Nis VenkcJk ALBERT HEUN «SS s4i Jeer ook ty/ien pont SeMctape Seééctcyie, üffHHEEJmSfl AH-koffie in prijs verlaagd! vsm zit-slaapkamer NIEUWE LEIDSCHE COURANT WOENSDAG 18 SEPTEMBER 193; IgocdltoK Neem In Artis afscheid van de zomer GOEDKOPE MAAND IN VOOR KTE» ONDERWIJS oliekachel of oliehaard is „SHELL" brandstof olie waard LIKDOORNS verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige llk- doorartngeii en'gevaaril) ke scheermesjes. Een nleaw vloeibaar middel, NOXA- CORN, neemt de pijn weg ln 60 seconden. Eeltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde wonderolie, jodium en het pijnstillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antiseptisch Likdoorn middel van f. 1.35 bespaart U veel ellende. voor (mi alle gevallen Voor normale gavellen zult u dagelijks ven „SelloUpe" plezier hebben. Koop „Sellotepe" bij uw kentoorboekhendeleer, meer lel er op. del u ook werkelijk „Sellotepe" krijgt U herken! hel een de merkneem op tedere rol. SSch. Mokka Melk r Later ga ik 'huishoudkunde' stu deren zegt Vader.maar nü studeer ik nog tepenkunde: De Verkade Mokka-Melk reep krijgt bij mij altijd een 10. Hazelnoot Melk Mijn drie poppe. kinderen die me viak tegenspreken, zijn'tin één ding met mij eens: Een Verkade Hazelnoot teep met die stuk jes hazelnoot, is zalig. Butterscotch i huiswerk af heb, is er maai aarmee moeder mij echt kar Met een Verkade Butter- p.Voor mij gaat die bovenal Hazelnoot Dessert Ja, weet U wat ik nóg lekkerder vind dan een Verkade Hazelnoot-Dessert reep Nógzo'n Verkade Hazelnoot-Dessert reep ik kan er niet genoeg van krijgen. Mijn moeder zegt dat ik een fijnproef- Stert)e ben en weet U waarom? Ómdat ik altijd een Verkade Naturel reep kies, als ik een chocoladereep mag kopen. Volle Melk r Zes meisjeszes Verkade repen! Ik ben de 6e maar wat die andeten alle maal zeggen, laat me koud. Voor mij staat een Verkade Volle Melk reep voor aan! Voor mij is de leste de beste. Verkade chocolade repen in 6 heerlijke smaken 20 cent Verkade extra dikke repen 25 a. Chocolade blokjes 3 5 ct. CHOCOLADE REPEN een nationale wedstrijd voor groot en klein De H-O rik-rak test is een wedstrijd waarbij het zowel op nauwkeurigheid als op vindingrijkheid aankomt. DOE MEE - het is spannend - en win een der vele prachtige prijzen. dit moet u doen: le. Hoeveel kleuren heeft een pak H-O havermoi iwlt niet meegerekend) 2e. Hoeveel maal al 3e. Vermenigvuldig belde oord ..H-O" op het pak rkregen getallen met elkaar De drietal aardige woordcombinaties Knip de ,,2" uit 2 pakken (zie onderzijde van pak) H-O HA VERMO UT een ERRES T.V.-toestel een ERRES wasmachine met wringer een ERRES centrifuge een complete jongens- of meisjesfiets een hoegtezon-eppareet Verder nog 100 prijzen, zoals foto toestellen, poppen, tafeltennisspe len, badmintonsets en ballen. Een deskundige jury onder voorzitter schap van notaris J. G. Bouma te 's-Gra- venhageof diens plaatsvervanger beoor deelt de inzendingen. Correspondentie over de wedstrijd kanniet worden gevoerd. Ons personeel is vandeelname uitgesloten. vergroot uw kans vul zo uw kaart In Let op de tweede rlk-rak test KIJK RECHTS! Geef uw ogen (en uw gezin) goed de kost! Bij Albert Heijn altijd de laagste prijs, altijd de béste kwaliteit! En....rente winstaandeel! Nieuwe kapucijners 500 gram 45 en 39 Gerookt vet spek 500 gram 95 Augurken, zo etzuur, gesneden per potje 42 Prima slaolie grote fies129 Zilvervloot tafelmargarine 3 pakjeslOO volledig gevltamfnlseerd Ijl, maakt u het leven goedkoper Ng ORAMJEMERK ii| 250 gr. pak 250 gr. pak e 250 gr. pak 2.23 1.87 1.51 ALBERT HEIJN KOFFIE krachtiger, geuriger en altijd 10° goedkoper MR. N V. -DE ATLAS" OS IS» BAKFIETSEN TE LOOP TE HUUR GEB1L HUISMAN Levendaal 7? Tel. 22932 Personeel gevraagd Bekwame chem. strijk sters gevraagd per week of voor 4 dagen. Op gezlnswas belangrijke korting. bij Stoom- en Chem. Wasserij „De Zon", fa. H. J. Dieben, Zoeterwoudse Singel 23, Lei- 0 Eenvoudige dame, pl-m. 40 tot 45 Jaar. als huisgenote ter assistentie en gezelschap van de vrouw des huizes: hulp aanwezig. Aanmelding ('s avonds na half 8) of brie ven Mr. Dr. H. D M. Knol. Steenschuur 16, Leiden. 0 Wij vragen leerling en aank. kapster van buiten de stad. Br. onder no. 9988 Bur. v. d. blad. f Gevraagd nette werkster wegens gezondheideredenen van de tegenwoordige, v. d. Valk Boumanweg 18. Leider- Mevr. Heckman vraagt nette zelfst. werkster voor 3 ochtenden p. w. Warm on derweg 38. Oegstgeest. Tel. 20100. Personeel aangeb. Woningruil Ruilen: heel huis, 6 ka mers. c.v., badkamer. 2 W.C.'s. voor kleiner heel huis. Ook genegen te kopen- Te huur gevraagd Gevraagd voor Am. stu dent een of meer kamers, gem. of ongemeub., met keu ken en gebruik van bad. Br. onder no. 9989 Bur. v. d. blad Heer zoekt per 1 okt. a.s. in Leiden of omgeving gem. (it-slaapkamer. Brieven No. 9996 Bur. v. d- Blad. Te huur aangeb. 0 Te huur te Oegstgeest gr. en kl. gestoffeerde kamer aan zonzijde, met kook- en stookgelegenheid. Liefst 1 of 2 dames. Br. no. 9992 bureau van dit blad. Net kosthuis, klein gezin, met huiselijk verkeer. Geen beroeps. Brieven onder no. 9990 Bur. v. d. blad. Te koop aangeboden 0 Nieuwe kinderstoel en babybox. Te bevragen: Var- kevisserstr. 137, Katwijk aan Zee. 0 Te koop: enig overcom pleet steigermateriaal, o.a. steigerhouten, kortelingen, enz., benevens een dubb. wandig uitneembare keet. plm. 8 m2. geschikt voor volkstuinder of sportvereni ging. BevrOude Vest 17, na 0 Piano's en orgels in huur koop met maandelijkse afbe taling, geen betaling vooruit bij koop. Br. No. 9994 Bur. v. d. Blad. Aangeb.: Jaarsmahaard, izg.st. Te bevragen: Rijn dijkstraat 50. na 1930 uur. Auto, bestel, merk Ford- son van 1952, in- en uitwen dig prima, laadvermogen 750 kg 750. DKW 125 cc 175. Ook genegen te ruilen voor brommer. G. van Vliet, Jan- vossensteeg 34, 0 Te koop i.g.st.z. haard f 35. Petroleumkachel 10. Br. No. 9995 Bur. Blad. 0 Pracht hercnrijwicl, sport, met trommelremmen 85. Tevens z.g.a.n. kinderrijwiel, voor leeft 10 tot 14 jaar, 55. 3e Gortestraat 71, Leiden. Diversen Wegens vertrek Philips radio BX 400 als nieuw 85. Platenwisselaar 3 snelheden met saffier van 1957 55. Vloerkleed Deventer 2x3 als nieuw 75. Paviljoens hof 21 (bij de Stationsweg). Naaimachines, zowel ln hand als elektr., ook Zig-Zag in elke uitvoering. De Naai machine Specialist Dernee, Haven 7, Telefoon 25365. Gladiolen snel drogen bij H. K. van Klaveren. Rijns burg. Tel. K 1718—2995. Dokters- en tandartsass., dierenartsass., leerl. med. en chem. analist, apothekers- ass., laborant, kinderverzorg ster, massage, pedicure en manicure. Opleidingen door 't gehele land. Gratis prosp. voor de gewenste cursus bij I.Me.Vo., afd. N, Baljuwen laan 22, Amsterdam-Z.-II. 0 Belangrijke zendingsavond donderdag 19 sept. nam. 8 uur in gebouw: Middelste gracht 3. Vertrek echtpaar Stringer naar Wisselmeren, Nieuw Guinea. Verschillen de sprekers, korte toespra ken. Electronisch orgel, me dewerking van zangkoor! Toegang vrij. 3 October Vereeniging Wedstrijd met autopeds a. Voor versierde autopeds Extra prijzen voor de fraaiste versiering b. Voor niet versierde autopeds Reglementen en inschrijfformulieren verkrijgbaar bij de bestuursleden J- van Harteveld, Zeemanlaan 37, H. d« Wilde, Breestraat. 93. Verder op 'het stadhuis, Bureau Ij. chamelijke Opvoeding, kamer 15a en het Seoretarlaal Leidse Jeugdactüe. Firma in Leiden zoekt voor een van haar employe's (Engelsman) voor 1 oktober met verwarming en volledig pension Liefst in het centrum van de stad. 0 Knittax, de koning der breimachines Met 198 naal den, draadgeleider, kluwen houder. toerenteller en ve rende tongnaalden, prijs 360.Model 164 naalden, de breimachine voor ieder 270.'t Breimachinehuis, Haarlemmerstraat 196A, Lei den. Tel. 23214. Luxe autoverhuur. Wij verhuren o.a. Mercedes-180- diesel, Simca en Volkswagen. Uitsluitend nieuw materiaal. Garage Bierman, Voorhout, Tel. 02532—7433, Wasmachincfabriek heeft snelwasmachines met lichte emaillebeschadiging, gloed nieuw, m. garantie 125 er 145, langzaamwassers 259. Centrifuges 150. Ook op afbetaling. Depot Siuisstra: No. 11, Leiden. Telef. 2546 0 Wasmachines 395.- met sn eldroger, merk ALBA- LIBN, onverwoestbaar, gaat een mensenleven mede. En kele beschadigde machines belangrijk goedkoper. Ook op gemakkelijke betalingsvoor waarden. Firma Dusoswa, Turfmarkt 2, Leiden; Kerk straat 48, Noordwij k; Zee weg 1, Katwijk aan Zee. Rijwielen 25 goedkoper. Door aankoop van een enor me restant partij kinderrij wielen, jongens en meisjes met remnaaf, 5 kleuren gaan deze weg 25.— goedkoper, ONDER VOLLE GARANTIE. Thans 56.— alleen contant. Firma Dusoswa, Turfmarkt No. 2. Leiden: Kerkstraat 48, Noordwijk; Zeeweg 1, Kat wijk aan Zee. 0 Eén-twee-drie. De nieuwe Berini M 31 met D.K.W.- mofcor, heeft 3 versnellingen. Speciaal voor 2 personen. Fa. Van Zijp. Haarlemmerstraat 295- filiaal Korevaarstraat 6. Oud goud en zilver te verkopen? Het Ringenhuis is het adres waartoe u zich kunt wenden. Ook voor bril jant en antieke voorwerpen. J. Hoogervorst, Morsstraat 9, Telefoon 24920. 0 Engels voor emigranten. Examenopleiding handels correspondentie. hoofdcor respondent, spreekvaardig heid, Cambridge. Aanvang september. Dag, inschrijving. Alle vertalingen. W- Verboog, leraar Engels, staatsdiploma, tolk/vertaler, Steensdhuur 18, Leiden. Tel. 25335. Let op! Vanaf heden kunt U bij ons kopen de nieuwste modellen haarden en ka chels. diverse merken. Ook leveren wij oliestookhaarden en -kachels. Let op het juiste adres: Pluym Zn.. Hoge- woerd 41. Kacheltijd! Wij hebben thans in voorraad: kachels, haarden, pijpen. roetzak- Dijpen, schuifpijpen, pijp- ringen, pijpsleutels, elle bogen. verstekellebogen, mi ca. alles in diverse maten. Vuurstenen, vuurspecie. Na tuurlijk bij Pluym, Hoge- woerd 41, koopt inboedels. 0 Bromfletsenverhuur. De nieuwste Berini M 21 1957 te huur per uur. dag of lan ger. All Risk verzekerd, ook voor buitenland. J. de Jong. Varkevisserstraat 66. Kat wijk a. Zee. Tel. 2795 K 1718- 0 Garage Hol, Hoge Rijn dijk 27. Tel. 20939. Leiden, Taxibedrijf. Verhuur zonder chauffeur. Volkswagen en Volkswagenbusje. Opel Kapi- tan. Ford Taunus. Voor langere duur speciaal tarief. 0 Verhuur zonder chauffeur I, 5 en 6 persoons all risk verz. De zaak met de g] mogelijke service. Billijke tarieven. Werkhoven'» luxe autoverhuur. Van 't Hoffstr. II. Tel. 22300. 0 Roojjackers en naaimachi nes een begrip. Prima kwali teit! Voordelig! Vlotte ser vice! Vraag vrijblijvend be zoek aan huis en ook u zuil overtuigd zijn. Naaimachine handel Rooij ackers. Lee mansstraat 31, Leiden, Tel. 31324. Ze ztfn er weer. De kwa- liteits EWE Anker Horloges 21 steens Anker, waterdicht, schokvrij, anti-magnetic, breekb. veer. Geen 6 maar slechts 47,50. „De Goedkopere Zaak", S. Water en Zn., Haarl.str. 207. H.M.W. dubbel-zit brom fiets met dubbele veer-ele- menten. De enige bromfiets geschikt voor 2 personen, prijs 725. Gebr. Huisman, Hogewo^rd 6668. Iedereen is enthousiast als wij uw matras overtrek- ken met damast, 1-pers af 19.50; 2-pers. 26.50. - Smits Bedden-Tapijtenmaga- zijn, Mare 98, Vrouwensteeg no. 9. Telefoon 23913. Solex Standaard 349.50 p.m. 17.50, Solex de Luxe 395 p.m. 20-24, inclusief AU Risk verzekering. Ser vice station. Gebr. Huisman, Hogewoerd 6668. tel. 31292 Uw hond in de rui? Breng hem in Vlielands Hon- densalon. Daar wordt hij vakkundig opgeknapt. Het heel belangrijk dat het losse haar eruit gaat. Vlielands Hondensalon. Nieuwe Rijn 50. Telefoon 20824. 0 Prachtig witte trosnarcis- sen. Heerlijk van geur, Lang- bloeiend. Alleen op grint en water. Gemakkelijke verzor ging. Altijd succes. De echte Franse Paperwhitis. Vlie land. Nieuwe Rijn 50. 0 Versukkelen Uw du: bladplaten? Dan hebben gebrek aan een goede ve zorging. U moet ze geregeld afsipuiten met onze zeei verstuivende flesspuit. Vlie lands Zaadhandel, Ni Rijn 50. 0 Aangeboden: 4 jonge poesjes, zindelijk, gewend aan Felix kattenbrood. Wil lem de Zwijgerlaan 25a. Knippatronenpapier. vier vellen 75 x 100, slechts 0 25. Transparant patroonteken papier 62 x 85 0.07. Pat tekenboeken. Metermaatjes- Radeerwieltjes. Linialen. Kleermakerskrijt. Gekleurd zijdepapier. Papierhandel Paddenburg. Nieuwe Rijn 11 Behalve auto-, motor-, schecps- en verlichtings- battcrijen leveren wij alle erwante artikelen: ged. water, poolklemmen, viltjes. massastrips, startkabel, Accu Service Groenen. Nieu- Rijn 106. Tel. 23140. Lei- Strijkinrichting Ozon voor Üw fijne was. Hoge Rijndijk 34. tel. 22675. 0 V.W. zig-zag naaimachines van de „Victoria" Werke A G. Neurenberg (Did), sinds 1866 en de Carson als ge wone huishoud-naaimachine lopen soepel en geluidloos! Uw adres; Rooijackers, Lee mansstraat 31. Leiden. Tel No. 31324.

Nieuwe Leidsche Courant | 1957 | | pagina 8