cca GRADIX een plastic wasknijper bij elke fles GRADIX of GRADA Uit Frankrijk de mooiste stoffen. Uit Italië een keur van nieuwe modellen en dessins. Uit Engeland ie allerbeste kamgarens en tweeds. Daarom kan Kreymborg U zulk een rijke keuze in het allernieuwste bieden. Waarborg-coBtuums - een begrip van betekenis roor iedere man, die kwaliteit hóóg schat I [wéér zo n meesterlijke drank van tlutricia 'W marocca met caramel en mocce Een der Waarborg-voorc/e/en.' Blijvende kwaliteit door Waarborg-binnenwerk. Zie bijv. deze kraag en revers - extra bewerkt en verste vigd met het beste kameel haar en elastisch linnen. Ook in dit belangrijke op zicht betekent Waarborg: meer waarde voor Uw geld! Sportcolberts v.a. 39,75, pantalons v.a. 27,50, tweedjassen v.a. 79.-, katoenen regenjassen v.a. 35. regenjassen in gabardine v.a. 85.-, costuums van 89.- tot 199.-. Ruime keuze in Terlenka pantalons! HAARLEMMERSTRAAT 143 LEIDEN het VEILIGE wasmiddel ble>ekt anders van samenstelling en daarom veilig voor alles ...zelfs voor Uw handen. warm modieus voordelig Zo modern afs het model is. zo kloek is de uitvoering. Inzwartl en in bruin, met de ffobrnsor»] garantie-rubberzooi Ze staan mooi, ze zitten perfect en ze lopen nog beter Warm en practisch is deze 100% wollen jersey overhemd blouse metmouw. Het model heeft een puntig kraagje dat open en gesloten ge dragen kan worden. In diverse warme Na jaarskleuren rood, bleu, bruin, crème, 1 975 Maten 38-48 I L Van deze I 00% zui ver wollen wevenlce klokrok zult U deze winter veel plezier hebben. Door de met koordjes ingestlkte plooien blijft het model er goed in, In' zwart, antraciet, grijs, beige, bruin. Maten 40-50 t\ 75 Voor slechts ZO Model 673 alle herenmaten Dit is nog eens een schoen I Een Robinson zoals er zelden is geweest. Voor ieder die aan zijn schoenen even hoge eisen stelt als aan de rest van zijn kleding. Ze zijn móói, ze zijn spot goedkoop. en het onderhoud kost practisch niets! Denk U eens in wat dat zeggen will Minstens 'n half jaar geen zooireparatie doorde Robinson garantie-rubberzool. Volgensdeervaring van velen gaan deze zolen vaak zelfs nog veel langer mee. Wèt een kostenbesparing I Voor dezelfde prijs ook «iet randgenaaide kernleren zool! DEN HAAG 100% zuiver wollen Shetland is favoriet dit seizoen. Hier 'n hooggesloten Cardi gan model. Sportief en warm. In grijs, beige, geel. lichtma- rlne, rood en bleu. Maten 38-46 LI 'n Aardige verwer king van verschillen de tinten grijs. Een wijde klokrok met stolpplooien van uit de band in Zibeline Bayadere, met een in gebouwde petticoat. Ook in verschillende beige kleuren ver- kr'jgbaar. i Q75 Meten 36-46 I 7 nonderden meters afstand van de plek waar ze geland waren tegen de blauwe lucht af tekende. Hij had misschien een voorsprong van een meter of veertig op de commissaris. Roodmerk! flitste eensklaps door Blekkie heen. Hij draaide zich haastig om en rende naar de plek waar het in een rode bloes gehulde figuurtje lag. Als hij zich toch eens vergist had! Maar dan herademde hij vol komen. Het was een pop, die voorover in het gras lag. Wat een pak van zijn hart! Hij keek om en schreeuwde tegen zijn vriend: „Het is een pop, Spekj Het is niet een echt Kleintje Koffie!" Dan richtte hij zijn blik naar het bos. De piloot had het bijna bereikt. Zijn voorsrrong op de commissaris was zeker uitgegroeid tot zestig, zeventig meter. Dadelijk ontkwam hij „Waar is Roodmerk gebleven?" schreeuwde Spekkie angstig. „Daar ligt hij!" wees inspecteur Ham- 63. „Hij laat Roodmerk vallen!" schreeuw de Spekkie ontsteld. Blekkie keek naar het nietige, omlaagstortende figuurtje. Het leek, alsof het met zijn armen en benen bewoog. Het was Blekkie, alsof zijn hart stil bleef staan in zijn borst. „Het toestel probeert te landen." schreeuw de de commissaris. „Wij gaan het ook een deurtje lager zoe ken, commissaris," antwoordde de baron Ze bevonden zich boven een weiland een eindje ten zuiden van de stad. Blekkie zag hoe het andere toestel vreemd slingerend naar de grond dook. Toch scheen de piloot er nog enige macht over te hebben. Hij trok het weer gedeeltelijk op. maar vrijwel on middellijk zakte het weer dichter naar de aarde toe. Het ventje of de pop lag voorover ln de weii volkomen bewegingloos. Blekkie wilde iets zeggen, maar het andere toestel fladderde plotseling schuin omlaag en kwam met een plof op de grond terecht, waar het wankelend voorttaxide en dan, in een greppel, half om"°rsloeg. „Dadelijk ontkomt de schurk ons nog!" kreet Spekkie verschrikt. Maar reeds raak ten de wielen van hun toestel het weiland en even later stoof de commissaris naar buiten. Blekkie wierp het deurtje aan zijn kant open en rende de politiechef achterna. De piloot van het andere toestel stormde op een klein bosje af, dat zich op enkele Uw oliekachel of oliehaard

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 8