHE COURANT DONDERDAG 14 NOVEMBER 1957 Rijnsburgse raad had weer geheimen Over Vliet bij Kortevaart komt een voetbrug be- - kredie VOOR DE tweede achtereenvolgende maal werd de vergadering van de gemeenteraad gisteren gekenmerkt door een geheime zitting. Zoals bekend, komt dit nogal eens voor in Rijnsburg. Tijdens de openbare zit ting, die gisteren aan deze „geheimzinnigheid" vooraf ging, werd een zeven punten tellende agenda vrij vlot afgewerkt. Het belangrijkste punt was ongetwijfeld de mededeling, dat de minister van wederopbouw en volkshuisvesting een plan tot bouw van 28 woningen heeft goedgekeurd. •n krediet van 2.640 voor de aanleg in een P T T-alarmsysteem voor de and-weer. De burgemeester motiveerde deze uitgaaf met de opmerking, dat de bestrijding van brand veelal een kwestie in seconden is Dokter Van der Laan merkte gek scherend op, dat in Rijnsburg de brandbestrijding heel wat meer kost dan de branden zelf. Het antwoord van de voorzitter hierop was. dat de weinige branden wel eens een gevolg kunnen zijn van de uitstekende uit voering van de preventieve taak. die de brandweer ook zeker heeft. Het verlangen leeft zelfs om de appara tuur uit te breiden met schuimblus- sers e.d. zodat men alle branden zal kunnen bestrijden. De heer W. v. d. Gugten was, van me ning, dat een perfect alarmsysteem eer gebiedende eis is. aangezien hiervan men senlevens kunnen afhangen. Zonder hoof delijke stemming werd het krediieit ver- Jeugd ivordt langer Wetenswaardig was houdens goedkeuring vi ten werden verleend voor het maken van een voetbrug over de Vliet bij de Korte vaart en voor de aanleg van een P.T.T. alarmsysteem voor de brandweer. Uiteraard was iedereen dankbaar voor de ministeriële goedkeuring van het 28 woningen tellende bouwplan. De heer K Zandbergen, die. als voorzitter van de woningbouwvereniging Spinoza", nauw bij het overleg betrokken is geweest bracht het college van B. en W dank voor het voorbereidende werk. dat dit maal door de financiële toestand wel erg zwaar is geweest. Burgemeester Koomans deelde hier op mede, dat het college alweer een nieuw plan op tafel heeft liggen waaraan met spoed wordt gewerkt! Ontsluiting Kortevaart Interessant was het derde punt. handelend over de ontsluiting van de Kortevaart. Langs deze straat zijn de laatste jaren een tweetal scholen, gymnastieklokaal en het Groene Kruis-gebouw verrezen. Naar dit deel zijn een tweetal toegangswegen ge dacht. één vanaf de Langevaart en één via de te dempen Vliet- bij de Dubbele Buurt. Aangezien de demping van de VMet vooralsnog door de bestedingsbeperking niet ten uitvoer kan worden gebracht heeft men een tijdelijke oplossing gevon den door de bouw van een voetbrug bij de Dubbele Buurt. Het maken van eer brug. geschikt voor auto's van maxtmaai 4 ton zou 10.000 vergen en dat acht men te kostbaar. De voetbrug zal ongeveer 4400 gaan kosten en ze wordt in 5 jaar Ook voor fietsers? De heer C. van Egmond vroeg zich af of men de brug ook geschikt moet maken voor fietsers en bromfietsers. Mocht dat het geval zijn dan wordt dit voor de kin deren een niet ongevaarlijk punt, aldus de heer Van Egmond. De burgemeester merkte op, dat B en VV. hebben gedacht aan een brug van twee meter breed, het geen de heer Zandbergen te smal vond al«= men rijwlclverkeer toelaat Voorts zag de heer D v d Meij graag een paaltje in het midden, die de bak- f; etsen de toegang verspert Dokter Van der Laan wenste, dat het bruggetje zal aansluiten bij het ka-rakter van de Vliet (boogvorm) De burgemeester zegde boe. de wensen te zullen bestuderen. Brandweercommandant De huidige brandweercommandant, de heer R. Blankert, werd op zijn verzoek per 1 januari a.s. op de meest eervolle wijze ontslag verleend met dank voor de bewezen diensten. In zijn plaats is benoemd zijn plaatsver vanger, de heer C.£. van der Gug ten, die de dienstwoning bij de ka zerne zal betrekken. Om aan een verzoek van de (gister avond verhinderde) heer H de Mooy tegemoet te komen zal men de toelage voor de brandweercommandant ver hogen van 125 tot 285 per jaar in verband met de verplichtingen, die aan de dienstwoning verbonden zijn. Met een simpele hamerslag ging een voorstel om 1850 beschikbaar te stellen voor afwerking en meubilering van het leslokaal in de nieuwe brandweerka zerne er door Vrijwilligers van de brand weer hebben toegezegd met de installatie te zullen helpen. Het ligt in de bedoe ling het lokaal ook beschikbaar te stel len voor de B B- Alarmsysteem De brandweer stond deze avond ove rigens wel in het brandpunt der belang stelling want in punt 6 vroegen B. en W Eveneens zonder hoofdelijke stem ming werd toestemming gegeven een krediet van f 1644-50 ter beschik king te stellen voor de aanschaf van schoolbanken voor de Beatrixschool. De oude banken zijn té klein gewor den, hetgeen de heer v. d. Mey de opmerking ontlokte, dat men ni banken maar extra groot moet men, aangezien de jeugd „steeds lan ger" wordt. De burgemeester zeide dat hiermee rekening wordt gehou den. Opening kazerne Ten slotte werd medegedeeld, dat als openingsdatum voor de brandweerkazerne 18 december is gesteld De opening zelf 3 middags plaats hebben; 's avonds WOUBRUGGE Botsing eist drie gewonden Op de Kerkweg ter hoogte van de bi graafplaats had gistermorgen tegen acht uur een aanrijding plaats, waarbij drie personen vrij ernstig werden gewond. De heer J. Brunt wilde per fiets van de Oudendijkseweg af de Kerkweg inslaan, toen hij werd gegrepen door een uit de richting Woubrugge naderende motor, be stuurd door A. R. uit Langeraar. Door de botsing kwam B. in de wegberm terecht, waarbij hij een been brak en In wendige kneuzingen opliep. Zijn fiets werd volkomen vernield. Hij is naar een zie kenhuis in Leiden overgebracht. De heer R. en diens broer, die achtei op de motor zat, kregen beide schaafwon den en kneuzingen. Ook zij moesten zich onder doktersbehandeling stellen. ALPHEN AAN DEN RIJN Scrabbel-demonstratie Gisteravond heeft radioreporter Jan Boots een demonstratie gegeven van eer spel, dat een paar jaar geleden geheel Amerika in verrukking heeft gebracht en in het verwende land van Uncle Sam nog steeds miljoenen weet te boeien „Scrabbelen" vereist een grote routine en een blijvende aandacht gedurende het gehele spel. Ook wordt het Inzicht de speler zwaar op de proef gesteld. De belangstelling voor deze demonstrate! Was zeer groot en toen Jan Boots het spel had gedemonstreerd, hebben vele Alphe- naren achter het geruite bord plaatsgeno men om het ook eens te proberen. wordt een grootscheepse oefening in B.B.- •erband gehouden, waaraan ook Oegst- eest. Sassenheim, Warmond en de Rode Kruiscolonne deelnemen. Opbrengst Klaprooscollecte De Klaprooscollecte van het Oorlogs- gravencomité heeft in Rijnsburg 190,91 opgebracht. Rolschaatsenshow Vanavond houdt de Haagse rolschaat- inveren-iigin-g .Marathon" onder a-uspi- ën va-n de Oranjevereniging in „Flora' ;n rolschaatsenshow Op het programma aan onder meer een rolschaat-hookey- wedstrijd en hardrijden. LEIMUIDEN C.jN.V. moet sterke eenheid vormen ln zaal Sneeboer heeft de plaatselijke besturenbond een filmavond gehouden. Voorzitter G. Vroonland sprak een wel komstwoord ln het bijzonder tot de N.C.L.B.-bestuurder, de heer I. Vermaas. Nadat de voorfilm Danny Boy was ver toond, behandelde de heer Vermaas de problemen, die de laatste tijd in ons land zijn gerezen. De bestedingsbeperking heeft invloed op het gehele maatschappelijke leven. Daarom is het zo nodig, dat de christen arbeiders zich aaneensluiten. De moei lijkheden worden niet opgelost door te mopperen, maar door overleg, waarbij het C.N.V. een sterke eenheid moet vormen. Hét arbeidende volk van Nederland heeft thans een enorme betekenis. Na de pauze werd de prachtige natuur film Gouden Edelweiss vertoond, 's Mid dags was de jeugd reeds op een aantal films en traktaties onthaald. Opbrengst collecte De klaprooscollecte heeft in Leimulden ruim 67 gulden opgebracht. Bijeenkomst Algemeen Ziekenfonds HET ZIEKENFONDS Alphen en Om streken houdt in het Rünstreek-rayon om de twee of drie jaar een bijeenkomst met de verzekerden. Het bestuur acht dit wel gewenst, zo zei de heer A. Groe- neveld, die ln de gisteravond ln hotel Centraal gehouden vergadering de lei ding had. De leden kunnen dan eens wat horen over het werk en met vragen en opmerkingen komen. De behoefte hieraan bleek niet zo bijster groot te zijn; de vijf tienduizend verzekerden waren maar schamel vertegenwoordigd. Zevenentwintig jaar verricht het fonds nu zij-n werk in dienst van Alphens bur gerij. De medische verzorging is er in die periode sterk op vooruit gegaan en de heer Groeneveld noemde dit een groot voorrecht voor de betrokkenen, voorna melijk komende uit werknemerskri-ng. Op medisch voorschrift Is alles te verkrijgen- Conflict Dat de gang van zaken overigens niet steeds op rolletje sloopt, leerde het lan delijk conflict met de tandartsen. Daar spreker op dit gebied wel vragen ver wachtte, deelde hij reeds mee, dat over de vergoeding van de tandartsenhulp in -die periode, nog niets vaststaat. Wij kre gen de indruk, dat het ziekenfonds daar toe niet ongenegen is. Maar de landelijke ziekenfondsraad spreekt hier het beslis sende woord. De zaak is nog In discussie, maar zou genoemde raad afwijzend be sluiten en fonds Alphen en Omstreken toch uitkeren, dan kunnen bepaalde sanc- worden toegepast. Spr. adviseerde echter de kwitanties te bewaren. Als vertegenworodigers en plaatsver vangende vertegenwoordigers van ver zekerden werden herjeozen of gekozen de heren J. Bijl, J. J. van Capel, W- Geer lof, A. Groeneveld, M. J. van. der Hey- den, A Huygens, C. Koren, A. W. G. van Leeuwen, C. van Oosterom. A. Rietveld, A. Sneeuw, J. C. Sprokkeriefit, C. Vonk i T. van Wieringen. Overzicht De heer A. P. Stulvenberg, directeur an het fonds, gaf, toegelicht op het fla nelbord, een overzicht van het verband tussen het ziekenfonds en de andere so ciale regelingen. Spreker stelde, dat Ne derland ln vergelijking met andere lan den, op het gebied der sociale verzor ging een vooraanstaande plaats inneemt. Na de pauze werd vertoond de film „Wit wint" die is vervaardigd in op dracht van de Nederlandse centrBle ver eniging tot bestrijding der tuberculose. VISSERIJGOLFJES DE WOENSDAG de dag, dat de handelaren de meeste vis in de week kunnen gebruiken voor afzet in binnen- en buitenland werd door twee trawlers en enkele loggers en kotters voorzien van slechts 2400 kisten vis, waarbij dan nog 2100 kisten verse haring. Er waren voorts hierbij 100 kisten schol, een paar kisten schelvis, tong en kabeljauw. Van de trawler- vloot waren binnengelopen de „Job Gouda", die op 5 nov. naar het Kanaal vertrok, met 700 kisten verse haring en de „Allanwat'er", die op 2 nov. naar het Kanaal vertrok, eveneens met 700 kisten verse haring. Van een mooie korte reis kwam de KW 127 aan de afslag. Deze logger, die maandag middag naar zee ging en in de avond aan schot ging ving in één ngcht 550 kisten verse haring. Dinsdag oan twaalf uur zaten vleet en vangst onder de luiken en begon de thuisstoom van ruim zeven; uur over een afstand van ruim 50 mijl. De KW 127 wist een bedrag van 12-100 voor deze twee dagen te besommen. Een knappe prestatie, waarbij uiteraard het geluk heeft meegezeten. Weinig prijzen uit de IJmuidense markt. De haring leverde gemiddeld van f 23 tot f 20 per kist van 50 kg op. Een paar kisten schar brachten per stuk f 18f 17 op en wat kisten schol 2 en 1 respectieve lijk f 58—f 61 en f 70. De schelletjes drie; noteerden f 37f 27. Van de tong, die naar het buitenland ging, waren de prij zen: grote tong f 5,50f 5.20, grootmiddel f 4,50—f 4,-, kleinmiddel f 4—f 3,70. tong. I f 3,40— f 3.10 en tong II f 2.60—f 2.70. Geen haringvangst Uit het Kanaal komen nog steeds geen gunstige berichten. De vlcetloggers moch ten dan ln de nacht van dinsdag op woens dag een mooie gemiddelde vangst halen, van de trawlers kwamen nog geen beste berichten. Vandaar ook het afbreken van de reizen door de trawlers Job Gouda en .Allanwater". die gisteren aan de afslag varen met vangsten van slechts 700 kia- en haring elk. De schippers spreken er- ran, dat de noordoostelijke wind de vls- lerlj belemmert. Voor de Kanaalvisserij heeft men b(j voorkeur een lichtelijk ste vige westelijke wind. Voor de donderdagmarkt Twee trawlers, waarbij een schip van Katwijk werden voor de donderdagmarkt te IJmuiden verwacht. De „Stadt Enc- huysen" KW 82, die op 2 november ver trok. was thuisstomend met 900 kisten vis. Voorts kwam de „Maria van Hattem" (op 5 november vertrokken) eraan met 700 kisten haring. De „Tzonne" is binnen ln Engeland voor reparatie. De andere oudste boten zijn nu: KW 99 Maria Theresia (vertrokken op 31 oktober), SCH 135 Cornelia Maria, VL 7 Ada (ver trokken op 2 november) en Klaas Wijker. Arie Ouwehand, Emma Wilhelmina. Nes tor (van 5 november) en Norma Maria en Eveline en SCH 27 (naar zee gegaan up het op 5 r uit het Kanaal Ook dinsdag kwamen nog steeds slechte berichten van de traw- lervloten van Duitsland, Nederland, Po len, België en Frankrijk. De vangsten lie pen van 100 tot 60 manden verse- haring Om de Noord tussen 60 en 59 graden noor derbreedte visten enkele trawlers per etmaal 200 tot 100 manden hoops boven water. Hierbij was makreel, schelvis en varia. De „Klaas Wijker" meldde vandaar een trek van 20 manden schelvis: de „Her man" een trek van 30 manden makreel Bij de P-boei nr. 3 visten enkele log gers op wijting, tong en tarbot De vang sten bestonden per etmaal uit 200 tot 500 kg. tong, 108 manden wijting en 2 tot 3 manden tarbot. Een mooi resultaat! Op de kust vingen de loggers en kotters 120 tot 80 kg tong en 10 tot 8 manden schol per dag. Pblen weer in zee Een grote vloot Pooise drijfnetloggers en trawlers, die voor het slechte lange tijd in IJmuiden heeft'liggen schui len, is woensdagavond weer zeewaarts gegaan naar de visserij. De Poolse op varenden kenbaar aan de zwarte al pinomuts verdwijnen weer uit het stadsbeeld van Velsen. OUDE WETERING Mannenverenigingen waren gezamenlijk bijeen De Hervormde en de Geref mannen- vereniging hielden een gecombineerde vergadering. De heer L Oosterveld sprak over hét onderwerp „De gemeenschap der heiligen' aan de hand van de voflgen- de punten: wat de Bijbel en de belijde nis hierover zeggen; wat zijn heiligen?; de Kerk en de gemeenschap; wat ver staan we onder gemeenschap der heili gen?; opdat ze allen één zijn. In de bespreking kwam duidelijk naai voren, dat samenwerking tussen de ver schillende kerkformaties nuttig en nood zakelijk werd geacht. VOORHOUT Tb.c.-bestrUding De Voorhoutse commissie voor t.b.c bestrijding hield gisteravond in het ge meentehuis een bijeenkomst, die speciaal was bestemd voor huisbezoekersisters). Dokter G. B. to Bokholt wees de propa gandisten nogmaals op het steeds slui pende gevaar van de tb.c en beklem toonde. dat zij bij hun huisbezoeken vooral de bejaarden moeten pogen te halen aan het onderzoek deel te nemen. De heer Van Rijn, propagandist van f Fotu-Leiden, gaf enkele technische wei ken, die hij illustreerde met een filmpji Spreekuur burgemeester Vrijdag houdt de burgemeester geen spreekuur. Voor dringende aangelegen heden kan men telefonisch een afspraak maken. Gemeenteraad Dinsdag 26 november komt de raad Voorhout in openbare vergadering biji RIJNS 4TERWOUDE Opbrengst collecte De klaprooscollecte heeft in Rijnsater- Alpheuse dames zetten lekker kopje thee De provinciale competitiewedstrijd in theezetten, uitgaande van de stichting Theebureau voor Nederland te Amster dam, werd gistermiddag en -avond te Alphen aan den R(jn voortgezet ln het Nutsgebouw. 's Middags streden de meisjes van de v.g.l.o. en de huishoudscholen om de eer en 's avonds was de beurt aan de huis vrouwen. In de eerste groep werd Nelly Hoogenes vaon de chr. v.g.l.o.-school kam pioene met 84 punten (totaal te behalen punten 95). 2e werd Alic Verhagen van Op de thee-duels ging het veel gezelliger toe. de Martha-stichting met 80 punten en 3e Truus Bruné van de Koningin Juliana- school met 71 punten. Neliy Hoogenes kreeg e entheeservies en een diploma. Zij komt nu op 26 novem ber in het gebouw vam Kunsten en Weten schappen in Den Haag uit tegen haar mededingsters naar het provinoiale kam pioenschap, misschien ook gevolgd door een poging tot het behalen van het lan delijke kampioenschap theezetten, eind december. Dezelfde weg volgt mejuffrouw N. v. d. Oest, dde 's avonds kampioene van de Alphense huisvrouwen werd met 90 pun ten. Tweede werd bij die gelegenheid i. Kampenhout met 89 pun ten en derde mevrouw M. Captein, die 84 punten behaalde. De jury voor de dames bestond uit mevrouw G. A. Oosthoek, mejuffrouw T. v. d. Vlist en mevrouw N. Eikerbout. Toneelavond voor vijf Alphense bedrijven Het personeel van de N.V. Scheepswerf Alpben, de vernis- en verffabrlek Varos- sieau en Cle N.V., de veekoekenfabriek De Leerhoeve N.V., de N.V. Houthandel v/h fa. J. Spreij en van G. F. W. Hern- greens Fijnhouthandel N.V. heeft gisteren een geslaagde toneelavond gehad ln de Sint Josephzaal, verzorgd door de toneel vereniging Kunst na arbeid. Dc heer Visser, voorzitter vam de per soneelsvereniging der N.V. Alphen sprak een welkomstwoord en dankte voor de spontane medewerking, die de personeels verenigingen bij het organiseren van deze avond hadden ontvangen. Kunst na Arbeid voerde op De schipper van de Maartje Jacoba, een dramatisch stuk, gebaseerd op het harde schippers- leven, dat op goede wijze werd vertolkt. De Notenkrakers o.l.v. de heren C. v. d. Bosch en H. Boet hebben op verdienste lijke wijze hun medewerking gegeven. E.H.I.O.-cursus E.H.I.O. dat is weer een nieuw initiaal in ons plaatselijke bested. Onder auspiciën van de E.H.B.O., afdeling Alphen aan den Rijn en met medewerking van de B.B. zad n.l. in onze gemeente een cursus Eerste Hulp in Oorlogsomstandigheden worden gegeven. Bij de bespreking, die over deze zaak is gehouden, verklaarden de artsen me vrouw Bakhuizen v. d Brink en Van der Steen, zdch bereid als docenten op te tre den. Verwacht wordt, dat voor deze cursus veel belangstelling zad zijn. Mutaties belastingdienst De inspecteur van 's rijks belastingen, de heer T. J. G. Leerssen, toegevoegd aan het hoofd van de inspectie te Alphen aan den Rijn, is overgeplaatst naar Roermond en toegevoegd aan het hoofd van de in spectie addaar. De inspecteur T. W. Visser, toegevoegd aan het hoofd van de inspectie te Hel mond, is overgeplaatst naar Alphen aan den Rijn. Amsterdam, 13 november De flauwe koersen voor de aandelen Koninklijke Olie en Unilever vanmiddag op het Dam rak, kwamen niet overeen met de omvang van de zaken. Het was wederom zeer stil. Wallstreet kwam, mede door de om streeks deze tijd aldaar gebruikelijk ge dwongen belastingverkopen, waartegen over niet voldoende vraag aanwezig u as, flauw af. De aandelen Koninklijke Olie noteerden in Wallstreet l3<i dollar 'ager en dit drukte vanzelfsprekend de koers voor deze papieren in Amsterdam Do nieuwe onrust in het Midden-Oosten, waar Perzië plannen maakt om het 500 km2 grote Britse eiland-protectoraat Bah rein onder controle te krijgen was even min een stimulans voor de olie-aandelen. Het eiland heeft op vijf na de grootste olieraffinaderij van de wereld. De olie- belangen bevinden zich in hoofdzaak in Amerikaanse handen. Niettegenstaande de prijs voor de aan delen Kon. Olie vanmiddag 1 gulden hoger lag dan de laagste notering in de morgen uren van f 153.80, bedroeg het verlies op een prijs van f 155.toch nog 5 gulden of wel 25 punten oude basis, vergeleken bij de slotkoers van gisteren. Het publiek, noch de arbitrage voelden veefl voor zaken. Unilevers werden nog steeds aan geboden en voegden circa 6 punten aan de vijf punten verlies van gisteren toe De Philips papleren hielden zich bij de opening heel goed, min 1 pet, doch in het verdere beursverloop kwam hier nog een procentje bij. Aku's ruim 1 punt lager en KLM min 1 gulden. Van de scheepvaarten verloor Van Nle- velt 3 pet terwijl de overige waarden door elkaar 1 tot 2 punten beneden giste ren noteerden. De obllgatiemarkt was goed prijshou dend tot beter, de beurs vond het frap pant, dat de markt zich hier zo goed hield, nu over 2 dagen circa 300 miljoen gulden nodig zijn voor de storting op de woningbouwlening. Van de staatspapieren was de staffellening 14 pet. hoger. De woningbouwlening werd vernomen op 102% (102). Cultuurwaarden werden tengevolge van de gepubliceerde berichten uit Indonesië wederom aangeboden en noteerden voor HVA 3 punten, Amsterdam Rubber 2V4 en Verenigde Deli 1 punt lager. Prof. mr. P. J. Oud zal maandag 25 november 11.30 uur in de aula van do Nederlands Economische Hogeschool te Rotterdam zijn afscheidscollege geven. WOENSDAG 13 november 1957 Actieve fondsen 1V33 3Ï4 i iM,o .*1 82% «3 '33/j 74 80% 80 SO% 82% 82* »8%b 78% 86% 86% Maiang Landen Ned Noorv Plant N.1.S.U Oom lata Rubber OottJnw OA 141% 150% 150% "Hi 232 Ned Kit*. Philip» OB Philip» iSHCPWT) UnflererOA MQnboow en Petroleum BUUton i261 >59 BUUloo U195 Dordt Peu 7 pci. 7ao% -AU Kon -Jü. ..10 ON ,61.30 l5651 Kon OUe 5/20 160.50 |S6,2C Koo OUe 50/20 160.10 154.B< 155.V Moeara Halni11481- ll3(t Moear» R 1 WB 1802 1853 1 Nftc iat 133% 192 131% 3|8 3& 79 17 1% 78 p 1% m ABAC J fia SU IC-t 1 Handel so Industrie 3% 93%I 94% Verlcapooi 3% 91b Ned. Sp. 57 4% 3% 111% PbUlp» 1000) J n ...51 n 1 ..56 dD 56 2: IB 8 54 2% 32 2% 'I 32 2% 52 2% Depotfrartlebew ctievt aandelen Banken Landt).Di Uuechi Hyputbeekh led Am tiypb A Pae Hynb Industriële ondernemingen 3651 .«dok 292b 287% n Spfr fabt [73 175 'IJ? en Get C*A »o0 1 Ned BaJU >ren Uaamfl Padang Portland Pont Houth Relneveld Mach. 112 SÏÏ™!5"'o!: Utr Asphalt Woon/WinkeUi GÏ 200 Scheepvaart Uiliegersberg61OL HoU. SliMmrurot 109 109 N.Ooudriaan Ó!n |9M. Gotaee173 174 «Vllkllln235 (0 j

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 9